050019

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Jana Zemková, Agility pod Zvičinou

    Arrow_down

Pes

  1. Dream Come True Perla z Polabí, Sheltie

    Arrow_down

Výsledky

  1. Brno - Agility Collie & Sheltie Cup, 19. 11. 2022

  2. Agility I Sheltie: 2/36, 39.35 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  3. Grand Final Sheltie: 1/14, 41.13 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  4. Jumping II Sheltie: 2/36, 27.27 s, 0.0 tr. b., 5.76 m/s

  5. Jumping I Sheltie: 2/36, 33.39 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  6. Zdobín - Velká zvičinská, 24. 09. 2022 - 25. 09. 2022

  7. Agility 1: 1/22, 40.38 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  8. Finálový běh: 1/14, 42.14 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  9. Jumping 1: 1/23, 34.53 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  10. Jumping 2: 1/22, 33.81 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  11. Zkouška 1: 1/8, 35.9 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  12. Mladeč - Nové Zámky - Mistrovství ČR sheltií, 10. 09. 2022

  13. Agility M: 2/56, 39.12 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  14. Jumping M: 2/57, 37.38 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  15. Tuneliáda M: 4/53, 34.46 s, 0.0 tr. b., 6.07 m/s

  16. Mohelnice - Mistrovství České republiky, 03. 09. 2022 - 04. 09. 2022

  17. Agility: 10/73, 43.93 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  18. Agility Družstva - výsledky jako jednotlivci: 8/73, 37.33 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  19. Jumping: 11/73, 42.03 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  20. Jumping Družstva - výsledky jako jednotlivci: 13/73, 42.17 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  21. Ratenice - Prázdninové zkoušky I., 30. 07. 2022

  22. ZkA. II. MA3: 1/11, 38.04 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  23. ZkA. I. MA3: Diskvalifikován

  24. Čechy - Liberec - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 18. 06. 2022 - 19. 06. 2022

  25. Agility 1 M: 3/64, 43.13 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  26. Agility 2 M: 11/55, 39.08 s, 5.0 tr. b., 5.37 m/s

  27. Jumping 1 M: 12/64, 36.69 s, 5.0 tr. b., 5.45 m/s

  28. Jumping 2 M: 3/62, 36.53 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  29. Trutnov - 2. Kvalifikační závod na AWC, EO, IMCA, 04. 06. 2022 - 05. 06. 2022

  30. QA4 Agility: 8/44, 44.62 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  31. QA5 Agility: Diskvalifikován

  32. QA6 Agility: 3/41, 44.44 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  33. QJ4 Jumping: 7/44, 41.66 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  34. QJ5 Jumping: 13/44, 40.08 s, 1.04 tr. b., 5.36 m/s

  35. QJ6 Jumping: Diskvalifikován

  36. Čechy - Trutnov - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 21. 05. 2022 - 22. 05. 2022

  37. Agility 1 M: 18/72, 44.47 s, 5.0 tr. b., 4.88 m/s

  38. Agility 2 M: Diskvalifikován

  39. Jumping 1 M: 5/72, 38.62 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  40. Jumping 2 M: 7/69, 38.64 s, 0.0 tr. b., 5.62 m/s

  41. Jičín - Májové závody + dvojzkoušky, 07. 05. 2022 - 08. 05. 2022

  42. Agility: 5/19, 41.87 s, 10.0 tr. b., 4.99 m/s

  43. Jumping: 1/18, 31.67 s, 0.0 tr. b., 5.53 m/s

  44. Zkouška neděle 1 : Diskvalifikován

  45. Zkouška neděle 2: 1/7, 38.26 s, 0.0 tr. b., 5.7 m/s

  46. Zkouška sobota: Diskvalifikován

  47. Roudnice nad Labem - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, 23. 04. 2022 - 24. 04. 2022

  48. QA1 Agility: Diskvalifikován

  49. QA2 Agility: 16/64, 46.94 s, 8.52 tr. b., 4.52 m/s

  50. QA3 Agility: 11/61, 41.58 s, 5.0 tr. b., 5.29 m/s

  51. QJ1 Jumping: Diskvalifikován

  52. QJ2 Jumping: Diskvalifikován

  53. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 16. 04. 2022

  54. Tuneliáda A2+A3: 1/11, 21.6 s, 0.0 tr. b., 6.44 m/s

  55. 1. Zkouška: Diskvalifikován

  56. 2. Zkouška: 1/8, 40.29 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  57. Ratenice - Dubnové Canviťácké dvojzkoušky, 03. 04. 2022

