Cz En

036116

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Hana Kubíčková, OSA Naura

    Člen KA

Pes

  1. A3Ch Dragon Lady Alkyra, Sheltie

Výsledky

  1. Morava - Mohelnice - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  2. Agility I: 16/71, 43.67 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  3. Agility II: 11/67, 45.86 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  4. Jumping I: Diskvalifikován

  5. Jumping II: Diskvalifikován

  6. Rohatec - Rohatecký koláček, 30. 05. 2021

  7. Canviťácký jumping M: Diskvalifikován

  8. Husse jumping M: 1/18, 34.62 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  9. Stávečkovo jumping M: Diskvalifikován

  10. Sedlec u Mikulova - Specific Juniors Czech cup, 11. 10. 2020

  11. 1. Agility M Junioři: 1/8, 41.76 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  12. 2. Agility M Junioři: 1/8, 39.55 s, 0.0 tr. b., 5.46 m/s

  13. 3. Jumping M Junioři: 1/8, 29.59 s, 0.0 tr. b., 5.71 m/s

  14. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility, 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020

  15. Agility Individual: 7/67, 40.28 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  16. Agility Squads as Individual: 4/72, 40.14 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  17. Jumping Individual: 44/70, 29.2 s, 5.0 tr. b., 5.21 m/s

  18. Jumping Squads as Individual: 5/72, 31.22 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  19. Hranice - 6. Hranické hrátky, 19. 09. 2020

  20. Agility Open: 3/15, 42.45 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  21. Agility Trial: Diskvalifikován

  22. Jumping Open: 2/14, 35.23 s, 0.0 tr. b., 5.96 m/s

  23. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií, 12. 09. 2020

  24. Agility M: 6/38, 42.59 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  25. Jumping M: 4/40, 31.79 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  26. Trutnov - Mistrovství republiky v agility mládeže, 22. 08. 2020 - 23. 08. 2020

  27. Agility J Individual: Diskvalifikován

  28. Agility Squads: 10/34, 30.03 s, 5.0 tr. b., 5.63 m/s

  29. Jumping J Individual: 2/24, 39.74 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  30. Jumping Squads: Diskvalifikován

  31. Ostrava-Martinov - O pohár Naury VI - Trojzkoušky, 18. 07. 2020

  32. zkouška MA3 1: 7/10, 39.58 s, 5.0 tr. b., 5.18 m/s

  33. zkouška MA3 2: 4/10, 37.12 s, 5.0 tr. b., 5.25 m/s

  34. zkouška MA3 3: 2/9, 40.35 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  35. Ostrava-Třebovice - Třebovické dvojzkoušky, 27. 06. 2020

  36. zkouška MA3 1: 1/5, 45.91 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  37. zkouška MA3 2: 1/5, 39.58 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  38. Suchdol nad Odrou - Pohodové DVOJZKOUŠKY, 24. 05. 2020

  39. II zkouška A3 M: Diskvalifikován

  40. I zkouška A3 M: 4/16, 42.84 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  41. Horka nad Moravou - Havliczech XVII. jumping speciál pro všechny, 01. 12. 2019

  42. Finále: 5/9, 26.4 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  43. JUMPING I.: 6/25, 32.61 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  44. JUMPING II.: 8/25, 38.11 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  45. JUMPING III.: 7/25, 30.34 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  46. Brno - Agility Collie & Sheltie Cup, 16. 11. 2019

  47. Agility I: Diskvalifikován

  48. FINAL: 3/15, 50.18 s, 0.18 tr. b., 4.36 m/s

  49. Jumping I: 9/36, 35.49 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  50. Jumping II: 5/36, 29.88 s, 0.0 tr. b., 5.56 m/s

