Veronika Gavlasová

  1. Číslo: 000747
  2. OSA: Rýzmburk u České Skalice
  3. Člen KA: Ano
  4. Klubový zpravodaj: Ne
  5. Členem KA od: 01. 01. 2020
  6. Členem KA do: 31. 12. 2024
  7. Pohlaví: žena

    Průkazy

  1. 028904 (L), Fina Bořický jez

    Arrow_down
  2. 000305 (L), Amálka

    Arrow_down
  3. 015209 (S), Ajda Miš-Maš

    Arrow_down
  4. 005319 (XS), A3Ch Albert z Černova

    Arrow_down
  5. 016523 (I), Lina de la kanalo

    Arrow_down

Výsledky

  1. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka + A0, 11. 05. 2024

  2. Tuneliáda A2+A3, A3Ch Albert z Černova: 1/2, 32.15 s, 0.0 tr. b., 5.91 m/s

  3. Tuneliáda A2+A3, Lina de la kanalo: Diskvalifikován

  4. 1.zkouška, Lina de la kanalo: Diskvalifikován

  5. 1.zkouška, A3Ch Albert z Černova: Diskvalifikován

  6. 2. zkouška, A3Ch Albert z Černova: 1/2, 49.66 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  7. 2. zkouška, Lina de la kanalo: Diskvalifikován

  8. Studenec u Trutnova - Květnové jumpingy + 3x jumping A0, 05. 05. 2024

  9. 1. Jumping I, Lina de la kanalo: Diskvalifikován

  10. 1. Jumping XS, A3Ch Albert z Černova: Diskvalifikován

  11. 2. Jumping I, Lina de la kanalo: 3/9, 27.22 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  12. 2. Jumping XS, A3Ch Albert z Černova: 1/3, 30.25 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  13. 3. Jumping I, Lina de la kanalo: Diskvalifikován

  14. 3. Jumping XS, A3Ch Albert z Černova: 1/3, 29.58 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  15. JIČÍN - JUMPING + JUMPING A0, 01. 05. 2024

  16. JUMPING 1, A3Ch Albert z Černova: Diskvalifikován

  17. JUMPING 1, Lina de la kanalo: Diskvalifikován

  18. JUMPING 2, A3Ch Albert z Černova: 2/5, 41.27 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  19. JUMPING 2, Lina de la kanalo: Diskvalifikován

  20. JUMPING 3, A3Ch Albert z Černova: 2/5, 35.96 s, 10.0 tr. b., 5.42 m/s

  21. JUMPING 3, Lina de la kanalo: Diskvalifikován

  22. Studenec u Trutnova - Velikonoční jumpingy + A0, 01. 04. 2024

  23. III. Jumping ML, Lina de la kanalo: 4/16, 30.95 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  24. III. Jumping XS, A3Ch Albert z Černova: 1/6, 33.21 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  25. II. Jumping ML, Lina de la kanalo: Diskvalifikován

  26. II. Jumping XS, A3Ch Albert z Černova: Diskvalifikován

  27. I. Jumping ML, Lina de la kanalo: Diskvalifikován

  28. I. Jumping XS, A3Ch Albert z Černova: 1/6, 33.16 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  29. Studenec u Trutnova - 2x zkoušky, 16. 02. 2024

  30. 1. zkouška A2 ML, Lina de la kanalo: Diskvalifikován

  31. 1. zkouška A3 XS, A3Ch Albert z Černova: 1/3, 41.07 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  32. 2. zkouška A2 ML, Lina de la kanalo: Diskvalifikován

  33. 2. zkouška A3 XS, A3Ch Albert z Černova: 1/2, 43.31 s, 0.0 tr. b., 4.09 m/s

  34. Studenec u Trutnova - PETRISácké dvojzkoušky, 20. 01. 2024

  35. 1. zkouška MLA2, Lina de la kanalo: Diskvalifikován

  36. 1. zkouška XSA3, A3Ch Albert z Černova: Diskvalifikován

  37. 2. zkouška MLA2, Lina de la kanalo: Diskvalifikován

  38. 2. zkouška XSA3, A3Ch Albert z Černova: Diskvalifikován

  39. Studenec u Trutnova - Vánoční openy + A0 + MČR bíglů, 17. 12. 2023

  40. Agility Open ML, Lina de la kanalo: Diskvalifikován

  41. Agility Open XS, A3Ch Albert z Černova: Diskvalifikován

  42. Jumping Light ML, Lina de la kanalo: Diskvalifikován

  43. Jumping Light XS, A3Ch Albert z Černova: 2/4, 21.97 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  44. Jumping Open ML, Lina de la kanalo: Diskvalifikován

  45. Jumping Open XS, A3Ch Albert z Černova: Diskvalifikován

  46. Studenec u Trutnova - 2x J0 + A1, 3x A2, 3x A3 zkoušky, 03. 11. 2023 - 05. 11. 2023

  47. 1. zkouška A2 ML, Lina de la kanalo: 1/5, 42.3 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  48. 2. zkouška A2 ML, Lina de la kanalo: 3/5, 44.81 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  49. 3. zkouška A2 ML, Lina de la kanalo: Diskvalifikován

