Kristýna Hrůza

  1. Číslo: 002849
  2. OSA: Nejaknyt Zone
  3. Člen KA: Ano
  4. Klubový zpravodaj: Ano
  5. Členem KA od: 14. 07. 2010
  6. Členem KA do: 31. 12. 2024
  7. Pohlaví: žena

    Průkazy

  1. 045810 (M), A3Ch Immortal Beauty z Černobílých

    Arrow_down
  2. 009212 (M), A3Ch My Dream from Black Chevers

    Arrow_down
  3. 033712 (S), Infinity Black z Ďáblovy studánky

    Arrow_down
  4. 048714 (L), Night Rider Black Chevers

    Arrow_down
  5. 044318 (I), A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire

    Arrow_down
  6. 070720 (M), A3Ch Bársony Sobasan

    Arrow_down
  7. 118422 (L), Forever&Ever&Ever Zip Zap

    Arrow_down
  8. 019423 (XS), Rusalka Limbonsnest

    Arrow_down
  9. 007024 (XS), Argentum 47 Ag Nejaknyt Empire

    Arrow_down

Výsledky

  1. Čerčany - Kvalifikační závod na World Agility Open (WAO) 2024, 19. 01. 2024 - 21. 01. 2024

  2. Agility III 400, A3Ch Bársony Sobasan: 9/32, 43.38 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  3. Agility II 400, A3Ch Bársony Sobasan: 12/32, 44.9 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  4. Agility II 500, A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire: 13/46, 40.52 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  5. Agility I 400, A3Ch Bársony Sobasan: Diskvalifikován

  6. Agility I 500, A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire: 15/46, 37.95 s, 5.0 tr. b., 5.45 m/s

  7. Jumping III 400, A3Ch Bársony Sobasan: 16/32, 45.24 s, 14.24 tr. b., 4.0 m/s

  8. Jumping II 400, A3Ch Bársony Sobasan: 4/32, 38.48 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  9. Jumping II 500, A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire: Diskvalifikován

  10. Jumping I 400, A3Ch Bársony Sobasan: 9/31, 36.53 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  11. Jumping I 500, A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire: 9/47, 37.47 s, 0.0 tr. b., 5.6 m/s

  12. Ratenice - Silvestrovské dvojzkoušky, 31. 12. 2023

  13. ZkA. II. MA3, A3Ch Bársony Sobasan: Diskvalifikován

  14. ZkA. II. MLA3, A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire: 2/7, 34.87 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  15. ZkA. I. MA3, A3Ch Bársony Sobasan: Diskvalifikován

  16. ZkA. I. MLA3, A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire: 2/7, 41.38 s, 5.0 tr. b., 5.0 m/s

  17. Kladno - Vánoční Dvojzkoušky (čtvrtek), 28. 12. 2023

  18. 1. Zkouška MA3, A3Ch Bársony Sobasan: 1/10, 42.44 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  19. 1. Zkouška MLA3, A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire: Diskvalifikován

  20. 2. Zkouška MA3, A3Ch Bársony Sobasan: 1/10, 42.76 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  21. 2. Zkouška MLA3, A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire: 3/8, 40.49 s, 5.0 tr. b., 5.19 m/s

  22. Kladno - Vánoční zkoušky trochu jinak + A0, 09. 12. 2023

  23. 1. Zkouška MA3, A3Ch Bársony Sobasan: 2/8, 44.58 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  24. 1. Zkouška MLA3, A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire: 1/5, 38.94 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  25. 2. Zkouška MA3, A3Ch Bársony Sobasan: 1/8, 38.57 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  26. 2. Zkouška MLA3, A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire: Diskvalifikován

  27. Kladno - Beasťácké trojzkoušky, 04. 11. 2023

  28. 1. Zkouška MA3, A3Ch Bársony Sobasan: 4/11, 35.17 s, 5.0 tr. b., 4.89 m/s

  29. 2. Zkouška MA3, A3Ch Bársony Sobasan: Diskvalifikován

  30. 3. Zkouška MA3, A3Ch Bársony Sobasan: 3/10, 42.65 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  31. Kladno - Sváteční zkoušky + A0, 28. 10. 2023

  32. 1. Zkouška MA3, A3Ch Bársony Sobasan: Diskvalifikován

  33. 2. Zkouška MA3, A3Ch Bársony Sobasan: 1/3, 42.65 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  34. Ejpovice - Nejaknyt podzimní trojzkoušky, 28. 09. 2023

  35. 1. zkouška MA3, A3Ch Bársony Sobasan: 2/3, 60.76 s, 13.76 tr. b., 3.55 m/s

  36. 2. zkouška MA3, A3Ch Bársony Sobasan: Diskvalifikován

  37. 3. zkouška MA3, A3Ch Bársony Sobasan: 1/3, 41.44 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  38. Trutnov - Mistrovství České republiky, 09. 09. 2023 - 10. 09. 2023

