Cz En

Lenka Fürstlová

  1. Číslo: 003090
  2. Člen KA: Ano
  3. Klubový zpravodaj: Ano
  4. Členem KA od: 13. 01. 2015
  5. Členem KA do: 31. 12. 2021
  6. Pohlaví: žena

    Průkazy

  1. 007711 (ML), Bedlos

  2. 014611 (S), Angie z Tomášovy zahrady

  3. 059214 (S), A3Ch Bungee Nexee z Elsameru

  4. 032416 (S), Angie Andreas Pop Bernie

  5. 012219 (M), Enessies Beryllova krev

  6. 047320 (L), Flamingo James Fast and Foolish

  7. 072721 (S), Ziggy

Výsledky

  1. Lysá nad Labem - Memoriál Františka Superpsa, 31. 10. 2021

  2. Agility S, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: 4/7, 44.53 s, 5.0 tr. b., 4.94 m/s

  3. Jumping S, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: Diskvalifikován

  4. SA3, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: Diskvalifikován

  5. Studenec u Trutnova - Podzimní závody STUDENEC + MČR kníračů a bíglů, 28. 10. 2021

  6. Agility Open, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: 2/17, 38.68 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  7. Agility Open, Flamingo James Fast and Foolish: Diskvalifikován

  8. Jumping Light, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: 3/17, 26.55 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  9. Jumping Light, Flamingo James Fast and Foolish: Diskvalifikován

  10. Jumping Open, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: Diskvalifikován

  11. Jumping Open, Flamingo James Fast and Foolish: Diskvalifikován

  12. KNÍRAČ - Agility Open, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: 1/6, 38.68 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  13. KNÍRAČ - Jumping Light , A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: 1/6, 26.55 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  14. KNÍRAČ - Jumping Open, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: Diskvalifikován

  15. Kladno - Jump KING, 22. 08. 2021

  16. 1. Jumping L, Flamingo James Fast and Foolish: Diskvalifikován

  17. 1. Jumping S, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: 4/18, 30.95 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  18. 2. Jumping L, Flamingo James Fast and Foolish: Diskvalifikován

  19. 2. Jumping S, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: 4/18, 29.93 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  20. 3. Jumping L, Flamingo James Fast and Foolish: Diskvalifikován

  21. 3. Jumping S, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: 12/18, 32.58 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  22. 4. Jumping L, Flamingo James Fast and Foolish: Diskvalifikován

  23. 4. Jumping S, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: 3/18, 28.44 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  24. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  25. Agility 1 L, Flamingo James Fast and Foolish: Diskvalifikován

  26. Agility 1 S, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: Diskvalifikován

  27. Agility 2 S, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: Diskvalifikován

  28. Jumping 1 L, Flamingo James Fast and Foolish: Diskvalifikován

  29. Jumping 1 S, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: Diskvalifikován

  30. Jumping 2 L, Flamingo James Fast and Foolish: Diskvalifikován

  31. Jumping 2 S, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: Diskvalifikován

  32. Beroun - Zimní pohár "Czech Imp" - 8.ročník, 05. 12. 2020

  33. Czech Imp Jump Large, Flamingo James Fast and Foolish: Diskvalifikován

  34. Czech Imp Jump Small, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: Diskvalifikován

  35. Jumping 1 - Small, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: 6/18, 36.28 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  36. Jumping 2 - Large, Flamingo James Fast and Foolish: Diskvalifikován

  37. Jumping 2 - Small, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: 4/18, 36.15 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  38. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2020

  39. Agility S, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: Diskvalifikován

  40. Jumping S, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: 4/18, 30.71 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  41. Zkouška A3 S, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: 3/10, 35.47 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  42. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility, 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020

  43. Agility Individual, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: 51/67, 47.28 s, 15.0 tr. b., 4.31 m/s

  44. Agility Squads as Individual, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: Diskvalifikován

  45. Jumping Individual, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: Diskvalifikován

  46. Jumping Squads as Individual, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: 27/68, 33.86 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  47. Kosmonosy - Odpolední SWEET ENERGY zkoušky, 10. 09. 2020

  48. II. zkouška A3 S, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: Diskvalifikován

  49. I. zkouška A3 S, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: Diskvalifikován

  50. Lysá nad Labem - MyBeast Cup vol. 5, 06. 09. 2020

  51. Agility Light - Časopis Psí Sporty S, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: 12/20, 39.32 s, 10.0 tr. b., 4.2 m/s

  52. Agility Spokojenypes.cz S, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: 12/18, 46.09 s, 10.0 tr. b., 4.77 m/s

  53. Jelení Jumping S, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: Diskvalifikován

  54. Jumping Short S Jacob & Joseph, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: Diskvalifikován

  55. Chlumec - Chlumecký Lvíček 2020, 05. 09. 2020

  56. Agility L, Flamingo James Fast and Foolish: Diskvalifikován

  57. Agility S, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: 3/13, 32.58 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  58. Jumping L, Flamingo James Fast and Foolish: Diskvalifikován

  59. Jumping S, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: 7/13, 30.81 s, 10.0 tr. b., 3.99 m/s

  60. Zkouška LA1, Flamingo James Fast and Foolish: Diskvalifikován

  61. Zkouška SA3, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: Diskvalifikován

  62. Plzeň - O PLZEŇSKÉHO AGILIŤÁKA 2020, 29. 08. 2020 - 30. 08. 2020

  63. Agility sobota S, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: Diskvalifikován

  64. Jumping sobota S, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: 1/14, 30.44 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  65. ZkouškaSA3 sobota, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: Diskvalifikován

  66. Terezín - Terezínský letní pohár 2. kolo, 19. 07. 2020

  67. agility open S, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: Diskvalifikován

  68. Jumping open S, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: Diskvalifikován

  69. Zkouška A3 S, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: 3/7, 41.04 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  70. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  71. I. agility S, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: Diskvalifikován

  72. II. agility S, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: 7/65, 43.22 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  73. II. jumping S, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: 29/63, 33.89 s, 5.0 tr. b., 5.19 m/s

  74. I. jumping S, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: 9/64, 38.4 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  75. Litvínov - Agilitvínování, 14. 06. 2020

  76. 1. Zkouška SA3, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: Diskvalifikován

  77. 2. Zkouška SA3, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: 1/5, 48.08 s, 10.08 tr. b., 4.03 m/s

