Cz En

001416

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Markéta Šulcová, Brandýs nad Labem

    Člen KA

Pes

  1. Nesquik Black Neraka, Pudl střední

Výsledky

  1. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky Lysá nad Labem, 08. 05. 2019

  2. Zkouška II. MA3: Diskvalifikován

  3. Zkouška I. MA3: Diskvalifikován

  4. Spálené Poříčí - 3. Jarní Podkokšínské dvojzkoušky se závody A0 a veteránů pro útulek v Borovně, 04. 05. 2019

  5. 1. zkouška MA3: Diskvalifikován

  6. 2. zkouška MA3: 1/2, 40.52 s, 10.0 tr. b., 4.66 m/s

  7. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 27. 04. 2019 - 28. 04. 2019

  8. Agility II M: 3/33, 43.97 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  9. Agility I M: Diskvalifikován

  10. Jumping III M: 3/30, 37.67 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  11. Jumping II M: Diskvalifikován

  12. Jumping I M: Diskvalifikován

  13. Jumping IV pudlové M: 4/15, 36.29 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  14. Ratenice - Dubnové dvojzkoušky, 20. 04. 2019

  15. ZkA. MA3 I.: Diskvalifikován

  16. ZkA. MA3 II.: 2/5, 43.38 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  17. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  18. Agility I: Diskvalifikován

  19. Agility II: Diskvalifikován

  20. Jumping I: Diskvalifikován

  21. Jumping II: Diskvalifikován

  22. Beroun - Dvojzkoušky agility VII., 07. 04. 2019

  23. MA3 I.: 3/11, 41.13 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  24. MA3 II.: 2/11, 36.65 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  25. MA3 III.: 6/11, 38.46 s, 10.0 tr. b., 4.45 m/s

  26. Strážiště - Jumpingy superhrdinů, 31. 03. 2019

  27. III.jumping M: Diskvalifikován

  28. II. jumping M: 1/7, 34.65 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  29. I. jumping M: 2/7, 31.77 s, 0.0 tr. b., 5.48 m/s

  30. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (3/3), 09. 03. 2019 - 10. 03. 2019

  31. Agility 1: 10/29, 43.78 s, 10.0 tr. b., 4.45 m/s

  32. Agility 2: 5/28, 42.66 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  33. Finále: Diskvalifikován

  34. Jumping 1: Diskvalifikován

  35. Jumping 2: Diskvalifikován

  36. Zkouška: Diskvalifikován

  37. Kladno - Packu na to!, 03. 03. 2019

  38. II. zkouška MA3: Diskvalifikován

  39. I. zkouška MA3: Diskvalifikován

  40. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (2/3), 09. 02. 2019

  41. Agility: Diskvalifikován

  42. Jumping: Diskvalifikován

  43. Zkouška: 1/9, 41.81 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  44. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (1/3), 12. 01. 2019

  45. Agility: Diskvalifikován

  46. Jumping: Diskvalifikován

  47. Zkouška: Diskvalifikován

  48. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 6.ročník - i pro XSmall, 05. 01. 2019

  49. Czech Imp Jump: 11/24, 27.19 s, 6.19 tr. b., 3.94 m/s

  50. Jumping 1: Diskvalifikován

  51. Jumping 2: Diskvalifikován

  52. Kladno - Zkoušky NKÚ V., 14. 12. 2018

  53. 1. zkouška MA2: 2/6, 37.01 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  54. 2. zkouška MA2: Diskvalifikován

  55. Královice - Vánoční pohár 2018, 25. 11. 2018

  56. Jumping: 1/9, 30.8 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  57. Jumping DUO: Diskvalifikován

  58. Zkouška: 1/3, 34.16 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  59. Královice - Vánoční pohár 2018, 11. 11. 2018

  60. Jumping: Diskvalifikován

  61. Jumping DUO: Diskvalifikován

  62. Zkouška 1.: 2/3, 33.08 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  63. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 6.ročník - i pro XSmall, 03. 11. 2018

  64. Czech Imp Jump: Diskvalifikován

  65. Jumping 1: Diskvalifikován

  66. Jumping 2: Diskvalifikován

  67. Neveklov - 58. Dvojzkoušky + 1, 13. 10. 2018

  68. 1. běh MA2: Diskvalifikován

  69. 2. běh MA2: Diskvalifikován

  70. 3. běh MA2: 3/8, 37.48 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  71. Louny - O podzimní kvítek, 06. 10. 2018

  72. Agility M: Diskvalifikován

  73. Jumping M: 1/19, 36.69 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  74. Zkoušky MA2: 1/3, 42.85 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  75. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 15.ročník a Speciál BŠO v agility 11.ročník Sezemice, 29. 09. 2018

