Cz En

Jumping 1 S

  1. Datum: 21. 05. 2022
  2. Závod: Čechy - Trutnov - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky
  3. Rozhodčí: Vyplelová, Petra (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 48.0 s
  6. Maximální čas: 82.0 s
  7. Délka: 206.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 4.29 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 060816 Andrea Valentová Fairy-Tale Freya Black Bubble 0 0 0.0 0.0 36.55 5.64 V V
2 063119 Martina Chytilová Daiquiri Aura Fantasia 0 0 0.0 0.0 36.83 5.59 V V
3 023519 Barbora Lerlová Hidden treasure Lukato Gold 0 0 0.0 0.0 38.49 5.35 V V
4 020921 Denisa Sommerová Dark Groot Černý Křišťál 0 0 0.0 0.0 38.65 5.33 V V
5 014118 Jana Drbohlavová A3Ch Be Happy Od Svaté Lucie 0 0 0.0 0.0 38.8 5.31 V V
6 Neky Dahlgren Bubba Gump Kabuli of eagle 0 0 0.0 0.0 38.93 5.29 V V
7 011914 Lucie Dušková Gino Gold z Vesničky u hranic 0 0 0.0 0.0 40.92 5.03 V V
8 010817 Veronika Česká A3Ch Feabee Cavalier of Paradise 0 0 0.0 0.0 42.38 4.86 V V
9 061015 Anna Gaierová A3Ch Delilah Královský dar 0 0 0.0 0.0 43.63 4.72 V V
10 035215 Hana Malá A3Ch Zooty Zulu Libami 1 0 0.0 5.0 40.92 5.03 V V
11 003117 Vendula Čepelková Andy Číše bavorská 1 0 0.0 5.0 41.15 5.01 V V
12 005319 Veronika Gavlasová A3Ch Albert z Černova 1 0 0.0 5.0 44.46 4.63 V V
13 037919 Ladislav Bittner Denny 0 1 0.72 5.72 48.72 4.23 V V
14 028920 Sofie Sůrová Crazy Easy Amu la Elba 0 2 0.0 10.0 42.02 4.9 VD VD
15 035417 Luba Strouhová Cecílie Eliška z Kamenické tvrze 2 0 0.0 10.0 44.34 4.65 VD VD
16 038618 Pavla Vydrová A3Ch Bahira Velvet Grace 1 1 0.0 10.0 45.2 4.56 VD VD
DIS 015320 Lucie Krauskopfová Ori Ritakim DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 044121 Viktorie Sůrová Arryn Romanka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 074917 Hana Malá Ziggy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 051521 Kristýna Matrasová Cairo SkyFalls Angels DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 077220 Renata Mandová Secret Queen of Heaven Eastdale DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 088315 Lenka Krejčí A3Ch Ofélie Elis Manepo Ideál DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 080820 Tomáš Ješke Your Black Sun Koryfej DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 017121 Petra Hamšíková Double face Eriien DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 041519 Olga Mařáčková Jingle Bell z Lomu ve Skále DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 009017 Markéta Křížová Fido DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 077719 Petra Hamšíková Atalia Always Smiling Cheek DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 031717 Eva Trtková A3Ch Fantastica Lararony DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 070620 Kateřina Šimáková Everlasting Daisy Dancing in the Wind DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 072415 Pavla Marková A3Ch Eliška - Arella Jikalu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 059513 Jana Ulrichová A3Ch Una Mia Poslední skaut DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 040420 Jana Kožnarová Heflinn Love Kopidlenský kavalír DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 022719 Jitka Klozová A3Ch Yzanne Rebelka z Roznetu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 059214 Lenka Fürstlová A3Ch Bungee Nexee z Elsameru DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 035719 Petr Andrýs Camillo Bambabibi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 013320 Petra Čampulová Jupííí Via Bohemica DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 028819 Iva Křivánková Míša DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 081420 Alena Vocelková Niké Moravské srdce DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 006621 Jitka Krejcárková Emilián Jet Bat DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 007520 Aneta Borůvková Bailey Orlický poklad DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO