Cz En

001416

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Markéta Šulcová, Brandýs nad Labem

    Člen KA

Pes

  1. Nesquik Black Neraka, Pudl střední

Výsledky

  1. Ratenice - Letní párty 2020, 02. 08. 2020

  2. Jumping Open M: 8/21, 37.44 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  3. ZkA. MA3 I.: 2/13, 46.33 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  4. ZkA. MA3 II.: Diskvalifikován

  5. Lysá nad Labem - JumpBeast vol. 2, 27. 06. 2020

  6. Jumping 1 - M: 5/19, 36.01 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  7. Jumping 2 - M: 7/18, 36.62 s, 5.0 tr. b., 5.57 m/s

  8. Jumping 3 - M: Diskvalifikován

  9. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  10. I. agility M: Diskvalifikován

  11. II. agility M: Diskvalifikován

  12. II. jumping M: 11/64, 33.24 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  13. I. jumping M: 5/67, 36.98 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  14. Lysá nad Labem - 4. Lahůdkové dvojzkoušky+Jumping, 13. 06. 2020 - 14. 06. 2020

  15. Jumping: Diskvalifikován

  16. Ratenice - Květnové dvojzkoušky, 31. 05. 2020

  17. ZkA. MA3 I.: 6/12, 40.71 s, 10.0 tr. b., 5.04 m/s

  18. ZkA. MA3 II.: Diskvalifikován

  19. Beroun - Master of short tracks - Mistr krátkých tratí, 01. 03. 2020

  20. 1.běh bez zón: 6/26, 20.38 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  21. 1.běh se zónami: 17/27, 22.2 s, 10.0 tr. b., 5.14 m/s

  22. 2.běh bez zón: 7/24, 17.67 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  23. 2.běh se zónami: Diskvalifikován

  24. Beroun - Zkoušky trochu jinak, 09. 02. 2020

  25. 1. Zkouška A3 M: Diskvalifikován

  26. 2. Zkouška A3 M: 6/13, 44.09 s, 10.0 tr. b., 4.85 m/s

  27. Studenec u Trutnova - Vánoční jumpingy, 14. 12. 2019

  28. Jumping I: 3/16, 31.26 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  29. Jumping II: 3/16, 34.83 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  30. Jumping III: 4/16, 29.87 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  31. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 02. 11. 2019

  32. Czech Imp Jump Medium: Diskvalifikován

  33. Jumping 1 - Medium: 7/23, 36.53 s, 10.0 tr. b., 5.69 m/s

  34. Jumping 2 - Medium: 5/22, 27.97 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  35. Strážiště - Jumpingy superhrdinů, 13. 10. 2019

  36. Batmanův jumping M: Diskvalifikován

  37. Jumping superhrdinů M: 14/18, 37.88 s, 10.0 tr. b., 4.22 m/s

  38. Kapitánský jumping M: 1/18, 32.96 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  39. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 16. ročník a Speciál BŠO v agility 12. ročník, 28. 09. 2019

  40. Agility M: 6/15, 35.99 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  41. Jumping M: Diskvalifikován

  42. Zkoušky MA3: 3/6, 41.91 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  43. Dolní Počernice - Hloubětínský drak 2019 a I.MR Kooikerhondje, 21. 09. 2019

  44. Agility M: 9/16, 33.31 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  45. Jumping M: Diskvalifikován

  46. Zkouska MA3: 1/9, 43.49 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  47. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  48. Agility Open: Diskvalifikován

  49. Agility Squads as Individual: 21/69, 41.04 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  50. Jumping Open: Diskvalifikován

  51. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  52. Lysá nad Labem - MyBeast Cup vol. 3, 18. 08. 2019

  53. Jelenův Jumping M: 7/22, 32.49 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  54. PhysioDOG Agility M: 3/22, 43.26 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  55. Zkouška MA3: 2/14, 35.11 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  56. Kosmonosy - Mistrovství ČR Australských kelpií a Welsh corgi + dvojzkoušky, 27. 07. 2019 - 28. 07. 2019

