Cz En

Jumping 2 S

  1. Datum: 20. 06. 2021
  2. Závod: Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility
  3. Rozhodčí: Lukáč, Roman (SK)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 41.0 s
  6. Maximální čas: 67.0 s
  7. Délka: 170.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 19
  10. Postupová rychlost: 4.15 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 060816 Andrea Valentová Fairy-Tale Freya Black Bubble 0 0 0.0 0.0 28.92 5.88 V V
2 015318 Denisa Sommerová Coraline Zapa Moravia 0 0 0.0 0.0 30.77 5.52 V V
3 000518 František Dušek A3Ch Connie Cher Gold z Vesničky u hranic 0 0 0.0 0.0 31.49 5.4 V V
4 093514 Tereza Loučná A3Ch Gina 0 0 0.0 0.0 32.84 5.18 V V
5 006615 Eva Lačňáková Magical Power of Joy of the Five Colors 0 0 0.0 0.0 33.26 5.11 V V
6 022719 Jitka Klozová Yzanne Rebelka z Roznetu 0 0 0.0 0.0 33.47 5.08 V V
7 035215 Hana Šedivá A3Ch Zooty Zulu Libami 0 0 0.0 0.0 33.52 5.07 V V
8 011914 Lucie Dušková Gino Gold z Vesničky u hranic 0 0 0.0 0.0 34.03 5.0 V V
9 063717 Ingrid Šefčíková A3Ch Akira Duhový sen 0 0 0.0 0.0 34.47 4.93 V V
10 090217 Veronika Seyfriedová A3Ch Maserati Nový krystal 0 0 0.0 0.0 37.31 4.56 V V
11 061015 Anna Gaierová A3Ch Delilah Královský dar 0 0 0.0 0.0 38.6 4.4 V V
12 006019 Kateřina Marešová Bleky 0 0 0.0 0.0 40.02 4.25 V V
13 066016 Lucie Frčková Lukáš 0 0 2.25 2.25 43.25 3.93 V V
14 056517 Pavlína Seyfriedová Affinity Cassy de Diamond Koomet 0 0 2.68 2.68 43.68 3.89 V V
15 076218 Veronika Benešová Holly Vašata 0 0 4.56 4.56 45.56 3.73 V V
16 042211 Eva Lačňáková A3Ch ICQ of the Five Colors 1 0 0.0 5.0 32.15 5.29 V V
17 028920 Sofie Sůrová Crazy Easy Amu la Elba 0 1 0.0 5.0 34.7 4.9 V V
18 068912 Denisa Kopecká A3Ch Babů Long Princess de H4P 1 0 0.0 5.0 35.14 4.84 V V
19 038814 Jana Zemková A3Ch Only One Perla z Polabí 1 0 0.0 5.0 37.51 4.53 V V
20 080820 Tomáš Ješke Your Black Sun Koryfej 0 1 0.0 5.0 37.81 4.5 V V
21 031717 Eva Trtková Fantastica Lararony 1 0 2.13 7.13 43.13 3.94 VD VD
22 076719 Alena Zbožínková Eneesa Aidan Lukato Gold 0 1 2.91 7.91 43.91 3.87 VD VD
23 008814 Jaroslava Pavlová A3Ch Qvilda Čajový lístek 0 1 4.21 9.21 45.21 3.76 VD VD
24 063015 Pavla Brzobohatá Fifinka 0 0 14.14 14.14 55.14 3.08 VD VD
DIS 073219 Lucie Džuvarovská Dancing Diva Safiján DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 077220 Renata Mandová Secret Queen of Heaven Eastdale DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 009017 Markéta Křížová Fido DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 078318 Hana Hrdličková Casiopea Lék na duši DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 039418 Tereza Najmanová Roxy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 070917 Josef Honner Vikki Lovely Day DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 041519 Olga Mařáčková Jingle Bell z Lomu ve Skále DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 035719 Petr Andrýs CAMILLO Bambabibi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 028819 Iva Křivánková Míša DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 063119 Martina Chytilová Daiquiri Aura Fantasia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 074917 Hana Šedivá Ziggy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 014118 Jana Drbohlavová A3Ch Be Happy Od Svaté Lucie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 005319 Veronika Gavlasová Albert z Černova DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 086314 Martina Boháčová Idylle of the moon du triskell des Cornouailles DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 059214 Lenka Fürstlová A3Ch Bungee Nexee z Elsameru DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000019 Lenka Holubová Bungee Pap Novterpod DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 035417 Luba Strouhová Cecílie Eliška z Kamenické tvrze DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 008917 Markéta Křížová Marthy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 065017 Zuzana Sobková Albína Nikidar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 064119 Barbora Tesáková Ladybird Big Scotty´s Dream DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO