Cz En

059214

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Lenka Fürstlová

    Člen KA

Pes

  1. A3Ch Bungee Nexee z Elsameru, Knírač malý

Výsledky

  1. Čechy - Liberec - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 18. 06. 2022 - 19. 06. 2022

  2. Agility 1 S: 5/36, 44.5 s, 5.0 tr. b., 4.88 m/s

  3. Jumping 1 S: Diskvalifikován

  4. Trutnov - 2. Kvalifikační závod na AWC, EO, IMCA, 04. 06. 2022 - 05. 06. 2022

  5. QA4 Agility: 9/42, 44.71 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  6. QA5 Agility: 6/42, 45.95 s, 0.72 tr. b., 4.57 m/s

  7. QA6 Agility: Diskvalifikován

  8. QJ4 Jumping: 22/42, 46.84 s, 17.74 tr. b., 4.27 m/s

  9. QJ5 Jumping: 18/42, 43.44 s, 1.52 tr. b., 4.95 m/s

  10. QJ6 Jumping: Diskvalifikován

  11. Čechy - Trutnov - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 21. 05. 2022 - 22. 05. 2022

  12. Agility 1 S: 8/40, 47.5 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  13. Agility 2 S: Diskvalifikován

  14. Jumping 1 S: Diskvalifikován

  15. Jumping 2 S: Diskvalifikován

  16. Roudnice nad Labem - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, 23. 04. 2022 - 24. 04. 2022

  17. QA1 Agility: Diskvalifikován

  18. QA2 Agility: Diskvalifikován

  19. QA3 Agility: 25/49, 47.78 s, 11.81 tr. b., 4.6 m/s

  20. QJ1 Jumping: 23/50, 44.67 s, 6.15 tr. b., 4.88 m/s

  21. QJ2 Jumping: 16/50, 40.48 s, 0.66 tr. b., 5.01 m/s

  22. QJ3 Jumping: Diskvalifikován

  23. Chlumec - Chlumecký Lvíček 2022, 10. 04. 2022

  24. Agility S: 7/22, 45.22 s, 10.0 tr. b., 4.6 m/s

  25. Jumping S: 3/22, 40.25 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  26. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  27. Kladno - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy 3 - sobota, 05. 03. 2022

  28. 1. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  29. 2. Zkouška SA3: 2/9, 40.62 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  30. 3. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  31. Čerčany - Kvalifikační závod na WAO, 21. 01. 2022 - 23. 01. 2022

  32. Agility I 300: 4/30, 46.47 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  33. Agility II 300: Diskvalifikován

  34. Agility III 300: 10/29, 48.0 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  35. Jumping I 300: 15/30, 44.0 s, 5.0 tr. b., 5.07 m/s

  36. Jumping II 300: Diskvalifikován

  37. Jumping III 300: Diskvalifikován

  38. Lysá nad Labem - Memoriál Františka Superpsa, 31. 10. 2021

  39. Agility S: 4/7, 44.53 s, 5.0 tr. b., 4.94 m/s

  40. Jumping S: Diskvalifikován

  41. SA3: Diskvalifikován

  42. Studenec u Trutnova - Podzimní závody STUDENEC + MČR kníračů a bíglů, 28. 10. 2021

  43. Agility Open: 2/17, 38.68 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  44. Jumping Light: 3/17, 26.55 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  45. Jumping Open: Diskvalifikován

  46. KNÍRAČ - Agility Open: 1/6, 38.68 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  47. KNÍRAČ - Jumping Light : 1/6, 26.55 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  48. KNÍRAČ - Jumping Open: Diskvalifikován

  49. Kladno - Jump KING, 22. 08. 2021

  50. 1. Jumping S: 4/18, 30.95 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  51. 2. Jumping S: 4/18, 29.93 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  52. 3. Jumping S: 12/18, 32.58 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  53. 4. Jumping S: 3/18, 28.44 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  54. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  55. Agility 1 S: Diskvalifikován

