Cz En

087214

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Olga Mařáčková, Agility pod Zvičinou

    Člen KA

Pes

  1. Celeste z Lomu ve Skále, Sheltie

Výsledky

  1. Brno - Agility Collie & Sheltie Cup, 20. 11. 2021

  2. Agility - Sheltie: 1/30, 40.47 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  3. Grand Final - Sheltie: 2/14, 33.45 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  4. Jumping II - Sheltie: Diskvalifikován

  5. Jumping I - Sheltie: 15/30, 33.1 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  6. Studenec u Trutnova - Podzimní závody STUDENEC + MČR kníračů a bíglů, 28. 10. 2021

  7. Agility Open: 6/22, 36.72 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  8. Jumping Light: 3/22, 26.96 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  9. Jumping Open: Diskvalifikován

  10. Studenec u Trutnova - OPSION 075 / Východočeské finále, 02. 10. 2021

  11. 1.kvalifikace: Diskvalifikován

  12. 2.kvalifikace: 4/19, 34.27 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  13. 3.kvalifikace: 7/19, 35.0 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  14. Zdobín - Malá zvičinská, 18. 09. 2021

  15. Agility 1: Diskvalifikován

  16. Finále: 2/13, 34.21 s, 0.0 tr. b., 5.73 m/s

  17. Jumping 1: 6/14, 46.74 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  18. Trutnov - Mistrovství republiky v agility, 11. 09. 2021 - 12. 09. 2021

  19. Agility Individual: Diskvalifikován

  20. Agility Squads as Individual: Diskvalifikován

  21. Jumping Individual: 18/72, 41.46 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  22. Jumping Squads as Individual: 40/73, 41.17 s, 5.0 tr. b., 5.1 m/s

  23. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  24. Agility 1 M: 19/61, 44.32 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  25. Agility 2 M: 2/62, 45.7 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  26. Jumping 1 M: 10/62, 36.11 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  27. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky, 28. 05. 2021

  28. 1. zkouška: 4/9, 36.5 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  29. 2. zkouška: 2/9, 40.18 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  30. Studenec u Trutnova - Vánoční jumpingy, 12. 12. 2020

  31. Jumping I: Diskvalifikován

  32. Jumping II: 8/14, 35.65 s, 5.0 tr. b., 5.05 m/s

  33. Jumping light: 6/14, 26.62 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  34. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility, 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020

  35. Agility Individual: 10/67, 40.88 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  36. Agility Squads as Individual: Diskvalifikován

  37. Jumping Individual: Diskvalifikován

  38. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  39. Zdobín - Velká zvičinská, 19. 09. 2020 - 20. 09. 2020

  40. Agility 1: 3/14, 31.62 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  41. Finále: Diskvalifikován

  42. Jumping 1: 3/14, 28.74 s, 0.0 tr. b., 5.57 m/s

  43. Jumping 2: 4/12, 28.34 s, 0.0 tr. b., 5.93 m/s

  44. Zkouška 1: Diskvalifikován

  45. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií, 12. 09. 2020

  46. Agility M: 5/38, 42.21 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  47. Jumping M: 7/40, 33.08 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  48. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky na pohodu, 17. 07. 2020

  49. 1. Jumping A2/A3: Diskvalifikován

  50. 2. Jumping A2/A3: Diskvalifikován

  51. 3. jumping A2/A3: 2/12, 32.66 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  52. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  53. I. agility M: 4/67, 39.51 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  54. II. agility M: 2/67, 41.7 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  55. I. jumping M: 9/67, 38.77 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  56. Studenec u Trutnova - Zkoušky a jumpingy superhrdinů, 30. 05. 2020 - 31. 05. 2020

  57. III. jumping M: Diskvalifikován

  58. II. jumping M: 3/14, 40.18 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  59. I. jumping M: 6/14, 35.81 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  60. Havlovice - OPSION 064 / Východočeské finále, 05. 10. 2019

  61. 1.kvalifikace: 2/11, 32.42 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  62. 2.kvalifikace: 6/11, 33.58 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  63. Zdobín - Velká zvičinská, 21. 09. 2019 - 22. 09. 2019

  64. Agility 1: 1/18, 37.62 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  65. Finále: 2/14, 39.78 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  66. Jumping 1: 2/20, 33.16 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  67. Jumping 2: 1/21, 31.23 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  68. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 08. 09. 2019

  69. Agility: 4/10, 40.95 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  70. Jumping: Diskvalifikován

  71. Zkouška: 2/4, 44.62 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  72. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  73. Agility Squads as Individual: Diskvalifikován

  74. Jumping Open: Diskvalifikován

  75. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  76. Čechy - Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  77. Ne. - Agility II. M: 4/52, 39.19 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  78. Ne. - Jumping II. M: 4/52, 38.82 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  79. So. - Agility I. M: 4/53, 42.55 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  80. So. - Jumping I. M: Diskvalifikován

  81. Rožnov pod Radhoštěm - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 08. 06. 2019 - 09. 06. 2019

  82. QA4 Agility: Diskvalifikován

  83. QA5 Agility: 6/56, 38.99 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  84. QA6 Agility: Diskvalifikován

  85. QJ4 Jumping: 4/55, 41.01 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  86. QJ5 Jumping: Diskvalifikován

  87. QJ6 Jumping: Diskvalifikován

  88. Česká Skalice - OPSION 062 / Rozkoš, 01. 06. 2019 - 02. 06. 2019

  89. So-: Diskvalifikován

  90. So-Agility: 1/22, 39.26 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  91. So-Jumping: 4/23, 36.41 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  92. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  93. QA1 agility: 6/61, 39.39 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  94. QA2 agility: 8/60, 47.03 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  95. QA3 agility: 6/60, 41.81 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  96. QJ1 jumping: 23/61, 46.78 s, 5.78 tr. b., 4.17 m/s

  97. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  98. QJ3 jumping: 37/60, 43.38 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  99. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií, 04. 05. 2019

  100. Agility: 1/42, 40.52 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  101. Jumping: 16/42, 39.14 s, 5.0 tr. b., 4.11 m/s

  102. Tuneliáda: Diskvalifikován

  103. Žernov - Velikonoční zkoušky s jumpem, 22. 04. 2019

  104. 1. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  105. 2. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  106. Jumping open M: 2/13, 29.92 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  107. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 20. 04. 2019

  108. 1. zkouška A3 MA3: 2/5, 40.49 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  109. 2. zkouška A3 MA3: Diskvalifikován

  110. Hra - tuneliáda A2+A3 M: 2/7, 25.48 s, 0.0 tr. b., 5.69 m/s

  111. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  112. Agility I: Diskvalifikován

  113. Agility II: Diskvalifikován

  114. Jumping I: 53/87, 38.29 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  115. Jumping II: Diskvalifikován

  116. Studenec u Trutnova - Krakonošovy jumpingy, 02. 03. 2019

  117. Jumping III M: 2/11, 20.49 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  118. Jumping II M: Diskvalifikován

  119. Jumping I M: 2/11, 32.34 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  120. Zdobín - Velká zvičinská, 15. 09. 2018 - 16. 09. 2018

  121. Agility 1 M: 3/8, 31.1 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  122. Finále M: Diskvalifikován

  123. Jumping 1 M: 2/8, 30.04 s, 0.0 tr. b., 5.66 m/s

  124. Jumping 2 M: 3/12, 28.31 s, 0.0 tr. b., 5.51 m/s

  125. Zkouška 1 MA3: 2/3, 33.31 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  126. Zkouška 2 MA3: 1/4, 38.24 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  127. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 01. 09. 2018

  128. Agility M: Diskvalifikován

  129. Jumping M: 2/15, 33.13 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  130. ZKOUŠKY MA3: 2/7, 42.09 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  131. Mladé Buky - Adventní jumpingy, 10. 12. 2017

  132. JUMPING 1 M: 2/15, 26.61 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  133. JUMPING 2 M: Diskvalifikován

  134. JUMPING 3 M: 3/15, 35.82 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  135. Brno - Agility Collie & Sheltie Cup, 18. 11. 2017

  136. Agility I: 1/37, 32.4 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  137. Agility II FINAL: Diskvalifikován

  138. Jumping I: 7/37, 31.38 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  139. Jumping II: 3/37, 29.03 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  140. Havlovice - OPSION 058 / východočeské finále, 01. 10. 2017

  141. 1. jumping: Diskvalifikován

  142. 2.jumping: 1/11, 29.38 s, 0.0 tr. b., 5.68 m/s

  143. 3.jumping: 10/11, 24.42 s, 5.0 tr. b., 5.57 m/s

  144. Východočeské finále: 1/8, 27.02 s, 0.0 tr. b., 5.66 m/s

  145. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky, 28. 09. 2017

  146. 1. Zka - MA3: 2/5, 39.31 s, 5.0 tr. b., 4.99 m/s

  147. 2. Zka - MA3: Diskvalifikován

  148. Zdobín - Velká zvičinská, 23. 09. 2017 - 24. 09. 2017

  149. ACANA Finále M: Diskvalifikován

  150. Agility 1 M: 2/15, 31.59 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  151. Jumping 1 M: 2/17, 33.16 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  152. Jumping 2 M: 1/15, 32.53 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  153. Zkouška 1 MA3: 1/10, 42.97 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  154. Zkouška 2 MA3: 1/6, 35.37 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  155. Děčín - Mistrovství České republiky, 09. 09. 2017 - 10. 09. 2017

  156. Agility družstev: 2/50, 38.56 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  157. Agility jednotlivců: Diskvalifikován

  158. Jumping družstev: Diskvalifikován

  159. Jumping jednotlivců: Diskvalifikován

  160. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 057, 15. 07. 2017

  161. Jumping: 1/6, 35.28 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  162. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 056, 08. 07. 2017

  163. Jumping: 3/10, 28.35 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  164. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  165. Agility - Ne: 5/50, 38.7 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  166. Agility - So: 7/53, 36.86 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  167. Jumping - Ne: 6/52, 34.67 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  168. Jumping - So: 10/53, 31.85 s, 0.85 tr. b., 4.05 m/s

  169. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS 2017, 10. 06. 2017 - 11. 06. 2017

  170. QA4 agility: Diskvalifikován

  171. QA5 agility: Diskvalifikován

  172. QA6 agility: Diskvalifikován

  173. QJ4 jumping: Diskvalifikován

  174. QJ5 jumping: 10/49, 35.24 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  175. QJ6 jumping: Diskvalifikován

  176. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  177. QA1 agility: 24/68, 46.15 s, 12.15 tr. b., 4.12 m/s

  178. QA2 agility: Diskvalifikován

  179. QA3 agility: 5/70, 37.94 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  180. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  181. QJ2 jumping: 17/69, 32.99 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  182. QJ3 jumping: 10/67, 35.87 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  183. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií + Mistrovství ČR kolií dlouhosrstých a kolií krátkosrstých (otevřený závod), 14. 05. 2017

  184. Agility open M: 1/28, 36.17 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  185. Jumping open M: 4/29, 32.1 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  186. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  187. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 22. 04. 2017

  188. 1. zkouška A3 MA3: Diskvalifikován

  189. 2. zkouška A3 MA3: Diskvalifikován

  190. Hra - tuneliáda pro A2+A3 M: Diskvalifikován

  191. Žernov u České Skalice - Žernovské velikonoční jumpy, 17. 04. 2017

  192. A2+A3 Jump II. M: Diskvalifikován

  193. A2+A3 Jump I. M: Diskvalifikován

  194. Trutnov - Podkrkonošské dvojzkoušky, 11. 03. 2017

  195. II.zkouška MA3: 1/3, 32.83 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  196. I. zkouška MA3: Diskvalifikován

  197. Trutnov - Podkrkonošské dvojzkoušky, 28. 01. 2017

  198. II. zkouška MA3: Diskvalifikován

  199. I. zkouška MA3: Diskvalifikován

  200. Brno - Agility Collie & Sheltie Cup, Cocker Cup, 20. 11. 2016

  201. Agility Final SH: 3/11, 37.18 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  202. Agility I SH: 1/33, 39.15 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  203. Jumping II SH: Diskvalifikován

  204. Jumping I SH: 3/33, 34.88 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  205. Proruby u Hořiček - OPSION 051, 19. 11. 2016

  206. 11.prorubská: Diskvalifikován

  207. 12.prorubská: Diskvalifikován

  208. Blešno - Podzim 2016, 15. 10. 2016

  209. AGILITY: Diskvalifikován

  210. JUMPING: Diskvalifikován

  211. MA3: 1/4, 34.41 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  212. Havlovice - OPSION 050, 01. 10. 2016

  213. Finále: 1/6, 35.24 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  214. Jumping (1): Diskvalifikován

  215. Jumping (2): 1/11, 33.28 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  216. Zkouška: 1/4, 35.79 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  217. Zdobín - Velká zvičinská, 24. 09. 2016 - 25. 09. 2016

  218. Agility 1 M: 1/8, 36.7 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  219. Finálový běh M: 3/8, 34.19 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  220. Jumping 1 M: Diskvalifikován

  221. Jumping 2 M: Diskvalifikován

  222. Zkouška 1 MA3: Diskvalifikován

  223. Zkouška 2 MA3: Diskvalifikován

  224. Trutnov - Hilarem Open 2016, 23. 07. 2016 - 24. 07. 2016

  225. Agility M: 1/13, 34.88 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  226. Jumping 1 M: Diskvalifikován

  227. Jumping M: Diskvalifikován

  228. Zkouška A3 MA3: 3/4, 42.32 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  229. Zkouška Ne MA3: 1/5, 34.49 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  230. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 049, 16. 07. 2016

