Cz En

Jana Šebestová

  1. Číslo: 001866
  2. OSA: Psí škola "Na ostrově" Brno
  3. Člen KA: Ano
  4. Klubový zpravodaj: Ano
  5. Členem KA od: 09. 01. 2013
  6. Členem KA do: 31. 12. 2018
  7. Pohlaví: žena

    Průkazy

  1. 024208 (M), Unita Jaršana

  2. 026614 (M), A3Ch Agnes Ineskas

  3. 073116 (M), Over the Moon Starring Moravia

Výsledky

  1. Sedlec u Mikulova - Pálavský DUO agiskok, 30. 09. 2018

  2. 1. Zkouška MA2, Over the Moon Starring Moravia: 1/7, 53.3 s, 1.3 tr. b., 3.62 m/s

  3. 1. Zkouška MA2, A3Ch Agnes Ineskas: Diskvalifikován

  4. 2. Zkouška MA2, Over the Moon Starring Moravia: 2/7, 51.27 s, 0.0 tr. b., 3.8 m/s

  5. 2. Zkouška MA2, A3Ch Agnes Ineskas: 3/7, 44.03 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  6. Brno - Podzimní Robinsonáda, 15. 09. 2018

  7. Agility Medium, Over the Moon Starring Moravia: 8/21, 55.84 s, 1.84 tr. b., 3.78 m/s

  8. Jumping Medium, Over the Moon Starring Moravia: Diskvalifikován

  9. Zkouška MA2, Over the Moon Starring Moravia: 2/6, 54.78 s, 3.78 tr. b., 3.3 m/s

  10. Prostějov - Faktor strachu aneb horká letní 4tečka, 26. 08. 2018

  11. Agility Trial I, Over the Moon Starring Moravia: 4/6, 66.68 s, 18.68 tr. b., 2.82 m/s

  12. Agility Trial II, Over the Moon Starring Moravia: Diskvalifikován

  13. Agility Trial III, Over the Moon Starring Moravia: Diskvalifikován

  14. Agility Trial IV, Over the Moon Starring Moravia: Diskvalifikován

  15. Brno - Dvojzkoušky na Ostrově, 12. 08. 2018

  16. 1. Zkouška MA2, Over the Moon Starring Moravia: 6/9, 58.13 s, 15.13 tr. b., 3.15 m/s

  17. 2. Zkouška MA2, Over the Moon Starring Moravia: 5/9, 62.93 s, 19.93 tr. b., 2.46 m/s

  18. Přerov - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 09. 06. 2018 - 10. 06. 2018

  19. QA4 Agility, Over the Moon Starring Moravia: Diskvalifikován

  20. QA5 Agility, Over the Moon Starring Moravia: Diskvalifikován

  21. QA6 Agility, Over the Moon Starring Moravia: Diskvalifikován

  22. QJ4 Jumping, Over the Moon Starring Moravia: Diskvalifikován

  23. QJ5 Jumping, Over the Moon Starring Moravia: Diskvalifikován

  24. QJ6 Jumping, Over the Moon Starring Moravia: 22/38, 63.41 s, 19.41 tr. b., 2.87 m/s

  25. Lednice/Nejdek - Nejdecký Trojskok, 02. 06. 2018

  26. 1. Zkouška MA2, Over the Moon Starring Moravia: 3/8, 45.89 s, 4.89 tr. b., 3.33 m/s

  27. 2. Zkouška MA2, Over the Moon Starring Moravia: 6/8, 54.35 s, 17.35 tr. b., 2.96 m/s

  28. 3. Zkouška MA2, Over the Moon Starring Moravia: 6/8, 68.0 s, 34.0 tr. b., 2.43 m/s

  29. Brno - Letní Robinsonáda, 26. 05. 2018

  30. I. Agility M, Over the Moon Starring Moravia: 11/28, 51.55 s, 8.55 tr. b., 3.61 m/s

  31. I. Jumping M, Over the Moon Starring Moravia: Diskvalifikován

  32. ll. Jumping M, Over the Moon Starring Moravia: 12/28, 55.58 s, 7.58 tr. b., 3.4 m/s

  33. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 28. 04. 2018 - 29. 04. 2018

  34. Agility II Medium, Over the Moon Starring Moravia: Diskvalifikován

  35. Agility I Medium, Over the Moon Starring Moravia: Diskvalifikován

  36. Jumping III Medium, Over the Moon Starring Moravia: Diskvalifikován

  37. Jumping II Medium, Over the Moon Starring Moravia: 4/32, 45.28 s, 2.28 tr. b., 3.75 m/s

  38. Jumping I Medium, Over the Moon Starring Moravia: Diskvalifikován

  39. MR pudl Medium - II. kolo, Over the Moon Starring Moravia: Diskvalifikován

  40. Brno - Dvojzkoušky agility, 21. 04. 2018

  41. Zkouška MA2 1.běh, Over the Moon Starring Moravia: Diskvalifikován

  42. Zkouška MA2 2.běh, Over the Moon Starring Moravia: Diskvalifikován

  43. Milovice u Kroměříže - Milovice cup a Mistrovství ČR PRT, JRT a BRT, 07. 04. 2018 - 08. 04. 2018

  44. Agility hra, Over the Moon Starring Moravia: 8/10, 44.53 s, 9.53 tr. b., 3.59 m/s

  45. Agility Open, Over the Moon Starring Moravia: 4/25, 50.37 s, 2.37 tr. b., 3.67 m/s

  46. Agility Trial, Over the Moon Starring Moravia: Diskvalifikován

  47. Jumping Open, Over the Moon Starring Moravia: 10/22, 53.09 s, 10.09 tr. b., 2.96 m/s

  48. Tuneliada, Over the Moon Starring Moravia: 11/21, 35.65 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  49. Brno - Zimní Brno 3, 17. 03. 2018

  50. Agility MA, Over the Moon Starring Moravia: Diskvalifikován

  51. Agility MA, A3Ch Agnes Ineskas: Diskvalifikován

  52. Jumping MA, A3Ch Agnes Ineskas: 10/26, 39.5 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  53. Jumping MA, Over the Moon Starring Moravia: 16/26, 45.92 s, 7.92 tr. b., 3.64 m/s

  54. Zkouška MA2, A3Ch Agnes Ineskas: 1/11, 39.51 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  55. Zkouška MA2, Over the Moon Starring Moravia: Diskvalifikován

  56. Brno - Zimní Brno 2, 24. 02. 2018

  57. Agility MA, Over the Moon Starring Moravia: 17/28, 58.4 s, 16.4 tr. b., 3.03 m/s

  58. Jumping MA, Over the Moon Starring Moravia: Diskvalifikován

  59. Zkouška MA2, Over the Moon Starring Moravia: 4/10, 58.76 s, 4.76 tr. b., 3.28 m/s

  60. Brno - Zimní Brno 1, 20. 01. 2018

  61. Agility MA, Over the Moon Starring Moravia: 12/18, 58.63 s, 14.63 tr. b., 3.27 m/s

  62. Jumping MA, Over the Moon Starring Moravia: 11/20, 41.99 s, 11.99 tr. b., 3.38 m/s

  63. Zkouška MA1, Over the Moon Starring Moravia: 1/4, 36.48 s, 5.0 tr. b., 3.84 m/s

  64. Brno - Vánoční Brno, 16. 12. 2017

  65. Agility MA, Over the Moon Starring Moravia: Diskvalifikován

  66. Jumping MA, Over the Moon Starring Moravia: Diskvalifikován

  67. ZkouškaMA1, Over the Moon Starring Moravia: Diskvalifikován

  68. Sedlec u Mikulova - Specific summer JUMPING CUP 2017, 02. 07. 2017

  69. 1. Jumping MA, Over the Moon Starring Moravia: 3/15, 42.31 s, 0.0 tr. b., 3.95 m/s

  70. "2. Jump M Skokan""", Over the Moon Starring Moravia: Diskvalifikován

  71. 3. Jumping MA, Over the Moon Starring Moravia: Diskvalifikován

  72. Brno - Letní robinsonáda, 27. 05. 2017

  73. Agility l. M, Over the Moon Starring Moravia: Diskvalifikován

  74. Jumping II. M, Over the Moon Starring Moravia: 14/25, 51.26 s, 4.26 tr. b., 3.57 m/s

  75. Jumping I. M, Over the Moon Starring Moravia: Diskvalifikován

  76. Lednice/Nejdek - Nejdecký trojskok, 07. 05. 2017

  77. III. Zk MA1, Over the Moon Starring Moravia: 7/9, 54.38 s, 18.38 tr. b., 2.43 m/s

  78. II. Zk MA1, Over the Moon Starring Moravia: Diskvalifikován

  79. I. Zk MA1, Over the Moon Starring Moravia: 7/9, 54.17 s, 21.17 tr. b., 2.51 m/s

  80. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 29. 04. 2017 - 30. 04. 2017