  50. Studenec u Trutnova - Speciál pro A2 (halové trojzkoušky), 19. 10. 2023

  51. 1. zkouška MLA2, Lina de la kanalo: Diskvalifikován

  52. 2. zkouška MLA2, Lina de la kanalo: Diskvalifikován

  53. 3. zkouška MLA2, Lina de la kanalo: Diskvalifikován

  54. Studenec u Trutnova - Speciál pro A1 (halové trojzkoušky), 13. 10. 2023

  55. III. zkouška MLA1, Lina de la kanalo: 1/4, 33.29 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  56. II. zkouška MLA1, Lina de la kanalo: 1/4, 32.32 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  57. I. zkouška MLA1, Lina de la kanalo: 1/4, 33.84 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  58. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 20.ročník a Speciál BŠO v agility 16.ročník, 30. 09. 2023

  59. Agility ML, Lina de la kanalo: 2/4, 39.5 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  60. Agility XS, A3Ch Albert z Černova: 1/9, 40.6 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  61. Jumping ML, Lina de la kanalo: Diskvalifikován

  62. Jumping XS, A3Ch Albert z Černova: 1/9, 30.49 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  63. Zkouška ML A1, Lina de la kanalo: Diskvalifikován

  64. Zkouška XS A3, A3Ch Albert z Černova: Diskvalifikován

  65. Zdobín - Velká zvičinská, 23. 09. 2023 - 24. 09. 2023

  66. Neděle - FINÁLE, A3Ch Albert z Černova: 2/4, 57.5 s, 13.5 tr. b., 3.83 m/s

  67. Neděle - FINÁLE, Lina de la kanalo: Diskvalifikován

  68. Neděle - jumping, A3Ch Albert z Černova: 2/4, 32.97 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  69. Neděle - jumping, Lina de la kanalo: Diskvalifikován

  70. Neděle - zkouška, A3Ch Albert z Černova: Diskvalifikován

  71. Neděle - zkouška, Lina de la kanalo: Diskvalifikován

  72. Sobota - agility, Lina de la kanalo: 3/7, 50.51 s, 1.51 tr. b., 4.06 m/s

  73. Sobota - agility, A3Ch Albert z Černova: Diskvalifikován

  74. Sobota - jumping, A3Ch Albert z Černova: Diskvalifikován

  75. Sobota - jumping, Lina de la kanalo: Diskvalifikován

  76. Sobota - zkouška, Lina de la kanalo: 1/2, 37.48 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  77. Sobota - zkouška, A3Ch Albert z Černova: Diskvalifikován

  78. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 26. 08. 2023

  79. agility, A3Ch Albert z Černova: 1/8, 43.43 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  80. agility, Lina de la kanalo: 3/11, 49.33 s, 1.33 tr. b., 3.95 m/s

  81. jumping, A3Ch Albert z Černova: Diskvalifikován

  82. jumping, Lina de la kanalo: Diskvalifikován

  83. zkoušky, A3Ch Albert z Černova: 2/4, 48.87 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  84. zkoušky, Lina de la kanalo: Diskvalifikován

  85. Žamberk - O pohár Fitmin 2023, 13. 08. 2023

  86. Agility ML, Lina de la kanalo: 10/15, 61.79 s, 29.79 tr. b., 2.85 m/s

  87. Agility XS, A3Ch Albert z Černova: 1/9, 40.52 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  88. Junping ML 1, Lina de la kanalo: 1/7, 40.74 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  89. Junping XS 3, A3Ch Albert z Černova: 2/3, 38.5 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  90. Zkouška A1 ML, Lina de la kanalo: Diskvalifikován

  91. Zkouška A3 XS, A3Ch Albert z Černova: Diskvalifikován

  92. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky VI. + A0, 10. 06. 2023

  93. 1. zkouška, Lina de la kanalo: 1/3, 41.34 s, 0.0 tr. b., 3.99 m/s

  94. 1. zkouška, A3Ch Albert z Černova: Diskvalifikován

  95. 2. zkouška, Lina de la kanalo: 1/3, 42.17 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  96. 2. zkouška, A3Ch Albert z Černova: 1/3, 49.26 s, 3.26 tr. b., 4.14 m/s

  97. Jičín - Májové závody, 07. 05. 2023

  98. Agility, A3Ch Albert z Černova: 1/5, 41.48 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  99. Agility, Lina de la kanalo: Diskvalifikován

  100. Jumping, A3Ch Albert z Černova: 1/5, 32.56 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  101. Jumping, Lina de la kanalo: 7/8, 44.31 s, 23.31 tr. b., 3.7 m/s

  102. Zkoušky, A3Ch Albert z Černova: Diskvalifikován

  103. Zkoušky, Lina de la kanalo: Diskvalifikován

  104. Žamberk - MR plemen, 29. 04. 2023 - 30. 04. 2023

  105. Agility II XS, A3Ch Albert z Černova: Diskvalifikován

  106. Agility I. XS, A3Ch Albert z Černova: Diskvalifikován

  107. Jumping III XS, A3Ch Albert z Černova: 5/26, 37.6 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  108. Jumping II. XS, A3Ch Albert z Černova: 11/25, 42.45 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  109. Jumping IV XS - papillonů, A3Ch Albert z Černova: 3/13, 34.25 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  110. Jumping I. XS, A3Ch Albert z Černova: Diskvalifikován

