Cz En

011615

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Jana Jamborová, ZKO Vysoké Mýto

    Člen KA

Pes

  1. Cockie MVs, Mudi

Výsledky

  1. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 16. ročník a Speciál BŠO v agility 12. ročník, 28. 09. 2019

  2. Agility M: 12/15, 35.17 s, 10.0 tr. b., 4.52 m/s

  3. Jumping M: Diskvalifikován

  4. Zkoušky MA2: Diskvalifikován

  5. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 01. 09. 2018

  6. Agility M: Diskvalifikován

  7. Jumping M: Diskvalifikován

  8. ZKOUŠKY MA2: Diskvalifikován

  9. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky, 17. 06. 2018

  10. 1.zkouška MA2: 1/5, 33.2 s, 5.0 tr. b., 4.88 m/s

  11. 2.zkouška MA2: 3/5, 41.86 s, 5.0 tr. b., 4.32 m/s

  12. Dolní Přím - Probluz - VI.Pučálka cup - Probluzske dvojzkousky, 09. 06. 2018

  13. zkouška 1 MA2: 1/5, 40.04 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  14. zkouška 2 MA2: Diskvalifikován

  15. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 28. 04. 2018 - 29. 04. 2018

  16. Agility II Medium: Diskvalifikován

  17. Agility I Medium: 13/33, 35.88 s, 10.0 tr. b., 5.16 m/s

  18. Jumping III Medium: Diskvalifikován

  19. Jumping II Medium: Diskvalifikován

  20. Jumping I Medium: 10/31, 30.43 s, 5.0 tr. b., 5.72 m/s

  21. MR mudi Medium - II. kolo: Diskvalifikován

  22. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 14. ročník a Speciál BŠO v agility 10. ročník a MR šiperek v agility 5. ročník, 30. 09. 2017

  23. Agility M: 1/17, 31.0 s, 0.0 tr. b., 5.81 m/s

  24. Jumping M: Diskvalifikován

  25. Zkoušky MA2: Diskvalifikován

  26. Žamberk - O pohár Fitmin 2017, 13. 08. 2017

  27. AGILITY: Diskvalifikován

  28. JUMPING MA2: Diskvalifikován

  29. MA2: 1/6, 30.44 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  30. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 23. 07. 2017

  31. MA2/1 MA2: Diskvalifikován

  32. MA2/2 MA2: 1/9, 29.29 s, 0.0 tr. b., 5.53 m/s

  33. Blešno - Podzim 2016, 15. 10. 2016

  34. AGILITY: Diskvalifikován

  35. JUMPING: 4/10, 34.18 s, 5.0 tr. b., 5.0 m/s

  36. MA2: 1/4, 40.53 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  37. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 13.ročník a Speciál BŠO v agility 9.ročník, 01. 10. 2016

  38. Agility M: Diskvalifikován

  39. Jumping M: Diskvalifikován

  40. Zkoušky MA2: 1/8, 33.46 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  41. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 10. 09. 2016

  42. Agility M: 2/14, 36.85 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  43. Jumping M: Diskvalifikován

  44. Zkoušky MA2: Diskvalifikován

  45. Česká Skalice - OPSION 047 / Rozkoš, 11. 06. 2016 - 12. 06. 2016

  46. Ne-: Diskvalifikován

  47. Ne-Agility: Diskvalifikován

  48. Ne-Jumping: Diskvalifikován

  49. So-: Diskvalifikován

  50. So-Agility: Diskvalifikován

  51. So-Jumping: Diskvalifikován

  52. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl, pyrenejský ovčák a mudi, 30. 04. 2016 - 01. 05. 2016

  53. Agility II Medium: 1/28, 34.29 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  54. Agility II Medium: Diskvalifikován

  55. Agility I Medium: 2/29, 36.08 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  56. Agility I Medium: 14/29, 37.89 s, 10.0 tr. b., 4.22 m/s

  57. Jumping III Medium: 3/28, 32.41 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  58. Jumping III Medium: Diskvalifikován

  59. Jumping II Medium: 3/27, 35.79 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  60. Jumping II Medium: Diskvalifikován

  61. Jumping I Medium: 13/28, 31.14 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  62. Jumping I Medium: Diskvalifikován

  63. MR plemene mudi (medium) - 2.kolo: Diskvalifikován

  64. MR plemene mudi (medium) - 2.kolo: Diskvalifikován

  65. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 12. ročník, Speciál BŠO v agility 8. ročník a MR šiperek v agility 3. ročník, 26. 09. 2015

  66. AGILITY M: 3/12, 38.67 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  67. JUMPING M: 1/12, 27.29 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  68. ZKOUŠKY MA1: 2/3, 32.2 s, 15.0 tr. b., 4.25 m/s

  69. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 12. 09. 2015

  70. Agility M: 1/11, 37.98 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  71. Jumping M: 2/11, 37.24 s, 5.0 tr. b., 5.16 m/s

  72. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  73. Opatovice nad Labem - ACANA SIRIUS Cup 2015, 22. 08. 2015 - 23. 08. 2015

  74. NE - Holdye memorial M: 4/15, 39.57 s, 5.0 tr. b., 4.47 m/s

  75. NE - jumping M: Diskvalifikován

  76. NE - Zkouška agility MA1: Diskvalifikován

  77. Žamberk - O pohár Fitmin, 08. 08. 2015

  78. AGILITY: Diskvalifikován

  79. JUMPING: Diskvalifikován

  80. MA1: 2/6, 26.04 s, 5.0 tr. b., 5.11 m/s

  81. Brno - Brněnský drak, 05. 07. 2015

  82. Agility M: Diskvalifikován

  83. Jumping M: Diskvalifikován

  84. Zk MA1: 1/4, 21.22 s, 0.0 tr. b., 5.66 m/s

  85. Česká Skalice - OPSION 039 / Rozkoš, 20. 06. 2015 - 21. 06. 2015

  86. Ne-Agility: Diskvalifikován

  87. Nedělní zkouška: 4/5, 36.88 s, 10.0 tr. b., 3.99 m/s

  88. Ne-Jumping: Diskvalifikován

  89. Sobotní zkouška: 1/5, 30.99 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  90. So-Jumping: 3/12, 36.72 s, 5.0 tr. b., 4.22 m/s

  91. Šumperk Temenice - Miacis cup 2015, 06. 06. 2015 - 07. 06. 2015

  92. Jump 1 M: 1/13, 23.73 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  93. Jump 2 M: 2/12, 24.25 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  94. Zk 2 MA1: 2/4, 32.13 s, 10.0 tr. b., 4.17 m/s

  95. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl, pyrenejský ovčák a mudi, 02. 05. 2015 - 03. 05. 2015

  96. Agility Open II Medium: Diskvalifikován

  97. Agility Open I Medium: Diskvalifikován

  98. Jumping Open III Medium: Diskvalifikován

  99. Jumping Open II Medium: Diskvalifikován

  100. Jumping Open I Medium: Diskvalifikován