  39. Agility družstev M, A3Ch Bársony Sobasan: 17/66, 46.19 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  40. Agility družstev ML, A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire: 19/42, 46.44 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  41. Agility jednotlivci M, A3Ch Bársony Sobasan: Diskvalifikován

  42. Agility jednotlivci ML, A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire: 10/39, 45.09 s, 5.0 tr. b., 4.88 m/s

  43. Jumping družstev M, A3Ch Bársony Sobasan: 19/67, 41.8 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  44. Jumping družstev ML, A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire: 21/42, 44.97 s, 10.0 tr. b., 4.85 m/s

  45. Jumping jednotlivci M, A3Ch Bársony Sobasan: 12/61, 38.85 s, 0.0 tr. b., 5.66 m/s

  46. Jumping jednotlivci ML, A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire: 9/41, 37.53 s, 0.0 tr. b., 5.86 m/s

  47. Praha - Chuchle - PRAGUE AGILITY PARTY, 14. 07. 2023 - 16. 07. 2023

  48. FRIDAY - AGILITY INDIVIDUALS INTERMEDIATE, A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire: 5/64, 44.72 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  49. FRIDAY - AGILITY INDIVIDUALS MEDIUM, A3Ch Bársony Sobasan: 14/74, 43.99 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  50. FRIDAY - AGILITY TEAMS INTERMEDIATE, A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire: 11/66, 44.63 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  51. FRIDAY - AGILITY TEAMS MEDIUM, A3Ch Bársony Sobasan: 13/71, 43.12 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  52. FRIDAY - JUMPING TEAMS INTERMEDIATE, A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire: Diskvalifikován

  53. FRIDAY - JUMPING TEAMS MEDIUM, A3Ch Bársony Sobasan: 19/74, 32.69 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  54. SATURDAY - AGILITY TEAMS INTERMEDIATE, A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire: 26/57, 43.2 s, 5.0 tr. b., 5.09 m/s

  55. SATURDAY - AGILITY TEAMS MEDIUM, A3Ch Bársony Sobasan: 12/70, 47.83 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  56. SATURDAY - JUMPING INDIVIDUALS MEDIUM, A3Ch Bársony Sobasan: Diskvalifikován

  57. SATURDAY - JUMPING TEAMS INTERMEDIATE, A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire: 7/66, 39.18 s, 0.0 tr. b., 5.62 m/s

  58. SATURDAY - JUMPING TEAMS MEDIUM, A3Ch Bársony Sobasan: 23/74, 39.35 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  59. SUNDAY - AGILITY INDIVIDUALS INTERMEDIATE, A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire: 21/62, 39.92 s, 5.0 tr. b., 5.51 m/s

  60. SUNDAY - AGILITY INDIVIDUALS MEDIUM, A3Ch Bársony Sobasan: Diskvalifikován

  61. SUNDAY - JUMPING INDIVIDUALS INTERMEDIATE, A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire: Diskvalifikován

  62. SUNDAY - JUMPING INDIVIDUALS MEDIUM, A3Ch Bársony Sobasan: 7/69, 37.29 s, 0.0 tr. b., 5.69 m/s

  63. Rožnov pod Radhoštěm - 2. Kvalifikační závod na AWC, EO, IMCA, 03. 06. 2023 - 04. 06. 2023

  64. Agility 4 I, A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire: Diskvalifikován

  65. Agility 4 M, A3Ch Bársony Sobasan: 10/44, 46.34 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  66. Agility 5 I, A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire: 4/35, 39.97 s, 0.0 tr. b., 5.5 m/s

  67. Agility 5 M, A3Ch Bársony Sobasan: Diskvalifikován

  68. Agility 6 I, A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire: Diskvalifikován

  69. Agility 6 M, A3Ch Bársony Sobasan: 6/34, 45.44 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  70. Jumping 4 I, A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire: Diskvalifikován

  71. Jumping 4 M, A3Ch Bársony Sobasan: Diskvalifikován

  72. Jumping 5 I, A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire: 12/35, 38.01 s, 5.0 tr. b., 5.47 m/s

  73. Jumping 5 M, A3Ch Bársony Sobasan: 11/44, 42.14 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  74. Jumping 6 I, A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire: 3/34, 35.36 s, 0.0 tr. b., 5.85 m/s

  75. Jumping 6 M, A3Ch Bársony Sobasan: 12/42, 42.75 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  76. Liberec - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 20. 05. 2023 - 21. 05. 2023

  77. Agility 1 Intermediate, A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire: Diskvalifikován

  78. Agility 1 M, A3Ch Bársony Sobasan: Diskvalifikován

  79. Agility 2 Intermediate, A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire: 5/36, 39.27 s, 0.0 tr. b., 5.58 m/s