  78. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2020 (3/3), 07. 03. 2020 - 08. 03. 2020

  79. Agility 1 M, Enessies Beryllova krev: Diskvalifikován

  80. Agility 1 S, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: 5/18, 37.77 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  81. Agility 2 M, Enessies Beryllova krev: Diskvalifikován

  82. Agility 2 S, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: 9/18, 37.26 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  83. Finále S, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: Diskvalifikován

  84. Jumping 1 M, Enessies Beryllova krev: Diskvalifikován

  85. Jumping 1 S, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: Diskvalifikován

  86. Jumping 2 M, Enessies Beryllova krev: 7/21, 40.71 s, 15.0 tr. b., 4.3 m/s

  87. Jumping 2 S, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: 12/18, 35.82 s, 5.0 tr. b., 4.89 m/s

  88. Zkouška MA1, Enessies Beryllova krev: Diskvalifikován

  89. Kladno - Packu na TO!, 01. 03. 2020

  90. II. zkouška A3 S, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: 2/13, 41.13 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  91. I. zkouška A3 S, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: 10/13, 42.2 s, 10.0 tr. b., 5.21 m/s

  92. Beroun - Zkoušky trochu jinak, 09. 02. 2020

  93. 1. Zkouška A3 S, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: Diskvalifikován

  94. 2. Zkouška A3 S, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: 11/15, 44.73 s, 20.0 tr. b., 4.78 m/s

  95. Terezín - Terezínský zimní pohár - 3. kolo, 14. 12. 2019

  96. A3 II S, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: 2/10, 45.93 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  97. A3 I S, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: 1/10, 50.69 s, 0.0 tr. b., 3.93 m/s

  98. Terezín - Terezínský zimní pohár - 2. kolo, 16. 11. 2019

  99. A3 II S, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: 1/6, 42.3 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  100. A3 I S, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: 1/6, 43.76 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  101. Královice - Svatomartinský závod družstev, 09. 11. 2019

  102. Jumping , A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: 9/26, 35.8 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  103. Zkouška I., A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: Diskvalifikován

  104. Zkouška II., A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: Diskvalifikován

  105. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 29. 09. 2019

  106. Agility S, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: 5/14, 39.98 s, 5.0 tr. b., 4.5 m/s

  107. Jumping S, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: 2/14, 30.84 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  108. Zkouška A3 S, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: Diskvalifikován

  109. Plzeň - Memoriál Jolany Troppové, 14. 09. 2019 - 15. 09. 2019

  110. agility S neděle, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: Diskvalifikován

  111. Jump S neděle, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: 11/21, 30.04 s, 5.0 tr. b., 5.83 m/s

  112. Zkouška A3 - sobota - 1 S, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: Diskvalifikován

  113. Zkouška A3 - sobota - 2 S, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: 1/11, 41.5 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  114. ZKOUŠKA S A3, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: 1/15, 42.06 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  115. Rožnov pod Radhoštěm - 10th MORAVIA OPEN 2019, 05. 07. 2019 - 07. 07. 2019

  116. Agility 1, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: 9/70, 47.44 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  117. Agility 2, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: Diskvalifikován

  118. Agility 3, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: Diskvalifikován

  119. Agility 4, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: Diskvalifikován

  120. Grand Final, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: 21/30, 51.19 s, 5.0 tr. b., 4.1 m/s

  121. Jumping 1, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: Diskvalifikován

  122. Jumping 2, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: Diskvalifikován

  123. Čechy - Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  124. Ne. - Agility II. S, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: 31/54, 42.22 s, 10.0 tr. b., 4.86 m/s

  125. Ne. - Jumping II. S, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: Diskvalifikován

  126. So. - Agility I. S, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: Diskvalifikován

  127. So. - Jumping I. S, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: 20/59, 39.19 s, 10.0 tr. b., 5.0 m/s

  128. Rožnov pod Radhoštěm - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 08. 06. 2019 - 09. 06. 2019

  129. QA4 Agility, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: Diskvalifikován

  130. QA5 Agility, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: 25/36, 40.31 s, 20.0 tr. b., 4.96 m/s

  131. QA6 Agility, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: 18/35, 47.49 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  132. QJ4 Jumping, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: 3/36, 40.08 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  133. QJ5 Jumping, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: 26/36, 50.95 s, 21.95 tr. b., 3.93 m/s

  134. QJ6 Jumping, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: 4/34, 37.76 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  135. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  136. QA1 agility, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: Diskvalifikován

  137. QA2 agility, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: 4/48, 45.39 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  138. QA3 agility, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: 18/48, 42.83 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  139. QJ1 jumping, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: 19/48, 43.41 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  140. QJ2 jumping, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: 9/48, 40.52 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  141. QJ3 jumping, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: 19/45, 38.93 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  142. Královice - CZECH OPEN 2019, 04. 05. 2019 - 05. 05. 2019

  143. Agility Finále, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: 4/12, 37.56 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  144. Agility I., A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: 3/32, 42.44 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  145. Agility II., A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: 4/31, 41.95 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  146. Agility III., A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: 7/31, 45.1 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  147. Jumping Finále, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: 3/12, 35.76 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  148. Jumping I., A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: Diskvalifikován

  149. Jumping II., A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: 11/32, 40.94 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  150. Jumping III., A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: 4/32, 35.65 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  151. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 6. kolo, 24. 03. 2019

  152. 1. Zkouška MA1, Enessies Beryllova krev: 2/8, 33.42 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  153. 2. Zkouška MA1, Enessies Beryllova krev: 1/8, 37.47 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  154. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 5. kolo, 24. 02. 2019

  155. 1. Zkouška SA3, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: 5/10, 39.28 s, 10.0 tr. b., 4.63 m/s

  156. 2. Zkouška SA3, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: 7/10, 35.54 s, 10.0 tr. b., 4.47 m/s

  157. Kladno - Listopadové zkoušky, 17. 11. 2018 - 18. 11. 2018

  158. II. zkouška SA3, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: 1/12, 40.28 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  159. I. zkouška SA3, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: 5/12, 45.1 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  160. Královice - Svatomartinský závod družstev, 10. 11. 2018

  161. Jumping, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: 12/16, 40.92 s, 15.0 tr. b., 4.47 m/s

  162. Zkouška 1., A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: 3/8, 41.59 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  163. Zkouška 2., A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: Diskvalifikován