  81. Agility II Medium, Over the Moon Starring Moravia: Diskvalifikován

  82. Agility I Medium, Over the Moon Starring Moravia: 8/44, 48.51 s, 0.0 tr. b., 3.79 m/s

  83. Jumping III Medium, Over the Moon Starring Moravia: Diskvalifikován

  84. Jumping II Medium, Over the Moon Starring Moravia: Diskvalifikován

  85. Jumping I Medium, Over the Moon Starring Moravia: 13/41, 44.92 s, 10.0 tr. b., 3.58 m/s

  86. Jumping IV - pudl (M), Over the Moon Starring Moravia: 7/16, 35.36 s, 0.0 tr. b., 3.96 m/s

  87. Brno - Dvojzkoušky agility, 23. 04. 2017

  88. Zkouška MA1 1.běh, Over the Moon Starring Moravia: 1/5, 42.36 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  89. Zkouška MA1 2.běh, Over the Moon Starring Moravia: Diskvalifikován

  90. Holešov - Dvojité štěstí, 18. 03. 2017

  91. Agility Trial I, Over the Moon Starring Moravia: Diskvalifikován

  92. Agility Trial II, Over the Moon Starring Moravia: 1/8, 46.5 s, 0.0 tr. b., 3.46 m/s

  93. Brno - Zimní Brno III., 11. 03. 2017

  94. Agility MA, Over the Moon Starring Moravia: 8/30, 59.99 s, 2.99 tr. b., 3.33 m/s

  95. Agility MA, A3Ch Agnes Ineskas: Diskvalifikován

  96. Jumping MA, A3Ch Agnes Ineskas: 12/30, 45.04 s, 10.0 tr. b., 3.84 m/s

  97. Jumping MA, Over the Moon Starring Moravia: 13/30, 58.5 s, 19.5 tr. b., 2.96 m/s

  98. Zkouška MA1, Over the Moon Starring Moravia: 3/8, 41.89 s, 0.0 tr. b., 3.49 m/s

  99. Zkouška MA2, A3Ch Agnes Ineskas: Diskvalifikován

  100. Brno - Cacovice - Podzimní Robinsonáda 2016, 03. 09. 2016

  101. Agility, A3Ch Agnes Ineskas: 13/30, 48.56 s, 5.0 tr. b., 3.75 m/s

  102. Jumping, A3Ch Agnes Ineskas: 13/30, 46.33 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  103. Zk MA2, A3Ch Agnes Ineskas: 3/11, 43.79 s, 0.0 tr. b., 3.79 m/s

  104. Brno - Dvojzkoušky agility na Ostrově, 14. 08. 2016

  105. 1. Zk MA1, A3Ch Agnes Ineskas: 2/5, 36.43 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  106. 2. Zk MA1, A3Ch Agnes Ineskas: 1/5, 36.35 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  107. Brno - Dvojzkoušky agility, 16. 04. 2016 - 17. 04. 2016

  108. MA1 II sobota MA1, A3Ch Agnes Ineskas: 1/5, 39.71 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  109. MA1 I sobota MA1, A3Ch Agnes Ineskas: 1/5, 40.86 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  110. Brno - 2x Zkoušky agility v jeden den I 2015, 11. 04. 2015

  111. MA1 II MA1, A3Ch Agnes Ineskas: 1/3, 33.31 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  112. MA1 I MA1, A3Ch Agnes Ineskas: Diskvalifikován

  113. Brno - Zimní Brno II., 14. 02. 2015

  114. Agility, A3Ch Agnes Ineskas: 8/21, 40.87 s, 5.0 tr. b., 4.09 m/s

  115. Jumping, A3Ch Agnes Ineskas: 14/22, 34.67 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  116. Zk MA1, A3Ch Agnes Ineskas: Diskvalifikován

  117. Brno - Podzimní Robinsonáda 2014, 06. 09. 2014

  118. Agility, Unita Jaršana: 11/16, 59.26 s, 5.0 tr. b., 3.36 m/s

  119. Jumping, Unita Jaršana: 7/16, 46.29 s, 0.0 tr. b., 3.69 m/s

  120. MA2, Unita Jaršana: 2/4, 60.85 s, 12.85 tr. b., 2.96 m/s

  121. Sedlec u Mikulova - SPECIFIC Summer AGI cup 2014, 28. 06. 2014

  122. Agility, Unita Jaršana: 10/17, 63.97 s, 22.97 tr. b., 3.0 m/s

  123. Jumping, Unita Jaršana: 10/16, 71.6 s, 32.6 tr. b., 2.39 m/s

  124. MA2, Unita Jaršana: Diskvalifikován

  125. Brno - Letní Robinsonáda 2014, 14. 06. 2014

  126. Agility, Unita Jaršana: 12/22, 61.87 s, 21.87 tr. b., 2.65 m/s

  127. Jumping, Unita Jaršana: 12/22, 56.99 s, 18.99 tr. b., 2.67 m/s

  128. MA2, Unita Jaršana: Diskvalifikován

  129. Šlapanice - Jarní dvojzkoušky agility, 08. 05. 2014

  130. zkouška MA 2, Unita Jaršana: 3/11, 52.54 s, 2.54 tr. b., 3.22 m/s

  131. zkouška MA 2, Unita Jaršana: Diskvalifikován

  132. Brno - 2x Zkoušky agility v jeden den, 19. 04. 2014

  133. II. MA2, Unita Jaršana: Diskvalifikován

  134. I. MA2, Unita Jaršana: 3/11, 81.5 s, 30.5 tr. b., 2.29 m/s

  135. Šlapanice - „O Šlapanického vlka 2013”, 28. 09. 2013

  136. Agility MEDIUM, Unita Jaršana: 5/17, 43.14 s, 11.14 tr. b., 3.85 m/s

  137. Jumping MEDIUM, Unita Jaršana: Diskvalifikován

  138. zkouška MA 2, Unita Jaršana: 4/13, 49.01 s, 4.01 tr. b., 3.37 m/s

  139. Zlechov - VII. Zlechovské hopsání, 21. 09. 2013

  140. Agility M, Unita Jaršana: 10/23, 55.38 s, 0.38 tr. b., 3.49 m/s

  141. Jumping M, Unita Jaršana: 12/23, 38.79 s, 0.0 tr. b., 3.74 m/s

  142. Zkouška MA2, Unita Jaršana: 3/10, 53.82 s, 0.0 tr. b., 3.44 m/s

  143. Brno - Cacovice - Podzimní Robinsonáda, 14. 09. 2013

  144. Agility, Unita Jaršana: 10/18, 50.26 s, 0.26 tr. b., 3.26 m/s

  145. Jumping, Unita Jaršana: 3/18, 40.1 s, 0.1 tr. b., 3.32 m/s

  146. MA2, Unita Jaršana: 2/10, 50.0 s, 1.0 tr. b., 3.26 m/s

  147. Brno - Letní Robinsonáda, 15. 06. 2013

  148. Agility, Unita Jaršana: 14/18, 69.42 s, 15.42 tr. b., 2.59 m/s

  149. Jumping, Unita Jaršana: Diskvalifikován

  150. MA2, Unita Jaršana: Diskvalifikován

  151. Ludslavice (u Zlína) - O Zlínský ranec VIII. + 6. MR Australských honáckých psů, 01. 06. 2013

  152. Agility Open M, Unita Jaršana: Diskvalifikován

  153. Jump Open M, Unita Jaršana: 14/23, 57.48 s, 12.48 tr. b., 3.38 m/s

  154. Zkoušky MA2, Unita Jaršana: 2/8, 54.14 s, 6.14 tr. b., 3.21 m/s

  155. Šlapanice - dvojzkoušky agility, 05. 05. 2013

  156. zkouška MA 2, Unita Jaršana: 3/8, 76.08 s, 28.08 tr. b., 2.34 m/s

  157. zkouška MA 2, Unita Jaršana: Diskvalifikován

  158. Zlín - Jarní dvojzkoušky, 01. 05. 2013

