012121

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Hana Kubíčková, D.O.G. Opava

    Arrow_down

Pes

  1. Havana from Alkyra, Sheltie

    Arrow_down

Výsledky

  1. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2024, 05. 07. 2024 - 07. 07. 2024

  2. Agility 1 M: Diskvalifikován

  3. Agility 2 M: Diskvalifikován

  4. Agility 3 M: Diskvalifikován

  5. Agility 4 M: 42/86, 45.93 s, 10.0 tr. b., 4.72 m/s

  6. Jumping 1 M: Diskvalifikován

  7. Jumping 2 M: Diskvalifikován

  8. Warm Up M: 6/84, 40.53 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  9. Roštín - Chřiby rules a Mistrovství ČR PRT, JRT a BRT, 08. 06. 2024 - 09. 06. 2024

  10. Agility: Diskvalifikován

  11. Agility CHALLENGE: 3/7, 38.88 s, 5.0 tr. b., 5.22 m/s

  12. Jumping: Diskvalifikován

  13. Jumping CHALLENGE: Diskvalifikován

  14. Krhová - RebelsJump a tuneliáda II + A0, 08. 05. 2024

  15. Jumping 1: 6/15, 34.61 s, 10.0 tr. b., 5.78 m/s

  16. Jumping 2: 1/15, 28.23 s, 0.0 tr. b., 6.8 m/s

  17. Tuneliáda: 2/15, 29.4 s, 0.0 tr. b., 6.87 m/s

  18. Roudnice nad Labem - 2. Kvalifikační závod na AWC, EO, MČR 2024 všechny kategorie, 04. 05. 2024 - 05. 05. 2024

  19. QA4 Agility: 11/90, 42.65 s, 5.0 tr. b., 5.16 m/s

  20. QA5 Agility: Diskvalifikován

  21. QA6 Agility: 41/85, 40.54 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  22. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  23. QJ5 Jumping: 37/91, 29.83 s, 5.0 tr. b., 6.1 m/s

  24. QJ6 Jumping: Diskvalifikován

  25. Žamberk - MR plemen, 27. 04. 2024 - 28. 04. 2024

  26. Agility II M: 16/50, 45.01 s, 10.0 tr. b., 4.18 m/s

  27. Agility I. M: 18/54, 35.92 s, 5.0 tr. b., 5.29 m/s

  28. Jumping III M: Diskvalifikován

  29. Jumping II. M: 1/50, 29.47 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  30. Jumping I. M: 1/50, 27.53 s, 0.0 tr. b., 6.03 m/s

  31. Jumping IV M - šeltií: Diskvalifikován

  32. Čerčany - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, MČR 2024 kat. XS/S/M, 06. 04. 2024 - 07. 04. 2024

  33. QA1 Agility: 3/99, 38.03 s, 0.0 tr. b., 5.5 m/s

  34. QA2 Agility: Diskvalifikován

  35. QA3 Agility: 44/92, 43.34 s, 10.0 tr. b., 4.85 m/s

  36. QJ1 Jumping: Diskvalifikován

  37. QJ2 Jumping: Diskvalifikován

  38. QJ3 Jumping: 55/97, 32.75 s, 10.0 tr. b., 5.8 m/s

  39. Brno - Zimní Brno 3, 09. 03. 2024

  40. Agility M: Diskvalifikován

  41. Jumping M: 1/24, 37.87 s, 0.0 tr. b., 5.52 m/s

  42. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  43. Čeladná - Dvojzkoušky - Krmiva Hulín, 17. 02. 2024

  44. 1. zkouška Krmiva Hulín: 2/7, 39.17 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  45. 2. zkouška Krmiva Hulín: Diskvalifikován

  46. Opava-Vlaštovičky - 2. páteční dvojzkoušky, 16. 02. 2024

  47. 1. zkouška MA3: Diskvalifikován

  48. 2. zkouška MA3: Diskvalifikován

  49. Sviadnov u Frýdku - Místku - Únorové tukobraní, 10. 02. 2024

  50. 1. zkouška M A2: Diskvalifikován

  51. 2. zkouška M A2: 1/9, 38.02 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  52. Sviadnov u Frýdku - Místku - Předvánoční tukobraní I, 25. 11. 2023

  53. 1. zkouška M A2: Diskvalifikován

  54. 2. zkouška M A2: Diskvalifikován

  55. Horka nad Moravou - Havliczech 61 s JK Animals (4 x A2, 2 x A1 + 2 x A3), 28. 10. 2023

  56. Zkouška I.: 3/6, 44.87 s, 10.0 tr. b., 4.01 m/s

  57. Zkouška II.: 2/6, 31.0 s, 5.0 tr. b., 5.42 m/s

  58. Zkouška III.: Diskvalifikován

  59. Zkouška IV.: Diskvalifikován

  60. Mikulůvka - Honzíkova cesta, 22. 10. 2023

  61. Zkouška A2 II M: 1/5, 35.98 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  62. Zkouška A2 I M: Diskvalifikován

  63. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - Babí léto, 24. 09. 2023

  64. 1. Zkouška MA2: 2/3, 37.93 s, 5.0 tr. b., 5.25 m/s

  65. 2. Zkouška MA2: 1/3, 37.51 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  66. Mladeč - Nové Zámky - Mistrovství ČR sheltií, 16. 09. 2023

  67. Agility M: Diskvalifikován

  68. Jumping M: Diskvalifikován

  69. Tuneliáda M: 1/59, 33.45 s, 0.0 tr. b., 6.58 m/s

  70. Opava - PROSECCUP 2023, 12. 08. 2023 - 13. 08. 2023

  71. AGILITY dry M: Diskvalifikován

  72. AGILITY extra dry M: 12/27, 42.8 s, 5.0 tr. b., 5.14 m/s

  73. JUMPING brut M: Diskvalifikován

  74. JUMPING zero brut M: Diskvalifikován

  75. Opava - 4x A2 speciál, 01. 08. 2023

  76. 1. zkouška: 1/2, 31.47 s, 0.0 tr. b., 5.56 m/s

  77. 2. zkouška: 1/2, 33.23 s, 10.0 tr. b., 5.81 m/s

  78. 3. zkouška: Diskvalifikován

  79. 4. zkouška: Diskvalifikován

  80. Sedlec u Mikulova - Specific CZECH cup s Cibulkou, 25. 06. 2023

  81. Agility II. M: 1/10, 36.65 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  82. Agility I. M: 1/10, 41.34 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  83. Jumpingy M: 8/10, 37.51 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  84. Sedlec u Mikulova - Zkouškový CZECH cup aneb czech cup(ový) rozjezd, 24. 06. 2023

  85. A2 II. M: 2/5, 41.34 s, 10.0 tr. b., 4.64 m/s

  86. A2 I. M: Diskvalifikován

  87. Jakubčovice nad Odrou - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 17. 06. 2023 - 18. 06. 2023

  88. Agility II M: 23/49, 40.04 s, 10.0 tr. b., 5.17 m/s

  89. Agility I M: Diskvalifikován

  90. Jumping II M: Diskvalifikován

  91. Jumping I M: 1/50, 33.38 s, 0.0 tr. b., 5.48 m/s

  92. Jakubčovice nad Odrou - Dvojzkouškový rozjed, 16. 06. 2023

  93. MA2 1. zkouška: Diskvalifikován

  94. MA2 2. zkouška: Diskvalifikován

  95. Hranice - XI. Hranická Skočka, 27. 05. 2023

  96. Agility Trial: 1/4, 37.23 s, 5.0 tr. b., 5.13 m/s

  97. Jumping Norníkovo bludiště: 13/24, 43.74 s, 5.0 tr. b., 6.2 m/s

  98. Jumping Žabákova cesta: 12/24, 27.62 s, 10.0 tr. b., 5.14 m/s

  99. Opava - ODPOLEDNÍ SPECIÁL PRO A1 a A2, 24. 05. 2023 - 25. 05. 2023

  100. 1. zkouška A2 M: Diskvalifikován

  101. 2. zkouška A2 M: Diskvalifikován

  102. 3. zkouška A2 M: 4/6, 40.37 s, 15.0 tr. b., 4.83 m/s

  103. Chropyně - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 20. 05. 2023 - 21. 05. 2023

  104. Agility 1: Diskvalifikován

  105. Agility 2: Diskvalifikován

  106. Jumping 1: Diskvalifikován

  107. Jumping 2: 37/65, 44.24 s, 15.0 tr. b., 4.61 m/s

  108. Jakubčovice nad Odrou - Tvoje druhá šance v květnu, 14. 05. 2023

  109. Druhý jumping M: 10/14, 34.39 s, 10.0 tr. b., 6.11 m/s

  110. MA2: Diskvalifikován

  111. První jumping M: 6/15, 33.16 s, 10.0 tr. b., 6.33 m/s

  112. Ostrava-Třebovice - Májové zkoušky, 06. 05. 2023

  113. zkouška MA2 1: Diskvalifikován

  114. zkouška MA2 2: 1/7, 43.85 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  115. Žamberk - MR plemen, 29. 04. 2023 - 30. 04. 2023

  116. Agility II M: Diskvalifikován

  117. Agility I. M: Diskvalifikován

  118. Jumping III M: Diskvalifikován

  119. Jumping II. M: Diskvalifikován

  120. Jumping I. M: Diskvalifikován

  121. Jumping IV M - šeltií: Diskvalifikován

  122. Roudnice nad Labem - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, IMCA, 22. 04. 2023 - 23. 04. 2023

  123. QA1 Agility: Diskvalifikován

  124. QA2 Agility: Diskvalifikován

  125. QA3 Agility: Diskvalifikován

  126. QJ1 Jumping: Diskvalifikován

  127. QJ2 Jumping: Diskvalifikován

  128. QJ3 Jumping: Diskvalifikován

  129. Rožnov pod Radhoštěm - Free Sport dubnové TROJzkoušky, 16. 04. 2023

  130. 1. zkouška A2: 1/3, 33.87 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  131. 2 zkouška A2: Diskvalifikován

  132. 3 zkouška A2: Diskvalifikován

  133. Brno - Dvojzkoušky s MushGO, 26. 03. 2023

  134. 1. zkouška A2 M: Diskvalifikován

  135. 2. zkouška A2 M: Diskvalifikován

  136. Brno - Zimní Brno 2, 11. 02. 2023

  137. Agility MA: 12/25, 48.74 s, 10.0 tr. b., 4.1 m/s

  138. Jumping MA: Diskvalifikován

  139. Zkouška MA2: 2/5, 44.51 s, 16.51 tr. b., 3.62 m/s

  140. Mladeč- Nové Zámky - Akinu Winter cup 2. +A0, 05. 02. 2023

  141. Zkouška II. MA2: Diskvalifikován

  142. Zkouška I. MA2: Diskvalifikován

  143. Mladeč- Nové Zámky - Litovel Winter cup 1., 29. 01. 2023

  144. Zkouška II. MA2: 2/3, 31.6 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  145. Zkouška I. MA2: 1/3, 36.92 s, 5.0 tr. b., 4.44 m/s

  146. Čeladná - Dvojzkoušky JK Animals, 14. 01. 2023

  147. Agility Trial II s JK Animals: Diskvalifikován

  148. Agility Trial I s JK Animals: Diskvalifikován

  149. Rožnov pod Radhoštěm - Jak na Nový rok... 23, 01. 01. 2023

  150. 1.zkouška A1: Diskvalifikován

  151. 2. zkouška A1: Diskvalifikován

  152. 3. zkouška A1: 1/1, 24.34 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  153. Čeladná - Dvojzkoušky Louie, 17. 12. 2022

  154. Agility Trial Louie I: 1/2, 28.98 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  155. Agility Trial Louie II: Diskvalifikován

  156. Sviadnov u Frýdku-Místku - Předvánoční Tukobraní II, 10. 12. 2022

  157. 1. zkouška MA1: Diskvalifikován

  158. 2. zkouška MA1: Diskvalifikován

  159. Čeladná - Dvojzkoušky Dogplace, 26. 11. 2022

  160. Agility Trial Dogplace I: Diskvalifikován

  161. Agility Trial Dogplace II: Diskvalifikován

  162. Brno - Agility Collie & Sheltie Cup, 19. 11. 2022

  163. Agility I Sheltie: Diskvalifikován

  164. Jumping II Sheltie: Diskvalifikován

  165. Jumping I Sheltie: Diskvalifikován

  166. Sviadnov u Frýdku - Místku - Předvánoční Tukobraní I, 12. 11. 2022

  167. 1. zkouška MA1: 3/4, 43.04 s, 10.0 tr. b., 3.67 m/s

  168. 2. zkouška M A1: Diskvalifikován

  169. Horka nad Moravou - Havliczech 48 s Vitakraft, 05. 11. 2022

  170. 1. zkouška A1: Diskvalifikován

  171. 2. zkouška A1: Diskvalifikován

  172. 3. zkouška A1: Diskvalifikován

  173. Rožnov pod Radhoštěm - Free Sport TROJZKOUŠKY, 16. 10. 2022

  174. Zkouška A1 1 běh: Diskvalifikován

  175. Zkouška A1 2 běh: 1/5, 29.06 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  176. Zkouška A1 3 běh: Diskvalifikován

  177. Šumperk - Havliczech 52 - A1 speciál, 30. 09. 2022

  178. Zkouška I.: Diskvalifikován

  179. Zkouška II.: Diskvalifikován

  180. Zkouška III.: Diskvalifikován

  181. Zkouška IV.: Diskvalifikován

  182. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky II., 18. 09. 2022

  183. 1. Zkouška MA1: 2/4, 37.13 s, 10.0 tr. b., 4.52 m/s

  184. 2.Zkouška MA1: 2/4, 35.44 s, 5.0 tr. b., 4.99 m/s

  185. Mladeč - Nové Zámky - Mistrovství ČR sheltií, 10. 09. 2022

  186. Agility M: Diskvalifikován

  187. Jumping M: Diskvalifikován

  188. Tuneliáda M: 2/53, 33.42 s, 0.0 tr. b., 6.25 m/s

  189. Mohelnice - Havliczech 53, 02. 09. 2022

  190. ZKOUŠKA I.: Diskvalifikován

  191. ZKOUŠKA II.: Diskvalifikován

  192. Opava - PROSECCUP - After party, 28. 08. 2022

  193. Frizzante MA1: Diskvalifikován

  194. Spumante MA1: 3/7, 40.02 s, 5.0 tr. b., 3.75 m/s

  195. Opava - PROSECCUP, 27. 08. 2022

  196. Agility EXTRA DRY M: Diskvalifikován

  197. Jumping DRY M: Diskvalifikován

  198. Jumping ZERO BRUT M: Diskvalifikován

  199. Mladeč- Nové Zámky - Dvojzkoušky a jumpingy s runningcontacts.eu, 06. 07. 2022

  200. jumping 1 M: 10/16, 21.87 s, 5.0 tr. b., 5.44 m/s

  201. jumping 2 M: 1/16, 21.76 s, 0.0 tr. b., 5.88 m/s

  202. Zkouška II. MA1: Diskvalifikován

  203. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  204. Mladeč- Nové Zámky - Litovelské dvojzkoušky s Dogfitness.cz, 05. 07. 2022

  205. 1. Zkouška MA1: 1/2, 33.25 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  206. 2. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  207. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky agility hurá léto, 25. 06. 2022