  164. Kladno - Jack Honey Cup II., 20. 10. 2018 - 21. 10. 2018

  165. AGILITY, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: Diskvalifikován

  166. JUMPING, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: 5/17, 36.74 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  167. SA3, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: 3/6, 45.01 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  168. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2018

  169. Agility S, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: 16/33, 32.25 s, 5.0 tr. b., 5.49 m/s

  170. Agility veteráni L, Bedlos: 3/4, 38.44 s, 15.0 tr. b., 4.6 m/s

  171. Jumping S, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: 19/35, 26.63 s, 5.0 tr. b., 5.6 m/s

  172. Jumping veteráni L, Bedlos: 3/4, 29.54 s, 5.0 tr. b., 5.04 m/s

  173. Zkouška - SA3, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: 1/20, 38.88 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  174. Přerov - Mistrovství České republiky, 22. 09. 2018 - 23. 09. 2018

  175. Agility, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: Diskvalifikován

  176. Agility DRUZSTVA, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: Diskvalifikován

  177. Jumping, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: 19/57, 38.4 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  178. Jumping DRUZSTVA, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: 22/56, 39.58 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  179. Oldřichov - ForPes Agility, 14. 07. 2018

  180. 1. Zka - SA3, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: 5/11, 31.67 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  181. 2. Zka - SA3, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: Diskvalifikován

  182. Agility veteráni - Large, Bedlos: 2/3, 34.38 s, 10.0 tr. b., 4.42 m/s

  183. Jumping - Small, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: Diskvalifikován

  184. Jumping veteráni - Large, Bedlos: Diskvalifikován

  185. Rožnov pod Radhoštěm - Moravia Open 2018, 06. 07. 2018 - 08. 07. 2018

  186. Agility 1, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: Diskvalifikován

  187. Agility 2, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: 21/67, 45.04 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  188. Agility 3, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: Diskvalifikován

  189. Agility 4, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: 36/66, 49.38 s, 15.38 tr. b., 4.05 m/s

  190. Jumping 1, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: Diskvalifikován

  191. Jumping 2, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: 26/67, 32.51 s, 5.0 tr. b., 5.57 m/s

  192. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  193. Agility II. S, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: 4/54, 40.52 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  194. Agility I. S, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: 15/58, 42.15 s, 15.15 tr. b., 4.03 m/s

  195. Jumping II. S, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: 15/57, 34.25 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  196. Jumping I. S, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: 34/58, 38.12 s, 15.0 tr. b., 4.41 m/s

  197. Přerov - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 09. 06. 2018 - 10. 06. 2018

  198. QA4 Agility, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: Diskvalifikován

  199. QA5 Agility, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: 29/45, 48.47 s, 10.47 tr. b., 3.96 m/s

  200. QA6 Agility, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: 25/43, 43.35 s, 10.0 tr. b., 4.52 m/s

  201. QJ4 Jumping, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: Diskvalifikován

  202. QJ5 Jumping, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: 32/45, 39.6 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  203. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  204. QA1 agility, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: 37/53, 42.67 s, 10.0 tr. b., 4.27 m/s

  205. QA2 agility, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: 45/53, 41.06 s, 10.0 tr. b., 4.92 m/s

  206. QA3 agility, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: 31/52, 39.9 s, 15.0 tr. b., 4.76 m/s

  207. QJ1 jumping, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: 35/53, 38.96 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  208. QJ2 jumping, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: 11/53, 38.74 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  209. QJ3 jumping, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: 32/53, 39.95 s, 10.0 tr. b., 4.58 m/s

  210. Plzeň - O PLZEŇSKÉHO AGILIŤÁKA 2018, 12. 05. 2018 - 13. 05. 2018

  211. Agility S, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: Diskvalifikován

  212. Jump sobota S, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: 9/29, 32.86 s, 5.0 tr. b., 5.2 m/s

  213. Liberec - Květnový pohár a MČR Českých strakatých psů, 05. 05. 2018

  214. Agility L, Bedlos: 7/20, 42.66 s, 10.0 tr. b., 4.29 m/s

  215. Agility S, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: 4/11, 40.24 s, 10.0 tr. b., 4.55 m/s

  216. Jumping L, Bedlos: 4/19, 34.69 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  217. Jumping S, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: 5/11, 32.52 s, 5.0 tr. b., 4.89 m/s

  218. Zkouška LA3, Bedlos: 2/7, 48.44 s, 10.0 tr. b., 4.0 m/s

  219. Zkouška SA3, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: Diskvalifikován

  220. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  221. I Agility Open, Bedlos: Diskvalifikován

  222. I Agility Open, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: Diskvalifikován

  223. II Agility Open, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: 23/69, 39.96 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  224. II Agility Open, Bedlos: 51/137, 46.65 s, 10.0 tr. b., 4.24 m/s

  225. II Jumping Open, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: 37/73, 33.32 s, 10.0 tr. b., 4.89 m/s

  226. II Jumping Open, Bedlos: 83/135, 52.14 s, 26.14 tr. b., 3.11 m/s

  227. I Jumping Open, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: 38/75, 38.82 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  228. I Jumping Open, Bedlos: Diskvalifikován

  229. Ždírec - Ždírecké jarní dvojzkoušky, 31. 03. 2018

  230. LA3-1 LA3, Bedlos: Diskvalifikován

  231. LA3-2 LA3, Bedlos: 5/7, 41.46 s, 15.0 tr. b., 4.41 m/s

  232. SA3-1 SA3, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: 2/5, 36.5 s, 5.0 tr. b., 4.99 m/s

  233. SA3-2 SA3, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: 1/5, 36.62 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  234. Beroun - NOSOROŽCI NA SNĚHU aneb dvojzkoušky v Berouně, 18. 02. 2018

  235. 1 SA3, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: Diskvalifikován

  236. 2 SA3, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: Diskvalifikován

  237. Beroun - III. Kokosy na sněhu, 21. 01. 2018

  238. II. zkouška LA3, Bedlos: 13/24, 41.7 s, 15.0 tr. b., 4.27 m/s

  239. II. zkouška SA3, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: Diskvalifikován

  240. I. zkouška LA3, Bedlos: 6/24, 41.82 s, 5.0 tr. b., 4.23 m/s

  241. I. zkouška SA3, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: 2/12, 37.56 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  242. Ratenice - Mistrovství ČR kříženců a psů bez PP (pro všechna plemena), 25. 11. 2017

