005319

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Veronika Gavlasová, Rýzmburk u České Skalice

    Arrow_down

Pes

  1. A3Ch Albert z Černova, Papillon

    Arrow_down

Výsledky

  1. Studenec u Trutnova - 2x zkoušky, 16. 02. 2024

  2. 1. zkouška A3 XS: 1/3, 41.07 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  3. 2. zkouška A3 XS: 1/2, 43.31 s, 0.0 tr. b., 4.09 m/s

  4. Studenec u Trutnova - PETRISácké dvojzkoušky, 20. 01. 2024

  5. 1. zkouška XSA3: Diskvalifikován

  6. 2. zkouška XSA3: Diskvalifikován

  7. Studenec u Trutnova - Vánoční openy + A0 + MČR bíglů, 17. 12. 2023

  8. Agility Open XS: Diskvalifikován

  9. Jumping Light XS: 2/4, 21.97 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  10. Jumping Open XS: Diskvalifikován

  11. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 20.ročník a Speciál BŠO v agility 16.ročník, 30. 09. 2023

  12. Agility XS: 1/9, 40.6 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  13. Jumping XS: 1/9, 30.49 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  14. Zkouška XS A3: Diskvalifikován

  15. Zdobín - Velká zvičinská, 23. 09. 2023 - 24. 09. 2023

  16. Neděle - FINÁLE: 2/4, 57.5 s, 13.5 tr. b., 3.83 m/s

  17. Neděle - jumping: 2/4, 32.97 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  18. Neděle - zkouška: Diskvalifikován

  19. Sobota - agility: Diskvalifikován

  20. Sobota - jumping: Diskvalifikován

  21. Sobota - zkouška: Diskvalifikován

  22. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 26. 08. 2023

  23. agility: 1/8, 43.43 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  24. jumping: Diskvalifikován

  25. zkoušky: 2/4, 48.87 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  26. Žamberk - O pohár Fitmin 2023, 13. 08. 2023

  27. Agility XS: 1/9, 40.52 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  28. Junping XS 3: 2/3, 38.5 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  29. Zkouška A3 XS: Diskvalifikován

  30. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky VI. + A0, 10. 06. 2023

  31. 1. zkouška: Diskvalifikován

  32. 2. zkouška: 1/3, 49.26 s, 3.26 tr. b., 4.14 m/s

  33. Jičín - Májové závody, 07. 05. 2023

  34. Agility: 1/5, 41.48 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  35. Jumping: 1/5, 32.56 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  36. Zkoušky: Diskvalifikován

  37. Žamberk - MR plemen, 29. 04. 2023 - 30. 04. 2023

  38. Agility II XS: Diskvalifikován

  39. Agility I. XS: Diskvalifikován

  40. Jumping III XS: 5/26, 37.6 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  41. Jumping II. XS: 11/25, 42.45 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  42. Jumping IV XS - papillonů: 3/13, 34.25 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  43. Jumping I. XS: Diskvalifikován

  44. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 16. 04. 2023

  45. Tuneliáda A2 + A3: Diskvalifikován

  46. 1. Zkouška: 1/1, 46.4 s, 10.0 tr. b., 4.4 m/s

  47. 2. Zkouška: 1/1, 42.94 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  48. Studenec u Trutnova - Velikonoční jumpingy + 3x jumping A0, 10. 04. 2023

  49. III. Jumping: 1/1, 34.62 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  50. II. Jumping: 1/1, 30.53 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  51. I. Jumping: Diskvalifikován

  52. Studenec u Trutnova - 3x zkoušky, 17. 02. 2023 - 18. 02. 2023

  53. 1. zkouška A3 S: Diskvalifikován

  54. 2. zkouška A3 S: Diskvalifikován

  55. 3. zkouška A3 S: Diskvalifikován

  56. Studenec u Trutnova - Vánoční jumpingy + A0, 18. 12. 2022

  57. Jumping LIGHT: Diskvalifikován

  58. Jumping OPEN I: Diskvalifikován

  59. Jumping OPEN II: Diskvalifikován

  60. Studenec u Trutnova - 4x zkoušky a 3x jumpingy, 04. 11. 2022 - 06. 11. 2022

  61. 1.jumping S: 2/6, 36.75 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  62. 2. jumping S: 1/5, 32.01 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  63. 3. jumping S: 2/5, 36.16 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  64. Studenec u Trutnova - Podzimní závody + MČR plemen, 01. 10. 2022