  231. 1.zkouška: 1/2, 40.1 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  232. 2.zkouška: Diskvalifikován

  233. Jumping Open: 2/3, 30.85 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  234. Zdobín - Zdobínský Večerníček, 15. 07. 2016

  235. Agility M: Diskvalifikován

  236. Jumping M: Diskvalifikován

  237. Dobříš - DogFriends ​BRIT ​kvalifikačky 2016, 18. 06. 2016 - 19. 06. 2016

  238. QA5 Agility: 18/72, 39.95 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  239. QA6 Agility: Diskvalifikován

  240. QJ5 Jumping: Diskvalifikován

  241. QJ6 Jumping: Diskvalifikován

  242. Česká Skalice - OPSION 047 / Rozkoš, 11. 06. 2016 - 12. 06. 2016

  243. Ne-: Diskvalifikován

  244. Ne-Agility: 1/21, 30.93 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  245. Ne-Jumping: 2/21, 26.99 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  246. So-: 1/3, 34.77 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  247. So-Agility: 2/19, 30.76 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  248. So-Jumping: 1/19, 31.98 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  249. Přerov - Natur Pet 2. kvalifikační závod, 21. 05. 2016 - 22. 05. 2016

  250. QA3 Agility: 34/69, 42.04 s, 10.0 tr. b., 4.09 m/s

  251. QA4 Agility: Diskvalifikován

  252. QJ3 Jumping: Diskvalifikován

  253. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  254. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií + Mistrovství ČR kolií dlouhosrstých a kolií krátkosrstých (otevřený závod), 14. 05. 2016

  255. Agility open M: Diskvalifikován

  256. Jumping open M: Diskvalifikován

  257. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  258. Ratenice - Dvojzkoušky "Čarodějnický rej", 30. 04. 2016

  259. ZkA. II. MA3: 1/1, 41.34 s, 10.0 tr. b., 4.55 m/s

  260. ZkA. I MA3: 1/1, 37.47 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  261. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2016, 23. 04. 2016 - 24. 04. 2016

  262. QA1 Agility: Diskvalifikován

  263. QA2 Agility: Diskvalifikován

  264. QJ1 Jumping: Diskvalifikován

  265. QJ2 Jumping: Diskvalifikován

  266. Děčín - Start Up 2016, 22. 04. 2016

  267. Agility I: Diskvalifikován

  268. Agility II: Diskvalifikován

  269. Zdobín - Zvičinská jednička a dvojka - speciál pro A1+A2, 17. 04. 2016

  270. DUFLEX tuneliáda A2+A3 M: Diskvalifikován

  271. Žernov u České Skalice - Žernovské jumpy, 09. 04. 2016

  272. Jumping 1 M: 2/9, 33.66 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  273. Jumping 2 M: Diskvalifikován

  274. Proruby u Hořiček - Velikonoční jumpingy, 28. 03. 2016

  275. III. Jumping M: Diskvalifikován

  276. II. Jumping M: 2/16, 31.28 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  277. I. Jumping M: Diskvalifikován

  278. Horka nad Moravou - Faktor strachu popáté aneb zkouškový maraton, 11. 03. 2016 - 13. 03. 2016

  279. I Agility: Diskvalifikován

  280. II Agility: Diskvalifikován

  281. III Agility: Diskvalifikován

  282. IV Agility: Diskvalifikován

  283. Proruby u Hořiček - OPSION 046 / dvojzkoušky, 05. 03. 2016

  284. 10.prorubská: Diskvalifikován

  285. 9.prorubská: Diskvalifikován

  286. Proruby u Hořiček - OPSION 045 / dvojzkoušky, 13. 02. 2016

  287. 7.prorubská: 1/2, 38.9 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  288. 8.prorubská: Diskvalifikován

  289. Proruby u Hořiček - OPSION 043 / dvojzkoušky, 02. 01. 2016

  290. 3.prorubská: 1/2, 42.01 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  291. 4.prorubská: Diskvalifikován

  292. Proruby u Hořiček - OPSION 042 / dvojzkoušky, 05. 12. 2015

  293. 1.prorubská: Diskvalifikován

  294. 2.prorubská: Diskvalifikován

  295. Dolní Přím - IV. Arion cup + 4.roč. MR beauceronů + MR bíglů, 28. 11. 2015

  296. Agility: Diskvalifikován

  297. Jumping: Diskvalifikován

  298. Ratenice - ICE AGE AGI II., 24. 10. 2015 - 25. 10. 2015

  299. Jumping II. M: Diskvalifikován

  300. Jumping I. M: 5/13, 36.9 s, 0.0 tr. b., 3.58 m/s

  301. ZkA II. MA2: 2/7, 34.72 s, 5.0 tr. b., 5.07 m/s

  302. ZkA I. MA2: 2/7, 36.72 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  303. ZkA MA2: 1/5, 42.09 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  304. Lysá nad Labem - Trojzkoušky, 27. 09. 2015

