Cz En

070720

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Kristýna Hrůza, Nejaknyt Zone

    Člen KA

Pes

  1. Bársony Sobasan, Mudi

Výsledky

  1. Čechy - Liberec - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 18. 06. 2022 - 19. 06. 2022

  2. Agility 1 M: 10/64, 48.72 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  3. Agility 2 M: 3/55, 42.58 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  4. Jumping 1 M: 8/64, 41.83 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  5. Jumping 2 M: 4/62, 37.44 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  6. Rokycany - Rokycanská skočná, 04. 06. 2022

  7. Zkouška 1 MA3: 1/4, 41.86 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  8. Zkouška 2 MA3: 2/4, 46.14 s, 5.0 tr. b., 4.44 m/s

  9. Čechy - Trutnov - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 21. 05. 2022 - 22. 05. 2022

  10. Agility 1 M: 15/72, 51.42 s, 0.42 tr. b., 4.22 m/s

  11. Agility 2 M: 8/72, 46.64 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  12. Jumping 1 M: Diskvalifikován

  13. Jumping 2 M: 21/69, 46.03 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  14. PRAHA - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 30. 04. 2022 - 01. 05. 2022

  15. Agility II M: 1/41, 43.95 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  16. Agility I M: 6/49, 49.18 s, 0.18 tr. b., 3.94 m/s

  17. Jumping III M: Diskvalifikován

  18. Jumping II M: 11/43, 46.28 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  19. Jumping I M: 16/43, 38.94 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  20. Jumping IV M - mudi: 2/10, 44.42 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  21. Roudnice nad Labem - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, 23. 04. 2022 - 24. 04. 2022

  22. QA1 Agility: 17/64, 52.22 s, 5.09 tr. b., 4.21 m/s

  23. QA2 Agility: 14/64, 49.57 s, 6.15 tr. b., 4.28 m/s

  24. QA3 Agility: 28/61, 50.98 s, 22.74 tr. b., 4.32 m/s

  25. QJ1 Jumping: Diskvalifikován

  26. QJ2 Jumping: 15/62, 42.7 s, 4.09 tr. b., 4.75 m/s

  27. QJ3 Jumping: 29/48, 45.04 s, 19.45 tr. b., 3.95 m/s

  28. Roudnice nad Labem - Páteční rozjezd, 22. 04. 2022

  29. 2. Zkouška MA3: 2/8, 64.04 s, 18.04 tr. b., 3.44 m/s

  30. Zkouška MA3: 6/10, 54.77 s, 8.77 tr. b., 4.02 m/s

  31. Ratenice - Dubnové Canviťácké dvojzkoušky, 03. 04. 2022

  32. ZkA. II. MA3: Diskvalifikován

  33. ZkA. I. MA3: 5/18, 60.19 s, 10.19 tr. b., 3.66 m/s

  34. Kladno Rozdělov - Agility pro Ukrajinu, 19. 03. 2022 - 20. 03. 2022

  35. Neděle Jumping2+3 M: 11/16, 47.77 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  36. Neděle MA3 I: 3/11, 58.67 s, 5.0 tr. b., 3.75 m/s

  37. Neděle MA3 II: 3/11, 52.37 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  38. Sobota Jumping2+3 M: 3/12, 35.24 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  39. Sobota MA3 I: 4/10, 45.02 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  40. Sobota MA3 II: Diskvalifikován

  41. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2022 (3/3), 05. 03. 2022 - 06. 03. 2022

  42. neděle Jumping2+3 M: 9/20, 57.25 s, 18.25 tr. b., 3.6 m/s

  43. neděle MA3: Diskvalifikován

  44. Sobota Jumping2+3 M: 7/17, 41.56 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  45. sobota MA3 I: 2/13, 50.73 s, 10.0 tr. b., 4.34 m/s

  46. sobota MA3 II: Diskvalifikován

  47. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2022 (2/3), 11. 02. 2022 - 12. 02. 2022

