Cz En

Olga Mařáčková

  1. Číslo: 003718
  2. OSA: Agility pod Zvičinou
  3. Člen KA: Ano
  4. Klubový zpravodaj: Ano
  5. Členem KA od: 01. 01. 2013
  6. Členem KA do: 31. 12. 2022
  7. Pohlaví: žena

    Průkazy

  1. 045912 (S), Jack

  2. 087214 (M), Celeste z Lomu ve Skále

  3. 019317 (M), Pocca Hontas Koryfej

  4. 041519 (S), Jingle Bell z Lomu ve Skále

Výsledky

  1. Lysá nad Labem - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy 4 - neděle, 08. 05. 2022

  2. 1. Zkouška MA3, Celeste z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  3. 1. Zkouška SA3, Jingle Bell z Lomu ve Skále: 2/4, 47.0 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  4. 2. Zkouška MA3, Celeste z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  5. 2. Zkouška SA3, Jingle Bell z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  6. 3. Zkouška MA3, Celeste z Lomu ve Skále: 1/8, 41.25 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  7. 3. Zkouška SA3, Jingle Bell z Lomu ve Skále: 1/4, 40.1 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  8. Roudnice nad Labem - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, 23. 04. 2022 - 24. 04. 2022

  9. QA1 Agility, Jingle Bell z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  10. QA2 Agility, Jingle Bell z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  11. QA3 Agility, Jingle Bell z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  12. QJ1 Jumping, Jingle Bell z Lomu ve Skále: 7/50, 40.92 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  13. QJ2 Jumping, Jingle Bell z Lomu ve Skále: 22/50, 39.41 s, 5.0 tr. b., 5.15 m/s

  14. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 16. 04. 2022

  15. 1. Zkouška, Celeste z Lomu ve Skále: 1/8, 38.96 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  16. 1. Zkouška, Jingle Bell z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  17. 2. Zkouška, Jingle Bell z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  18. 2. Zkouška, Pocca Hontas Koryfej: Diskvalifikován

  19. Tuneliáda A2+A3, Jingle Bell z Lomu ve Skále: 2/13, 24.17 s, 0.0 tr. b., 5.75 m/s

  20. Tuneliáda A2+A3, Celeste z Lomu ve Skále: 4/11, 24.26 s, 0.0 tr. b., 5.73 m/s

  21. Studenec - Březnové zkoušky a jumpingy, 18. 03. 2022 - 20. 03. 2022

  22. 2. JUMPING M, Pocca Hontas Koryfej: 6/17, 32.61 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  23. 2. JUMPING S, Jingle Bell z Lomu ve Skále: 3/12, 31.57 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  24. 3. JUMPING M, Pocca Hontas Koryfej: 2/16, 32.81 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  25. 3. JUMPING S, Jingle Bell z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  26. I. JUMPING M, Pocca Hontas Koryfej: Diskvalifikován

  27. I. JUMPING S, Jingle Bell z Lomu ve Skále: 2/12, 25.78 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  28. Studenec u Trutnova - OPSION 078, 12. 03. 2022

  29. 1.zkouška, Jingle Bell z Lomu ve Skále: 1/6, 41.61 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  30. 1.zkouška, Pocca Hontas Koryfej: Diskvalifikován

  31. 2.zkouška, Jingle Bell z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  32. 2.zkouška, Pocca Hontas Koryfej: Diskvalifikován

  33. 3.zkouška, Jingle Bell z Lomu ve Skále: 1/6, 38.07 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  34. 3.zkouška, Pocca Hontas Koryfej: Diskvalifikován

  35. Studenec u Trutnova - Únorové jumpingy + A0, 13. 02. 2022

  36. III. jumping, Jingle Bell z Lomu ve Skále: 2/11, 28.7 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  37. III. jumping, Pocca Hontas Koryfej: 4/11, 30.59 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  38. II. jumping, Jingle Bell z Lomu ve Skále: 2/11, 30.77 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  39. II. jumping, Pocca Hontas Koryfej: Diskvalifikován

  40. I. jumping, Jingle Bell z Lomu ve Skále: 2/11, 25.21 s, 0.0 tr. b., 5.79 m/s

  41. I. jumping, Pocca Hontas Koryfej: Diskvalifikován

  42. Studenec u Trutnova - Únorové dvojzkoušky, 12. 02. 2022

  43. II. zkouška, Jingle Bell z Lomu ve Skále: 3/6, 36.13 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  44. I. zkouška, Jingle Bell z Lomu ve Skále: 1/6, 47.36 s, 13.36 tr. b., 3.67 m/s

  45. Studenec u Trutnova - OPSION 076, 08. 01. 2022

  46. 1.zkouška, Pocca Hontas Koryfej: 3/6, 43.8 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  47. 1.zkouška, Jingle Bell z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  48. 2.zkouška, Pocca Hontas Koryfej: 1/6, 40.85 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  49. 2.zkouška, Jingle Bell z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  50. 3.zkouška, Jingle Bell z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  51. 3.zkouška, Pocca Hontas Koryfej: Diskvalifikován

  52. Studenec - Vánoční zkoušky a jumpingy, 30. 12. 2021 - 02. 01. 2022

  53. ČT - 1. zkouška A3 S, Jingle Bell z Lomu ve Skále: 3/5, 56.35 s, 10.0 tr. b., 3.9 m/s

  54. ČT - 2. zkouška A3 S, Jingle Bell z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  55. NE - 1. jumping M, Pocca Hontas Koryfej: 3/10, 37.19 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  56. NE - 1. jumping S, Jingle Bell z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  57. NE - 2. jumping M, Pocca Hontas Koryfej: 3/10, 35.34 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  58. NE - 2. jumping S, Jingle Bell z Lomu ve Skále: 1/3, 32.65 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  59. NE - 3. jumping M, Pocca Hontas Koryfej: 2/10, 33.33 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  60. NE - 3. jumping S, Jingle Bell z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  61. Brno - Agility Collie & Sheltie Cup, 20. 11. 2021

  62. Agility - Sheltie, Celeste z Lomu ve Skále: 1/30, 40.47 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  63. Agility - Sheltie, Jingle Bell z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  64. Grand Final - Sheltie, Celeste z Lomu ve Skále: 2/14, 33.45 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  65. Jumping II - Sheltie, Celeste z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  66. Jumping II- Sheltie, Jingle Bell z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  67. Jumping I - Sheltie, Celeste z Lomu ve Skále: 15/30, 33.1 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  68. Jumping I - Sheltie, Jingle Bell z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  69. Studenec - 2x2 zkoušky + 3x jumpingy, 12. 11. 2021 - 14. 11. 2021

  70. III. zkouška A3 S, Jingle Bell z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  71. IV. zkouška A3 S, Jingle Bell z Lomu ve Skále: 3/6, 46.04 s, 10.0 tr. b., 4.45 m/s

  72. Studenec u Trutnova - Podzimní závody STUDENEC + MČR kníračů a bíglů, 28. 10. 2021

  73. Agility Open, Jingle Bell z Lomu ve Skále: 1/17, 37.99 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  74. Agility Open, Celeste z Lomu ve Skále: 6/22, 36.72 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  75. Jumping Light, Celeste z Lomu ve Skále: 3/22, 26.96 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  76. Jumping Light, Jingle Bell z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  77. Jumping Open, Jingle Bell z Lomu ve Skále: 1/17, 38.88 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  78. Jumping Open, Celeste z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  79. Studenec u Trutnova - Podzimní dvojzkoušky, 03. 10. 2021

  80. II. zkouška, Jingle Bell z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  81. I. zkouška, Jingle Bell z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  82. Studenec u Trutnova - OPSION 075 / Východočeské finále, 02. 10. 2021

  83. 1.kvalifikace, Jingle Bell z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  84. 1.kvalifikace, Celeste z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  85. 2.kvalifikace, Jingle Bell z Lomu ve Skále: 2/15, 32.87 s, 0.0 tr. b., 5.48 m/s

