Cz En

001015

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Lenka Dušková, PPP Jičín

    Člen KA

Pes

  1. Iris Black z Vesničky u hranic, Sheltie

Výsledky

  1. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 01. 12. 2018

  2. Czech Imp Jump: 11/21, 20.55 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  3. Jumping 1: Diskvalifikován

  4. Jumping 2: Diskvalifikován

  5. Březovice u Hořic - Ušaté mistrovství - MR bíglů, ang. kokrů a kkchs, otevřeno pro ostatní plemena, 10. 11. 2018

  6. Agility M: 3/37, 36.19 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  7. Jumping M: Diskvalifikován

  8. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  9. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 6.ročník - i pro XSmall, 03. 11. 2018

  10. Czech Imp Jump: 12/23, 26.23 s, 11.23 tr. b., 3.81 m/s

  11. Jumping 1: 9/24, 41.14 s, 10.0 tr. b., 4.33 m/s

  12. Jumping 2: 7/24, 28.96 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  13. Kutná Hora - Profizoo dvojzkoušky, 14. 10. 2018

  14. Zkouška II MA3: Diskvalifikován

  15. Zkouška I MA3: 2/7, 48.43 s, 19.43 tr. b., 3.68 m/s

  16. Havlovice - OPSION 061 / východočeské finále, 06. 10. 2018

  17. 1.kvalifikace: 5/17, 29.03 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  18. 2.kvalifikace: 4/17, 30.21 s, 5.0 tr. b., 5.0 m/s

  19. 3.kvalifikace: Diskvalifikován

  20. Východočeské finále: Diskvalifikován

  21. Ptýrov - Fly FACTOR III. 2018, 30. 09. 2018

  22. Agility M: Diskvalifikován

  23. Jumping M: Diskvalifikován

  24. Zkouška MA3: 2/4, 47.25 s, 10.0 tr. b., 4.25 m/s

  25. Ratenice - KCHBO OPEN pro všechna plemena, 28. 09. 2018

  26. Agility OPEN M: Diskvalifikován

  27. Jumping OPEN M: 5/10, 55.87 s, 15.87 tr. b., 3.17 m/s

  28. Zk.A MA3: Diskvalifikován

  29. Pňov - Předhradí - O PŇOVSKÝ POHÁR, 22. 09. 2018

  30. Agility open M: Diskvalifikován

  31. Jumping open M: Diskvalifikován

  32. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  33. Zdobín - Velká zvičinská, 15. 09. 2018 - 16. 09. 2018

  34. Agility 1 M: Diskvalifikován

  35. Jumping 1 M: Diskvalifikován

  36. Jumping 2 M: 6/12, 30.51 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  37. Zkouška 1 MA3: 3/3, 39.37 s, 10.0 tr. b., 4.55 m/s

  38. Zkouška 2 MA3: Diskvalifikován

  39. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 01. 09. 2018

  40. Agility M: 5/15, 41.93 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  41. Jumping M: Diskvalifikován

  42. ZKOUŠKY MA3: 6/7, 52.61 s, 6.61 tr. b., 3.86 m/s

  43. Městec Králové - 2. trojzkoušky agility Vychovaný pes, 26. 08. 2018

  44. 1. zkouška MA3: Diskvalifikován

  45. 2. zkouška MA3: Diskvalifikován

  46. 3. zkouška MA3: Diskvalifikován

  47. Jičín - Jičínské závody, 25. 08. 2018

  48. JUMPING 1 M: 4/12, 38.58 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  49. JUMPING 2 M: 8/12, 40.7 s, 11.7 tr. b., 3.93 m/s

  50. Zkouška 2 MA3: 4/5, 43.47 s, 5.47 tr. b., 3.61 m/s

  51. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  52. Ptýrov - Fly FACTOR I. 2018, 19. 08. 2018

  53. III. jumping M: Diskvalifikován

  54. II. jumping M: Diskvalifikován

  55. I. jumping M: 3/10, 32.8 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  56. Žamberk - O pohár Fitmin 2018, 12. 08. 2018

  57. AGILITY: Diskvalifikován

  58. JUMPING MA3: 1/4, 32.31 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  59. MA3: 3/4, 41.33 s, 15.33 tr. b., 3.87 m/s

  60. Ratenice - Šampionát Ratenic II., 28. 07. 2018 - 29. 07. 2018

  61. Jumping III M: 5/9, 29.46 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  62. Jumping II M: 4/14, 34.46 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  63. Jumping I M: 5/14, 41.1 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  64. Tuneliáda M: Diskvalifikován

  65. ZkA III. MA3: 3/5, 40.13 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  66. ZkA. II. MA3: 3/5, 45.54 s, 1.54 tr. b., 3.8 m/s

  67. ZkA. I. MA3: 3/7, 40.63 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  68. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 060, 14. 07. 2018

  69. 1.zkouška: 3/4, 48.28 s, 10.0 tr. b., 4.31 m/s

  70. 2.zkouška: 2/4, 51.21 s, 12.21 tr. b., 3.63 m/s

  71. Jumping Standard: 4/8, 40.03 s, 10.0 tr. b., 4.15 m/s

  72. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  73. Agility II. M: Diskvalifikován

  74. Agility I. M: Diskvalifikován

  75. Jumping II. M: Diskvalifikován

  76. Jumping I. M: Diskvalifikován

  77. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky, 17. 06. 2018

  78. 1.zkouška MA3: 1/2, 46.71 s, 0.0 tr. b., 4.05 m/s

  79. 2.zkouška MA3: Diskvalifikován

  80. Dolní Přím - Probluz - VI.Pučálka cup - Probluzske dvojzkousky, 09. 06. 2018

  81. zkouška 1 MA3: Diskvalifikován

  82. zkouška 2 MA3: Diskvalifikován

  83. Česká Skalice - OPSION 059 / Rozkoš, 02. 06. 2018 - 03. 06. 2018

  84. Ne-: Diskvalifikován

  85. Ne-Agility: 2/22, 46.96 s, 0.96 tr. b., 3.71 m/s

  86. Ne-Jumping: Diskvalifikován

  87. So-: Diskvalifikován

  88. So-Agility: 5/21, 45.55 s, 5.0 tr. b., 3.78 m/s

  89. So-Jumping: 12/22, 38.7 s, 10.7 tr. b., 3.82 m/s

  90. Lysá nad Labem - NOSOROŽCI NA VODĚ, 26. 05. 2018

  91. A3 zkouška MA3 MA3: Diskvalifikován

  92. Agility M M: Diskvalifikován

  93. Jumping M M: 5/14, 42.77 s, 11.77 tr. b., 4.3 m/s

  94. Pňov - Předhradí - 7. Pňovské dvojzkoušky, 19. 05. 2018

  95. 1.zkouška MA3: 6/9, 46.83 s, 14.83 tr. b., 3.84 m/s

  96. 2.zkouška MA3: 4/9, 43.05 s, 10.05 tr. b., 4.02 m/s

  97. Litovel - Mladeč - Zámecké zkoušky, 13. 05. 2018

  98. III. zkouška MA3: Diskvalifikován

  99. II. zkouška MA3: Diskvalifikován

  100. I. zkouška MA3: Diskvalifikován

  101. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií + Mistrovství ČR kolií dlouhosrstých a kolií krátkosrstých, 12. 05. 2018

  102. agility open M: Diskvalifikován

  103. Jumping open M: 11/40, 39.26 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  104. Tuneliáda M: 12/38, 39.28 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  105. Jičín - O pohár PPP Jičín, 01. 05. 2018

  106. Agility M: 1/20, 36.83 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  107. JUMPING M: Diskvalifikován

  108. Zkouška agility MA3: 5/6, 41.5 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  109. Nymburk - Čarodějnické hopsání - dvojzkoušky, 29. 04. 2018

  110. 1. zkouška MA3: 2/5, 34.79 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  111. 2. zkouška MA3: 1/5, 35.0 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  112. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 22. 04. 2018

