Cz En

Agility 1 S

  1. Datum: 21. 05. 2022
  2. Závod: Čechy - Trutnov - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky
  3. Rozhodčí: Boháčová, Alice (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 51.0 s
  6. Maximální čas: 109.0 s
  7. Délka: 217.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 4.25 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 074917 Hana Malá Ziggy 0 0 0.0 0.0 40.29 5.39 V V
2 077719 Petra Hamšíková Atalia Always Smiling Cheek 0 0 0.0 0.0 41.89 5.18 V V
3 023519 Barbora Lerlová Hidden treasure Lukato Gold 0 0 0.0 0.0 42.84 5.07 V V
4 028920 Sofie Sůrová Crazy Easy Amu la Elba 0 0 0.0 0.0 44.13 4.92 V V
5 072415 Pavla Marková A3Ch Eliška - Arella Jikalu 0 0 0.0 0.0 46.54 4.66 V V
6 035215 Hana Malá A3Ch Zooty Zulu Libami 0 0 0.0 0.0 46.66 4.65 V V
7 080820 Tomáš Ješke Your Black Sun Koryfej 0 0 0.0 0.0 46.81 4.64 V V
8 059214 Lenka Fürstlová A3Ch Bungee Nexee z Elsameru 0 0 0.0 0.0 47.5 4.57 V V
9 088315 Lenka Krejčí A3Ch Ofélie Elis Manepo Ideál 0 0 0.0 0.0 48.73 4.45 V V
10 061015 Anna Gaierová A3Ch Delilah Královský dar 0 0 0.11 0.11 51.11 4.25 V V
11 011914 Lucie Dušková Gino Gold z Vesničky u hranic 0 0 1.52 1.52 52.52 4.13 V V
12 040420 Jana Kožnarová Heflinn Love Kopidlenský kavalír 0 0 2.18 2.18 53.18 4.08 V V
13 010817 Veronika Česká A3Ch Feabee Cavalier of Paradise 0 0 2.52 2.52 53.52 4.05 V V
14 017121 Petra Hamšíková Double face Eriien 1 0 0.0 5.0 43.25 5.02 V V
15 063119 Martina Chytilová Daiquiri Aura Fantasia 1 0 0.0 5.0 45.77 4.74 V V
16 044121 Viktorie Sůrová Arryn Romanka 0 1 0.0 5.0 46.08 4.71 V V
17 022719 Jitka Klozová A3Ch Yzanne Rebelka z Roznetu 0 1 0.0 5.0 48.57 4.47 V V
18 077220 Renata Mandová Secret Queen of Heaven Eastdale 0 1 0.0 5.0 48.64 4.46 V V
19 Neky Dahlgren Bubba Gump Kabuli of eagle 0 1 0.0 5.0 49.79 4.36 V V
20 037919 Ladislav Bittner Denny 0 0 6.41 6.41 57.41 3.78 VD VD
21 007520 Aneta Borůvková Bailey Orlický poklad 0 1 1.53 6.53 52.53 4.13 VD VD
22 060816 Andrea Valentová Fairy-Tale Freya Black Bubble 1 1 0.0 10.0 45.22 4.8 VD VD
23 014118 Jana Drbohlavová A3Ch Be Happy Od Svaté Lucie 1 1 0.0 10.0 46.64 4.65 VD VD
24 006621 Jitka Krejcárková Emilián Jet Bat 1 1 0.0 10.0 47.84 4.54 VD VD
25 051521 Kristýna Matrasová Cairo SkyFalls Angels 0 2 0.53 10.53 51.53 4.21 VD VD
26 028819 Iva Křivánková Míša 0 0 11.15 11.15 62.15 3.49 VD VD
27 031717 Eva Trtková A3Ch Fantastica Lararony 1 1 5.61 15.61 56.61 3.83 VD VD
28 035719 Petr Andrýs Camillo Bambabibi 1 2 6.41 21.41 57.41 3.78 D D
29 059513 Jana Ulrichová A3Ch Una Mia Poslední skaut 0 2 17.16 27.16 68.16 3.18 BO BO
30 015320 Lucie Krauskopfová Ori Ritakim 2 2 9.66 29.66 60.66 3.58 BO BO
DIS 005319 Veronika Gavlasová A3Ch Albert z Černova DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 041519 Olga Mařáčková Jingle Bell z Lomu ve Skále DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 020921 Denisa Sommerová Dark Groot Černý Křišťál DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 081420 Alena Vocelková Niké Moravské srdce DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 013320 Petra Čampulová Jupííí Via Bohemica DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 038618 Pavla Vydrová A3Ch Bahira Velvet Grace DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 035417 Luba Strouhová Cecílie Eliška z Kamenické tvrze DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 003117 Vendula Čepelková Andy Číše bavorská DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 070620 Kateřina Šimáková Everlasting Daisy Dancing in the Wind DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 009017 Markéta Křížová Fido DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO