Cz En

005319

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Veronika Gavlasová, Rýzmburk u České Skalice

Pes

  1. Albert z Černova, Papillon

Výsledky

  1. Havlovice - OPSION 064 / Východočeské finále, 05. 10. 2019

  2. 1.kvalifikace: Diskvalifikován

  3. 2.kvalifikace: 5/19, 36.55 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  4. 3.kvalifikace: 8/14, 34.06 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  5. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 16. ročník a Speciál BŠO v agility 12. ročník, 28. 09. 2019

  6. Agility S: Diskvalifikován

  7. Jumping S: 2/17, 36.31 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  8. Zkoušky SA3: Diskvalifikován

  9. Zdobín - Velká zvičinská, 21. 09. 2019 - 22. 09. 2019

  10. Agility 1: Diskvalifikován

  11. Jumping 1: Diskvalifikován

  12. Jumping 2: 8/16, 37.84 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  13. Zkouška 1: Diskvalifikován

  14. Zkouška 2: 7/7, 50.76 s, 5.0 tr. b., 4.14 m/s

  15. Pardubice - Perníčkové dvojzkoušky, 07. 09. 2019

  16. ZK1: 1/4, 46.45 s, 0.0 tr. b., 3.88 m/s

  17. Zk2: 2/4, 42.81 s, 0.0 tr. b., 4.04 m/s

  18. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky, 23. 08. 2019

  19. II. zkouška: Diskvalifikován

  20. I. zkouška: 1/7, 43.17 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  21. Žamberk - O pohár Fitmin 2019 + Mistrovství republiky KCHK - XXIII. MČR malých kníračů, XXI. MČR středních kníračů, VII. MČR velkých kníračů a IV. MČR kníračů veteránů, 04. 08. 2019

  22. AGILITY: 5/28, 53.72 s, 0.0 tr. b., 3.54 m/s

  23. JUMPING: 8/28, 33.72 s, 5.0 tr. b., 4.09 m/s

  24. SA2: 1/8, 45.15 s, 0.0 tr. b., 3.81 m/s

  25. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 28. 07. 2019

  26. 1. běh SA2: 1/10, 36.17 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  27. 2. běh SA2: Diskvalifikován

  28. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 063, 05. 07. 2019

  29. 1.zkouška: 1/3, 37.13 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  30. 2.zkouška: 1/3, 36.83 s, 0.0 tr. b., 4.07 m/s

  31. Dolní Přím - Probluz - Dvojzkoušky na Probluzi, 08. 06. 2019

  32. II. zkouška SA1: 1/6, 37.45 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  33. I. zkouška SA1: Diskvalifikován

  34. Česká Skalice - OPSION 062 / Rozkoš, 01. 06. 2019 - 02. 06. 2019

  35. So-: Diskvalifikován

  36. So-Agility: Diskvalifikován

  37. So-Jumping: Diskvalifikován

  38. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky II., 26. 05. 2019

  39. 1.zkouška SA1: 1/10, 46.49 s, 5.0 tr. b., 3.55 m/s

  40. 2.zkouška SA1: 1/10, 34.39 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  41. Pardubice - Májové dvojzkoušky, 11. 05. 2019

  42. Zkouška 1 SA1: 1/11, 39.41 s, 0.0 tr. b., 3.98 m/s

  43. Zkouška 2 SA1: 1/11, 36.66 s, 0.0 tr. b., 4.04 m/s

  44. Jičín - O pohár PPP Jičín, 01. 05. 2019

  45. AGILITY S: 10/32, 54.63 s, 2.63 tr. b., 3.88 m/s

  46. JUMPING S: 16/33, 44.09 s, 5.09 tr. b., 4.2 m/s

  47. ZKOUŠKA SA1: 3/9, 40.87 s, 0.0 tr. b., 3.99 m/s

  48. Žernov - Velikonoční zkoušky s jumpem, 22. 04. 2019

  49. 1. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  50. 2. Zkouška SA1: 1/6, 48.62 s, 0.0 tr. b., 3.66 m/s

  51. Jumping open S: Diskvalifikován

  52. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 20. 04. 2019

  53. 1. zkouška A1 SA1: Diskvalifikován

  54. 2. zkouška A1 SA1: 3/6, 56.55 s, 11.55 tr. b., 3.06 m/s

  55. Hra - tuneliáda A1 S: 3/6, 27.68 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  56. Studenec u Trutnova - Krakonošovy dvojzkoušky, 17. 03. 2019

  57. 1. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  58. 2. Zkouška SA1: 2/5, 48.94 s, 7.94 tr. b., 3.29 m/s