  113. 1. Zkouška A3 MA3: 1/2, 49.2 s, 15.2 tr. b., 3.9 m/s

  114. 2. Zkouška A3 MA3: Diskvalifikován

  115. Hra - tuneliáda pro A2+A3 M: 4/12, 28.27 s, 0.0 tr. b., 5.59 m/s

  116. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  117. I Agility Open: Diskvalifikován

  118. II Agility Open: Diskvalifikován

  119. II Jumping Open: Diskvalifikován

  120. I Jumping Open: Diskvalifikován

  121. Liberec - Ještědské jumpingy, 30. 03. 2018

  122. III. jumping M: Diskvalifikován

  123. II. jumping M: Diskvalifikován

  124. I. jumping M: Diskvalifikován

  125. Ratenice - Březnové dvojzkoušky, 24. 03. 2018

  126. ZkA. II. MA3: Diskvalifikován

  127. ZkA. I. MA3: Diskvalifikován

  128. Ratenice - Večerní dvojzkoušky, 02. 03. 2018

  129. II. zkouška MA3: Diskvalifikován

  130. I. zkouška MA3: Diskvalifikován

  131. Březovice u Hořic - 1. dvojzkoušky, 25. 02. 2018

  132. 1. zkouška MA3: 2/4, 46.08 s, 5.0 tr. b., 3.97 m/s

  133. 2. zkouška MA3: 2/4, 49.86 s, 7.86 tr. b., 3.55 m/s

  134. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky III., 10. 02. 2018

  135. II. zkouška MA3: Diskvalifikován

  136. I. zkouška MA3: Diskvalifikován

  137. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 03. 02. 2018

  138. Czech Imp Jump Medium: 10/24, 19.98 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  139. Jumping 1 Medium: 9/24, 40.81 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  140. Jumping 2 Medium: 16/24, 37.64 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  141. Ratenice - Předsilvestrovské dvojzkoušky, 30. 12. 2017

  142. ZkA II. MA3: 4/10, 39.62 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  143. ZkA I. MA3: Diskvalifikován

  144. Mladé Buky - Adventní jumpingy, 10. 12. 2017

  145. JUMPING 1 M: Diskvalifikován

  146. JUMPING 2 M: 3/15, 38.61 s, 5.0 tr. b., 3.91 m/s

  147. JUMPING 3 M: 6/15, 42.93 s, 5.0 tr. b., 3.8 m/s

  148. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 02. 12. 2017

  149. Czech Imp Jump Medium: 9/29, 24.34 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  150. Jumping 1 Medium: 10/29, 37.79 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  151. Jumping 2 Medium: Diskvalifikován

  152. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky I., 12. 11. 2017

  153. II. zkouška MA3: Diskvalifikován

  154. I. zkouška MA3: Diskvalifikován

  155. Pňov - Předhradí - 6. Pňovské dvojzkoušky, 14. 10. 2017

  156. 1.zkouška MA3: 1/4, 45.31 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  157. 2.zkouška MA3: Diskvalifikován

  158. Havlovice - OPSION 058 / východočeské finále, 01. 10. 2017

  159. 1. jumping: Diskvalifikován

  160. 2.jumping: Diskvalifikován

  161. 3.jumping: 7/11, 22.67 s, 0.0 tr. b., 6.0 m/s

  162. Východočeské finále: 3/8, 32.13 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  163. Zdobín - Velká zvičinská, 23. 09. 2017 - 24. 09. 2017

  164. Agility 1 M: Diskvalifikován

  165. Jumping 1 M: Diskvalifikován

  166. Jumping 2 M: 8/15, 39.84 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  167. Zkouška 1 MA3: 5/10, 47.11 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  168. Zkouška 2 MA3: 3/6, 43.72 s, 10.0 tr. b., 4.07 m/s

  169. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 02. 09. 2017

  170. Agility M: 9/11, 37.45 s, 15.0 tr. b., 4.41 m/s

  171. Jumping M: Diskvalifikován

  172. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  173. Ratenice - KCHBO OPEN pro všechna plemena, 26. 08. 2017

  174. Agility Open: 9/13, 50.45 s, 20.0 tr. b., 3.73 m/s

  175. Agility Trial: 5/8, 50.63 s, 10.0 tr. b., 3.93 m/s

  176. Jumping Open: Diskvalifikován

  177. Městec Králové - 1. trojzkoušky agility Vychovaný pes, 19. 08. 2017

  178. 1. zkouška MA3: Diskvalifikován

  179. 2. zkouška MA3: Diskvalifikován

  180. 3. zkouška MA3: Diskvalifikován

  181. Žamberk - O pohár Fitmin 2017, 13. 08. 2017

  182. AGILITY: Diskvalifikován

  183. JUMPING MA3: Diskvalifikován

  184. MA3: Diskvalifikován

  185. Ratenice - MushGo Šampionát Ratenic, 29. 07. 2017 - 30. 07. 2017

  186. Agility open M: Diskvalifikován

  187. Jump III. M: Diskvalifikován

  188. Jump II. M: Diskvalifikován

  189. Jump I. M: 12/19, 31.74 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  190. Tunel I. M: Diskvalifikován

  191. ZkA. Ne MA3: Diskvalifikován

  192. ZkA. So MA3: Diskvalifikován

  193. Trutnov - Hilarem Open 2017, 22. 07. 2017 - 23. 07. 2017

  194. Agility NE M: 1/11, 36.75 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  195. Agility So M: 4/10, 41.05 s, 5.0 tr. b., 3.97 m/s

  196. Finále M: Diskvalifikován

  197. Jumping NE M: Diskvalifikován

  198. Jumping So M: 5/10, 37.83 s, 5.0 tr. b., 4.23 m/s

  199. Zkouška So MA3: 2/4, 41.41 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  200. Zkoušky NE MA3: Diskvalifikován

  201. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 056, 08. 07. 2017

  202. 1.zkouška: 3/6, 35.28 s, 1.28 tr. b., 3.97 m/s

  203. 2.zkouška: 2/6, 41.01 s, 2.01 tr. b., 3.78 m/s

  204. Jumping: 7/10, 36.34 s, 11.34 tr. b., 3.58 m/s

  205. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  206. Agility - Ne: Diskvalifikován

  207. Agility - So: Diskvalifikován

  208. Jumping - Ne: 18/52, 40.47 s, 2.47 tr. b., 3.93 m/s

  209. Jumping - So: Diskvalifikován

  210. Česká Skalice - OPSION 055 / Rozkoš, 17. 06. 2017 - 18. 06. 2017

  211. Ne-: 3/5, 50.3 s, 5.0 tr. b., 3.92 m/s

  212. Ne-Agility: Diskvalifikován

  213. Ne-Jumping: 9/17, 41.15 s, 7.15 tr. b., 3.77 m/s

  214. So-: Diskvalifikován

  215. So-Agility: Diskvalifikován

  216. So-Jumping: Diskvalifikován

  217. Dolni Prim u Hradce Kralove - Acana cup - Probluzske dvojzkousky, 10. 06. 2017

  218. Zkouska 1 MA3: 3/3, 49.5 s, 19.5 tr. b., 3.17 m/s

  219. Zkouska 2 MA3: 3/3, 37.64 s, 5.0 tr. b., 3.77 m/s

  220. Nymburk - NymburkCup - dvojzkoušky, 03. 06. 2017

  221. Druhá zkouška MA3: Diskvalifikován

  222. První zkouška MA3: Diskvalifikován

  223. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií + Mistrovství ČR kolií dlouhosrstých a kolií krátkosrstých (otevřený závod), 14. 05. 2017

  224. Agility open M: 11/28, 43.82 s, 10.0 tr. b., 4.2 m/s

  225. Jumping open M: 17/29, 40.65 s, 5.0 tr. b., 4.18 m/s

  226. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  227. Havlovice - OPSION 054, 08. 05. 2017

  228. 1.vítězná: 1/5, 42.34 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  229. 2.vítězná: Diskvalifikován