  80. Agility 2 M, A3Ch Bársony Sobasan: 30/71, 46.1 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  81. Jumping 1 Intermediate, A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire: 9/38, 38.46 s, 10.0 tr. b., 5.51 m/s

  82. Jumping 1 M, A3Ch Bársony Sobasan: 10/71, 39.53 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  83. Jumping 2 Intermediate, A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire: 12/38, 36.63 s, 5.0 tr. b., 5.41 m/s

  84. Jumping 2 M, A3Ch Bársony Sobasan: 15/68, 42.66 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  85. Dolní Počernice - Dolnopočernické dvojzkoušky, 08. 05. 2023

  86. IA3 I, A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire: Diskvalifikován

  87. IA3 II, A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire: Diskvalifikován

  88. MA3 I, A3Ch Bársony Sobasan: Diskvalifikován

  89. MA3 II, A3Ch Bársony Sobasan: 2/6, 39.74 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  90. Ejpovice - D.Y.Z. - Cesta za duhový most III. (+ A0), 01. 05. 2023

  91. 1. zkouška MA3, A3Ch Bársony Sobasan: 1/1, 46.19 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  92. 1. zkouška MLA3, A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire: 1/4, 41.39 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  93. 2. zkouška MA3, A3Ch Bársony Sobasan: 1/1, 48.06 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s

  94. 2. zkouška MLA3, A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire: Diskvalifikován

  95. Žamberk - MR plemen, 29. 04. 2023 - 30. 04. 2023

  96. Agility II M, A3Ch Bársony Sobasan: 18/47, 44.41 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  97. Agility I. M, A3Ch Bársony Sobasan: 8/52, 43.74 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  98. Jumping III M, A3Ch Bársony Sobasan: 20/47, 35.44 s, 5.0 tr. b., 4.94 m/s

  99. Jumping II. M, A3Ch Bársony Sobasan: 3/48, 37.46 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  100. Jumping I. M, A3Ch Bársony Sobasan: 7/47, 39.59 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  101. Jumping IV M - mudi, A3Ch Bársony Sobasan: 2/12, 33.2 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  102. Roudnice nad Labem - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, IMCA, 22. 04. 2023 - 23. 04. 2023

  103. QA1 Agility, A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire: 10/43, 41.85 s, 5.0 tr. b., 5.21 m/s

  104. QA1 Agility, A3Ch Bársony Sobasan: 20/64, 48.3 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  105. QA2 Agility, A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire: 7/43, 39.58 s, 5.0 tr. b., 4.95 m/s

  106. QA2 Agility, A3Ch Bársony Sobasan: 37/64, 44.81 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  107. QA3 Agility, A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire: 15/42, 40.97 s, 10.0 tr. b., 5.32 m/s

  108. QA3 Agility, A3Ch Bársony Sobasan: 18/59, 42.97 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  109. QJ1 Jumping, A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire: 11/44, 36.92 s, 5.0 tr. b., 5.47 m/s

  110. QJ1 Jumping, A3Ch Bársony Sobasan: 25/64, 41.57 s, 5.0 tr. b., 5.24 m/s

  111. QJ2 Jumping, A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire: 7/43, 39.57 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  112. QJ2 Jumping, A3Ch Bársony Sobasan: Diskvalifikován

  113. QJ3 Jumping, A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire: 3/38, 36.61 s, 0.0 tr. b., 5.68 m/s

  114. QJ3 Jumping, A3Ch Bársony Sobasan: Diskvalifikován

  115. Studenec u Trutnova - Březnové dvojzkoušky (i pro PARA), 26. 03. 2023

  116. II. zkouška, A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire: 1/3, 39.5 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  117. II. zkouška, A3Ch Bársony Sobasan: 2/3, 44.7 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  118. II. zkouška, Forever&Ever&Ever Zip Zap: Diskvalifikován

  119. I. zkouška, Forever&Ever&Ever Zip Zap: 2/13, 29.71 s, 5.0 tr. b., 5.55 m/s

  120. I. zkouška, A3Ch Bársony Sobasan: Diskvalifikován

  121. I. zkouška, A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire: Diskvalifikován

  122. Kladno - Zkoušky trochu jinak + A0, 25. 03. 2023

  123. 1. Zkouška LA1, Forever&Ever&Ever Zip Zap: Diskvalifikován

  124. 1. Zkouška MA3, A3Ch Bársony Sobasan: Diskvalifikován

  125. 1. Zkouška MLA3, A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire: Diskvalifikován

  126. 2. Zkouška LA1, Forever&Ever&Ever Zip Zap: 4/12, 30.24 s, 10.0 tr. b., 5.85 m/s

  127. 2. Zkouška MA3, A3Ch Bársony Sobasan: 1/4, 47.78 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  128. 2. Zkouška MLA3, A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire: 1/4, 45.01 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  129. Mladé Buky - Krkonošské trojzkoušky pro A1, A2 a A3, 18. 03. 2023

  130. 1. zkouška, Forever&Ever&Ever Zip Zap: Diskvalifikován

  131. 2. zkouška, Forever&Ever&Ever Zip Zap: Diskvalifikován

  132. 3. zkouška, Forever&Ever&Ever Zip Zap: 1/12, 28.5 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  133. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 17. 03. 2023

  134. Druhá zkouška, Forever&Ever&Ever Zip Zap: Diskvalifikován

  135. První zkouška, Forever&Ever&Ever Zip Zap: Diskvalifikován

  136. Terezín - DogFriends Cup 2023 (3/3), 11. 03. 2023 - 12. 03. 2023

  137. LA1 I, Forever&Ever&Ever Zip Zap: Diskvalifikován

  138. LA1 II, Forever&Ever&Ever Zip Zap: Diskvalifikován

  139. LA1 III, Forever&Ever&Ever Zip Zap: 2/10, 32.31 s, 15.0 tr. b., 4.95 m/s

  140. LA1 IV, Forever&Ever&Ever Zip Zap: Diskvalifikován

  141. MA3 I, A3Ch Bársony Sobasan: 3/12, 43.55 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  142. MA3 II, A3Ch Bársony Sobasan: Diskvalifikován

  143. MA3 III, A3Ch Bársony Sobasan: Diskvalifikován

  144. MA3 IV, A3Ch Bársony Sobasan: Diskvalifikován

  145. MLA3 I, A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire: Diskvalifikován

  146. MLA3 II, A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire: 1/7, 45.72 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  147. MLA3 III, A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire: Diskvalifikován

  148. MLA3 IV, A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire: Diskvalifikován

  149. Kladno - Trojzkoušky úžasné agiplochy + A0 a Veteráni, 04. 03. 2023

  150. 1. Zkouška LA1, Forever&Ever&Ever Zip Zap: Diskvalifikován

  151. 2. Zkouška LA1, Forever&Ever&Ever Zip Zap: Diskvalifikován

  152. 3. Zkouška LA1, Forever&Ever&Ever Zip Zap: 3/12, 30.04 s, 5.0 tr. b., 5.59 m/s

  153. Čerčany - Tea Time At Tachyon For A0/A1 Only, 03. 03. 2023

  154. Zkouška I / A1 / L, Forever&Ever&Ever Zip Zap: Diskvalifikován

  155. Zkouška II / A1 / L, Forever&Ever&Ever Zip Zap: Diskvalifikován

  156. Čerčany - Kvalifikační závod na World Agility Open (WAO) 2023, 20. 01. 2023 - 22. 01. 2023

  157. Agility III 400, A3Ch Bársony Sobasan: Diskvalifikován

  158. Agility III 500, A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire: 3/29, 42.95 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  159. Agility II 400, A3Ch Bársony Sobasan: 10/24, 51.73 s, 5.0 tr. b., 4.25 m/s

  160. Agility II 500, A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire: 14/36, 48.48 s, 10.0 tr. b., 4.54 m/s

  161. Agility I 400, A3Ch Bársony Sobasan: 15/24, 44.03 s, 5.0 tr. b., 5.0 m/s

  162. Agility I 500, A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire: 6/36, 36.57 s, 0.0 tr. b., 6.02 m/s

  163. Jumping III 400, A3Ch Bársony Sobasan: Diskvalifikován

  164. Jumping III 500, A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire: 7/33, 38.67 s, 5.0 tr. b., 5.69 m/s

  165. Jumping II 400, A3Ch Bársony Sobasan: Diskvalifikován

  166. Jumping II 500, A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire: 15/36, 37.8 s, 5.0 tr. b., 5.82 m/s

  167. Jumping I 400, A3Ch Bársony Sobasan: 7/24, 41.45 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  168. Jumping I 500, A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire: 10/36, 38.86 s, 5.0 tr. b., 5.48 m/s

  169. Terezín - DogFriends Cup 2023 (1/3), 14. 01. 2023

  170. Jumping2+3 M, A3Ch Bársony Sobasan: Diskvalifikován

  171. Jumping2+3 ML, A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire: 3/14, 30.74 s, 5.0 tr. b., 5.43 m/s

  172. MA3 I, A3Ch Bársony Sobasan: 8/16, 51.86 s, 8.86 tr. b., 3.82 m/s

  173. MA3 II, A3Ch Bársony Sobasan: 5/16, 44.64 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  174. MLA3 I, A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire: 1/7, 38.16 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  175. MLA3 II, A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire: 2/7, 39.53 s, 5.0 tr. b., 5.29 m/s

  176. Terezín - Agility pro Ukrajinu II., 03. 12. 2022 - 04. 12. 2022

  177. Jumping 2+3 M, A3Ch Bársony Sobasan: 5/11, 42.37 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  178. MA3 III, A3Ch Bársony Sobasan: 6/12, 45.9 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  179. MA3 IV, A3Ch Bársony Sobasan: 3/12, 41.37 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  180. Kladno - TGI Friday odpolední dvojzkoušky, 02. 12. 2022

  181. 1. Zkouška LA1, Forever&Ever&Ever Zip Zap: Diskvalifikován

  182. 2. Zkouška LA1, Forever&Ever&Ever Zip Zap: Diskvalifikován

  183. KLADNO - Jahodová BOWLE, 26. 11. 2022 - 27. 11. 2022

  184. Agility FINÁLE ML , A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire: Diskvalifikován

  185. Agility OPEN sobota M, A3Ch Bársony Sobasan: 6/18, 46.06 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  186. Agility OPEN sobota ML, A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire: Diskvalifikován

  187. Jumping ML neděle, A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire: 2/19, 39.06 s, 5.0 tr. b., 5.58 m/s

  188. Jumping M neděle, A3Ch Bársony Sobasan: Diskvalifikován

  189. Jumping sobota M, A3Ch Bársony Sobasan: 9/18, 34.78 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  190. Jumping sobota ML, A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire: Diskvalifikován

  191. Zkouška MA3 neděle, A3Ch Bársony Sobasan: Diskvalifikován

  192. Zkouška MA3 sobota, A3Ch Bársony Sobasan: 9/14, 45.87 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  193. Zkouška MLA3 neděle, A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire: Diskvalifikován

  194. Zkouška MLA3 sobota , A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire: Diskvalifikován

  195. KLADNO - Jahodová zahřívačka, 25. 11. 2022

  196. Zkouška MLA3, A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire: Diskvalifikován

  197. 2. zkouška MLA3, A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire: 1/3, 39.55 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  198. Kladno - UFO Trojzkoušky (sobota), 05. 11. 2022

  199. 1. Zkouška MA3, A3Ch Bársony Sobasan: 1/10, 45.12 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  200. 1. Zkouška MLA3, A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire: Diskvalifikován

  201. 2. Zkouška MA3, A3Ch Bársony Sobasan: 4/10, 44.9 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  202. 2. Zkouška MLA3, A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire: Diskvalifikován

  203. 3. Zkouška MA3, A3Ch Bársony Sobasan: 2/10, 43.96 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  204. 3. Zkouška MLA3, A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire: 2/2, 42.99 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  205. Kladno - TGI Friday odpolední dvojzkoušky, 14. 10. 2022

  206. 1. Zkouška MA3, A3Ch Bársony Sobasan: Diskvalifikován

  207. 1. Zkouška MLA3, A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire: Diskvalifikován

  208. 2. Zkouška MA3, A3Ch Bársony Sobasan: Diskvalifikován

  209. 2. Zkouška MLA3, A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire: 1/3, 39.04 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  210. Ratenice - KCHBO OPEN + Mistrovství plemen Českých strakatých psů, pyrenejskych ovčáků a špiců, 01. 10. 2022

  211. Agility OPEN M, A3Ch Bársony Sobasan: 2/15, 40.45 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  212. Agility OPEN ML, A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire: 3/18, 41.26 s, 5.0 tr. b., 5.24 m/s

  213. Jumping OPEN M, A3Ch Bársony Sobasan: 3/15, 38.01 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  214. Jumping OPEN ML, A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire: 1/17, 31.96 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  215. ZkA. I. MA3, A3Ch Bársony Sobasan: 2/10, 41.38 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  216. ZkA. I. MLA3, A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire: 1/8, 38.26 s, 0.0 tr. b., 5.57 m/s

  217. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2022

  218. Agility M Inca Collagen, A3Ch Bársony Sobasan: Diskvalifikován

  219. Agility ML Krmení.cz, A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire: Diskvalifikován

  220. Jumping M Grešík, A3Ch Bársony Sobasan: 4/25, 41.3 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  221. Jumping ML PET2Me registr zvířat, A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire: 8/24, 38.71 s, 10.0 tr. b., 5.11 m/s

  222. Zkouška MA3 Vento.cz PPP, A3Ch Bársony Sobasan: 3/15, 44.35 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  223. Zkouška MLA3 Vento.cz PPP, A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire: 1/9, 42.71 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  224. Mrtník, Plzeň - sever - Podzimní dvojzkoušky, 24. 09. 2022

  225. 1. Zkouška MA3, A3Ch Bársony Sobasan: 1/4, 48.63 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  226. 1. Zkouška MLA3, A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire: 1/6, 44.8 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  227. 2. Zkouška MA3, A3Ch Bársony Sobasan: Diskvalifikován

  228. 2. Zkouška MLA3, A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire: Diskvalifikován

  229. Mohelnice - Mistrovství České republiky, 03. 09. 2022 - 04. 09. 2022

  230. Agility, A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire: 33/58, 41.54 s, 10.0 tr. b., 5.3 m/s

  231. Agility, A3Ch Bársony Sobasan: 53/73, 47.61 s, 15.0 tr. b., 4.62 m/s

  232. Agility Družstva - výsledky jako jednotlivci, A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire: 11/58, 34.12 s, 5.0 tr. b., 5.8 m/s

  233. Agility Družstva - výsledky jako jednotlivci, A3Ch Bársony Sobasan: 47/73, 44.2 s, 10.0 tr. b., 4.48 m/s

  234. Jumping, A3Ch Bársony Sobasan: 16/73, 44.44 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  235. Jumping, A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire: 17/58, 41.47 s, 5.0 tr. b., 5.31 m/s

  236. Jumping Družstva - výsledky jako jednotlivci, A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire: 4/59, 39.95 s, 0.0 tr. b., 5.51 m/s

  237. Jumping Družstva - výsledky jako jednotlivci, A3Ch Bársony Sobasan: 19/73, 42.86 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  238. Ratenice - Prázdninové zkoušky I., 30. 07. 2022

  239. ZkA. II. MA3, A3Ch Bársony Sobasan: 2/11, 40.06 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  240. ZkA. II. MLA3, A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire: 2/5, 37.74 s, 10.0 tr. b., 4.72 m/s

  241. ZkA. I. MA3, A3Ch Bársony Sobasan: 2/11, 43.09 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  242. ZkA. I. MLA3, A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire: Diskvalifikován

  243. Čechy - Liberec - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 18. 06. 2022 - 19. 06. 2022

  244. Agility 1 M, A3Ch Bársony Sobasan: 10/64, 48.72 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  245. Agility 1 ML, A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire: 8/48, 38.36 s, 5.0 tr. b., 5.42 m/s

  246. Agility 2 M, A3Ch Bársony Sobasan: 3/55, 42.58 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  247. Agility 2 ML, A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire: Diskvalifikován

  248. Jumping 1 M, A3Ch Bársony Sobasan: 8/64, 41.83 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  249. Jumping 1 ML, A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire: 16/49, 39.91 s, 10.0 tr. b., 5.51 m/s

  250. Jumping 2 M, A3Ch Bársony Sobasan: 4/62, 37.44 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  251. Jumping 2 ML, A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire: 1/43, 35.46 s, 0.0 tr. b., 6.2 m/s

  252. Rokycany - Rokycanská skočná, 04. 06. 2022

  253. Zkouška 1 MA3, A3Ch Bársony Sobasan: 1/4, 41.86 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  254. Zkouška 1 MLA3, A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire: Diskvalifikován

  255. Zkouška 2 MA3, A3Ch Bársony Sobasan: 2/4, 46.14 s, 5.0 tr. b., 4.44 m/s

  256. Zkouška 2 MLA3, A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire: Diskvalifikován

  257. Čechy - Trutnov - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 21. 05. 2022 - 22. 05. 2022

  258. Agility 1 M, A3Ch Bársony Sobasan: 15/72, 51.42 s, 0.42 tr. b., 4.22 m/s

  259. Agility 1 ML, A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire: 9/45, 41.81 s, 5.0 tr. b., 5.26 m/s

  260. Agility 2 M, A3Ch Bársony Sobasan: 8/72, 46.64 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  261. Agility 2 ML, A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire: Diskvalifikován

  262. Jumping 1 M, A3Ch Bársony Sobasan: Diskvalifikován

  263. Jumping 1 ML, A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire: 9/45, 37.27 s, 5.0 tr. b., 5.85 m/s

  264. Jumping 2 M, A3Ch Bársony Sobasan: 21/69, 46.03 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  265. Jumping 2 ML, A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire: 5/43, 40.24 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  266. Trutnov - Páteční rozjezd, 20. 05. 2022

  267. 1. Zkouška MLA3, A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire: Diskvalifikován

  268. Ejpovice - D.Y.Z. - Cesta za duhový most II., 08. 05. 2022

  269. Jumping A2 + A3 ML, A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire: 1/6, 31.7 s, 5.0 tr. b., 5.24 m/s

  270. Zkouška A3 ML, A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire: 1/3, 37.3 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  271. Zkouška II. A3 ML, A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire: 2/3, 40.07 s, 10.0 tr. b., 4.92 m/s

  272. PRAHA - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 30. 04. 2022 - 01. 05. 2022

  273. Agility II M, A3Ch Bársony Sobasan: 1/41, 43.95 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  274. Agility II ML, A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire: Diskvalifikován

  275. Agility I M, A3Ch Bársony Sobasan: 6/49, 49.18 s, 0.18 tr. b., 3.94 m/s

  276. Agility I ML, A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire: 1/5, 37.18 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  277. Jumping III M, A3Ch Bársony Sobasan: Diskvalifikován