  76. AGILITY M: 6/15, 43.55 s, 10.0 tr. b., 4.55 m/s

  77. JUMPING M: 2/15, 33.34 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  78. Zkoušky MA2: Diskvalifikován

  79. Opatovice nad Labem - Podzimní závody - SIRIUS, 15. 09. 2018

  80. A2 MA2: 2/4, 38.51 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  81. Agility M: Diskvalifikován

  82. Jumping M: Diskvalifikován

  83. Ptýrov - Fly FACTOR II. 2018, 01. 09. 2018

  84. II. zkouška MA2: 1/6, 30.11 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  85. I. zkouška MA2: Diskvalifikován

  86. jumping MA2: 5/6, 25.67 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  87. Lužná u Rakovníka - Maximův memoriál, 25. 08. 2018

  88. II. Zkouška: 1/5, 39.91 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  89. I. Zkouška: Diskvalifikován

  90. Jumping: 3/15, 30.08 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  91. Praha - 4. FRONTLINE Agi Duo zkoušky PESOPARK, 11. 08. 2018

  92. 1. BĚH MA2: Diskvalifikován

  93. 2. BĚH MA2: Diskvalifikován

  94. Ratenice - Šampionát Ratenic II., 28. 07. 2018 - 29. 07. 2018

  95. Jumping III M: 7/9, 30.77 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  96. ZkA III. MA2: 2/4, 37.8 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  97. ZkA. II. MA2: Diskvalifikován

  98. Oldřichov - ForPes Agility, 14. 07. 2018

  99. 1. Zka - MA2: Diskvalifikován

  100. 2. Zka - MA2: Diskvalifikován

  101. Jumping - Medium: 10/19, 33.19 s, 11.19 tr. b., 4.22 m/s

  102. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  103. Agility II. M: Diskvalifikován

  104. Agility I. M: 8/48, 41.38 s, 10.38 tr. b., 4.11 m/s

  105. Jumping II. M: 16/49, 35.29 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  106. Jumping I. M: Diskvalifikován

  107. Česká Skalice - OPSION 059 / Rozkoš, 02. 06. 2018 - 03. 06. 2018

  108. Ne-: 2/6, 38.78 s, 15.0 tr. b., 4.0 m/s

  109. Ne-Agility: 7/22, 36.37 s, 10.0 tr. b., 4.78 m/s

  110. Ne-Jumping: 2/21, 31.67 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  111. So-: 5/7, 44.19 s, 15.0 tr. b., 4.14 m/s

  112. So-Agility: 6/21, 39.42 s, 10.0 tr. b., 4.36 m/s

  113. So-Jumping: 3/22, 33.65 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  114. Lysá nad Labem - NOSOROŽCI NA VODĚ, 26. 05. 2018

  115. A2 zkouška MA2: 1/3, 38.84 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  116. Agility M M: Diskvalifikován

  117. Jumping M M: Diskvalifikován

  118. Královice - CZECH OPEN 2018, 12. 05. 2018 - 13. 05. 2018

  119. Agility 1: Diskvalifikován

  120. Agility 2: 4/22, 39.42 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  121. Agility 3: Diskvalifikován

  122. Finále Jumping SA: 2/8, 34.45 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  123. Jumping 1: Diskvalifikován

  124. Jumping 2: 3/23, 34.19 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  125. Jumping 3: 2/22, 35.17 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  126. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 28. 04. 2018 - 29. 04. 2018

  127. Agility II Medium: Diskvalifikován

  128. Agility I Medium: 7/33, 38.25 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  129. Jumping III Medium: Diskvalifikován

  130. Jumping II Medium: 12/32, 37.83 s, 10.0 tr. b., 4.49 m/s

  131. Jumping I Medium: Diskvalifikován

  132. MR pudl Medium - II. kolo: 1/11, 30.5 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  133. Luštěnice - II. Aprílové zkoušky, 21. 04. 2018 - 22. 04. 2018

  134. III.zkouška MA2: 2/3, 52.5 s, 16.5 tr. b., 3.12 m/s

  135. II. zkouška MA2: Diskvalifikován

  136. I. zkouška MA2: Diskvalifikován

  137. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  138. I Agility Open: 30/69, 37.14 s, 10.0 tr. b., 4.63 m/s

  139. II Agility Open: Diskvalifikován

  140. II Jumping Open: Diskvalifikován

  141. I Jumping Open: 14/69, 37.57 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  142. Kutná Hora - O Kutnohorský groš + Vousatý pohár, 08. 04. 2018

