Cz En

001015

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Lenka Dušková, PPP Jičín

    Člen KA

Pes

  1. A3Ch Iris Black z Vesničky u hranic, Sheltie

Výsledky

  1. Studenec u Trutnova - Podzimní dvojzkoušky, 10. 10. 2020

  2. Agility open: Diskvalifikován

  3. Jumping light: 1/14, 29.65 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  4. Jumping open: 5/14, 49.74 s, 23.74 tr. b., 3.42 m/s

  5. Kutná Hora - Profizoo dvojzkoušky, 10. 10. 2020

  6. Zkouška 1: Diskvalifikován

  7. Zkouška 2: Diskvalifikován

  8. Studenec u Trutnova - OPSION 069 / Východočeské finále, 03. 10. 2020

  9. 1.kvalifikace: 5/15, 36.36 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  10. 2.kvalifikace: 6/15, 35.69 s, 5.0 tr. b., 5.24 m/s

  11. 3.kvalifikace: Diskvalifikován

  12. Finále: 3/9, 42.38 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  13. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2020

  14. Agility M: Diskvalifikován

  15. Jumping M: Diskvalifikován

  16. Zkouška A3 M: Diskvalifikován

  17. Zdobín - Velká zvičinská, 19. 09. 2020 - 20. 09. 2020

  18. Agility 1: Diskvalifikován

  19. Jumping 1: 6/14, 33.54 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  20. Jumping 2: Diskvalifikován

  21. Zkouška 1: 2/6, 55.91 s, 10.91 tr. b., 3.93 m/s

  22. Zkouška 2: Diskvalifikován

  23. Litovel - Mladeč - Zámecké zkoušky, 13. 09. 2020

  24. 1. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  25. 2. Zkouška MA3: 3/11, 49.83 s, 0.0 tr. b., 3.91 m/s

  26. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií, 12. 09. 2020

  27. Agility M: 22/38, 57.54 s, 11.54 tr. b., 3.74 m/s

  28. Jumping M: Diskvalifikován

  29. Tuneliáda M: 22/37, 37.08 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  30. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 17.ročník a Speciál BŠO v agility 13.ročník Sezemice, 05. 09. 2020

  31. Agility M: 4/12, 47.53 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  32. Jumping M: 4/12, 34.47 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  33. Zkouška MA3 : 2/5, 51.21 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  34. Ratenice - Letní pohodové dvojzkoušky, 22. 08. 2020

  35. ZkA. MA3 I.: 2/6, 46.56 s, 5.0 tr. b., 4.32 m/s

  36. ZkA. MA3 II.: 2/6, 49.67 s, 9.67 tr. b., 4.03 m/s

  37. Žamberk - O pohár Fitmin 2020, 02. 08. 2020

  38. Agility: 5/10, 57.75 s, 12.75 tr. b., 3.46 m/s

  39. Jumping M3: Diskvalifikován

  40. Zkouška M3: 2/3, 52.24 s, 5.24 tr. b., 3.89 m/s

  41. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky na pohodu, 17. 07. 2020

  42. 1. Jumping A2/A3: 7/13, 27.33 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  43. 2. Jumping A2/A3: 3/13, 33.9 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  44. 3. jumping A2/A3: Diskvalifikován

  45. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky III. - druhý pokus :-), 27. 06. 2020

  46. 1.zkouška: Diskvalifikován

  47. 2.zkouška: 3/5, 51.85 s, 12.85 tr. b., 3.61 m/s

  48. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  49. I. agility M: Diskvalifikován

  50. II. agility M: Diskvalifikován

  51. II. jumping M: Diskvalifikován

  52. I. jumping M: 35/67, 45.77 s, 5.0 tr. b., 4.13 m/s

  53. Ratenice - Květnové dvojzkoušky, 31. 05. 2020

  54. ZkA. MA3 I.: Diskvalifikován

  55. ZkA. MA3 II.: Diskvalifikován

  56. Studenec u Trutnova - Dvojzkoušky na pohodu, 24. 05. 2020

  57. II. zkouška: Diskvalifikován

  58. I. zkouška: Diskvalifikován

  59. Ratenice - Únorové dvojzkoušky, 15. 02. 2020

  60. ZkA. MA3 I.: Diskvalifikován

  61. ZkA. MA3 II.: Diskvalifikován

  62. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 01. 02. 2020

  63. Czech Imp Jump: 19/28, 42.54 s, 18.54 tr. b., 2.82 m/s

  64. Jumping 1: 18/29, 45.04 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  65. Jumping 2: 14/29, 38.77 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  66. Ratenice - www.kampojedu22.12.nazavody.cz, 22. 12. 2019

  67. ZkA. MA3 I.: Diskvalifikován

  68. ZkA. MA3 II.: Diskvalifikován

  69. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 07. 12. 2019

  70. Czech Imp Jump: Diskvalifikován

  71. Jumping 1: 9/17, 44.7 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  72. Jumping 2 : 6/17, 40.14 s, 0.14 tr. b., 4.01 m/s

  73. Strážiště u Mnichova Hradiště - 3x3 = 3x zkoušky, 3x jumping, 30. 11. 2019 - 01. 12. 2019

  74. III. jumping M: 3/7, 35.19 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  75. II. jumping M: 4/9, 33.54 s, 10.0 tr. b., 4.11 m/s

  76. I. jumping M: 2/9, 31.23 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  77. Studenec u Trutnova - OPSION 065, 23. 11. 2019

  78. 1.studenecká: 1/4, 42.59 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  79. 2.studenecká: 4/4, 49.1 s, 8.1 tr. b., 3.75 m/s

  80. 3.studenecká: 1/4, 43.19 s, 6.19 tr. b., 3.84 m/s

  81. Ratenice - podzimní dvojzkoušky, 16. 11. 2019

  82. ZkA. MA3 I.: 5/10, 49.14 s, 5.0 tr. b., 3.66 m/s

  83. ZkA. MA3 II.: Diskvalifikován

  84. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 02. 11. 2019

  85. Czech Imp Jump Medium: Diskvalifikován

  86. Jumping 1 - Medium: Diskvalifikován

  87. Jumping 2 - Medium: Diskvalifikován

  88. Ratenice - Ratenické dvojzkoušky, 20. 10. 2019

  89. ZkA. MA3 I.: Diskvalifikován

  90. ZkA. MA3 II.: 2/10, 39.56 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  91. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky II., 18. 10. 2019

  92. II. zkouška: Diskvalifikován

  93. I. zkouška: 1/3, 40.51 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  94. Pňov - Předhradí - O PŇOVSKÝ POHÁR, 12. 10. 2019

  95. Agility M: Diskvalifikován

  96. Jumping M: 2/14, 34.82 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  97. Zkouška MA3: 1/4, 41.72 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  98. Havlovice - OPSION 064 / Východočeské finále, 05. 10. 2019

  99. 1.kvalifikace: 3/11, 32.56 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  100. 2.kvalifikace: 7/11, 35.99 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  101. Ratenice - Lahůdkové dvojzkoušky, 28. 09. 2019 - 29. 09. 2019

  102. 1.Zkouška MA3: 3/6, 40.02 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  103. 2.Zkouška MA3: Diskvalifikován

  104. 3.Zkouška MA3: Diskvalifikován

  105. Zdobín - Velká zvičinská, 21. 09. 2019 - 22. 09. 2019

  106. Agility 1: Diskvalifikován

  107. Finále: 11/14, 44.78 s, 10.0 tr. b., 4.47 m/s

  108. Jumping 1: Diskvalifikován

  109. Jumping 2: 5/21, 37.06 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  110. Zkouška 1: 4/6, 40.53 s, 15.0 tr. b., 4.39 m/s

  111. Zkouška 2: Diskvalifikován

  112. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 08. 09. 2019

  113. Agility: 5/10, 45.52 s, 5.0 tr. b., 4.2 m/s

  114. Jumping: Diskvalifikován

  115. Zkouška: Diskvalifikován

  116. Ratenice - Letní Párty, 11. 08. 2019

  117. Agility Open M: 2/25, 51.93 s, 0.0 tr. b., 3.68 m/s

  118. Jumping Open M: 11/23, 41.7 s, 5.0 tr. b., 4.1 m/s

  119. ZkA. MA3: 3/11, 46.46 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  120. Žamberk - O pohár Fitmin 2019 + Mistrovství republiky KCHK - XXIII. MČR malých kníračů, XXI. MČR středních kníračů, VII. MČR velkých kníračů a IV. MČR kníračů veteránů, 04. 08. 2019

  121. AGILITY: Diskvalifikován

  122. JUMPING: 6/11, 33.88 s, 5.0 tr. b., 4.07 m/s

  123. MA3: 2/3, 46.04 s, 0.04 tr. b., 4.0 m/s

  124. Ratenice - Šampionát Ratenic III., 13. 07. 2019 - 14. 07. 2019

  125. Agility Open M: 4/11, 45.56 s, 0.0 tr. b., 4.06 m/s

  126. Jumping Open M: Diskvalifikován

  127. Jumping Open M I.: Diskvalifikován

  128. Jumping Open M II.: Diskvalifikován

  129. ZkA. MA3: Diskvalifikován

  130. ZkA. MA3 I.: Diskvalifikován

  131. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 063, 05. 07. 2019

  132. 1.zkouška: 1/6, 40.65 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  133. 2.zkouška: Diskvalifikován

  134. Jumping Standard: 4/16, 32.44 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  135. Čechy - Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  136. Ne. - Agility II. M: 12/52, 44.35 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  137. Ne. - Jumping II. M: Diskvalifikován

  138. So. - Agility I. M: Diskvalifikován

  139. So. - Jumping I. M: 18/52, 48.56 s, 13.56 tr. b., 4.04 m/s

  140. Dolní Přím - Probluz - Dvojzkoušky na Probluzi, 08. 06. 2019

  141. II. zkouška MA3: Diskvalifikován

  142. I. zkouška MA3: 3/3, 48.12 s, 10.0 tr. b., 4.14 m/s

  143. Česká Skalice - OPSION 062 / Rozkoš, 01. 06. 2019 - 02. 06. 2019

  144. Ne-: Diskvalifikován

  145. Ne-Agility: Diskvalifikován

  146. Ne-Jumping: 9/17, 38.74 s, 8.74 tr. b., 3.64 m/s

  147. So-: Diskvalifikován

  148. So-Agility: Diskvalifikován

  149. So-Jumping: Diskvalifikován

  150. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky II., 26. 05. 2019

  151. 1.zkouška MA3: 1/2, 42.15 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  152. 2.zkouška MA3: 1/2, 45.07 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  153. Pardubice - Májové dvojzkoušky, 11. 05. 2019

  154. Zkouška 1 MA3: 4/8, 43.17 s, 10.0 tr. b., 4.15 m/s

  155. Zkouška 2 MA3: Diskvalifikován

  156. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií, 04. 05. 2019

  157. Agility: Diskvalifikován

  158. Jumping: Diskvalifikován

  159. Tuneliáda: Diskvalifikován

  160. Jičín - O pohár PPP Jičín, 01. 05. 2019

  161. AGILITY M: Diskvalifikován

  162. JUMPING M: 3/22, 35.5 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  163. ZKOUŠKA MA3: Diskvalifikován

  164. Žernov - Velikonoční zkoušky s jumpem, 22. 04. 2019

  165. 1. Zkouška MA3: 2/5, 37.33 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  166. 2. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  167. Jumping open M: 7/13, 33.97 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  168. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 20. 04. 2019

  169. 1. zkouška A3 MA3: 3/5, 43.32 s, 10.0 tr. b., 4.13 m/s

  170. 2. zkouška A3 MA3: Diskvalifikován

  171. Hra - tuneliáda A2+A3 M: 5/7, 27.49 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  172. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  173. Agility I: Diskvalifikován

  174. Agility II: Diskvalifikován

  175. Jumping I: 52/87, 37.99 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  176. Jumping II: Diskvalifikován

  177. Ratenice - Březnové dvojzkoušky, 30. 03. 2019

  178. ZkA. II. MA3: Diskvalifikován

  179. ZkA. I. MA3: Diskvalifikován

  180. Studenec u Trutnova - Krakonošovy dvojzkoušky, 17. 03. 2019

  181. 1. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  182. 2. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  183. Studenec u Trutnova - Krakonošovy jumpingy, 02. 03. 2019

  184. Jumping III M: Diskvalifikován

  185. Jumping II M: Diskvalifikován

  186. Jumping I M: 7/11, 35.95 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  187. Ratenice - Nedělní zkoušky, 10. 02. 2019

  188. 1. Zka - MA3: 1/6, 32.28 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  189. 2. Zka - MA3: 3/6, 50.31 s, 13.31 tr. b., 3.86 m/s

  190. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - i pro XSmall, 02. 02. 2019

  191. Czech Imp Jump: Diskvalifikován

  192. Jumping 1: Diskvalifikován

  193. Jumping 2: Diskvalifikován

  194. Ratenice - Zimní jumpingy, 13. 01. 2019

  195. Jumping M 1: Diskvalifikován

  196. Jumping M 2: Diskvalifikován

  197. Jumping M 3: Diskvalifikován

  198. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 6.ročník - i pro XSmall, 05. 01. 2019

  199. Czech Imp Jump: Diskvalifikován

  200. Jumping 1: Diskvalifikován

  201. Jumping 2: Diskvalifikován

  202. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 01. 12. 2018

  203. Czech Imp Jump: 11/21, 20.55 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  204. Jumping 1: Diskvalifikován

  205. Jumping 2: Diskvalifikován

  206. Březovice u Hořic - Ušaté mistrovství - MR bíglů, ang. kokrů a kkchs, otevřeno pro ostatní plemena, 10. 11. 2018

  207. Agility M: 3/37, 36.19 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  208. Jumping M: Diskvalifikován

  209. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  210. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 6.ročník - i pro XSmall, 03. 11. 2018

  211. Czech Imp Jump: 12/23, 26.23 s, 11.23 tr. b., 3.81 m/s

  212. Jumping 1: 9/24, 41.14 s, 10.0 tr. b., 4.33 m/s

  213. Jumping 2: 7/24, 28.96 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  214. Kutná Hora - Profizoo dvojzkoušky, 14. 10. 2018

  215. Zkouška II MA3: Diskvalifikován

  216. Zkouška I MA3: 2/7, 48.43 s, 19.43 tr. b., 3.68 m/s

  217. Havlovice - OPSION 061 / východočeské finále, 06. 10. 2018

  218. 1.kvalifikace: 5/17, 29.03 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  219. 2.kvalifikace: 4/17, 30.21 s, 5.0 tr. b., 5.0 m/s

  220. 3.kvalifikace: Diskvalifikován

  221. Východočeské finále: Diskvalifikován

  222. Ptýrov - Fly FACTOR III. 2018, 30. 09. 2018

  223. Agility M: Diskvalifikován

  224. Jumping M: Diskvalifikován

  225. Zkouška MA3: 2/4, 47.25 s, 10.0 tr. b., 4.25 m/s

  226. Ratenice - KCHBO OPEN pro všechna plemena, 28. 09. 2018

  227. Agility OPEN M: Diskvalifikován

  228. Jumping OPEN M: 5/10, 55.87 s, 15.87 tr. b., 3.17 m/s

  229. Zk.A MA3: Diskvalifikován

  230. Pňov - Předhradí - O PŇOVSKÝ POHÁR, 22. 09. 2018

  231. Agility open M: Diskvalifikován

  232. Jumping open M: Diskvalifikován

  233. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  234. Zdobín - Velká zvičinská, 15. 09. 2018 - 16. 09. 2018

  235. Agility 1 M: Diskvalifikován

  236. Jumping 1 M: Diskvalifikován

  237. Jumping 2 M: 6/12, 30.51 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  238. Zkouška 1 MA3: 3/3, 39.37 s, 10.0 tr. b., 4.55 m/s

  239. Zkouška 2 MA3: Diskvalifikován

  240. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 01. 09. 2018

  241. Agility M: 5/15, 41.93 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  242. Jumping M: Diskvalifikován

  243. ZKOUŠKY MA3: 6/7, 52.61 s, 6.61 tr. b., 3.86 m/s

  244. Městec Králové - 2. trojzkoušky agility Vychovaný pes, 26. 08. 2018

  245. 1. zkouška MA3: Diskvalifikován

  246. 2. zkouška MA3: Diskvalifikován

  247. 3. zkouška MA3: Diskvalifikován

  248. Jičín - Jičínské závody, 25. 08. 2018

  249. JUMPING 1 M: 4/12, 38.58 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  250. JUMPING 2 M: 8/12, 40.7 s, 11.7 tr. b., 3.93 m/s

  251. Zkouška 2 MA3: 4/5, 43.47 s, 5.47 tr. b., 3.61 m/s

  252. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  253. Ptýrov - Fly FACTOR I. 2018, 19. 08. 2018

