Cz En

070720

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Kristýna Hrůza, Nejaknyt Zone

    Člen KA

Pes

  1. Bársony Sobasan, Mudi

Výsledky

  1. Studenec - 2x2 zkoušky + 3x jumpingy, 12. 11. 2021 - 14. 11. 2021

  2. III. zkouška A3 M: Diskvalifikován

  3. II. zkouška A3 M: 1/3, 38.18 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  4. IV. zkouška A3 M: Diskvalifikován

  5. I. zkouška A3 M: Diskvalifikován

  6. Strážiště - Odpolední 2x zkoušky, 05. 11. 2021

  7. II. zkouška A3 M: 1/3, 38.03 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  8. I. zkoušk A3 M: Diskvalifikován

  9. Ejpovice - Nejaknyt podzimní trojzkoušky, 30. 10. 2021

  10. 1. zkouška A3 M: 1/2, 41.47 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  11. 2. zkouška A3 M: 1/2, 40.2 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  12. 3. zkouška A3 M: 1/2, 40.51 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  13. Plzeň Doubravka - PLZEŇSKÉ DVOUZKOUŠKY, 09. 10. 2021 - 10. 10. 2021

  14. 1. Zkouška MA2 neděle: Diskvalifikován

  15. 1. Zkouška MA2 sobota: 1/5, 39.91 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  16. 2. Zkouška MA2 neděle: Diskvalifikován

  17. 2. Zkouška MA2 sobota: 1/5, 32.16 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  18. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 02. 10. 2021 - 03. 10. 2021

  19. Agility II M: 4/32, 43.1 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  20. Agility I M: 24/38, 55.43 s, 15.43 tr. b., 3.23 m/s

  21. Jumping III M: 10/32, 32.33 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  22. Jumping II M: 13/33, 34.99 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  23. Jumping I M: 7/33, 39.56 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  24. Jumping IV M - mudi: 2/7, 34.47 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  25. Kosmonosy - Odpolední zkoušky, 29. 09. 2021

  26. 1. zkouška A2 M: 1/4, 37.85 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  27. 2. zkouška A2 M: 1/4, 40.83 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  28. Nymburk - Dvojzkoušky podzimní rovnodennosti, 19. 09. 2021

  29. 1. zkouška MA2: Diskvalifikován

  30. 2. zkouška MA2: 1/8, 40.6 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  31. Mariánské Lázně - Rozloučení s létem, 18. 09. 2021 - 19. 09. 2021

  32. Jumping M: 3/21, 34.09 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  33. Zkouška MA2: 1/8, 32.52 s, 0.0 tr. b., 5.47 m/s

  34. Pardubice - Svítkov - III. Perníčkové dvojzkoušky, 11. 09. 2021

  35. 1. zkouška: 1/6, 47.23 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  36. 2. zkouška: Diskvalifikován

  37. Dolní Přím-Probluz - Odpolední dvojzkousky, 05. 09. 2021

  38. Zkouška 1: Diskvalifikován

  39. Zkouška 2: 2/3, 39.96 s, 10.0 tr. b., 4.95 m/s

  40. Ejpovice - D.Y.Z. - Cesta za duhový most I., 04. 09. 2021

  41. Jumping M: 1/5, 35.56 s, 1.56 tr. b., 4.36 m/s

  42. Zkouška I. A1 M: 1/3, 33.13 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  43. Zkouška II. A1 M: Diskvalifikován

  44. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 080, 22. 08. 2021

  45. 1.zkouška: Diskvalifikován

  46. 2.zkouška: 3/4, 52.67 s, 10.0 tr. b., 3.23 m/s

  47. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 079, 21. 08. 2021

  48. 1.zkouška: 3/5, 45.88 s, 5.0 tr. b., 4.08 m/s

  49. 2.zkouška: Diskvalifikován

  50. Beroun - Letní dvojzkoušky, 15. 08. 2021

  51. 1. Zkouška MA1: 5/11, 43.52 s, 10.0 tr. b., 3.86 m/s

  52. 2. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  53. Praha - Uhříněves - 12. MARP Agi Duo zkoušky Pesopark, 14. 08. 2021

  54. 1. běh MA1: 1/4, 37.85 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  55. 2. běh MA1: 1/4, 34.9 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  56. KLADNO - Jahodové dvojzkoušky a jumping, 10. 07. 2021

  57. 1. Zkouška MA1: 4/10, 43.51 s, 7.51 tr. b., 3.31 m/s

  58. 2. zkouška MA1: 2/9, 39.43 s, 5.43 tr. b., 3.42 m/s

  59. Jumping III M: Diskvalifikován

  60. Ejpovice - Nejaknyt odpolední dvojzkoušky, 02. 07. 2021

  61. Zkouška A1 M: Diskvalifikován

  62. Zkouška A1 M II.: 1/1, 32.03 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  63. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  64. Agility 1 M: 27/61, 46.36 s, 10.0 tr. b., 4.7 m/s

  65. Agility 2 M: Diskvalifikován

  66. Jumping 1 M: 33/62, 41.19 s, 7.19 tr. b., 4.25 m/s

  67. Jumping 2 M: Diskvalifikován

  68. Trutnov - START QZ!, 18. 06. 2021

  69. II. zkouška A1 M: Diskvalifikován

  70. II. zkouška A1 M: Diskvalifikován

  71. I. zkouška A1 M: 1/5, 49.06 s, 5.06 tr. b., 3.51 m/s

  72. I. zkouška A1 M: 1/5, 49.06 s, 5.06 tr. b., 3.51 m/s

  73. Buštěhrad - Buštěhradská ruleta - dvojzkoušky, 28. 05. 2021

  74. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  75. První zkouška: Diskvalifikován

  76. Lysá nad Labem - Jelení trojzkoušky 2 (neděle), 23. 05. 2021

  77. 1. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  78. 2. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  79. 3. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  80. Lysá nad Labem - Jelení trojzkoušky 2 (sobota), 22. 05. 2021

  81. 1. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  82. 2. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  83. 3. Zkouška MA1: 1/5, 33.41 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  84. Buštěhrad - Buštěhradská ruleta - dvojzkoušky, 21. 05. 2021

  85. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  86. První zkouška: Diskvalifikován

  87. Studenec u Trutnova - Vánoční jumpingy, 12. 12. 2020

  88. Jumping I: Diskvalifikován

  89. Jumping II: 7/14, 38.39 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  90. Jumping light: Diskvalifikován

  91. Beroun - Zimní pohár "Czech Imp" - 8.ročník, 05. 12. 2020

  92. Czech Imp Jump Medium: Diskvalifikován

  93. Jumping 1 - Medium: Diskvalifikován

  94. Jumping 2 - Medium: 7/19, 40.41 s, 0.41 tr. b., 4.26 m/s