  57. Agility M: Diskvalifikován

  58. Jumping M: Diskvalifikován

  59. Zkouška - MA3: Diskvalifikován

  60. Oldřichov - ForPes Agility, 20. 07. 2019

  61. 1. Zka - MA3: Diskvalifikován

  62. 2. Zka - MA3: Diskvalifikován

  63. Jumping - Medium: 11/26, 27.62 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  64. Ratenice - Šampionát Ratenic III., 13. 07. 2019 - 14. 07. 2019

  65. Agility Open M: Diskvalifikován

  66. Jumping Open M: 4/11, 30.86 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  67. ZkA. MA3: 2/6, 40.93 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  68. Čechy - Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  69. Ne. - Agility II. M: 11/52, 42.9 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  70. Ne. - Jumping II. M: 7/52, 40.66 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  71. So. - Agility I. M: 5/53, 44.28 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  72. So. - Jumping I. M: Diskvalifikován

  73. Praha - Dvojzkoušky + 1, 16. 06. 2019

  74. MA3 I: 3/8, 44.42 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  75. MA3 II: Diskvalifikován

  76. MA3 III: Diskvalifikován

  77. Praha - StartUp vol.1, 25. 05. 2019

  78. Finále medium: 4/8, 28.58 s, 5.0 tr. b., 5.7 m/s

  79. Jumping II. medium: 5/13, 32.13 s, 5.0 tr. b., 5.07 m/s

  80. Jumping I. medium: 2/13, 37.33 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  81. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky Lysá nad Labem, 08. 05. 2019

  82. Zkouška II. MA3: Diskvalifikován

  83. Zkouška I. MA3: Diskvalifikován

  84. Spálené Poříčí - 3. Jarní Podkokšínské dvojzkoušky se závody A0 a veteránů pro útulek v Borovně, 04. 05. 2019

  85. 1. zkouška MA3: Diskvalifikován

  86. 2. zkouška MA3: 1/2, 40.52 s, 10.0 tr. b., 4.66 m/s

  87. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 27. 04. 2019 - 28. 04. 2019

  88. Agility II M: 3/33, 43.97 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  89. Agility I M: Diskvalifikován

  90. Jumping III M: 3/30, 37.67 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  91. Jumping II M: Diskvalifikován

  92. Jumping I M: Diskvalifikován

  93. Jumping IV pudlové M: 4/15, 36.29 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  94. Ratenice - Dubnové dvojzkoušky, 20. 04. 2019

  95. ZkA. MA3 I.: Diskvalifikován

  96. ZkA. MA3 II.: 2/5, 43.38 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  97. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  98. Agility I: Diskvalifikován

  99. Agility II: Diskvalifikován

  100. Jumping I: Diskvalifikován

  101. Jumping II: Diskvalifikován

  102. Beroun - Dvojzkoušky agility VII., 07. 04. 2019

  103. MA3 I.: 3/11, 41.13 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  104. MA3 II.: 2/11, 36.65 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  105. MA3 III.: 6/11, 38.46 s, 10.0 tr. b., 4.45 m/s

  106. Strážiště - Jumpingy superhrdinů, 31. 03. 2019

  107. III.jumping M: Diskvalifikován

  108. II. jumping M: 1/7, 34.65 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  109. I. jumping M: 2/7, 31.77 s, 0.0 tr. b., 5.48 m/s

  110. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (3/3), 09. 03. 2019 - 10. 03. 2019

  111. Agility 1: 10/29, 43.78 s, 10.0 tr. b., 4.45 m/s

  112. Agility 2: 5/28, 42.66 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  113. Finále: Diskvalifikován

  114. Jumping 1: Diskvalifikován

  115. Jumping 2: Diskvalifikován

  116. Zkouška: Diskvalifikován

  117. Kladno - Packu na to!, 03. 03. 2019

  118. II. zkouška MA3: Diskvalifikován

  119. I. zkouška MA3: Diskvalifikován

  120. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (2/3), 09. 02. 2019

  121. Agility: Diskvalifikován

  122. Jumping: Diskvalifikován

  123. Zkouška: 1/9, 41.81 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  124. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (1/3), 12. 01. 2019

  125. Agility: Diskvalifikován

  126. Jumping: Diskvalifikován

  127. Zkouška: Diskvalifikován

  128. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 6.ročník - i pro XSmall, 05. 01. 2019

  129. Czech Imp Jump: 11/24, 27.19 s, 6.19 tr. b., 3.94 m/s

  130. Jumping 1: Diskvalifikován

  131. Jumping 2: Diskvalifikován

  132. Kladno - Zkoušky NKÚ V., 14. 12. 2018

  133. 1. zkouška MA2: 2/6, 37.01 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  134. 2. zkouška MA2: Diskvalifikován

  135. Královice - Vánoční pohár 2018, 25. 11. 2018

  136. Jumping: 1/9, 30.8 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  137. Jumping DUO: Diskvalifikován

  138. Zkouška: 1/3, 34.16 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  139. Královice - Vánoční pohár 2018, 11. 11. 2018

  140. Jumping: Diskvalifikován

  141. Jumping DUO: Diskvalifikován

  142. Zkouška 1.: 2/3, 33.08 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  143. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 6.ročník - i pro XSmall, 03. 11. 2018

  144. Czech Imp Jump: Diskvalifikován

  145. Jumping 1: Diskvalifikován

  146. Jumping 2: Diskvalifikován

  147. Neveklov - 58. Dvojzkoušky + 1, 13. 10. 2018

  148. 1. běh MA2: Diskvalifikován

  149. 2. běh MA2: Diskvalifikován

  150. 3. běh MA2: 3/8, 37.48 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  151. Louny - O podzimní kvítek, 06. 10. 2018

  152. Agility M: Diskvalifikován

  153. Jumping M: 1/19, 36.69 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  154. Zkoušky MA2: 1/3, 42.85 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  155. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 15.ročník a Speciál BŠO v agility 11.ročník Sezemice, 29. 09. 2018

  156. AGILITY M: 6/15, 43.55 s, 10.0 tr. b., 4.55 m/s

  157. JUMPING M: 2/15, 33.34 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  158. Zkoušky MA2: Diskvalifikován

  159. Opatovice nad Labem - Podzimní závody - SIRIUS, 15. 09. 2018

  160. A2 MA2: 2/4, 38.51 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  161. Agility M: Diskvalifikován

  162. Jumping M: Diskvalifikován

  163. Ptýrov - Fly FACTOR II. 2018, 01. 09. 2018

  164. II. zkouška MA2: 1/6, 30.11 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  165. I. zkouška MA2: Diskvalifikován

  166. jumping MA2: 5/6, 25.67 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  167. Lužná u Rakovníka - Maximův memoriál, 25. 08. 2018

  168. II. Zkouška: 1/5, 39.91 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  169. I. Zkouška: Diskvalifikován

  170. Jumping: 3/15, 30.08 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  171. Praha - 4. FRONTLINE Agi Duo zkoušky PESOPARK, 11. 08. 2018

  172. 1. BĚH MA2: Diskvalifikován

  173. 2. BĚH MA2: Diskvalifikován

  174. Ratenice - Šampionát Ratenic II., 28. 07. 2018 - 29. 07. 2018

  175. Jumping III M: 7/9, 30.77 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  176. ZkA III. MA2: 2/4, 37.8 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  177. ZkA. II. MA2: Diskvalifikován

  178. Oldřichov - ForPes Agility, 14. 07. 2018

  179. 1. Zka - MA2: Diskvalifikován

  180. 2. Zka - MA2: Diskvalifikován

  181. Jumping - Medium: 10/19, 33.19 s, 11.19 tr. b., 4.22 m/s

  182. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  183. Agility II. M: Diskvalifikován

  184. Agility I. M: 8/48, 41.38 s, 10.38 tr. b., 4.11 m/s

  185. Jumping II. M: 16/49, 35.29 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  186. Jumping I. M: Diskvalifikován