  230. Jumping: Diskvalifikován

  231. Jičín - Prvomájové závody Jičín, 01. 05. 2017

  232. Jumping_1: Diskvalifikován

  233. Jumping_2: Diskvalifikován

  234. Jumping_3: Diskvalifikován

  235. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 22. 04. 2017

  236. 1. zkouška A2 MA2: 1/2, 41.75 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  237. 2. zkouška A2 MA2: Diskvalifikován

  238. Hra - tuneliáda pro A2+A3 M: 2/9, 34.93 s, 0.0 tr. b., 5.73 m/s

  239. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  240. Agility 1: Diskvalifikován

  241. Agility 2: Diskvalifikován

  242. Jumping 1: Diskvalifikován

  243. Jumping 2: Diskvalifikován

  244. Trutnov - Podkrkonošské dvojzkoušky, 11. 03. 2017

  245. II. zkouška MA2: Diskvalifikován

  246. I. zkouška MA2: Diskvalifikován

  247. Hradištko u Sadské - Jumpingy u dědy Mráze, 25. 02. 2017

  248. 1. běh M: 9/17, 39.85 s, 10.85 tr. b., 4.09 m/s

  249. 2. běh M: Diskvalifikován

  250. Ratenice - Slávčiny dvojzkoušky, 18. 02. 2017

  251. ZkA. II. MA2: Diskvalifikován

  252. ZkA. I. MA2: Diskvalifikován

  253. Dolní Přím - Probluz - V. Pučálka cup - Probluzské A1-3 zkoušky, 29. 01. 2017

  254. zkouška 1 MA2: 1/5, 37.78 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  255. zkouška 2 MA2: Diskvalifikován

  256. Ratenice - Ratenické jumpy, 11. 12. 2016

  257. Jumping III. M: Diskvalifikován

  258. Jumping II. M: Diskvalifikován

  259. Jumping I. M: Diskvalifikován

  260. Ratenice - Ratenické dvojzkoušky, 26. 11. 2016

  261. ZkA II. MA2: 1/4, 40.88 s, 0.0 tr. b., 3.94 m/s

  262. ZkA I. MA2: Diskvalifikován

  263. Proruby u Hořiček - OPSION 051, 19. 11. 2016

  264. 11.prorubská: Diskvalifikován

  265. 12.prorubská: Diskvalifikován

  266. Chrastava - II. SEDMERO zkoušky, 28. 10. 2016 - 30. 10. 2016

  267. Agility M: Diskvalifikován

  268. Jumping M: Diskvalifikován

  269. Ne-zkouška MA2: Diskvalifikován

  270. Blešno - Podzim 2016, 15. 10. 2016

  271. AGILITY: Diskvalifikován

  272. JUMPING: Diskvalifikován

  273. MA2: Diskvalifikován

  274. Havlovice - OPSION 050, 01. 10. 2016

  275. Finále: Diskvalifikován

  276. Jumping (1): Diskvalifikován

  277. Jumping (2): Diskvalifikován

  278. Zkouška: 1/4, 40.17 s, 0.0 tr. b., 3.83 m/s

  279. Zdobín - Velká zvičinská, 24. 09. 2016 - 25. 09. 2016

  280. Agility 1 M: Diskvalifikován

  281. Jumping 1 M: Diskvalifikován

  282. Jumping 2 M: Diskvalifikován

  283. Zkouška 1 MA2: 2/3, 50.19 s, 10.0 tr. b., 3.69 m/s

  284. Zkouška 2 MA2: Diskvalifikován

  285. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 10. 09. 2016

  286. Agility M: Diskvalifikován

  287. Jumping M: Diskvalifikován

  288. Zkoušky MA2: 1/8, 37.31 s, 5.0 tr. b., 4.1 m/s

  289. Pilníkov, okr. Trutnov - II. Hilarem cup + Mistrovství republiky chodských psů a kavalírů 2016, 27. 08. 2016

  290. Agility M: Diskvalifikován

  291. Jumping M: Diskvalifikován

  292. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  293. Jičín - O pohár PPP Jičín, 20. 08. 2016

  294. Agility M: Diskvalifikován

  295. Jumping M: Diskvalifikován

  296. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  297. Žamberk - O Pohár Fitmin 2016 + Mistrovství republiky KCHK - XX.MR malých kníračů, XVIII.MR středních kníračů, IV.MR velkých kníračů, I.MR kníračů veteránů., 13. 08. 2016