  51. Horka nad Moravou - HAVLICZECH XVI., 02. 11. 2019

  52. TRIAL I.: 4/9, 40.99 s, 5.0 tr. b., 4.88 m/s

  53. TRIAL II.: Diskvalifikován

  54. TRIAL III.: 1/9, 37.56 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  55. Olomouc - HAVLICZECH XIII., 13. 10. 2019

  56. Zkouška II. MA3: 4/15, 41.15 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  57. Zkouška MA3: 3/15, 40.27 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  58. Ostrava - Bestagility cup, 22. 09. 2019

  59. Agility Zk I: Diskvalifikován

  60. Agility Zk II: Diskvalifikován

  61. Hranice - 5. Hranické hrátky, 21. 09. 2019

  62. Agility Open: 2/17, 38.78 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  63. Agility Zk: 1/8, 40.78 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  64. Jumping Open: 7/17, 34.22 s, 5.0 tr. b., 5.06 m/s

  65. Rožnov pod Radhoštěm - Mistrovství České republiky v agility mládeže, 14. 09. 2019 - 15. 09. 2019

  66. Agility J: 2/17, 37.82 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  67. Agility Squads as Individual: 2/23, 40.38 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  68. Jumping J: 1/17, 32.99 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  69. Jumping Squads as Individual: 2/23, 33.15 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  70. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  71. Agility Open: 7/65, 38.53 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  72. Agility Squads as Individual: 4/69, 38.77 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  73. Jumping Open: 3/69, 32.0 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  74. Jumping Squads as Individual: 25/69, 50.0 s, 14.0 tr. b., 4.16 m/s

  75. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  76. QA1 agility: 22/61, 38.66 s, 5.0 tr. b., 5.17 m/s

  77. QA2 agility: 14/60, 45.51 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  78. QA3 agility: 11/60, 43.88 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  79. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  80. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  81. QJ3 jumping: 32/60, 39.71 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  82. Mohelnice - Kvalifikační závod na EOJ, 27. 04. 2019 - 28. 04. 2019

  83. J Agility IV: 3/13, 41.32 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  84. J Agility V: 2/13, 45.12 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  85. J Agility VI: 4/13, 41.62 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  86. J Jumping III: Diskvalifikován

  87. J Jumping IV: 3/13, 38.23 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  88. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  89. Agility I: 5/88, 39.06 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  90. Agility II: 17/84, 37.62 s, 5.0 tr. b., 5.1 m/s

  91. Jumping I: 10/87, 32.36 s, 0.0 tr. b., 5.69 m/s

  92. Jumping II: 6/87, 36.6 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  93. Čeladná - Kvalifikační závod na EOJ, 30. 03. 2019 - 31. 03. 2019

  94. J Agility I: 3/15, 38.78 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  95. J Agility II: 1/15, 41.9 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  96. J Agility III: Diskvalifikován

  97. J Jumping I: 5/15, 33.16 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  98. J Jumping II: 2/15, 36.42 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  99. Čeladná - Bestagility cup, 16. 03. 2019

  100. Agility Trial I: 1/8, 40.21 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  101. Agility Trial II: 1/8, 41.1 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  102. Brno - Agility Collie & Sheltie Cup, 17. 11. 2018

  103. Agility I: 1/35, 36.11 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  104. GRAND FINAL: Diskvalifikován

  105. Jumping I: 14/35, 35.49 s, 10.0 tr. b., 4.37 m/s

  106. Jumping II: 4/35, 31.36 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  107. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH VII. - Trojzkoušky, 21. 10. 2018

  108. TRIAL III. MA3: 4/7, 42.52 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  109. TRIAL II. MA3: Diskvalifikován

  110. TRIAL I. MA3: 3/7, 38.86 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  111. Horka nad Moravou - Dvojité Agility 1, 2 a 3 s Agility Open, 14. 10. 2018

  112. Agility Open 2+3: Diskvalifikován

  113. Agility Trial I: Diskvalifikován

  114. Agility Trial II: 1/9, 39.87 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  115. Ostrava - DVOJZKOUŠKY The North Face, 07. 10. 2018