  58. ZkA. II. MA3: Diskvalifikován

  59. ZkA. I. MA3: Diskvalifikován

  60. Čerčany - "Mistr krátkých tratí" - 2.ročník, 19. 02. 2022

  61. Agility 1 - Medium: Diskvalifikován

  62. Agility 2 - Medium: Diskvalifikován

  63. Jumping 1 - Medium: 4/32, 22.95 s, 0.0 tr. b., 5.66 m/s

  64. Jumping 2 - Medium: Diskvalifikován

  65. Studenec u Trutnova - OPSION 076, 08. 01. 2022

  66. 1.zkouška: Diskvalifikován

  67. 2.zkouška: Diskvalifikován

  68. 3.zkouška: 1/6, 41.74 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  69. Brno - Agility Collie & Sheltie Cup, 20. 11. 2021

  70. Agility - Sheltie: Diskvalifikován

  71. Grand Final - Sheltie: 1/14, 32.39 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  72. Jumping II - Sheltie: 1/30, 29.01 s, 0.0 tr. b., 5.76 m/s

  73. Jumping I - Sheltie: 1/30, 27.64 s, 0.0 tr. b., 5.82 m/s

  74. Studenec - 2x2 zkoušky + 3x jumpingy, 12. 11. 2021 - 14. 11. 2021

  75. III. zkouška A3 M: 2/5, 36.11 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  76. II. zkouška A3 M: Diskvalifikován

  77. IV. zkouška A3 M: Diskvalifikován

  78. I. zkouška A3 M: 1/3, 40.7 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  79. Mladeč - Nové Zámky - Zámecké zkoušky, 03. 10. 2021

  80. 1. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  81. 2. Zkouška MA3: 1/9, 43.91 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  82. Mladeč - Nové Zámky - Mistrovství ČR sheltií, 02. 10. 2021

  83. Agility M: 6/44, 42.92 s, 5.0 tr. b., 5.13 m/s

  84. Agility M: 6/44, 42.92 s, 5.0 tr. b., 5.13 m/s

  85. Jumping M: 12/46, 33.56 s, 5.0 tr. b., 5.01 m/s

  86. Jumping M: 12/46, 33.56 s, 5.0 tr. b., 5.01 m/s

  87. Tuneliáda M: 4/45, 28.0 s, 0.0 tr. b., 6.46 m/s

  88. Tuneliáda M: 4/45, 28.0 s, 0.0 tr. b., 6.46 m/s

  89. Zdobín - Malá zvičinská, 18. 09. 2021

  90. Agility 1: 1/12, 41.65 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  91. Finále: Diskvalifikován

  92. Jumping 1: 1/14, 40.83 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  93. Jumping 2: Diskvalifikován

  94. Trutnov - Mistrovství republiky v agility, 11. 09. 2021 - 12. 09. 2021

  95. Agility Individual: Diskvalifikován

  96. Agility Squads as Individual: 5/73, 43.83 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  97. Jumping Individual: Diskvalifikován

  98. Jumping Squads as Individual: 12/73, 40.11 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  99. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky, 02. 07. 2021

  100. 1. zkouška: 3/9, 39.58 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  101. 2. zkouška: Diskvalifikován

  102. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  103. Agility 2 M: Diskvalifikován

  104. Jumping 1 M: 28/62, 39.57 s, 5.57 tr. b., 4.42 m/s

  105. Jumping 2 M: 5/51, 33.04 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  106. Lysá nad Labem - Patnácterák, 06. 06. 2021

  107. 1. Agility M: 3/22, 29.19 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  108. 1. Jumping M: Diskvalifikován

  109. 2. Agility M: Diskvalifikován

  110. 2. Jumping M: 2/21, 20.7 s, 0.0 tr. b., 5.6 m/s

  111. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility, 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020

  112. Agility Individual: 9/67, 40.76 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  113. Agility Squads as Individual: 32/72, 47.98 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  114. Jumping Individual: 9/70, 30.23 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  115. Jumping Squads as Individual: 11/72, 32.49 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  116. Zdobín - Velká zvičinská, 19. 09. 2020 - 20. 09. 2020

  117. Agility 1: 2/14, 31.4 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  118. Finále: Diskvalifikován

  119. Jumping 1: 2/14, 27.34 s, 0.0 tr. b., 5.85 m/s

  120. Jumping 2: 3/12, 27.08 s, 0.0 tr. b., 6.2 m/s

  121. Zkouška 1: Diskvalifikován

  122. Zkouška 2: 2/5, 37.73 s, 5.0 tr. b., 5.14 m/s

  123. Litovel - Mladeč - Zámecké zkoušky, 13. 09. 2020

  124. 1. Zkouška MA3: 4/11, 45.22 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  125. 2. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  126. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií, 12. 09. 2020

  127. Agility M: 7/38, 43.51 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  128. Jumping M: 3/40, 31.43 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  129. Tuneliáda M: 8/37, 33.62 s, 0.0 tr. b., 5.95 m/s

  130. Ratenice - Letní párty 2020, 02. 08. 2020

  131. Jumping Open M: 1/21, 34.32 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  132. ZkA. MA2 I.: 2/8, 34.8 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  133. ZkA. MA2 II.: 1/8, 32.26 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  134. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 068, 23. 07. 2020

  135. Jumping: Diskvalifikován

  136. 1.zkouška: Diskvalifikován

  137. 2.zkouška: 1/3, 38.02 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  138. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  139. I. agility M: Diskvalifikován

  140. II. agility M: Diskvalifikován

  141. II. jumping M: 8/64, 32.64 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  142. I. jumping M: 32/67, 44.8 s, 5.0 tr. b., 4.22 m/s

  143. Studenec u Trutnova - Dvojzkoušky na pohodu, 24. 05. 2020

  144. II. zkouška: 1/7, 39.98 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  145. I. zkouška: 2/7, 36.98 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  146. Studenec u Trutnova - OPSION 067, 07. 03. 2020

  147. 7.studenecká: 1/6, 34.34 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  148. 8.studenecká: 1/6, 41.11 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  149. 9.studenecká: 2/6, 34.07 s, 0.0 tr. b., 5.43 m/s

  150. Studenec u Trutnova - OPSION 066, 15. 02. 2020

  151. 4.studenecká: Diskvalifikován

  152. 5.studenecká: Diskvalifikován

  153. 6.studenecká: 1/6, 41.1 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  154. Ratenice - Lednové dvojzkoušky, 19. 01. 2020

  155. ZkA. MA1 I.: 1/11, 31.45 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  156. ZkA. MA1 II.: 2/11, 29.54 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  157. Ratenice - www.kampojedu22.12.nazavody.cz, 22. 12. 2019

  158. ZkA. MA1 I.: Diskvalifikován

  159. ZkA. MA1 II.: Diskvalifikován

  160. Studenec u Trutnova - Vánoční jumpingy, 14. 12. 2019

  161. Jumping I: 4/16, 31.49 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  162. Jumping II: 1/16, 31.08 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  163. Jumping III: 1/16, 28.7 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  164. Brno - Agility Collie & Sheltie Cup, 16. 11. 2019

  165. Agility I: Diskvalifikován

  166. Jumping I: 8/36, 35.34 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  167. Jumping II: 9/36, 30.55 s, 0.0 tr. b., 5.43 m/s

  168. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky II., 18. 10. 2019

  169. II. zkouška: 1/4, 33.32 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  170. I. zkouška: Diskvalifikován

  171. Havlovice - OPSION 064 / Východočeské finále, 05. 10. 2019

  172. Východočeské finále: 2/5, 20.49 s, 0.0 tr. b., 5.86 m/s

  173. 1.kvalifikace: Diskvalifikován

  174. 2.kvalifikace: 4/11, 31.62 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  175. 3.kvalifikace: 1/7, 27.85 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  176. Zdobín - Velká zvičinská, 21. 09. 2019 - 22. 09. 2019

  177. Agility 1: Diskvalifikován

  178. Finále: 6/14, 41.37 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  179. Jumping 1: 1/20, 32.99 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  180. Jumping 2: 8/21, 31.83 s, 5.0 tr. b., 5.09 m/s

  181. Zkouška 1: 3/7, 28.73 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  182. Zkouška 2: Diskvalifikován