  208. zkouška MA1 1: Diskvalifikován

  209. zkouška MA1 2: Diskvalifikován

  210. Morava - Jakubčovice - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 18. 06. 2022 - 19. 06. 2022

  211. Agility I: Diskvalifikován

  212. Agility II: Diskvalifikován

  213. Jumping I: Diskvalifikován

  214. Jumping II: 36/44, 40.98 s, 10.0 tr. b., 4.69 m/s

  215. Jakubčovice nad Odrou - Jednozkouškový rozjezd, 17. 06. 2022

  216. Zkouška A1 M: Diskvalifikován

  217. Ostrava - Dvojzkoušky Dogplace, 11. 06. 2022

  218. Dogplace Agility Trial I: Diskvalifikován

  219. Dogplace Agility Trial II: 3/7, 32.26 s, 5.0 tr. b., 5.27 m/s

  220. Morava - Mohelnice - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 21. 05. 2022 - 22. 05. 2022

  221. Agility I: Diskvalifikován

  222. Agility II: Diskvalifikován

  223. Jumping I: Diskvalifikován

  224. Jumping II: Diskvalifikován

  225. Mohelnice - Havliczech 42, 20. 05. 2022

  226. TRIAL I.: 1/3, 31.94 s, 5.0 tr. b., 5.32 m/s

  227. TRIAL II.: Diskvalifikován

  228. Sedlec u Mikulova - Czech cup 2022, 08. 05. 2022

  229. 1. Agility M - Z l e t.: 10/21, 43.09 s, 5.0 tr. b., 5.01 m/s

  230. 2. Agility M - Z l e t.: Diskvalifikován

  231. 3. Jumping M - Z l e t.: Diskvalifikován

  232. Sedlec u Mikulova - Zkouškový Czech cup aneb Czech cupový rozjezd, 07. 05. 2022

  233. 1. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  234. 2. Zkouška MA1: 2/4, 44.59 s, 10.0 tr. b., 4.58 m/s

  235. Kaňovice - Máj v Kaňkách II., 01. 05. 2022

  236. 1. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  237. 2. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  238. Kaňovice - Dvojzkoušky + 2x jumping A0, 30. 04. 2022

  239. 1. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  240. 2. Zkouška MA1: 2/2, 31.47 s, 10.0 tr. b., 4.83 m/s

  241. Šumperk - Havliczech 50 + jumping A0, 15. 04. 2022

  242. Zkouška I.: Diskvalifikován

  243. Zkouška II.: Diskvalifikován

  244. Kaňovice - Apríl v Kaňkách - Dvojzkoušky + jumping A0, 02. 04. 2022

  245. 1. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  246. 2. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  247. Čeladná - OTEVŘENÉ SOUTĚŽE a DVOJZKOUŠKY u 2. kvalifikačního závodu na JOAWC 2022, 26. 03. 2022

  248. Agility I: Diskvalifikován

  249. Agility II: Diskvalifikován

  250. Agility Trial I: Diskvalifikován

  251. Agility Trial II: Diskvalifikován

  252. Jumping I: Diskvalifikován

  253. Sviadnov u Frýdku - Místku - Březnové tukobraní, 12. 03. 2022

  254. 1. Zkouška A1 M: 1/8, 27.39 s, 0.0 tr. b., 5.48 m/s

  255. 2. Zkouška A1 M: Diskvalifikován

  256. Čeladná - Dvojzkoušky s Vitar a JK Animals, 05. 03. 2022

  257. Agility Trial I: Diskvalifikován

  258. Agility Trial II: Diskvalifikován

  259. Sviadnov u Frýdku - Místku - Únorové tukobraní, 19. 02. 2022

  260. 1. Zkouška A1 M: Diskvalifikován

  261. 2. Zkouška A1 M: 2/4, 31.2 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  262. Čerčany - Zimní pohár 2 "Czech Imp" - 9.ročník, 04. 12. 2021

  263. Czech Imp Jump Medium: Diskvalifikován

  264. Jumping 1 - Medium: Diskvalifikován

  265. Jumping 2 - Medium: Diskvalifikován

  266. Brno - Agility Collie & Sheltie Cup, 20. 11. 2021

  267. Stars of the Future - Sheltie: 2/3, 27.04 s, 5.0 tr. b., 6.14 m/s

  268. Milovice u Kroměříže - Milovice cup a Mistrovství ČR PRT, JRT a BRT, 09. 10. 2021 - 10. 10. 2021

  269. agility BASIC M: Diskvalifikován

  270. jumping BASIC M: 4/8, 30.63 s, 15.0 tr. b., 4.7 m/s

  271. jumping HRA M: Diskvalifikován

  272. open AGILITY M: Diskvalifikován

  273. open JUMPING M: Diskvalifikován

  274. Mladeč - Nové Zámky - Mistrovství ČR sheltií, 02. 10. 2021

  275. Agility M: Diskvalifikován

  276. Agility M: Diskvalifikován

  277. Jumping M: Diskvalifikován

  278. Jumping M: Diskvalifikován

  279. Tuneliáda M: 36/45, 36.19 s, 5.0 tr. b., 5.0 m/s

  280. Tuneliáda M: 36/45, 36.19 s, 5.0 tr. b., 5.0 m/s