  298. AGILITY: Diskvalifikován

  299. JUMPING: 2/12, 33.28 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  300. MA2: 2/5, 42.46 s, 10.0 tr. b., 4.05 m/s

  301. Trutnov - Hilarem Open 2016, 23. 07. 2016 - 24. 07. 2016

  302. Agility 1 M: 6/12, 46.87 s, 19.87 tr. b., 3.39 m/s

  303. Agility M: 6/13, 49.65 s, 1.65 tr. b., 3.44 m/s

  304. Jumping 1 M: Diskvalifikován

  305. Jumping M: Diskvalifikován

  306. Zkouška A2 MA2: 1/6, 43.16 s, 7.16 tr. b., 3.64 m/s

  307. Zkouška Ne MA2: Diskvalifikován

  308. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 048, 09. 07. 2016

  309. 1.zkouška: Diskvalifikován

  310. 2.zkouška: Diskvalifikován

  311. Jumping Open: Diskvalifikován

  312. Dobříš - Cool Down, 17. 06. 2016

  313. I Agility: Diskvalifikován

  314. II Agility: Diskvalifikován

  315. Česká Skalice - OPSION 047 / Rozkoš, 11. 06. 2016 - 12. 06. 2016

  316. Ne-: Diskvalifikován

  317. Ne-Agility: 9/21, 48.23 s, 15.23 tr. b., 2.94 m/s

  318. Ne-Jumping: Diskvalifikován

  319. So-: Diskvalifikován

  320. So-Agility: Diskvalifikován

  321. So-Jumping: Diskvalifikován

  322. Mladá Boleslav - May Cup, juniorský speciál, 28. 05. 2016

  323. A2 MA2: 4/8, 42.82 s, 5.0 tr. b., 4.04 m/s

  324. Agility M M: Diskvalifikován

  325. Jumping M M: Diskvalifikován

  326. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií + Mistrovství ČR kolií dlouhosrstých a kolií krátkosrstých (otevřený závod), 14. 05. 2016

  327. Agility open M: 14/28, 49.11 s, 13.11 tr. b., 3.6 m/s

  328. Jumping open M: Diskvalifikován

  329. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  330. Jičín - Jarní závody, 30. 04. 2016

  331. Jarní závody agility 2016: Diskvalifikován

  332. Jarní závody agility 2016: Diskvalifikován

  333. Jarní závody agility 2016: Diskvalifikován

  334. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2016, 23. 04. 2016 - 24. 04. 2016

  335. QA1 Agility: Diskvalifikován

  336. QA2 Agility: Diskvalifikován

  337. QJ1 Jumping: Diskvalifikován

  338. QJ2 Jumping: Diskvalifikován

  339. Zdobín - Zvičinská jednička a dvojka - speciál pro A1+A2, 17. 04. 2016

  340. 1. zkouška A2 MA2: Diskvalifikován

  341. 2. zkouška A2 MA2: Diskvalifikován

  342. DUFLEX tuneliáda A2+A3 M: 4/6, 38.17 s, 5.17 tr. b., 4.61 m/s

  343. Žernov u České Skalice - Žernovské jumpy, 09. 04. 2016

  344. Jumping 1 M: 3/9, 39.1 s, 10.0 tr. b., 4.14 m/s

  345. Jumping 2 M: Diskvalifikován

  346. Proruby u Hořiček - Velikonoční jumpingy, 28. 03. 2016

  347. III. Jumping M: Diskvalifikován

  348. II. Jumping M: 6/16, 37.98 s, 5.98 tr. b., 3.9 m/s

  349. I. Jumping M: Diskvalifikován

  350. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2016 (3/3) - FINÁLE, 12. 03. 2016 - 13. 03. 2016

  351. Agility: 16/21, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  352. Agility 2: 16/20, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  353. Jumping: 12/21, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  354. Jumping 2: 13/20, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  355. Zkouška: 5/9, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  356. Hradištko u Sadské - Hopsání u dědy Mráze, 28. 02. 2016

  357. Agility open M: Diskvalifikován

  358. Jumping M: Diskvalifikován

  359. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  360. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2016 (2/3), 13. 02. 2016

  361. Agility: 14/23, 47.89 s, 10.0 tr. b., 3.55 m/s

  362. Jumping: Diskvalifikován

  363. Zkouška: Diskvalifikován

  364. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2016 (1/3), 09. 01. 2016

  365. agility: Diskvalifikován

  366. jumping: Diskvalifikován

  367. zkouška: 4/11, 45.71 s, 5.0 tr. b., 3.61 m/s

  368. Ratenice - O Ratenickou Beranici IV., 27. 12. 2015

  369. Jumping III. M: 8/17, 35.16 s, 13.16 tr. b., 3.78 m/s

  370. Jumping II. M: Diskvalifikován

  371. Jumping I. M: 9/17, 40.33 s, 5.0 tr. b., 4.17 m/s

  372. Ptýrov u Mnichova Hradiště - I. Highway to Hell, 11. 12. 2015 - 12. 12. 2015

  373. Jump III M: Diskvalifikován

  374. Jump II M: 5/14, 34.29 s, 10.0 tr. b., 3.88 m/s

  375. Jump I M: 7/14, 37.66 s, 0.66 tr. b., 3.9 m/s

  376. Proruby u Hořiček - OPSION 042 / dvojzkoušky, 05. 12. 2015

  377. 1.prorubská: Diskvalifikován

  378. 2.prorubská: Diskvalifikován

  379. Terezín - Terezínský zimní pohár 2. kolo - 2. ročník, 15. 11. 2015

  380. 1. ZK MA2: Diskvalifikován

  381. 2. ZK MA2: Diskvalifikován

  382. Ratenice - ICE AGE AGI II., 24. 10. 2015 - 25. 10. 2015

  383. Jumping II. M: Diskvalifikován

  384. Jumping I. M: 10/13, 43.91 s, 18.91 tr. b., 3.01 m/s

  385. ZkA MA1: Diskvalifikován

  386. Ptýrov - I. Fly FACTOR, 17. 10. 2015 - 18. 10. 2015

  387. Agility Ne: 5/20, 38.61 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  388. Jumping Ne: Diskvalifikován

  389. ZkA 1 So: Diskvalifikován

  390. ZkA 2 So: 2/4, 36.86 s, 15.0 tr. b., 4.02 m/s

  391. ZkA Ne: Diskvalifikován

  392. Turnov - KOZA CUP aneb závod u Zrcadlové kozy, 26. 09. 2015 - 27. 09. 2015

  393. 26.9.2015 agility M: Diskvalifikován

  394. 26.9.2015 jumping M: Diskvalifikován

  395. 26.9.2015 zkouška MA1: 2/4, 37.25 s, 10.0 tr. b., 3.84 m/s

  396. 27.9.2015 agility M: Diskvalifikován

  397. 27.9.2015 jumping M: 7/10, 41.16 s, 13.16 tr. b., 3.55 m/s

  398. 27.9.2015 Memoriál Ivy Patákové M: Diskvalifikován

  399. Ratenice - O Ratenickou Blechu II., 20. 09. 2015

  400. Agility M: Diskvalifikován

  401. Jumping M: 13/15, 52.65 s, 29.65 tr. b., 2.66 m/s

  402. ZkA MA1: Diskvalifikován

  403. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 12. 09. 2015

  404. Agility M: Diskvalifikován

  405. Jumping M: Diskvalifikován

  406. Zkouška MA1: 2/3, 44.59 s, 5.0 tr. b., 3.3 m/s

  407. Nymburk - Předškolní dvojzkoušky III, 30. 08. 2015

  408. 1. zkouška MA1: 3/14, 42.1 s, 5.0 tr. b., 3.56 m/s

  409. 2. zkouška MA1: Diskvalifikován

  410. Jičín - O pohár PPP, 22. 08. 2015

  411. O Pohár PPP 2015: Diskvalifikován

  412. O Pohár PPP 2015: Diskvalifikován