  116. Agility Trial I: 1/9, 35.08 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  117. Agility Trial II: Diskvalifikován

  118. Přerov - Mistrovství České republiky, 22. 09. 2018 - 23. 09. 2018

  119. Agility: 18/42, 45.24 s, 10.0 tr. b., 4.47 m/s

  120. Agility DRUZSTVA: 4/43, 40.6 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  121. Jumping: 11/43, 36.95 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  122. Jumping DRUZSTVA: 26/43, 40.62 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  123. Trutnov - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 09. 2018 - 09. 09. 2018

  124. AGILITY DRUZSTVA: 10/26, 44.24 s, 5.0 tr. b., 4.25 m/s

  125. J Agility: 10/20, 39.49 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  126. J Hra: 3/19, 32.68 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  127. J Jumping: 17/20, 38.31 s, 10.0 tr. b., 4.31 m/s

  128. JUMPING DRUZSTVA: 5/26, 30.65 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  129. Ostrava - Martinov - O pohár Naury IV, 02. 09. 2018

  130. Agility M M: 3/26, 37.28 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  131. Jumping M M: 4/26, 35.27 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  132. Zkouška MA3 MA3: 4/12, 40.21 s, 10.0 tr. b., 4.43 m/s

  133. Hranice - Hranická skočka, 09. 06. 2018

  134. Agility Trial: Diskvalifikován

  135. Norníkovo bludiště - tuneliáda Open: 18/26, 46.42 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  136. Žabákova cesta - Jumping Open: 1/26, 37.1 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  137. Sedlec u Mikulova - Calibra Juniors CZECH cup 2018 aneb o Pohár mládeže ČR, 03. 06. 2018

  138. 1. Agility M: 2/13, 39.52 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  139. 1. Jumping M: 2/13, 33.98 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  140. 2. Agility M: 2/13, 43.68 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  141. 2. Jumping M: 1/13, 32.85 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  142. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií + Mistrovství ČR kolií dlouhosrstých a kolií krátkosrstých, 12. 05. 2018

  143. agility open M: 6/40, 44.28 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  144. Jumping open M: 4/40, 37.24 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  145. Tuneliáda M: 7/38, 38.1 s, 0.0 tr. b., 5.51 m/s

  146. Přerov - Kvalifikační závod na EOJ 2018 - Děti i Junioři, 28. 04. 2018 - 29. 04. 2018

  147. Ju Agility IV: 5/20, 39.29 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  148. Ju Agility V: Diskvalifikován

  149. Ju Agility VI: 5/20, 40.47 s, 0.89 tr. b., 4.65 m/s

  150. Ju Jumping IV: 3/20, 29.86 s, 0.0 tr. b., 5.46 m/s

  151. Ju Jumping V: 4/19, 32.92 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  152. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky Ostrava-Třebovice, 21. 04. 2018

  153. 1. zkouška MA3: 3/10, 41.66 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  154. 2. zkouška MA3: 3/10, 41.94 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  155. Litovel - Kvalifikační závod na EOJ 2018 - Junioři, 17. 03. 2018 - 18. 03. 2018

  156. Agility I: 3/21, 47.43 s, 0.53 tr. b., 4.11 m/s

  157. Agility II: 10/21, 51.25 s, 21.16 tr. b., 3.8 m/s

  158. Agility III: 7/21, 45.6 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  159. Jumping I: 10/21, 43.6 s, 14.02 tr. b., 4.31 m/s

  160. Jumping II: 4/21, 38.04 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  161. Jumping III: 7/20, 37.48 s, 7.07 tr. b., 4.46 m/s

