Cz En

087214

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Olga Mařáčková, Agility pod Zvičinou

    Člen KA

Pes

  1. Celeste z Lomu ve Skále, Sheltie

Výsledky

  1. Rožnov pod Radhoštěm - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 08. 06. 2019 - 09. 06. 2019

  2. QA4 Agility: Diskvalifikován

  3. QA5 Agility: 6/56, 38.99 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  4. QA6 Agility: Diskvalifikován

  5. QJ4 Jumping: 4/55, 41.01 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  6. QJ5 Jumping: Diskvalifikován

  7. QJ6 Jumping: Diskvalifikován

  8. Česká Skalice - OPSION 062 / Rozkoš, 01. 06. 2019 - 02. 06. 2019

  9. So-: Diskvalifikován

  10. So-Agility: 1/22, 39.26 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  11. So-Jumping: 4/23, 36.41 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  12. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  13. QA1 agility: 6/61, 39.39 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  14. QA2 agility: 8/60, 47.03 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  15. QA3 agility: 6/60, 41.81 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  16. QJ1 jumping: 23/61, 46.78 s, 5.78 tr. b., 4.17 m/s

  17. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  18. QJ3 jumping: 37/60, 43.38 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  19. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií, 04. 05. 2019

  20. Agility: 1/42, 40.52 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  21. Jumping: 16/42, 39.14 s, 5.0 tr. b., 4.11 m/s

  22. Tuneliáda: Diskvalifikován

  23. Žernov - Velikonoční zkoušky s jumpem, 22. 04. 2019

  24. 1. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  25. 2. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  26. Jumping open M: 2/13, 29.92 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  27. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 20. 04. 2019

  28. 1. zkouška A3 MA3: 2/5, 40.49 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  29. 2. zkouška A3 MA3: Diskvalifikován

  30. Hra - tuneliáda A2+A3 M: 2/7, 25.48 s, 0.0 tr. b., 5.69 m/s

  31. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  32. Agility I: Diskvalifikován

  33. Agility II: Diskvalifikován

  34. Jumping I: 53/87, 38.29 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  35. Jumping II: Diskvalifikován

  36. Studenec u Trutnova - Krakonošovy jumpingy, 02. 03. 2019

  37. Jumping III M: 2/11, 20.49 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  38. Jumping II M: Diskvalifikován

  39. Jumping I M: 2/11, 32.34 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  40. Zdobín - Velká zvičinská, 15. 09. 2018 - 16. 09. 2018

  41. Agility 1 M: 3/8, 31.1 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  42. Finále M: Diskvalifikován

  43. Jumping 1 M: 2/8, 30.04 s, 0.0 tr. b., 5.66 m/s

  44. Jumping 2 M: 3/12, 28.31 s, 0.0 tr. b., 5.51 m/s

  45. Zkouška 1 MA3: 2/3, 33.31 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  46. Zkouška 2 MA3: 1/4, 38.24 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  47. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 01. 09. 2018

  48. Agility M: Diskvalifikován

  49. Jumping M: 2/15, 33.13 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  50. ZKOUŠKY MA3: 2/7, 42.09 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  51. Mladé Buky - Adventní jumpingy, 10. 12. 2017

  52. JUMPING 1 M: 2/15, 26.61 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  53. JUMPING 2 M: Diskvalifikován

  54. JUMPING 3 M: 3/15, 35.82 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  55. Brno - Agility Collie & Sheltie Cup, 18. 11. 2017

  56. Agility I: 1/37, 32.4 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  57. Agility II FINAL: Diskvalifikován

  58. Jumping I: 7/37, 31.38 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  59. Jumping II: 3/37, 29.03 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  60. Havlovice - OPSION 058 / východočeské finále, 01. 10. 2017

  61. 1. jumping: Diskvalifikován

  62. 2.jumping: 1/11, 29.38 s, 0.0 tr. b., 5.68 m/s

  63. 3.jumping: 10/11, 24.42 s, 5.0 tr. b., 5.57 m/s

  64. Východočeské finále: 1/8, 27.02 s, 0.0 tr. b., 5.66 m/s

  65. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky, 28. 09. 2017

  66. 1. Zka - MA3: 2/5, 39.31 s, 5.0 tr. b., 4.99 m/s

  67. 2. Zka - MA3: Diskvalifikován

  68. Zdobín - Velká zvičinská, 23. 09. 2017 - 24. 09. 2017

  69. ACANA Finále M: Diskvalifikován

  70. Agility 1 M: 2/15, 31.59 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  71. Jumping 1 M: 2/17, 33.16 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  72. Jumping 2 M: 1/15, 32.53 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  73. Zkouška 1 MA3: 1/10, 42.97 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  74. Zkouška 2 MA3: 1/6, 35.37 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  75. Děčín - Mistrovství České republiky, 09. 09. 2017 - 10. 09. 2017

  76. Agility družstev: 2/50, 38.56 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  77. Agility jednotlivců: Diskvalifikován

  78. Jumping družstev: Diskvalifikován

  79. Jumping jednotlivců: Diskvalifikován

  80. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 057, 15. 07. 2017

  81. Jumping: 1/6, 35.28 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  82. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 056, 08. 07. 2017

  83. Jumping: 3/10, 28.35 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  84. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  85. Agility - Ne: 5/50, 38.7 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  86. Agility - So: 7/53, 36.86 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  87. Jumping - Ne: 6/52, 34.67 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  88. Jumping - So: 10/53, 31.85 s, 0.85 tr. b., 4.05 m/s

  89. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS 2017, 10. 06. 2017 - 11. 06. 2017

  90. QA4 agility: Diskvalifikován

  91. QA5 agility: Diskvalifikován

  92. QA6 agility: Diskvalifikován

  93. QJ4 jumping: Diskvalifikován

  94. QJ5 jumping: 10/49, 35.24 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  95. QJ6 jumping: Diskvalifikován

  96. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  97. QA1 agility: 24/68, 46.15 s, 12.15 tr. b., 4.12 m/s

  98. QA2 agility: Diskvalifikován

  99. QA3 agility: 5/70, 37.94 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  100. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  101. QJ2 jumping: 17/69, 32.99 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  102. QJ3 jumping: 10/67, 35.87 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  103. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií + Mistrovství ČR kolií dlouhosrstých a kolií krátkosrstých (otevřený závod), 14. 05. 2017

  104. Agility open M: 1/28, 36.17 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  105. Jumping open M: 4/29, 32.1 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  106. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  107. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 22. 04. 2017

  108. 1. zkouška A3 MA3: Diskvalifikován

  109. 2. zkouška A3 MA3: Diskvalifikován

  110. Hra - tuneliáda pro A2+A3 M: Diskvalifikován

  111. Žernov u České Skalice - Žernovské velikonoční jumpy, 17. 04. 2017

  112. A2+A3 Jump II. M: Diskvalifikován

  113. A2+A3 Jump I. M: Diskvalifikován

  114. Trutnov - Podkrkonošské dvojzkoušky, 11. 03. 2017

  115. II.zkouška MA3: 1/3, 32.83 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  116. I. zkouška MA3: Diskvalifikován

  117. Trutnov - Podkrkonošské dvojzkoušky, 28. 01. 2017

  118. II. zkouška MA3: Diskvalifikován

  119. I. zkouška MA3: Diskvalifikován

  120. Brno - Agility Collie & Sheltie Cup, Cocker Cup, 20. 11. 2016

  121. Agility Final SH: 3/11, 37.18 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  122. Agility I SH: 1/33, 39.15 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  123. Jumping II SH: Diskvalifikován

  124. Jumping I SH: 3/33, 34.88 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  125. Proruby u Hořiček - OPSION 051, 19. 11. 2016

  126. 11.prorubská: Diskvalifikován

  127. 12.prorubská: Diskvalifikován

  128. Blešno - Podzim 2016, 15. 10. 2016

  129. AGILITY: Diskvalifikován

  130. JUMPING: Diskvalifikován

  131. MA3: 1/4, 34.41 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  132. Havlovice - OPSION 050, 01. 10. 2016

  133. Finále: 1/6, 35.24 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  134. Jumping (1): Diskvalifikován

  135. Jumping (2): 1/11, 33.28 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  136. Zkouška: 1/4, 35.79 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  137. Zdobín - Velká zvičinská, 24. 09. 2016 - 25. 09. 2016

  138. Agility 1 M: 1/8, 36.7 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  139. Finálový běh M: 3/8, 34.19 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  140. Jumping 1 M: Diskvalifikován

  141. Jumping 2 M: Diskvalifikován

  142. Zkouška 1 MA3: Diskvalifikován

  143. Zkouška 2 MA3: Diskvalifikován

  144. Trutnov - Hilarem Open 2016, 23. 07. 2016 - 24. 07. 2016

  145. Agility M: 1/13, 34.88 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  146. Jumping 1 M: Diskvalifikován

  147. Jumping M: Diskvalifikován

  148. Zkouška A3 MA3: 3/4, 42.32 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  149. Zkouška Ne MA3: 1/5, 34.49 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  150. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 049, 16. 07. 2016

  151. 1.zkouška: 1/2, 40.1 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  152. 2.zkouška: Diskvalifikován

  153. Jumping Open: 2/3, 30.85 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  154. Zdobín - Zdobínský Večerníček, 15. 07. 2016

  155. Agility M: Diskvalifikován

  156. Jumping M: Diskvalifikován

  157. Dobříš - DogFriends ​BRIT ​kvalifikačky 2016, 18. 06. 2016 - 19. 06. 2016

  158. QA5 Agility: 18/72, 39.95 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  159. QA6 Agility: Diskvalifikován

  160. QJ5 Jumping: Diskvalifikován

  161. QJ6 Jumping: Diskvalifikován

  162. Česká Skalice - OPSION 047 / Rozkoš, 11. 06. 2016 - 12. 06. 2016

  163. Ne-: Diskvalifikován

  164. Ne-Agility: 1/21, 30.93 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  165. Ne-Jumping: 2/21, 26.99 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  166. So-: 1/3, 34.77 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  167. So-Agility: 2/19, 30.76 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  168. So-Jumping: 1/19, 31.98 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  169. Přerov - Natur Pet 2. kvalifikační závod, 21. 05. 2016 - 22. 05. 2016

  170. QA3 Agility: 34/69, 42.04 s, 10.0 tr. b., 4.09 m/s

  171. QA4 Agility: Diskvalifikován

  172. QJ3 Jumping: Diskvalifikován

  173. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  174. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií + Mistrovství ČR kolií dlouhosrstých a kolií krátkosrstých (otevřený závod), 14. 05. 2016

  175. Agility open M: Diskvalifikován

  176. Jumping open M: Diskvalifikován

  177. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  178. Ratenice - Dvojzkoušky "Čarodějnický rej", 30. 04. 2016

  179. ZkA. II. MA3: 1/1, 41.34 s, 10.0 tr. b., 4.55 m/s

  180. ZkA. I MA3: 1/1, 37.47 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  181. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2016, 23. 04. 2016 - 24. 04. 2016

  182. QA1 Agility: Diskvalifikován

  183. QA2 Agility: Diskvalifikován

  184. QJ1 Jumping: Diskvalifikován

  185. QJ2 Jumping: Diskvalifikován

  186. Děčín - Start Up 2016, 22. 04. 2016

  187. Agility I: Diskvalifikován

  188. Agility II: Diskvalifikován

  189. Zdobín - Zvičinská jednička a dvojka - speciál pro A1+A2, 17. 04. 2016

  190. DUFLEX tuneliáda A2+A3 M: Diskvalifikován

  191. Žernov u České Skalice - Žernovské jumpy, 09. 04. 2016

  192. Jumping 1 M: 2/9, 33.66 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  193. Jumping 2 M: Diskvalifikován

  194. Proruby u Hořiček - Velikonoční jumpingy, 28. 03. 2016

  195. III. Jumping M: Diskvalifikován

  196. II. Jumping M: 2/16, 31.28 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  197. I. Jumping M: Diskvalifikován

  198. Horka nad Moravou - Faktor strachu popáté aneb zkouškový maraton, 11. 03. 2016 - 13. 03. 2016

  199. I Agility: Diskvalifikován

  200. II Agility: Diskvalifikován

  201. III Agility: Diskvalifikován

  202. IV Agility: Diskvalifikován

  203. Proruby u Hořiček - OPSION 046 / dvojzkoušky, 05. 03. 2016

  204. 10.prorubská: Diskvalifikován

  205. 9.prorubská: Diskvalifikován

  206. Proruby u Hořiček - OPSION 045 / dvojzkoušky, 13. 02. 2016

  207. 7.prorubská: 1/2, 38.9 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  208. 8.prorubská: Diskvalifikován

  209. Proruby u Hořiček - OPSION 043 / dvojzkoušky, 02. 01. 2016

  210. 3.prorubská: 1/2, 42.01 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  211. 4.prorubská: Diskvalifikován

  212. Proruby u Hořiček - OPSION 042 / dvojzkoušky, 05. 12. 2015

  213. 1.prorubská: Diskvalifikován

  214. 2.prorubská: Diskvalifikován

  215. Dolní Přím - IV. Arion cup + 4.roč. MR beauceronů + MR bíglů, 28. 11. 2015

  216. Agility: Diskvalifikován

  217. Jumping: Diskvalifikován

  218. Ratenice - ICE AGE AGI II., 24. 10. 2015 - 25. 10. 2015

  219. Jumping II. M: Diskvalifikován

  220. Jumping I. M: 5/13, 36.9 s, 0.0 tr. b., 3.58 m/s

  221. ZkA II. MA2: 2/7, 34.72 s, 5.0 tr. b., 5.07 m/s

  222. ZkA I. MA2: 2/7, 36.72 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  223. ZkA MA2: 1/5, 42.09 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  224. Lysá nad Labem - Trojzkoušky, 27. 09. 2015

  225. MA2 I.: 1/6, 32.95 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  226. MA2 II.: Diskvalifikován

  227. MA2 III.: 1/6, 30.69 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  228. Zdobín - Velká zvičinská, 19. 09. 2015 - 20. 09. 2015

  229. Agility 1 M: 1/9, 31.75 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  230. Finálový běh M: 3/7, 31.26 s, 5.0 tr. b., 4.96 m/s

  231. Jumping 1 M: Diskvalifikován

  232. Jumping 2 M: 2/8, 27.91 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  233. Tuneliáda M: 1/5, 25.19 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  234. Zkouška 1 MA2: 1/5, 38.88 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  235. Zkouška 2 MA2: Diskvalifikován

  236. Opatovice nad Labem - ACANA SIRIUS Cup 2015, 22. 08. 2015 - 23. 08. 2015

  237. NE - Holdye memorial M: 2/15, 41.66 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  238. NE - jumping M: Diskvalifikován

  239. NE - Zkouška agility MA2: 3/4, 41.37 s, 5.0 tr. b., 4.16 m/s

  240. Jičín - O pohár PPP, 22. 08. 2015

  241. O Pohár PPP 2015: 1/13, 37.66 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  242. O Pohár PPP 2015: 2/29, 31.56 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  243. O Pohár PPP 2015: Diskvalifikován

  244. Trutnov - I. Hilarem Cup, 02. 08. 2015

  245. II. zkouška MA2: Diskvalifikován

  246. I. zkouška MA2: 3/9, 42.91 s, 15.0 tr. b., 4.17 m/s

  247. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 041, 18. 07. 2015

  248. Agility: 1/13, 30.67 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  249. Jumping: Diskvalifikován

  250. Zkouška: Diskvalifikován

  251. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 040 / dvojzkoušky, 11. 07. 2015

  252. (1) zkouška: 1/7, 31.67 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  253. (2) zkouška: 1/7, 33.0 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  254. Brno - 3. Kvalifikační závod, 13. 06. 2015 - 14. 06. 2015

  255. Agility Ne: Diskvalifikován

  256. Agility So: Diskvalifikován

  257. Jumping Ne: 12/63, 38.09 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  258. Jumping So: Diskvalifikován

  259. Kroměříž - Hanácké kvalifikačke v Kroměřížu - 2. KZ dospělých, 23. 05. 2015 - 24. 05. 2015

  260. Agility II Open: Diskvalifikován

  261. Agility I Open: Diskvalifikován

  262. Jumping II Open: Diskvalifikován

  263. Jumping I Open: Diskvalifikován

  264. Opatovice nad Labem - Mistrovství ČR sheltií - otevřený závod, 10. 05. 2015

  265. Agility M: Diskvalifikován

  266. Jumping M: 2/26, 35.32 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  267. Tuneliáda M: 4/24, 17.02 s, 0.0 tr. b., 5.88 m/s

  268. Zkouška MA1: 1/8, 26.27 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  269. Jičín - Prvomájové závody, 01. 05. 2015

  270. Prvomájové závody agility 2015 - A: Diskvalifikován

  271. Prvomájové závody agility 2015 - J: 3/26, 41.14 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  272. Prvomájové závody agility 2015 - ZkA: Diskvalifikován

  273. Zdobín - Zvičinská jednička a dvojka - speciál pro A1+A2, 19. 04. 2015

  274. 1. Zkouška A1 MA1: Diskvalifikován

  275. 2. Zkouška A1 MA1: Diskvalifikován

  276. Hra - tuneliáda A1 MA1: 1/7, 30.62 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  277. Havlovice - OPSION 038 / Velikonoční, 06. 04. 2015

  278. Agility: 2/11, 36.09 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  279. Jumping: Diskvalifikován

  280. Velikonoční: Diskvalifikován

  281. Horka nad Moravou - Faktor strachu počtvrté aneb 4x A1 + 4x A3, 28. 03. 2015

  282. Agility I: Diskvalifikován

  283. Agility II: 1/8, 30.94 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  284. Agility III: 1/7, 33.46 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  285. Agility IV: Diskvalifikován