  111. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 16. 04. 2023

  112. Tuneliáda A1, Lina de la kanalo: Diskvalifikován

  113. Tuneliáda A2 + A3, A3Ch Albert z Černova: Diskvalifikován

  114. 1. Zkouška, Lina de la kanalo: 1/5, 40.27 s, 0.0 tr. b., 3.77 m/s

  115. 1. Zkouška, A3Ch Albert z Černova: 1/1, 46.4 s, 10.0 tr. b., 4.4 m/s

  116. 2. Zkouška, A3Ch Albert z Černova: 1/1, 42.94 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  117. 2. Zkouška, Lina de la kanalo: 3/5, 43.99 s, 7.99 tr. b., 3.27 m/s

  118. Studenec u Trutnova - Velikonoční jumpingy + 3x jumping A0, 10. 04. 2023

  119. III. Jumping, A3Ch Albert z Černova: 1/1, 34.62 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  120. III. Jumping, Lina de la kanalo: Diskvalifikován

  121. II. Jumping, A3Ch Albert z Černova: 1/1, 30.53 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  122. II. Jumping, Lina de la kanalo: Diskvalifikován

  123. I. Jumping, Lina de la kanalo: 5/10, 35.02 s, 0.02 tr. b., 3.94 m/s

  124. I. Jumping, A3Ch Albert z Černova: Diskvalifikován

  125. Studenec u Trutnova - 3x zkoušky, 17. 02. 2023 - 18. 02. 2023

  126. 1. zkouška A3 S, A3Ch Albert z Černova: Diskvalifikován

  127. 2. zkouška A3 S, A3Ch Albert z Černova: Diskvalifikován

  128. 3. zkouška A3 S, A3Ch Albert z Černova: Diskvalifikován

  129. Studenec u Trutnova - Vánoční jumpingy + A0, 18. 12. 2022

  130. Jumping LIGHT, A3Ch Albert z Černova: Diskvalifikován

  131. Jumping OPEN I, A3Ch Albert z Černova: Diskvalifikován

  132. Jumping OPEN II, A3Ch Albert z Černova: Diskvalifikován

  133. Studenec u Trutnova - 4x zkoušky a 3x jumpingy, 04. 11. 2022 - 06. 11. 2022

  134. 1.jumping S, A3Ch Albert z Černova: 2/6, 36.75 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  135. 2. jumping S, A3Ch Albert z Černova: 1/5, 32.01 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  136. 3. jumping S, A3Ch Albert z Černova: 2/5, 36.16 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  137. Studenec u Trutnova - Podzimní závody + MČR plemen, 01. 10. 2022

  138. Agility Open, A3Ch Albert z Černova: Diskvalifikován

  139. Jumping Light, A3Ch Albert z Černova: 3/6, 34.42 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  140. Jumping Open, A3Ch Albert z Černova: Diskvalifikován

  141. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 19.ročník a Speciál BŠO v agility 15.ročník Sezemice, 28. 09. 2022

  142. Agility S, A3Ch Albert z Černova: 3/8, 42.06 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  143. Jumping S, A3Ch Albert z Černova: 2/8, 33.64 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  144. Zkouška SA3, A3Ch Albert z Černova: 2/4, 42.99 s, 10.0 tr. b., 4.63 m/s

  145. Zdobín - Velká zvičinská, 24. 09. 2022 - 25. 09. 2022

  146. Agility 1, A3Ch Albert z Černova: 5/17, 47.83 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  147. Jumping 1, A3Ch Albert z Černova: Diskvalifikován

  148. Jumping 2, A3Ch Albert z Černova: 10/19, 37.56 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  149. Zkouška 1, A3Ch Albert z Černova: 4/11, 42.1 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  150. Zkouška 2, A3Ch Albert z Černova: 6/12, 48.12 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  151. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 18. 09. 2022

  152. Agility, A3Ch Albert z Černova: 4/11, 41.84 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  153. Jumping, A3Ch Albert z Černova: Diskvalifikován

  154. Zkoušky, A3Ch Albert z Černova: Diskvalifikován

  155. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 083, 14. 08. 2022

  156. 1.zkouška, A3Ch Albert z Černova: 3/9, 46.29 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  157. 2.zkouška, A3Ch Albert z Černova: Diskvalifikován

  158. Žamberk - O pohár Fitmin 2022, 07. 08. 2022

  159. Agility, A3Ch Albert z Černova: Diskvalifikován

  160. Jumping S3, A3Ch Albert z Černova: 3/4, 33.42 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  161. Zkouška S3, A3Ch Albert z Černova: 3/4, 41.79 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  162. Studenec u Trutnova - Odpolední 2x zkoušky, 25. 07. 2022

  163. II. zkouška A3 S, A3Ch Albert z Černova: Diskvalifikován

  164. I. zkouška A3 S, A3Ch Albert z Černova: 1/5, 50.16 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  165. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 081, 09. 07. 2022