  162. Sviadnov u Frýdku-Místku - Únorové tukobraní, 10. 02. 2018

  163. Zkouška č.1 MA3: 3/3, 47.65 s, 5.0 tr. b., 4.09 m/s

  164. Zkouška č.2 MA3: 2/3, 47.93 s, 15.0 tr. b., 4.11 m/s

  165. Rychvald - Zimní snažení 2x, 21. 01. 2018

  166. zkouška 1 MA3: Diskvalifikován

  167. zkouška 2 MA3: 2/3, 43.58 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  168. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH II., 17. 12. 2017

  169. TRIAL II. MA3: 1/6, 42.16 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  170. TRIAL I. MA3: Diskvalifikován

  171. Skály u Rýmařova - Skalní agi s JK Animals a Mistrovství České republiky Kavalír King Charles Španělů, 25. 11. 2017

  172. Jumping A2 + A3 M: 1/15, 29.04 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  173. Trial II. MA3: 1/7, 42.27 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  174. Trial I. MA3: 2/7, 43.44 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  175. Hranice - 3. Hranické hrátky, 30. 09. 2017

  176. Agility Open: Diskvalifikován

  177. Agility Trial: 1/8, 37.74 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  178. Jumping Open: 1/15, 35.47 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  179. Přerov - Mistrovství České republiky mládeže, 23. 09. 2017 - 24. 09. 2017

  180. Agility Ju: 2/31, 41.62 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  181. Agility Squads: 20/44, 43.89 s, 5.0 tr. b., 4.15 m/s

  182. Hra Ju: 3/31, 31.08 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  183. Jumping Ju: 1/31, 41.08 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  184. Jumping Squads: Diskvalifikován

  185. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - podzimní snažení, 17. 09. 2017

  186. 1.běh MA3: Diskvalifikován

  187. 2. běh MA3: 1/5, 40.79 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  188. Ostrava-Třebovice - Třebovický tunelář, 16. 09. 2017

  189. Jumping M: 3/14, 30.09 s, 5.0 tr. b., 5.22 m/s

  190. Speciál Jumping M: 5/14, 31.45 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  191. Zkouška MA3: 4/7, 38.52 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  192. Ostrava - Martinov - O pohár Naury III, 20. 08. 2017

  193. Agility Open: 8/23, 45.99 s, 5.0 tr. b., 3.89 m/s

  194. Agility Trial: 1/4, 40.61 s, 0.0 tr. b., 3.89 m/s

  195. Jumping Open: Diskvalifikován

  196. Rožnov pod Radhoštěm - Ve znamení TRNEK, 05. 08. 2017 - 06. 08. 2017

  197. Agility Trial I: 1/6, 47.45 s, 5.0 tr. b., 4.21 m/s

  198. Agility Trial II: Diskvalifikován

  199. Jumping Open: 14/24, 42.14 s, 10.0 tr. b., 4.39 m/s

  200. Přerov - Trojzkoušky, 22. 07. 2017

  201. Agility Trial I: Diskvalifikován

  202. Agility Trial II: Diskvalifikován

  203. Agility Trial III: 1/7, 46.74 s, 0.0 tr. b., 3.77 m/s

  204. Suchdol nad Odrou - Jumping speciál, 28. 05. 2017

  205. Jumping 1 M: 8/27, 33.97 s, 5.0 tr. b., 5.0 m/s

  206. Jumping 2 M: 6/24, 28.44 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  207. Zkoušky MA2: 1/10, 44.29 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  208. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  209. QA1 agility: 27/68, 56.71 s, 22.71 tr. b., 3.35 m/s

  210. QA2 agility: Diskvalifikován

  211. QA3 agility: 44/70, 63.26 s, 20.26 tr. b., 2.73 m/s

  212. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  213. QJ2 jumping: 33/69, 36.4 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  214. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  215. Ostrava-Třebovice - Trojzkoušky agility, 14. 05. 2017

  216. 1. MA2: 1/7, 42.72 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  217. 2. MA2: Diskvalifikován

