Cz En

063015

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Pavla Brzobohatá, Agility klub Hradec Králové

    Člen KA

Pes

  1. Fifinka, Německý špic

Výsledky

  1. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  2. I. agility S: Diskvalifikován

  3. II. agility S: Diskvalifikován

  4. II. jumping S: Diskvalifikován

  5. I. jumping S: 28/64, 47.18 s, 1.18 tr. b., 4.01 m/s

  6. Studenec u Trutnova - OPSION 067, 07. 03. 2020

  7. 7.studenecká: 3/9, 48.71 s, 0.0 tr. b., 4.0 m/s

  8. 8.studenecká: 5/10, 48.43 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  9. 9.studenecká: 5/10, 47.26 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  10. Studenec u Trutnova - OPSION 066, 15. 02. 2020

  11. 4.studenecká: 1/8, 50.23 s, 4.23 tr. b., 3.82 m/s

  12. 5.studenecká: 1/8, 46.99 s, 4.99 tr. b., 3.6 m/s

  13. 6.studenecká: Diskvalifikován

  14. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 01. 02. 2020

  15. Czech Imp Jump: 19/24, 33.69 s, 9.69 tr. b., 3.56 m/s

  16. Jumping 1: 14/24, 46.96 s, 0.96 tr. b., 4.05 m/s

  17. Jumping 2: 12/24, 44.66 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  18. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 04. 01. 2020

  19. Czech Imp Jump: Diskvalifikován

  20. Jumping 1: 10/18, 38.97 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  21. Jumping 2: Diskvalifikován

  22. Ratenice - www.kampojedu22.12.nazavody.cz, 22. 12. 2019

  23. ZkA. SA3 I.: Diskvalifikován

  24. ZkA. SA3 II.: 7/14, 46.51 s, 5.0 tr. b., 3.89 m/s

  25. Studenec u Trutnova - Vánoční jumpingy, 14. 12. 2019

  26. Jumping I: 4/16, 38.43 s, 0.0 tr. b., 3.98 m/s

  27. Jumping II: 4/16, 38.83 s, 0.0 tr. b., 3.81 m/s

  28. Jumping III: 6/16, 35.97 s, 0.0 tr. b., 3.81 m/s

  29. Strážiště u Mnichova Hradiště - 3x3 = 3x zkoušky, 3x jumping, 30. 11. 2019 - 01. 12. 2019

  30. III. zkouška SA3: 6/9, 44.97 s, 5.97 tr. b., 3.36 m/s

  31. II. zkouška SA3: Diskvalifikován

  32. I. zkouška SA3: 8/9, 49.55 s, 16.55 tr. b., 3.37 m/s

  33. Studenec u Trutnova - OPSION 065, 23. 11. 2019

  34. 1.studenecká: Diskvalifikován

  35. 2.studenecká: 4/7, 53.29 s, 12.29 tr. b., 3.45 m/s

  36. 3.studenecká: 2/7, 46.88 s, 4.88 tr. b., 3.54 m/s

  37. Ratenice - podzimní dvojzkoušky, 16. 11. 2019

  38. ZkA. SA3 I.: 2/7, 47.29 s, 0.0 tr. b., 3.81 m/s

  39. ZkA. SA3 II.: Diskvalifikován

  40. Strážiště u Mnichova Hradiště - CZECHER, 03. 11. 2019

  41. 1. Zkouška SA3: 2/5, 49.1 s, 0.1 tr. b., 3.87 m/s

  42. 2. Zkouška SA3: 2/5, 49.52 s, 1.52 tr. b., 3.68 m/s

  43. 3. Jumping SA3: 2/5, 44.76 s, 0.0 tr. b., 4.09 m/s

  44. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 02. 11. 2019

  45. Czech Imp Jump Small: Diskvalifikován

  46. Jumping 1 - Small: 10/29, 40.56 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  47. Jumping 2 - Small: 19/29, 34.69 s, 5.0 tr. b., 3.89 m/s

