Cz En

088315

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Lenka Krejčí, ZKO Vysoké Mýto

    Člen KA

Pes

  1. A3Ch Ofélie Elis Manepo Ideál, Sheltie

Výsledky

  1. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií, 12. 09. 2020

  2. Agility S: Diskvalifikován

  3. Jumping S: Diskvalifikován

  4. Tuneliáda S : Diskvalifikován

  5. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 17.ročník a Speciál BŠO v agility 13.ročník Sezemice, 05. 09. 2020

  6. Agility S: 4/13, 48.66 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  7. Jumping S: 4/12, 32.01 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  8. Zkouška SA3 : 2/4, 47.74 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  9. Třešť - Šiškobraní, 29. 08. 2020

  10. Agility S: 9/26, 47.14 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  11. Jumping S: 3/26, 38.75 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  12. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  13. Žamberk - O pohár Fitmin 2020, 02. 08. 2020

  14. Agility: Diskvalifikován

  15. Jumping S3: 6/7, 40.44 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  16. Zkouška S3: 5/6, 51.41 s, 10.0 tr. b., 3.95 m/s

  17. Třešť - Ztřeštěnky, 18. 07. 2020

  18. Druhá SA3: 3/9, 47.44 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  19. První SA3: 2/9, 44.52 s, 7.52 tr. b., 3.8 m/s

  20. Třetí SA3: 3/9, 41.32 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  21. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky III. - druhý pokus :-), 27. 06. 2020

  22. 1.zkouška: Diskvalifikován

  23. 2.zkouška: Diskvalifikován

  24. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  25. I. agility S: 9/65, 45.9 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  26. II. agility S: Diskvalifikován

  27. II. jumping S: 21/63, 37.29 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  28. I. jumping S: 22/64, 43.05 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  29. Studenec u Trutnova - Zkoušky a jumpingy superhrdinů, 30. 05. 2020 - 31. 05. 2020

  30. II. zkouška SA3: 3/4, 62.75 s, 17.75 tr. b., 3.51 m/s

  31. I. zkouška SA3: Diskvalifikován

  32. Pardubice-Svítkov - III. Májové dvojzkoušky, 23. 05. 2020

  33. 1. zkouška A3: 1/4, 50.98 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  34. 2. zkouška A3: Diskvalifikován

  35. Studenec u Trutnova - OPSION 066, 15. 02. 2020

  36. 4.studenecká: Diskvalifikován

  37. 5.studenecká: Diskvalifikován

  38. 6.studenecká: 2/8, 43.13 s, 0.13 tr. b., 3.94 m/s

  39. Ratenice - Lednové dvojzkoušky, 19. 01. 2020

  40. ZkA. SA3 I.: Diskvalifikován

  41. ZkA. SA3 II.: Diskvalifikován

  42. Ratenice - www.kampojedu22.12.nazavody.cz, 22. 12. 2019

  43. ZkA. SA3 I.: Diskvalifikován

  44. ZkA. SA3 II.: 6/14, 42.77 s, 5.0 tr. b., 4.23 m/s

  45. Brno - Agility Collie & Sheltie Cup, 16. 11. 2019

  46. Agility I: 7/14, 46.4 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  47. Jumping I: Diskvalifikován

  48. Jumping II: 6/14, 33.87 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  49. Pňov - Předhradí - O PŇOVSKÝ POHÁR, 12. 10. 2019

  50. Agility S: 7/21, 40.28 s, 10.0 tr. b., 4.25 m/s

  51. Jumping S: 3/22, 35.15 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  52. Zkouška SA3: 1/6, 41.6 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  53. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 08. 09. 2019

  54. Agility: 3/11, 45.23 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  55. Jumping: 3/11, 36.41 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  56. Zkouška: Diskvalifikován

  57. Městec Králové - Závod při LVT Městec Králové, 03. 08. 2019

  58. Agility open S: Diskvalifikován

  59. Jumping open S: 1/9, 34.99 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  60. Zkouška SA3: 1/4, 52.42 s, 0.0 tr. b., 4.04 m/s

  61. Ratenice - Šampionát Ratenic III., 13. 07. 2019 - 14. 07. 2019

  62. Agility Open S: 5/9, 48.12 s, 10.0 tr. b., 3.84 m/s

  63. Jumping Open S: 4/9, 36.18 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  64. ZkA. SA3: 5/5, 50.14 s, 17.14 tr. b., 3.49 m/s

  65. Čechy - Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  66. Ne. - Agility II. S: 37/54, 51.23 s, 11.23 tr. b., 4.0 m/s

  67. Ne. - Jumping II. S: Diskvalifikován

  68. So. - Agility I. S: Diskvalifikován

  69. So. - Jumping I. S: 10/59, 44.04 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  70. Mladá Boleslav - "START QZ" - 2x zkoušky v MB, 21. 06. 2019

  71. II.zkouška SA3: 3/7, 49.3 s, 5.0 tr. b., 3.94 m/s

  72. I.zkouška SA3: Diskvalifikován

  73. Česká Skalice - OPSION 062 / Rozkoš, 01. 06. 2019 - 02. 06. 2019

  74. Ne-: 7/16, 45.31 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  75. Ne-Agility: 5/36, 44.61 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  76. Ne-Jumping: Diskvalifikován

  77. So-: Diskvalifikován

  78. So-Agility: 7/38, 44.81 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  79. So-Jumping: 6/38, 41.98 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  80. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky II., 26. 05. 2019

  81. 1.zkouška SA3: 1/6, 45.89 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  82. 2.zkouška SA3: 3/6, 45.67 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  83. Pňov - Předhradí - TROJZKOUŠKY v Pňově, 18. 05. 2019

  84. zkouška 1 SA3: Diskvalifikován

  85. zkouška 2 SA3: Diskvalifikován

  86. zkouška 3 SA3: 4/13, 39.43 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  87. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií, 04. 05. 2019

  88. Agility: 6/23, 49.61 s, 6.61 tr. b., 3.95 m/s

  89. Jumping: Diskvalifikován

  90. Tuneliáda: Diskvalifikován

  91. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 27. 04. 2019 - 28. 04. 2019

  92. Agility II S: Diskvalifikován

  93. Agility I S: 21/60, 49.47 s, 5.0 tr. b., 4.0 m/s

  94. Jumping III S: Diskvalifikován

  95. Jumping II S: Diskvalifikován

  96. Jumping I S: Diskvalifikován

  97. Jumping IV Sheltie S: 5/5, 43.41 s, 5.0 tr. b., 4.05 m/s

  98. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 20. 04. 2019

  99. 1. zkouška A3 SA3: 3/7, 46.68 s, 1.68 tr. b., 3.83 m/s

  100. 2. zkouška A3 SA3: 2/6, 50.4 s, 7.4 tr. b., 3.81 m/s

  101. Hra - tuneliáda A2+A3 S: 7/12, 30.35 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  102. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  103. Agility I: Diskvalifikován

  104. Agility II: 39/75, 53.12 s, 19.12 tr. b., 3.61 m/s

  105. Jumping I: 57/81, 39.43 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  106. Jumping II: 31/79, 43.82 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  107. Trutnov - Páteční rozjezd, 12. 04. 2019

  108. 2. zkouška SA3: 2/4, 45.0 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  109. I. zkouška SA3: 2/5, 51.08 s, 0.0 tr. b., 3.99 m/s

  110. Studenec u Trutnova - Krakonošovy trojzkoušky, 16. 03. 2019

  111. 1. Zkouška SA3: 2/6, 47.6 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  112. 2. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  113. 3. Zkouška SA3: 5/6, 51.91 s, 7.91 tr. b., 3.87 m/s

  114. Ratenice - Nedělní zkoušky, 10. 02. 2019

  115. 1. Zka - SA3: 3/9, 39.28 s, 5.28 tr. b., 4.38 m/s

  116. 2. Zka - SA3: Diskvalifikován

  117. Ratenice - Zimní jumpingy, 13. 01. 2019

  118. Jumping S 1: Diskvalifikován

  119. Jumping S 2: 5/23, 33.44 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  120. Jumping S 3: 7/23, 35.0 s, 0.0 tr. b., 4.0 m/s

  121. Brno - Agility Collie & Sheltie Cup, 17. 11. 2018

  122. Agility I: 9/20, 44.13 s, 5.0 tr. b., 3.76 m/s

  123. GRAND FINAL: 6/11, 46.62 s, 5.0 tr. b., 3.67 m/s

  124. Jumping I: 7/20, 38.96 s, 5.0 tr. b., 3.98 m/s

  125. Jumping II: 9/20, 36.45 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  126. Havlovice - OPSION 061 / východočeské finále, 06. 10. 2018

  127. 1.kvalifikace: 15/25, 33.17 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  128. 2.kvalifikace: Diskvalifikován

  129. 3.kvalifikace: 7/25, 27.87 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  130. Východočeské finále: 6/12, 33.07 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  131. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 15.ročník a Speciál BŠO v agility 11.ročník Sezemice, 29. 09. 2018

  132. AGILITY S: Diskvalifikován

  133. JUMPING S: 4/21, 37.85 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  134. Zkoušky SA3: 2/8, 46.19 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  135. Pňov - Předhradí - O PŇOVSKÝ POHÁR, 22. 09. 2018

  136. Agility open S: Diskvalifikován

  137. Jumping open S: 3/20, 31.74 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  138. Zkouška SA3: 2/7, 43.18 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  139. Opatovice nad Labem - Podzimní závody - SIRIUS, 15. 09. 2018

  140. A3 SA3: Diskvalifikován

  141. Agility S: 2/8, 45.23 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  142. Jumping S: Diskvalifikován

  143. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 01. 09. 2018

  144. Agility S: 9/20, 46.27 s, 10.0 tr. b., 4.11 m/s

  145. Jumping S: 5/20, 37.83 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  146. ZKOUŠKY SA3: Diskvalifikován

  147. Městec Králové - 2. trojzkoušky agility Vychovaný pes, 26. 08. 2018

  148. 1. zkouška SA3: 1/4, 39.78 s, 0.0 tr. b., 4.07 m/s

  149. 2. zkouška SA3: 1/4, 48.53 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s

  150. 3. zkouška SA3: 1/4, 39.78 s, 0.0 tr. b., 3.92 m/s

  151. Žamberk - O pohár Fitmin 2018, 12. 08. 2018

  152. AGILITY: 2/19, 48.36 s, 0.0 tr. b., 3.76 m/s

  153. JUMPING SA3: 3/5, 35.96 s, 0.0 tr. b., 3.87 m/s

  154. SA3: 2/5, 43.95 s, 5.95 tr. b., 3.64 m/s

  155. Městec Králové - ZÁVOD PŘI LVT Městec Králové a MČR kníračů v agility, 04. 08. 2018

  156. Agility S: 2/20, 44.16 s, 0.0 tr. b., 3.96 m/s

  157. Jumping S: 3/19, 34.78 s, 0.0 tr. b., 4.05 m/s

  158. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  159. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 22. 07. 2018

  160. A3 - 1. SA3: Diskvalifikován

  161. A3 - 2. SA3: 3/4, 58.19 s, 17.19 tr. b., 3.44 m/s

  162. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 060, 14. 07. 2018

  163. 1.zkouška: Diskvalifikován

  164. 2.zkouška: 1/6, 44.5 s, 0.5 tr. b., 4.18 m/s

  165. Jumping Standard: Diskvalifikován

  166. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky, 17. 06. 2018

  167. 1.zkouška SA3: 4/6, 52.6 s, 0.0 tr. b., 3.59 m/s

  168. 2.zkouška SA3: 4/6, 59.48 s, 11.48 tr. b., 3.16 m/s

  169. Dolní Přím - Probluz - VI.Pučálka cup - Probluzske dvojzkousky, 09. 06. 2018

  170. zkouška 1 SA3: 3/7, 55.12 s, 11.12 tr. b., 3.65 m/s

  171. zkouška 2 SA3: Diskvalifikován

  172. Pardubice - Svítkov - Májové dvojzkoušky, 26. 05. 2018

  173. 1. zkouška SA3: Diskvalifikován

  174. 2. zkouška SA3: Diskvalifikován

  175. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií + Mistrovství ČR kolií dlouhosrstých a kolií krátkosrstých, 12. 05. 2018

  176. agility open S: 15/25, 54.73 s, 10.0 tr. b., 4.02 m/s

  177. Jumping open S: 12/26, 41.35 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  178. Tuneliáda S: 11/26, 42.83 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  179. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 28. 04. 2018 - 29. 04. 2018

  180. Agility II Small: 16/55, 43.17 s, 0.0 tr. b., 3.94 m/s

  181. Agility I Small: 15/64, 44.36 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  182. Jumping III Small: Diskvalifikován

  183. Jumping II Small: 30/56, 42.7 s, 5.0 tr. b., 3.98 m/s

  184. Jumping I Small: 8/56, 36.05 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  185. MR sheltie Small - II. kolo: 2/5, 32.91 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  186. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 22. 04. 2018

  187. 1. Zkouška A3 SA3: 1/6, 45.77 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  188. 2. Zkouška A3 SA3: Diskvalifikován

  189. Hra - tuneliáda pro A2+A3 S: 6/15, 32.83 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  190. Třebíč - Velikonoční beránek, 02. 04. 2018

  191. Agility SA: Diskvalifikován

  192. Jumping SA: 5/30, 38.52 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  193. Zkouška SA3: 3/10, 46.43 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  194. Ratenice - Březnové dvojzkoušky, 24. 03. 2018

  195. ZkA. II. SA3: Diskvalifikován

  196. ZkA. I. SA3: 4/11, 50.45 s, 8.45 tr. b., 3.67 m/s

  197. Březovice u Hořic - 1. dvojzkoušky, 25. 02. 2018

  198. 1. zkouška SA3: Diskvalifikován

  199. 2. zkouška SA3: 2/5, 54.11 s, 7.11 tr. b., 3.27 m/s

  200. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky II., 06. 01. 2018

  201. III. zkouška SA3: Diskvalifikován

  202. II. zkouška SA3: Diskvalifikován

  203. I. zkouška SA3: 3/4, 45.0 s, 10.0 tr. b., 3.56 m/s

  204. Brno - Agility Collie & Sheltie Cup, 18. 11. 2017

  205. Agility I: 13/21, 42.61 s, 5.0 tr. b., 3.94 m/s

  206. Jumping I: 16/21, 39.23 s, 5.0 tr. b., 4.05 m/s

  207. Jumping II: 10/21, 33.09 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  208. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky I., 12. 11. 2017

  209. II. zkouška SA3: 2/6, 37.78 s, 0.78 tr. b., 3.84 m/s

  210. I. zkouška SA3: Diskvalifikován

  211. Sedlec u Mikulova - Létající trojzkoušky s JK Animals, 07. 10. 2017

  212. 1. Zk SA2: Diskvalifikován

  213. 2. Zk SA2: 3/13, 43.68 s, 0.0 tr. b., 3.96 m/s

  214. 3. Zk SA2: Diskvalifikován

  215. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 14. ročník a Speciál BŠO v agility 10. ročník a MR šiperek v agility 5. ročník, 30. 09. 2017

  216. Agility S: Diskvalifikován

  217. Jumping S: Diskvalifikován

  218. Zkoušky SA2: Diskvalifikován

  219. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 02. 09. 2017

  220. Agility S: Diskvalifikován

  221. Jumping S: 7/23, 40.82 s, 0.0 tr. b., 3.94 m/s

  222. Zkouška SA2: 2/11, 42.6 s, 0.0 tr. b., 3.9 m/s

  223. Městec Králové - 1. trojzkoušky agility Vychovaný pes, 19. 08. 2017

  224. 1. zkouška SA2: 3/13, 34.84 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  225. 2. zkouška SA2: 1/13, 37.94 s, 0.0 tr. b., 3.9 m/s

  226. 3. zkouška SA2: Diskvalifikován

  227. Žamberk - O pohár Fitmin 2017, 13. 08. 2017

  228. AGILITY: 6/29, 47.34 s, 5.34 tr. b., 3.53 m/s

  229. JUMPING SA2: 5/8, 41.18 s, 7.18 tr. b., 3.62 m/s

  230. SA2: 1/8, 38.2 s, 0.0 tr. b., 4.08 m/s

  231. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 23. 07. 2017

  232. SA2/1 SA2: 8/14, 41.96 s, 5.0 tr. b., 3.72 m/s

  233. SA2/2 SA2: Diskvalifikován

  234. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 056, 08. 07. 2017

  235. 1.zkouška: 2/7, 38.46 s, 5.0 tr. b., 4.47 m/s

  236. 2.zkouška: 1/7, 27.97 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  237. Jumping A1: 3/9, 20.39 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  238. Dolni Prim u Hradce Kralove - Acana cup - Probluzske dvojzkousky, 10. 06. 2017

  239. Zkouska 1 SA1: 2/11, 31.52 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  240. Zkouska 2 SA1: 1/11, 33.33 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  241. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 22. 04. 2017

  242. 1. zkouška A1 SA1: 1/7, 40.55 s, 0.0 tr. b., 3.8 m/s

  243. 2. zkouška A1 SA1: 2/7, 38.44 s, 0.0 tr. b., 3.67 m/s

  244. Hra - tuneliáda pro A1 S: Diskvalifikován

  245. Dolní Přím - Probluz - V. Pučálka cup - Probluzské A1-3 zkoušky, 29. 01. 2017

  246. zkouška 1 SA1: 3/10, 50.3 s, 5.0 tr. b., 3.28 m/s

  247. zkouška 2 SA1: 2/10, 43.17 s, 0.0 tr. b., 3.52 m/s

  248. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 13.ročník a Speciál BŠO v agility 9.ročník, 01. 10. 2016

  249. Agility S: Diskvalifikován

  250. Jumping S: Diskvalifikován

  251. Zkoušky SA1: Diskvalifikován

  252. Dolní Přím - IV. Arion cup - zkoušky pro A1, 28. 11. 2015

  253. ZkA 1: 3/6, 49.89 s, 16.89 tr. b., 2.73 m/s

  254. ZkA 2: 1/6, 37.34 s, 0.0 tr. b., 3.59 m/s