  65. Agility Open: Diskvalifikován

  66. Jumping Light: 3/6, 34.42 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  67. Jumping Open: Diskvalifikován

  68. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 19.ročník a Speciál BŠO v agility 15.ročník Sezemice, 28. 09. 2022

  69. Agility S: 3/8, 42.06 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  70. Jumping S: 2/8, 33.64 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  71. Zkouška SA3: 2/4, 42.99 s, 10.0 tr. b., 4.63 m/s

  72. Zdobín - Velká zvičinská, 24. 09. 2022 - 25. 09. 2022

  73. Agility 1: 5/17, 47.83 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  74. Jumping 1: Diskvalifikován

  75. Jumping 2: 10/19, 37.56 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  76. Zkouška 1: 4/11, 42.1 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  77. Zkouška 2: 6/12, 48.12 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  78. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 18. 09. 2022

  79. Agility: 4/11, 41.84 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  80. Jumping: Diskvalifikován

  81. Zkoušky: Diskvalifikován

  82. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 083, 14. 08. 2022

  83. 1.zkouška: 3/9, 46.29 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  84. 2.zkouška: Diskvalifikován

  85. Žamberk - O pohár Fitmin 2022, 07. 08. 2022

  86. Agility: Diskvalifikován

  87. Jumping S3: 3/4, 33.42 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  88. Zkouška S3: 3/4, 41.79 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  89. Studenec u Trutnova - Odpolední 2x zkoušky, 25. 07. 2022

  90. II. zkouška A3 S: Diskvalifikován

  91. I. zkouška A3 S: 1/5, 50.16 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  92. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 081, 09. 07. 2022

  93. 1.zkouška: 2/7, 50.03 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  94. 2.zkouška: 1/7, 48.82 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  95. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky V., 11. 06. 2022

  96. Jumping: 1/4, 33.42 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  97. 1. zkouška: 1/1, 43.51 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  98. 2. zkouška: 1/1, 47.83 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  99. Hrádek u Pardubic - DvojZkoušky, 29. 05. 2022

  100. II. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  101. I. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  102. Čechy - Trutnov - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 21. 05. 2022 - 22. 05. 2022

  103. Agility 1 S: Diskvalifikován

  104. Agility 2 S: Diskvalifikován

  105. Jumping 1 S: 12/40, 44.46 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  106. Jumping 2 S: Diskvalifikován

  107. Studenec u Trutnova - Velikonoční jumpingy + A0, 18. 04. 2022

  108. Jumping I: Diskvalifikován

  109. Jumping II: 1/5, 28.78 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  110. Jumping Light: Diskvalifikován

  111. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 16. 04. 2022

  112. Tuneliáda A2+A3: 6/13, 27.39 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  113. 1. Zkouška: 2/11, 43.86 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  114. 2. Zkouška: 1/10, 43.48 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  115. Studenec - Březnové zkoušky a jumpingy, 18. 03. 2022 - 20. 03. 2022

  116. I. JUMPING S: 3/12, 27.56 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  117. 2. JUMPING S: Diskvalifikován

  118. 3. JUMPING S: Diskvalifikován

  119. Studenec u Trutnova - OPSION 078, 12. 03. 2022

  120. 1.zkouška: Diskvalifikován

  121. 2.zkouška: Diskvalifikován

  122. 3.zkouška: 2/6, 42.93 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  123. Studenec u Trutnova - 2x zkoušky, 04. 03. 2022

  124. 1. zkouška A3 S: 1/2, 50.24 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  125. 2. zkouška A3 S: Diskvalifikován

  126. Studenec u Trutnova - Únorové jumpingy + A0, 13. 02. 2022

  127. III. jumping: 4/11, 32.14 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  128. II. jumping: Diskvalifikován

  129. I. jumping: Diskvalifikován

  130. Studenec u Trutnova - OPSION 077, 05. 02. 2022

  131. 1.zkouška: Diskvalifikován

  132. 2.zkouška: Diskvalifikován

  133. 3.zkouška: Diskvalifikován

  134. Studenec u Trutnova - OPSION 076, 08. 01. 2022

  135. 1.zkouška: Diskvalifikován

  136. 2.zkouška: 2/10, 42.96 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  137. 3.zkouška: Diskvalifikován

  138. Studenec - Vánoční zkoušky a jumpingy, 30. 12. 2021 - 02. 01. 2022

  139. ČT - 1. zkouška A3 S: 1/5, 49.36 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  140. ČT - 2. zkouška A3 S: 3/5, 38.87 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  141. NE - 1. jumping S: Diskvalifikován

  142. NE - 2. jumping S: 2/3, 36.61 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  143. NE - 3. jumping S: 1/3, 34.43 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  144. Studenec u Trutnova - Listopadové závody + MČR chodských psů, špiců a českých strakatých psů + jumpingy A0, 17. 11. 2021

  145. Agility Open: Diskvalifikován

  146. Jumping Light: 2/7, 26.78 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  147. Jumping Open: 4/7, 32.38 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  148. Studenec - 2x2 zkoušky + 3x jumpingy, 12. 11. 2021 - 14. 11. 2021

  149. III. jumpng S: 2/7, 26.2 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  150. II. jumping S: 4/7, 35.9 s, 6.9 tr. b., 4.18 m/s

  151. II. zkouška A3 S: 1/3, 44.41 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  152. I. jumping S: 3/7, 30.17 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  153. I. zkouška A3 S: Diskvalifikován

  154. Studenec u Trutnova - Podzimní závody STUDENEC + MČR kníračů a bíglů, 28. 10. 2021

  155. Agility Open: 3/17, 39.36 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  156. Jumping Light: Diskvalifikován

  157. Jumping Open: Diskvalifikován

  158. Studenec u Trutnova - Podzimní dvojzkoušky, 03. 10. 2021

  159. II. zkouška: 6/8, 40.09 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  160. I. zkouška: 1/8, 44.72 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  161. Studenec u Trutnova - OPSION 075 / Východočeské finále, 02. 10. 2021

  162. Finále: Diskvalifikován

  163. 1.kvalifikace: Diskvalifikován

  164. 2.kvalifikace: Diskvalifikován

  165. 3.kvalifikace: 2/14, 35.7 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  166. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 18. ročník a Speciál BŠO v agility 14. ročník, 25. 09. 2021

  167. Agility S: 2/19, 37.72 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  168. Jumping S: 11/19, 31.86 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  169. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  170. Studenec u Trutnova - Jumpingy na pohodu (A1 & A2+A3), 19. 09. 2021

  171. III. Jumping A2&A3: Diskvalifikován

  172. II. Jumping A2&A3: 1/3, 36.77 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  173. I. Jumping A2&A3: Diskvalifikován

  174. Zdobín - Malá zvičinská, 18. 09. 2021

  175. Agility 1: 4/10, 52.75 s, 5.0 tr. b., 4.17 m/s

  176. Finále: 2/11, 37.67 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  177. Jumping 1: Diskvalifikován

  178. Jumping 2: Diskvalifikován

  179. Trutnov - Mistrovství republiky v agility, 11. 09. 2021 - 12. 09. 2021

  180. Agility Individual: 15/65, 52.67 s, 0.67 tr. b., 4.18 m/s

  181. Agility Squads as Individual: Diskvalifikován

  182. Jumping Individual: 27/67, 45.68 s, 2.18 tr. b., 4.38 m/s

  183. Jumping Squads as Individual: 41/67, 47.73 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  184. Dolní Přím-Probluz - Odpolední dvojzkousky, 05. 09. 2021

  185. Zkouška 1: Diskvalifikován

  186. Zkouška 2: Diskvalifikován

  187. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 080, 22. 08. 2021

  188. 1.zkouška: Diskvalifikován

  189. 2.zkouška: 2/6, 44.37 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  190. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 079, 21. 08. 2021

  191. 1.zkouška: 4/6, 44.19 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  192. 2.zkouška: Diskvalifikován

  193. Žamberk - O pohár Fitmin 2021, 08. 08. 2021

  194. Agility: Diskvalifikován

  195. Jumping S3: 2/8, 37.68 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  196. Zkouška S3: 2/8, 38.65 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  197. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 074, 10. 07. 2021

  198. 1.zkouška: 2/2, 45.9 s, 5.0 tr. b., 4.01 m/s

  199. 2.zkouška: Diskvalifikován

  200. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky, 02. 07. 2021

  201. 1. zkouška: Diskvalifikován

  202. 2. zkouška: Diskvalifikován

  203. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  204. Agility 1 S: Diskvalifikován

  205. Agility 2 S: 7/47, 49.73 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  206. Jumping 1 S: Diskvalifikován

  207. Jumping 2 S: Diskvalifikován

  208. Trutnov - START QZ!, 18. 06. 2021

  209. 1. zkouška A3 S: 1/9, 48.06 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  210. 1. zkouška A3 S: 1/9, 48.06 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  211. 2. zkouška A3 S: Diskvalifikován

  212. 2. zkouška A3 S: Diskvalifikován

  213. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky IV., 12. 06. 2021

  214. 1.zkouška: Diskvalifikován

  215. 2.zkouška: 1/3, 45.74 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  216. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky, 28. 05. 2021

  217. 1. zkouška: 1/5, 38.65 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  218. 2. zkouška: 1/5, 43.96 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  219. Studenec u Trutnova - Vánoční jumpingy, 12. 12. 2020

  220. Jumping I: 3/9, 41.36 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  221. Jumping II: 5/9, 37.29 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  222. Jumping light: 5/9, 28.23 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  223. Studenec u Trutnova - Podzimní závody STUDENEC + speciál chodských psů a beaglů, 11. 10. 2020

  224. Agility open: Diskvalifikován

  225. Jumping light: 3/8, 32.86 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  226. Jumping open: 5/9, 40.23 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  227. Studenec u Trutnova - Podzimní dvojzkoušky, 10. 10. 2020

  228. II. zkouška: Diskvalifikován

  229. I. zkouška: Diskvalifikován

  230. Studenec u Trutnova - OPSION 069 / Východočeské finále, 03. 10. 2020

  231. 1.kvalifikace: 6/11, 37.04 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  232. 2.kvalifikace: 4/11, 33.93 s, 0.0 tr. b., 5.51 m/s

  233. 3.kvalifikace: Diskvalifikován

  234. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 12. 09. 2020

  235. Agility: 5/10, 50.44 s, 17.44 tr. b., 3.73 m/s

  236. Jumping : 5/10, 37.15 s, 10.0 tr. b., 4.2 m/s

  237. Zkoušky: 1/3, 49.85 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  238. Studenec u Trutnova - Hvězdy září v září + MČR pyrenejských ovčáků, 06. 09. 2020

  239. Agility open: Diskvalifikován

  240. Jumping light: Diskvalifikován

  241. Jumping open: Diskvalifikován

  242. Pardubice - Svítkov - Sweetkovské dvojzkoušky - pouze pro A2 a A3, 30. 08. 2020

  243. 1. zkouška: 2/6, 48.66 s, 10.0 tr. b., 4.3 m/s

  244. 2. zkouška: 1/6, 51.39 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  245. Studenec u Trutnova - LETNÍ OPENY + 2x ZKOUŠKY, 01. 08. 2020 - 02. 08. 2020

  246. I. agility S: 3/13, 46.87 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  247. II. agility S: 3/13, 47.55 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  248. II. zkouška A3 S: Diskvalifikován

  249. I. jumping S: Diskvalifikován

  250. I.zkouška A3 S: 1/3, 51.41 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  251. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 26. 07. 2020

  252. dr.A3: 3/6, 46.25 s, 5.0 tr. b., 4.15 m/s

  253. pr.A3: Diskvalifikován

  254. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 068, 23. 07. 2020

  255. Jumping: 4/19, 35.87 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  256. 1.zkouška: 2/8, 48.26 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  257. 2.zkouška: Diskvalifikován

  258. Studenec u Trutnova - Jumpingy na pohodu (A1 & A2+A3), 18. 07. 2020

  259. 1. Jumping A2/A3: 3/9, 28.83 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  260. 2. Jumping A2/A3: 4/9, 34.16 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  261. 3. jumping A2/A3: 6/9, 35.91 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  262. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky na pohodu, 17. 07. 2020

  263. I. zkouška: Diskvalifikován

  264. 1. Jumping A2/A3: 3/9, 28.83 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  265. 2. Jumping A2/A3: 4/9, 34.16 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  266. 2. zkouška: 1/4, 39.97 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  267. 3. jumping A2/A3: 6/9, 35.91 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  268. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky III. - druhý pokus :-), 27. 06. 2020

  269. 1.zkouška: 3/5, 48.72 s, 10.72 tr. b., 3.55 m/s

  270. 2.zkouška: Diskvalifikován

  271. Studenec u Trutnova - Zkoušky a jumpingy superhrdinů, 30. 05. 2020 - 31. 05. 2020

  272. II. zkouška SA3: Diskvalifikován

  273. I. zkouška SA3: 2/4, 56.37 s, 6.37 tr. b., 3.9 m/s

  274. Studenec u Trutnova - Dvojzkoušky na pohodu, 24. 05. 2020

  275. II. zkouška: Diskvalifikován

  276. I. zkouška: 3/7, 51.87 s, 0.0 tr. b., 3.99 m/s

  277. Pardubice-Svítkov - III. Májové dvojzkoušky, 23. 05. 2020

  278. 1. zkouška A3: Diskvalifikován

  279. 2. zkouška A3: Diskvalifikován

  280. Studenec u Trutnova - OPSION 067, 07. 03. 2020

  281. 7.studenecká: Diskvalifikován

  282. 8.studenecká: Diskvalifikován

  283. 9.studenecká: 4/10, 46.94 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  284. Studenec u Trutnova - OPSION 066, 15. 02. 2020

  285. 4.studenecká: Diskvalifikován

  286. 5.studenecká: Diskvalifikován

  287. 6.studenecká: Diskvalifikován

  288. Studenec u Trutnova - Vánoční jumpingy, 14. 12. 2019

  289. Jumping I: 6/16, 40.36 s, 5.36 tr. b., 3.79 m/s

  290. Jumping II: Diskvalifikován

  291. Jumping III: 3/16, 32.82 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  292. Studenec u Trutnova - OPSION 065, 23. 11. 2019

  293. 1.studenecká: Diskvalifikován

  294. 2.studenecká: 2/7, 44.44 s, 5.0 tr. b., 4.14 m/s

  295. 3.studenecká: 4/7, 43.84 s, 6.84 tr. b., 3.79 m/s

  296. Studenec u Trutnova - Podzimní závody STUDENEC + speciál chodských psů a beaglů, 10. 11. 2019

  297. Agility: Diskvalifikován

  298. Jumping: Diskvalifikován

  299. Jumping light: 5/10, 34.76 s, 5.0 tr. b., 4.32 m/s

  300. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky II., 18. 10. 2019

  301. II. zkouška: Diskvalifikován

  302. I. zkouška: Diskvalifikován

  303. Havlovice - OPSION 064 / Východočeské finále, 05. 10. 2019

  304. 1.kvalifikace: Diskvalifikován

  305. 2.kvalifikace: 5/19, 36.55 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  306. 3.kvalifikace: 8/14, 34.06 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  307. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 16. ročník a Speciál BŠO v agility 12. ročník, 28. 09. 2019

  308. Agility S: Diskvalifikován

  309. Jumping S: 2/17, 36.31 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  310. Zkoušky SA3: Diskvalifikován

  311. Zdobín - Velká zvičinská, 21. 09. 2019 - 22. 09. 2019

  312. Agility 1: Diskvalifikován

  313. Jumping 1: Diskvalifikován

  314. Jumping 2: 8/16, 37.84 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  315. Zkouška 1: Diskvalifikován

  316. Zkouška 2: 7/7, 50.76 s, 5.0 tr. b., 4.14 m/s

  317. Pardubice - Perníčkové dvojzkoušky, 07. 09. 2019

  318. ZK1: 1/4, 46.45 s, 0.0 tr. b., 3.88 m/s

  319. Zk2: 2/4, 42.81 s, 0.0 tr. b., 4.04 m/s

  320. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky, 23. 08. 2019

  321. II. zkouška: Diskvalifikován

  322. I. zkouška: 1/7, 43.17 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  323. Žamberk - O pohár Fitmin 2019 + Mistrovství republiky KCHK - XXIII. MČR malých kníračů, XXI. MČR středních kníračů, VII. MČR velkých kníračů a IV. MČR kníračů veteránů, 04. 08. 2019

  324. AGILITY: 5/28, 53.72 s, 0.0 tr. b., 3.54 m/s

  325. JUMPING: 8/28, 33.72 s, 5.0 tr. b., 4.09 m/s

  326. SA2: 1/8, 45.15 s, 0.0 tr. b., 3.81 m/s

  327. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 28. 07. 2019

  328. 1. běh SA2: 1/10, 36.17 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  329. 2. běh SA2: Diskvalifikován

  330. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 063, 05. 07. 2019

  331. 1.zkouška: 1/3, 37.13 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  332. 2.zkouška: 1/3, 36.83 s, 0.0 tr. b., 4.07 m/s

  333. Dolní Přím - Probluz - Dvojzkoušky na Probluzi, 08. 06. 2019

  334. II. zkouška SA1: 1/6, 37.45 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  335. I. zkouška SA1: Diskvalifikován

  336. Česká Skalice - OPSION 062 / Rozkoš, 01. 06. 2019 - 02. 06. 2019

  337. So-: Diskvalifikován

  338. So-Agility: Diskvalifikován

  339. So-Jumping: Diskvalifikován

  340. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky II., 26. 05. 2019

  341. 1.zkouška SA1: 1/10, 46.49 s, 5.0 tr. b., 3.55 m/s

  342. 2.zkouška SA1: 1/10, 34.39 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  343. Pardubice - Májové dvojzkoušky, 11. 05. 2019

  344. Zkouška 1 SA1: 1/11, 39.41 s, 0.0 tr. b., 3.98 m/s

  345. Zkouška 2 SA1: 1/11, 36.66 s, 0.0 tr. b., 4.04 m/s

  346. Jičín - O pohár PPP Jičín, 01. 05. 2019

  347. AGILITY S: 10/32, 54.63 s, 2.63 tr. b., 3.88 m/s

  348. JUMPING S: 16/33, 44.09 s, 5.09 tr. b., 4.2 m/s

  349. ZKOUŠKA SA1: 3/9, 40.87 s, 0.0 tr. b., 3.99 m/s

  350. Žernov - Velikonoční zkoušky s jumpem, 22. 04. 2019

  351. Jumping open S: Diskvalifikován

  352. 1. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  353. 2. Zkouška SA1: 1/6, 48.62 s, 0.0 tr. b., 3.66 m/s

  354. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 20. 04. 2019

  355. Hra - tuneliáda A1 S: 3/6, 27.68 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  356. 1. zkouška A1 SA1: Diskvalifikován

  357. 2. zkouška A1 SA1: 3/6, 56.55 s, 11.55 tr. b., 3.06 m/s

  358. Studenec u Trutnova - Krakonošovy dvojzkoušky, 17. 03. 2019

  359. 1. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  360. 2. Zkouška SA1: 2/5, 48.94 s, 7.94 tr. b., 3.29 m/s