Cz En

001117

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Renata Mandová, Agility Hloubětín

    Člen KA

Pes

  1. Comic Caillin Bellamoon, Kooikerhondje

Výsledky

  1. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility, 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020

  2. Agility Individual: 13/67, 41.84 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  3. Agility Squads as Individual: 36/72, 47.5 s, 10.0 tr. b., 4.34 m/s

  4. Jumping Individual: Diskvalifikován

  5. Jumping Squads as Individual: 24/72, 34.07 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  6. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky VI/20, 18. 09. 2020

  7. II. Zk MA3: 1/4, 41.41 s, 1.41 tr. b., 4.35 m/s

  8. I. Zk MA3: Diskvalifikován

  9. Kosmonosy - Odpolední SWEET ENERGY zkoušky, 10. 09. 2020

  10. II. zkouška A3 M: 1/5, 40.45 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  11. I. zkouška A3 M: 4/5, 46.96 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  12. Ratenice - Letní párty 2020, 02. 08. 2020

  13. Jumping Open M: 3/21, 35.65 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  14. ZkA. MA3 I.: 6/13, 56.16 s, 10.0 tr. b., 3.77 m/s

  15. ZkA. MA3 II.: 2/12, 43.23 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  16. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  17. I. agility M: Diskvalifikován

  18. II. agility M: 5/67, 44.54 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  19. II. jumping M: 35/64, 40.48 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  20. I. jumping M: 8/67, 38.64 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  21. Dolní Počernice - Hloubětínský drak 2019 a I.MR Kooikerhondje, 21. 09. 2019

  22. Agility M: 2/16, 32.37 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  23. Jumping M: Diskvalifikován

  24. Zkouska MA3: Diskvalifikován

  25. Městec Králové - Závod při LVT Městec Králové, 03. 08. 2019

  26. Agility open M: Diskvalifikován

  27. Jumping open M: 2/7, 31.75 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  28. Zkouška MA3: 4/5, 44.82 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  29. Ptýrov u Mnichova Hradiště - Holi PÁRTY, 31. 07. 2019

  30. II. zkouška MA2: 1/5, 34.75 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  31. I. zkouška MA2: Diskvalifikován

  32. Rožnov pod Radhoštěm - 10th MORAVIA OPEN 2019, 05. 07. 2019 - 07. 07. 2019

  33. Agility 1: 25/79, 50.33 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  34. Agility 2: 10/70, 44.65 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  35. Agility 3: Diskvalifikován

  36. Agility 4: Diskvalifikován

  37. Agility Trial: 3/15, 45.21 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  38. Grand Final: Diskvalifikován

  39. Jumping 1: 38/79, 41.37 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  40. Jumping 2: Diskvalifikován

  41. Čechy - Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  42. Ne. - Agility II. M: Diskvalifikován

  43. Ne. - Jumping II. M: Diskvalifikován

  44. So. - Agility I. M: Diskvalifikován

  45. So. - Jumping I. M: Diskvalifikován

  46. Dolní Počernice - XVIII.Velká jarní cena jednotlivců, MR kříženců a psů bez PP, 01. 06. 2019 - 02. 06. 2019

  47. Agility finale medium: Diskvalifikován

  48. Nedele Jumping medium: 1/22, 33.93 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  49. Nedele zkouska MA2: 1/4, 32.44 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  50. Sobota Agility medium: 1/10, 39.56 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  51. Sobota Jumping medium: 1/10, 33.61 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  52. Sobota zkouška MA2: Diskvalifikován

  53. Praha - Dvojzkoušky Toulcův Dvůr, 27. 04. 2019

  54. Zkouska MA2 1: 1/7, 37.63 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  55. Zkouska MA2 2: Diskvalifikován

  56. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  57. Agility I: Diskvalifikován

  58. Agility II: 38/84, 46.37 s, 12.37 tr. b., 4.14 m/s

  59. Jumping I: 36/87, 36.54 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  60. Jumping II: 23/87, 40.68 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  61. Beroun - Dvojzkoušky agility VI., 06. 04. 2019

  62. MA2 I.: Diskvalifikován

  63. MA2 II.: Diskvalifikován

  64. MA2 III.: 2/8, 32.97 s, 5.0 tr. b., 5.13 m/s

  65. Kladno - Zkoušky NKÚ VIII., 29. 03. 2019

  66. Zkouška MA2 I: Diskvalifikován

  67. Zkouška MA2 II: 1/2, 39.09 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  68. Záryby - Hloubětínský drak - MČR kříženců, 28. 09. 2018

  69. Agility open M: Diskvalifikován

  70. Jumping open M: Diskvalifikován

  71. Městec Králové - ZÁVOD PŘI LVT Městec Králové a MČR kníračů v agility, 04. 08. 2018

  72. Agility M: Diskvalifikován

  73. Jumping M: 4/10, 32.87 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  74. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  75. Záryby - II. Zárybské Quatrozkoušky, 14. 07. 2018 - 15. 07. 2018

  76. Nedele MA2 1: Diskvalifikován

  77. Nedele MA2 2: Diskvalifikován

  78. Sobota MA2 1: 3/5, 31.67 s, 5.0 tr. b., 5.15 m/s

  79. Sobota MA2 2: Diskvalifikován

  80. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  81. Agility II. M: Diskvalifikován

  82. Agility I. M: Diskvalifikován

  83. Jumping II. M: Diskvalifikován

  84. Jumping I. M: Diskvalifikován

  85. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  86. QA1 agility: Diskvalifikován

  87. QA2 agility: Diskvalifikován

  88. QA3 agility: Diskvalifikován

  89. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  90. QJ2 jumping: 32/58, 46.43 s, 9.43 tr. b., 4.2 m/s

  91. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  92. Záryby - Hloubětínské quatrozkoušky, 21. 04. 2018 - 22. 04. 2018

  93. Nedele MA2 1: Diskvalifikován

  94. Nedele MA2 2: Diskvalifikován

  95. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  96. I Agility Open: 21/69, 36.4 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  97. II Agility Open: Diskvalifikován

  98. II Jumping Open: Diskvalifikován

  99. I Jumping Open: 41/69, 47.07 s, 15.07 tr. b., 3.74 m/s

  100. Kutná Hora - O Kutnohorský groš + Vousatý pohár, 08. 04. 2018

  101. Agility Open M: Diskvalifikován

  102. Jumping Open M: 16/28, 28.6 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  103. Zkoušky MA2: Diskvalifikován

  104. Beroun - Dvojzkoušky agility III., 07. 04. 2018

  105. Zkoukša 1 MA2: 3/6, 43.3 s, 5.0 tr. b., 4.0 m/s

  106. Zkouška 2 MA2: 4/6, 37.47 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  107. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 02. 12. 2017

  108. Czech Imp Jump Medium: 11/29, 25.92 s, 0.92 tr. b., 3.86 m/s

  109. Jumping 1 Medium: 12/29, 41.52 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  110. Jumping 2 Medium: Diskvalifikován

  111. Louny - Závod při LVT Louny, MR špiců, 05. 08. 2017

  112. Agility M: Diskvalifikován

  113. Jumping M: 6/18, 42.17 s, 5.0 tr. b., 3.98 m/s

  114. Zkouska MA1: 1/7, 37.79 s, 5.0 tr. b., 3.84 m/s

  115. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  116. Agility - Ne: Diskvalifikován

  117. Agility - So: Diskvalifikován

  118. Jumping - Ne: Diskvalifikován

  119. Jumping - So: Diskvalifikován

  120. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS 2017, 10. 06. 2017 - 11. 06. 2017

  121. QA6 agility: Diskvalifikován

  122. QJ5 jumping: Diskvalifikován

  123. QJ6 jumping: 19/49, 35.64 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  124. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  125. QA1 agility: Diskvalifikován

  126. QA2 agility: Diskvalifikován

  127. QA3 agility: Diskvalifikován

  128. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  129. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  130. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  131. Beroun - Aprílové zkoušky, 22. 04. 2017 - 23. 04. 2017

  132. III. zkouška MA1: 2/3, 34.2 s, 5.0 tr. b., 4.01 m/s

  133. II. zkouška MA1: 2/3, 40.98 s, 5.0 tr. b., 3.37 m/s

  134. I. zkouška MA1: Diskvalifikován

  135. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  136. Agility 1: Diskvalifikován

  137. Agility 2: 15/50, 46.61 s, 6.61 tr. b., 4.05 m/s

  138. Jumping 1: Diskvalifikován

  139. Jumping 2: Diskvalifikován

  140. Beroun - Dvojzkoušky agility I., 04. 03. 2017

  141. Zkouška 1 MA1: Diskvalifikován

  142. Zkouška 2 MA1: 5/10, 39.18 s, 10.0 tr. b., 3.83 m/s