  243. Agility_, Bedlos: Diskvalifikován

  244. Jumping_, Bedlos: Diskvalifikován

  245. Beroun - Jack Honey Cup I., 14. 10. 2017 - 15. 10. 2017

  246. AGILITY, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: 1/13, 35.62 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  247. JUMPING, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: 1/13, 27.44 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  248. SA3, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: 1/5, 32.12 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  249. Plzeň - Memoriál Jolany Troppové, 30. 09. 2017 - 01. 10. 2017

  250. Agility open L, Bedlos: 17/48, 37.94 s, 10.0 tr. b., 4.09 m/s

  251. Agility open S, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: 14/27, 37.8 s, 15.0 tr. b., 4.1 m/s

  252. Jumping open L, Bedlos: 11/46, 28.07 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  253. Jumping open S, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: 8/25, 26.11 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  254. zkouška_sobota_01 LA2, Bedlos: 5/20, 36.06 s, 5.0 tr. b., 4.08 m/s

  255. zkouška_sobota_01 SA2, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: 1/11, 31.64 s, 0.0 tr. b., 5.5 m/s

  256. Zkouška_sobota_02 LA2, Bedlos: 1/19, 38.03 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  257. Zkouška_sobota_02 SA2, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: Diskvalifikován

  258. Zkoušky_neděle LA2, Bedlos: Diskvalifikován

  259. Zkoušky_neděle SA2, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: Diskvalifikován

  260. Křimice - O pohár Václava, 28. 09. 2017

  261. Zkouška 1 - LA2, Bedlos: 4/22, 42.63 s, 5.0 tr. b., 4.11 m/s

  262. Zkouška 1 - SA2, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: 6/9, 41.1 s, 15.0 tr. b., 4.26 m/s

  263. Zkouška 2 - LA2, Bedlos: 8/22, 34.45 s, 10.0 tr. b., 4.59 m/s

  264. Zkouška 2 - SA2, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: 1/9, 32.74 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  265. Mladá Boleslav - Mladá Boleslav - Apple Cup + mistrovství teriérů a bearded collií 2017, 02. 09. 2017

  266. Agility L, Bedlos: 3/31, 43.37 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  267. Agility S, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: Diskvalifikován

  268. Jumping L, Bedlos: 10/31, 35.08 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  269. Jumping S, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: 10/35, 35.15 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  270. Zkouška - LA2, Bedlos: 6/16, 46.67 s, 5.0 tr. b., 3.79 m/s

  271. Zkouška - SA2, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: 2/14, 35.63 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  272. Cvikov - 27. Cvikovské zkoušky agility, 07. 08. 2017

  273. Zkouška LA2, Bedlos: 7/13, 42.18 s, 15.0 tr. b., 4.24 m/s

  274. Zkouška SA2, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: 1/5, 35.56 s, 5.0 tr. b., 5.03 m/s

  275. Oldřichov - ForPes Agility, 15. 07. 2017

  276. 1. Zka - LA2, Bedlos: 1/18, 37.59 s, 0.0 tr. b., 3.94 m/s

  277. 1. Zka - SA2, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: Diskvalifikován

  278. 2. Zka - LA2, Bedlos: 3/18, 39.16 s, 5.0 tr. b., 3.63 m/s

  279. 2. Zka - SA2, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: Diskvalifikován

  280. Jumping - Large, Bedlos: 16/36, 32.9 s, 5.9 tr. b., 4.01 m/s

  281. Jumping - Small, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: 4/36, 28.17 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  282. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  283. Agility - Ne, Bedlos: 28/91, 50.26 s, 21.26 tr. b., 3.54 m/s

  284. Agility - Ne, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: Diskvalifikován

  285. Agility - So, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: Diskvalifikován

  286. Agility - So, Bedlos: Diskvalifikován

  287. Jumping - Ne, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: Diskvalifikován

  288. Jumping - Ne, Bedlos: Diskvalifikován

  289. Jumping - So, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: 14/72, 31.45 s, 0.45 tr. b., 4.1 m/s

  290. Jumping - So, Bedlos: Diskvalifikován

  291. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS 2017, 10. 06. 2017 - 11. 06. 2017

  292. QA4 agility, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: Diskvalifikován

  293. QA5 agility, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: 17/55, 43.57 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  294. QA6 agility, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: Diskvalifikován

  295. QJ4 jumping, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: 12/55, 30.39 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  296. QJ5 jumping, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: 33/53, 42.95 s, 13.95 tr. b., 3.73 m/s

  297. QJ6 jumping, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: 40/50, 33.88 s, 10.0 tr. b., 4.6 m/s

  298. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  299. QA1 agility, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: Diskvalifikován

  300. QA2 agility, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: 4/64, 40.97 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  301. QJ1 jumping, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: Diskvalifikován

  302. Plzeň - O PLZEŇSKÉHO AGILIŤÁKA 2017, 29. 04. 2017 - 30. 04. 2017

  303. Agility NE S, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: 10/28, 38.68 s, 10.0 tr. b., 4.76 m/s

  304. Agility SO L, Bedlos: 19/54, 43.79 s, 5.0 tr. b., 3.97 m/s

  305. Agility SO S, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: 9/27, 38.88 s, 10.0 tr. b., 4.48 m/s

  306. Jump NE S, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: Diskvalifikován

  307. Jump SO L, Bedlos: Diskvalifikován

  308. Jump SO S, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: Diskvalifikován

  309. Zkouška NE SA2, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: 5/10, 38.86 s, 10.0 tr. b., 4.37 m/s

  310. Zkouška SO LA2, Bedlos: Diskvalifikován

  311. Zkouška SO SA2, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: Diskvalifikován

  312. Chabařovice - Chlumecký lvíček + MR naháčů (s i bez PP), 23. 04. 2017

  313. Agility - Small, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: Diskvalifikován

  314. Jumping - Small, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: 13/32, 31.31 s, 5.0 tr. b., 4.95 m/s

  315. ZkA - SA2, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: Diskvalifikován

  316. Louny - O sněhovou vločku, 08. 01. 2017

  317. Agility, Angie Andreas Pop Bernie: 8/41, 48.82 s, 5.0 tr. b., 3.87 m/s

  318. Jumping, Angie Andreas Pop Bernie: Diskvalifikován

  319. Zka - SA2, Angie Andreas Pop Bernie: 9/18, 33.07 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  320. Cvikov - 26. Cvikovské zkoušky agility, 18. 08. 2016

  321. Zkouška LA2, Bedlos: 5/14, 33.15 s, 10.0 tr. b., 4.46 m/s

  322. Cvikov - 25. Cvikovské zkoušky agility, 15. 08. 2016

  323. Zkouška LA2, Bedlos: Diskvalifikován

  324. Oldřichov - ForPes Agility, 16. 07. 2016

  325. 1. Zka, Bedlos: Diskvalifikován

  326. 2. Zka, Bedlos: 8/20, 39.66 s, 10.0 tr. b., 4.29 m/s

  327. Jumping, Bedlos: 10/41, 30.08 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  328. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2016, 01. 07. 2016 - 03. 07. 2016

  329. Agility, Bedlos: 3/42, 45.75 s, 0.0 tr. b., 3.83 m/s

  330. Agility I, Bedlos: Diskvalifikován

  331. Agility II, Bedlos: Diskvalifikován

  332. Agility III, Bedlos: 55/178, 38.63 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  333. Agility IV, Bedlos: Diskvalifikován

  334. Jumping I, Bedlos: Diskvalifikován

  335. Jumping II, Bedlos: Diskvalifikován

  336. Praha - Letňany - XVIII. Velká jarní cena jednotlivců, MR kříženců a psů bez PP, 11. 06. 2016 - 12. 06. 2016

  337. Agility So Large, Bedlos: Diskvalifikován

  338. Jumping So Large, Bedlos: Diskvalifikován

  339. LA2 So, Bedlos: Diskvalifikován

  340. Libochovice - Libochovické agility v podzámčí, 28. 05. 2016

  341. Agility, Angie Andreas Pop Bernie: 1/19, 33.41 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  342. Agility, Bedlos: Diskvalifikován

  343. Jumping, Angie Andreas Pop Bernie: 1/20, 27.86 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  344. Jumping, Bedlos: Diskvalifikován

  345. ZkA, Angie Andreas Pop Bernie: 4/5, 36.72 s, 15.0 tr. b., 4.41 m/s

  346. ZkA, Bedlos: 6/16, 37.42 s, 10.0 tr. b., 4.33 m/s

  347. Přerov - Natur Pet 2. kvalifikační závod, 21. 05. 2016 - 22. 05. 2016

  348. QA3 Agility, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: Diskvalifikován

  349. QA4 Agility, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: Diskvalifikován

  350. QJ3 Jumping, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: Diskvalifikován

  351. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2016, 23. 04. 2016 - 24. 04. 2016

  352. QA1 Agility, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: Diskvalifikován

  353. QA2 Agility, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: 33/110, 42.15 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  354. QJ1 Jumping, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: Diskvalifikován

  355. QJ2 Jumping, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: Diskvalifikován

  356. Chabařovice - Chlumecký lvíček + MR naháčů (s i bez PP), 09. 04. 2016

  357. Agility, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: 17/35, 41.55 s, 15.0 tr. b., 3.9 m/s

  358. Agility, Bedlos: Diskvalifikován

  359. Jumping, Bedlos: 5/31, 31.62 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  360. Jumping, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: Diskvalifikován

  361. ZkA, Bedlos: Diskvalifikován

  362. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. kolo - 2. ročník, 28. 02. 2016

  363. 1. ZK LA2, Bedlos: Diskvalifikován

  364. 2. ZK LA2, Bedlos: Diskvalifikován

  365. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2015

  366. "Agility ""O Pohár města Děčína"" L", Bedlos: 6/53, 37.1 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  367. "Agility ""O Pohár města Děčína"" S", A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: 2/23, 34.73 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  368. Jumping L, Bedlos: 8/54, 35.2 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  369. Jumping S, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: 14/25, 34.91 s, 5.0 tr. b., 4.5 m/s

  370. Zkouška Agility LA2, Bedlos: Diskvalifikován

  371. Zkouška Agility SA2, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: 1/9, 39.95 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  372. Málkov u Chomutova - DUFLEX Be Happy Cup II. ... aneb Šikulovo republika nanečisto :-), 12. 09. 2015 - 13. 09. 2015

  373. Agility Ne, Bedlos: 13/49, 43.15 s, 20.0 tr. b., 3.89 m/s

  374. Agility Ne, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: Diskvalifikován

  375. Agility So, Bedlos: Diskvalifikován

  376. Agility So, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: Diskvalifikován

  377. Jumping Ne, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: 8/35, 28.29 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  378. Jumping Ne, Bedlos: Diskvalifikován

  379. Jumping So, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: 10/36, 37.02 s, 10.02 tr. b., 3.59 m/s

  380. Jumping So, Bedlos: Diskvalifikován

  381. ZkA Ne, Bedlos: 4/20, 47.97 s, 8.97 tr. b., 3.15 m/s

  382. ZkA Ne, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: Diskvalifikován

  383. ZkA So, Bedlos: 1/21, 38.28 s, 5.0 tr. b., 4.15 m/s

  384. ZkA So, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: Diskvalifikován

  385. Cvikov - 22. Cvikovské zkoušky agility, 13. 08. 2015

  386. Zkouška LA2, Bedlos: Diskvalifikován

  387. Zkouška SA2, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: 2/5, 37.44 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  388. Cvikov - 21. Cvikovské zkoušky agility, 10. 08. 2015

  389. Zkouška LA2, Bedlos: Diskvalifikován

  390. Zkouška SA2, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: Diskvalifikován

  391. Oldřichov - ForPes Agility, 18. 07. 2015

  392. 1. Zka, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: Diskvalifikován

  393. 1. Zka, Bedlos: Diskvalifikován

  394. 2. Zka, Bedlos: Diskvalifikován

  395. 2. Zka, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: Diskvalifikován

  396. Jumping, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: 1/31, 36.52 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  397. Jumping, Bedlos: 16/37, 44.95 s, 12.95 tr. b., 3.83 m/s

  398. Louny - Horké léto 2015, 27. 06. 2015

  399. 1. ZkA, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: 5/12, 41.68 s, 10.0 tr. b., 3.48 m/s

  400. 2. ZkA, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: 4/12, 43.85 s, 5.0 tr. b., 4.01 m/s

  401. Jumping, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: 2/20, 35.55 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  402. Louny - Hurá na prázdniny, 20. 06. 2015