  48. Sobota Jumping2+3 M: Diskvalifikován

  49. Sobota MA3 I.: Diskvalifikován

  50. Sobota MA3 II.: Diskvalifikován

  51. Čerčany - Zimní pohár 4 "Czech Imp" - 9.ročník, 05. 02. 2022

  52. Czech Imp Jump Medium: 6/18, 22.44 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  53. Jumping 1 - Medium: 2/19, 36.83 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  54. Jumping 2 - Medium: Diskvalifikován

  55. Čerčany - Kvalifikační závod na WAO, 21. 01. 2022 - 23. 01. 2022

  56. Agility I 400: Diskvalifikován

  57. Agility II 400: Diskvalifikován

  58. Agility III 400: Diskvalifikován

  59. Jumping I 400: 8/16, 41.41 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  60. Jumping II 400: 10/16, 41.47 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  61. Jumping III 400: Diskvalifikován

  62. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2022 (1/3), 07. 01. 2022 - 08. 01. 2022

  63. Jumping 2+3 M: 4/21, 50.68 s, 5.0 tr. b., 4.18 m/s

  64. MA3 So I: 3/14, 51.55 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  65. MA3 So II: Diskvalifikován

  66. Studenec - 2x2 zkoušky + 3x jumpingy, 12. 11. 2021 - 14. 11. 2021

  67. III. zkouška A3 M: Diskvalifikován

  68. II. zkouška A3 M: 1/3, 38.18 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  69. IV. zkouška A3 M: Diskvalifikován

  70. I. zkouška A3 M: Diskvalifikován

  71. Strážiště - Odpolední 2x zkoušky, 05. 11. 2021

  72. II. zkouška A3 M: 1/3, 38.03 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  73. I. zkoušk A3 M: Diskvalifikován

  74. Ejpovice - Nejaknyt podzimní trojzkoušky, 30. 10. 2021

  75. 1. zkouška A3 M: 1/2, 41.47 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  76. 2. zkouška A3 M: 1/2, 40.2 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  77. 3. zkouška A3 M: 1/2, 40.51 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  78. Plzeň Doubravka - PLZEŇSKÉ DVOUZKOUŠKY, 09. 10. 2021 - 10. 10. 2021

  79. 1. Zkouška MA2 neděle: Diskvalifikován

  80. 1. Zkouška MA2 sobota: 1/5, 39.91 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  81. 2. Zkouška MA2 neděle: Diskvalifikován

  82. 2. Zkouška MA2 sobota: 1/5, 32.16 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  83. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 02. 10. 2021 - 03. 10. 2021

  84. Agility II M: 4/32, 43.1 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  85. Agility I M: 24/38, 55.43 s, 15.43 tr. b., 3.23 m/s

  86. Jumping III M: 10/32, 32.33 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  87. Jumping II M: 13/33, 34.99 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  88. Jumping I M: 7/33, 39.56 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  89. Jumping IV M - mudi: 2/7, 34.47 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  90. Kosmonosy - Odpolední zkoušky, 29. 09. 2021

  91. 1. zkouška A2 M: 1/4, 37.85 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  92. 2. zkouška A2 M: 1/4, 40.83 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  93. Nymburk - Dvojzkoušky podzimní rovnodennosti, 19. 09. 2021

  94. 1. zkouška MA2: Diskvalifikován

  95. 2. zkouška MA2: 1/8, 40.6 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  96. Mariánské Lázně - Rozloučení s létem, 18. 09. 2021 - 19. 09. 2021

  97. Jumping M: 3/21, 34.09 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  98. Zkouška MA2: 1/8, 32.52 s, 0.0 tr. b., 5.47 m/s

  99. Pardubice - Svítkov - III. Perníčkové dvojzkoušky, 11. 09. 2021

  100. 1. zkouška: 1/6, 47.23 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  101. 2. zkouška: Diskvalifikován

