Cz En

078318

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Hana Hrdličková, KK Šlapanka Havlíčkův Brod

    Člen KA

Pes

  1. Casiopea Lék na duši, Lvíček

Výsledky

  1. Trutnov - Mistrovství republiky v agility, 11. 09. 2021 - 12. 09. 2021

  2. Agility Individual: 38/65, 70.67 s, 28.67 tr. b., 3.11 m/s

  3. Agility Squads as Individual: 26/68, 60.78 s, 8.78 tr. b., 3.52 m/s

  4. Jumping Individual: 46/67, 55.14 s, 16.64 tr. b., 3.63 m/s

  5. Jumping Squads as Individual: 28/67, 52.19 s, 2.19 tr. b., 4.02 m/s

  6. Jihlava - Ježkovy voči, 04. 09. 2021

  7. Agility s: 7/18, 59.08 s, 9.08 tr. b., 3.55 m/s

  8. Jumping S: 6/18, 49.89 s, 3.89 tr. b., 3.71 m/s

  9. Zkouška S A2: 1/6, 50.12 s, 3.12 tr. b., 3.59 m/s

  10. Třešť - Šiškobraní, 21. 08. 2021

  11. Agility S: Diskvalifikován

  12. Jumping S : 7/18, 40.69 s, 1.69 tr. b., 4.3 m/s

  13. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  14. Třešť - Ztřeštěnec, 07. 08. 2021

  15. Jumping II S: 3/19, 48.41 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  16. Jumping I S: 7/19, 46.77 s, 5.0 tr. b., 4.04 m/s

  17. Jumping spec. S: 8/19, 36.16 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  18. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  19. Agility 1 S: 12/48, 53.73 s, 5.0 tr. b., 4.06 m/s

  20. Agility 2 S: Diskvalifikován

  21. Jumping 1 S: Diskvalifikován

  22. Jumping 2 S: Diskvalifikován

  23. Třešť - Fitmin K.A.T. Cup, 05. 06. 2021 - 06. 06. 2021

  24. 1. zkouška SA2 SO: 1/5, 40.07 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  25. 2. zkouška SA2 SO: Diskvalifikován

  26. 3. zkouška SA2 SO: 1/5, 43.72 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  27. Kutná Hora - Profizoo dvojzkoušky, 10. 10. 2020

  28. Zkouška 1: Diskvalifikován

  29. Zkouška 2: Diskvalifikován

  30. Třebíč - Podzimní trojzkoušky, 26. 09. 2020

  31. 1. Zkouška SA2: 4/9, 46.37 s, 15.37 tr. b., 3.71 m/s

  32. 2. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  33. 3. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  34. Jihlava - Ježkovy voči, 12. 09. 2020

  35. Agility small: 1/19, 48.06 s, 0.0 tr. b., 3.91 m/s

  36. Jumping small: Diskvalifikován

  37. Zkouška SA2: 2/7, 44.68 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  38. Třešť - Šiškobraní, 29. 08. 2020

  39. Agility S: Diskvalifikován

  40. Jumping S: Diskvalifikován

  41. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  42. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  43. I. agility S: 19/65, 57.68 s, 5.68 tr. b., 3.57 m/s

  44. II. agility S: Diskvalifikován

  45. II. jumping S: 35/63, 49.95 s, 7.95 tr. b., 3.52 m/s

  46. I. jumping S: Diskvalifikován

  47. Třebíč - Calibra speciál + Moravský pohár kníračů + MČR grionků a brabantíků, 16. 05. 2020

  48. 1. Zkouška SA2: 3/8, 50.33 s, 10.0 tr. b., 4.05 m/s

  49. 2. Zkouška SA2: 4/8, 55.99 s, 10.0 tr. b., 3.77 m/s

  50. Ratenice - Únorové dvojzkoušky, 15. 02. 2020

  51. ZkA. SA2 I.: 2/5, 40.12 s, 0.0 tr. b., 3.99 m/s

  52. ZkA. SA2 II.: 4/5, 38.64 s, 5.64 tr. b., 3.91 m/s

  53. Ratenice - Lednové dvojzkoušky, 19. 01. 2020

  54. ZkA. SA2 I.: 4/9, 46.54 s, 1.54 tr. b., 3.7 m/s

  55. ZkA. SA2 II.: Diskvalifikován

  56. Třebíč - Podzimní dvojzkoušky, 19. 10. 2019

  57. Zkouška SA1 - druhá: 1/7, 40.72 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  58. Zkouška SA1 - první: 3/7, 43.99 s, 5.0 tr. b., 3.55 m/s

  59. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 16. ročník a Speciál BŠO v agility 12. ročník, 28. 09. 2019

  60. Agility S: 7/17, 41.11 s, 0.0 tr. b., 3.87 m/s

  61. Jumping S: 9/17, 48.58 s, 16.58 tr. b., 3.23 m/s

  62. Zkoušky SA1: 1/8, 34.69 s, 5.0 tr. b., 4.18 m/s

  63. Třebíč - Podzimní trojzkoušky, 21. 09. 2019

  64. SA1 - druhá: 2/9, 42.56 s, 0.0 tr. b., 3.48 m/s

  65. SA1 - první: 2/10, 40.4 s, 0.0 tr. b., 3.86 m/s

  66. SA1 - třetí: 3/9, 41.53 s, 0.0 tr. b., 3.64 m/s

  67. Brno - Podzimní Robinsonáda, 14. 09. 2019

  68. Agility Small: Diskvalifikován

  69. Jumping Small: Diskvalifikován

  70. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  71. Chýnov - 4. Chýnovský hopík, 07. 09. 2019

  72. SA1 1zk: 2/7, 43.14 s, 5.0 tr. b., 3.48 m/s

  73. SA1 2zk: 1/7, 40.91 s, 0.0 tr. b., 3.91 m/s

  74. SA1 3zk: Diskvalifikován

  75. Třešť - Šiškobraní, 17. 08. 2019

  76. Agility: 15/21, 44.32 s, 24.32 tr. b., 3.45 m/s

  77. Jumping: 4/21, 31.94 s, 2.94 tr. b., 3.85 m/s

  78. Zkouška A1: 1/6, 35.7 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  79. Třešť - Fitmin K.A.T. Cup, 01. 06. 2019 - 02. 06. 2019

  80. A1S neděle: Diskvalifikován

  81. A1S sobota: Diskvalifikován

  82. Agility neděle: Diskvalifikován

  83. Agility sobota: Diskvalifikován

  84. Jumping nedělě: Diskvalifikován

  85. Jumping sobota: 12/21, 47.83 s, 8.83 tr. b., 3.32 m/s

  86. Třebíč - Calibra speciál, Moravský pohár kníračů, 08. 05. 2019

  87. Jumping SA1 - I: Diskvalifikován

  88. Jumping SA1 - II: 3/4, 46.42 s, 0.0 tr. b., 3.88 m/s

  89. Jumping speciál SA1: 1/4, 52.22 s, 10.22 tr. b., 3.62 m/s

  90. Třešť - Ztřeštěnec, 04. 05. 2019

  91. Jumping 1: Diskvalifikován

  92. JUMPING 2: 10/21, 51.55 s, 6.55 tr. b., 3.9 m/s

  93. JUMPING 3 : Diskvalifikován

  94. Třebíč - Velikonoční beránek Třebíč, 22. 04. 2019

  95. AGILITY: Diskvalifikován

  96. JUMPING: Diskvalifikován

  97. SA1: 2/3, 52.21 s, 9.21 tr. b., 3.29 m/s

  98. Řitka - Zkoušky - březen 2019, 22. 03. 2019

  99. 1. zkouška SA1: 1/4, 42.62 s, 11.62 tr. b., 2.6 m/s

  100. 2. zkouška SA1: 1/4, 42.78 s, 2.78 tr. b., 2.9 m/s

  101. Praha 9 - Happy jumpy v teple II., 09. 03. 2019

  102. Horní Počernice, 1. běh: 4/13, 39.92 s, 5.0 tr. b., 3.61 m/s

  103. Horní Počernice, 2. běh: Diskvalifikován

  104. Brno - Zimní Brno 2, 23. 02. 2019

  105. Agility SA: Diskvalifikován

  106. Agility SA: Diskvalifikován

  107. Jumping SA: 23/43, 60.35 s, 26.35 tr. b., 3.13 m/s

  108. Jumping SA: 23/43, 60.35 s, 26.35 tr. b., 3.13 m/s

  109. Zkouška SA1: 5/7, 57.04 s, 10.0 tr. b., 2.84 m/s

  110. Zkouška SA1: 5/7, 57.04 s, 10.0 tr. b., 2.84 m/s

  111. Neveklov - 59. DVOJZKOUŠKY + 1, 09. 02. 2019

  112. 1. běh SA1: Diskvalifikován

  113. 2. běh SA1: 1/6, 37.0 s, 0.0 tr. b., 3.97 m/s

  114. 3. běh SA1: 1/6, 52.85 s, 12.85 tr. b., 3.05 m/s