  159. druha MA2 MA2, Unita Jaršana: Diskvalifikován

  160. prvni MA2 MA2, Unita Jaršana: 6/7, 61.0 s, 17.0 tr. b., 2.95 m/s

  161. Brno - 2x zkoušky agility I - 2013, 13. 04. 2013

  162. MA2 II MA2, Unita Jaršana: Diskvalifikován

  163. MA2 I MA2, Unita Jaršana: 4/7, 42.35 s, 5.0 tr. b., 3.54 m/s

  164. Brno - Podzimní Brno 2012, 20. 10. 2012 - 21. 10. 2012

  165. Agility sobota M, Unita Jaršana: 9/16, 62.26 s, 15.26 tr. b., 2.79 m/s

  166. Jumping sobota M, Unita Jaršana: 9/16, 54.59 s, 8.59 tr. b., 3.15 m/s

  167. MA2s MA2, Unita Jaršana: 8/12, 88.89 s, 45.89 tr. b., 2.22 m/s

  168. Šlapanice - Speciál pro SMALL a MEDIUM, 13. 10. 2012

  169. Agility MEDIUM, Unita Jaršana: 10/21, 55.15 s, 5.15 tr. b., 3.54 m/s

  170. Jumping MEDIUM, Unita Jaršana: 3/21, 43.19 s, 4.19 tr. b., 3.38 m/s

  171. zkouška MA 2, Unita Jaršana: 3/8, 52.14 s, 11.14 tr. b., 2.78 m/s

  172. Třebíč - Podzimky - dvojzkoušky, 28. 09. 2012

  173. MA2-zkoušky I, Unita Jaršana: Diskvalifikován

  174. MA2-zkoušky II, Unita Jaršana: 2/6, 63.72 s, 25.72 tr. b., 2.53 m/s

  175. Brno - Podzimní Robinsonáda 2012, 15. 09. 2012

  176. Agility Medium, Unita Jaršana: Diskvalifikován

  177. Jumping Medium, Unita Jaršana: 5/18, 42.85 s, 0.0 tr. b., 3.57 m/s

  178. Zkouška MA2, Unita Jaršana: 3/9, 51.18 s, 0.18 tr. b., 3.24 m/s

  179. Přerov - BRIT CUP 2012, 25. 08. 2012

  180. Agility M M, Unita Jaršana: Diskvalifikován

  181. Jumping M M, Unita Jaršana: 9/15, 46.81 s, 17.81 tr. b., 2.97 m/s

  182. ZK 1 běh MA2, Unita Jaršana: 5/8, 66.44 s, 22.44 tr. b., 2.86 m/s

  183. ZK 2 běh MA2, Unita Jaršana: 2/8, 62.47 s, 22.47 tr. b., 2.85 m/s

  184. Prostějov - Na začátek léta, 23. 06. 2012 - 24. 06. 2012

  185. Agility Open - neděle M, Unita Jaršana: 24/33, 59.19 s, 29.19 tr. b., 2.79 m/s

  186. Agility Open - sobota M, Unita Jaršana: 20/35, 67.77 s, 35.77 tr. b., 2.43 m/s

  187. Jumping Open - neděle M, Unita Jaršana: Diskvalifikován

  188. Jumping Open - sobota M, Unita Jaršana: Diskvalifikován

  189. Zkoušky neděle MA2, Unita Jaršana: 5/9, 63.18 s, 22.18 tr. b., 2.56 m/s

  190. Zkoušky sobota MA2, Unita Jaršana: 2/8, 58.97 s, 4.97 tr. b., 3.02 m/s

  191. Brno - Letní Robinsonáda 2012, 16. 06. 2012

  192. Agility Medium, Unita Jaršana: 5/17, 55.19 s, 0.0 tr. b., 3.23 m/s

  193. Jumping Medium, Unita Jaršana: 8/17, 47.01 s, 1.01 tr. b., 3.23 m/s

  194. Zkouška MA2, Unita Jaršana: 4/6, 70.8 s, 24.8 tr. b., 2.51 m/s

  195. Třebíč - Calibra special, Moravský pohár kníračů, 09. 06. 2012

  196. AGILITY, Unita Jaršana: 8/19, 45.11 s, 13.11 tr. b., 2.99 m/s

