038618

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Pavla Vydrová, PETRIS

    Arrow_down

Pes

  1. A3Ch Bahira Velvet Grace, Pudl

    Arrow_down

Výsledky

  1. Radovesice - Radovesické agility s Pohodou, 18. 05. 2024

  2. Agility S: 1/18, 42.44 s, 5.0 tr. b., 4.95 m/s

  3. Jumping S: Diskvalifikován

  4. Zkouška agility SA3: Diskvalifikován

  5. Peruc - Agiliťácké Fimfárum, 11. 05. 2024

  6. Jumping Družstev: 3/12, 32.22 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  7. Jumping Dva krát Dva: 8/12, 26.3 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  8. Jumping EKOgility: Diskvalifikován

  9. Roudnice nad Labem - 2. Kvalifikační závod na AWC, EO, MČR 2024 všechny kategorie, 04. 05. 2024 - 05. 05. 2024

  10. QA4 Agility: Diskvalifikován

  11. QA5 Agility: 18/71, 40.47 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  12. QA6 Agility: Diskvalifikován

  13. QJ4 Jumping: 17/69, 42.11 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  14. QJ5 Jumping: 8/69, 37.3 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  15. QJ6 Jumping: 37/67, 42.36 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  16. Žamberk - MR plemen, 27. 04. 2024 - 28. 04. 2024

  17. Agility II S: Diskvalifikován

  18. Agility I. S: Diskvalifikován

  19. Jumping III S: Diskvalifikován

  20. Jumping II. S: Diskvalifikován

  21. Jumping I. S: 4/30, 31.47 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  22. Jumping IV S - pudlů: 1/9, 34.62 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  23. Praha - Kvalifikační závod na Senior Open Agility World Championship 2024, 13. 04. 2024 - 14. 04. 2024

  24. Agility II S: Diskvalifikován

  25. Agility I S: 5/13, 42.49 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  26. Jumping II S: 4/13, 34.19 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  27. Jumping I S: 10/13, 38.57 s, 10.0 tr. b., 4.43 m/s

  28. Čerčany - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, MČR 2024 kat. XS/S/M, 06. 04. 2024 - 07. 04. 2024

  29. QA1 Agility: Diskvalifikován

  30. QA2 Agility: 13/76, 41.76 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  31. QA3 Agility: Diskvalifikován

  32. QJ1 Jumping : Diskvalifikován

  33. QJ2 Jumping: 39/77, 38.15 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  34. QJ3 Jumping: 14/77, 36.06 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  35. Čerčany - Mistr krátkých tratí" - 4.ročník, 09. 03. 2024

  36. Agility 1 - Small: 4/26, 25.03 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  37. Agility 2 - Small: 9/24, 25.09 s, 5.0 tr. b., 4.94 m/s

  38. Jumping 1 - Small: 2/26, 21.0 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  39. Jumping 2 - Small: 6/24, 21.43 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  40. Kladno - Zimní openy trochu jinak, 24. 02. 2024

  41. Agility S: Diskvalifikován

  42. Jumping S: 2/21, 30.67 s, 0.0 tr. b., 5.67 m/s

  43. Krátký jumping S: 2/19, 21.52 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  44. Čerčany - Zimní pohár 4 "Czech Imp" - 11.ročník, 17. 02. 2024

  45. Czech Imp Jump Small: 3/12, 21.44 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  46. Jumping 1 - Small: Diskvalifikován

  47. Jumping 2 - Small: Diskvalifikován

  48. Kladno - Jahodová PARTY 2024, 27. 01. 2024 - 28. 01. 2024

  49. Agility FINÁLE S: Diskvalifikován

  50. Agility OPEN S: 2/16, 41.67 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  51. Jumping OPEN S neděle: Diskvalifikován

  52. Jumping OPEN S sobota: Diskvalifikován

  53. Zkouška SA3 neděle: 2/7, 46.47 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  54. Zkouška SA3 sobota: Diskvalifikován

  55. Čerčany - Zimní pohár 3 "Czech Imp" - 11.ročník, 06. 01. 2024

  56. Czech Imp Jump Small: 10/23, 25.86 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  57. Jumping 1 - Small: Diskvalifikován

  58. Jumping 2 - Small: Diskvalifikován

  59. Kladno - Vánoční Dvojzkoušky (čtvrtek), 28. 12. 2023

  60. 1. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  61. 2. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  62. Čerčany - Zimní pohár 2 "Czech Imp" - 11.ročník, 16. 12. 2023

  63. Czech Imp Jump Small: 3/16, 21.38 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  64. Jumping 1 - Small: Diskvalifikován

  65. Jumping 2 - Small: 1/16, 38.45 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  66. Ratenice - 3x zkoušky, 10. 12. 2023

  67. 1. zkouška A3 S: 4/5, 40.75 s, 10.0 tr. b., 4.42 m/s

  68. 2. zkouška A3 S: Diskvalifikován

  69. 3. zkouška A3 S: Diskvalifikován

  70. Kladno - Jahodová BOWLE 2023, 02. 12. 2023 - 03. 12. 2023

  71. OPEN AGILITY sobota S: Diskvalifikován

  72. OPEN JUMPING neděle S: Diskvalifikován

  73. OPEN JUMPING sobota S: 8/18, 41.85 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  74. Zkouška SA3 sobota: Diskvalifikován

  75. Čerčany - 7. Mistrovství seniorů ČR, 28. 10. 2023 - 29. 10. 2023

  76. Agility družstev S: Diskvalifikován

  77. Agility jednotlivců S: 13/26, 37.65 s, 10.0 tr. b., 4.59 m/s

  78. Hra neděle S: 1/25, 14.64 s, 0.0 tr. b., 5.81 m/s

  79. Hra sobota S: 15/21, 21.94 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  80. Jumping družstev S: 10/22, 37.86 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  81. Jumping jednotlivců S: 3/26, 33.28 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  82. Ratenice - Letní párty 2023, 24. 06. 2023 - 25. 06. 2023

  83. Agility OPEN S: Diskvalifikován

  84. JUMPING OPEN S: 2/10, 37.38 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  85. ZkA. II. SA3: Diskvalifikován

  86. ZkA. I. SA3: 2/6, 44.89 s, 5.0 tr. b., 4.88 m/s

  87. ZkA. SA3: Diskvalifikován

  88. Mladá Boleslav - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 17. 06. 2023 - 18. 06. 2023

  89. Agility 1 S: Diskvalifikován

  90. Agility 2 S: 31/59, 52.82 s, 10.0 tr. b., 4.09 m/s

  91. Jumping 1 S: Diskvalifikován

  92. Jumping 2 S: Diskvalifikován

  93. Rožnov pod Radhoštěm - 2. Kvalifikační závod na AWC, EO, IMCA, 03. 06. 2023 - 04. 06. 2023

  94. Agility 4 S: Diskvalifikován

  95. Agility 5 S: 31/41, 40.65 s, 10.0 tr. b., 5.04 m/s

  96. Agility 6 S: Diskvalifikován

  97. Jumping 4 S: Diskvalifikován

  98. Jumping 5 S: 24/41, 44.01 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  99. Jumping 6 S: Diskvalifikován

  100. Děčín - Májový pohár, 27. 05. 2023

  101. Agility "Fish4Pet" S: Diskvalifikován

  102. Jumping A2, A3 "Inaba" S: 3/13, 33.45 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  103. Zkouška "Zdravá láhev" SA3: 2/6, 40.35 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  104. Liberec - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 20. 05. 2023 - 21. 05. 2023

  105. Agility 1 S: Diskvalifikován

  106. Agility 2 S: Diskvalifikován

  107. Jumping 1 S: 6/58, 38.52 s, 0.0 tr. b., 5.5 m/s

  108. Jumping 2 S: Diskvalifikován

  109. Radovesice - Radovesické agility s Pohodou, 14. 05. 2023

  110. Agility S: 3/16, 41.97 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  111. Jumping S: Diskvalifikován

  112. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  113. Žamberk - MR plemen, 29. 04. 2023 - 30. 04. 2023

  114. Agility II S: 16/32, 41.41 s, 10.0 tr. b., 4.78 m/s

  115. Agility I. S: 19/35, 43.58 s, 10.0 tr. b., 4.41 m/s

  116. Jumping III S: Diskvalifikován

  117. Jumping II. S: 13/33, 39.02 s, 10.0 tr. b., 4.84 m/s

  118. Jumping I. S: Diskvalifikován

  119. Jumping IV S - pudlů: Diskvalifikován

  120. Roudnice nad Labem - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, IMCA, 22. 04. 2023 - 23. 04. 2023

  121. QA1 Agility: 44/67, 49.76 s, 20.0 tr. b., 4.32 m/s

  122. QJ1 Jumping: 15/67, 40.07 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  123. QJ2 Jumping: 30/66, 38.33 s, 5.0 tr. b., 5.04 m/s

  124. Čerčany - MO na nečisto, 19. 03. 2023

  125. Agility 1 S: Diskvalifikován

  126. Agility 2 S: 14/21, 35.93 s, 5.0 tr. b., 5.23 m/s

  127. Finále S: 13/16, 44.54 s, 5.0 tr. b., 4.89 m/s

  128. Jumping 1 S: Diskvalifikován

  129. Jumping 2 S: 8/21, 29.13 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  130. Čerčany - "Mistr krátkých tratí" - "Speciál" - 3.ročník, 11. 03. 2023

  131. Agility 1 - Small: 5/19, 27.43 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  132. Agility 2 - Small: 10/19, 23.41 s, 5.0 tr. b., 5.04 m/s

  133. Jumping 1 - Small: 2/19, 22.56 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  134. Jumping 2 - Small: Diskvalifikován

  135. Čerčany - Zimní pohár 4 "Czech Imp" - 10.ročník, 04. 02. 2023

  136. Czech Imp Jump Small: 4/24, 23.02 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  137. Jumping 1 - Small: 3/24, 36.35 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  138. Jumping 2 - Small: Diskvalifikován

  139. Čerčany - Zimní pohár 3 "Czech Imp" - 10.ročník, 07. 01. 2023

  140. Czech Imp Jump Small: 11/28, 26.09 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  141. Jumping 1 - Small: 12/28, 42.6 s, 5.0 tr. b., 5.05 m/s

  142. Jumping 2 - Small: 7/28, 39.13 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  143. Kladno - Vánoční Pohádkové Trojzkoušky (středa), 28. 12. 2022

  144. 1. Zkouška SA3: 3/4, 52.61 s, 10.0 tr. b., 4.18 m/s

  145. 2. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  146. 3. Zkouška SA3: 1/4, 46.78 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  147. Kladno - Vánoční Pohádkové Trojzkoušky (úterý), 27. 12. 2022

  148. 1. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  149. 2. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  150. 3. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  151. Ratenice - Vánoce přicházejí (dvojzkoušky), 18. 12. 2022

  152. ZkA. II. SA3: Diskvalifikován

  153. ZkA. I. SA3: 1/7, 43.39 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  154. Čerčany - Zimní pohár 2 "Czech Imp" - 10.ročník, 10. 12. 2022

  155. Czech Imp Jump Small: 11/30, 23.26 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  156. Jumping 1 - Small: 10/30, 38.81 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  157. Jumping 2 - Small: 19/30, 37.38 s, 5.0 tr. b., 5.19 m/s

  158. Čerčany - Fofr zkoušky 12, 17. 09. 2022

  159. 1.zkouška SA3: 3/10, 45.9 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  160. 2.zkouška SA3: Diskvalifikován

  161. Mohelnice - Mistrovství České republiky, 03. 09. 2022 - 04. 09. 2022

  162. Agility: Diskvalifikován

  163. Agility Družstva - výsledky jako jednotlivci: Diskvalifikován

  164. Jumping: 33/54, 46.23 s, 11.23 tr. b., 4.28 m/s

  165. Jumping Družstva - výsledky jako jednotlivci: Diskvalifikován

  166. Ratenice - Prázdninové zkoušky II., 31. 07. 2022

  167. ZkA. II. SA3: Diskvalifikován

  168. ZkA. I. SA3: 2/7, 42.32 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  169. Ratenice - Prázdninové zkoušky I., 30. 07. 2022

  170. ZkA. II. SA3: 1/4, 39.52 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  171. ZkA. I. SA3: Diskvalifikován

  172. Ratenice - Letní CANVIT párty, 25. 06. 2022 - 26. 06. 2022

  173. Agility OPEN S: 3/15, 50.28 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  174. Jumping OPEN S: 4/15, 49.63 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  175. ZkA. III. SA3: Diskvalifikován

  176. ZkA. II. SA3: 2/5, 41.45 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  177. ZkA. I. SA3: 2/8, 45.23 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  178. Čechy - Liberec - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 18. 06. 2022 - 19. 06. 2022

  179. Agility 1 S: 6/36, 44.88 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  180. Agility 2 S: 5/32, 48.4 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  181. Jumping 1 S: Diskvalifikován

  182. Jumping 2 S: Diskvalifikován

  183. Trutnov - 2. Kvalifikační závod na AWC, EO, IMCA, 04. 06. 2022 - 05. 06. 2022

  184. QA4 Agility: 20/42, 47.72 s, 6.65 tr. b., 4.61 m/s

  185. QA5 Agility: Diskvalifikován

  186. QA6 Agility: 18/41, 51.23 s, 10.0 tr. b., 4.29 m/s

  187. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  188. QJ5 Jumping: Diskvalifikován

  189. QJ6 Jumping: 12/40, 41.33 s, 0.36 tr. b., 5.06 m/s

  190. Čechy - Trutnov - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 21. 05. 2022 - 22. 05. 2022

  191. Agility 1 S: Diskvalifikován

  192. Agility 2 S: Diskvalifikován

  193. Jumping 1 S: 16/40, 45.2 s, 10.0 tr. b., 4.56 m/s

  194. Jumping 2 S: Diskvalifikován

  195. PRAHA - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 30. 04. 2022 - 01. 05. 2022

  196. Agility II S: 10/24, 49.4 s, 10.0 tr. b., 4.41 m/s

  197. Agility I S: 4/29, 43.69 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  198. Jumping III S: Diskvalifikován

  199. Jumping II S: Diskvalifikován

  200. Jumping I S: 10/24, 40.25 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  201. Jumping IV S - pudlů: 4/11, 43.34 s, 10.0 tr. b., 4.25 m/s

  202. Roudnice nad Labem - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, 23. 04. 2022 - 24. 04. 2022

  203. QA1 Agility: Diskvalifikován

  204. QA2 Agility: 14/50, 46.76 s, 5.16 tr. b., 4.53 m/s

  205. QA3 Agility: Diskvalifikován

  206. QJ1 Jumping: Diskvalifikován

  207. QJ2 Jumping: Diskvalifikován

  208. QJ3 Jumping: Diskvalifikován

  209. Kladno - Jelení Trojzkoušky 4, 09. 04. 2022

  210. 1. Zkouška SA3: 4/10, 43.53 s, 5.0 tr. b., 5.05 m/s

  211. 2. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  212. 3. Zkouška SA3: 2/10, 41.0 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  213. Ratenice - Dubnové Canviťácké dvojzkoušky, 03. 04. 2022

  214. ZkA. II. SA3: Diskvalifikován

  215. ZkA. I. SA3: Diskvalifikován

  216. Ratenice - Canviťácké Jumpingy, 02. 04. 2022

  217. Jumping III. S: 8/19, 41.26 s, 5.0 tr. b., 4.14 m/s

  218. Jumping II. S: Diskvalifikován

  219. Jumping I. S: 1/20, 35.98 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  220. Kladno - JumpBeast 4, 27. 03. 2022

  221. Jumping 1 - S: Diskvalifikován

  222. Jumping 2 - S: 4/13, 39.53 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  223. Jumping 3 - S: Diskvalifikován

  224. Čerčany - Zimní pohár 4 "Czech Imp" - 9.ročník, 05. 02. 2022

  225. Czech Imp Jump Small: 4/25, 21.37 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  226. Jumping 1 - Small: Diskvalifikován

  227. Jumping 2 - Small: Diskvalifikován

  228. Kladno - Rakeťácké dvojzkoušky a jumping 5, 16. 01. 2022

  229. 1. Zkouška SA3: 8/9, 42.24 s, 10.0 tr. b., 4.5 m/s

  230. 2. Jumping S: 1/12, 36.28 s, 0.0 tr. b., 5.46 m/s

  231. 2. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  232. Kladno - TGI Friday odpolední dvojzkoušky, 07. 01. 2022

  233. 1. Zkouška SA3: 1/6, 41.82 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  234. 2. Zkouška SA3: 2/6, 38.07 s, 5.0 tr. b., 5.15 m/s

  235. Kladno - PETRISácké odpolední dvojzkoušky, 04. 01. 2022

  236. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  237. Zkouška SA3 II : Diskvalifikován

  238. Čerčany - Zimní pohár 3 "Czech Imp" - 9.ročník, 02. 01. 2022

  239. Czech Imp Jump Small: 10/30, 23.91 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  240. Jumping 1 - Small: 5/30, 36.86 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  241. Jumping 2 - Small: 14/30, 39.73 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  242. Kladno - Vánoční Pohádkové Trojzkoušky (úterý), 28. 12. 2021

  243. 1. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  244. 2. Zkouška SA3: 3/9, 38.87 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  245. 3. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  246. Kladno - Vánoční Pohádkové Trojzkoušky (pondělí), 27. 12. 2021

  247. 1. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  248. 2. Zkouška SA3: 3/5, 42.51 s, 10.0 tr. b., 5.18 m/s

  249. 3. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  250. Ratenice - Mikulášské dvojzkoušky, 05. 12. 2021

  251. 1. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  252. 2. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  253. Čerčany - Zimní pohár 2 "Czech Imp" - 9.ročník, 04. 12. 2021

  254. Czech Imp Jump Small: 20/24, 28.22 s, 10.22 tr. b., 4.5 m/s

  255. Jumping 1 - Small: Diskvalifikován

  256. Jumping 2 - Small: Diskvalifikován

  257. Čerčany - Zimní pohár 1 "Czech Imp" - 9.ročník, 06. 11. 2021

  258. Czech Imp Jump Small: 5/20, 22.82 s, 0.0 tr. b., 5.65 m/s

  259. Jumping 1 - Small: 5/20, 40.07 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  260. Jumping 2 - Small: Diskvalifikován