  86. 2.kvalifikace, Celeste z Lomu ve Skále: 4/19, 34.27 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  87. 3.kvalifikace, Jingle Bell z Lomu ve Skále: 1/14, 34.0 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  88. 3.kvalifikace, Celeste z Lomu ve Skále: 7/19, 35.0 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  89. Finále, Jingle Bell z Lomu ve Skále: 1/10, 36.79 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  90. Zdobín - Malá zvičinská, 18. 09. 2021

  91. Agility 1, Jingle Bell z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  92. Agility 1, Celeste z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  93. Finále, Jingle Bell z Lomu ve Skále: 1/11, 33.53 s, 0.0 tr. b., 5.85 m/s

  94. Finále, Celeste z Lomu ve Skále: 2/13, 34.21 s, 0.0 tr. b., 5.73 m/s

  95. Jumping 1, Jingle Bell z Lomu ve Skále: 3/11, 42.21 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  96. Jumping 1, Celeste z Lomu ve Skále: 6/14, 46.74 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  97. Trutnov - Mistrovství republiky v agility, 11. 09. 2021 - 12. 09. 2021

  98. Agility Individual, Jingle Bell z Lomu ve Skále: 26/65, 48.13 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  99. Agility Individual, Celeste z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  100. Agility Squads as Individual, Jingle Bell z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  101. Agility Squads as Individual, Celeste z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  102. Jumping Individual, Celeste z Lomu ve Skále: 18/72, 41.46 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  103. Jumping Individual, Jingle Bell z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  104. Jumping Squads as Individual, Celeste z Lomu ve Skále: 40/73, 41.17 s, 5.0 tr. b., 5.1 m/s

  105. Jumping Squads as Individual, Jingle Bell z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  106. Dolní Přím-Probluz - Odpolední dvojzkousky, 05. 09. 2021

  107. Zkouška 1, Jingle Bell z Lomu ve Skále: 1/4, 43.14 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  108. Zkouška 2, Jingle Bell z Lomu ve Skále: 2/4, 35.11 s, 5.0 tr. b., 5.64 m/s

  109. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 079, 21. 08. 2021

  110. 1.zkouška, Jingle Bell z Lomu ve Skále: 1/6, 40.68 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  111. 2.zkouška, Jingle Bell z Lomu ve Skále: 2/6, 41.45 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  112. Ratenice - Letní párty, 24. 07. 2021 - 25. 07. 2021

  113. Agility OPEN S, Jingle Bell z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  114. Jumping OPEN I. S, Jingle Bell z Lomu ve Skále: 3/15, 38.53 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  115. Zkouška SA3, Jingle Bell z Lomu ve Skále: 4/10, 48.0 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  116. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky, 02. 07. 2021

  117. 1. zkouška, Jingle Bell z Lomu ve Skále: 1/6, 33.0 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  118. 2. zkouška, Jingle Bell z Lomu ve Skále: 1/6, 33.32 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  119. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  120. Agility 1 M, Celeste z Lomu ve Skále: 19/61, 44.32 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  121. Agility 1 S, Jingle Bell z Lomu ve Skále: 5/48, 42.19 s, 5.0 tr. b., 5.17 m/s

  122. Agility 2 M, Celeste z Lomu ve Skále: 2/62, 45.7 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  123. Agility 2 S, Jingle Bell z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  124. Jumping 1 M, Celeste z Lomu ve Skále: 10/62, 36.11 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  125. Jumping 1 S, Jingle Bell z Lomu ve Skále: 6/48, 34.26 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  126. Jumping 2 S, Jingle Bell z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  127. Ratenice - Ratenické červnové zkoušky, 13. 06. 2021

  128. 1. Zkouška SA2, Jingle Bell z Lomu ve Skále: 1/5, 37.19 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  129. 2. Zkouška SA2, Jingle Bell z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  130. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky, 28. 05. 2021

  131. 1. zkouška, Celeste z Lomu ve Skále: 4/9, 36.5 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  132. 1. zkouška, Jingle Bell z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  133. 2. zkouška, Celeste z Lomu ve Skále: 2/9, 40.18 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  134. 2. zkouška, Jingle Bell z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  135. Studenec u Trutnova - Vánoční jumpingy, 12. 12. 2020

  136. Jumping I, Jingle Bell z Lomu ve Skále: 2/9, 38.3 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  137. Jumping I, Celeste z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  138. Jumping II, Celeste z Lomu ve Skále: 8/14, 35.65 s, 5.0 tr. b., 5.05 m/s

  139. Jumping II, Jingle Bell z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  140. Jumping light, Jingle Bell z Lomu ve Skále: 2/9, 25.6 s, 0.0 tr. b., 5.43 m/s

  141. Jumping light, Celeste z Lomu ve Skále: 6/14, 26.62 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  142. Studenec u Trutnova - Podzimní závody STUDENEC + speciál chodských psů a beaglů, 11. 10. 2020

  143. Agility open, Jingle Bell z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  144. Jumping light, Jingle Bell z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  145. Jumping open, Jingle Bell z Lomu ve Skále: 2/9, 34.84 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  146. Studenec u Trutnova - OPSION 069 / Východočeské finále, 03. 10. 2020

  147. 1.kvalifikace, Jingle Bell z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  148. 2.kvalifikace, Jingle Bell z Lomu ve Skále: 3/11, 30.57 s, 0.0 tr. b., 6.12 m/s

  149. 3.kvalifikace, Jingle Bell z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  150. Finále, Jingle Bell z Lomu ve Skále: 3/7, 44.28 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  151. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility, 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020

  152. Agility Individual, Celeste z Lomu ve Skále: 10/67, 40.88 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  153. Agility Individual, Jingle Bell z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  154. Agility Squads as Individual, Jingle Bell z Lomu ve Skále: 34/69, 49.53 s, 5.0 tr. b., 4.16 m/s

  155. Agility Squads as Individual, Celeste z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  156. Jumping Individual, Jingle Bell z Lomu ve Skále: 45/68, 37.0 s, 9.0 tr. b., 4.11 m/s

  157. Jumping Individual, Celeste z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  158. Jumping Squads as Individual, Jingle Bell z Lomu ve Skále: 13/68, 32.58 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  159. Jumping Squads as Individual, Celeste z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  160. Zdobín - Velká zvičinská, 19. 09. 2020 - 20. 09. 2020

  161. Agility 1, Jingle Bell z Lomu ve Skále: 1/19, 32.22 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  162. Agility 1, Celeste z Lomu ve Skále: 3/14, 31.62 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  163. Finále, Jingle Bell z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  164. Finále, Celeste z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  165. Jumping 1, Celeste z Lomu ve Skále: 3/14, 28.74 s, 0.0 tr. b., 5.57 m/s

  166. Jumping 1, Jingle Bell z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  167. Jumping 2, Celeste z Lomu ve Skále: 4/12, 28.34 s, 0.0 tr. b., 5.93 m/s

  168. Jumping 2, Jingle Bell z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  169. Zkouška 1, Celeste z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  170. Zkouška 1, Jingle Bell z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  171. Zkouška 2, Jingle Bell z Lomu ve Skále: 1/7, 33.7 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  172. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií, 12. 09. 2020

  173. Agility M, Celeste z Lomu ve Skále: 5/38, 42.21 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  174. Agility S, Jingle Bell z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  175. Jumping M, Celeste z Lomu ve Skále: 7/40, 33.08 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  176. Jumping S, Jingle Bell z Lomu ve Skále: 9/21, 37.18 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  177. Tuneliáda S , Jingle Bell z Lomu ve Skále: 4/21, 34.16 s, 0.0 tr. b., 5.85 m/s

  178. Studenec u Trutnova - Hvězdy září v září + MČR pyrenejských ovčáků, 06. 09. 2020

  179. Agility open, Jingle Bell z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  180. Jumping light, Jingle Bell z Lomu ve Skále: 2/11, 24.19 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  181. Jumping open, Jingle Bell z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  182. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 26. 07. 2020

  183. dr.A2, Jingle Bell z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  184. pr.A2, Jingle Bell z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  185. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 068, 23. 07. 2020