  403. Agility, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: Diskvalifikován

  404. Jumping, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: 19/29, 37.84 s, 10.84 tr. b., 3.7 m/s

  405. Zka, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: Diskvalifikován

  406. Brno - 3. Kvalifikační závod, 13. 06. 2015 - 14. 06. 2015

  407. Agility Ne, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: 36/74, 46.47 s, 10.0 tr. b., 3.96 m/s

  408. Agility So, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: 38/80, 56.31 s, 11.31 tr. b., 3.55 m/s

  409. Jumping Ne, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: Diskvalifikován

  410. Jumping So, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: Diskvalifikován

  411. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2015 - 1. QZ dospělých, 25. 04. 2015 - 26. 04. 2015

  412. Agility 1, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: Diskvalifikován

  413. Agility 2, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: 32/96, 40.85 s, 10.0 tr. b., 3.94 m/s

  414. Jumping 1, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: Diskvalifikován

  415. Jumping 2, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: 33/97, 36.47 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  416. Děčín - Start Up, 24. 04. 2015

  417. Zkouška 1, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: 5/12, 36.17 s, 5.0 tr. b., 3.62 m/s

  418. Zkouška 2, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: Diskvalifikován

  419. Chabařovice - Chlumecký lvíček + Mistrovství republiky čínských chocholatých psů a peruánských naháčů, 11. 04. 2015

  420. Agility, Bedlos: 3/25, 32.99 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  421. Agility, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: Diskvalifikován

  422. Jumping, Bedlos: 2/28, 30.05 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  423. Jumping, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: 13/30, 28.84 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  424. Zka, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: 3/10, 30.02 s, 5.0 tr. b., 4.13 m/s

  425. Zka, Bedlos: Diskvalifikován

  426. Terezín - Terezínský zimní pohár 6 - 1. ročník, 29. 03. 2015

  427. 1. ZK LA2, Bedlos: Diskvalifikován

  428. 1. ZK SA1, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: 3/10, 40.65 s, 10.0 tr. b., 3.44 m/s

  429. 2. ZK LA2, Bedlos: Diskvalifikován

  430. 2. ZK SA1, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: 1/10, 32.42 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  431. Terezín - DogFriends FITMIN Cup (1/3), 10. 01. 2015

  432. Agility, Bedlos: Diskvalifikován

  433. Agility, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: Diskvalifikován

  434. Jumping, Bedlos: 30/47, 38.62 s, 14.62 tr. b., 3.68 m/s

  435. Jumping, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: Diskvalifikován

  436. Zkouška LA2, Bedlos: Diskvalifikován

  437. Zkouška SA1, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: 1/6, 32.71 s, 0.0 tr. b., 3.97 m/s

  438. Děčín - Huntířov - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 27. 09. 2014

  439. "Agility ""O pohár města Děčína"" L", Bedlos: 6/29, 49.53 s, 14.53 tr. b., 4.04 m/s

  440. Jumping L, Bedlos: 7/29, 37.06 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  441. Zkouška II. LA2, Bedlos: Diskvalifikován

  442. Zkouška I. LA2, Bedlos: 5/19, 30.36 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  443. Soběslav - Skocime si s ... 3x zkouska agility, 23. 08. 2014

  444. zkouška 1 LA2, Bedlos: Diskvalifikován

  445. zkouška 2 LA2, Bedlos: 2/15, 40.94 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  446. zkouška 3 LA2, Bedlos: Diskvalifikován

  447. Louny - Závody při LVT Louny, MR kníračů, MR špiců, CACAg, 09. 08. 2014 - 10. 08. 2014

  448. Agility, Bedlos: Diskvalifikován

  449. Louny - Hurá na prázdniny, 21. 06. 2014

  450. Agility, Bedlos: Diskvalifikován

  451. Jumping, Bedlos: 4/32, 35.33 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  452. ZkA, Bedlos: Diskvalifikován

  453. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup (2/3), 16. 02. 2014

  454. Zkouška 1 LA2, Bedlos: 3/23, 30.25 s, 1.25 tr. b., 4.2 m/s

  455. Zkouška 2 LA2, Bedlos: 2/23, 34.39 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  456. Neveklov - Heroutice - 29. Dvojzkoušky, 17. 11. 2013

  457. Heroutice, 1. běh, Bedlos: 3/22, 48.17 s, 5.17 tr. b., 3.53 m/s

  458. Heroutice, 2. běh, Bedlos: Diskvalifikován

  459. Heroutice, 3. běh, Bedlos: 3/20, 44.99 s, 5.0 tr. b., 3.96 m/s

  460. Strakonice - Memoriál Věry Bůbalové, 26. 10. 2013

  461. 1 zkouška LA2, Bedlos: Diskvalifikován

  462. 2 zkouška LA2, Bedlos: Diskvalifikován

  463. Louny - O podzimní kvítek, 05. 10. 2013

  464. Agility, Bedlos: 3/31, 37.38 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  465. Jumping, Bedlos: 1/31, 31.8 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  466. ZkA, Bedlos: Diskvalifikován

  467. Soběslav - Skocime si s ... 3x zkouska agility, 28. 09. 2013

  468. zkouška 1 LA2, Bedlos: Diskvalifikován

  469. zkouška 2 LA2, Bedlos: Diskvalifikován

  470. zkouška 3 LA2, Bedlos: Diskvalifikován

  471. Ústí nad Labem - I. dvojzkoušky „Zvířatanakupují.cz“, 21. 09. 2013

  472. Zka so1, Bedlos: Diskvalifikován

  473. Zka so2, Bedlos: Diskvalifikován

  474. Zka so3, Bedlos: 2/9, 39.85 s, 5.0 tr. b., 3.51 m/s

  475. Kladno - Jahodový pohár 2013, 15. 06. 2013 - 16. 06. 2013

  476. AGILITY-L, Bedlos: Diskvalifikován

  477. AGILITY-VETERAN, Angie z Tomášovy zahrady: 2/6, 61.42 s, 11.42 tr. b., 2.7 m/s

  478. JUMPING-L, Bedlos: 8/43, 48.8 s, 1.8 tr. b., 3.67 m/s

  479. JUMPING-L, Bedlos: Diskvalifikován

  480. JUMPING-VETERAN, Angie z Tomášovy zahrady: 3/6, 67.76 s, 17.76 tr. b., 2.66 m/s

  481. LA2, Bedlos: 7/18, 45.1 s, 7.1 tr. b., 3.77 m/s

  482. LA2, Bedlos: Diskvalifikován

  483. Velké finále LA neděle, Bedlos: 14/26, 46.15 s, 14.15 tr. b., 3.79 m/s

  484. Třešť - K.A.T. cup, 08. 06. 2013 - 09. 06. 2013

  485. AGILITY, Bedlos: Diskvalifikován

  486. AGILITY, Bedlos: Diskvalifikován

  487. JUMPING, Bedlos: Diskvalifikován

  488. JUMPING, Bedlos: Diskvalifikován

  489. LA2, Bedlos: 3/9, 46.94 s, 10.0 tr. b., 3.96 m/s

  490. LA2, Bedlos: Diskvalifikován

  491. Most - MOSTECKÝ HOPÍK, 12. 05. 2013

  492. jumping I, Bedlos: Diskvalifikován

  493. jumping II, Bedlos: 7/22, 38.51 s, 5.0 tr. b., 3.82 m/s

  494. zkouška, Bedlos: 4/9, 41.53 s, 5.0 tr. b., 3.92 m/s

  495. Praha - Jarní Hloubětínské dvojzkoušky I., 13. 04. 2013

  496. LA2 - II LA2, Bedlos: Diskvalifikován

  497. LA2 - I LA2, Bedlos: Diskvalifikován

  498. České Budějovice - O budějovickou tlapku - Jumpingový speciál, 30. 03. 2013 - 31. 03. 2013

  499. Jumping 1 L, Bedlos: 12/39, 38.62 s, 10.0 tr. b., 3.68 m/s

  500. Jumping 1 L, Bedlos: Diskvalifikován

  501. Jumping 2 L, Bedlos: 6/41, 38.87 s, 0.0 tr. b., 4.09 m/s

  502. Jumping L2 LA2, Bedlos: 1/14, 34.53 s, 0.0 tr. b., 3.94 m/s

  503. Louny - O podzimní kvítek, 13. 10. 2012

  504. Agility L, Bedlos: 16/32, 42.79 s, 19.79 tr. b., 3.97 m/s

  505. Jumping L, Bedlos: 4/32, 37.18 s, 5.0 tr. b., 3.82 m/s

  506. Veteráni Agility SV, Angie z Tomášovy zahrady: Diskvalifikován

  507. Veteráni Jumping SV, Angie z Tomášovy zahrady: 3/4, 57.11 s, 20.11 tr. b., 2.49 m/s

  508. Zkoušky LA2, Bedlos: Diskvalifikován

  509. Píšťany, okr. Litoměřice - Mistrovství české republiky mládeže v agility 2012, 08. 09. 2012 - 09. 09. 2012

  510. Agility jednotlivci, Bedlos: Diskvalifikován

  511. Družstva - Agility, Bedlos: 26/36, 66.09 s, 22.09 tr. b., 2.68 m/s

  512. Hra, Bedlos: 20/28, 43.39 s, 0.0 tr. b., 3.11 m/s

  513. Jumping jednotlivci, Bedlos: Diskvalifikován

  514. Chýnov u Tábora - 4. ročník „Táborský hopík“ - 2x DVOJZKOUŠKY, 11. 08. 2012 - 12. 08. 2012

  515. 1.běh, Bedlos: 8/20, 45.0 s, 21.0 tr. b., 3.4 m/s

  516. 1.běh, Bedlos: 9/17, 38.55 s, 10.0 tr. b., 4.23 m/s

  517. 2.běh, Bedlos: Diskvalifikován

  518. 2.běh, Bedlos: Diskvalifikován

  519. Louny - O nejlepšího psa LVT Louny, Mistrovství republiky kníračů, 04. 08. 2012 - 05. 08. 2012

  520. Agility - Large, Bedlos: 10/23, 47.42 s, 6.42 tr. b., 3.58 m/s

  521. Agility - Large, Bedlos: 15/29, 54.34 s, 24.34 tr. b., 2.98 m/s

  522. Jumping - Large, Bedlos: 4/23, 39.9 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  523. Jumping - Large, Bedlos: Diskvalifikován

  524. Veteráni - Agility Small, Angie z Tomášovy zahrady: 1/5, 40.99 s, 0.0 tr. b., 3.42 m/s

  525. Veteráni - Jumping Small, Angie z Tomášovy zahrady: 3/5, 42.75 s, 0.0 tr. b., 2.57 m/s

  526. Zkouška Agility A2 - Large, Bedlos: 2/7, 41.7 s, 0.7 tr. b., 3.53 m/s

  527. Zkouška Agility A2 - Large, Bedlos: Diskvalifikován

  528. Louny - Závody při LVT Louny, CACAg., MR špiců, 28. 07. 2012 - 29. 07. 2012

  529. Agility L, Bedlos: 23/33, 59.56 s, 21.56 tr. b., 2.69 m/s

  530. Jumping I-denní L, Bedlos: Diskvalifikován

  531. Jumping II-noční L, Bedlos: 6/22, 42.09 s, 0.0 tr. b., 3.85 m/s

  532. Jumping L, Bedlos: 15/34, 44.41 s, 11.41 tr. b., 3.42 m/s

  533. Zkouška LA2, Bedlos: Diskvalifikován

  534. Zkouška LA2, Bedlos: Diskvalifikován

  535. Mikulášovice - BOREC SEVERU, 09. 06. 2012 - 10. 06. 2012

  536. Agility I., Bedlos: Diskvalifikován

  537. Agility II., Bedlos: 12/23, 56.6 s, 19.6 tr. b., 3.13 m/s

  538. Jumping I., Bedlos: 9/21, 38.13 s, 7.13 tr. b., 4.35 m/s

  539. Jumping II., Bedlos: 4/23, 33.51 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  540. ZK 1, Bedlos: Diskvalifikován