  413. O Pohár PPP 2015: Diskvalifikován

  414. Žamberk - O pohár Fitmin, 08. 08. 2015

  415. AGILITY: 6/15, 54.81 s, 21.81 tr. b., 2.96 m/s

  416. JUMPING: Diskvalifikován

  417. MA1: 4/6, 39.12 s, 11.12 tr. b., 3.4 m/s

  418. Trutnov - I. Hilarem Cup, 02. 08. 2015

  419. II. zkouška MA1: Diskvalifikován

  420. I. zkouška MA1: Diskvalifikován

  421. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 041, 18. 07. 2015

  422. Agility: Diskvalifikován

  423. Jumping: Diskvalifikován

  424. Zkouška: Diskvalifikován

  425. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 040 / dvojzkoušky, 11. 07. 2015

  426. (1) zkouška: 4/7, 47.73 s, 10.0 tr. b., 3.35 m/s

  427. (2) zkouška: Diskvalifikován

  428. Blešno - Skok do prázdnin 2015, 28. 06. 2015

  429. AGILITY: Diskvalifikován

  430. JUMPING: Diskvalifikován

  431. MA1: 4/8, 39.15 s, 10.0 tr. b., 4.27 m/s

  432. Česká Skalice - OPSION 039 / Rozkoš, 20. 06. 2015 - 21. 06. 2015

  433. Ne-Agility: Diskvalifikován

  434. Nedělní zkouška: Diskvalifikován

  435. Ne-Jumping: Diskvalifikován

  436. Sobotní zkouška: 4/5, 45.15 s, 10.0 tr. b., 3.48 m/s

  437. So-Jumping: 6/12, 47.07 s, 14.07 tr. b., 3.29 m/s

  438. Kroměříž - Hanácké kvalifikačke v Kroměřížu - 2. KZ dospělých, 23. 05. 2015 - 24. 05. 2015

  439. Agility: 6/8, 28.42 s, 10.0 tr. b., 4.29 m/s

  440. Mikulášovice - BOREC SEVERU 2015, 16. 05. 2015 - 17. 05. 2015

  441. Agility Ne: Diskvalifikován

  442. Agility So: Diskvalifikován

  443. Jumping Ne: Diskvalifikován

  444. Jumping So: Diskvalifikován

  445. Zka Ne: Diskvalifikován

  446. Zka So: Diskvalifikován

  447. Opatovice nad Labem - Mistrovství ČR sheltií - otevřený závod, 10. 05. 2015

  448. Agility M: Diskvalifikován

  449. Jumping M: Diskvalifikován

  450. Tuneliáda M: 8/24, 18.23 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  451. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  452. Jičín - Prvomájové závody, 01. 05. 2015

  453. Prvomájové závody agility 2015 - A: Diskvalifikován

  454. Prvomájové závody agility 2015 - J: Diskvalifikován

  455. Prvomájové závody agility 2015 - ZkA: Diskvalifikován

  456. Zdobín - Zvičinská jednička a dvojka - speciál pro A1+A2, 19. 04. 2015

  457. 1. Zkouška A1 MA1: Diskvalifikován

  458. 2. Zkouška A1 MA1: 3/7, 44.15 s, 10.0 tr. b., 3.62 m/s

  459. Hra - tuneliáda A1 MA1: Diskvalifikován

  460. Havlovice - OPSION 038 / Velikonoční, 06. 04. 2015

  461. Agility: Diskvalifikován

  462. Jumping: Diskvalifikován

  463. Velikonoční: 1/5, 37.85 s, 5.0 tr. b., 3.83 m/s

  464. Hradištko u Sadské - Hopsání u dědy Mráze, 28. 02. 2015 - 01. 03. 2015

  465. nedělní zkouška MA1: Diskvalifikován

  466. Dolní Přím - III.Pučálka cup - Probluzské dvojzkoušky A1+A2, 28. 02. 2015

  467. 1. zkouška MA1: Diskvalifikován

  468. 2. zkouška MA1: 4/7, 39.69 s, 5.0 tr. b., 3.78 m/s