  48. Ratenice - Ratenické dvojzkoušky, 20. 10. 2019

  49. ZkA. SA3 I.: 2/8, 51.53 s, 0.53 tr. b., 3.82 m/s

  50. ZkA. SA3 II.: 5/8, 58.43 s, 12.43 tr. b., 3.32 m/s

  51. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky II., 18. 10. 2019

  52. II. zkouška: Diskvalifikován

  53. I. zkouška: Diskvalifikován

  54. Ratenice - KCHBO OPEN pro všechna plemena 2019, 05. 10. 2019

  55. Agility Open S: 7/7, 51.47 s, 0.0 tr. b., 3.79 m/s

  56. Jumping Open S: Diskvalifikován

  57. Zkouška SA3: 5/7, 53.71 s, 5.0 tr. b., 4.0 m/s

  58. Rožnov pod Radhoštěm - Mistrovství České republiky v agility mládeže, 14. 09. 2019 - 15. 09. 2019

  59. Agility J: 11/36, 49.15 s, 5.0 tr. b., 4.09 m/s

  60. Agility Squads as Individual: Diskvalifikován

  61. Jumping J: 18/36, 43.45 s, 0.45 tr. b., 3.89 m/s

  62. Jumping Squads as Individual: 25/52, 42.03 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s

  63. Ratenice - Letní Párty, 11. 08. 2019

  64. Agility Open S: 12/24, 50.94 s, 5.0 tr. b., 3.75 m/s

  65. Jumping Open S: 10/24, 49.92 s, 9.92 tr. b., 3.43 m/s

  66. ZkA. SA3: Diskvalifikován

  67. Ptýrov u Mnichova Hradiště - Holi PÁRTY, 31. 07. 2019

  68. II. zkouška SA3: Diskvalifikován

  69. I. zkouška SA3: 5/12, 55.71 s, 12.71 tr. b., 3.61 m/s

  70. Ptýrov - Odpolední 2x zkoušky, 17. 07. 2019

  71. II. zkouška SA3: 2/5, 49.38 s, 0.0 tr. b., 3.85 m/s

  72. I. zkouška SA3: 1/5, 60.67 s, 17.67 tr. b., 3.35 m/s

  73. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 063, 05. 07. 2019

  74. 1.zkouška: 3/5, 45.52 s, 8.52 tr. b., 3.71 m/s

  75. 2.zkouška: Diskvalifikován

  76. Jumping Standard: Diskvalifikován

  77. Čechy - Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  78. Ne. - Agility II. S: 35/54, 55.09 s, 10.09 tr. b., 3.72 m/s

  79. Ne. - Jumping II. S: Diskvalifikován

  80. So. - Agility I. S: 26/59, 60.39 s, 13.39 tr. b., 3.36 m/s

  81. So. - Jumping I. S: 26/59, 54.73 s, 19.73 tr. b., 3.58 m/s

  82. Mladá Boleslav - "START QZ" - 2x zkoušky v MB, 21. 06. 2019

  83. II.zkouška SA3: Diskvalifikován

  84. I.zkouška SA3: Diskvalifikován

  85. Dolní Přím - Probluz - Dvojzkoušky na Probluzi, 08. 06. 2019

  86. II. zkouška SA3: 4/6, 56.9 s, 12.9 tr. b., 3.39 m/s

  87. I. zkouška SA3: 3/6, 63.54 s, 21.54 tr. b., 3.13 m/s

  88. Česká Skalice - OPSION 062 / Rozkoš, 01. 06. 2019 - 02. 06. 2019

  89. So-: 8/18, 52.52 s, 9.52 tr. b., 3.29 m/s

  90. So-Agility: 19/38, 55.27 s, 0.27 tr. b., 3.51 m/s

  91. So-Jumping: 15/38, 51.51 s, 14.51 tr. b., 3.42 m/s

  92. Pardubice - Májové dvojzkoušky, 11. 05. 2019

  93. Zkouška 1 SA3: Diskvalifikován

  94. Zkouška 2 SA3: Diskvalifikován

  95. Mohelnice - Kvalifikační závod na EOJ, 27. 04. 2019 - 28. 04. 2019

  96. J Agility IV: 9/18, 54.07 s, 9.11 tr. b., 3.81 m/s

  97. J Agility V: 13/18, 67.0 s, 24.48 tr. b., 3.19 m/s

  98. J Agility VI: 6/16, 56.6 s, 3.97 tr. b., 3.53 m/s

  99. J Jumping III: 10/18, 50.37 s, 2.91 tr. b., 3.77 m/s

  100. J Jumping IV: Diskvalifikován

  101. Ratenice - Dubnové dvojzkoušky, 20. 04. 2019

  102. ZkA. SA3 I.: Diskvalifikován

  103. ZkA. SA3 II.: 5/9, 58.63 s, 17.63 tr. b., 3.19 m/s

  104. Čeladná - Kvalifikační závod na EOJ, 30. 03. 2019 - 31. 03. 2019

  105. J Agility I: 5/23, 50.98 s, 3.26 tr. b., 3.75 m/s

  106. J Agility II: Diskvalifikován

  107. J Agility III: 6/23, 53.97 s, 6.17 tr. b., 3.45 m/s

  108. J Jumping I: 11/23, 42.2 s, 0.36 tr. b., 4.12 m/s

  109. J Jumping II: Diskvalifikován

  110. Studenec u Trutnova - Krakonošovy trojzkoušky, 16. 03. 2019

  111. 1. Zkouška SA2: 2/3, 57.09 s, 16.09 tr. b., 3.38 m/s

  112. 2. Zkouška SA2: 2/3, 51.08 s, 8.08 tr. b., 3.62 m/s

  113. 3. Zkouška SA2: 1/3, 53.52 s, 0.0 tr. b., 3.89 m/s

  114. Ratenice - Nedělní zkoušky, 10. 02. 2019

  115. 1. Zka - SA2: 1/8, 44.93 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  116. 2. Zka - SA2: Diskvalifikován

  117. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 6.ročník - i pro XSmall, 05. 01. 2019

  118. Czech Imp Jump: 12/26, 31.17 s, 10.17 tr. b., 3.43 m/s

  119. Jumping 1: Diskvalifikován

  120. Jumping 2: 13/27, 41.0 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  121. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 01. 12. 2018

  122. Czech Imp Jump: 13/30, 22.93 s, 0.93 tr. b., 4.27 m/s

  123. Jumping 1: Diskvalifikován

  124. Jumping 2: 12/31, 32.3 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  125. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 6.ročník - i pro XSmall, 03. 11. 2018

  126. Czech Imp Jump: Diskvalifikován

  127. Jumping 1: 8/32, 44.8 s, 0.0 tr. b., 3.97 m/s

  128. Jumping 2: 12/31, 34.33 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  129. Kutná Hora - Profizoo dvojzkoušky, 14. 10. 2018

  130. Zkouška II SA2: 2/11, 65.32 s, 12.32 tr. b., 3.0 m/s

  131. Zkouška I SA2: 7/11, 57.43 s, 21.43 tr. b., 2.87 m/s

  132. Ratenice - KCHBO OPEN pro všechna plemena, 28. 09. 2018

  133. Agility OPEN S: 8/17, 60.6 s, 22.6 tr. b., 3.23 m/s

  134. Jumping OPEN S: 5/18, 51.77 s, 16.77 tr. b., 3.42 m/s

  135. Zk.A SA2: 1/8, 52.01 s, 6.01 tr. b., 3.46 m/s

  136. Trutnov - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 09. 2018 - 09. 09. 2018

  137. AGILITY DRUZSTVA: 23/57, 56.19 s, 8.19 tr. b., 3.35 m/s

  138. J Agility: 21/35, 53.96 s, 8.96 tr. b., 3.6 m/s

  139. J Hra: 8/35, 42.0 s, 2.0 tr. b., 3.76 m/s

  140. J Jumping: 14/36, 39.49 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  141. JUMPING DRUZSTVA: 27/57, 39.4 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  142. Ptýrov - Fly FACTOR II. 2018, 01. 09. 2018

  143. II. zkouška SA2: 5/10, 34.65 s, 5.0 tr. b., 3.98 m/s

  144. I. zkouška SA2: 5/10, 40.19 s, 0.19 tr. b., 3.56 m/s

  145. jumping SA2: Diskvalifikován

  146. Ptýrov - Odpolední 2x zkoušky, 16. 08. 2018

  147. II. zkouška SA2: 3/9, 51.8 s, 0.8 tr. b., 3.38 m/s

  148. I. zkouška SA2: Diskvalifikován

  149. Městec Králové - ZÁVOD PŘI LVT Městec Králové a MČR kníračů v agility, 04. 08. 2018

  150. Agility S: 5/20, 53.37 s, 3.37 tr. b., 3.28 m/s

  151. Jumping S: 6/19, 38.15 s, 0.15 tr. b., 3.7 m/s

  152. Zkouška SA2: 2/3, 52.0 s, 9.0 tr. b., 3.25 m/s

  153. Ratenice - Šampionát Ratenic II., 28. 07. 2018 - 29. 07. 2018

  154. Jumping III S: 4/19, 34.92 s, 0.92 tr. b., 3.95 m/s

  155. ZkA III. SA2: Diskvalifikován

  156. ZkA. II. SA2: Diskvalifikován

  157. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 060, 14. 07. 2018

  158. 1.zkouška: 2/5, 47.25 s, 0.25 tr. b., 3.81 m/s

  159. 2.zkouška: 2/5, 44.45 s, 11.45 tr. b., 3.64 m/s

  160. Jumping Standard: 6/11, 38.94 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  161. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky, 17. 06. 2018