  186. 1.zkouška, Jingle Bell z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  187. 2.zkouška, Jingle Bell z Lomu ve Skále: 1/8, 38.88 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  188. Jumping, Jingle Bell z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  189. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky na pohodu, 17. 07. 2020

  190. 1. Jumping A2/A3, Jingle Bell z Lomu ve Skále: 6/9, 28.14 s, 5.0 tr. b., 5.29 m/s

  191. 1. Jumping A2/A3, Celeste z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  192. 2. Jumping A2/A3, Celeste z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  193. 2. Jumping A2/A3, Jingle Bell z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  194. 3. jumping A2/A3, Jingle Bell z Lomu ve Skále: 2/9, 31.77 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  195. 3. jumping A2/A3, Celeste z Lomu ve Skále: 2/12, 32.66 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  196. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  197. I. agility M, Celeste z Lomu ve Skále: 4/67, 39.51 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  198. I. agility S, Jingle Bell z Lomu ve Skále: 16/65, 46.05 s, 5.0 tr. b., 4.47 m/s

  199. II. agility M, Celeste z Lomu ve Skále: 2/67, 41.7 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  200. II. agility S, Jingle Bell z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  201. II. jumping S, Jingle Bell z Lomu ve Skále: 9/63, 33.95 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  202. I. jumping M, Celeste z Lomu ve Skále: 9/67, 38.77 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  203. I. jumping S, Jingle Bell z Lomu ve Skále: 43/64, 49.92 s, 13.92 tr. b., 3.79 m/s

  204. Studenec u Trutnova - Zkoušky a jumpingy superhrdinů, 30. 05. 2020 - 31. 05. 2020

  205. III. jumping M, Celeste z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  206. III. jumping S, Jingle Bell z Lomu ve Skále: 2/7, 32.19 s, 0.0 tr. b., 5.68 m/s

  207. II. jumping M, Celeste z Lomu ve Skále: 3/14, 40.18 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  208. II. jumping S, Jingle Bell z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  209. I. jumping M, Celeste z Lomu ve Skále: 6/14, 35.81 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  210. I. jumping S, Jingle Bell z Lomu ve Skále: 4/7, 38.35 s, 10.0 tr. b., 4.46 m/s

  211. Studenec u Trutnova - Dvojzkoušky na pohodu, 24. 05. 2020

  212. II. zkouška, Jingle Bell z Lomu ve Skále: 1/4, 33.0 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  213. I. zkouška, Jingle Bell z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  214. Studenec u Trutnova - OPSION 067, 07. 03. 2020

  215. 8.studenecká, Jingle Bell z Lomu ve Skále: 1/2, 29.61 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  216. 9.studenecká, Jingle Bell z Lomu ve Skále: 1/2, 28.39 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  217. Studenec u Trutnova - OPSION 066, 15. 02. 2020

  218. 4.studenecká, Jingle Bell z Lomu ve Skále: 1/4, 33.71 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  219. 5.studenecká, Jingle Bell z Lomu ve Skále: 1/4, 33.19 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  220. Studenec u Trutnova - Vánoční jumpingy, 14. 12. 2019

  221. Jumping I, Jingle Bell z Lomu ve Skále: 5/16, 34.99 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  222. Jumping II, Jingle Bell z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  223. Jumping III, Jingle Bell z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  224. Studenec u Trutnova - Podzimní závody STUDENEC + speciál chodských psů a beaglů, 10. 11. 2019

  225. Jumping, Jingle Bell z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  226. Jumping light, Jingle Bell z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  227. Havlovice - OPSION 064 / Východočeské finále, 05. 10. 2019

  228. 1.kvalifikace, Celeste z Lomu ve Skále: 2/11, 32.42 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  229. 1.kvalifikace, Jingle Bell z Lomu ve Skále: 8/22, 33.43 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  230. 2.kvalifikace, Celeste z Lomu ve Skále: 6/11, 33.58 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  231. 2.kvalifikace, Jingle Bell z Lomu ve Skále: 11/19, 39.05 s, 5.0 tr. b., 4.1 m/s

  232. Zdobín - Velká zvičinská, 21. 09. 2019 - 22. 09. 2019

  233. Agility 1, Celeste z Lomu ve Skále: 1/18, 37.62 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  234. Agility 1, Pocca Hontas Koryfej: Diskvalifikován

  235. Finále, Celeste z Lomu ve Skále: 2/14, 39.78 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  236. Finále, Pocca Hontas Koryfej: 8/14, 45.13 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  237. Jumping 1, Celeste z Lomu ve Skále: 2/20, 33.16 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  238. Jumping 1, Pocca Hontas Koryfej: 8/20, 38.65 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  239. Jumping 2, Celeste z Lomu ve Skále: 1/21, 31.23 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  240. Jumping 2, Pocca Hontas Koryfej: Diskvalifikován

  241. Zkouška 1, Pocca Hontas Koryfej: Diskvalifikován

  242. Zkouška 2, Pocca Hontas Koryfej: 1/6, 36.97 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  243. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 08. 09. 2019

  244. Agility, Pocca Hontas Koryfej: 3/10, 41.64 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  245. Agility, Celeste z Lomu ve Skále: 4/10, 40.95 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  246. Jumping, Pocca Hontas Koryfej: 3/10, 36.41 s, 5.0 tr. b., 4.89 m/s

  247. Jumping, Celeste z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  248. Zkouška, Celeste z Lomu ve Skále: 2/4, 44.62 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  249. Zkouška, Pocca Hontas Koryfej: Diskvalifikován

  250. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  251. Agility Squads as Individual, Celeste z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  252. Jumping Open, Celeste z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  253. Jumping Squads as Individual, Celeste z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  254. Čechy - Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  255. Ne. - Agility II. M, Celeste z Lomu ve Skále: 4/52, 39.19 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  256. Ne. - Agility II. M, Pocca Hontas Koryfej: Diskvalifikován

  257. Ne. - Jumping II. M, Celeste z Lomu ve Skále: 4/52, 38.82 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  258. Ne. - Jumping II. M, Pocca Hontas Koryfej: Diskvalifikován

  259. So. - Agility I. M, Celeste z Lomu ve Skále: 4/53, 42.55 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  260. So. - Agility I. M, Pocca Hontas Koryfej: Diskvalifikován

  261. So. - Jumping I. M, Celeste z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  262. So. - Jumping I. M, Pocca Hontas Koryfej: Diskvalifikován

  263. Mladá Boleslav - "START QZ" - 2x zkoušky v MB, 21. 06. 2019

  264. II.zkouška MA2, Pocca Hontas Koryfej: Diskvalifikován

  265. I. zkouška MA2, Pocca Hontas Koryfej: 1/5, 38.92 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  266. Rožnov pod Radhoštěm - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 08. 06. 2019 - 09. 06. 2019

  267. QA4 Agility, Celeste z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  268. QA4 Agility, Pocca Hontas Koryfej: Diskvalifikován

  269. QA5 Agility, Celeste z Lomu ve Skále: 6/56, 38.99 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  270. QA5 Agility, Pocca Hontas Koryfej: 12/56, 40.29 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  271. QA6 Agility, Pocca Hontas Koryfej: 21/51, 51.97 s, 8.97 tr. b., 0.0 m/s

  272. QA6 Agility, Celeste z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  273. QJ4 Jumping, Celeste z Lomu ve Skále: 4/55, 41.01 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  274. QJ4 Jumping, Pocca Hontas Koryfej: Diskvalifikován

  275. QJ5 Jumping, Pocca Hontas Koryfej: Diskvalifikován

  276. QJ5 Jumping, Celeste z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  277. QJ6 Jumping, Pocca Hontas Koryfej: Diskvalifikován

  278. QJ6 Jumping, Celeste z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  279. Česká Skalice - OPSION 062 / Rozkoš, 01. 06. 2019 - 02. 06. 2019

  280. So-, Pocca Hontas Koryfej: 1/10, 44.0 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  281. So-, Celeste z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  282. So-Agility, Celeste z Lomu ve Skále: 1/22, 39.26 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  283. So-Agility, Pocca Hontas Koryfej: 2/22, 41.83 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  284. So-Jumping, Celeste z Lomu ve Skále: 4/23, 36.41 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  285. So-Jumping, Pocca Hontas Koryfej: 10/23, 51.36 s, 16.36 tr. b., 3.43 m/s

