Cz En

038618

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Pavla Vydrová

    Člen KA

Pes

  1. Bahira Velvet Grace, Pudl

Výsledky

  1. Beroun - Master of short tracks - Mistr krátkých tratí, 01. 03. 2020

  2. 1.běh bez zón: Diskvalifikován

  3. 1.běh se zónami: 6/41, 21.83 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  4. 2.běh bez zón: Diskvalifikován

  5. 2.běh se zónami: 16/41, 27.97 s, 10.0 tr. b., 3.83 m/s

  6. Kladno - Zkoušky NKÚ XVII., 14. 02. 2020

  7. SA3 - I.: Diskvalifikován

  8. SA3 - II.: Diskvalifikován

  9. SA3 - III.: Diskvalifikován

  10. Beroun - Zkoušky trochu jinak, 09. 02. 2020

  11. 1. Zkouška A3 S: 7/15, 46.45 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  12. 2. Zkouška A3 S: 1/15, 42.1 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  13. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 01. 02. 2020

  14. Czech Imp Jump: 3/24, 24.61 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  15. Jumping 1: Diskvalifikován

  16. Jumping 2: 4/24, 34.33 s, 0.0 tr. b., 5.53 m/s

  17. Kladno - PETRIS minizkoušky, 21. 01. 2020

  18. Zkouška SA2 I: Diskvalifikován

  19. Zkouška SA2 II: Diskvalifikován

  20. Ratenice - Lednové dvojzkoušky, 19. 01. 2020

  21. ZkA. SA2 I.: 2/9, 39.53 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  22. ZkA. SA2 II.: 2/9, 36.82 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  23. Kladno - Zkoušky NKÚ XVI., 17. 01. 2020

  24. SA2 - I.: Diskvalifikován

  25. SA2 - II.: Diskvalifikován

  26. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 04. 01. 2020

  27. Czech Imp Jump: 11/18, 25.2 s, 1.2 tr. b., 4.01 m/s

  28. Jumping 1: 6/18, 33.59 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  29. Jumping 2: Diskvalifikován

  30. Kladno - Vánoční jumpingy, 28. 12. 2019

  31. III. jumping S: 7/31, 32.17 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  32. II. jumping S: 6/31, 32.32 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  33. I. jumping S: Diskvalifikován

  34. Kladno - Vánoční zkoušky, 27. 12. 2019

  35. II. zkouška SA2: Diskvalifikován

  36. I. zkouška SA2: Diskvalifikován

  37. Buštěhrad - Vánoční pohodové dvojzkoušky, 20. 12. 2019

  38. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  39. První zkouška: Diskvalifikován

  40. Kladno - MyBeast Cup vol. 4, 15. 12. 2019

  41. Agility Spokojeného psa S: 5/22, 32.11 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  42. Jacob & Joseph Jumping S: 6/22, 22.94 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  43. Jelenův Jumping S: 4/22, 33.09 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  44. PhysioDOG Agility S: 8/22, 55.78 s, 6.78 tr. b., 3.94 m/s

  45. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 07. 12. 2019

  46. Czech Imp Jump: Diskvalifikován

  47. Jumping 1: 6/20, 39.21 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  48. Jumping 2 : Diskvalifikován

  49. Strážiště u Mnichova Hradiště - 3x3 = 3x zkoušky, 3x jumping, 30. 11. 2019 - 01. 12. 2019

  50. III. zkouška SA2: Diskvalifikován

  51. II. zkouška SA2: Diskvalifikován

  52. I. zkouška SA2: Diskvalifikován

  53. Kladno - Zkoušky NKÚ XV., 16. 11. 2019

  54. 1. Zkouška SA2: 3/8, 38.91 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  55. 2. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  56. Kladno - Listopadové zkoušky, 09. 11. 2019 - 10. 11. 2019