  187. Česká Skalice - OPSION 059 / Rozkoš, 02. 06. 2018 - 03. 06. 2018

  188. Ne-: 2/6, 38.78 s, 15.0 tr. b., 4.0 m/s

  189. Ne-Agility: 7/22, 36.37 s, 10.0 tr. b., 4.78 m/s

  190. Ne-Jumping: 2/21, 31.67 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  191. So-: 5/7, 44.19 s, 15.0 tr. b., 4.14 m/s

  192. So-Agility: 6/21, 39.42 s, 10.0 tr. b., 4.36 m/s

  193. So-Jumping: 3/22, 33.65 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  194. Lysá nad Labem - NOSOROŽCI NA VODĚ, 26. 05. 2018

  195. A2 zkouška MA2: 1/3, 38.84 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  196. Agility M M: Diskvalifikován

  197. Jumping M M: Diskvalifikován

  198. Královice - CZECH OPEN 2018, 12. 05. 2018 - 13. 05. 2018

  199. Agility 1: Diskvalifikován

  200. Agility 2: 4/22, 39.42 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  201. Agility 3: Diskvalifikován

  202. Finále Jumping SA: 2/8, 34.45 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  203. Jumping 1: Diskvalifikován

  204. Jumping 2: 3/23, 34.19 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  205. Jumping 3: 2/22, 35.17 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  206. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 28. 04. 2018 - 29. 04. 2018

  207. Agility II Medium: Diskvalifikován

  208. Agility I Medium: 7/33, 38.25 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  209. Jumping III Medium: Diskvalifikován

  210. Jumping II Medium: 12/32, 37.83 s, 10.0 tr. b., 4.49 m/s

  211. Jumping I Medium: Diskvalifikován

  212. MR pudl Medium - II. kolo: 1/11, 30.5 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  213. Luštěnice - II. Aprílové zkoušky, 21. 04. 2018 - 22. 04. 2018

  214. III.zkouška MA2: 2/3, 52.5 s, 16.5 tr. b., 3.12 m/s

  215. II. zkouška MA2: Diskvalifikován

  216. I. zkouška MA2: Diskvalifikován

  217. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  218. I Agility Open: 30/69, 37.14 s, 10.0 tr. b., 4.63 m/s

  219. II Agility Open: Diskvalifikován

  220. II Jumping Open: Diskvalifikován

  221. I Jumping Open: 14/69, 37.57 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  222. Kutná Hora - O Kutnohorský groš + Vousatý pohár, 08. 04. 2018

  223. Agility Open M: Diskvalifikován

  224. Jumping Open M: Diskvalifikován

  225. Zkoušky MA2: Diskvalifikován

  226. Beroun - Dvojzkoušky agility III., 07. 04. 2018

  227. Zkoukša 1 MA2: 1/6, 35.87 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  228. Zkouška 2 MA2: 1/6, 33.94 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  229. Beroun - Monster Speed Cup I., 31. 03. 2018 - 01. 04. 2018

  230. AGILITY: Diskvalifikován

  231. JUMPING: 4/23, 38.08 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  232. MA2: Diskvalifikován

  233. Ratenice - Březnové dvojzkoušky, 24. 03. 2018

  234. ZkA. II. MA2: Diskvalifikován

  235. ZkA. I. MA2: 1/8, 31.62 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  236. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 03. 02. 2018

  237. Czech Imp Jump Medium: 6/24, 19.17 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  238. Jumping 1 Medium: Diskvalifikován

  239. Jumping 2 Medium: 8/24, 32.5 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  240. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 06. 01. 2018

  241. Czech Imp Jump Medium: 7/21, 22.68 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  242. Jumping 1 Medium: 8/21, 26.57 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  243. Jumping 2 Medium: Diskvalifikován

  244. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 04. 11. 2017

  245. Czech Imp Jump Medium: Diskvalifikován

  246. Jumping 1 Medium: Diskvalifikován

  247. Jumping 2 Medium: Diskvalifikován

  248. Louny - O podzimní kvítek, 30. 09. 2017

  249. Agility MA: 5/14, 37.41 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  250. Jumping MA: Diskvalifikován

  251. ZkA - MA2: Diskvalifikován

  252. Děčín - O Pohár města Děčína, 28. 09. 2017

  253. Agility M: Diskvalifikován

  254. Jumping M: 15/23, 34.4 s, 10.0 tr. b., 4.65 m/s

  255. Zkouška - MA2: Diskvalifikován

  256. Děčín - Mistrovství České republiky, 09. 09. 2017 - 10. 09. 2017

  257. Agility družstev: Diskvalifikován

  258. Jumping družstev: 35/50, 44.66 s, 10.66 tr. b., 3.99 m/s

  259. Ratenice - MushGo Šampionát Ratenic, 29. 07. 2017 - 30. 07. 2017

  260. Jump III. M: 5/16, 34.42 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  261. Jump II. M: 3/18, 30.82 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  262. ZkA. Ne MA2: Diskvalifikován

  263. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  264. Agility - Ne: Diskvalifikován

  265. Agility - So: Diskvalifikován

  266. Jumping - Ne: 8/52, 35.58 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  267. Jumping - So: Diskvalifikován

  268. Nymburk - NymburkCup - dvojzkoušky, 03. 06. 2017

  269. Druhá zkouška MA2: 3/10, 39.21 s, 5.0 tr. b., 4.0 m/s

  270. První zkouška MA2: 2/10, 40.09 s, 15.0 tr. b., 3.87 m/s

  271. Mladá Boleslav - Boleslavské jarní dvojzkoušky, 27. 05. 2017

  272. 1. běh MA2: 4/10, 35.15 s, 15.0 tr. b., 4.72 m/s

  273. 2. běh MA2: Diskvalifikován

  274. Kácov - Kácovský tuplák, 13. 05. 2017

  275. Běh dvojic Medium: 8/12, 0.0 s, 15.0 tr. b., 0.0 m/s

  276. JUMPING: 1/13, 29.97 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  277. MA2: 2/5, 35.18 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  278. Ratenice - Májový závod a MČR českých strakatých psů, 07. 05. 2017

  279. Agility open M: Diskvalifikován

  280. Jumping open M: 5/9, 31.48 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  281. ZkA. MA2: Diskvalifikován

  282. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 29. 04. 2017 - 30. 04. 2017

  283. Agility II Medium: 14/36, 40.72 s, 10.0 tr. b., 4.62 m/s

  284. Agility I Medium: 21/44, 36.49 s, 10.0 tr. b., 5.04 m/s

  285. Jumping III Medium: 3/36, 31.69 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  286. Jumping II Medium: 2/41, 31.22 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  287. Jumping I Medium: 14/41, 32.52 s, 15.0 tr. b., 4.95 m/s

  288. Jumping IV - pudl (M): 8/16, 27.44 s, 5.0 tr. b., 5.1 m/s

  289. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  290. Agility 1: Diskvalifikován

  291. Agility 2: Diskvalifikován

  292. Jumping 1: 12/50, 36.38 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  293. Jumping 2: Diskvalifikován

  294. Roudnice nad Labem - Zkoušky místo tréninku, 14. 04. 2017

  295. Agility Trial I: 2/9, 42.63 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  296. Jumping Trial I: Diskvalifikován

  297. Beroun - Sky Dog Cup, 01. 04. 2017 - 02. 04. 2017

  298. AGILITY: Diskvalifikován

  299. AGILITY: Diskvalifikován

  300. JUMPING: Diskvalifikován

  301. JUMPING: Diskvalifikován

  302. MA2: 3/11, 36.84 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  303. MA2: Diskvalifikován

  304. Beroun - Dvojzkoušky agility II., 05. 03. 2017

  305. Zkouška1 MA1: 3/10, 27.42 s, 10.0 tr. b., 4.85 m/s

  306. Zkouška 2 MA1: Diskvalifikován

  307. Beroun - Dvojzkoušky agility I., 04. 03. 2017

  308. Zkouška 1 MA1: 4/10, 31.25 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  309. Zkouška 2 MA1: 1/10, 30.42 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  310. Hradištko u Sadské - Dvojzkoušky u Dědy Mráze, 26. 02. 2017

  311. 1. zkouška MA1: Diskvalifikován

  312. 2. zkouška MA1: 1/6, 26.97 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  313. Hradištko u Sadské - Jumpingy u dědy Mráze, 25. 02. 2017

  314. 1. běh M: Diskvalifikován

  315. 2. běh M: Diskvalifikován

  316. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 4 - 4.ročník, 04. 02. 2017

  317. Czech Imp Jump Medium: Diskvalifikován

  318. Jumping 1 Medium: Diskvalifikován

  319. Jumping 2 Medium: Diskvalifikován

  320. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 3 - 4.ročník, 07. 01. 2017

  321. Czech Imp Jump Medium: 7/14, 23.73 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  322. Jumping 1 Medium: Diskvalifikován

  323. Jumping 2 Medium: Diskvalifikován

  324. Ratenice - Ratenické jumpy, 11. 12. 2016

  325. Jumping III. M: Diskvalifikován

  326. Jumping II. M: Diskvalifikován

  327. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 2 - 4.ročník, 03. 12. 2016

  328. Czech Imp Jump Medium: Diskvalifikován

  329. Jumping 1 Medium: Diskvalifikován

  330. Jumping 2 Medium: Diskvalifikován

  331. Kladno - Jahodová BOWLE, 26. 11. 2016 - 27. 11. 2016

  332. Agility MA sobota: 16/27, 34.54 s, 10.0 tr. b., 4.75 m/s

  333. Jumping MA neděle: Diskvalifikován

  334. Jumping MA sobota: 17/27, 35.07 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  335. Zkoušky MA1 neděle: Diskvalifikován

  336. Zkoušky MA1 sobota: 1/2, 41.52 s, 20.0 tr. b., 4.19 m/s

  337. Kralovice (u Slaného) - Dvojzkoušky + 1, 13. 11. 2016

  338. JUMPING_MA1 MA1: Diskvalifikován

  339. MA1_1 MA1: 1/1, 28.78 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  340. MA1_2 MA1: 1/1, 27.06 s, 5.0 tr. b., 5.1 m/s

  341. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 1 - 4.ročník, 05. 11. 2016

  342. Czech Imp Jump Medium: 6/21, 20.65 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  343. Jumping 1 Medium: 4/21, 31.14 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  344. Jumping 2 Medium: Diskvalifikován

  345. Mladá Boleslav - II. Fly FACTOR, 28. 09. 2016

  346. Agility M: Diskvalifikován

  347. Jumping M: Diskvalifikován

  348. Zkoušky A1 MA1: 2/2, 37.51 s, 15.0 tr. b., 4.56 m/s

  349. Málkov u Chomutova - Annamaet & DUFLEX Be Happy Cup III. ... aneb Šikulovo republika nanečisto :-), 17. 09. 2016 - 18. 09. 2016

  350. Agility - So: 15/34, 41.59 s, 10.0 tr. b., 4.35 m/s

  351. Jumping - So: Diskvalifikován

  352. ZkA - So: Diskvalifikován

  353. Dobříš - Dvojzkoušky za "lidovku" + Dobříšská nulka - Agility/Jumping 0, 28. 08. 2016

  354. Zkouška II. MA1: Diskvalifikován

  355. Zkouška I. MA1: 1/4, 31.43 s, 10.0 tr. b., 4.52 m/s

  356. Praha - Horní Počernice - 45. Dvojzkoušky + 1 Praha - Pet center Extra, 27. 08. 2016

  357. Horní Počernice, 1. běh: 3/5, 31.41 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  358. Horní Počernice, 2. běh: 2/5, 43.48 s, 10.0 tr. b., 3.68 m/s

  359. Horní Počernice, 3. běh: 4/5, 31.54 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s