  102. Dolní Přím-Probluz - Odpolední dvojzkousky, 05. 09. 2021

  103. Zkouška 1: Diskvalifikován

  104. Zkouška 2: 2/3, 39.96 s, 10.0 tr. b., 4.95 m/s

  105. Ejpovice - D.Y.Z. - Cesta za duhový most I., 04. 09. 2021

  106. Jumping M: 1/5, 35.56 s, 1.56 tr. b., 4.36 m/s

  107. Zkouška I. A1 M: 1/3, 33.13 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  108. Zkouška II. A1 M: Diskvalifikován

  109. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 080, 22. 08. 2021

  110. 1.zkouška: Diskvalifikován

  111. 2.zkouška: 3/4, 52.67 s, 10.0 tr. b., 3.23 m/s

  112. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 079, 21. 08. 2021

  113. 1.zkouška: 3/5, 45.88 s, 5.0 tr. b., 4.08 m/s

  114. 2.zkouška: Diskvalifikován

  115. Beroun - Letní dvojzkoušky, 15. 08. 2021

  116. 1. Zkouška MA1: 5/11, 43.52 s, 10.0 tr. b., 3.86 m/s

  117. 2. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  118. Praha - Uhříněves - 12. MARP Agi Duo zkoušky Pesopark, 14. 08. 2021

  119. 1. běh MA1: 1/4, 37.85 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  120. 2. běh MA1: 1/4, 34.9 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  121. KLADNO - Jahodové dvojzkoušky a jumping, 10. 07. 2021

  122. 1. Zkouška MA1: 4/10, 43.51 s, 7.51 tr. b., 3.31 m/s

  123. 2. zkouška MA1: 2/9, 39.43 s, 5.43 tr. b., 3.42 m/s

  124. Jumping III M: Diskvalifikován

  125. Ejpovice - Nejaknyt odpolední dvojzkoušky, 02. 07. 2021

  126. Zkouška A1 M: Diskvalifikován

  127. Zkouška A1 M II.: 1/1, 32.03 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  128. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  129. Agility 1 M: 27/61, 46.36 s, 10.0 tr. b., 4.7 m/s

  130. Agility 2 M: Diskvalifikován

  131. Jumping 1 M: 33/62, 41.19 s, 7.19 tr. b., 4.25 m/s

  132. Jumping 2 M: Diskvalifikován

  133. Trutnov - START QZ!, 18. 06. 2021

  134. II. zkouška A1 M: Diskvalifikován

  135. II. zkouška A1 M: Diskvalifikován

  136. I. zkouška A1 M: 1/5, 49.06 s, 5.06 tr. b., 3.51 m/s

  137. I. zkouška A1 M: 1/5, 49.06 s, 5.06 tr. b., 3.51 m/s

  138. Buštěhrad - Buštěhradská ruleta - dvojzkoušky, 28. 05. 2021

  139. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  140. První zkouška: Diskvalifikován

  141. Lysá nad Labem - Jelení trojzkoušky 2 (neděle), 23. 05. 2021

  142. 1. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  143. 2. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  144. 3. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  145. Lysá nad Labem - Jelení trojzkoušky 2 (sobota), 22. 05. 2021

  146. 1. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  147. 2. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  148. 3. Zkouška MA1: 1/5, 33.41 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  149. Buštěhrad - Buštěhradská ruleta - dvojzkoušky, 21. 05. 2021

  150. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  151. První zkouška: Diskvalifikován

  152. Studenec u Trutnova - Vánoční jumpingy, 12. 12. 2020

  153. Jumping I: Diskvalifikován

  154. Jumping II: 7/14, 38.39 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  155. Jumping light: Diskvalifikován

  156. Beroun - Zimní pohár "Czech Imp" - 8.ročník, 05. 12. 2020

  157. Czech Imp Jump Medium: Diskvalifikován

  158. Jumping 1 - Medium: Diskvalifikován

  159. Jumping 2 - Medium: 7/19, 40.41 s, 0.41 tr. b., 4.26 m/s