Jumping II. M

  1. Datum: 29. 04. 2023
  2. Závod: Žamberk - MR plemen
  3. Rozhodčí: Boháčová, Alice (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 47.0 s
  6. Maximální čas: 63.0 s
  7. Délka: 189.0 m
  8. Velikost: M
  9. Počet překážek: 19
  10. Postupová rychlost: 4.02 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 081321 Klára Kokešová Cerunnos Move it or Lose it 0 0 0.0 0.0 31.13 6.07 V
2 Braňo Vlček Quick Brown Neraka 0 0 0.0 0.0 35.22 5.37 V
3 070720 Kristýna Hrůza A3Ch Bársony Sobasan 0 0 0.0 0.0 37.46 5.05 V
4 054421 Rudolf Broulík Annie Rose Štěstí ze severu 0 0 0.0 0.0 38.27 4.94 V
5 007313 Ivana Kuglerová A3Ch Loki Větroplach 0 0 0.0 0.0 38.79 4.87 V
6 028421 Pavel Klouček Hachiko z Chalupecké louky 0 0 0.0 0.0 41.93 4.51 V
7 027820 Tereza Krejčí Betty Swift Jump Jett Team 1 0 0.0 5.0 35.44 5.33 V
7 063417 Vendula Čuperová Gwardzista Wartownik Wiatru 1 0 0.0 5.0 35.44 5.33 V
9 053018 Denisa Sommerová A3Ch Nougat Nutty Romy´s Choco 1 0 0.0 5.0 37.01 5.11 V
10 066914 Mirka Mihoková A3Ch Mesi 1 0 0.0 5.0 37.02 5.11 V
11 036116 Hana Kubíčková A3Ch Dragon Lady Alkyra 0 1 0.0 5.0 39.33 4.81 V
12 089414 Veronika Horňáčková A3Ch Brongo Bestagility 1 0 0.0 5.0 40.15 4.71 V
13 Alicja Ujma Misha Arnyek of the Sporty Heroes 0 1 0.0 5.0 40.44 4.67 V
14 089122 Tereza Koláčná Bungee Experience Bohemia Grant 1 0 0.0 5.0 40.95 4.62 V
15 021318 Veronika Belantová A3Ch Saga pod Ořechem 0 1 0.0 5.0 43.06 4.39 V
16 061821 Kristýna Růžičková Flavia Lux Essenia 0 1 0.0 5.0 43.86 4.31 V
17 Soňa Gillányiová Bastien Sobasan 1 1 0.0 10.0 38.28 4.94 VD
18 056020 Kateřina Břízová A3Ch French Kiss Anarchia 1 1 0.0 10.0 38.35 4.93 VD
19 Dominika Vlčková Casper Roxy Diamond 1 1 0.0 10.0 42.76 4.42 VD
20 038221 Adéla Čejková Discovery Černý Křišťál 1 1 0.0 10.0 43.95 4.3 VD
21 019216 Lenka Tittlová Lexie Mecseki Bundás 0 2 5.98 15.98 52.98 3.57 VD
22 073017 Ondřej Henzl Berth Silver Aura Moravia 2 2 0.0 20.0 43.8 4.32 D
23 001015 Lenka Dušková A3Ch Iris Black z Vesničky u hranic 1 2 7.48 22.48 54.48 3.47 D
DIS 113822 Miroslava Kolínská Leonardo Honey Rose DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 073420 Martina Boháčová Be Mad Runner z Paleolitu DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 072220 Rudolf Broulík Essi Daven Dancing in the Wind DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 002021 Veronika Horňáčková Wapi in Wonderland McPotter's Creek's DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 012121 Hana Kubíčková Havana from Alkyra DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 053122 Marie Sedláková Antracit Amazing Cloverleaf of furrows DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 079822 Kateřina Semanová Flying Happiness Inmensa Belleza DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 064422 Julie Janková Universal Ultima z Petrovy Pálenky DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 054121 Michaela Nováková Aurora Bailey Ray DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 010221 Kristýna Vlachová Idol of Heart ze Smrčkova dvora DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Tomáš Heizer Pipitery Fecér DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 037820 Julie Rybová Barney Star od Ritušky DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001416 Markéta Šulcová A3Ch Nesquik Black Neraka DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 031421 Pavlína Seyfriedová Batgirl Peryhelium DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 048516 Jana Richterová Anette Gold Schenelin DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 095019 Rudolf Broulík A3Ch Halle Berry Sněžný tygr DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 073018 Karin Trinčková Abrakadabra ze Shetlandů DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 073116 Jana Šebestová Over the Moon Starring Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 054515 Hana Hradská A3Ch Intrigued Bazaar´s DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 083117 Dana Sedláková Arny ze Zámkové osady DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 082018 Lenka Krejčí A3Ch Archie Richmond Silky Dafnee DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 015917 Ondřej Henzl Boogie Gold Bryvilsár DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 011615 Jana Jamborová Cockie MVs DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 063816 Tereza Kotalová Daisy Maralumi DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 057819 Denisa Sommerová Ozzy Brown Neraka DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO