Cz En

036116

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Hana Kubíčková, OSA Naura

    Člen KA

Pes

  1. Dragon Lady Alkyra, Sheltie

Výsledky

  1. Čeladná - Bestagility cup, 16. 03. 2019

  2. Agility Trial I: 1/8, 40.21 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  3. Agility Trial II: 1/8, 41.1 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  4. Brno - Agility Collie & Sheltie Cup, 17. 11. 2018

  5. Agility I: 1/35, 36.11 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  6. GRAND FINAL: Diskvalifikován

  7. Jumping I: 14/35, 35.49 s, 10.0 tr. b., 4.37 m/s

  8. Jumping II: 4/35, 31.36 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  9. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH VII. - Trojzkoušky, 21. 10. 2018

  10. TRIAL III. MA3: 4/7, 42.52 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  11. TRIAL II. MA3: Diskvalifikován

  12. TRIAL I. MA3: 3/7, 38.86 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  13. Horka nad Moravou - Dvojité Agility 1, 2 a 3 s Agility Open, 14. 10. 2018

  14. Agility Open 2+3: Diskvalifikován

  15. Agility Trial I: Diskvalifikován

  16. Agility Trial II: 1/9, 39.87 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  17. Ostrava - DVOJZKOUŠKY The North Face, 07. 10. 2018

  18. Agility Trial I: 1/9, 35.08 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  19. Agility Trial II: Diskvalifikován

  20. Přerov - Mistrovství České republiky, 22. 09. 2018 - 23. 09. 2018

  21. Agility: 18/42, 45.24 s, 10.0 tr. b., 4.47 m/s

  22. Agility DRUZSTVA: 4/43, 40.6 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  23. Jumping: 11/43, 36.95 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  24. Jumping DRUZSTVA: 26/43, 40.62 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  25. Trutnov - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 09. 2018 - 09. 09. 2018

  26. AGILITY DRUZSTVA: 10/26, 44.24 s, 5.0 tr. b., 4.25 m/s

  27. J Agility: 10/20, 39.49 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  28. J Hra: 3/19, 32.68 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  29. J Jumping: 17/20, 38.31 s, 10.0 tr. b., 4.31 m/s

  30. JUMPING DRUZSTVA: 5/26, 30.65 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  31. Ostrava - Martinov - O pohár Naury IV, 02. 09. 2018

  32. Agility M M: 3/26, 37.28 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  33. Jumping M M: 4/26, 35.27 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  34. Zkouška MA3 MA3: 4/12, 40.21 s, 10.0 tr. b., 4.43 m/s

  35. Hranice - Hranická skočka, 09. 06. 2018

  36. Agility Trial: Diskvalifikován

  37. Norníkovo bludiště - tuneliáda Open: 18/26, 46.42 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  38. Žabákova cesta - Jumping Open: 1/26, 37.1 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  39. Sedlec u Mikulova - Calibra Juniors CZECH cup 2018 aneb o Pohár mládeže ČR, 03. 06. 2018

  40. 1. Agility M: 2/13, 39.52 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  41. 1. Jumping M: 2/13, 33.98 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  42. 2. Agility M: 2/13, 43.68 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  43. 2. Jumping M: 1/13, 32.85 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  44. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií + Mistrovství ČR kolií dlouhosrstých a kolií krátkosrstých, 12. 05. 2018

  45. agility open M: 6/40, 44.28 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  46. Jumping open M: 4/40, 37.24 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  47. Tuneliáda M: 7/38, 38.1 s, 0.0 tr. b., 5.51 m/s

  48. Přerov - Kvalifikační závod na EOJ 2018 - Děti i Junioři, 28. 04. 2018 - 29. 04. 2018

  49. Ju Agility IV: 5/20, 39.29 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  50. Ju Agility V: Diskvalifikován

  51. Ju Agility VI: 5/20, 40.47 s, 0.89 tr. b., 4.65 m/s

  52. Ju Jumping IV: 3/20, 29.86 s, 0.0 tr. b., 5.46 m/s

  53. Ju Jumping V: 4/19, 32.92 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  54. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky Ostrava-Třebovice, 21. 04. 2018

  55. 1. zkouška MA3: 3/10, 41.66 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  56. 2. zkouška MA3: 3/10, 41.94 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  57. Litovel - Kvalifikační závod na EOJ 2018 - Junioři, 17. 03. 2018 - 18. 03. 2018

  58. Agility I: 3/21, 47.43 s, 0.53 tr. b., 4.11 m/s

  59. Agility II: 10/21, 51.25 s, 21.16 tr. b., 3.8 m/s

  60. Agility III: 7/21, 45.6 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  61. Jumping I: 10/21, 43.6 s, 14.02 tr. b., 4.31 m/s

  62. Jumping II: 4/21, 38.04 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  63. Jumping III: 7/20, 37.48 s, 7.07 tr. b., 4.46 m/s

  64. Sviadnov u Frýdku-Místku - Únorové tukobraní, 10. 02. 2018

  65. Zkouška č.1 MA3: 3/3, 47.65 s, 5.0 tr. b., 4.09 m/s

  66. Zkouška č.2 MA3: 2/3, 47.93 s, 15.0 tr. b., 4.11 m/s

  67. Rychvald - Zimní snažení 2x, 21. 01. 2018

  68. zkouška 1 MA3: Diskvalifikován

  69. zkouška 2 MA3: 2/3, 43.58 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  70. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH II., 17. 12. 2017

  71. TRIAL II. MA3: 1/6, 42.16 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  72. TRIAL I. MA3: Diskvalifikován

  73. Skály u Rýmařova - Skalní agi s JK Animals a Mistrovství České republiky Kavalír King Charles Španělů, 25. 11. 2017

  74. Jumping A2 + A3 M: 1/15, 29.04 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  75. Trial II. MA3: 1/7, 42.27 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  76. Trial I. MA3: 2/7, 43.44 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  77. Hranice - 3. Hranické hrátky, 30. 09. 2017

  78. Agility Open: Diskvalifikován

  79. Agility Trial: 1/8, 37.74 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  80. Jumping Open: 1/15, 35.47 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  81. Přerov - Mistrovství České republiky mládeže, 23. 09. 2017 - 24. 09. 2017

  82. Agility Ju: 2/31, 41.62 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  83. Agility Squads: 20/44, 43.89 s, 5.0 tr. b., 4.15 m/s

  84. Hra Ju: 3/31, 31.08 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  85. Jumping Ju: 1/31, 41.08 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  86. Jumping Squads: Diskvalifikován

  87. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - podzimní snažení, 17. 09. 2017

  88. 1.běh MA3: Diskvalifikován

  89. 2. běh MA3: 1/5, 40.79 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  90. Ostrava-Třebovice - Třebovický tunelář, 16. 09. 2017

  91. Jumping M: 3/14, 30.09 s, 5.0 tr. b., 5.22 m/s

  92. Speciál Jumping M: 5/14, 31.45 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  93. Zkouška MA3: 4/7, 38.52 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  94. Ostrava - Martinov - O pohár Naury III, 20. 08. 2017

  95. Agility Open: 8/23, 45.99 s, 5.0 tr. b., 3.89 m/s

  96. Agility Trial: 1/4, 40.61 s, 0.0 tr. b., 3.89 m/s

  97. Jumping Open: Diskvalifikován

  98. Rožnov pod Radhoštěm - Ve znamení TRNEK, 05. 08. 2017 - 06. 08. 2017

  99. Agility Trial I: 1/6, 47.45 s, 5.0 tr. b., 4.21 m/s

  100. Agility Trial II: Diskvalifikován

  101. Jumping Open: 14/24, 42.14 s, 10.0 tr. b., 4.39 m/s

  102. Přerov - Trojzkoušky, 22. 07. 2017

  103. Agility Trial I: Diskvalifikován

  104. Agility Trial II: Diskvalifikován

  105. Agility Trial III: 1/7, 46.74 s, 0.0 tr. b., 3.77 m/s

  106. Suchdol nad Odrou - Jumping speciál, 28. 05. 2017

  107. Jumping 1 M: 8/27, 33.97 s, 5.0 tr. b., 5.0 m/s

  108. Jumping 2 M: 6/24, 28.44 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  109. Zkoušky MA2: 1/10, 44.29 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  110. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  111. QA1 agility: 27/68, 56.71 s, 22.71 tr. b., 3.35 m/s

