055217

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Monika Fantová, Kelli banda

    Arrow_down

Pes

  1. A3Ch Whisky Perla z Polabí, Sheltie

    Arrow_down

Výsledky

  1. Osenice (Dětenice) - Osenické dvojzkoušky, 25. 02. 2024

  2. 1. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  3. 2. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  4. Osenice - Mistrovství ČR kříženců a psů bez PP + jumping A0, 26. 11. 2023

  5. Agility Open: Diskvalifikován

  6. Jumping Open: 3/27, 34.43 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  7. Kladno - Agility Collie & Sheltie Cup 2023, 14. 10. 2023

  8. Agility I M: Diskvalifikován

  9. Jumping II Special M: Diskvalifikován

  10. Jumping I M: Diskvalifikován

  11. Lysá nad labem - Dvojzkoušky + A0, 28. 09. 2023

  12. Zkouška II MA3: 3/6, 46.63 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  13. Zkouška I MA3: Diskvalifikován

  14. Mladá Boleslav - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 17. 06. 2023 - 18. 06. 2023

  15. Agility 1 M: Diskvalifikován

  16. Agility 2 M: 24/69, 49.08 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  17. Jumping 1 M: 19/74, 37.45 s, 5.0 tr. b., 4.99 m/s

  18. Jumping 2 M: 39/75, 36.95 s, 11.95 tr. b., 4.11 m/s

  19. Liberec - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 20. 05. 2023 - 21. 05. 2023

  20. Agility 1 M: Diskvalifikován

  21. Agility 2 M: Diskvalifikován

  22. Jumping 1 M: Diskvalifikován

  23. Jumping 2 M: Diskvalifikován

  24. Kladno - Jarní zkoušky trochu jinak + A0, 07. 05. 2023

  25. 1. Zkouška MA3: 5/11, 45.49 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  26. 2. Zkouška MA3: 2/11, 38.09 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  27. Roudnice nad Labem - DogFriends Rozcvička, 21. 04. 2023

  28. MA3 I: Diskvalifikován

  29. MA3 II: Diskvalifikován

  30. Kladno - Velikonoční zkoušky + A0, 10. 04. 2023

  31. 1. Zkouška MA3: 3/8, 44.05 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  32. 2. Zkouška MA3: 2/8, 40.62 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  33. Kladno - Trojzkoušky úžasné agiplochy + A0 a Veteráni, 04. 03. 2023

  34. 1. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  35. 2. Zkouška MA3: 2/9, 49.1 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  36. 3. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  37. Ludvíkovice u Děčína - Dvojzkoušky Ludvíkovice + Jumpingy A0 a Veteráni, 05. 02. 2023

  38. Zkouška MA3 I.: Diskvalifikován

  39. Zkouška MA3 II.: Diskvalifikován

  40. KLADNO - Jahodová Předpárty, 27. 01. 2023

  41. 1. zkouška MA3: 2/5, 43.49 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  42. 2. zkouška MA3: Diskvalifikován

  43. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 27. 01. 2023

  44. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  45. První zkouška: Diskvalifikován

  46. Ludvíkovice u Děčína - Vánoční dvojzkoušky + Jumpingy A0 a Veteránů, 11. 12. 2022

  47. Zkouška MA3 I.: Diskvalifikován

  48. Zkouška MA3 II.: 1/7, 48.25 s, 5.0 tr. b., 4.06 m/s

  49. Terezín - Agility pro Ukrajinu II., 03. 12. 2022 - 04. 12. 2022

  50. Jumping 2+3 M: Diskvalifikován

  51. MA3 III: Diskvalifikován

  52. MA3 IV: Diskvalifikován

  53. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2022

  54. Agility M Inca Collagen: Diskvalifikován

  55. Jumping M Grešík: 14/25, 54.6 s, 12.6 tr. b., 3.63 m/s

  56. Zkouška MA3 Vento.cz PPP: 4/15, 44.92 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  57. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 16. 09. 2022