  56. Agility 2 S: Diskvalifikován

  57. Jumping 1 S: Diskvalifikován

  58. Jumping 2 S: Diskvalifikován

  59. Beroun - Zimní pohár "Czech Imp" - 8.ročník, 05. 12. 2020

  60. Czech Imp Jump Small: Diskvalifikován

  61. Jumping 1 - Small: 6/18, 36.28 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  62. Jumping 2 - Small: 4/18, 36.15 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  63. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2020

  64. Agility S: Diskvalifikován

  65. Jumping S: 4/18, 30.71 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  66. Zkouška A3 S: 3/10, 35.47 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  67. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility, 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020

  68. Agility Individual: 51/67, 47.28 s, 15.0 tr. b., 4.31 m/s

  69. Agility Squads as Individual: Diskvalifikován

  70. Jumping Individual: Diskvalifikován

  71. Jumping Squads as Individual: 27/68, 33.86 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  72. Kosmonosy - Odpolední SWEET ENERGY zkoušky, 10. 09. 2020

  73. II. zkouška A3 S: Diskvalifikován

  74. I. zkouška A3 S: Diskvalifikován

  75. Lysá nad Labem - MyBeast Cup vol. 5, 06. 09. 2020

  76. Agility Light - Časopis Psí Sporty S: 12/20, 39.32 s, 10.0 tr. b., 4.2 m/s

  77. Agility Spokojenypes.cz S: 12/18, 46.09 s, 10.0 tr. b., 4.77 m/s

  78. Jelení Jumping S: Diskvalifikován

  79. Jumping Short S Jacob & Joseph: Diskvalifikován

  80. Chlumec - Chlumecký Lvíček 2020, 05. 09. 2020

  81. Agility S: 3/13, 32.58 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  82. Jumping S: 7/13, 30.81 s, 10.0 tr. b., 3.99 m/s

  83. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  84. Plzeň - O PLZEŇSKÉHO AGILIŤÁKA 2020, 29. 08. 2020 - 30. 08. 2020

  85. Agility sobota S: Diskvalifikován

  86. Jumping sobota S: 1/14, 30.44 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  87. ZkouškaSA3 sobota: Diskvalifikován

  88. Terezín - Terezínský letní pohár 2. kolo, 19. 07. 2020

  89. agility open S: Diskvalifikován

  90. Jumping open S: Diskvalifikován

  91. Zkouška A3 S: 3/7, 41.04 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  92. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  93. I. agility S: Diskvalifikován

  94. II. agility S: 7/65, 43.22 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  95. II. jumping S: 29/63, 33.89 s, 5.0 tr. b., 5.19 m/s

  96. I. jumping S: 9/64, 38.4 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  97. Litvínov - Agilitvínování, 14. 06. 2020

  98. 1. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  99. 2. Zkouška SA3: 1/5, 48.08 s, 10.08 tr. b., 4.03 m/s

  100. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2020 (3/3), 07. 03. 2020 - 08. 03. 2020

  101. Agility 1 S: 5/18, 37.77 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  102. Agility 2 S: 9/18, 37.26 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  103. Finále S: Diskvalifikován

  104. Jumping 1 S: Diskvalifikován

  105. Jumping 2 S: 12/18, 35.82 s, 5.0 tr. b., 4.89 m/s

  106. Kladno - Packu na TO!, 01. 03. 2020

  107. II. zkouška A3 S: 2/13, 41.13 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  108. I. zkouška A3 S: 10/13, 42.2 s, 10.0 tr. b., 5.21 m/s

  109. Beroun - Zkoušky trochu jinak, 09. 02. 2020

  110. 1. Zkouška A3 S: Diskvalifikován

  111. 2. Zkouška A3 S: 11/15, 44.73 s, 20.0 tr. b., 4.78 m/s

  112. Terezín - Terezínský zimní pohár - 3. kolo, 14. 12. 2019

  113. A3 II S: 2/10, 45.93 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  114. A3 I S: 1/10, 50.69 s, 0.0 tr. b., 3.93 m/s

  115. Terezín - Terezínský zimní pohár - 2. kolo, 16. 11. 2019

  116. A3 II S: 1/6, 42.3 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  117. A3 I S: 1/6, 43.76 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  118. Královice - Svatomartinský závod družstev, 09. 11. 2019

  119. Jumping : 9/26, 35.8 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  120. Zkouška I.: Diskvalifikován

  121. Zkouška II.: Diskvalifikován

  122. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 29. 09. 2019

  123. Agility S: 5/14, 39.98 s, 5.0 tr. b., 4.5 m/s

  124. Jumping S: 2/14, 30.84 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  125. Zkouška A3 S: Diskvalifikován

  126. Plzeň - Memoriál Jolany Troppové, 14. 09. 2019 - 15. 09. 2019

  127. agility S neděle: Diskvalifikován

  128. Jump S neděle: 11/21, 30.04 s, 5.0 tr. b., 5.83 m/s

  129. Zkouška A3 - sobota - 1 S: Diskvalifikován

  130. Zkouška A3 - sobota - 2 S: 1/11, 41.5 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  131. ZKOUŠKA S A3: 1/15, 42.06 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  132. Rožnov pod Radhoštěm - 10th MORAVIA OPEN 2019, 05. 07. 2019 - 07. 07. 2019

  133. Agility 1: 9/70, 47.44 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  134. Agility 2: Diskvalifikován

  135. Agility 3: Diskvalifikován

  136. Agility 4: Diskvalifikován

  137. Grand Final: 21/30, 51.19 s, 5.0 tr. b., 4.1 m/s

  138. Jumping 1: Diskvalifikován

  139. Jumping 2: Diskvalifikován

  140. Čechy - Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  141. Ne. - Agility II. S: 31/54, 42.22 s, 10.0 tr. b., 4.86 m/s

  142. Ne. - Jumping II. S: Diskvalifikován

  143. So. - Agility I. S: Diskvalifikován

  144. So. - Jumping I. S: 20/59, 39.19 s, 10.0 tr. b., 5.0 m/s

  145. Rožnov pod Radhoštěm - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 08. 06. 2019 - 09. 06. 2019

  146. QA4 Agility: Diskvalifikován

  147. QA5 Agility: 25/36, 40.31 s, 20.0 tr. b., 4.96 m/s

  148. QA6 Agility: 18/35, 47.49 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  149. QJ4 Jumping: 3/36, 40.08 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  150. QJ5 Jumping: 26/36, 50.95 s, 21.95 tr. b., 3.93 m/s

  151. QJ6 Jumping: 4/34, 37.76 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  152. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  153. QA1 agility: Diskvalifikován

  154. QA2 agility: 4/48, 45.39 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  155. QA3 agility: 18/48, 42.83 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  156. QJ1 jumping: 19/48, 43.41 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  157. QJ2 jumping: 9/48, 40.52 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  158. QJ3 jumping: 19/45, 38.93 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  159. Královice - CZECH OPEN 2019, 04. 05. 2019 - 05. 05. 2019

  160. Agility Finále: 4/12, 37.56 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  161. Agility I.: 3/32, 42.44 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  162. Agility II.: 4/31, 41.95 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  163. Agility III.: 7/31, 45.1 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  164. Jumping Finále: 3/12, 35.76 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  165. Jumping I.: Diskvalifikován

  166. Jumping II.: 11/32, 40.94 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  167. Jumping III.: 4/32, 35.65 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  168. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 5. kolo, 24. 02. 2019

  169. 1. Zkouška SA3: 5/10, 39.28 s, 10.0 tr. b., 4.63 m/s

  170. 2. Zkouška SA3: 7/10, 35.54 s, 10.0 tr. b., 4.47 m/s

  171. Kladno - Listopadové zkoušky, 17. 11. 2018 - 18. 11. 2018

  172. II. zkouška SA3: 1/12, 40.28 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  173. I. zkouška SA3: 5/12, 45.1 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  174. Královice - Svatomartinský závod družstev, 10. 11. 2018

  175. Jumping: 12/16, 40.92 s, 15.0 tr. b., 4.47 m/s

  176. Zkouška 1.: 3/8, 41.59 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  177. Zkouška 2.: Diskvalifikován

  178. Kladno - Jack Honey Cup II., 20. 10. 2018 - 21. 10. 2018

  179. AGILITY: Diskvalifikován

  180. JUMPING: 5/17, 36.74 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  181. SA3: 3/6, 45.01 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  182. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2018

  183. Agility S: 16/33, 32.25 s, 5.0 tr. b., 5.49 m/s

  184. Jumping S: 19/35, 26.63 s, 5.0 tr. b., 5.6 m/s

  185. Zkouška - SA3: 1/20, 38.88 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  186. Přerov - Mistrovství České republiky, 22. 09. 2018 - 23. 09. 2018

  187. Agility: Diskvalifikován

  188. Agility DRUZSTVA: Diskvalifikován

  189. Jumping: 19/57, 38.4 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  190. Jumping DRUZSTVA: 22/56, 39.58 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  191. Oldřichov - ForPes Agility, 14. 07. 2018

  192. 1. Zka - SA3: 5/11, 31.67 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  193. 2. Zka - SA3: Diskvalifikován

  194. Jumping - Small: Diskvalifikován

  195. Rožnov pod Radhoštěm - Moravia Open 2018, 06. 07. 2018 - 08. 07. 2018

  196. Agility 1: Diskvalifikován

  197. Agility 2: 21/67, 45.04 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  198. Agility 3: Diskvalifikován

  199. Agility 4: 36/66, 49.38 s, 15.38 tr. b., 4.05 m/s

  200. Jumping 1: Diskvalifikován

  201. Jumping 2: 26/67, 32.51 s, 5.0 tr. b., 5.57 m/s

  202. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  203. Agility II. S: 4/54, 40.52 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  204. Agility I. S: 15/58, 42.15 s, 15.15 tr. b., 4.03 m/s

  205. Jumping II. S: 15/57, 34.25 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  206. Jumping I. S: 34/58, 38.12 s, 15.0 tr. b., 4.41 m/s

  207. Přerov - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 09. 06. 2018 - 10. 06. 2018

  208. QA4 Agility: Diskvalifikován

  209. QA5 Agility: 29/45, 48.47 s, 10.47 tr. b., 3.96 m/s

  210. QA6 Agility: 25/43, 43.35 s, 10.0 tr. b., 4.52 m/s

  211. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  212. QJ5 Jumping: 32/45, 39.6 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  213. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  214. QA1 agility: 37/53, 42.67 s, 10.0 tr. b., 4.27 m/s

  215. QA2 agility: 45/53, 41.06 s, 10.0 tr. b., 4.92 m/s

  216. QA3 agility: 31/52, 39.9 s, 15.0 tr. b., 4.76 m/s

  217. QJ1 jumping: 35/53, 38.96 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  218. QJ2 jumping: 11/53, 38.74 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  219. QJ3 jumping: 32/53, 39.95 s, 10.0 tr. b., 4.58 m/s

  220. Plzeň - O PLZEŇSKÉHO AGILIŤÁKA 2018, 12. 05. 2018 - 13. 05. 2018

  221. Agility S: Diskvalifikován

  222. Jump sobota S: 9/29, 32.86 s, 5.0 tr. b., 5.2 m/s

  223. Liberec - Květnový pohár a MČR Českých strakatých psů, 05. 05. 2018

  224. Agility S: 4/11, 40.24 s, 10.0 tr. b., 4.55 m/s

  225. Jumping S: 5/11, 32.52 s, 5.0 tr. b., 4.89 m/s

  226. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  227. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  228. I Agility Open: Diskvalifikován

  229. II Agility Open: 23/69, 39.96 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  230. II Jumping Open: 37/73, 33.32 s, 10.0 tr. b., 4.89 m/s

  231. I Jumping Open: 38/75, 38.82 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  232. Ždírec - Ždírecké jarní dvojzkoušky, 31. 03. 2018

  233. SA3-1 SA3: 2/5, 36.5 s, 5.0 tr. b., 4.99 m/s

  234. SA3-2 SA3: 1/5, 36.62 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  235. Beroun - NOSOROŽCI NA SNĚHU aneb dvojzkoušky v Berouně, 18. 02. 2018

  236. 1 SA3: Diskvalifikován

  237. 2 SA3: Diskvalifikován

  238. Beroun - III. Kokosy na sněhu, 21. 01. 2018

  239. II. zkouška SA3: Diskvalifikován

  240. I. zkouška SA3: 2/12, 37.56 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  241. Beroun - Jack Honey Cup I., 14. 10. 2017 - 15. 10. 2017

  242. AGILITY: 1/13, 35.62 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  243. JUMPING: 1/13, 27.44 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  244. SA3: 1/5, 32.12 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  245. Plzeň - Memoriál Jolany Troppové, 30. 09. 2017 - 01. 10. 2017

  246. Agility open S: 14/27, 37.8 s, 15.0 tr. b., 4.1 m/s

  247. Jumping open S: 8/25, 26.11 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  248. zkouška_sobota_01 SA2: 1/11, 31.64 s, 0.0 tr. b., 5.5 m/s

  249. Zkouška_sobota_02 SA2: Diskvalifikován

  250. Zkoušky_neděle SA2: Diskvalifikován

  251. Křimice - O pohár Václava, 28. 09. 2017

  252. Zkouška 1 - SA2: 6/9, 41.1 s, 15.0 tr. b., 4.26 m/s

  253. Zkouška 2 - SA2: 1/9, 32.74 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  254. Mladá Boleslav - Mladá Boleslav - Apple Cup + mistrovství teriérů a bearded collií 2017, 02. 09. 2017

  255. Agility S: Diskvalifikován

  256. Jumping S: 10/35, 35.15 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  257. Zkouška - SA2: 2/14, 35.63 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  258. Cvikov - 27. Cvikovské zkoušky agility, 07. 08. 2017

  259. Zkouška SA2: 1/5, 35.56 s, 5.0 tr. b., 5.03 m/s

  260. Oldřichov - ForPes Agility, 15. 07. 2017

  261. 1. Zka - SA2: Diskvalifikován

  262. 2. Zka - SA2: Diskvalifikován

  263. Jumping - Small: 4/36, 28.17 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  264. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  265. Agility - Ne: Diskvalifikován

  266. Agility - So: Diskvalifikován

  267. Jumping - Ne: Diskvalifikován

  268. Jumping - So: 14/72, 31.45 s, 0.45 tr. b., 4.1 m/s

  269. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS 2017, 10. 06. 2017 - 11. 06. 2017

  270. QA4 agility: Diskvalifikován

  271. QA5 agility: 17/55, 43.57 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  272. QA6 agility: Diskvalifikován

  273. QJ4 jumping: 12/55, 30.39 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  274. QJ5 jumping: 33/53, 42.95 s, 13.95 tr. b., 3.73 m/s

  275. QJ6 jumping: 40/50, 33.88 s, 10.0 tr. b., 4.6 m/s

  276. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  277. QA1 agility: Diskvalifikován

  278. QA2 agility: 4/64, 40.97 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  279. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  280. Plzeň - O PLZEŇSKÉHO AGILIŤÁKA 2017, 29. 04. 2017 - 30. 04. 2017

  281. Agility NE S: 10/28, 38.68 s, 10.0 tr. b., 4.76 m/s

  282. Agility SO S: 9/27, 38.88 s, 10.0 tr. b., 4.48 m/s

  283. Jump NE S: Diskvalifikován

  284. Jump SO S: Diskvalifikován

  285. Zkouška NE SA2: 5/10, 38.86 s, 10.0 tr. b., 4.37 m/s

  286. Zkouška SO SA2: Diskvalifikován

  287. Chabařovice - Chlumecký lvíček + MR naháčů (s i bez PP), 23. 04. 2017

  288. Agility - Small: Diskvalifikován

  289. Jumping - Small: 13/32, 31.31 s, 5.0 tr. b., 4.95 m/s

  290. ZkA - SA2: Diskvalifikován

  291. Přerov - Natur Pet 2. kvalifikační závod, 21. 05. 2016 - 22. 05. 2016

  292. QA3 Agility: Diskvalifikován

  293. QA4 Agility: Diskvalifikován

  294. QJ3 Jumping: Diskvalifikován

  295. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2016, 23. 04. 2016 - 24. 04. 2016

  296. QA1 Agility: Diskvalifikován

  297. QA2 Agility: 33/110, 42.15 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  298. QJ1 Jumping: Diskvalifikován

  299. QJ2 Jumping: Diskvalifikován

  300. Chabařovice - Chlumecký lvíček + MR naháčů (s i bez PP), 09. 04. 2016

  301. Agility: 17/35, 41.55 s, 15.0 tr. b., 3.9 m/s

  302. Jumping: Diskvalifikován

  303. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2015

  304. "Agility ""O Pohár města Děčína"" S": 2/23, 34.73 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  305. Jumping S: 14/25, 34.91 s, 5.0 tr. b., 4.5 m/s

  306. Zkouška Agility SA2: 1/9, 39.95 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  307. Málkov u Chomutova - DUFLEX Be Happy Cup II. ... aneb Šikulovo republika nanečisto :-), 12. 09. 2015 - 13. 09. 2015

  308. Agility Ne: Diskvalifikován

  309. Agility So: Diskvalifikován

  310. Jumping Ne: 8/35, 28.29 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  311. Jumping So: 10/36, 37.02 s, 10.02 tr. b., 3.59 m/s

  312. ZkA Ne: Diskvalifikován

  313. ZkA So: Diskvalifikován

  314. Cvikov - 22. Cvikovské zkoušky agility, 13. 08. 2015

  315. Zkouška SA2: 2/5, 37.44 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  316. Cvikov - 21. Cvikovské zkoušky agility, 10. 08. 2015

  317. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  318. Oldřichov - ForPes Agility, 18. 07. 2015

  319. 1. Zka: Diskvalifikován

  320. 2. Zka: Diskvalifikován

  321. Jumping: 1/31, 36.52 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  322. Louny - Horké léto 2015, 27. 06. 2015

  323. 1. ZkA: 5/12, 41.68 s, 10.0 tr. b., 3.48 m/s

  324. 2. ZkA: 4/12, 43.85 s, 5.0 tr. b., 4.01 m/s

  325. Jumping: 2/20, 35.55 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  326. Louny - Hurá na prázdniny, 20. 06. 2015

  327. Agility: Diskvalifikován

  328. Jumping: 19/29, 37.84 s, 10.84 tr. b., 3.7 m/s

  329. Zka: Diskvalifikován

  330. Brno - 3. Kvalifikační závod, 13. 06. 2015 - 14. 06. 2015

  331. Agility Ne: 36/74, 46.47 s, 10.0 tr. b., 3.96 m/s

  332. Agility So: 38/80, 56.31 s, 11.31 tr. b., 3.55 m/s

  333. Jumping Ne: Diskvalifikován

  334. Jumping So: Diskvalifikován

  335. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2015 - 1. QZ dospělých, 25. 04. 2015 - 26. 04. 2015

  336. Agility 1: Diskvalifikován

  337. Agility 2: 32/96, 40.85 s, 10.0 tr. b., 3.94 m/s

  338. Jumping 1: Diskvalifikován

  339. Jumping 2: 33/97, 36.47 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  340. Děčín - Start Up, 24. 04. 2015

  341. Zkouška 1: 5/12, 36.17 s, 5.0 tr. b., 3.62 m/s

  342. Zkouška 2: Diskvalifikován

  343. Chabařovice - Chlumecký lvíček + Mistrovství republiky čínských chocholatých psů a peruánských naháčů, 11. 04. 2015

  344. Agility: Diskvalifikován

  345. Jumping: 13/30, 28.84 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  346. Zka: 3/10, 30.02 s, 5.0 tr. b., 4.13 m/s

  347. Terezín - Terezínský zimní pohár 6 - 1. ročník, 29. 03. 2015

  348. 1. ZK SA1: 3/10, 40.65 s, 10.0 tr. b., 3.44 m/s

  349. 2. ZK SA1: 1/10, 32.42 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  350. Terezín - DogFriends FITMIN Cup (1/3), 10. 01. 2015

  351. Agility: Diskvalifikován

  352. Jumping: Diskvalifikován

  353. Zkouška SA1: 1/6, 32.71 s, 0.0 tr. b., 3.97 m/s