  166. 1.zkouška, A3Ch Albert z Černova: 2/7, 50.03 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  167. 2.zkouška, A3Ch Albert z Černova: 1/7, 48.82 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  168. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky V., 11. 06. 2022

  169. Jumping, A3Ch Albert z Černova: 1/4, 33.42 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  170. 1. zkouška, A3Ch Albert z Černova: 1/1, 43.51 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  171. 2. zkouška, A3Ch Albert z Černova: 1/1, 47.83 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  172. Hrádek u Pardubic - DvojZkoušky, 29. 05. 2022

  173. II. Zkouška SA3, A3Ch Albert z Černova: Diskvalifikován

  174. I. Zkouška SA3, A3Ch Albert z Černova: Diskvalifikován

  175. Čechy - Trutnov - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 21. 05. 2022 - 22. 05. 2022

  176. Agility 1 S, A3Ch Albert z Černova: Diskvalifikován

  177. Agility 2 S, A3Ch Albert z Černova: Diskvalifikován

  178. Jumping 1 S, A3Ch Albert z Černova: 12/40, 44.46 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  179. Jumping 2 S, A3Ch Albert z Černova: Diskvalifikován

  180. Studenec u Trutnova - Velikonoční jumpingy + A0, 18. 04. 2022

  181. Jumping I, A3Ch Albert z Černova: Diskvalifikován

  182. Jumping II, A3Ch Albert z Černova: 1/5, 28.78 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  183. Jumping Light, A3Ch Albert z Černova: Diskvalifikován

  184. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 16. 04. 2022

  185. Tuneliáda A2+A3, A3Ch Albert z Černova: 6/13, 27.39 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  186. 1. Zkouška, A3Ch Albert z Černova: 2/11, 43.86 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  187. 2. Zkouška, A3Ch Albert z Černova: 1/10, 43.48 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  188. Studenec - Březnové zkoušky a jumpingy, 18. 03. 2022 - 20. 03. 2022

  189. I. JUMPING S, A3Ch Albert z Černova: 3/12, 27.56 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  190. 2. JUMPING S, A3Ch Albert z Černova: Diskvalifikován

  191. 3. JUMPING S, A3Ch Albert z Černova: Diskvalifikován

  192. Studenec u Trutnova - OPSION 078, 12. 03. 2022

  193. 1.zkouška, A3Ch Albert z Černova: Diskvalifikován

  194. 2.zkouška, A3Ch Albert z Černova: Diskvalifikován

  195. 3.zkouška, A3Ch Albert z Černova: 2/6, 42.93 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  196. Studenec u Trutnova - 2x zkoušky, 04. 03. 2022

  197. 1. zkouška A3 S, A3Ch Albert z Černova: 1/2, 50.24 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  198. 2. zkouška A3 S, A3Ch Albert z Černova: Diskvalifikován

  199. Studenec u Trutnova - Únorové jumpingy + A0, 13. 02. 2022

  200. III. jumping, A3Ch Albert z Černova: 4/11, 32.14 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  201. II. jumping, A3Ch Albert z Černova: Diskvalifikován

  202. I. jumping, A3Ch Albert z Černova: Diskvalifikován

  203. Studenec u Trutnova - OPSION 077, 05. 02. 2022

  204. 1.zkouška, A3Ch Albert z Černova: Diskvalifikován

  205. 2.zkouška, A3Ch Albert z Černova: Diskvalifikován

  206. 3.zkouška, A3Ch Albert z Černova: Diskvalifikován

  207. Studenec u Trutnova - OPSION 076, 08. 01. 2022

  208. 1.zkouška, A3Ch Albert z Černova: Diskvalifikován

  209. 2.zkouška, A3Ch Albert z Černova: 2/10, 42.96 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  210. 3.zkouška, A3Ch Albert z Černova: Diskvalifikován

  211. Studenec - Vánoční zkoušky a jumpingy, 30. 12. 2021 - 02. 01. 2022

  212. ČT - 1. zkouška A3 S, A3Ch Albert z Černova: 1/5, 49.36 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  213. ČT - 2. zkouška A3 S, A3Ch Albert z Černova: 3/5, 38.87 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  214. NE - 1. jumping S, A3Ch Albert z Černova: Diskvalifikován

  215. NE - 2. jumping S, A3Ch Albert z Černova: 2/3, 36.61 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  216. NE - 3. jumping S, A3Ch Albert z Černova: 1/3, 34.43 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  217. Studenec u Trutnova - Listopadové závody + MČR chodských psů, špiců a českých strakatých psů + jumpingy A0, 17. 11. 2021

  218. Agility Open, A3Ch Albert z Černova: Diskvalifikován

  219. Jumping Light, A3Ch Albert z Černova: 2/7, 26.78 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  220. Jumping Open, A3Ch Albert z Černova: 4/7, 32.38 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  221. Studenec - 2x2 zkoušky + 3x jumpingy, 12. 11. 2021 - 14. 11. 2021