  58. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  59. První zkouška: Diskvalifikován

  60. Čechy - Liberec - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 18. 06. 2022 - 19. 06. 2022

  61. Agility 1 M: Diskvalifikován

  62. Agility 2 M: Diskvalifikován

  63. Jumping 1 M: 29/64, 47.67 s, 15.67 tr. b., 4.2 m/s

  64. Jumping 2 M: Diskvalifikován

  65. Čechy - Trutnov - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 21. 05. 2022 - 22. 05. 2022

  66. Agility 1 M: Diskvalifikován

  67. Agility 2 M: 26/72, 47.22 s, 10.0 tr. b., 4.57 m/s

  68. Jumping 1 M: Diskvalifikován

  69. Jumping 2 M: Diskvalifikován

  70. Radovesice - Pohodářské dvojzkoušky, 15. 05. 2022

  71. 1. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  72. 2. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  73. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 29. 04. 2022

  74. Druhá zkouška: 1/3, 43.27 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  75. První zkouška: Diskvalifikován

  76. Roudnice nad Labem - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, 23. 04. 2022 - 24. 04. 2022

  77. QA1 Agility: Diskvalifikován

  78. QA2 Agility: Diskvalifikován

  79. QA3 Agility: Diskvalifikován

  80. QJ1 Jumping: 17/64, 44.28 s, 1.53 tr. b., 4.92 m/s

  81. QJ2 Jumping: Diskvalifikován

  82. QJ3 Jumping: Diskvalifikován

  83. Roudnice nad Labem - Páteční rozjezd, 22. 04. 2022

  84. Zkouška MA3: 1/10, 45.07 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  85. 2. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  86. Dolní Počernice - Jarní dvojzkoušky, 16. 04. 2022

  87. MA3: Diskvalifikován

  88. MA3 II.: Diskvalifikován

  89. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2022 (2/3), 11. 02. 2022 - 12. 02. 2022

  90. Pátek MA3 I.: Diskvalifikován

  91. Pátek MA3 II.: Diskvalifikován

  92. Beroun - Sváteční zkoušky, 17. 11. 2021

  93. 1. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  94. 2. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  95. Děčin - Dvojzkoušky Děčín, 27. 06. 2021

  96. 1. zkouška MA3: Diskvalifikován

  97. 2. zkouška MA3: Diskvalifikován

  98. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  99. Agility 1 M: 16/61, 51.41 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  100. Agility 2 M: Diskvalifikován

  101. Jumping 1 M: Diskvalifikován

  102. Jumping 2 M: Diskvalifikován

  103. Buštěhrad - Buštěhradská ruleta - dvojzkoušky - červen, 04. 06. 2021

  104. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  105. První zkouška: Diskvalifikován

  106. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 11. 12. 2020

  107. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  108. První zkouška: Diskvalifikován

  109. Beroun - Zkoušky trochu jinak, 10. 10. 2020

  110. 1. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  111. 2. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  112. Řepčice u Velkých Popovic - 2v1 + zkouška, 28. 09. 2020

  113. Jumping A2,3: 3/5, 30.9 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  114. Zkoušky Agility: 2/4, 40.52 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  115. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility, 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020

  116. Agility Individual: 44/67, 46.6 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  117. Agility Squads as Individual: Diskvalifikován

  118. Jumping Individual: 43/70, 37.07 s, 4.07 tr. b., 4.1 m/s

  119. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  120. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  121. I. agility M: 14/67, 43.65 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  122. II. agility M: Diskvalifikován

  123. II. jumping M: 20/64, 37.27 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  124. I. jumping M: 41/67, 44.97 s, 10.0 tr. b., 4.2 m/s

  125. Terezín - Terezínský zimní pohár - 5. kolo, 23. 02. 2020

  126. A3 II M: Diskvalifikován

  127. A3 I M: 1/8, 40.64 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  128. Terezín - Terezínský zimní pohár - 3. kolo, 14. 12. 2019