  112. QA2 agility: Diskvalifikován

  113. QA3 agility: 44/70, 63.26 s, 20.26 tr. b., 2.73 m/s

  114. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  115. QJ2 jumping: 33/69, 36.4 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  116. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  117. Ostrava-Třebovice - Trojzkoušky agility, 14. 05. 2017

  118. 1. MA2: 1/7, 42.72 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  119. 2. MA2: Diskvalifikován

  120. 3. MA2: Diskvalifikován

  121. Horní Suchá - Agility závody o pohár starosty obce Horní Suchá, 07. 05. 2017

  122. zkouška 1 MA2: 4/8, 42.78 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  123. zkouška 2 MA2: 3/8, 42.74 s, 15.0 tr. b., 4.26 m/s

  124. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod juniorů, 29. 04. 2017 - 30. 04. 2017

  125. Agility 1 Ju: 2/17, 46.54 s, 0.03 tr. b., 4.08 m/s

  126. Agility 2 Ju: Diskvalifikován

  127. Agility 3 Ju: Diskvalifikován

  128. Agility 4 Ju: Diskvalifikován

  129. Jumping 1 Ju: Diskvalifikován

  130. Jumping 2 Ju: 9/17, 43.88 s, 17.79 tr. b., 3.3 m/s

  131. Ostrava-Třebovice - Trojzkoušky agility, 22. 04. 2017

  132. 1. zkouška MA2: 1/9, 38.19 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  133. 2. zkouška MA2: Diskvalifikován

  134. 3. zkouška MA2: Diskvalifikován

  135. Sviadnov u Frýdku-Místku - Březnové trojité tukobraní, 19. 03. 2017

  136. 1.běh MA2: Diskvalifikován

  137. 2.běh MA2: 2/9, 39.75 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  138. 3.běh MA2: 1/9, 34.41 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  139. Sviadnov u Frýdku-Místku - Únorové dvojité tukobraní, 18. 02. 2017

  140. 1. zkouška MA2: 4/7, 41.31 s, 0.0 tr. b., 4.07 m/s

  141. 2. zkouška MA2: 4/7, 42.77 s, 5.77 tr. b., 3.76 m/s

  142. Sviadnov u Frýdku-Místku - Lednové dvojité tukobraní, 28. 01. 2017

  143. 1. Zkouška MA1: 3/12, 38.1 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  144. 2. Zkouška MA1: 4/12, 45.3 s, 10.0 tr. b., 4.15 m/s

  145. Horka nad Moravou - O pohár Lovecké chaty se speciálními soutěžemi pro kategorii XS a pro veterány, 28. 10. 2016

  146. Agility Open: 8/19, 52.02 s, 11.02 tr. b., 3.59 m/s

  147. Agility Trial: 4/7, 34.51 s, 10.0 tr. b., 3.97 m/s

  148. Jumping Open: Diskvalifikován

  149. Roudnice nad Labem - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 10. 2016 - 09. 10. 2016

  150. Agility - děti: 11/16, 41.54 s, 10.0 tr. b., 4.21 m/s

  151. Agility družstva: 5/41, 39.02 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  152. Hra - děti: 11/15, 38.65 s, 5.0 tr. b., 3.36 m/s

  153. Jumping - děti: Diskvalifikován

  154. Jumping družstva: 18/41, 35.0 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  155. Hranice - 2. Hranické hrátky, 01. 10. 2016

  156. Agility Open: Diskvalifikován

  157. Agility Trial: 3/6, 39.63 s, 10.0 tr. b., 4.24 m/s

  158. Jumping Open: Diskvalifikován

  159. Suchdol nad Odrou - Fitmin agility speciál, 18. 09. 2016

  160. Agility 1 M: Diskvalifikován

  161. Agility 2 M: 9/16, 50.04 s, 10.0 tr. b., 3.88 m/s

  162. Zkoušky MA1: 3/6, 31.93 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  163. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - podzimní snažení, 11. 09. 2016

  164. 1. běh MA1 MA1: 2/5, 30.3 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  165. 2. běh MA1 MA1: 2/5, 38.06 s, 10.0 tr. b., 3.99 m/s

  166. Bordovice - „O Javornickou tlapku“ s JK Animals, 16. 07. 2016

  167. Agility M: Diskvalifikován

  168. Jumping M: Diskvalifikován

  169. Zkouška MA1: 1/5, 49.73 s, 14.73 tr. b., 2.55 m/s