  261. Beroun - 6. Mistrovství republiky seniorů v agility, 23. 10. 2021 - 24. 10. 2021

  262. Agility S: 2/36, 42.34 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  263. Agility S družstva: 10/28, 44.39 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  264. Hra S neděle: Diskvalifikován

  265. Hra S sobota: 5/28, 15.79 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  266. Jumping S: 20/36, 37.29 s, 5.0 tr. b., 4.99 m/s

  267. Jumping S družstva: Diskvalifikován

  268. Čerčany - Fofr zkoušky 6, 09. 10. 2021

  269. 1.zkouška SA3: Diskvalifikován

  270. 2.zkouška SA3: 3/6, 42.1 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  271. Trutnov - Mistrovství republiky v agility, 11. 09. 2021 - 12. 09. 2021

  272. Agility Individual: Diskvalifikován

  273. Agility Squads as Individual: Diskvalifikován

  274. Jumping Individual: 47/67, 64.11 s, 35.61 tr. b., 3.12 m/s

  275. Jumping Squads as Individual: 22/67, 42.44 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  276. Kladno - Rakeťácké dvojzkoušky a jumping 4, 14. 08. 2021

  277. 1. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  278. 2. Jumping S: 2/6, 35.26 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  279. 2. Zkouška SA3: 3/9, 42.34 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  280. Čerčany - Fofr zkoušky 4, 07. 08. 2021

  281. 1.zkouška SA3: 3/9, 43.73 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  282. 2.zkouška SA3: 5/9, 47.35 s, 7.35 tr. b., 4.14 m/s

  283. Praha Štěrboholy - Klub Aktij na pomoc Moravě, 18. 07. 2021

  284. II. Zk SA3: Diskvalifikován

  285. I. Zk SA3: 1/6, 41.6 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  286. Čerčany - Fofr zkoušky 3, 17. 07. 2021

  287. 1.zkouška SA3: 6/14, 43.28 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  288. 2.zkouška SA3: Diskvalifikován

  289. Kladno - Zkoušky OVCE 1, 11. 07. 2021

  290. Zkouška SA3 I.: Diskvalifikován

  291. Zkouška SA3 II.: 2/8, 49.37 s, 5.0 tr. b., 4.09 m/s

  292. Zkouška SA3 III.: 1/8, 49.73 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  293. KLADNO - Jahodové dvojzkoušky a jumping, 10. 07. 2021

  294. Jumping II S: 1/8, 35.88 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  295. Jumping I S: Diskvalifikován

  296. 1. Zkouška SA3: 1/6, 42.9 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  297. Morava - Mohelnice - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  298. Agility I: 23/68, 51.66 s, 5.0 tr. b., 4.16 m/s

  299. Agility II: Diskvalifikován

  300. Jumping I: 40/69, 42.15 s, 5.15 tr. b., 4.39 m/s

  301. Jumping II: 19/64, 47.25 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  302. Čerčany - Fofr zkoušky 2, 12. 06. 2021

  303. 1.zkouška SA3: 4/8, 43.25 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  304. 2.zkouška SA3: Diskvalifikován

  305. Lysá nad Labem - Patnácterák, 06. 06. 2021

  306. 1. Agility S: 5/13, 33.43 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  307. 1. Jumping S: Diskvalifikován

  308. 2. Agility S: 6/13, 40.98 s, 5.0 tr. b., 3.9 m/s

  309. 2. Jumping S: 3/13, 22.75 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  310. Beroun - Zimní pohár "Czech Imp" - 8.ročník, 05. 12. 2020

  311. Czech Imp Jump Small: 2/18, 24.56 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  312. Jumping 1 - Small: 4/18, 36.03 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  313. Jumping 2 - Small: 10/18, 37.86 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  314. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky VII/20, 02. 10. 2020

  315. II. Zk SA3: Diskvalifikován

  316. I. Zk SA3: 3/5, 44.8 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  317. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky VI/20, 18. 09. 2020

  318. II. Zk SA3: 2/2, 46.39 s, 13.39 tr. b., 3.88 m/s

  319. I. Zk SA3: 1/2, 46.92 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  320. Lysá nad Labem - 5. Lahůdkové dvojzkoušky+Jumping, 12. 09. 2020 - 13. 09. 2020