  129. A2 II M: Diskvalifikován

  130. A2 I M: 1/3, 39.51 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  131. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 08. 11. 2019

  132. Druhá zkouška MA2: Diskvalifikován

  133. První zkouška MA2: 1/4, 29.44 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  134. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 11. 10. 2019

  135. Druhá zkouška MA2: 1/2, 30.41 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  136. První zkouška MA2: 1/2, 32.3 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  137. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 29. 09. 2019

  138. Agility M: 1/25, 32.96 s, 0.0 tr. b., 5.46 m/s

  139. Jumping M: 13/25, 34.38 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  140. Zkouška A2 M: 2/9, 34.83 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  141. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  142. Agility Open: Diskvalifikován

  143. Agility Squads as Individual: 36/69, 45.14 s, 10.0 tr. b., 4.12 m/s

  144. Jumping Open: Diskvalifikován

  145. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  146. Louny - Hurá na prázdniny, 29. 06. 2019

  147. Agility M: 3/14, 40.21 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  148. Jumping M: 6/14, 35.09 s, 2.09 tr. b., 3.93 m/s

  149. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  150. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  151. QA1 agility: 37/61, 51.46 s, 11.46 tr. b., 3.89 m/s

  152. QA2 agility: Diskvalifikován

  153. QA3 agility: Diskvalifikován

  154. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  155. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  156. QJ3 jumping: 38/60, 48.39 s, 9.39 tr. b., 3.8 m/s

  157. Děčín - Májový pohár a II. mistrovství republiky retrívrů, 08. 05. 2019

  158. Agility MA: 1/23, 34.38 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  159. Jumping MA: Diskvalifikován

  160. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  161. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  162. Agility I: 15/88, 43.02 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  163. Agility II: Diskvalifikován

  164. Jumping I: Diskvalifikován

  165. Jumping II: 13/87, 38.13 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  166. Beroun - Dvojzkoušky agility VI., 06. 04. 2019

  167. MA2 I.: 1/8, 37.37 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  168. MA2 II.: Diskvalifikován

  169. MA2 III.: 1/8, 34.51 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  170. Řitka - Zkoušky - březen 2019, 22. 03. 2019

  171. 1. zkouška MA1: 1/2, 37.28 s, 11.28 tr. b., 2.98 m/s

  172. 2. zkouška MA1: 1/2, 29.44 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  173. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 15. 03. 2019

  174. Druhá zkouška MA1: Diskvalifikován

  175. První zkouška MA1: Diskvalifikován

  176. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 5. kolo, 24. 02. 2019

  177. 1. Zkouška MA1: 1/5, 39.54 s, 10.0 tr. b., 4.3 m/s

  178. 2. Zkouška MA1: 1/5, 34.41 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  179. Řitka - Zkoušky - únor 2019, 22. 02. 2019

  180. 1. zkouška MA1: Diskvalifikován

  181. 2. zkouška MA1: 1/1, 32.0 s, 0.0 tr. b., 3.94 m/s

  182. Nymburk - Čarodějnické hopsání - dvojzkoušky, 29. 04. 2018

  183. 1. zkouška MA1: 2/6, 32.19 s, 0.0 tr. b., 4.04 m/s

  184. 2. zkouška MA1: 2/6, 30.24 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  185. Žernov - Žernovské jumpy, 21. 04. 2018

  186. Jumpy A1 - I.běh MA1: 3/6, 29.83 s, 5.0 tr. b., 4.09 m/s

  187. Jumpy A1 - II. běh MA1: 2/6, 27.44 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  188. Zkouška A1 MA1: Diskvalifikován

  189. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 6. kolo, 25. 03. 2018

  190. Agility A0 MA1: Diskvalifikován

  191. Jumping A0 MA1: 1/6, 23.11 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s