  254. III. jumping M: Diskvalifikován

  255. II. jumping M: Diskvalifikován

  256. I. jumping M: 3/10, 32.8 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  257. Žamberk - O pohár Fitmin 2018, 12. 08. 2018

  258. AGILITY: Diskvalifikován

  259. JUMPING MA3: 1/4, 32.31 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  260. MA3: 3/4, 41.33 s, 15.33 tr. b., 3.87 m/s

  261. Ratenice - Šampionát Ratenic II., 28. 07. 2018 - 29. 07. 2018

  262. Jumping III M: 5/9, 29.46 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  263. Jumping II M: 4/14, 34.46 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  264. Jumping I M: 5/14, 41.1 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  265. Tuneliáda M: Diskvalifikován

  266. ZkA III. MA3: 3/5, 40.13 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  267. ZkA. II. MA3: 3/5, 45.54 s, 1.54 tr. b., 3.8 m/s

  268. ZkA. I. MA3: 3/7, 40.63 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  269. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 060, 14. 07. 2018

  270. 1.zkouška: 3/4, 48.28 s, 10.0 tr. b., 4.31 m/s

  271. 2.zkouška: 2/4, 51.21 s, 12.21 tr. b., 3.63 m/s

  272. Jumping Standard: 4/8, 40.03 s, 10.0 tr. b., 4.15 m/s

  273. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  274. Agility II. M: Diskvalifikován

  275. Agility I. M: Diskvalifikován

  276. Jumping II. M: Diskvalifikován

  277. Jumping I. M: Diskvalifikován

  278. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky, 17. 06. 2018

  279. 1.zkouška MA3: 1/2, 46.71 s, 0.0 tr. b., 4.05 m/s

  280. 2.zkouška MA3: Diskvalifikován

  281. Dolní Přím - Probluz - VI.Pučálka cup - Probluzske dvojzkousky, 09. 06. 2018

  282. zkouška 1 MA3: Diskvalifikován

  283. zkouška 2 MA3: Diskvalifikován

  284. Česká Skalice - OPSION 059 / Rozkoš, 02. 06. 2018 - 03. 06. 2018

  285. Ne-: Diskvalifikován

  286. Ne-Agility: 2/22, 46.96 s, 0.96 tr. b., 3.71 m/s

  287. Ne-Jumping: Diskvalifikován

  288. So-: Diskvalifikován

  289. So-Agility: 5/21, 45.55 s, 5.0 tr. b., 3.78 m/s

  290. So-Jumping: 12/22, 38.7 s, 10.7 tr. b., 3.82 m/s

  291. Lysá nad Labem - NOSOROŽCI NA VODĚ, 26. 05. 2018

  292. A3 zkouška MA3 MA3: Diskvalifikován

  293. Agility M M: Diskvalifikován

  294. Jumping M M: 5/14, 42.77 s, 11.77 tr. b., 4.3 m/s

  295. Pňov - Předhradí - 7. Pňovské dvojzkoušky, 19. 05. 2018

  296. 1.zkouška MA3: 6/9, 46.83 s, 14.83 tr. b., 3.84 m/s

  297. 2.zkouška MA3: 4/9, 43.05 s, 10.05 tr. b., 4.02 m/s

  298. Litovel - Mladeč - Zámecké zkoušky, 13. 05. 2018

  299. III. zkouška MA3: Diskvalifikován

  300. II. zkouška MA3: Diskvalifikován

  301. I. zkouška MA3: Diskvalifikován

  302. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií + Mistrovství ČR kolií dlouhosrstých a kolií krátkosrstých, 12. 05. 2018

  303. agility open M: Diskvalifikován

  304. Jumping open M: 11/40, 39.26 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  305. Tuneliáda M: 12/38, 39.28 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  306. Jičín - O pohár PPP Jičín, 01. 05. 2018

  307. Agility M: 1/20, 36.83 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  308. JUMPING M: Diskvalifikován

  309. Zkouška agility MA3: 5/6, 41.5 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  310. Nymburk - Čarodějnické hopsání - dvojzkoušky, 29. 04. 2018

  311. 1. zkouška MA3: 2/5, 34.79 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  312. 2. zkouška MA3: 1/5, 35.0 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  313. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 22. 04. 2018

  314. 1. Zkouška A3 MA3: 1/2, 49.2 s, 15.2 tr. b., 3.9 m/s

  315. 2. Zkouška A3 MA3: Diskvalifikován

  316. Hra - tuneliáda pro A2+A3 M: 4/12, 28.27 s, 0.0 tr. b., 5.59 m/s

  317. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  318. I Agility Open: Diskvalifikován

  319. II Agility Open: Diskvalifikován

  320. II Jumping Open: Diskvalifikován

  321. I Jumping Open: Diskvalifikován

  322. Liberec - Ještědské jumpingy, 30. 03. 2018

  323. III. jumping M: Diskvalifikován

  324. II. jumping M: Diskvalifikován

  325. I. jumping M: Diskvalifikován

  326. Ratenice - Březnové dvojzkoušky, 24. 03. 2018

  327. ZkA. II. MA3: Diskvalifikován

  328. ZkA. I. MA3: Diskvalifikován

  329. Ratenice - Večerní dvojzkoušky, 02. 03. 2018

  330. II. zkouška MA3: Diskvalifikován

  331. I. zkouška MA3: Diskvalifikován

  332. Březovice u Hořic - 1. dvojzkoušky, 25. 02. 2018

  333. 1. zkouška MA3: 2/4, 46.08 s, 5.0 tr. b., 3.97 m/s

  334. 2. zkouška MA3: 2/4, 49.86 s, 7.86 tr. b., 3.55 m/s

  335. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky III., 10. 02. 2018

  336. II. zkouška MA3: Diskvalifikován

  337. I. zkouška MA3: Diskvalifikován

  338. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 03. 02. 2018

  339. Czech Imp Jump Medium: 10/24, 19.98 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  340. Jumping 1 Medium: 9/24, 40.81 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  341. Jumping 2 Medium: 16/24, 37.64 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  342. Ratenice - Předsilvestrovské dvojzkoušky, 30. 12. 2017

  343. ZkA II. MA3: 4/10, 39.62 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  344. ZkA I. MA3: Diskvalifikován

  345. Mladé Buky - Adventní jumpingy, 10. 12. 2017

  346. JUMPING 1 M: Diskvalifikován

  347. JUMPING 2 M: 3/15, 38.61 s, 5.0 tr. b., 3.91 m/s

  348. JUMPING 3 M: 6/15, 42.93 s, 5.0 tr. b., 3.8 m/s

  349. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 02. 12. 2017

  350. Czech Imp Jump Medium: 9/29, 24.34 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  351. Jumping 1 Medium: 10/29, 37.79 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  352. Jumping 2 Medium: Diskvalifikován

  353. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky I., 12. 11. 2017

  354. II. zkouška MA3: Diskvalifikován

  355. I. zkouška MA3: Diskvalifikován

  356. Pňov - Předhradí - 6. Pňovské dvojzkoušky, 14. 10. 2017

  357. 1.zkouška MA3: 1/4, 45.31 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  358. 2.zkouška MA3: Diskvalifikován

  359. Havlovice - OPSION 058 / východočeské finále, 01. 10. 2017

  360. 1. jumping: Diskvalifikován

  361. 2.jumping: Diskvalifikován

  362. 3.jumping: 7/11, 22.67 s, 0.0 tr. b., 6.0 m/s

  363. Východočeské finále: 3/8, 32.13 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  364. Zdobín - Velká zvičinská, 23. 09. 2017 - 24. 09. 2017

  365. Agility 1 M: Diskvalifikován

  366. Jumping 1 M: Diskvalifikován

  367. Jumping 2 M: 8/15, 39.84 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  368. Zkouška 1 MA3: 5/10, 47.11 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  369. Zkouška 2 MA3: 3/6, 43.72 s, 10.0 tr. b., 4.07 m/s

  370. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 02. 09. 2017

  371. Agility M: 9/11, 37.45 s, 15.0 tr. b., 4.41 m/s

  372. Jumping M: Diskvalifikován

  373. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  374. Ratenice - KCHBO OPEN pro všechna plemena, 26. 08. 2017

  375. Agility Open: 9/13, 50.45 s, 20.0 tr. b., 3.73 m/s

  376. Agility Trial: 5/8, 50.63 s, 10.0 tr. b., 3.93 m/s

  377. Jumping Open: Diskvalifikován

  378. Městec Králové - 1. trojzkoušky agility Vychovaný pes, 19. 08. 2017

  379. 1. zkouška MA3: Diskvalifikován

  380. 2. zkouška MA3: Diskvalifikován

  381. 3. zkouška MA3: Diskvalifikován

  382. Žamberk - O pohár Fitmin 2017, 13. 08. 2017

  383. AGILITY: Diskvalifikován

  384. JUMPING MA3: Diskvalifikován

  385. MA3: Diskvalifikován

  386. Ratenice - MushGo Šampionát Ratenic, 29. 07. 2017 - 30. 07. 2017

  387. Agility open M: Diskvalifikován

  388. Jump III. M: Diskvalifikován

  389. Jump II. M: Diskvalifikován

  390. Jump I. M: 12/19, 31.74 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  391. Tunel I. M: Diskvalifikován

  392. ZkA. Ne MA3: Diskvalifikován

  393. ZkA. So MA3: Diskvalifikován

  394. Trutnov - Hilarem Open 2017, 22. 07. 2017 - 23. 07. 2017

  395. Agility NE M: 1/11, 36.75 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  396. Agility So M: 4/10, 41.05 s, 5.0 tr. b., 3.97 m/s

  397. Finále M: Diskvalifikován

  398. Jumping NE M: Diskvalifikován

  399. Jumping So M: 5/10, 37.83 s, 5.0 tr. b., 4.23 m/s

  400. Zkouška So MA3: 2/4, 41.41 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  401. Zkoušky NE MA3: Diskvalifikován

  402. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 056, 08. 07. 2017

  403. 1.zkouška: 3/6, 35.28 s, 1.28 tr. b., 3.97 m/s

  404. 2.zkouška: 2/6, 41.01 s, 2.01 tr. b., 3.78 m/s

  405. Jumping: 7/10, 36.34 s, 11.34 tr. b., 3.58 m/s

  406. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  407. Agility - Ne: Diskvalifikován

  408. Agility - So: Diskvalifikován

  409. Jumping - Ne: 18/52, 40.47 s, 2.47 tr. b., 3.93 m/s

  410. Jumping - So: Diskvalifikován

  411. Česká Skalice - OPSION 055 / Rozkoš, 17. 06. 2017 - 18. 06. 2017

  412. Ne-: 3/5, 50.3 s, 5.0 tr. b., 3.92 m/s

  413. Ne-Agility: Diskvalifikován

  414. Ne-Jumping: 9/17, 41.15 s, 7.15 tr. b., 3.77 m/s

  415. So-: Diskvalifikován

  416. So-Agility: Diskvalifikován

  417. So-Jumping: Diskvalifikován

  418. Dolni Prim u Hradce Kralove - Acana cup - Probluzske dvojzkousky, 10. 06. 2017

  419. Zkouska 1 MA3: 3/3, 49.5 s, 19.5 tr. b., 3.17 m/s

  420. Zkouska 2 MA3: 3/3, 37.64 s, 5.0 tr. b., 3.77 m/s

  421. Nymburk - NymburkCup - dvojzkoušky, 03. 06. 2017

  422. Druhá zkouška MA3: Diskvalifikován

  423. První zkouška MA3: Diskvalifikován

  424. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií + Mistrovství ČR kolií dlouhosrstých a kolií krátkosrstých (otevřený závod), 14. 05. 2017

  425. Agility open M: 11/28, 43.82 s, 10.0 tr. b., 4.2 m/s

  426. Jumping open M: 17/29, 40.65 s, 5.0 tr. b., 4.18 m/s

  427. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  428. Havlovice - OPSION 054, 08. 05. 2017

  429. 1.vítězná: 1/5, 42.34 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  430. 2.vítězná: Diskvalifikován

  431. Jumping: Diskvalifikován

  432. Jičín - Prvomájové závody Jičín, 01. 05. 2017

  433. Jumping_1: Diskvalifikován

  434. Jumping_2: Diskvalifikován

  435. Jumping_3: Diskvalifikován

  436. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 22. 04. 2017

  437. 1. zkouška A2 MA2: 1/2, 41.75 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  438. 2. zkouška A2 MA2: Diskvalifikován

  439. Hra - tuneliáda pro A2+A3 M: 2/9, 34.93 s, 0.0 tr. b., 5.73 m/s

  440. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  441. Agility 1: Diskvalifikován

  442. Agility 2: Diskvalifikován

  443. Jumping 1: Diskvalifikován

  444. Jumping 2: Diskvalifikován

  445. Trutnov - Podkrkonošské dvojzkoušky, 11. 03. 2017

  446. II. zkouška MA2: Diskvalifikován

  447. I. zkouška MA2: Diskvalifikován

  448. Hradištko u Sadské - Jumpingy u dědy Mráze, 25. 02. 2017

  449. 1. běh M: 9/17, 39.85 s, 10.85 tr. b., 4.09 m/s

  450. 2. běh M: Diskvalifikován

  451. Ratenice - Slávčiny dvojzkoušky, 18. 02. 2017

  452. ZkA. II. MA2: Diskvalifikován

  453. ZkA. I. MA2: Diskvalifikován

  454. Dolní Přím - Probluz - V. Pučálka cup - Probluzské A1-3 zkoušky, 29. 01. 2017

  455. zkouška 1 MA2: 1/5, 37.78 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  456. zkouška 2 MA2: Diskvalifikován

  457. Ratenice - Ratenické jumpy, 11. 12. 2016

  458. Jumping III. M: Diskvalifikován

  459. Jumping II. M: Diskvalifikován

  460. Jumping I. M: Diskvalifikován

  461. Ratenice - Ratenické dvojzkoušky, 26. 11. 2016

  462. ZkA II. MA2: 1/4, 40.88 s, 0.0 tr. b., 3.94 m/s

  463. ZkA I. MA2: Diskvalifikován

  464. Proruby u Hořiček - OPSION 051, 19. 11. 2016

  465. 11.prorubská: Diskvalifikován

  466. 12.prorubská: Diskvalifikován

  467. Chrastava - II. SEDMERO zkoušky, 28. 10. 2016 - 30. 10. 2016

  468. Agility M: Diskvalifikován

  469. Jumping M: Diskvalifikován

  470. Ne-zkouška MA2: Diskvalifikován

  471. Blešno - Podzim 2016, 15. 10. 2016

  472. AGILITY: Diskvalifikován

  473. JUMPING: Diskvalifikován

  474. MA2: Diskvalifikován

  475. Havlovice - OPSION 050, 01. 10. 2016

  476. Finále: Diskvalifikován

  477. Jumping (1): Diskvalifikován

  478. Jumping (2): Diskvalifikován

  479. Zkouška: 1/4, 40.17 s, 0.0 tr. b., 3.83 m/s

  480. Zdobín - Velká zvičinská, 24. 09. 2016 - 25. 09. 2016

  481. Agility 1 M: Diskvalifikován

  482. Jumping 1 M: Diskvalifikován

  483. Jumping 2 M: Diskvalifikován

  484. Zkouška 1 MA2: 2/3, 50.19 s, 10.0 tr. b., 3.69 m/s

  485. Zkouška 2 MA2: Diskvalifikován

  486. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 10. 09. 2016

  487. Agility M: Diskvalifikován

  488. Jumping M: Diskvalifikován

  489. Zkoušky MA2: 1/8, 37.31 s, 5.0 tr. b., 4.1 m/s

  490. Pilníkov, okr. Trutnov - II. Hilarem cup + Mistrovství republiky chodských psů a kavalírů 2016, 27. 08. 2016

  491. Agility M: Diskvalifikován

  492. Jumping M: Diskvalifikován

  493. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  494. Jičín - O pohár PPP Jičín, 20. 08. 2016

  495. Agility M: Diskvalifikován

  496. Jumping M: Diskvalifikován

  497. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  498. Žamberk - O Pohár Fitmin 2016 + Mistrovství republiky KCHK - XX.MR malých kníračů, XVIII.MR středních kníračů, IV.MR velkých kníračů, I.MR kníračů veteránů., 13. 08. 2016

  499. AGILITY: Diskvalifikován

  500. JUMPING: 2/12, 33.28 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  501. MA2: 2/5, 42.46 s, 10.0 tr. b., 4.05 m/s

  502. Trutnov - Hilarem Open 2016, 23. 07. 2016 - 24. 07. 2016

  503. Agility 1 M: 6/12, 46.87 s, 19.87 tr. b., 3.39 m/s

  504. Agility M: 6/13, 49.65 s, 1.65 tr. b., 3.44 m/s

  505. Jumping 1 M: Diskvalifikován

  506. Jumping M: Diskvalifikován

  507. Zkouška A2 MA2: 1/6, 43.16 s, 7.16 tr. b., 3.64 m/s

  508. Zkouška Ne MA2: Diskvalifikován

  509. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 048, 09. 07. 2016

  510. 1.zkouška: Diskvalifikován

  511. 2.zkouška: Diskvalifikován

  512. Jumping Open: Diskvalifikován

  513. Dobříš - Cool Down, 17. 06. 2016

  514. I Agility: Diskvalifikován

  515. II Agility: Diskvalifikován

  516. Česká Skalice - OPSION 047 / Rozkoš, 11. 06. 2016 - 12. 06. 2016

  517. Ne-: Diskvalifikován

  518. Ne-Agility: 9/21, 48.23 s, 15.23 tr. b., 2.94 m/s

  519. Ne-Jumping: Diskvalifikován

  520. So-: Diskvalifikován

  521. So-Agility: Diskvalifikován

  522. So-Jumping: Diskvalifikován

  523. Mladá Boleslav - May Cup, juniorský speciál, 28. 05. 2016

  524. A2 MA2: 4/8, 42.82 s, 5.0 tr. b., 4.04 m/s

  525. Agility M M: Diskvalifikován

  526. Jumping M M: Diskvalifikován

  527. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií + Mistrovství ČR kolií dlouhosrstých a kolií krátkosrstých (otevřený závod), 14. 05. 2016

  528. Agility open M: 14/28, 49.11 s, 13.11 tr. b., 3.6 m/s

  529. Jumping open M: Diskvalifikován

  530. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  531. Jičín - Jarní závody, 30. 04. 2016

  532. Jarní závody agility 2016: Diskvalifikován

  533. Jarní závody agility 2016: Diskvalifikován

  534. Jarní závody agility 2016: Diskvalifikován

  535. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2016, 23. 04. 2016 - 24. 04. 2016

  536. QA1 Agility: Diskvalifikován

  537. QA2 Agility: Diskvalifikován

  538. QJ1 Jumping: Diskvalifikován

  539. QJ2 Jumping: Diskvalifikován

  540. Zdobín - Zvičinská jednička a dvojka - speciál pro A1+A2, 17. 04. 2016

  541. 1. zkouška A2 MA2: Diskvalifikován

  542. 2. zkouška A2 MA2: Diskvalifikován

  543. DUFLEX tuneliáda A2+A3 M: 4/6, 38.17 s, 5.17 tr. b., 4.61 m/s

  544. Žernov u České Skalice - Žernovské jumpy, 09. 04. 2016

  545. Jumping 1 M: 3/9, 39.1 s, 10.0 tr. b., 4.14 m/s

  546. Jumping 2 M: Diskvalifikován

  547. Proruby u Hořiček - Velikonoční jumpingy, 28. 03. 2016

  548. III. Jumping M: Diskvalifikován

  549. II. Jumping M: 6/16, 37.98 s, 5.98 tr. b., 3.9 m/s

  550. I. Jumping M: Diskvalifikován

  551. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2016 (3/3) - FINÁLE, 12. 03. 2016 - 13. 03. 2016

  552. Agility: 16/21, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  553. Agility 2: 16/20, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  554. Jumping: 12/21, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  555. Jumping 2: 13/20, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  556. Zkouška: 5/9, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  557. Hradištko u Sadské - Hopsání u dědy Mráze, 28. 02. 2016

  558. Agility open M: Diskvalifikován

  559. Jumping M: Diskvalifikován

  560. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  561. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2016 (2/3), 13. 02. 2016

  562. Agility: 14/23, 47.89 s, 10.0 tr. b., 3.55 m/s

  563. Jumping: Diskvalifikován

  564. Zkouška: Diskvalifikován

  565. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2016 (1/3), 09. 01. 2016

  566. agility: Diskvalifikován

  567. jumping: Diskvalifikován

  568. zkouška: 4/11, 45.71 s, 5.0 tr. b., 3.61 m/s

  569. Ratenice - O Ratenickou Beranici IV., 27. 12. 2015

  570. Jumping III. M: 8/17, 35.16 s, 13.16 tr. b., 3.78 m/s

  571. Jumping II. M: Diskvalifikován

  572. Jumping I. M: 9/17, 40.33 s, 5.0 tr. b., 4.17 m/s

  573. Ptýrov u Mnichova Hradiště - I. Highway to Hell, 11. 12. 2015 - 12. 12. 2015

  574. Jump III M: Diskvalifikován

  575. Jump II M: 5/14, 34.29 s, 10.0 tr. b., 3.88 m/s

  576. Jump I M: 7/14, 37.66 s, 0.66 tr. b., 3.9 m/s

  577. Proruby u Hořiček - OPSION 042 / dvojzkoušky, 05. 12. 2015

  578. 1.prorubská: Diskvalifikován

  579. 2.prorubská: Diskvalifikován

  580. Terezín - Terezínský zimní pohár 2. kolo - 2. ročník, 15. 11. 2015

  581. 1. ZK MA2: Diskvalifikován

  582. 2. ZK MA2: Diskvalifikován

  583. Ratenice - ICE AGE AGI II., 24. 10. 2015 - 25. 10. 2015

  584. Jumping II. M: Diskvalifikován

  585. Jumping I. M: 10/13, 43.91 s, 18.91 tr. b., 3.01 m/s

  586. ZkA MA1: Diskvalifikován

  587. Ptýrov - I. Fly FACTOR, 17. 10. 2015 - 18. 10. 2015

  588. Agility Ne: 5/20, 38.61 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  589. Jumping Ne: Diskvalifikován

  590. ZkA 1 So: Diskvalifikován

  591. ZkA 2 So: 2/4, 36.86 s, 15.0 tr. b., 4.02 m/s

  592. ZkA Ne: Diskvalifikován

  593. Turnov - KOZA CUP aneb závod u Zrcadlové kozy, 26. 09. 2015 - 27. 09. 2015

  594. 26.9.2015 agility M: Diskvalifikován

  595. 26.9.2015 jumping M: Diskvalifikován

  596. 26.9.2015 zkouška MA1: 2/4, 37.25 s, 10.0 tr. b., 3.84 m/s

  597. 27.9.2015 agility M: Diskvalifikován

  598. 27.9.2015 jumping M: 7/10, 41.16 s, 13.16 tr. b., 3.55 m/s

  599. 27.9.2015 Memoriál Ivy Patákové M: Diskvalifikován

  600. Ratenice - O Ratenickou Blechu II., 20. 09. 2015

  601. Agility M: Diskvalifikován

  602. Jumping M: 13/15, 52.65 s, 29.65 tr. b., 2.66 m/s

  603. ZkA MA1: Diskvalifikován

  604. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 12. 09. 2015

  605. Agility M: Diskvalifikován

  606. Jumping M: Diskvalifikován

  607. Zkouška MA1: 2/3, 44.59 s, 5.0 tr. b., 3.3 m/s

  608. Nymburk - Předškolní dvojzkoušky III, 30. 08. 2015

  609. 1. zkouška MA1: 3/14, 42.1 s, 5.0 tr. b., 3.56 m/s

  610. 2. zkouška MA1: Diskvalifikován

  611. Jičín - O pohár PPP, 22. 08. 2015

  612. O Pohár PPP 2015: Diskvalifikován

  613. O Pohár PPP 2015: Diskvalifikován

  614. O Pohár PPP 2015: Diskvalifikován

  615. Žamberk - O pohár Fitmin, 08. 08. 2015

  616. AGILITY: 6/15, 54.81 s, 21.81 tr. b., 2.96 m/s

  617. JUMPING: Diskvalifikován

  618. MA1: 4/6, 39.12 s, 11.12 tr. b., 3.4 m/s

  619. Trutnov - I. Hilarem Cup, 02. 08. 2015

  620. II. zkouška MA1: Diskvalifikován

  621. I. zkouška MA1: Diskvalifikován

  622. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 041, 18. 07. 2015

  623. Agility: Diskvalifikován

  624. Jumping: Diskvalifikován

  625. Zkouška: Diskvalifikován

  626. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 040 / dvojzkoušky, 11. 07. 2015

  627. (1) zkouška: 4/7, 47.73 s, 10.0 tr. b., 3.35 m/s

  628. (2) zkouška: Diskvalifikován

  629. Blešno - Skok do prázdnin 2015, 28. 06. 2015

  630. AGILITY: Diskvalifikován

  631. JUMPING: Diskvalifikován

  632. MA1: 4/8, 39.15 s, 10.0 tr. b., 4.27 m/s

  633. Česká Skalice - OPSION 039 / Rozkoš, 20. 06. 2015 - 21. 06. 2015

  634. Ne-Agility: Diskvalifikován

  635. Nedělní zkouška: Diskvalifikován

  636. Ne-Jumping: Diskvalifikován

  637. Sobotní zkouška: 4/5, 45.15 s, 10.0 tr. b., 3.48 m/s

  638. So-Jumping: 6/12, 47.07 s, 14.07 tr. b., 3.29 m/s

  639. Kroměříž - Hanácké kvalifikačke v Kroměřížu - 2. KZ dospělých, 23. 05. 2015 - 24. 05. 2015

  640. Agility: 6/8, 28.42 s, 10.0 tr. b., 4.29 m/s

  641. Mikulášovice - BOREC SEVERU 2015, 16. 05. 2015 - 17. 05. 2015

  642. Agility Ne: Diskvalifikován

  643. Agility So: Diskvalifikován

  644. Jumping Ne: Diskvalifikován

  645. Jumping So: Diskvalifikován

  646. Zka Ne: Diskvalifikován

  647. Zka So: Diskvalifikován

  648. Opatovice nad Labem - Mistrovství ČR sheltií - otevřený závod, 10. 05. 2015

  649. Agility M: Diskvalifikován

  650. Jumping M: Diskvalifikován

  651. Tuneliáda M: 8/24, 18.23 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  652. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  653. Jičín - Prvomájové závody, 01. 05. 2015

  654. Prvomájové závody agility 2015 - A: Diskvalifikován

  655. Prvomájové závody agility 2015 - J: Diskvalifikován

  656. Prvomájové závody agility 2015 - ZkA: Diskvalifikován

  657. Zdobín - Zvičinská jednička a dvojka - speciál pro A1+A2, 19. 04. 2015

  658. 1. Zkouška A1 MA1: Diskvalifikován

  659. 2. Zkouška A1 MA1: 3/7, 44.15 s, 10.0 tr. b., 3.62 m/s

  660. Hra - tuneliáda A1 MA1: Diskvalifikován

  661. Havlovice - OPSION 038 / Velikonoční, 06. 04. 2015

  662. Agility: Diskvalifikován

  663. Jumping: Diskvalifikován

  664. Velikonoční: 1/5, 37.85 s, 5.0 tr. b., 3.83 m/s

  665. Hradištko u Sadské - Hopsání u dědy Mráze, 28. 02. 2015 - 01. 03. 2015

  666. nedělní zkouška MA1: Diskvalifikován

  667. Dolní Přím - III.Pučálka cup - Probluzské dvojzkoušky A1+A2, 28. 02. 2015

  668. 1. zkouška MA1: Diskvalifikován

  669. 2. zkouška MA1: 4/7, 39.69 s, 5.0 tr. b., 3.78 m/s