  57. II. zkouška SA2: Diskvalifikován

  58. II. zkouška SA2 neděle: Diskvalifikován

  59. I. zkouška SA2: 6/10, 45.65 s, 6.65 tr. b., 3.61 m/s

  60. I. zkouška SA2 neděle: 4/8, 41.59 s, 0.0 tr. b., 4.04 m/s

  61. Beroun - Dvojzkoušky agility IX. (všechny vel. kategorie), 03. 11. 2019

  62. Zkouška1 SA2: Diskvalifikován

  63. Zkouška2 SA2: Diskvalifikován

  64. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 02. 11. 2019

  65. Czech Imp Jump Small: Diskvalifikován

  66. Jumping 1 - Small: 6/29, 35.14 s, 0.0 tr. b., 5.92 m/s

  67. Jumping 2 - Small: 11/29, 29.84 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  68. Kladno - Zkoušky NKÚ XIV., 25. 10. 2019

  69. SA2 - I.: Diskvalifikován

  70. SA2 - II.: 4/7, 45.6 s, 0.0 tr. b., 3.62 m/s

  71. Ratenice - Ratenické dvojzkoušky, 20. 10. 2019

  72. ZkA. SA2 I.: 3/7, 39.57 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  73. ZkA. SA2 II.: Diskvalifikován

  74. Ratenice - Lahůdkové dvojzkoušky, 28. 09. 2019 - 29. 09. 2019

  75. 1.Zkouška SA2: 3/5, 46.09 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  76. 2.Zkouška SA2: Diskvalifikován

  77. 3.Zkouška SA2: 3/5, 43.72 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  78. Jumping S: 3/18, 31.71 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  79. Kladno - Zkoušky NKÚ XIII., 28. 09. 2019

  80. Zkouška II SA2: 1/5, 38.8 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  81. Zkouška I SA2: Diskvalifikován

  82. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky IV/19, 06. 09. 2019

  83. Zk SA2 I.: 2/5, 53.0 s, 15.0 tr. b., 3.77 m/s

  84. Zk SA2 II.: 1/5, 46.91 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  85. Dobříš - Dobříšský trojskok, 17. 08. 2019

  86. III. jumping S: Diskvalifikován

  87. II. jumping S: Diskvalifikován

  88. I. jumping S: Diskvalifikován

  89. Ratenice - Letní Párty, 11. 08. 2019

  90. Agility Open S: Diskvalifikován

  91. Jumping Open S: Diskvalifikován

  92. ZkA. SA2: 5/9, 47.9 s, 10.0 tr. b., 3.61 m/s

  93. Kosmonosy - Mistrovství ČR Australských kelpií a Welsh corgi + dvojzkoušky, 27. 07. 2019 - 28. 07. 2019

  94. Jumping S: Diskvalifikován

  95. Oldřichov - ForPes Agility, 20. 07. 2019

  96. 1. Zka - SA2: Diskvalifikován

  97. 2. Zka - SA2: Diskvalifikován

  98. Jumping - Small: Diskvalifikován

  99. Louny - Hurá na prázdniny, 29. 06. 2019

  100. Agility S: 1/18, 41.87 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  101. Jumping S: 1/18, 28.78 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  102. Zkouška SA2: 2/7, 38.48 s, 5.0 tr. b., 4.44 m/s

  103. Čechy - Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  104. Ne. - Agility II. S: Diskvalifikován

  105. Ne. - Jumping II. S: 32/56, 48.54 s, 16.54 tr. b., 3.79 m/s

  106. So. - Agility I. S: Diskvalifikován

  107. So. - Jumping I. S: Diskvalifikován

  108. Česká Skalice - OPSION 062 / Rozkoš, 01. 06. 2019 - 02. 06. 2019

  109. Ne-: Diskvalifikován

  110. Ne-Agility: Diskvalifikován

  111. Ne-Jumping: 17/35, 31.78 s, 5.0 tr. b., 4.44 m/s

  112. So-: Diskvalifikován

  113. So-Agility: Diskvalifikován

  114. So-Jumping: Diskvalifikován

  115. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  116. Agility I: Diskvalifikován

  117. Agility II: Diskvalifikován

  118. Jumping I: Diskvalifikován

  119. Jumping II: Diskvalifikován

  120. Beroun - Dvojzkoušky agility VII., 07. 04. 2019

  121. SA2 I.: 6/9, 34.66 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  122. SA2 II.: Diskvalifikován

  123. SA2 III.: Diskvalifikován

  124. Kladno Trojzkoušky - Ice Agi IV., 06. 04. 2019

  125. SA2 1. SA2: 3/5, 44.96 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  126. SA2 2. SA2: Diskvalifikován

  127. SA2 3. SA2: Diskvalifikován

  128. Kladno - Ice Agi III., 17. 03. 2019

  129. SA2 1. SA2: Diskvalifikován

  130. SA2 2. SA2: Diskvalifikován

  131. Kladno - Packu na to!, 03. 03. 2019

  132. II. zkouška SA2: 6/18, 44.21 s, 5.0 tr. b., 4.09 m/s

  133. I. zkouška SA2: Diskvalifikován

  134. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 5. kolo, 24. 02. 2019

  135. 1. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  136. 2. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  137. Kladno - JAHODOVÁ PÁRTY, 16. 02. 2019 - 17. 02. 2019

  138. Agility SA sobota: Diskvalifikován

  139. Jumping SA neděle: Diskvalifikován

  140. Jumping SA sobota: Diskvalifikován

  141. Zkoušky SA2 neděle: Diskvalifikován

  142. Zkoušky SA2 sobota: Diskvalifikován

  143. Ratenice - Nedělní zkoušky, 10. 02. 2019

  144. 1. Zka - SA1: Diskvalifikován

  145. 2. Zka - SA1: 3/7, 33.0 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  146. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - i pro XSmall, 02. 02. 2019

  147. Czech Imp Jump: Diskvalifikován

  148. Jumping 1: Diskvalifikován

  149. Jumping 2: Diskvalifikován

  150. Kladno - IV. Kokosy na sněhu, 27. 01. 2019

  151. II. zkouška SA1: 5/18, 38.6 s, 5.0 tr. b., 4.07 m/s

  152. I. zkouška SA1: 2/18, 35.12 s, 0.0 tr. b., 4.07 m/s

  153. Kladno - Ice Agi II., 06. 01. 2019

  154. 1. běh SA1: 3/8, 35.31 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  155. 1. běh SA1: 3/8, 37.72 s, 5.0 tr. b., 3.9 m/s

  156. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 6.ročník - i pro XSmall, 05. 01. 2019

  157. Czech Imp Jump: 4/26, 23.09 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  158. Jumping 1: Diskvalifikován

  159. Jumping 2: Diskvalifikován

  160. Kladno - Vánoční jumpingy, 29. 12. 2018

  161. III. jumping S: 8/27, 43.28 s, 7.28 tr. b., 3.97 m/s

  162. II.jumping S: Diskvalifikován

  163. I. jumping S: Diskvalifikován

  164. Kladno - Vánoční zkoušky, 28. 12. 2018

  165. II.zkouška SA1: 3/8, 37.74 s, 5.0 tr. b., 4.05 m/s

  166. I. zkouška SA1: 1/8, 34.37 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  167. Kladno - Zkoušky NKÚ V., 14. 12. 2018

  168. 1. zkouška SA1: 3/8, 38.71 s, 5.0 tr. b., 3.38 m/s

  169. 2. zkouška SA1: 2/8, 39.15 s, 0.15 tr. b., 4.55 m/s

  170. Kladno - Ice Agi I., 09. 12. 2018

  171. II. zkouška SA1: Diskvalifikován

  172. I. zkouška SA1: 1/11, 37.87 s, 0.0 tr. b., 3.96 m/s

  173. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 01. 12. 2018

  174. Czech Imp Jump: 6/30, 21.42 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  175. Jumping 1: Diskvalifikován

  176. Jumping 2: Diskvalifikován

  177. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 6.ročník - i pro XSmall, 03. 11. 2018

  178. Czech Imp Jump: Diskvalifikován

  179. Jumping 1: Diskvalifikován

  180. Jumping 2: Diskvalifikován

  181. Havlovice - OPSION 061 / východočeské finále, 06. 10. 2018

  182. 1.kvalifikace: 16/25, 34.37 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  183. 2.kvalifikace: Diskvalifikován

  184. 3.kvalifikace: 5/25, 26.88 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s