Cz En

009017

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Markéta Křížová, DogSport CZ

Pes

  1. Fido, Jack Russell Teriér

Výsledky

  1. Kladno - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy - sobota, 23. 10. 2021

  2. 1. Zkouška SA2: 1/2, 36.76 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  3. 2. Zkouška SA2: 2/2, 36.25 s, 10.0 tr. b., 5.02 m/s

  4. 3. Zkouška SA2: 1/2, 50.15 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  5. Mrtník, Plzeň-sever - Květnové agility na Brabcovně, 26. 09. 2021

  6. Agility Open S: 6/17, 38.76 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  7. Agility Zkouška A2 S: Diskvalifikován

  8. Jumping Open S: Diskvalifikován

  9. Kladno - Trojzkoušky Kladno (neděle), 25. 07. 2021

  10. 1. Zkouška SA2: 2/3, 45.87 s, 15.0 tr. b., 3.53 m/s

  11. 2. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  12. 3. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  13. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  14. Agility 1 S: Diskvalifikován

  15. Agility 2 S: Diskvalifikován

  16. Jumping 1 S: Diskvalifikován

  17. Jumping 2 S: Diskvalifikován

  18. Buštěhrad - Pohodové Dvojzkoušky, 09. 10. 2020

  19. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  20. První zkouška: 2/5, 40.98 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  21. Kladno - Rakeťácké dvojzkoušky a jumping, 26. 07. 2020

  22. 1. Jumping S: Diskvalifikován

  23. 1. Zkouška SA2: 1/10, 38.52 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  24. 2. Jumping S: Diskvalifikován

  25. 2. Zkouška SA2: 1/10, 38.09 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  26. Lysá nad Labem - TROJzkoušky NKÚ XIX., 12. 07. 2020

  27. SA2 - I.: Diskvalifikován

  28. SA2 - II.: 5/6, 47.4 s, 20.0 tr. b., 3.65 m/s

  29. SA2 - III.: 5/6, 37.71 s, 10.0 tr. b., 4.24 m/s

  30. Beroun - Veselé dvouzkoušky, 06. 07. 2020

  31. Zkouška 1: Diskvalifikován

  32. Zkouška 2: 1/7, 39.47 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  33. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  34. I. agility S: 22/65, 46.54 s, 10.0 tr. b., 4.43 m/s

  35. II. agility S: Diskvalifikován

  36. II. jumping S: 39/63, 60.88 s, 38.88 tr. b., 2.89 m/s

  37. I. jumping S: 46/64, 55.3 s, 24.3 tr. b., 3.42 m/s

  38. Kladno - Packu na TO!, 01. 03. 2020

  39. II, zkouška A2 S: Diskvalifikován

  40. I. zkouška A2 S: 6/10, 43.74 s, 5.0 tr. b., 4.09 m/s

  41. Beroun - Zkoušky trochu jinak, 09. 02. 2020

  42. 1. Zkouška A2 S: Diskvalifikován

  43. 2. Zkouška A2 S: 3/12, 41.48 s, 10.0 tr. b., 4.29 m/s

  44. Kladno - Jahodová PÁRTY, 01. 02. 2020 - 02. 02. 2020

  45. Agility S sobota: 7/10, 41.38 s, 15.0 tr. b., 4.86 m/s

  46. Jumping S neděle: Diskvalifikován

  47. Jumping S sobota: Diskvalifikován

  48. Zkouška SA2 neděle: 1/1, 41.98 s, 10.0 tr. b., 4.41 m/s

  49. Zkouška SA2 sobota: Diskvalifikován

  50. Kladno - PETRIS minizkoušky, 21. 01. 2020

  51. Zkouška SA2 I: Diskvalifikován

  52. Zkouška SA2 II: Diskvalifikován

  53. Kladno - Zkoušky NKÚ XV., 16. 11. 2019

  54. 1. Zkouška SA1: 1/5, 29.68 s, 5.0 tr. b., 4.99 m/s

  55. 2. Zkouška SA1: 1/5, 34.87 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  56. Kladno - Listopadové zkoušky, 09. 11. 2019 - 10. 11. 2019

  57. II. zkouška SA1 neděle: 4/6, 34.39 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  58. I. zkouška SA1 neděle: Diskvalifikován

  59. Beroun - Dvojzkoušky agility VIII. (všechny vel. kategorie), 02. 11. 2019

  60. Zkouška1 SA1: 4/5, 32.27 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  61. Zkouška2 SA1: 2/5, 34.33 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  62. Kladno - Zkoušky NKÚ XIV., 25. 10. 2019

  63. SA1 - I.: 2/5, 40.17 s, 10.0 tr. b., 3.76 m/s

  64. SA1 - II.: 1/5, 32.07 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  65. Ždírec - Ždírecké podzimní dvojzkoušky, 19. 10. 2019

  66. SA1-1 SA1: 2/5, 33.72 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  67. SA1-2 SA1: Diskvalifikován

  68. Karlovy Vary - KZPKV 2019, 08. 06. 2019

  69. Zkouška 1 SA1: Diskvalifikován

  70. Zkouška 2 SA1: 5/11, 33.94 s, 15.0 tr. b., 4.18 m/s

  71. Kladno - Zkoušky - NKÚ IX., 26. 05. 2019

  72. Zkouška SA1 I: Diskvalifikován

  73. Zkouška SA1 II: 1/5, 36.08 s, 5.0 tr. b., 3.94 m/s

  74. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 10. 05. 2019

  75. Druhá zkouška SA1: Diskvalifikován

  76. První zkouška SA1: Diskvalifikován

  77. Spálené Poříčí - 3. Jarní Podkokšínské dvojzkoušky se závody A0 a veteránů pro útulek v Borovně, 04. 05. 2019

  78. 1. zkouška SA SA1: Diskvalifikován

  79. 2. zkouška SA SA1: Diskvalifikován

  80. Beroun - Dvojzkoušky agility VII., 07. 04. 2019

  81. SA1 I.: Diskvalifikován

  82. SA1 II.: 4/6, 29.85 s, 15.0 tr. b., 4.79 m/s

  83. SA1 III.: 2/6, 30.74 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  84. Beroun - 4. Mistrovství republiky seniorů v agility, 04. 11. 2018

  85. Jumping hra S: Diskvalifikován

  86. Zkoušky SA1: 4/11, 29.31 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  87. Beroun - Trojzkoušky agility V., 03. 11. 2018

  88. Zkouška III. SA1: 13/15, 35.87 s, 15.0 tr. b., 4.57 m/s

  89. Zkouška II. SA1: Diskvalifikován

  90. Zkouška I. SA1: 5/16, 34.5 s, 10.0 tr. b., 4.2 m/s

  91. Karlovy Vary - KZPKV, 02. 06. 2018

  92. Zkouška 1 SA1 SA1: 5/12, 28.75 s, 10.0 tr. b., 4.52 m/s

  93. Zkouška 2 SA1 SA1: Diskvalifikován

  94. Spálené Poříčí - 2. Podkokšínské trojzkoušky pro útulek v Borovně, 05. 05. 2018

  95. 1. zkouška SA1: 1/3, 29.25 s, 10.0 tr. b., 4.68 m/s

  96. 2. zkouška SA1: 3/3, 25.53 s, 5.0 tr. b., 5.17 m/s

  97. 3. zkouška SA1: Diskvalifikován

  98. Ždírec - Ždírecké jarní dvojzkoušky, 31. 03. 2018

  99. SA1-1 SA1: Diskvalifikován

  100. SA1-2 SA1: Diskvalifikován

  101. Beroun - Listopadové zkoušky, 17. 11. 2017 - 18. 11. 2017

  102. II. zkouška SA1: 5/11, 25.31 s, 10.0 tr. b., 5.14 m/s

  103. I. zkouška SA1: Diskvalifikován

  104. Beroun - Mistrovství ČR bíglů v agility a Dvojzkoušky nejen pro flekaté, 12. 11. 2017

  105. 1. zkouška SA1: Diskvalifikován

  106. 2. zkouška SA1: 3/7, 30.56 s, 10.0 tr. b., 4.97 m/s

  107. Beroun - Jack Honey Cup I., 14. 10. 2017 - 15. 10. 2017

  108. AGILITY: 8/13, 34.38 s, 10.0 tr. b., 4.83 m/s

  109. AGILITY: Diskvalifikován

  110. JUMPING: Diskvalifikován

  111. JUMPING: Diskvalifikován

  112. SA1: 2/4, 48.31 s, 21.31 tr. b., 3.39 m/s

  113. SA1: Diskvalifikován

  114. Klatovy - 3. Agilitění u Klatov, 12. 08. 2017

  115. Agility open S: Diskvalifikován

  116. JUMPING: Diskvalifikován

  117. Zkouška S A1: Diskvalifikován

  118. Mrtník, Plzeň-sever - Pohodové jarní dvojzkoušky na Brabcovně, 13. 05. 2017

  119. 1.Zkouška SA1 SA1: Diskvalifikován

  120. 2.zkouška SA1 SA1: Diskvalifikován

  121. Spálené Poříčí - Podkokšínské dvojzkoušky + A0 a veteráni, 06. 05. 2017

  122. 1. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  123. 2.zkouška SA1: Diskvalifikován

  124. Beroun - Aprílové zkoušky, 22. 04. 2017 - 23. 04. 2017

  125. III. zkouška SA1: 12/13, 29.55 s, 15.0 tr. b., 4.64 m/s

  126. II. zkouška SA1: Diskvalifikován

  127. I. zkouška SA1: Diskvalifikován