  197. JUMPING, Unita Jaršana: 11/19, 48.21 s, 11.21 tr. b., 3.11 m/s

  198. MA2, Unita Jaršana: 2/7, 50.02 s, 0.0 tr. b., 3.2 m/s

  199. Ludslavice - O Zlínský ranec VII. + 5. MR Australských honáckých psů, 02. 06. 2012

  200. Agility Open M, Unita Jaršana: Diskvalifikován

  201. Jump Open M, Unita Jaršana: 7/17, 49.22 s, 11.22 tr. b., 3.68 m/s

  202. Zkouška MA2, Unita Jaršana: Diskvalifikován

  203. Hodonín - Jarní Hodonínská tlapka a IV. ročník MR Chodských psů, 14. 04. 2012

  204. Agility Medium, Unita Jaršana: 3/13, 52.26 s, 5.0 tr. b., 3.54 m/s

  205. Jumping Medium, Unita Jaršana: Diskvalifikován

  206. Zkouška MA2, Unita Jaršana: Diskvalifikován

  207. Brno - 2x Zkoušky agility v jeden den, 08. 04. 2012

  208. MA2-II MA2, Unita Jaršana: 3/12, 50.01 s, 7.01 tr. b., 3.5 m/s

  209. MA2-I MA2, Unita Jaršana: 4/12, 45.87 s, 3.87 tr. b., 3.44 m/s

  210. Mikulov - Podpálavská drkotačka, 18. 02. 2012

  211. Agility M, Unita Jaršana: Diskvalifikován

  212. Jumping M, Unita Jaršana: 9/25, 56.5 s, 31.5 tr. b., 2.65 m/s

  213. Zkouška MA2, Unita Jaršana: 4/8, 56.98 s, 6.98 tr. b., 2.86 m/s

  214. Horka nad Moravou - O pohár Lovecké chaty, 03. 12. 2011

  215. Agility MA2, Unita Jaršana: 3/10, 53.89 s, 5.0 tr. b., 3.38 m/s

  216. Agility Open M, Unita Jaršana: Diskvalifikován

  217. Jumping Open M, Unita Jaršana: Diskvalifikován

  218. Brno - KK Zetor - Podzimní Brno, 15. 10. 2011 - 16. 10. 2011

  219. Agility sobota M, Unita Jaršana: 7/18, 55.87 s, 7.87 tr. b., 3.17 m/s

  220. Jumping sobota II M, Unita Jaršana: 12/17, 48.76 s, 8.76 tr. b., 3.38 m/s

  221. Jumping sobota I M, Unita Jaršana: 11/18, 54.16 s, 12.16 tr. b., 3.06 m/s

  222. Šlapanice - "O Šlapanického vlka" speciál pro SMALL a MEDIUM, 08. 10. 2011

  223. Agility MEDIUM, Unita Jaršana: 6/22, 44.72 s, 0.0 tr. b., 3.31 m/s

  224. Jumping MEDIUM, Unita Jaršana: Diskvalifikován

  225. MA 2, Unita Jaršana: 4/10, 44.81 s, 2.81 tr. b., 3.39 m/s

  226. Brno - Cacovice - Podzimní Robinsonáda 2011, 17. 09. 2011

  227. Agility Medium, Unita Jaršana: 4/13, 42.81 s, 0.0 tr. b., 3.74 m/s

  228. Jumping Medium, Unita Jaršana: 8/14, 46.04 s, 0.0 tr. b., 3.65 m/s

  229. Zkouška MA2, Unita Jaršana: Diskvalifikován

  230. Přerov - Závody agility, 28. 08. 2011

  231. OPEN M M, Unita Jaršana: 14/15, 52.07 s, 14.07 tr. b., 3.32 m/s

  232. ZKOUŠKA MA2, Unita Jaršana: 4/9, 62.4 s, 17.4 tr. b., 2.74 m/s

  233. Březník - Dvojzkoušky + jumping, 16. 07. 2011

  234. II.Zkouška MA2, Unita Jaršana: 2/7, 75.04 s, 25.04 tr. b., 2.48 m/s

  235. I.Zkouška MA2, Unita Jaršana: 4/7, 62.31 s, 9.31 tr. b., 2.89 m/s

  236. Jumping M, Unita Jaršana: 9/14, 60.9 s, 21.9 tr. b., 2.55 m/s

  237. Brno-Cacovice - Letní Robinsonáda 2011, 18. 06. 2011

  238. Agility Medium, Unita Jaršana: 7/18, 53.76 s, 1.76 tr. b., 3.35 m/s

  239. Jumping Medium, Unita Jaršana: Diskvalifikován

  240. Zkouška MA2, Unita Jaršana: 6/9, 59.14 s, 15.14 tr. b., 3.06 m/s

  241. Hrušky (okres Vyškov) - Závody v Hruškách, 11. 06. 2011

  242. Agility M, Unita Jaršana: 6/17, 54.87 s, 11.87 tr. b., 3.1 m/s

  243. Jumping M, Unita Jaršana: 6/17, 42.35 s, 6.35 tr. b., 3.45 m/s

  244. Zkouška MA2, Unita Jaršana: Diskvalifikován

  245. Prostějov - Dvojzkoušky, 30. 04. 2011

  246. Zkouška č.1 SA1 MA2, Unita Jaršana: Diskvalifikován

  247. Zkouška č.2 MA2, Unita Jaršana: 5/8, 53.15 s, 7.15 tr. b., 2.95 m/s

  248. Brno - KK Zetor - 2x zkoušky agility, 23. 04. 2011

  249. MA2-II MA2, Unita Jaršana: Diskvalifikován

  250. MA2-I MA2, Unita Jaršana: 2/6, 59.55 s, 10.55 tr. b., 2.82 m/s

  251. Brno - Robinsonáda, 12. 06. 2010

  252. Agility M, Unita Jaršana: 10/14, 51.42 s, 5.42 tr. b., 2.96 m/s

  253. Jumping M, Unita Jaršana: Diskvalifikován

  254. Zkouška MA2, Unita Jaršana: Diskvalifikován

  255. Areál KK Zetor Brno - Jarní Brno, 15. 05. 2010 - 16. 05. 2010

  256. AGILITY, Unita Jaršana: 6/15, 61.11 s, 18.11 tr. b., 2.95 m/s

  257. JUMPING, Unita Jaršana: 5/15, 39.47 s, 5.47 tr. b., 3.29 m/s

  258. MA2-I, Unita Jaršana: 5/7, 48.99 s, 7.99 tr. b., 3.02 m/s

  259. MA2-II, Unita Jaršana: Diskvalifikován

  260. KK Zetor Brno - 2x Zkoušky Agility, 01. 05. 2010

  261. LA1-I, Unita Jaršana: Diskvalifikován

  262. LA1-II, Unita Jaršana: Diskvalifikován

  263. MA2-I, Unita Jaršana: 3/7, 48.41 s, 5.41 tr. b., 3.06 m/s

  264. MA2-II, Unita Jaršana: Diskvalifikován

  265. Brno - Robinsonáda na Ostrově, 06. 06. 2009

  266. Agility L, Unita Jaršana: Diskvalifikován

  267. Agility M, Unita Jaršana: 3/14, 50.9 s, 0.0 tr. b., 3.67 m/s

  268. Jumping L, Unita Jaršana: Diskvalifikován

  269. Jumping M, Unita Jaršana: 6/14, 39.76 s, 1.76 tr. b., 3.62 m/s

  270. Zkouška LA1, Unita Jaršana: 9/13, 44.54 s, 10.0 tr. b., 3.52 m/s

  271. Zkouška MA1, Unita Jaršana: 1/4, 46.5 s, 5.0 tr. b., 3.38 m/s

  272. Brno - Psí škola Na Ostrově - Zkoušky agility, 31. 08. 2008

  273. II. Zkouska - LA1, Unita Jaršana: Diskvalifikován

  274. II. Zkouska - MA1, Unita Jaršana: Diskvalifikován

  275. I. Zkouska - LA1, Unita Jaršana: 9/15, 46.06 s, 10.0 tr. b., 3.6 m/s

  276. I. Zkouska - MA1, Unita Jaršana: 2/4, 45.18 s, 0.0 tr. b., 3.67 m/s

  277. Jumping - L, Unita Jaršana: 26/31, 52.34 s, 21.34 tr. b., 3.06 m/s

  278. Jumping - M, Unita Jaršana: 8/10, 50.69 s, 9.69 tr. b., 3.16 m/s