  321. Jumping: 4/22, 37.37 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  322. Zkouška 1: Diskvalifikován

  323. Zkouška 2: Diskvalifikován

  324. Lysá nad Labem - MyBeast Cup vol. 5, 06. 09. 2020

  325. Agility Light - Časopis Psí Sporty S: Diskvalifikován

  326. Agility Spokojenypes.cz S: Diskvalifikován

  327. Jelení Jumping S: Diskvalifikován

  328. Jumping Short S Jacob & Joseph: Diskvalifikován

  329. Rokycany - Rokycanská skočná, 05. 09. 2020

  330. Zkouška SA3 I: Diskvalifikován

  331. Zkouška SA3 II: Diskvalifikován

  332. Zkouška SA3 III: 1/15, 46.93 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  333. Ratenice - Letní párty 2020, 02. 08. 2020

  334. Jumping Open S: Diskvalifikován

  335. ZkA. SA3 I.: Diskvalifikován

  336. ZkA. SA3 II.: 4/14, 48.98 s, 0.0 tr. b., 4.04 m/s

  337. Lysá nad Labem - TROJzkoušky NKÚ XIX., 12. 07. 2020

  338. SA3 - I.: 3/7, 41.86 s, 5.0 tr. b., 4.44 m/s

  339. SA3 - II.: Diskvalifikován

  340. SA3 - III.: 4/7, 42.47 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  341. Kladno - Jahodové dvojzkoušky, 11. 07. 2020

  342. SA3 I: Diskvalifikován

  343. SA3 II: Diskvalifikován

  344. Beroun - Veselé dvouzkoušky, 06. 07. 2020

  345. Zkouška 1: Diskvalifikován

  346. Zkouška 2: Diskvalifikován

  347. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  348. I. agility S: Diskvalifikován

  349. II. agility S: Diskvalifikován

  350. II. jumping S: Diskvalifikován

  351. I. jumping S: Diskvalifikován

  352. Lysá nad Labem - 4. Lahůdkové dvojzkoušky+Jumping, 13. 06. 2020 - 14. 06. 2020

  353. Jumping: Diskvalifikován

  354. Beroun - Master of short tracks - Mistr krátkých tratí, 01. 03. 2020

  355. 1.běh bez zón: Diskvalifikován

  356. 1.běh se zónami: 6/41, 21.83 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  357. 2.běh bez zón: Diskvalifikován

  358. 2.běh se zónami: 16/41, 27.97 s, 10.0 tr. b., 3.83 m/s

  359. Kladno - Zkoušky NKÚ XVII., 14. 02. 2020

  360. SA3 - I.: Diskvalifikován

  361. SA3 - II.: Diskvalifikován

  362. SA3 - III.: Diskvalifikován

  363. Beroun - Zkoušky trochu jinak, 09. 02. 2020

  364. 1. Zkouška A3 S: 7/15, 46.45 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  365. 2. Zkouška A3 S: 1/15, 42.1 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  366. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 01. 02. 2020

  367. Czech Imp Jump: 3/24, 24.61 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  368. Jumping 1: Diskvalifikován

  369. Jumping 2: 4/24, 34.33 s, 0.0 tr. b., 5.53 m/s

  370. Kladno - PETRIS minizkoušky, 21. 01. 2020

  371. Zkouška SA2 I: Diskvalifikován

  372. Zkouška SA2 II: Diskvalifikován

  373. Ratenice - Lednové dvojzkoušky, 19. 01. 2020

  374. ZkA. SA2 I.: 2/9, 39.53 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  375. ZkA. SA2 II.: 2/9, 36.82 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  376. Kladno - Zkoušky NKÚ XVI., 17. 01. 2020

  377. SA2 - I.: Diskvalifikován

  378. SA2 - II.: Diskvalifikován

  379. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 04. 01. 2020

  380. Czech Imp Jump: 11/18, 25.2 s, 1.2 tr. b., 4.01 m/s

  381. Jumping 1: 6/18, 33.59 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  382. Jumping 2: Diskvalifikován

  383. Kladno - Vánoční jumpingy, 28. 12. 2019

  384. III. jumping S: 7/31, 32.17 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  385. II. jumping S: 6/31, 32.32 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  386. I. jumping S: Diskvalifikován

  387. Kladno - Vánoční zkoušky, 27. 12. 2019

  388. II. zkouška SA2: Diskvalifikován

  389. I. zkouška SA2: Diskvalifikován

  390. Buštěhrad - Vánoční pohodové dvojzkoušky, 20. 12. 2019

  391. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  392. První zkouška: Diskvalifikován

  393. Kladno - MyBeast Cup vol. 4, 15. 12. 2019

  394. Agility Spokojeného psa S: 5/22, 32.11 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  395. Jacob & Joseph Jumping S: 6/22, 22.94 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  396. Jelenův Jumping S: 4/22, 33.09 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  397. PhysioDOG Agility S: 8/22, 55.78 s, 6.78 tr. b., 3.94 m/s

  398. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 07. 12. 2019

  399. Czech Imp Jump: Diskvalifikován

  400. Jumping 1: 6/20, 39.21 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  401. Jumping 2 : Diskvalifikován

  402. Strážiště u Mnichova Hradiště - 3x3 = 3x zkoušky, 3x jumping, 30. 11. 2019 - 01. 12. 2019

  403. III. zkouška SA2: Diskvalifikován

  404. II. zkouška SA2: Diskvalifikován

  405. I. zkouška SA2: Diskvalifikován

  406. Kladno - Zkoušky NKÚ XV., 16. 11. 2019

  407. 1. Zkouška SA2: 3/8, 38.91 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  408. 2. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  409. Kladno - Listopadové zkoušky, 09. 11. 2019 - 10. 11. 2019

  410. II. zkouška SA2: Diskvalifikován

  411. II. zkouška SA2 neděle: Diskvalifikován

  412. I. zkouška SA2: 6/10, 45.65 s, 6.65 tr. b., 3.61 m/s

  413. I. zkouška SA2 neděle: 4/8, 41.59 s, 0.0 tr. b., 4.04 m/s

  414. Beroun - Dvojzkoušky agility IX. (všechny vel. kategorie), 03. 11. 2019

  415. Zkouška1 SA2: Diskvalifikován

  416. Zkouška2 SA2: Diskvalifikován

  417. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 02. 11. 2019

  418. Czech Imp Jump Small: Diskvalifikován

  419. Jumping 1 - Small: 6/29, 35.14 s, 0.0 tr. b., 5.92 m/s

  420. Jumping 2 - Small: 11/29, 29.84 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  421. Kladno - Zkoušky NKÚ XIV., 25. 10. 2019

  422. SA2 - I.: Diskvalifikován

  423. SA2 - II.: 4/7, 45.6 s, 0.0 tr. b., 3.62 m/s

  424. Ratenice - Ratenické dvojzkoušky, 20. 10. 2019

  425. ZkA. SA2 I.: 3/7, 39.57 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  426. ZkA. SA2 II.: Diskvalifikován

  427. Ratenice - Lahůdkové dvojzkoušky, 28. 09. 2019 - 29. 09. 2019

  428. Jumping S: 3/18, 31.71 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  429. 1.Zkouška SA2: 3/5, 46.09 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  430. 2.Zkouška SA2: Diskvalifikován

  431. 3.Zkouška SA2: 3/5, 43.72 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  432. Kladno - Zkoušky NKÚ XIII., 28. 09. 2019

  433. Zkouška II SA2: 1/5, 38.8 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  434. Zkouška I SA2: Diskvalifikován

  435. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky IV/19, 06. 09. 2019

  436. Zk SA2 I.: 2/5, 53.0 s, 15.0 tr. b., 3.77 m/s

  437. Zk SA2 II.: 1/5, 46.91 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  438. Dobříš - Dobříšský trojskok, 17. 08. 2019

  439. III. jumping S: Diskvalifikován

  440. II. jumping S: Diskvalifikován

  441. I. jumping S: Diskvalifikován

  442. Ratenice - Letní Párty, 11. 08. 2019

  443. Agility Open S: Diskvalifikován

  444. Jumping Open S: Diskvalifikován

  445. ZkA. SA2: 5/9, 47.9 s, 10.0 tr. b., 3.61 m/s

  446. Kosmonosy - Mistrovství ČR Australských kelpií a Welsh corgi + dvojzkoušky, 27. 07. 2019 - 28. 07. 2019

  447. Jumping S: Diskvalifikován

  448. Oldřichov - ForPes Agility, 20. 07. 2019

  449. Jumping - Small: Diskvalifikován

  450. 1. Zka - SA2: Diskvalifikován

  451. 2. Zka - SA2: Diskvalifikován

  452. Louny - Hurá na prázdniny, 29. 06. 2019

  453. Agility S: 1/18, 41.87 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  454. Jumping S: 1/18, 28.78 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  455. Zkouška SA2: 2/7, 38.48 s, 5.0 tr. b., 4.44 m/s

  456. Čechy - Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  457. Ne. - Agility II. S: Diskvalifikován

  458. Ne. - Jumping II. S: 32/56, 48.54 s, 16.54 tr. b., 3.79 m/s

  459. So. - Agility I. S: Diskvalifikován

  460. So. - Jumping I. S: Diskvalifikován

  461. Česká Skalice - OPSION 062 / Rozkoš, 01. 06. 2019 - 02. 06. 2019

  462. Ne-: Diskvalifikován

  463. Ne-Agility: Diskvalifikován

  464. Ne-Jumping: 17/35, 31.78 s, 5.0 tr. b., 4.44 m/s

  465. So-: Diskvalifikován

  466. So-Agility: Diskvalifikován

  467. So-Jumping: Diskvalifikován

  468. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  469. Agility I: Diskvalifikován

  470. Agility II: Diskvalifikován

  471. Jumping I: Diskvalifikován

  472. Jumping II: Diskvalifikován

  473. Beroun - Dvojzkoušky agility VII., 07. 04. 2019

  474. SA2 I.: 6/9, 34.66 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  475. SA2 II.: Diskvalifikován

  476. SA2 III.: Diskvalifikován

  477. Kladno Trojzkoušky - Ice Agi IV., 06. 04. 2019

  478. SA2 1. SA2: 3/5, 44.96 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  479. SA2 2. SA2: Diskvalifikován

  480. SA2 3. SA2: Diskvalifikován

  481. Kladno - Ice Agi III., 17. 03. 2019

  482. SA2 1. SA2: Diskvalifikován

  483. SA2 2. SA2: Diskvalifikován

  484. Kladno - Packu na to!, 03. 03. 2019

  485. II. zkouška SA2: 6/18, 44.21 s, 5.0 tr. b., 4.09 m/s

  486. I. zkouška SA2: Diskvalifikován

  487. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 5. kolo, 24. 02. 2019

  488. 1. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  489. 2. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  490. Kladno - JAHODOVÁ PÁRTY, 16. 02. 2019 - 17. 02. 2019

  491. Agility SA sobota: Diskvalifikován

  492. Jumping SA neděle: Diskvalifikován

  493. Jumping SA sobota: Diskvalifikován

  494. Zkoušky SA2 neděle: Diskvalifikován

  495. Zkoušky SA2 sobota: Diskvalifikován

  496. Ratenice - Nedělní zkoušky, 10. 02. 2019

  497. 1. Zka - SA1: Diskvalifikován

  498. 2. Zka - SA1: 3/7, 33.0 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  499. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - i pro XSmall, 02. 02. 2019

  500. Czech Imp Jump: Diskvalifikován

  501. Jumping 1: Diskvalifikován

  502. Jumping 2: Diskvalifikován

  503. Kladno - IV. Kokosy na sněhu, 27. 01. 2019

  504. II. zkouška SA1: 5/18, 38.6 s, 5.0 tr. b., 4.07 m/s

  505. I. zkouška SA1: 2/18, 35.12 s, 0.0 tr. b., 4.07 m/s

  506. Kladno - Ice Agi II., 06. 01. 2019

  507. 1. běh SA1: 3/8, 37.72 s, 5.0 tr. b., 3.9 m/s

  508. 1. běh SA1: 3/8, 35.31 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  509. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 6.ročník - i pro XSmall, 05. 01. 2019

  510. Czech Imp Jump: 4/26, 23.09 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  511. Jumping 1: Diskvalifikován

  512. Jumping 2: Diskvalifikován

  513. Kladno - Vánoční jumpingy, 29. 12. 2018

  514. III. jumping S: 8/27, 43.28 s, 7.28 tr. b., 3.97 m/s

  515. II.jumping S: Diskvalifikován

  516. I. jumping S: Diskvalifikován

  517. Kladno - Vánoční zkoušky, 28. 12. 2018

  518. II.zkouška SA1: 3/8, 37.74 s, 5.0 tr. b., 4.05 m/s

  519. I. zkouška SA1: 1/8, 34.37 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  520. Kladno - Zkoušky NKÚ V., 14. 12. 2018

  521. 1. zkouška SA1: 3/8, 38.71 s, 5.0 tr. b., 3.38 m/s

  522. 2. zkouška SA1: 2/8, 39.15 s, 0.15 tr. b., 4.55 m/s

  523. Kladno - Ice Agi I., 09. 12. 2018

  524. II. zkouška SA1: Diskvalifikován

  525. I. zkouška SA1: 1/11, 37.87 s, 0.0 tr. b., 3.96 m/s

  526. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 01. 12. 2018

  527. Czech Imp Jump: 6/30, 21.42 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  528. Jumping 1: Diskvalifikován

  529. Jumping 2: Diskvalifikován

  530. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 6.ročník - i pro XSmall, 03. 11. 2018

  531. Czech Imp Jump: Diskvalifikován

  532. Jumping 1: Diskvalifikován

  533. Jumping 2: Diskvalifikován

  534. Havlovice - OPSION 061 / východočeské finále, 06. 10. 2018

  535. 1.kvalifikace: 16/25, 34.37 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  536. 2.kvalifikace: Diskvalifikován

  537. 3.kvalifikace: 5/25, 26.88 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s