  305. MA2 I.: 1/6, 32.95 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  306. MA2 II.: Diskvalifikován

  307. MA2 III.: 1/6, 30.69 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  308. Zdobín - Velká zvičinská, 19. 09. 2015 - 20. 09. 2015

  309. Agility 1 M: 1/9, 31.75 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  310. Finálový běh M: 3/7, 31.26 s, 5.0 tr. b., 4.96 m/s

  311. Jumping 1 M: Diskvalifikován

  312. Jumping 2 M: 2/8, 27.91 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  313. Tuneliáda M: 1/5, 25.19 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  314. Zkouška 1 MA2: 1/5, 38.88 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  315. Zkouška 2 MA2: Diskvalifikován

  316. Opatovice nad Labem - ACANA SIRIUS Cup 2015, 22. 08. 2015 - 23. 08. 2015

  317. NE - Holdye memorial M: 2/15, 41.66 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  318. NE - jumping M: Diskvalifikován

  319. NE - Zkouška agility MA2: 3/4, 41.37 s, 5.0 tr. b., 4.16 m/s

  320. Jičín - O pohár PPP, 22. 08. 2015

  321. O Pohár PPP 2015: 1/13, 37.66 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  322. O Pohár PPP 2015: 2/29, 31.56 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  323. O Pohár PPP 2015: Diskvalifikován

  324. Trutnov - I. Hilarem Cup, 02. 08. 2015

  325. II. zkouška MA2: Diskvalifikován

  326. I. zkouška MA2: 3/9, 42.91 s, 15.0 tr. b., 4.17 m/s

  327. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 041, 18. 07. 2015

  328. Agility: 1/13, 30.67 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  329. Jumping: Diskvalifikován

  330. Zkouška: Diskvalifikován

  331. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 040 / dvojzkoušky, 11. 07. 2015

  332. (1) zkouška: 1/7, 31.67 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  333. (2) zkouška: 1/7, 33.0 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  334. Brno - 3. Kvalifikační závod, 13. 06. 2015 - 14. 06. 2015

  335. Agility Ne: Diskvalifikován

  336. Agility So: Diskvalifikován

  337. Jumping Ne: 12/63, 38.09 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  338. Jumping So: Diskvalifikován

  339. Kroměříž - Hanácké kvalifikačke v Kroměřížu - 2. KZ dospělých, 23. 05. 2015 - 24. 05. 2015

  340. Agility II Open: Diskvalifikován

  341. Agility I Open: Diskvalifikován

  342. Jumping II Open: Diskvalifikován

  343. Jumping I Open: Diskvalifikován

  344. Opatovice nad Labem - Mistrovství ČR sheltií - otevřený závod, 10. 05. 2015

  345. Agility M: Diskvalifikován

  346. Jumping M: 2/26, 35.32 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  347. Tuneliáda M: 4/24, 17.02 s, 0.0 tr. b., 5.88 m/s

  348. Zkouška MA1: 1/8, 26.27 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  349. Jičín - Prvomájové závody, 01. 05. 2015

  350. Prvomájové závody agility 2015 - A: Diskvalifikován

  351. Prvomájové závody agility 2015 - J: 3/26, 41.14 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  352. Prvomájové závody agility 2015 - ZkA: Diskvalifikován

  353. Zdobín - Zvičinská jednička a dvojka - speciál pro A1+A2, 19. 04. 2015

  354. 1. Zkouška A1 MA1: Diskvalifikován

  355. 2. Zkouška A1 MA1: Diskvalifikován

  356. Hra - tuneliáda A1 MA1: 1/7, 30.62 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  357. Havlovice - OPSION 038 / Velikonoční, 06. 04. 2015

  358. Agility: 2/11, 36.09 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  359. Jumping: Diskvalifikován

  360. Velikonoční: Diskvalifikován

  361. Horka nad Moravou - Faktor strachu počtvrté aneb 4x A1 + 4x A3, 28. 03. 2015

  362. Agility I: Diskvalifikován

  363. Agility II: 1/8, 30.94 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  364. Agility III: 1/7, 33.46 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  365. Agility IV: Diskvalifikován