  541. ZK 2, Bedlos: Diskvalifikován

  542. Praha - Kyje - Kvalifikační závod pro reprezentaci mládeže na European Open Junior, 05. 05. 2012 - 06. 05. 2012

  543. Agility 1 Large Junioři, Bedlos: 14/24, 48.22 s, 24.22 tr. b., 3.38 m/s

  544. Agility 2 Large Junioři, Bedlos: 10/24, 53.22 s, 17.22 tr. b., 3.33 m/s

  545. Agility 3 Large Junioři, Bedlos: Diskvalifikován

  546. Agility 4 Large Junioři, Bedlos: 12/23, 47.97 s, 21.97 tr. b., 3.5 m/s

  547. Jumping 1 Large Junioři, Bedlos: 9/24, 34.65 s, 7.65 tr. b., 4.33 m/s

  548. Jumping 2 Large Junioři, Bedlos: 10/24, 40.46 s, 8.46 tr. b., 4.2 m/s

  549. Sekvence 1 Large Junioři, Bedlos: Diskvalifikován

  550. Most - Prvomájové dvojzkoušky, 01. 05. 2012

  551. 1.zkouška LA2, Bedlos: Diskvalifikován

  552. 1.zkouška SA1, Angie z Tomášovy zahrady: 8/9, 64.04 s, 15.04 tr. b., 2.3 m/s

  553. 2.zkouška LA2, Bedlos: Diskvalifikován

  554. 2.zkouška SA1, Angie z Tomášovy zahrady: Diskvalifikován

  555. Most - Velikonoční pohár Rastavy, 07. 04. 2012

  556. Agility L, Bedlos: 9/30, 54.29 s, 15.0 tr. b., 3.43 m/s

  557. Jumping L, Bedlos: 9/30, 39.33 s, 0.0 tr. b., 3.86 m/s

  558. Zkouška LA2, Bedlos: Diskvalifikován

  559. Louny - Posilvestrovské skotačení o sněhovou vločku, 07. 01. 2012 - 08. 01. 2012

  560. Agility neděle L, Bedlos: Diskvalifikován

  561. Agility sobota L, Bedlos: Diskvalifikován

  562. Agility sobota S, Angie z Tomášovy zahrady: Diskvalifikován

  563. Jumping neděle L, Bedlos: Diskvalifikován

  564. Jumping sobota L, Bedlos: 10/40, 40.84 s, 2.84 tr. b., 3.99 m/s

  565. Jumping sobota S, Angie z Tomášovy zahrady: 23/41, 61.42 s, 28.42 tr. b., 2.65 m/s

  566. ZKNE LA2, Bedlos: 16/19, 44.05 s, 20.05 tr. b., 3.22 m/s

  567. ZKSO LA2, Bedlos: Diskvalifikován

  568. ZKSO SA1, Angie z Tomášovy zahrady: Diskvalifikován

  569. Louny - O podzimní kvítek, 01. 10. 2011

  570. Agility L, Bedlos: Diskvalifikován

  571. Agility S, Angie z Tomášovy zahrady: Diskvalifikován

  572. Jumping L, Bedlos: Diskvalifikován

  573. Jumping S, Angie z Tomášovy zahrady: 21/25, 54.76 s, 19.76 tr. b., 2.57 m/s

  574. Zkoušky LA1, Bedlos: 4/11, 35.72 s, 10.0 tr. b., 4.14 m/s

  575. Zkoušky SA1, Angie z Tomášovy zahrady: 7/9, 67.29 s, 37.29 tr. b., 2.2 m/s

  576. Praha Kyje - Mistrovství České republiky mládeže v agility, 17. 09. 2011 - 18. 09. 2011

  577. Agility Junioři L, Bedlos: 19/27, 56.39 s, 26.39 tr. b., 2.86 m/s

  578. Jumping Junioři L, Bedlos: Diskvalifikován

  579. Soběslav - cvičák ZKO - Táborský hopík 2011 - 3.ročník, 13. 08. 2011 - 14. 08. 2011

  580. LA1 NE 1.běh, Bedlos: 1/16, 40.2 s, 5.0 tr. b., 4.03 m/s

  581. LA1 NE 2.běh, Bedlos: 6/16, 40.12 s, 10.0 tr. b., 4.04 m/s

  582. LA1 SO 1.běh, Bedlos: 2/15, 44.25 s, 5.0 tr. b., 3.19 m/s

  583. LA1 SO 2.běh, Bedlos: 3/15, 34.81 s, 11.81 tr. b., 3.88 m/s

  584. SA1 NE 1.běh, Angie z Tomášovy zahrady: Diskvalifikován

  585. SA1 NE 2.běh, Angie z Tomášovy zahrady: Diskvalifikován

  586. SA1 SO 1.běh, Angie z Tomášovy zahrady: 4/9, 67.5 s, 29.5 tr. b., 2.16 m/s

  587. SA1 SO 2.běh, Angie z Tomášovy zahrady: 5/9, 54.78 s, 23.78 tr. b., 2.46 m/s

  588. Louny - Závody při LVT Louny - CACAg, 06. 08. 2011 - 07. 08. 2011

  589. Agility L, Bedlos: Diskvalifikován

  590. Denní Jumping 1.kolo L, Bedlos: Diskvalifikován

  591. Denní Jumping 3.kolo L, Bedlos: Diskvalifikován

  592. Noční Jumping 2.kolo L, Bedlos: Diskvalifikován

  593. Zkouška LA1, Bedlos: Diskvalifikován

  594. Zkouška LA1, Bedlos: Diskvalifikován

  595. Louny - 2x zkoušky, 16. 07. 2011

  596. 1.zkouška LA1, Bedlos: 5/24, 38.87 s, 5.0 tr. b., 4.17 m/s

  597. 2.zkouška LA1, Bedlos: Diskvalifikován

  598. Louny - "Horké léto" a Mistrovství ČR v agility dlouhosrstých a krátkosrstých collií, 02. 07. 2011

  599. Agility, Bedlos: Diskvalifikován

  600. Jumping I., Bedlos: Diskvalifikován

  601. Zkouška, Bedlos: 2/11, 32.57 s, 5.0 tr. b., 3.81 m/s

  602. Louny - Hurá na prázdniny, 25. 06. 2011

  603. Agility L, Bedlos: Diskvalifikován

  604. Agility S, Angie z Tomášovy zahrady: Diskvalifikován

  605. Jumping L, Bedlos: 23/37, 54.79 s, 32.79 tr. b., 2.57 m/s

  606. Jumping S, Angie z Tomášovy zahrady: 21/37, 64.74 s, 37.74 tr. b., 2.18 m/s

  607. Zkoušky LA1, Bedlos: 6/14, 40.93 s, 15.0 tr. b., 3.52 m/s

  608. Zkoušky SA1, Angie z Tomášovy zahrady: Diskvalifikován