  286. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  287. QA1 agility, Celeste z Lomu ve Skále: 6/61, 39.39 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  288. QA2 agility, Celeste z Lomu ve Skále: 8/60, 47.03 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  289. QA3 agility, Celeste z Lomu ve Skále: 6/60, 41.81 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  290. QJ1 jumping, Celeste z Lomu ve Skále: 23/61, 46.78 s, 5.78 tr. b., 4.17 m/s

  291. QJ2 jumping, Celeste z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  292. QJ3 jumping, Celeste z Lomu ve Skále: 37/60, 43.38 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  293. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií, 04. 05. 2019

  294. Agility, Celeste z Lomu ve Skále: 1/42, 40.52 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  295. Jumping, Celeste z Lomu ve Skále: 16/42, 39.14 s, 5.0 tr. b., 4.11 m/s

  296. Tuneliáda, Celeste z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  297. Žernov - Velikonoční zkoušky s jumpem, 22. 04. 2019

  298. 1. Zkouška MA2, Pocca Hontas Koryfej: 1/4, 40.52 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  299. 1. Zkouška MA3, Celeste z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  300. 2. Zkouška MA2, Pocca Hontas Koryfej: 1/4, 37.3 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  301. 2. Zkouška MA3, Celeste z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  302. Jumping open M, Celeste z Lomu ve Skále: 2/13, 29.92 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  303. Jumping open M, Pocca Hontas Koryfej: 6/13, 31.99 s, 5.0 tr. b., 4.88 m/s

  304. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 20. 04. 2019

  305. 1. zkouška A2 MA2, Pocca Hontas Koryfej: Diskvalifikován

  306. 1. zkouška A3 MA3, Celeste z Lomu ve Skále: 2/5, 40.49 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  307. 2. zkouška A2 MA2, Pocca Hontas Koryfej: Diskvalifikován

  308. 2. zkouška A3 MA3, Celeste z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  309. Hra - tuneliáda A2+A3 M, Celeste z Lomu ve Skále: 2/7, 25.48 s, 0.0 tr. b., 5.69 m/s

  310. Hra - tuneliáda A2+A3 M, Pocca Hontas Koryfej: 4/7, 26.61 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  311. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  312. Agility I, Pocca Hontas Koryfej: Diskvalifikován

  313. Agility I, Celeste z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  314. Agility II, Pocca Hontas Koryfej: 20/84, 41.22 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  315. Agility II, Celeste z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  316. Jumping I, Celeste z Lomu ve Skále: 53/87, 38.29 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  317. Jumping I, Pocca Hontas Koryfej: Diskvalifikován

  318. Jumping II, Pocca Hontas Koryfej: Diskvalifikován

  319. Jumping II, Celeste z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  320. Kutná Hora - O kutnohorský groš + MČR českých strakatých psů v agility, 07. 04. 2019

  321. Agility open M, Pocca Hontas Koryfej: Diskvalifikován

  322. Jumping open M, Pocca Hontas Koryfej: Diskvalifikován

  323. Zkouška MA2, Pocca Hontas Koryfej: Diskvalifikován

  324. Studenec u Trutnova - Krakonošovy trojzkoušky, 16. 03. 2019

  325. 1. Zkouška MA2, Pocca Hontas Koryfej: Diskvalifikován

  326. 2. Zkouška MA2, Pocca Hontas Koryfej: 1/3, 38.47 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  327. 3. Zkouška MA2, Pocca Hontas Koryfej: Diskvalifikován

  328. Studenec u Trutnova - Krakonošovy jumpingy, 02. 03. 2019

  329. Jumping III M, Celeste z Lomu ve Skále: 2/11, 20.49 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  330. Jumping III M, Pocca Hontas Koryfej: Diskvalifikován

  331. Jumping II M, Pocca Hontas Koryfej: 3/11, 34.93 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  332. Jumping II M, Celeste z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  333. Jumping I M, Celeste z Lomu ve Skále: 2/11, 32.34 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  334. Jumping I M, Pocca Hontas Koryfej: 4/11, 33.21 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  335. Zdobín - Velká zvičinská, 15. 09. 2018 - 16. 09. 2018

  336. Agility 1 M, Pocca Hontas Koryfej: 2/8, 31.01 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  337. Agility 1 M, Celeste z Lomu ve Skále: 3/8, 31.1 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  338. Finále M, Pocca Hontas Koryfej: Diskvalifikován

  339. Finále M, Celeste z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  340. Jumping 1 M, Celeste z Lomu ve Skále: 2/8, 30.04 s, 0.0 tr. b., 5.66 m/s

  341. Jumping 1 M, Pocca Hontas Koryfej: 3/8, 38.4 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  342. Jumping 2 M, Celeste z Lomu ve Skále: 3/12, 28.31 s, 0.0 tr. b., 5.51 m/s

  343. Jumping 2 M, Pocca Hontas Koryfej: Diskvalifikován

  344. Zkouška 1 MA2, Pocca Hontas Koryfej: 2/3, 39.06 s, 15.0 tr. b., 4.43 m/s

  345. Zkouška 1 MA3, Celeste z Lomu ve Skále: 2/3, 33.31 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  346. Zkouška 2 MA2, Pocca Hontas Koryfej: 1/3, 37.35 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  347. Zkouška 2 MA3, Celeste z Lomu ve Skále: 1/4, 38.24 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  348. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 01. 09. 2018

  349. Agility M, Pocca Hontas Koryfej: 2/15, 40.67 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  350. Agility M, Celeste z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  351. Jumping M, Celeste z Lomu ve Skále: 2/15, 33.13 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  352. Jumping M, Pocca Hontas Koryfej: 4/15, 35.74 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  353. ZKOUŠKY MA2, Pocca Hontas Koryfej: Diskvalifikován

  354. ZKOUŠKY MA3, Celeste z Lomu ve Skále: 2/7, 42.09 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  355. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  356. Agility II. M, Pocca Hontas Koryfej: 16/48, 43.93 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  357. Agility I. M, Pocca Hontas Koryfej: Diskvalifikován

  358. Jumping II. M, Pocca Hontas Koryfej: 24/49, 48.02 s, 20.02 tr. b., 3.33 m/s

  359. Jumping I. M, Pocca Hontas Koryfej: Diskvalifikován

  360. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky, 17. 06. 2018

  361. 1.zkouška MA2, Pocca Hontas Koryfej: Diskvalifikován

  362. 2.zkouška MA2, Pocca Hontas Koryfej: 4/5, 43.35 s, 5.0 tr. b., 4.18 m/s

  363. Česká Skalice - OPSION 059 / Rozkoš, 02. 06. 2018 - 03. 06. 2018

  364. Ne-, Pocca Hontas Koryfej: 1/11, 35.49 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  365. Ne-Agility, Pocca Hontas Koryfej: Diskvalifikován

  366. Ne-Jumping, Pocca Hontas Koryfej: 6/21, 39.52 s, 8.52 tr. b., 3.62 m/s

  367. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 22. 04. 2018

  368. 1. Zkouška A1 MA1, Pocca Hontas Koryfej: 2/3, 22.7 s, 5.0 tr. b., 5.73 m/s

  369. 2. Zkouška A1 MA1, Pocca Hontas Koryfej: 1/3, 24.37 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  370. Hra - tuneliáda pro A1 M, Pocca Hontas Koryfej: 1/4, 23.75 s, 0.0 tr. b., 6.23 m/s

  371. Žernov - Žernovské jumpy, 21. 04. 2018

  372. Jumpy A1 - I.běh MA1, Pocca Hontas Koryfej: 2/6, 24.37 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  373. Jumpy A1 - II. běh MA1, Pocca Hontas Koryfej: 1/6, 25.44 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  374. Zkouška A1 MA1, Pocca Hontas Koryfej: 1/6, 28.88 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  375. Kutná Hora - O Kutnohorský groš + Vousatý pohár, 08. 04. 2018

  376. Agility Open M, Pocca Hontas Koryfej: Diskvalifikován

  377. Jumping Open M, Pocca Hontas Koryfej: Diskvalifikován

  378. Zkoušky MA1, Pocca Hontas Koryfej: 3/8, 35.63 s, 5.0 tr. b., 3.87 m/s

  379. Ratenice - Březnové dvojzkoušky, 24. 03. 2018

  380. ZkA. II. MA1, Pocca Hontas Koryfej: 3/8, 35.66 s, 5.0 tr. b., 4.07 m/s

  381. ZkA. I. MA1, Pocca Hontas Koryfej: 1/9, 30.81 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  382. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky II., 06. 01. 2018

  383. III. zkouška MA1, Pocca Hontas Koryfej: Diskvalifikován

  384. II. zkouška MA1, Pocca Hontas Koryfej: Diskvalifikován

  385. I. zkouška MA1, Pocca Hontas Koryfej: Diskvalifikován

  386. Mladé Buky - Adventní jumpingy, 10. 12. 2017

  387. JUMPING 1 M, Celeste z Lomu ve Skále: 2/15, 26.61 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  388. JUMPING 1 M, Pocca Hontas Koryfej: 5/15, 37.4 s, 9.4 tr. b., 3.26 m/s

  389. JUMPING 2 M, Pocca Hontas Koryfej: 4/15, 42.03 s, 7.03 tr. b., 3.59 m/s

  390. JUMPING 2 M, Celeste z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  391. JUMPING 3 M, Celeste z Lomu ve Skále: 3/15, 35.82 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  392. JUMPING 3 M, Pocca Hontas Koryfej: Diskvalifikován

  393. Brno - Agility Collie & Sheltie Cup, 18. 11. 2017

  394. Agility I, Celeste z Lomu ve Skále: 1/37, 32.4 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  395. Agility I, Pocca Hontas Koryfej: 22/37, 41.27 s, 5.0 tr. b., 4.07 m/s

  396. Agility II FINAL, Celeste z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  397. Jumping I, Celeste z Lomu ve Skále: 7/37, 31.38 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  398. Jumping I, Pocca Hontas Koryfej: 28/37, 39.36 s, 5.0 tr. b., 4.04 m/s

  399. Jumping II, Celeste z Lomu ve Skále: 3/37, 29.03 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  400. Jumping II, Pocca Hontas Koryfej: Diskvalifikován

  401. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky I., 12. 11. 2017

  402. II. zkouška MA1, Pocca Hontas Koryfej: Diskvalifikován

  403. I. zkouška MA1, Pocca Hontas Koryfej: Diskvalifikován

  404. Havlovice - OPSION 058 / východočeské finále, 01. 10. 2017

  405. 1. jumping, Celeste z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  406. 1. jumping, Pocca Hontas Koryfej: Diskvalifikován

  407. 2.jumping, Celeste z Lomu ve Skále: 1/11, 29.38 s, 0.0 tr. b., 5.68 m/s

  408. 2.jumping, Pocca Hontas Koryfej: Diskvalifikován

  409. 3.jumping, Pocca Hontas Koryfej: 6/11, 22.15 s, 0.0 tr. b., 6.14 m/s

  410. 3.jumping, Celeste z Lomu ve Skále: 10/11, 24.42 s, 5.0 tr. b., 5.57 m/s

  411. Východočeské finále, Celeste z Lomu ve Skále: 1/8, 27.02 s, 0.0 tr. b., 5.66 m/s

  412. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky, 28. 09. 2017

  413. 1. Zka - MA1, Pocca Hontas Koryfej: Diskvalifikován

  414. 1. Zka - MA3, Celeste z Lomu ve Skále: 2/5, 39.31 s, 5.0 tr. b., 4.99 m/s

  415. 2. Zka - MA1, Pocca Hontas Koryfej: Diskvalifikován

  416. 2. Zka - MA3, Celeste z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  417. Zdobín - Velká zvičinská, 23. 09. 2017 - 24. 09. 2017

  418. ACANA Finále M, Pocca Hontas Koryfej: 4/9, 55.11 s, 16.11 tr. b., 3.32 m/s

  419. ACANA Finále M, Celeste z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  420. Agility 1 M, Celeste z Lomu ve Skále: 2/15, 31.59 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  421. Agility 1 M, Pocca Hontas Koryfej: 6/15, 35.68 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  422. Jumping 1 M, Celeste z Lomu ve Skále: 2/17, 33.16 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  423. Jumping 1 M, Pocca Hontas Koryfej: 6/17, 46.12 s, 10.12 tr. b., 3.47 m/s

  424. Jumping 2 M, Celeste z Lomu ve Skále: 1/15, 32.53 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  425. Jumping 2 M, Pocca Hontas Koryfej: Diskvalifikován

  426. Zkouška 1 MA1, Pocca Hontas Koryfej: 1/4, 33.4 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  427. Zkouška 1 MA3, Celeste z Lomu ve Skále: 1/10, 42.97 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  428. Zkouška 2 MA1, Pocca Hontas Koryfej: Diskvalifikován

  429. Zkouška 2 MA3, Celeste z Lomu ve Skále: 1/6, 35.37 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  430. Děčín - Mistrovství České republiky, 09. 09. 2017 - 10. 09. 2017

  431. Agility družstev, Celeste z Lomu ve Skále: 2/50, 38.56 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  432. Agility jednotlivců, Celeste z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  433. Jumping družstev, Celeste z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  434. Jumping jednotlivců, Celeste z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  435. Svoboda nad Úpou - III. Hilarem Cup - speciál XS, A0, A1, 06. 08. 2017

  436. II. zkouška MA1, Pocca Hontas Koryfej: Diskvalifikován

  437. I. zkouška MA1, Pocca Hontas Koryfej: 2/3, 31.41 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  438. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 057, 15. 07. 2017

  439. 1.zkouška, Pocca Hontas Koryfej: Diskvalifikován

  440. 2.zkouška, Pocca Hontas Koryfej: Diskvalifikován

  441. Jumping, Celeste z Lomu ve Skále: 1/6, 35.28 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  442. Jumping A1, Pocca Hontas Koryfej: 1/3, 35.03 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  443. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 056, 08. 07. 2017

  444. 1.zkouška, Pocca Hontas Koryfej: 1/4, 50.84 s, 5.0 tr. b., 3.38 m/s

  445. 2.zkouška, Pocca Hontas Koryfej: 3/4, 34.68 s, 5.0 tr. b., 4.04 m/s

  446. Jumping, Celeste z Lomu ve Skále: 3/10, 28.35 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  447. Jumping A1, Pocca Hontas Koryfej: 2/3, 19.01 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  448. Mladá Boleslav - Happy holiday, 01. 07. 2017 - 02. 07. 2017

  449. III. zkouška MA1, Pocca Hontas Koryfej: Diskvalifikován

  450. II. zkouška MA1, Pocca Hontas Koryfej: 2/7, 30.41 s, 5.0 tr. b., 4.47 m/s

  451. I. zkouška MA1, Pocca Hontas Koryfej: 2/7, 32.24 s, 5.0 tr. b., 4.09 m/s

  452. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  453. Agility - Ne, Celeste z Lomu ve Skále: 5/50, 38.7 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  454. Agility - So, Celeste z Lomu ve Skále: 7/53, 36.86 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  455. Jumping - Ne, Celeste z Lomu ve Skále: 6/52, 34.67 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  456. Jumping - So, Celeste z Lomu ve Skále: 10/53, 31.85 s, 0.85 tr. b., 4.05 m/s

  457. Česká Skalice - OPSION 055 / Rozkoš, 17. 06. 2017 - 18. 06. 2017

  458. Ne-, Pocca Hontas Koryfej: Diskvalifikován

  459. Ne-Agility, Pocca Hontas Koryfej: Diskvalifikován

  460. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS 2017, 10. 06. 2017 - 11. 06. 2017

  461. QA4 agility, Celeste z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  462. QA5 agility, Celeste z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  463. QA6 agility, Celeste z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  464. QJ4 jumping, Celeste z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  465. QJ5 jumping, Celeste z Lomu ve Skále: 10/49, 35.24 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  466. QJ6 jumping, Celeste z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  467. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  468. QA1 agility, Celeste z Lomu ve Skále: 24/68, 46.15 s, 12.15 tr. b., 4.12 m/s

  469. QA2 agility, Celeste z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  470. QA3 agility, Celeste z Lomu ve Skále: 5/70, 37.94 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  471. QJ1 jumping, Celeste z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  472. QJ2 jumping, Celeste z Lomu ve Skále: 17/69, 32.99 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  473. QJ3 jumping, Celeste z Lomu ve Skále: 10/67, 35.87 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  474. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií + Mistrovství ČR kolií dlouhosrstých a kolií krátkosrstých (otevřený závod), 14. 05. 2017

  475. Agility open M, Celeste z Lomu ve Skále: 1/28, 36.17 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  476. Jumping open M, Celeste z Lomu ve Skále: 4/29, 32.1 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  477. Zkouška MA3, Celeste z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  478. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 22. 04. 2017

  479. 1. zkouška A3 MA3, Celeste z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  480. 2. zkouška A3 MA3, Celeste z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  481. Hra - tuneliáda pro A2+A3 M, Celeste z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  482. Žernov u České Skalice - Žernovské velikonoční jumpy, 17. 04. 2017

  483. A2+A3 Jump II. M, Celeste z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  484. A2+A3 Jump I. M, Celeste z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  485. Trutnov - Podkrkonošské dvojzkoušky, 11. 03. 2017

  486. II.zkouška MA3, Celeste z Lomu ve Skále: 1/3, 32.83 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  487. I. zkouška MA3, Celeste z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  488. Trutnov - Podkrkonošské dvojzkoušky, 28. 01. 2017

  489. II. zkouška MA3, Celeste z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  490. I. zkouška MA3, Celeste z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  491. Brno - Agility Collie & Sheltie Cup, Cocker Cup, 20. 11. 2016

  492. Agility Final SH, Celeste z Lomu ve Skále: 3/11, 37.18 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  493. Agility I SH, Celeste z Lomu ve Skále: 1/33, 39.15 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  494. Jumping II SH, Celeste z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  495. Jumping I SH, Celeste z Lomu ve Skále: 3/33, 34.88 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  496. Proruby u Hořiček - OPSION 051, 19. 11. 2016

  497. 11.prorubská, Celeste z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  498. 12.prorubská, Celeste z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  499. Blešno - Podzim 2016, 15. 10. 2016

  500. AGILITY, Celeste z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  501. JUMPING, Celeste z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  502. MA3, Celeste z Lomu ve Skále: 1/4, 34.41 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  503. Havlovice - OPSION 050, 01. 10. 2016

  504. Finále, Celeste z Lomu ve Skále: 1/6, 35.24 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  505. Jumping (1), Celeste z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  506. Jumping (2), Celeste z Lomu ve Skále: 1/11, 33.28 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  507. Zkouška, Celeste z Lomu ve Skále: 1/4, 35.79 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  508. Zdobín - Velká zvičinská, 24. 09. 2016 - 25. 09. 2016

  509. Agility 1 M, Celeste z Lomu ve Skále: 1/8, 36.7 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  510. Finálový běh M, Celeste z Lomu ve Skále: 3/8, 34.19 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  511. Jumping 1 M, Celeste z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  512. Jumping 2 M, Celeste z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  513. Zkouška 1 MA3, Celeste z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  514. Zkouška 2 MA3, Celeste z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  515. Trutnov - Hilarem Open 2016, 23. 07. 2016 - 24. 07. 2016

  516. Agility M, Celeste z Lomu ve Skále: 1/13, 34.88 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  517. Jumping 1 M, Celeste z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  518. Jumping M, Celeste z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  519. Zkouška A3 MA3, Celeste z Lomu ve Skále: 3/4, 42.32 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  520. Zkouška Ne MA3, Celeste z Lomu ve Skále: 1/5, 34.49 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  521. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 049, 16. 07. 2016

  522. 1.zkouška, Celeste z Lomu ve Skále: 1/2, 40.1 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  523. 2.zkouška, Celeste z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  524. Jumping Open, Celeste z Lomu ve Skále: 2/3, 30.85 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  525. Zdobín - Zdobínský Večerníček, 15. 07. 2016

  526. Agility M, Celeste z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  527. Jumping M, Celeste z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  528. Dobříš - DogFriends ​BRIT ​kvalifikačky 2016, 18. 06. 2016 - 19. 06. 2016

  529. QA5 Agility, Celeste z Lomu ve Skále: 18/72, 39.95 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  530. QA6 Agility, Celeste z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  531. QJ5 Jumping, Celeste z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  532. QJ6 Jumping, Celeste z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  533. Česká Skalice - OPSION 047 / Rozkoš, 11. 06. 2016 - 12. 06. 2016

  534. Ne-, Celeste z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  535. Ne-Agility, Celeste z Lomu ve Skále: 1/21, 30.93 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  536. Ne-Jumping, Celeste z Lomu ve Skále: 2/21, 26.99 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  537. So-, Celeste z Lomu ve Skále: 1/3, 34.77 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  538. So-Agility, Celeste z Lomu ve Skále: 2/19, 30.76 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  539. So-Jumping, Celeste z Lomu ve Skále: 1/19, 31.98 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  540. Přerov - Natur Pet 2. kvalifikační závod, 21. 05. 2016 - 22. 05. 2016

  541. QA3 Agility, Celeste z Lomu ve Skále: 34/69, 42.04 s, 10.0 tr. b., 4.09 m/s

  542. QA4 Agility, Celeste z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  543. QJ3 Jumping, Celeste z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  544. QJ4 Jumping, Celeste z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  545. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií + Mistrovství ČR kolií dlouhosrstých a kolií krátkosrstých (otevřený závod), 14. 05. 2016

  546. Agility open M, Celeste z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  547. Jumping open M, Celeste z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  548. Zkouška MA3, Celeste z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  549. Ratenice - Dvojzkoušky "Čarodějnický rej", 30. 04. 2016

  550. ZkA. II. MA3, Celeste z Lomu ve Skále: 1/1, 41.34 s, 10.0 tr. b., 4.55 m/s

  551. ZkA. I MA3, Celeste z Lomu ve Skále: 1/1, 37.47 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  552. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2016, 23. 04. 2016 - 24. 04. 2016

  553. QA1 Agility, Celeste z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  554. QA2 Agility, Celeste z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  555. QJ1 Jumping, Celeste z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  556. QJ2 Jumping, Celeste z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  557. Děčín - Start Up 2016, 22. 04. 2016

  558. Agility I, Celeste z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  559. Agility II, Celeste z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  560. Zdobín - Zvičinská jednička a dvojka - speciál pro A1+A2, 17. 04. 2016

  561. DUFLEX tuneliáda A2+A3 M, Celeste z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  562. Žernov u České Skalice - Žernovské jumpy, 09. 04. 2016

  563. Jumping 1 M, Celeste z Lomu ve Skále: 2/9, 33.66 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  564. Jumping 2 M, Celeste z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  565. Proruby u Hořiček - Velikonoční jumpingy, 28. 03. 2016

  566. III. Jumping M, Celeste z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  567. II. Jumping M, Celeste z Lomu ve Skále: 2/16, 31.28 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  568. I. Jumping M, Celeste z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  569. Horka nad Moravou - Faktor strachu popáté aneb zkouškový maraton, 11. 03. 2016 - 13. 03. 2016

  570. I Agility, Celeste z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  571. II Agility, Celeste z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  572. III Agility, Celeste z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  573. IV Agility, Celeste z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  574. Proruby u Hořiček - OPSION 046 / dvojzkoušky, 05. 03. 2016

  575. 10.prorubská, Celeste z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  576. 9.prorubská, Celeste z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  577. Proruby u Hořiček - OPSION 045 / dvojzkoušky, 13. 02. 2016

  578. 7.prorubská, Celeste z Lomu ve Skále: 1/2, 38.9 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  579. 8.prorubská, Celeste z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  580. Proruby u Hořiček - OPSION 043 / dvojzkoušky, 02. 01. 2016

  581. 3.prorubská, Celeste z Lomu ve Skále: 1/2, 42.01 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  582. 4.prorubská, Celeste z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  583. Proruby u Hořiček - OPSION 042 / dvojzkoušky, 05. 12. 2015

  584. 1.prorubská, Celeste z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  585. 2.prorubská, Celeste z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  586. Dolní Přím - IV. Arion cup + 4.roč. MR beauceronů + MR bíglů, 28. 11. 2015

  587. Agility, Celeste z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  588. Jumping, Celeste z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  589. Ratenice - ICE AGE AGI II., 24. 10. 2015 - 25. 10. 2015

  590. Jumping II. M, Celeste z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  591. Jumping I. M, Celeste z Lomu ve Skále: 5/13, 36.9 s, 0.0 tr. b., 3.58 m/s

  592. ZkA II. MA2, Celeste z Lomu ve Skále: 2/7, 34.72 s, 5.0 tr. b., 5.07 m/s

  593. ZkA I. MA2, Celeste z Lomu ve Skále: 2/7, 36.72 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  594. ZkA MA2, Celeste z Lomu ve Skále: 1/5, 42.09 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  595. Lysá nad Labem - Trojzkoušky, 27. 09. 2015

  596. MA2 I., Celeste z Lomu ve Skále: 1/6, 32.95 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  597. MA2 II., Celeste z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  598. MA2 III., Celeste z Lomu ve Skále: 1/6, 30.69 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  599. Zdobín - Velká zvičinská, 19. 09. 2015 - 20. 09. 2015

  600. Agility 1 M, Celeste z Lomu ve Skále: 1/9, 31.75 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  601. Finálový běh M, Celeste z Lomu ve Skále: 3/7, 31.26 s, 5.0 tr. b., 4.96 m/s

  602. Jumping 1 M, Celeste z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  603. Jumping 2 M, Celeste z Lomu ve Skále: 2/8, 27.91 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  604. Tuneliáda M, Celeste z Lomu ve Skále: 1/5, 25.19 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  605. Zkouška 1 MA2, Celeste z Lomu ve Skále: 1/5, 38.88 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  606. Zkouška 2 MA2, Celeste z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  607. Opatovice nad Labem - ACANA SIRIUS Cup 2015, 22. 08. 2015 - 23. 08. 2015

  608. NE - Holdye memorial M, Celeste z Lomu ve Skále: 2/15, 41.66 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  609. NE - jumping M, Celeste z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  610. NE - Zkouška agility MA2, Celeste z Lomu ve Skále: 3/4, 41.37 s, 5.0 tr. b., 4.16 m/s

  611. Jičín - O pohár PPP, 22. 08. 2015

  612. O Pohár PPP 2015, Celeste z Lomu ve Skále: 1/13, 37.66 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  613. O Pohár PPP 2015, Celeste z Lomu ve Skále: 2/29, 31.56 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  614. O Pohár PPP 2015, Celeste z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  615. Trutnov - I. Hilarem Cup, 02. 08. 2015

  616. II. zkouška MA2, Celeste z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  617. I. zkouška MA2, Celeste z Lomu ve Skále: 3/9, 42.91 s, 15.0 tr. b., 4.17 m/s

  618. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 041, 18. 07. 2015

  619. Agility, Celeste z Lomu ve Skále: 1/13, 30.67 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  620. Jumping, Celeste z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  621. Zkouška, Celeste z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  622. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 040 / dvojzkoušky, 11. 07. 2015

  623. (1) zkouška, Celeste z Lomu ve Skále: 1/7, 31.67 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  624. (1) zkouška, Jack: 3/15, 41.12 s, 5.0 tr. b., 3.79 m/s

  625. (2) zkouška, Celeste z Lomu ve Skále: 1/7, 33.0 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  626. (2) zkouška, Jack: Diskvalifikován

  627. Brno - 3. Kvalifikační závod, 13. 06. 2015 - 14. 06. 2015

  628. Agility Ne, Celeste z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  629. Agility So, Celeste z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  630. Jumping Ne, Celeste z Lomu ve Skále: 12/63, 38.09 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  631. Jumping So, Celeste z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  632. Kroměříž - Hanácké kvalifikačke v Kroměřížu - 2. KZ dospělých, 23. 05. 2015 - 24. 05. 2015

  633. Agility II Open, Celeste z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  634. Agility I Open, Celeste z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  635. Jumping II Open, Celeste z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  636. Jumping I Open, Celeste z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  637. Opatovice nad Labem - Mistrovství ČR sheltií - otevřený závod, 10. 05. 2015

  638. Agility M, Celeste z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  639. Agility S, Jack: Diskvalifikován

  640. Jumping M, Celeste z Lomu ve Skále: 2/26, 35.32 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  641. Jumping S, Jack: 11/24, 44.67 s, 6.67 tr. b., 3.6 m/s

  642. Tuneliáda M, Celeste z Lomu ve Skále: 4/24, 17.02 s, 0.0 tr. b., 5.88 m/s

  643. Zkouška MA1, Celeste z Lomu ve Skále: 1/8, 26.27 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  644. Zkouška SA2, Jack: 5/13, 44.18 s, 7.18 tr. b., 3.3 m/s

  645. Jičín - Prvomájové závody, 01. 05. 2015

  646. Prvomájové závody agility 2015 - A, Celeste z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  647. Prvomájové závody agility 2015 - J, Celeste z Lomu ve Skále: 3/26, 41.14 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  648. Prvomájové závody agility 2015 - ZkA, Celeste z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  649. Zdobín - Zvičinská jednička a dvojka - speciál pro A1+A2, 19. 04. 2015

  650. 1. Zkouška A1 MA1, Celeste z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  651. 1. Zkouška A2 SA2, Jack: 2/12, 48.03 s, 0.03 tr. b., 3.71 m/s

  652. 2. Zkouška A1 MA1, Celeste z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  653. 2. Zkouška A2 SA2, Jack: 3/12, 43.69 s, 0.0 tr. b., 3.71 m/s

  654. Hra - tuneliáda A1 MA1, Celeste z Lomu ve Skále: 1/7, 30.62 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  655. Hra - tuneliáda A2 SA2, Jack: 5/11, 40.51 s, 5.51 tr. b., 4.2 m/s

  656. Havlovice - OPSION 038 / Velikonoční, 06. 04. 2015

  657. Agility, Celeste z Lomu ve Skále: 2/11, 36.09 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  658. Jumping, Celeste z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  659. Velikonoční, Celeste z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  660. Horka nad Moravou - Faktor strachu počtvrté aneb 4x A1 + 4x A3, 28. 03. 2015

  661. Agility I, Celeste z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  662. Agility II, Celeste z Lomu ve Skále: 1/8, 30.94 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  663. Agility III, Celeste z Lomu ve Skále: 1/7, 33.46 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  664. Agility IV, Celeste z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  665. Zdobín - Velká zvičinská, 20. 09. 2014 - 21. 09. 2014