  162. 1.zkouška SA2: Diskvalifikován

  163. 2.zkouška SA2: 4/10, 58.06 s, 2.06 tr. b., 3.12 m/s

  164. Dolní Přím - Probluz - VI.Pučálka cup - Probluzske dvojzkousky, 09. 06. 2018

  165. zkouška 1 SA2: 3/6, 55.89 s, 7.89 tr. b., 3.42 m/s

  166. zkouška 2 SA2: 3/6, 58.61 s, 13.61 tr. b., 3.0 m/s

  167. Česká Skalice - OPSION 059 / Rozkoš, 02. 06. 2018 - 03. 06. 2018

  168. So-: 5/12, 56.85 s, 6.85 tr. b., 3.22 m/s

  169. So-Agility: Diskvalifikován

  170. So-Jumping: Diskvalifikován

  171. Pardubice - Svítkov - Májové dvojzkoušky, 26. 05. 2018

  172. 1. zkouška SA2: Diskvalifikován

  173. 2. zkouška SA2: 9/11, 48.39 s, 7.39 tr. b., 3.33 m/s

  174. Přerov - Kvalifikační závod na EOJ 2018 - Děti i Junioři, 28. 04. 2018 - 29. 04. 2018

  175. Ju Agility IV: 13/15, 53.88 s, 22.55 tr. b., 3.67 m/s

  176. Ju Agility V: Diskvalifikován

  177. Ju Agility VI: Diskvalifikován

  178. Ju Jumping IV: Diskvalifikován

  179. Ju Jumping V: 10/14, 53.96 s, 22.36 tr. b., 3.11 m/s

  180. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 22. 04. 2018

  181. 1. Zkouška A2 SA2: 2/9, 49.02 s, 9.02 tr. b., 3.02 m/s

  182. 2. Zkouška A2 SA2: Diskvalifikován

  183. Hra - tuneliáda pro A2+A3 S: 10/15, 44.67 s, 0.0 tr. b., 3.54 m/s

  184. Ratenice - Březnové dvojzkoušky, 24. 03. 2018

  185. ZkA. II. SA2: Diskvalifikován

  186. ZkA. I. SA2: 2/5, 45.35 s, 2.35 tr. b., 3.37 m/s

  187. Litovel - Kvalifikační závod na EOJ 2018 - Junioři, 17. 03. 2018 - 18. 03. 2018

  188. Agility I: 13/16, 56.94 s, 21.37 tr. b., 3.42 m/s

  189. Agility II: Diskvalifikován

  190. Agility III: Diskvalifikován

  191. Jumping I: Diskvalifikován

  192. Jumping II: 11/16, 52.59 s, 10.65 tr. b., 3.42 m/s

  193. Jumping III: 8/16, 50.97 s, 12.34 tr. b., 3.28 m/s

  194. Ratenice - Večerní dvojzkoušky, 02. 03. 2018

  195. II. zkouška SA2: 2/6, 41.15 s, 6.15 tr. b., 3.74 m/s

  196. I. zkouška SA2: 3/6, 39.91 s, 5.0 tr. b., 3.73 m/s

  197. Ratenice - Únorové dvojzkoušky, 24. 02. 2018

  198. Zk.A II. SA2: 1/5, 45.61 s, 2.61 tr. b., 3.66 m/s

  199. ZkA. I. SA2: 1/5, 47.12 s, 1.12 tr. b., 3.78 m/s

  200. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky III., 10. 02. 2018

  201. II. zkouška SA2: 3/5, 46.56 s, 11.56 tr. b., 3.65 m/s

  202. I. zkouška SA2: Diskvalifikován

  203. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky II., 06. 01. 2018

  204. III. zkouška SA2: 3/4, 58.49 s, 25.49 tr. b., 2.8 m/s

  205. II. zkouška SA2: 1/4, 34.97 s, 0.0 tr. b., 4.0 m/s

  206. I. zkouška SA2: Diskvalifikován

  207. Ratenice - Předsilvestrovské dvojzkoušky, 30. 12. 2017

  208. ZkA II. SA2: 3/15, 41.98 s, 5.0 tr. b., 3.84 m/s

  209. ZkA I. SA2: 6/15, 39.88 s, 5.0 tr. b., 4.01 m/s

  210. Hradištko u Sadské - Mikulášské dvojzkoušky, 10. 12. 2017

  211. 1. zkouška SA2: 6/13, 40.65 s, 5.0 tr. b., 4.11 m/s

  212. 2. zkouška SA2: Diskvalifikován

  213. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky I., 12. 11. 2017

  214. II. zkouška SA2: 2/9, 37.88 s, 0.0 tr. b., 3.64 m/s

  215. I. zkouška SA2: 5/9, 43.99 s, 16.99 tr. b., 3.32 m/s

  216. Přerov - Mistrovství České republiky mládeže, 23. 09. 2017 - 24. 09. 2017

  217. Agility Ju: 21/35, 54.97 s, 9.97 tr. b., 3.64 m/s

  218. Agility Squads: Diskvalifikován

  219. Hra Ju: 21/36, 42.05 s, 5.0 tr. b., 3.8 m/s

  220. Jumping Ju: 22/35, 55.37 s, 7.37 tr. b., 3.58 m/s

  221. Jumping Squads: 39/59, 49.0 s, 8.0 tr. b., 3.59 m/s

  222. Opatovice nad Labem - SIRIUS team - dvojzkoušky, 03. 09. 2017

  223. SA2 - 1. SA2: 3/10, 46.43 s, 6.43 tr. b., 3.4 m/s

  224. SA2 - 2. SA2: 4/10, 50.34 s, 8.34 tr. b., 3.28 m/s

  225. Nymburk - Předškolní dvojzkoušky, 26. 08. 2017

  226. 1. zkouška SA2: Diskvalifikován

  227. 2. zkouška SA2: Diskvalifikován

  228. Ratenice - MushGo Šampionát Ratenic, 29. 07. 2017 - 30. 07. 2017

  229. Agility open S: 13/32, 58.8 s, 16.8 tr. b., 2.99 m/s

  230. Jump I. S: 16/32, 36.33 s, 0.0 tr. b., 4.05 m/s

  231. Tunel I. S: 19/25, 39.7 s, 0.0 tr. b., 4.03 m/s

  232. ZkA. So SA2: Diskvalifikován

  233. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 23. 07. 2017

  234. SA2/1 SA2: Diskvalifikován

  235. SA2/2 SA2: 3/14, 46.25 s, 1.25 tr. b., 3.5 m/s

  236. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 057, 15. 07. 2017

  237. 1.zkouška: 3/7, 47.55 s, 0.0 tr. b., 3.6 m/s

  238. 2.zkouška: 1/7, 45.01 s, 0.0 tr. b., 3.67 m/s

  239. Jumping: 3/10, 43.64 s, 0.0 tr. b., 4.08 m/s

  240. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 056, 08. 07. 2017

  241. 1.zkouška: 4/6, 38.66 s, 5.0 tr. b., 3.83 m/s

  242. 2.zkouška: 3/6, 37.39 s, 3.39 tr. b., 3.4 m/s

  243. Jumping: Diskvalifikován

  244. Česká Skalice - OPSION 055 / Rozkoš, 17. 06. 2017 - 18. 06. 2017

  245. So-: Diskvalifikován

  246. So-Agility: 21/35, 63.74 s, 19.74 tr. b., 2.79 m/s

  247. So-Jumping: 23/36, 62.88 s, 31.88 tr. b., 2.47 m/s

  248. Dolni Prim u Hradce Kralove - Acana cup - Probluzske dvojzkousky, 10. 06. 2017

  249. Zkouska 1 SA2: 3/14, 45.68 s, 5.68 tr. b., 3.46 m/s

  250. Zkouska 2 SA2: Diskvalifikován

  251. Nymburk - NymburkCup - dvojzkoušky, 03. 06. 2017

  252. Druhá zkouška SA2: 5/10, 64.9 s, 24.9 tr. b., 2.42 m/s

  253. První zkouška SA2: 3/10, 53.96 s, 9.96 tr. b., 2.87 m/s

  254. Pňov - Předhradí - 5. Pňovské dvojzkoušky, 13. 05. 2017

  255. 1.zkouška SA2: Diskvalifikován

  256. 2.zkouška SA2: 2/14, 65.93 s, 20.93 tr. b., 2.72 m/s

  257. Havlovice - OPSION 054, 08. 05. 2017

  258. 1.vítězná: 3/8, 66.56 s, 21.56 tr. b., 2.82 m/s

  259. 2.vítězná: Diskvalifikován

  260. Jumping: 18/25, 49.94 s, 12.94 tr. b., 3.28 m/s

  261. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 22. 04. 2017

  262. 1. zkouška A2 SA2: 7/9, 65.81 s, 27.81 tr. b., 2.63 m/s

  263. 2. zkouška A2 SA2: Diskvalifikován

  264. Hra - tuneliáda pro A2+A3 S: 8/13, 69.23 s, 34.23 tr. b., 2.89 m/s

  265. Blešno - Podzim 2016, 15. 10. 2016

  266. AGILITY: 13/25, 51.29 s, 13.29 tr. b., 3.33 m/s

  267. JUMPING: 16/27, 51.76 s, 11.76 tr. b., 3.3 m/s

  268. SA1: 3/6, 56.83 s, 15.83 tr. b., 2.9 m/s

  269. Havlovice - OPSION 050, 01. 10. 2016

  270. Jumping (1): 12/16, 49.1 s, 11.1 tr. b., 3.36 m/s

  271. Jumping (2): 8/16, 52.52 s, 9.52 tr. b., 3.1 m/s

  272. Zkouška: 2/3, 36.31 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  273. Ratenice - Letní párty, 30. 07. 2016 - 31. 07. 2016

  274. Agility S: Diskvalifikován

  275. Jumping S: Diskvalifikován

  276. Zk.A SA1: Diskvalifikován

  277. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 049, 16. 07. 2016

  278. 1.zkouška: 3/6, 52.88 s, 5.0 tr. b., 2.97 m/s

  279. 2.zkouška: 3/6, 51.27 s, 6.27 tr. b., 2.83 m/s

  280. Jumping1: 2/6, 45.5 s, 5.0 tr. b., 3.56 m/s

  281. Jumping Open: Diskvalifikován

  282. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 048, 09. 07. 2016

  283. 1.zkouška: Diskvalifikován

  284. 2.zkouška: 1/2, 42.44 s, 0.0 tr. b., 3.53 m/s

  285. Jumping1: 1/2, 37.23 s, 0.0 tr. b., 3.44 m/s

  286. Jumping Open: 8/11, 43.46 s, 11.46 tr. b., 3.34 m/s

  287. Nymburk - NymburkCup - dvojzkoušky, 28. 05. 2016

  288. 1. zkouška SA1: 3/10, 33.26 s, 5.0 tr. b., 3.91 m/s

  289. 2. zkouška SA1: 6/10, 41.92 s, 10.0 tr. b., 3.17 m/s

  290. Jičín - Jarní závody, 30. 04. 2016

  291. Jarní závody agility 2016: 1/3, 38.46 s, 0.0 tr. b., 3.82 m/s

  292. Jarní závody agility 2016: 18/24, 48.96 s, 9.96 tr. b., 2.96 m/s

  293. Jarní závody agility 2016: Diskvalifikován