  218. 3. MA2: Diskvalifikován

  219. Horní Suchá - Agility závody o pohár starosty obce Horní Suchá, 07. 05. 2017

  220. zkouška 1 MA2: 4/8, 42.78 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  221. zkouška 2 MA2: 3/8, 42.74 s, 15.0 tr. b., 4.26 m/s

  222. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod juniorů, 29. 04. 2017 - 30. 04. 2017

  223. Agility 1 Ju: 2/17, 46.54 s, 0.03 tr. b., 4.08 m/s

  224. Agility 2 Ju: Diskvalifikován

  225. Agility 3 Ju: Diskvalifikován

  226. Agility 4 Ju: Diskvalifikován

  227. Jumping 1 Ju: Diskvalifikován

  228. Jumping 2 Ju: 9/17, 43.88 s, 17.79 tr. b., 3.3 m/s

  229. Ostrava-Třebovice - Trojzkoušky agility, 22. 04. 2017

  230. 1. zkouška MA2: 1/9, 38.19 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  231. 2. zkouška MA2: Diskvalifikován

  232. 3. zkouška MA2: Diskvalifikován

  233. Sviadnov u Frýdku-Místku - Březnové trojité tukobraní, 19. 03. 2017

  234. 1.běh MA2: Diskvalifikován

  235. 2.běh MA2: 2/9, 39.75 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  236. 3.běh MA2: 1/9, 34.41 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  237. Sviadnov u Frýdku-Místku - Únorové dvojité tukobraní, 18. 02. 2017

  238. 1. zkouška MA2: 4/7, 41.31 s, 0.0 tr. b., 4.07 m/s

  239. 2. zkouška MA2: 4/7, 42.77 s, 5.77 tr. b., 3.76 m/s

  240. Sviadnov u Frýdku-Místku - Lednové dvojité tukobraní, 28. 01. 2017

  241. 1. Zkouška MA1: 3/12, 38.1 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  242. 2. Zkouška MA1: 4/12, 45.3 s, 10.0 tr. b., 4.15 m/s

  243. Horka nad Moravou - O pohár Lovecké chaty se speciálními soutěžemi pro kategorii XS a pro veterány, 28. 10. 2016

  244. Agility Open: 8/19, 52.02 s, 11.02 tr. b., 3.59 m/s

  245. Agility Trial: 4/7, 34.51 s, 10.0 tr. b., 3.97 m/s

  246. Jumping Open: Diskvalifikován

  247. Roudnice nad Labem - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 10. 2016 - 09. 10. 2016

  248. Agility - děti: 11/16, 41.54 s, 10.0 tr. b., 4.21 m/s

  249. Agility družstva: 5/41, 39.02 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  250. Hra - děti: 11/15, 38.65 s, 5.0 tr. b., 3.36 m/s

  251. Jumping - děti: Diskvalifikován

  252. Jumping družstva: 18/41, 35.0 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  253. Hranice - 2. Hranické hrátky, 01. 10. 2016

  254. Agility Open: Diskvalifikován

  255. Agility Trial: 3/6, 39.63 s, 10.0 tr. b., 4.24 m/s

  256. Jumping Open: Diskvalifikován

  257. Suchdol nad Odrou - Fitmin agility speciál, 18. 09. 2016

  258. Agility 1 M: Diskvalifikován

  259. Agility 2 M: 9/16, 50.04 s, 10.0 tr. b., 3.88 m/s

  260. Zkoušky MA1: 3/6, 31.93 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  261. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - podzimní snažení, 11. 09. 2016

  262. 1. běh MA1 MA1: 2/5, 30.3 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  263. 2. běh MA1 MA1: 2/5, 38.06 s, 10.0 tr. b., 3.99 m/s

  264. Bordovice - „O Javornickou tlapku“ s JK Animals, 16. 07. 2016

  265. Agility M: Diskvalifikován

  266. Jumping M: Diskvalifikován

  267. Zkouška MA1: 1/5, 49.73 s, 14.73 tr. b., 2.55 m/s