  666. Agility 1 S, Jack: 5/16, 41.68 s, 0.0 tr. b., 3.84 m/s

  667. Jumping 1 S, Jack: 5/17, 40.8 s, 0.0 tr. b., 3.87 m/s

  668. Jumping 2 S, Jack: Diskvalifikován

  669. Zkouška 1 SA2, Jack: Diskvalifikován

  670. Zkouška 2 SA2, Jack: 6/7, 57.22 s, 22.22 tr. b., 2.88 m/s

  671. Havlovice - OPSION 036 / 3 zkoušky, 24. 08. 2014

  672. (1) Bertíkova zkouška, Jack: 6/9, 41.58 s, 0.0 tr. b., 3.61 m/s

  673. (2) Noisy zkouška, Jack: 4/9, 50.31 s, 5.0 tr. b., 3.36 m/s

  674. (3) Audiho zkouška, Jack: Diskvalifikován

  675. Jičín - O Pohár PPP, 23. 08. 2014

  676. Agility Small, Jack: 26/38, 52.41 s, 10.0 tr. b., 3.53 m/s

  677. Jumping Small, Jack: Diskvalifikován

  678. ZkA, Jack: 7/12, 58.47 s, 9.47 tr. b., 3.04 m/s

  679. Opatovice nad Labem - ACANA SIRIUS Cup 2014, 26. 07. 2014 - 27. 07. 2014

  680. NE - Acana jumping S, Jack: Diskvalifikován

  681. NE - Holdye Memorial Agility S, Jack: Diskvalifikován

  682. NE - zkouška SA2 SA2, Jack: 3/8, 62.16 s, 27.16 tr. b., 2.54 m/s

  683. Dolní Přím - II. Pučálka cup - Probluzské dvojzkoušky, 05. 07. 2014

  684. 1. zkouška, Jack: Diskvalifikován

  685. 2. zkouška , Jack: Diskvalifikován

  686. Opatovice nad Labem - Mistrovství ČR sheltií, kolií dlouhosrstých a kolií krátkosrstých, 11. 05. 2014

  687. Agility S, Jack: Diskvalifikován

  688. Jumping S, Jack: Diskvalifikován

  689. Zkouška SA2, Jack: 1/9, 47.31 s, 0.0 tr. b., 3.7 m/s

  690. Havlovice - OPSION 033 / 3+2 zkoušky, 10. 05. 2014 - 11. 05. 2014

  691. (So-1) Apačova zkouška, Jack: Diskvalifikován

  692. (So-2) Cirdova zkouška, Jack: 8/10, 45.14 s, 12.14 tr. b., 3.5 m/s

  693. (So-3) Ulinčina zkouška, Jack: 1/10, 42.4 s, 0.0 tr. b., 4.08 m/s

  694. Zdobín - Zvičinská jednička a dvojka - speciál A1+A2, 20. 04. 2014

  695. 1. Zkouška A2 SA2, Jack: 1/9, 43.63 s, 0.0 tr. b., 3.9 m/s

  696. 2. Zkouška A2 SA2, Jack: 1/9, 44.2 s, 0.0 tr. b., 3.71 m/s

  697. Hra - tuneliáda A2 SA2, Jack: 1/6, 37.1 s, 0.0 tr. b., 3.23 m/s

  698. Ratenice - O Ratenickou Blechu + A0 + MR Českých strakatých psů, 13. 04. 2014

  699. Agility OPEN S, Jack: 7/29, 55.86 s, 0.0 tr. b., 3.13 m/s

  700. Jumping OPEN S, Jack: 18/32, 51.09 s, 12.09 tr. b., 3.37 m/s

  701. Zkouška SA2, Jack: 5/14, 61.98 s, 22.98 tr. b., 3.19 m/s

  702. Hradec Králové - Jarní dvojzkoušky 2014, 08. 03. 2014

  703. SA2, Jack: 3/11, 56.75 s, 7.75 tr. b., 3.21 m/s

  704. SA2 I., Jack: 2/11, 51.14 s, 1.14 tr. b., 3.36 m/s

  705. Hradištko u Sadské - Mikulášské dvojzkoušky, 01. 12. 2013

  706. 1. zkouška SA2, Jack: Diskvalifikován

  707. 2. zkouška SA2, Jack: 6/11, 42.51 s, 5.0 tr. b., 3.6 m/s

  708. Havlovice - OPSION 032 / 2x2 zkoušky, 21. 09. 2013 - 22. 09. 2013

  709. (So-1) Alfova zkouška, Jack: Diskvalifikován

  710. (So-2) Dejdyho memoriál, Jack: Diskvalifikován

  711. Dvůr Králové n. L. - Otevřené mistrovství východních Čech, 07. 09. 2013 - 08. 09. 2013

  712. Agility - sobota, Jack: 8/18, 56.87 s, 27.87 tr. b., 2.97 m/s

  713. Jumping - neděle, Jack: 10/17, 37.59 s, 5.59 tr. b., 3.59 m/s

  714. Jumping - sobota, Jack: 5/19, 36.11 s, 5.11 tr. b., 3.52 m/s

  715. Zkouška - neděle, Jack: Diskvalifikován

  716. Zkouška - sobota, Jack: 2/6, 44.1 s, 0.0 tr. b., 3.56 m/s

  717. Havlovice - OPSION 031/ 3+2 zkoušky, 24. 08. 2013 - 25. 08. 2013

  718. Ne-1, Jack: 1/4, 45.67 s, 5.0 tr. b., 3.31 m/s

  719. Ne-2, Jack: Diskvalifikován

  720. Havlovice - OPSION EO revival/ dvojzkoušky, 28. 07. 2013

  721. 1., Jack: 3/4, 54.39 s, 5.39 tr. b., 3.16 m/s

  722. 2., Jack: 1/4, 49.42 s, 5.0 tr. b., 3.18 m/s

  723. Česká Skalice - OPSION 029 / Rozkoš, 15. 06. 2013 - 16. 06. 2013

  724. So-, Jack: 2/5, 38.41 s, 0.0 tr. b., 3.8 m/s

  725. So-Agility, Jack: Diskvalifikován

  726. So-Jumping, Jack: Diskvalifikován

  727. Česká Skalice - XIV. Zlatá překážka 2013, 04. 05. 2013 - 05. 05. 2013

  728. Agility Hill´s, Jack: 7/20, 63.53 s, 2.53 tr. b., 3.12 m/s

  729. Jumping Hill´s, Jack: Diskvalifikován

  730. Zkouška SA1, Jack: 6/8, 43.93 s, 0.0 tr. b., 3.82 m/s

  731. Zdobín - Zvičinská jednička - speciál pro A1, 20. 04. 2013

  732. 1. Zk. Jumping, Jack: Diskvalifikován

  733. 2. Zk. Jumping, Jack: 4/13, 32.85 s, 2.85 tr. b., 3.71 m/s

  734. Zkouška Agility, Jack: Diskvalifikován

  735. Dolní Přím - Pučálka cup - 1. Halové dvojzkoušky, 23. 03. 2013

  736. Zkouška 1 SA1, Jack: Diskvalifikován

  737. Zkouška 2 SA1, Jack: Diskvalifikován

  738. Hradec Králové - Jaro 2013 - dvojzkoušky, 09. 03. 2013

  739. SA1 A, Jack: 2/10, 40.09 s, 0.0 tr. b., 3.37 m/s

  740. SA1 B, Jack: 2/10, 38.3 s, 0.0 tr. b., 3.52 m/s

  741. Lomnice nad Popelkou - 1. podzimní dvojzkoušky, 21. 10. 2012

  742. Zkouška 1 SA1, Jack: 2/6, 37.4 s, 0.0 tr. b., 3.74 m/s

  743. Zkouška 2 SA1, Jack: Diskvalifikován

  744. Dvůr Králové nad Labem - Otevřené mistrovství východních Čech, 08. 09. 2012 - 09. 09. 2012

  745. Jumping - neděle, Jack: 7/19, 40.97 s, 0.97 tr. b., 3.59 m/s

  746. Zkouška - neděle, Jack: 3/4, 49.84 s, 10.0 tr. b., 2.95 m/s

  747. Jičín - O pohár Purina ProPlan, 18. 08. 2012

  748. O pohár Purina ProPlan 2012, Jack: Diskvalifikován

  749. O pohár Purina ProPlan 2012, Jack: Diskvalifikován

  750. O pohár Purina ProPlan 2012, Jack: Diskvalifikován

  751. Česká Skalice - OPSION 025 / Rozkoš, 16. 06. 2012 - 17. 06. 2012

  752. So-Agility S, Jack: 9/26, 49.94 s, 5.94 tr. b., 3.28 m/s

  753. So-Jumping S, Jack: 7/29, 44.75 s, 3.75 tr. b., 3.53 m/s

  754. So- SA1, Jack: 4/9, 43.3 s, 5.0 tr. b., 3.28 m/s