  222. III. jumpng S, A3Ch Albert z Černova: 2/7, 26.2 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  223. II. jumping S, A3Ch Albert z Černova: 4/7, 35.9 s, 6.9 tr. b., 4.18 m/s

  224. II. zkouška A3 S, A3Ch Albert z Černova: 1/3, 44.41 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  225. I. jumping S, A3Ch Albert z Černova: 3/7, 30.17 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  226. I. zkouška A3 S, A3Ch Albert z Černova: Diskvalifikován

  227. Studenec u Trutnova - Podzimní závody STUDENEC + MČR kníračů a bíglů, 28. 10. 2021

  228. Agility Open, A3Ch Albert z Černova: 3/17, 39.36 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  229. Jumping Light, A3Ch Albert z Černova: Diskvalifikován

  230. Jumping Open, A3Ch Albert z Černova: Diskvalifikován

  231. Studenec u Trutnova - Podzimní dvojzkoušky, 03. 10. 2021

  232. II. zkouška, A3Ch Albert z Černova: 6/8, 40.09 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  233. I. zkouška, A3Ch Albert z Černova: 1/8, 44.72 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  234. Studenec u Trutnova - OPSION 075 / Východočeské finále, 02. 10. 2021

  235. Finále, A3Ch Albert z Černova: Diskvalifikován

  236. 1.kvalifikace, A3Ch Albert z Černova: Diskvalifikován

  237. 2.kvalifikace, A3Ch Albert z Černova: Diskvalifikován

  238. 3.kvalifikace, A3Ch Albert z Černova: 2/14, 35.7 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  239. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 18. ročník a Speciál BŠO v agility 14. ročník, 25. 09. 2021

  240. Agility S, A3Ch Albert z Černova: 2/19, 37.72 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  241. Jumping S, A3Ch Albert z Černova: 11/19, 31.86 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  242. Zkouška SA3, A3Ch Albert z Černova: Diskvalifikován

  243. Studenec u Trutnova - Jumpingy na pohodu (A1 & A2+A3), 19. 09. 2021

  244. III. Jumping A2&A3, A3Ch Albert z Černova: Diskvalifikován

  245. II. Jumping A2&A3, A3Ch Albert z Černova: 1/3, 36.77 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  246. I. Jumping A2&A3, A3Ch Albert z Černova: Diskvalifikován

  247. Zdobín - Malá zvičinská, 18. 09. 2021

  248. Agility 1, A3Ch Albert z Černova: 4/10, 52.75 s, 5.0 tr. b., 4.17 m/s

  249. Finále, A3Ch Albert z Černova: 2/11, 37.67 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  250. Jumping 1, A3Ch Albert z Černova: Diskvalifikován

  251. Jumping 2, A3Ch Albert z Černova: Diskvalifikován

  252. Trutnov - Mistrovství republiky v agility, 11. 09. 2021 - 12. 09. 2021

  253. Agility Individual, A3Ch Albert z Černova: 15/65, 52.67 s, 0.67 tr. b., 4.18 m/s

  254. Agility Squads as Individual, A3Ch Albert z Černova: Diskvalifikován

  255. Jumping Individual, A3Ch Albert z Černova: 27/67, 45.68 s, 2.18 tr. b., 4.38 m/s

  256. Jumping Squads as Individual, A3Ch Albert z Černova: 41/67, 47.73 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  257. Dolní Přím-Probluz - Odpolední dvojzkousky, 05. 09. 2021

  258. Zkouška 1, A3Ch Albert z Černova: Diskvalifikován

  259. Zkouška 2, A3Ch Albert z Černova: Diskvalifikován

  260. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 080, 22. 08. 2021

  261. 1.zkouška, A3Ch Albert z Černova: Diskvalifikován

  262. 2.zkouška, A3Ch Albert z Černova: 2/6, 44.37 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  263. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 079, 21. 08. 2021

  264. 1.zkouška, A3Ch Albert z Černova: 4/6, 44.19 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  265. 2.zkouška, A3Ch Albert z Černova: Diskvalifikován

  266. Žamberk - O pohár Fitmin 2021, 08. 08. 2021

  267. Agility, A3Ch Albert z Černova: Diskvalifikován

  268. Jumping S3, A3Ch Albert z Černova: 2/8, 37.68 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  269. Zkouška S3, A3Ch Albert z Černova: 2/8, 38.65 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  270. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 074, 10. 07. 2021

  271. 1.zkouška, A3Ch Albert z Černova: 2/2, 45.9 s, 5.0 tr. b., 4.01 m/s

  272. 2.zkouška, A3Ch Albert z Černova: Diskvalifikován

  273. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky, 02. 07. 2021

  274. 1. zkouška, A3Ch Albert z Černova: Diskvalifikován

  275. 2. zkouška, A3Ch Albert z Černova: Diskvalifikován

  276. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  277. Agility 1 S, A3Ch Albert z Černova: Diskvalifikován

  278. Agility 2 S, A3Ch Albert z Černova: 7/47, 49.73 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  279. Jumping 1 S, A3Ch Albert z Černova: Diskvalifikován

  280. Jumping 2 S, A3Ch Albert z Černova: Diskvalifikován

  281. Trutnov - START QZ!, 18. 06. 2021

  282. 1. zkouška A3 S, A3Ch Albert z Černova: 1/9, 48.06 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  283. 1. zkouška A3 S, A3Ch Albert z Černova: 1/9, 48.06 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  284. 2. zkouška A3 S, A3Ch Albert z Černova: Diskvalifikován

  285. 2. zkouška A3 S, A3Ch Albert z Černova: Diskvalifikován

  286. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky IV., 12. 06. 2021

  287. 1.zkouška, A3Ch Albert z Černova: Diskvalifikován

  288. 2.zkouška, A3Ch Albert z Černova: 1/3, 45.74 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  289. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky, 28. 05. 2021

  290. 1. zkouška, A3Ch Albert z Černova: 1/5, 38.65 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  291. 2. zkouška, A3Ch Albert z Černova: 1/5, 43.96 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  292. Studenec u Trutnova - Vánoční jumpingy, 12. 12. 2020

  293. Jumping I, A3Ch Albert z Černova: 3/9, 41.36 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  294. Jumping II, A3Ch Albert z Černova: 5/9, 37.29 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  295. Jumping light, A3Ch Albert z Černova: 5/9, 28.23 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  296. Studenec u Trutnova - Podzimní závody STUDENEC + speciál chodských psů a beaglů, 11. 10. 2020

  297. Agility open, A3Ch Albert z Černova: Diskvalifikován

  298. Jumping light, A3Ch Albert z Černova: 3/8, 32.86 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  299. Jumping open, A3Ch Albert z Černova: 5/9, 40.23 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  300. Studenec u Trutnova - Podzimní dvojzkoušky, 10. 10. 2020

  301. II. zkouška, A3Ch Albert z Černova: Diskvalifikován

  302. I. zkouška, A3Ch Albert z Černova: Diskvalifikován

  303. Studenec u Trutnova - OPSION 069 / Východočeské finále, 03. 10. 2020

  304. 1.kvalifikace, A3Ch Albert z Černova: 6/11, 37.04 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  305. 2.kvalifikace, A3Ch Albert z Černova: 4/11, 33.93 s, 0.0 tr. b., 5.51 m/s

  306. 3.kvalifikace, A3Ch Albert z Černova: Diskvalifikován

  307. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 12. 09. 2020

  308. Agility, A3Ch Albert z Černova: 5/10, 50.44 s, 17.44 tr. b., 3.73 m/s

  309. Jumping , A3Ch Albert z Černova: 5/10, 37.15 s, 10.0 tr. b., 4.2 m/s

  310. Zkoušky, A3Ch Albert z Černova: 1/3, 49.85 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  311. Studenec u Trutnova - Hvězdy září v září + MČR pyrenejských ovčáků, 06. 09. 2020

  312. Agility open, A3Ch Albert z Černova: Diskvalifikován

  313. Jumping light, A3Ch Albert z Černova: Diskvalifikován

  314. Jumping open, A3Ch Albert z Černova: Diskvalifikován

  315. Pardubice - Svítkov - Sweetkovské dvojzkoušky - pouze pro A2 a A3, 30. 08. 2020

  316. 1. zkouška, A3Ch Albert z Černova: 2/6, 48.66 s, 10.0 tr. b., 4.3 m/s

  317. 2. zkouška, A3Ch Albert z Černova: 1/6, 51.39 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  318. Studenec u Trutnova - LETNÍ OPENY + 2x ZKOUŠKY, 01. 08. 2020 - 02. 08. 2020

  319. I. agility S, A3Ch Albert z Černova: 3/13, 46.87 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  320. II. agility S, A3Ch Albert z Černova: 3/13, 47.55 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  321. II. zkouška A3 S, A3Ch Albert z Černova: Diskvalifikován

  322. I. jumping S, A3Ch Albert z Černova: Diskvalifikován

  323. I.zkouška A3 S, A3Ch Albert z Černova: 1/3, 51.41 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  324. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 26. 07. 2020

  325. dr.A3, A3Ch Albert z Černova: 3/6, 46.25 s, 5.0 tr. b., 4.15 m/s

  326. pr.A3, A3Ch Albert z Černova: Diskvalifikován

  327. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 068, 23. 07. 2020

  328. Jumping, A3Ch Albert z Černova: 4/19, 35.87 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  329. 1.zkouška, A3Ch Albert z Černova: 2/8, 48.26 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  330. 2.zkouška, A3Ch Albert z Černova: Diskvalifikován

  331. Studenec u Trutnova - Jumpingy na pohodu (A1 & A2+A3), 18. 07. 2020

  332. 1. Jumping A2/A3, A3Ch Albert z Černova: 3/9, 28.83 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  333. 2. Jumping A2/A3, A3Ch Albert z Černova: 4/9, 34.16 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  334. 3. jumping A2/A3, A3Ch Albert z Černova: 6/9, 35.91 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  335. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky na pohodu, 17. 07. 2020

  336. I. zkouška, A3Ch Albert z Černova: Diskvalifikován

  337. 1. Jumping A2/A3, A3Ch Albert z Černova: 3/9, 28.83 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  338. 2. Jumping A2/A3, A3Ch Albert z Černova: 4/9, 34.16 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  339. 2. zkouška, A3Ch Albert z Černova: 1/4, 39.97 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  340. 3. jumping A2/A3, A3Ch Albert z Černova: 6/9, 35.91 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  341. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky III. - druhý pokus :-), 27. 06. 2020

  342. 1.zkouška, A3Ch Albert z Černova: 3/5, 48.72 s, 10.72 tr. b., 3.55 m/s

  343. 2.zkouška, A3Ch Albert z Černova: Diskvalifikován

  344. Studenec u Trutnova - Zkoušky a jumpingy superhrdinů, 30. 05. 2020 - 31. 05. 2020

  345. II. zkouška SA3, A3Ch Albert z Černova: Diskvalifikován

  346. I. zkouška SA3, A3Ch Albert z Černova: 2/4, 56.37 s, 6.37 tr. b., 3.9 m/s

  347. Studenec u Trutnova - Dvojzkoušky na pohodu, 24. 05. 2020

  348. II. zkouška, A3Ch Albert z Černova: Diskvalifikován

  349. I. zkouška, A3Ch Albert z Černova: 3/7, 51.87 s, 0.0 tr. b., 3.99 m/s

  350. Pardubice-Svítkov - III. Májové dvojzkoušky, 23. 05. 2020

  351. 1. zkouška A3, A3Ch Albert z Černova: Diskvalifikován

  352. 2. zkouška A3, A3Ch Albert z Černova: Diskvalifikován

  353. Studenec u Trutnova - OPSION 067, 07. 03. 2020

  354. 7.studenecká, A3Ch Albert z Černova: Diskvalifikován

  355. 8.studenecká, A3Ch Albert z Černova: Diskvalifikován

  356. 9.studenecká, A3Ch Albert z Černova: 4/10, 46.94 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  357. Studenec u Trutnova - OPSION 066, 15. 02. 2020

  358. 4.studenecká, A3Ch Albert z Černova: Diskvalifikován

  359. 5.studenecká, A3Ch Albert z Černova: Diskvalifikován

  360. 6.studenecká, A3Ch Albert z Černova: Diskvalifikován

  361. Studenec u Trutnova - Vánoční jumpingy, 14. 12. 2019

  362. Jumping I, A3Ch Albert z Černova: 6/16, 40.36 s, 5.36 tr. b., 3.79 m/s

  363. Jumping II, A3Ch Albert z Černova: Diskvalifikován

  364. Jumping III, A3Ch Albert z Černova: 3/16, 32.82 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  365. Studenec u Trutnova - OPSION 065, 23. 11. 2019

  366. 1.studenecká, A3Ch Albert z Černova: Diskvalifikován

  367. 2.studenecká, A3Ch Albert z Černova: 2/7, 44.44 s, 5.0 tr. b., 4.14 m/s

  368. 3.studenecká, A3Ch Albert z Černova: 4/7, 43.84 s, 6.84 tr. b., 3.79 m/s

  369. Studenec u Trutnova - Podzimní závody STUDENEC + speciál chodských psů a beaglů, 10. 11. 2019

  370. Agility, A3Ch Albert z Černova: Diskvalifikován

  371. Jumping, A3Ch Albert z Černova: Diskvalifikován

  372. Jumping light, A3Ch Albert z Černova: 5/10, 34.76 s, 5.0 tr. b., 4.32 m/s

  373. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky II., 18. 10. 2019

  374. II. zkouška, A3Ch Albert z Černova: Diskvalifikován

  375. I. zkouška, A3Ch Albert z Černova: Diskvalifikován

  376. Havlovice - OPSION 064 / Východočeské finále, 05. 10. 2019

  377. 1.kvalifikace, A3Ch Albert z Černova: Diskvalifikován

  378. 2.kvalifikace, A3Ch Albert z Černova: 5/19, 36.55 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  379. 3.kvalifikace, A3Ch Albert z Černova: 8/14, 34.06 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  380. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 16. ročník a Speciál BŠO v agility 12. ročník, 28. 09. 2019

  381. Agility S, A3Ch Albert z Černova: Diskvalifikován

  382. Jumping S, A3Ch Albert z Černova: 2/17, 36.31 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  383. Zkoušky SA3, A3Ch Albert z Černova: Diskvalifikován

  384. Zdobín - Velká zvičinská, 21. 09. 2019 - 22. 09. 2019

  385. Agility 1, A3Ch Albert z Černova: Diskvalifikován

  386. Jumping 1, A3Ch Albert z Černova: Diskvalifikován

  387. Jumping 2, A3Ch Albert z Černova: 8/16, 37.84 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  388. Zkouška 1, A3Ch Albert z Černova: Diskvalifikován

  389. Zkouška 2, A3Ch Albert z Černova: 7/7, 50.76 s, 5.0 tr. b., 4.14 m/s

  390. Pardubice - Perníčkové dvojzkoušky, 07. 09. 2019

  391. ZK1, A3Ch Albert z Černova: 1/4, 46.45 s, 0.0 tr. b., 3.88 m/s

  392. Zk2, A3Ch Albert z Černova: 2/4, 42.81 s, 0.0 tr. b., 4.04 m/s

  393. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky, 23. 08. 2019

  394. II. zkouška, A3Ch Albert z Černova: Diskvalifikován

  395. I. zkouška, A3Ch Albert z Černova: 1/7, 43.17 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  396. Žamberk - O pohár Fitmin 2019 + Mistrovství republiky KCHK - XXIII. MČR malých kníračů, XXI. MČR středních kníračů, VII. MČR velkých kníračů a IV. MČR kníračů veteránů, 04. 08. 2019

  397. AGILITY, A3Ch Albert z Černova: 5/28, 53.72 s, 0.0 tr. b., 3.54 m/s

  398. JUMPING, A3Ch Albert z Černova: 8/28, 33.72 s, 5.0 tr. b., 4.09 m/s

  399. SA2, A3Ch Albert z Černova: 1/8, 45.15 s, 0.0 tr. b., 3.81 m/s

  400. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 28. 07. 2019

  401. 1. běh SA2, A3Ch Albert z Černova: 1/10, 36.17 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  402. 2. běh SA2, A3Ch Albert z Černova: Diskvalifikován

  403. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 063, 05. 07. 2019

  404. 1.zkouška, A3Ch Albert z Černova: 1/3, 37.13 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  405. 2.zkouška, A3Ch Albert z Černova: 1/3, 36.83 s, 0.0 tr. b., 4.07 m/s

  406. Dolní Přím - Probluz - Dvojzkoušky na Probluzi, 08. 06. 2019

  407. II. zkouška SA1, A3Ch Albert z Černova: 1/6, 37.45 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  408. I. zkouška SA1, A3Ch Albert z Černova: Diskvalifikován

  409. Česká Skalice - OPSION 062 / Rozkoš, 01. 06. 2019 - 02. 06. 2019

  410. So-, A3Ch Albert z Černova: Diskvalifikován

  411. So-Agility, A3Ch Albert z Černova: Diskvalifikován

  412. So-Jumping, A3Ch Albert z Černova: Diskvalifikován

  413. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky II., 26. 05. 2019

  414. 1.zkouška SA1, A3Ch Albert z Černova: 1/10, 46.49 s, 5.0 tr. b., 3.55 m/s

  415. 2.zkouška SA1, A3Ch Albert z Černova: 1/10, 34.39 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  416. Pardubice - Májové dvojzkoušky, 11. 05. 2019

  417. Zkouška 1 SA1, A3Ch Albert z Černova: 1/11, 39.41 s, 0.0 tr. b., 3.98 m/s

  418. Zkouška 2 SA1, A3Ch Albert z Černova: 1/11, 36.66 s, 0.0 tr. b., 4.04 m/s

  419. Jičín - O pohár PPP Jičín, 01. 05. 2019

  420. AGILITY S, A3Ch Albert z Černova: 10/32, 54.63 s, 2.63 tr. b., 3.88 m/s

  421. JUMPING S, A3Ch Albert z Černova: 16/33, 44.09 s, 5.09 tr. b., 4.2 m/s

  422. ZKOUŠKA SA1, A3Ch Albert z Černova: 3/9, 40.87 s, 0.0 tr. b., 3.99 m/s

  423. Žernov - Velikonoční zkoušky s jumpem, 22. 04. 2019

  424. Jumping open S, A3Ch Albert z Černova: Diskvalifikován

  425. 1. Zkouška SA1, A3Ch Albert z Černova: Diskvalifikován

  426. 2. Zkouška SA1, A3Ch Albert z Černova: 1/6, 48.62 s, 0.0 tr. b., 3.66 m/s

  427. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 20. 04. 2019

  428. Hra - tuneliáda A1 S, A3Ch Albert z Černova: 3/6, 27.68 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  429. 1. zkouška A1 SA1, A3Ch Albert z Černova: Diskvalifikován

  430. 2. zkouška A1 SA1, A3Ch Albert z Černova: 3/6, 56.55 s, 11.55 tr. b., 3.06 m/s

  431. Studenec u Trutnova - Krakonošovy dvojzkoušky, 17. 03. 2019

  432. 1. Zkouška SA1, A3Ch Albert z Černova: Diskvalifikován

  433. 2. Zkouška SA1, A3Ch Albert z Černova: 2/5, 48.94 s, 7.94 tr. b., 3.29 m/s

  434. Rozkoš u České Skalice - OPSION 004 / ROZKOŠ 2009, 23. 05. 2009 - 24. 05. 2009

  435. AGILITY-L, Fina Bořický jez: Diskvalifikován

  436. AGILITY-M, Ajda Miš-Maš: Diskvalifikován

  437. JUMPING-L, Fina Bořický jez: 14/64, 27.54 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  438. JUMPING-M, Ajda Miš-Maš: Diskvalifikován

  439. LA2, Fina Bořický jez: 5/23, 43.11 s, 0.0 tr. b., 3.94 m/s

  440. MA1, Ajda Miš-Maš: Diskvalifikován