Cz En

Jumping 1 M

  1. Datum: 21. 05. 2022
  2. Závod: Čechy - Trutnov - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky
  3. Rozhodčí: Vyplelová, Petra (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 48.0 s
  6. Maximální čas: 82.0 s
  7. Délka: 206.0 m
  8. Velikost: M
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 4.29 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 022220 Lenka Prokešová E´Chia Carassou 0 0 0.0 0.0 36.8 5.6 V V
2 052118 Martina Sigmundová Arwen Easy Euforia 0 0 0.0 0.0 37.62 5.48 V V
3 068716 Radana Vykydalová Bastet Czech Dreamer 0 0 0.0 0.0 37.73 5.46 V V
4 076816 Barbara Malcová Jizerka von Schnappi Schnapp 0 0 0.0 0.0 37.79 5.45 V V
5 050019 Jana Zemková Dream Come True Perla z Polabí 0 0 0.0 0.0 38.62 5.33 V V
6 025720 Anna Koťátková Zora z Koněprus 0 0 0.0 0.0 39.28 5.24 V V
7 053018 Denisa Sommerová Nougat Nutty Romy´s Choco 0 0 0.0 0.0 39.73 5.18 V V
8 010119 Petra Haspeklová Vixi Devil Drink z Laviny 0 0 0.0 0.0 40.39 5.1 V V
9 000320 Jana Kočová Elis 0 0 0.0 0.0 41.59 4.95 V V
10 054421 Rudolf Broulík Annie Rose Štěstí ze severu 0 0 0.0 0.0 42.75 4.82 V V
11 001918 Jitka Hrdinová A3Ch Aquamarine Nangabet 0 0 0.0 0.0 43.62 4.72 V V
12 034911 Renata Mandová A3Ch Amber´s Sunshine v.d. Toetesteijn 0 0 0.0 0.0 44.81 4.6 V V
13 030919 Veronika Dohnanská Brenner Maradriam 0 0 0.0 0.0 46.28 4.45 V V
14 019916 Karolína Tittlová Lexie Mecseki Bundás 0 0 0.0 0.0 47.54 4.33 V V
15 081717 Barbora Kozlová Run For Fun Koryfej 1 0 0.0 5.0 38.11 5.41 V V
16 011615 Jana Jamborová Cockie MVs 0 1 0.0 5.0 40.22 5.12 V V
17 092415 Kristýna Matrasová A3Ch New Nova Fort Fox 0 1 0.0 5.0 41.68 4.94 V V
18 095019 Rudolf Broulík Halle Berry Sněžný tygr 0 1 0.0 5.0 44.38 4.64 V V
19 081315 Jana Mikulová Akord Srdeční záležitost 0 1 7.14 12.14 55.14 3.74 VD VD
20 070914 Tereza Martišová Back in love Abby Youwentis 3 0 0.0 15.0 42.07 4.9 VD VD
21 054420 Nikol Kubicová Juster Sněžný tygr 3 0 0.0 15.0 44.36 4.64 VD VD
22 020420 Adéla Drejčková Haribo Big Scotty´s Dream 0 2 14.1 24.1 62.1 3.32 D D
DIS 078218 Soňa Hurníková Félix Dog from Wonderland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 051017 Michala Krejčí Wonder Perla z Polabí DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 015516 Tomáš Jindra Born to Track Fawn Dancing with Fire DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 014218 Petr Vajgl Letty Moravské srdce DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 016417 Kristýna Lérová Berenita Nella Belavia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 083917 Yveta Nezvalová Zochová A3Ch Bond Bleu Colline DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 014617 Jan Růža Zoro Gold z Vesničky u hranic DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 030920 Zuzana Sobková Biscotto Borneo la Vera Felicitá DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 056020 Kateřina Břízová French Kiss Anarchia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 055217 Monika Fantová Whisky Perla z Polabí DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 045220 Květa Sálusová Bara Tajfú Sobasan DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 018621 Veronika Maryníková Esta Loca Te Salutant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 023318 Veronika Květoňová Essence of Power Mondeo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 006121 Věra Kuchtová Astien Harlekin Prague Campanile DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 053317 Veronika Brišová Amazing Abigail Of Schmikes Yard DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 053914 Dana Svobodová Calimero Zapa Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 010221 Kristýna Vlachová Idol of Heart ze Smrčkova dvora DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 046421 Veronika Tobolková Go on Gaya z Vejřího hnízda DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 041221 Lucie Pospíšilová Imperium Z Karlova Hrádku DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 073918 Klára Bradáčová Babu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 005222 Radana Vykydalová Dot de la belle folie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001117 Renata Mandová Comic Caillin Bellamoon DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 030518 Milan Jirásek A3Ch Yantanee ze Shetlandů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 052921 Hana Malá Chuck z Ušákova DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 056019 Michaela Hobzová Jigsaw Design z Lomu ve Skále DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 041621 Lucie Dušková Klark z Lomu ve Skále DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 055221 Julie Dušková Fifty Shades Bazooka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 094415 Klára Jůdová Rézinka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 070720 Kristýna Hrůza Bársony Sobasan DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 081215 Jana Mikulová A3Ch Agile Srdeční záležitost DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 087214 Olga Mařáčková Celeste z Lomu ve Skále DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 004716 Hanka Kryšpínová A3Ch Sára DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 082018 Lenka Krejčí Archie Richmond Silky Dafnee DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 076612 Anna Koťátková A3Ch Arielle Hak Ami DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 074415 Jana Kočová A3Ch Gino DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 034616 Tomáš Ješke Norma Jean Koryfej DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 030116 Michaela Hobzová A3Ch Oudie See Koryfej DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 039218 Julie Dušková Aréna DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 010019 Lucie Bidlová Ember Ellin Bellamoon DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001416 Markéta Šulcová A3Ch Nesquik Black Neraka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 017420 Dana Svobodová Celestin Bred with love DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 024220 Romana Jirásková Rory Black Neraka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 090818 Josef Žák Uragán von Schnappi Schnapp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 043819 Marie - Anna Kociánová Coca Cola Perla z Polabí DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 021318 Veronika Belantová A3Ch Saga pod Ořechem DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 030216 Klára Marešová A3Ch Monty Z Josefovské pevnosti DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 035118 Bára Terčová A3Ch Embargo de Nigromanta DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001015 Lenka Dušková A3Ch Iris Black z Vesničky u hranic DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 039815 Nikola Pokorná Andromeda Czech Dreamer DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 066817 Jitka Humpolcová Ammon Simple Elegance DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO