Cz En

050019

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Jana Zemková, Agility pod Zvičinou

    Člen KA

Pes

  1. Dream Come True Perla z Polabí, Sheltie

Výsledky

  1. Zdobín - Velká zvičinská, 24. 09. 2022 - 25. 09. 2022

  2. Agility 1: 1/22, 40.38 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  3. Finálový běh: 1/14, 42.14 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  4. Jumping 1: 1/23, 34.53 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  5. Jumping 2: 1/22, 33.81 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  6. Zkouška 1: 1/8, 35.9 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  7. Mladeč - Nové Zámky - Mistrovství ČR sheltií, 10. 09. 2022

  8. Agility M: 2/56, 39.12 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  9. Jumping M: 2/57, 37.38 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  10. Tuneliáda M: 4/53, 34.46 s, 0.0 tr. b., 6.07 m/s

  11. Mohelnice - Mistrovství České republiky, 03. 09. 2022 - 04. 09. 2022

  12. Agility: 10/73, 43.93 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  13. Agility Družstva - výsledky jako jednotlivci: 8/73, 37.33 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  14. Jumping: 11/73, 42.03 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  15. Jumping Družstva - výsledky jako jednotlivci: 13/73, 42.17 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  16. Ratenice - Prázdninové zkoušky I., 30. 07. 2022

  17. ZkA. II. MA3: 1/11, 38.04 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  18. ZkA. I. MA3: Diskvalifikován

  19. Čechy - Liberec - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 18. 06. 2022 - 19. 06. 2022

  20. Agility 1 M: 3/64, 43.13 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  21. Agility 2 M: 11/55, 39.08 s, 5.0 tr. b., 5.37 m/s

  22. Jumping 1 M: 12/64, 36.69 s, 5.0 tr. b., 5.45 m/s

  23. Jumping 2 M: 3/62, 36.53 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  24. Trutnov - 2. Kvalifikační závod na AWC, EO, IMCA, 04. 06. 2022 - 05. 06. 2022

  25. QA4 Agility: 8/44, 44.62 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  26. QA5 Agility: Diskvalifikován

  27. QA6 Agility: 3/41, 44.44 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  28. QJ4 Jumping: 7/44, 41.66 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  29. QJ5 Jumping: 13/44, 40.08 s, 1.04 tr. b., 5.36 m/s

  30. QJ6 Jumping: Diskvalifikován

  31. Čechy - Trutnov - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 21. 05. 2022 - 22. 05. 2022

  32. Agility 1 M: 18/72, 44.47 s, 5.0 tr. b., 4.88 m/s

  33. Agility 2 M: Diskvalifikován

  34. Jumping 1 M: 5/72, 38.62 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  35. Jumping 2 M: 7/69, 38.64 s, 0.0 tr. b., 5.62 m/s

  36. Jičín - Májové závody + dvojzkoušky, 07. 05. 2022 - 08. 05. 2022

  37. Agility: 5/19, 41.87 s, 10.0 tr. b., 4.99 m/s

  38. Jumping: 1/18, 31.67 s, 0.0 tr. b., 5.53 m/s

  39. Zkouška neděle 1 : Diskvalifikován

  40. Zkouška neděle 2: 1/7, 38.26 s, 0.0 tr. b., 5.7 m/s

  41. Zkouška sobota: Diskvalifikován

  42. Roudnice nad Labem - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, 23. 04. 2022 - 24. 04. 2022

  43. QA1 Agility: Diskvalifikován

  44. QA2 Agility: 16/64, 46.94 s, 8.52 tr. b., 4.52 m/s

  45. QA3 Agility: 11/61, 41.58 s, 5.0 tr. b., 5.29 m/s

  46. QJ1 Jumping: Diskvalifikován

  47. QJ2 Jumping: Diskvalifikován

  48. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 16. 04. 2022

  49. 1. Zkouška: Diskvalifikován

  50. 2. Zkouška: 1/8, 40.29 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  51. Tuneliáda A2+A3: 1/11, 21.6 s, 0.0 tr. b., 6.44 m/s

  52. Ratenice - Dubnové Canviťácké dvojzkoušky, 03. 04. 2022

  53. ZkA. II. MA3: Diskvalifikován

  54. ZkA. I. MA3: Diskvalifikován

  55. Čerčany - "Mistr krátkých tratí" - 2.ročník, 19. 02. 2022

  56. Agility 1 - Medium: Diskvalifikován

  57. Agility 2 - Medium: Diskvalifikován

  58. Jumping 1 - Medium: 4/32, 22.95 s, 0.0 tr. b., 5.66 m/s

  59. Jumping 2 - Medium: Diskvalifikován

  60. Studenec u Trutnova - OPSION 076, 08. 01. 2022

  61. 1.zkouška: Diskvalifikován

  62. 2.zkouška: Diskvalifikován

  63. 3.zkouška: 1/6, 41.74 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  64. Brno - Agility Collie & Sheltie Cup, 20. 11. 2021

  65. Agility - Sheltie: Diskvalifikován

  66. Grand Final - Sheltie: 1/14, 32.39 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  67. Jumping II - Sheltie: 1/30, 29.01 s, 0.0 tr. b., 5.76 m/s

  68. Jumping I - Sheltie: 1/30, 27.64 s, 0.0 tr. b., 5.82 m/s

  69. Studenec - 2x2 zkoušky + 3x jumpingy, 12. 11. 2021 - 14. 11. 2021

  70. III. zkouška A3 M: 2/5, 36.11 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  71. II. zkouška A3 M: Diskvalifikován

  72. IV. zkouška A3 M: Diskvalifikován

  73. I. zkouška A3 M: 1/3, 40.7 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  74. Mladeč - Nové Zámky - Zámecké zkoušky, 03. 10. 2021

  75. 1. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  76. 2. Zkouška MA3: 1/9, 43.91 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  77. Mladeč - Nové Zámky - Mistrovství ČR sheltií, 02. 10. 2021

  78. Agility M: 6/44, 42.92 s, 5.0 tr. b., 5.13 m/s

  79. Agility M: 6/44, 42.92 s, 5.0 tr. b., 5.13 m/s

  80. Jumping M: 12/46, 33.56 s, 5.0 tr. b., 5.01 m/s

  81. Jumping M: 12/46, 33.56 s, 5.0 tr. b., 5.01 m/s

  82. Tuneliáda M: 4/45, 28.0 s, 0.0 tr. b., 6.46 m/s

  83. Tuneliáda M: 4/45, 28.0 s, 0.0 tr. b., 6.46 m/s

  84. Zdobín - Malá zvičinská, 18. 09. 2021

  85. Agility 1: 1/12, 41.65 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  86. Finále: Diskvalifikován

  87. Jumping 1: 1/14, 40.83 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  88. Jumping 2: Diskvalifikován

  89. Trutnov - Mistrovství republiky v agility, 11. 09. 2021 - 12. 09. 2021

  90. Agility Individual: Diskvalifikován

  91. Agility Squads as Individual: 5/73, 43.83 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  92. Jumping Individual: Diskvalifikován

  93. Jumping Squads as Individual: 12/73, 40.11 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  94. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky, 02. 07. 2021

  95. 1. zkouška: 3/9, 39.58 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  96. 2. zkouška: Diskvalifikován

  97. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  98. Agility 2 M: Diskvalifikován

  99. Jumping 1 M: 28/62, 39.57 s, 5.57 tr. b., 4.42 m/s

  100. Jumping 2 M: 5/51, 33.04 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  101. Lysá nad Labem - Patnácterák, 06. 06. 2021

  102. 1. Agility M: 3/22, 29.19 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  103. 1. Jumping M: Diskvalifikován

  104. 2. Agility M: Diskvalifikován

  105. 2. Jumping M: 2/21, 20.7 s, 0.0 tr. b., 5.6 m/s

  106. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility, 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020

  107. Agility Individual: 9/67, 40.76 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  108. Agility Squads as Individual: 32/72, 47.98 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  109. Jumping Individual: 9/70, 30.23 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  110. Jumping Squads as Individual: 11/72, 32.49 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  111. Zdobín - Velká zvičinská, 19. 09. 2020 - 20. 09. 2020

  112. Agility 1: 2/14, 31.4 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  113. Finále: Diskvalifikován

  114. Jumping 1: 2/14, 27.34 s, 0.0 tr. b., 5.85 m/s

  115. Jumping 2: 3/12, 27.08 s, 0.0 tr. b., 6.2 m/s

  116. Zkouška 1: Diskvalifikován

  117. Zkouška 2: 2/5, 37.73 s, 5.0 tr. b., 5.14 m/s

  118. Litovel - Mladeč - Zámecké zkoušky, 13. 09. 2020

  119. 1. Zkouška MA3: 4/11, 45.22 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  120. 2. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  121. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií, 12. 09. 2020

  122. Agility M: 7/38, 43.51 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  123. Jumping M: 3/40, 31.43 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  124. Tuneliáda M: 8/37, 33.62 s, 0.0 tr. b., 5.95 m/s

  125. Ratenice - Letní párty 2020, 02. 08. 2020

  126. Jumping Open M: 1/21, 34.32 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  127. ZkA. MA2 I.: 2/8, 34.8 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  128. ZkA. MA2 II.: 1/8, 32.26 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  129. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 068, 23. 07. 2020

  130. 1.zkouška: Diskvalifikován

  131. 2.zkouška: 1/3, 38.02 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  132. Jumping: Diskvalifikován

  133. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  134. I. agility M: Diskvalifikován

  135. II. agility M: Diskvalifikován

  136. II. jumping M: 8/64, 32.64 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  137. I. jumping M: 32/67, 44.8 s, 5.0 tr. b., 4.22 m/s

  138. Studenec u Trutnova - Dvojzkoušky na pohodu, 24. 05. 2020

  139. II. zkouška: 1/7, 39.98 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  140. I. zkouška: 2/7, 36.98 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  141. Studenec u Trutnova - OPSION 067, 07. 03. 2020

  142. 7.studenecká: 1/6, 34.34 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  143. 8.studenecká: 1/6, 41.11 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  144. 9.studenecká: 2/6, 34.07 s, 0.0 tr. b., 5.43 m/s

  145. Studenec u Trutnova - OPSION 066, 15. 02. 2020

  146. 4.studenecká: Diskvalifikován

  147. 5.studenecká: Diskvalifikován

  148. 6.studenecká: 1/6, 41.1 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  149. Ratenice - Lednové dvojzkoušky, 19. 01. 2020

  150. ZkA. MA1 I.: 1/11, 31.45 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  151. ZkA. MA1 II.: 2/11, 29.54 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  152. Ratenice - www.kampojedu22.12.nazavody.cz, 22. 12. 2019

  153. ZkA. MA1 I.: Diskvalifikován

  154. ZkA. MA1 II.: Diskvalifikován

  155. Studenec u Trutnova - Vánoční jumpingy, 14. 12. 2019

  156. Jumping I: 4/16, 31.49 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  157. Jumping II: 1/16, 31.08 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  158. Jumping III: 1/16, 28.7 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  159. Brno - Agility Collie & Sheltie Cup, 16. 11. 2019

  160. Agility I: Diskvalifikován

  161. Jumping I: 8/36, 35.34 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  162. Jumping II: 9/36, 30.55 s, 0.0 tr. b., 5.43 m/s

  163. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky II., 18. 10. 2019

  164. II. zkouška: 1/4, 33.32 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  165. I. zkouška: Diskvalifikován

  166. Havlovice - OPSION 064 / Východočeské finále, 05. 10. 2019

  167. 1.kvalifikace: Diskvalifikován

  168. 2.kvalifikace: 4/11, 31.62 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  169. 3.kvalifikace: 1/7, 27.85 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  170. Východočeské finále: 2/5, 20.49 s, 0.0 tr. b., 5.86 m/s

  171. Zdobín - Velká zvičinská, 21. 09. 2019 - 22. 09. 2019

  172. Agility 1: Diskvalifikován

  173. Finále: 6/14, 41.37 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  174. Jumping 1: 1/20, 32.99 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  175. Jumping 2: 8/21, 31.83 s, 5.0 tr. b., 5.09 m/s

  176. Zkouška 1: 3/7, 28.73 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  177. Zkouška 2: Diskvalifikován