  143. Agility Open M: Diskvalifikován

  144. Jumping Open M: Diskvalifikován

  145. Zkoušky MA2: Diskvalifikován

  146. Beroun - Dvojzkoušky agility III., 07. 04. 2018

  147. Zkoukša 1 MA2: 1/6, 35.87 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  148. Zkouška 2 MA2: 1/6, 33.94 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  149. Beroun - Monster Speed Cup I., 31. 03. 2018 - 01. 04. 2018

  150. AGILITY: Diskvalifikován

  151. JUMPING: 4/23, 38.08 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  152. MA2: Diskvalifikován

  153. Ratenice - Březnové dvojzkoušky, 24. 03. 2018

  154. ZkA. II. MA2: Diskvalifikován

  155. ZkA. I. MA2: 1/8, 31.62 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  156. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 03. 02. 2018

  157. Czech Imp Jump Medium: 6/24, 19.17 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  158. Jumping 1 Medium: Diskvalifikován

  159. Jumping 2 Medium: 8/24, 32.5 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  160. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 06. 01. 2018

  161. Czech Imp Jump Medium: 7/21, 22.68 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  162. Jumping 1 Medium: 8/21, 26.57 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  163. Jumping 2 Medium: Diskvalifikován

  164. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 04. 11. 2017

  165. Czech Imp Jump Medium: Diskvalifikován

  166. Jumping 1 Medium: Diskvalifikován

  167. Jumping 2 Medium: Diskvalifikován

  168. Louny - O podzimní kvítek, 30. 09. 2017

  169. Agility MA: 5/14, 37.41 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  170. Jumping MA: Diskvalifikován

  171. ZkA - MA2: Diskvalifikován

  172. Děčín - O Pohár města Děčína, 28. 09. 2017

  173. Agility M: Diskvalifikován

  174. Jumping M: 15/23, 34.4 s, 10.0 tr. b., 4.65 m/s

  175. Zkouška - MA2: Diskvalifikován

  176. Děčín - Mistrovství České republiky, 09. 09. 2017 - 10. 09. 2017

  177. Agility družstev: Diskvalifikován

  178. Jumping družstev: 35/50, 44.66 s, 10.66 tr. b., 3.99 m/s

  179. Ratenice - MushGo Šampionát Ratenic, 29. 07. 2017 - 30. 07. 2017

  180. Jump III. M: 5/16, 34.42 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  181. Jump II. M: 3/18, 30.82 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  182. ZkA. Ne MA2: Diskvalifikován

  183. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  184. Agility - Ne: Diskvalifikován

  185. Agility - So: Diskvalifikován

  186. Jumping - Ne: 8/52, 35.58 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  187. Jumping - So: Diskvalifikován

  188. Nymburk - NymburkCup - dvojzkoušky, 03. 06. 2017

  189. Druhá zkouška MA2: 3/10, 39.21 s, 5.0 tr. b., 4.0 m/s

  190. První zkouška MA2: 2/10, 40.09 s, 15.0 tr. b., 3.87 m/s

  191. Mladá Boleslav - Boleslavské jarní dvojzkoušky, 27. 05. 2017

  192. 1. běh MA2: 4/10, 35.15 s, 15.0 tr. b., 4.72 m/s

  193. 2. běh MA2: Diskvalifikován

  194. Kácov - Kácovský tuplák, 13. 05. 2017

  195. Běh dvojic Medium: 8/12, 0.0 s, 15.0 tr. b., 0.0 m/s

  196. JUMPING: 1/13, 29.97 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  197. MA2: 2/5, 35.18 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  198. Ratenice - Májový závod a MČR českých strakatých psů, 07. 05. 2017

  199. Agility open M: Diskvalifikován

  200. Jumping open M: 5/9, 31.48 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  201. ZkA. MA2: Diskvalifikován

  202. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 29. 04. 2017 - 30. 04. 2017

  203. Agility II Medium: 14/36, 40.72 s, 10.0 tr. b., 4.62 m/s

  204. Agility I Medium: 21/44, 36.49 s, 10.0 tr. b., 5.04 m/s

  205. Jumping III Medium: 3/36, 31.69 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  206. Jumping II Medium: 2/41, 31.22 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  207. Jumping I Medium: 14/41, 32.52 s, 15.0 tr. b., 4.95 m/s

  208. Jumping IV - pudl (M): 8/16, 27.44 s, 5.0 tr. b., 5.1 m/s

  209. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  210. Agility 1: Diskvalifikován

  211. Agility 2: Diskvalifikován

  212. Jumping 1: 12/50, 36.38 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  213. Jumping 2: Diskvalifikován

  214. Roudnice nad Labem - Zkoušky místo tréninku, 14. 04. 2017

  215. Agility Trial I: 2/9, 42.63 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  216. Jumping Trial I: Diskvalifikován

  217. Beroun - Sky Dog Cup, 01. 04. 2017 - 02. 04. 2017

  218. AGILITY: Diskvalifikován

  219. AGILITY: Diskvalifikován

  220. JUMPING: Diskvalifikován

  221. JUMPING: Diskvalifikován

  222. MA2: 3/11, 36.84 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  223. MA2: Diskvalifikován

  224. Beroun - Dvojzkoušky agility II., 05. 03. 2017

  225. Zkouška1 MA1: 3/10, 27.42 s, 10.0 tr. b., 4.85 m/s

  226. Zkouška 2 MA1: Diskvalifikován

  227. Beroun - Dvojzkoušky agility I., 04. 03. 2017

  228. Zkouška 1 MA1: 4/10, 31.25 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  229. Zkouška 2 MA1: 1/10, 30.42 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  230. Hradištko u Sadské - Dvojzkoušky u Dědy Mráze, 26. 02. 2017

  231. 1. zkouška MA1: Diskvalifikován

  232. 2. zkouška MA1: 1/6, 26.97 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  233. Hradištko u Sadské - Jumpingy u dědy Mráze, 25. 02. 2017

  234. 1. běh M: Diskvalifikován

  235. 2. běh M: Diskvalifikován

  236. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 4 - 4.ročník, 04. 02. 2017

  237. Czech Imp Jump Medium: Diskvalifikován

  238. Jumping 1 Medium: Diskvalifikován

  239. Jumping 2 Medium: Diskvalifikován

  240. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 3 - 4.ročník, 07. 01. 2017

  241. Czech Imp Jump Medium: 7/14, 23.73 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  242. Jumping 1 Medium: Diskvalifikován

  243. Jumping 2 Medium: Diskvalifikován

  244. Ratenice - Ratenické jumpy, 11. 12. 2016

  245. Jumping III. M: Diskvalifikován

  246. Jumping II. M: Diskvalifikován

  247. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 2 - 4.ročník, 03. 12. 2016

  248. Czech Imp Jump Medium: Diskvalifikován

  249. Jumping 1 Medium: Diskvalifikován

  250. Jumping 2 Medium: Diskvalifikován

  251. Kladno - Jahodová BOWLE, 26. 11. 2016 - 27. 11. 2016

  252. Agility MA sobota: 16/27, 34.54 s, 10.0 tr. b., 4.75 m/s

  253. Jumping MA neděle: Diskvalifikován

  254. Jumping MA sobota: 17/27, 35.07 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  255. Zkoušky MA1 neděle: Diskvalifikován

  256. Zkoušky MA1 sobota: 1/2, 41.52 s, 20.0 tr. b., 4.19 m/s

  257. Kralovice (u Slaného) - Dvojzkoušky + 1, 13. 11. 2016

  258. JUMPING_MA1 MA1: Diskvalifikován

  259. MA1_1 MA1: 1/1, 28.78 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  260. MA1_2 MA1: 1/1, 27.06 s, 5.0 tr. b., 5.1 m/s

  261. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 1 - 4.ročník, 05. 11. 2016

  262. Czech Imp Jump Medium: 6/21, 20.65 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  263. Jumping 1 Medium: 4/21, 31.14 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  264. Jumping 2 Medium: Diskvalifikován

  265. Mladá Boleslav - II. Fly FACTOR, 28. 09. 2016

  266. Agility M: Diskvalifikován

  267. Jumping M: Diskvalifikován

  268. Zkoušky A1 MA1: 2/2, 37.51 s, 15.0 tr. b., 4.56 m/s

  269. Málkov u Chomutova - Annamaet & DUFLEX Be Happy Cup III. ... aneb Šikulovo republika nanečisto :-), 17. 09. 2016 - 18. 09. 2016

  270. Agility - So: 15/34, 41.59 s, 10.0 tr. b., 4.35 m/s

  271. Jumping - So: Diskvalifikován

  272. ZkA - So: Diskvalifikován

  273. Dobříš - Dvojzkoušky za "lidovku" + Dobříšská nulka - Agility/Jumping 0, 28. 08. 2016

  274. Zkouška II. MA1: Diskvalifikován

  275. Zkouška I. MA1: 1/4, 31.43 s, 10.0 tr. b., 4.52 m/s

  276. Praha - Horní Počernice - 45. Dvojzkoušky + 1 Praha - Pet center Extra, 27. 08. 2016

  277. Horní Počernice, 1. běh: 3/5, 31.41 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  278. Horní Počernice, 2. běh: 2/5, 43.48 s, 10.0 tr. b., 3.68 m/s

  279. Horní Počernice, 3. běh: 4/5, 31.54 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s