  278. Jumping III ML, A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire: 1/5, 37.17 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  279. Jumping II M, A3Ch Bársony Sobasan: 11/43, 46.28 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  280. Jumping II ML, A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire: 2/5, 37.98 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  281. Jumping I M, A3Ch Bársony Sobasan: 16/43, 38.94 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  282. Jumping I ML, A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire: 1/5, 34.66 s, 0.0 tr. b., 5.51 m/s

  283. Jumping IV M - mudi, A3Ch Bársony Sobasan: 2/10, 44.42 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  284. Roudnice nad Labem - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, 23. 04. 2022 - 24. 04. 2022

  285. QA1 Agility, A3Ch Bársony Sobasan: 17/64, 52.22 s, 5.09 tr. b., 4.21 m/s

  286. QA1 Agility, A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire: 24/108, 42.13 s, 5.0 tr. b., 5.22 m/s

  287. QA2 Agility, A3Ch Bársony Sobasan: 14/64, 49.57 s, 6.15 tr. b., 4.28 m/s

  288. QA2 Agility, A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire: 24/107, 40.09 s, 5.0 tr. b., 5.46 m/s

  289. QA3 Agility, A3Ch Bársony Sobasan: 28/61, 50.98 s, 22.74 tr. b., 4.32 m/s

  290. QA3 Agility, A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire: 28/66, 43.18 s, 10.0 tr. b., 5.09 m/s

  291. QJ1 Jumping, A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire: Diskvalifikován

  292. QJ1 Jumping, A3Ch Bársony Sobasan: Diskvalifikován

  293. QJ2 Jumping, A3Ch Bársony Sobasan: 15/62, 42.7 s, 4.09 tr. b., 4.75 m/s

  294. QJ2 Jumping, A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire: 45/108, 40.4 s, 10.0 tr. b., 5.45 m/s

  295. QJ3 Jumping, A3Ch Bársony Sobasan: 29/48, 45.04 s, 19.45 tr. b., 3.95 m/s

  296. QJ3 Jumping, A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire: 34/104, 39.5 s, 15.92 tr. b., 5.16 m/s

  297. Roudnice nad Labem - Páteční rozjezd, 22. 04. 2022

  298. Zkouška LA3, A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire: 5/26, 40.71 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  299. Zkouška MA3, A3Ch Bársony Sobasan: 6/10, 54.77 s, 8.77 tr. b., 4.02 m/s

  300. 2. Zkouška LA3, A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire: 6/21, 45.25 s, 10.0 tr. b., 4.86 m/s

  301. 2. Zkouška MA3, A3Ch Bársony Sobasan: 2/8, 64.04 s, 18.04 tr. b., 3.44 m/s

  302. Ratenice - Dubnové Canviťácké dvojzkoušky, 03. 04. 2022

  303. ZkA. II. MA3, A3Ch Bársony Sobasan: Diskvalifikován

  304. ZkA. II. MLA3, A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire: 2/4, 38.75 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  305. ZkA. I. MA3, A3Ch Bársony Sobasan: 5/18, 60.19 s, 10.19 tr. b., 3.66 m/s

  306. ZkA. I. MLA3, A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire: Diskvalifikován

  307. Kladno Rozdělov - Agility pro Ukrajinu, 19. 03. 2022 - 20. 03. 2022

  308. Neděle Jumping2+3 M, A3Ch Bársony Sobasan: 11/16, 47.77 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  309. Neděle Jumping2+3 ML, A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire: Diskvalifikován

  310. Neděle MA3 I, A3Ch Bársony Sobasan: 3/11, 58.67 s, 5.0 tr. b., 3.75 m/s

  311. Neděle MA3 II, A3Ch Bársony Sobasan: 3/11, 52.37 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  312. Neděle MLA3 I, A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire: 1/5, 45.66 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  313. Neděle MLA3 II, A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire: Diskvalifikován

  314. Sobota Jumping2+3 M, A3Ch Bársony Sobasan: 3/12, 35.24 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  315. Sobota Jumping2+3 ML, A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire: 2/4, 32.48 s, 5.0 tr. b., 5.17 m/s

  316. Sobota MA3 I, A3Ch Bársony Sobasan: 4/10, 45.02 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  317. Sobota MA3 II, A3Ch Bársony Sobasan: Diskvalifikován

  318. Sobota MLA3 I, A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire: 1/2, 41.35 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  319. Sobota MLA3 II, A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire: Diskvalifikován

  320. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2022 (3/3), 05. 03. 2022 - 06. 03. 2022

  321. FINÁLE ML, A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire: Diskvalifikován

  322. neděle Jumping2+3 M, A3Ch Bársony Sobasan: 9/20, 57.25 s, 18.25 tr. b., 3.6 m/s

  323. neděle Jumping2+3 ML, A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire: Diskvalifikován

  324. neděle MA3, A3Ch Bársony Sobasan: Diskvalifikován

  325. neděle MLA3, A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire: Diskvalifikován

  326. Sobota Jumping2+3 M, A3Ch Bársony Sobasan: 7/17, 41.56 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  327. Sobota Jumping2+3 ML, A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire: 4/12, 39.9 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  328. sobota MA3 I, A3Ch Bársony Sobasan: 2/13, 50.73 s, 10.0 tr. b., 4.34 m/s

  329. sobota MA3 II, A3Ch Bársony Sobasan: Diskvalifikován

  330. sobota MLA3 I, A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire: Diskvalifikován

  331. sobota MLA3 II, A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire: Diskvalifikován

  332. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2022 (2/3), 11. 02. 2022 - 12. 02. 2022

  333. Sobota Jumping2+3 M, A3Ch Bársony Sobasan: Diskvalifikován

  334. Sobota Jumping2+3 ML, A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire: 3/14, 38.53 s, 5.0 tr. b., 5.29 m/s

  335. Sobota MA3 I., A3Ch Bársony Sobasan: Diskvalifikován

  336. Sobota MA3 II., A3Ch Bársony Sobasan: Diskvalifikován

  337. Sobota MLA3 I., A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire: Diskvalifikován

  338. Sobota MLA3 II., A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire: 2/9, 36.89 s, 0.0 tr. b., 5.5 m/s

  339. Čerčany - Zimní pohár 4 "Czech Imp" - 9.ročník, 05. 02. 2022

  340. Czech Imp Jump Medium, A3Ch Bársony Sobasan: 6/18, 22.44 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  341. Czech Imp Jump MiniLarge, A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire: 2/16, 22.43 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  342. Jumping 1 - Medium, A3Ch Bársony Sobasan: 2/19, 36.83 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  343. Jumping 1 - MiniLarge, A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire: 6/16, 39.37 s, 10.0 tr. b., 5.23 m/s

  344. Jumping 2 - Medium, A3Ch Bársony Sobasan: Diskvalifikován

  345. Jumping 2 - MiniLarge, A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire: 2/16, 39.18 s, 5.0 tr. b., 5.59 m/s

  346. Čerčany - Kvalifikační závod na WAO, 21. 01. 2022 - 23. 01. 2022

  347. Agility III 400, A3Ch Bársony Sobasan: Diskvalifikován

  348. Agility III 500, A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire: Diskvalifikován

  349. Agility II 400, A3Ch Bársony Sobasan: Diskvalifikován

  350. Agility II 500, A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire: Diskvalifikován

  351. Agility I 400, A3Ch Bársony Sobasan: Diskvalifikován

  352. Agility I 500, A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire: Diskvalifikován

  353. Jumping III 400, A3Ch Bársony Sobasan: Diskvalifikován

  354. Jumping III 500, A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire: 3/22, 44.94 s, 10.0 tr. b., 5.1 m/s

  355. Jumping II 400, A3Ch Bársony Sobasan: 10/16, 41.47 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  356. Jumping II 500, A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire: 4/26, 38.17 s, 0.0 tr. b., 5.63 m/s

  357. Jumping I 400, A3Ch Bársony Sobasan: 8/16, 41.41 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  358. Jumping I 500, A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire: 2/27, 36.59 s, 0.0 tr. b., 5.99 m/s

  359. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2022 (1/3), 07. 01. 2022 - 08. 01. 2022

  360. Jumping 2+3 M, A3Ch Bársony Sobasan: 4/21, 50.68 s, 5.0 tr. b., 4.18 m/s

  361. Jumping 2+3 ML, A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire: 1/13, 37.91 s, 0.0 tr. b., 5.59 m/s

  362. MA3 So I, A3Ch Bársony Sobasan: 3/14, 51.55 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  363. MA3 So II, A3Ch Bársony Sobasan: Diskvalifikován

  364. MLA3 So I, A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire: Diskvalifikován

  365. MLA3 So II, A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire: 4/8, 48.38 s, 15.0 tr. b., 4.55 m/s

  366. Studenec - 2x2 zkoušky + 3x jumpingy, 12. 11. 2021 - 14. 11. 2021

  367. III. zkouška A3 M, A3Ch Bársony Sobasan: Diskvalifikován

  368. III. zkouška A3 ML, A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire: Diskvalifikován

  369. II. zkouška A3 M, A3Ch Bársony Sobasan: 1/3, 38.18 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  370. II. zkouška A3 ML, A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire: 1/1, 33.22 s, 0.0 tr. b., 5.87 m/s

  371. IV. zkouška A3 M, A3Ch Bársony Sobasan: Diskvalifikován

  372. IV. zkouška A3 ML, A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire: Diskvalifikován

  373. I. zkouška A3 M, A3Ch Bársony Sobasan: Diskvalifikován

  374. I. zkouška A3 ML, A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire: 1/1, 34.89 s, 0.0 tr. b., 5.56 m/s

  375. Strážiště - Odpolední 2x zkoušky, 05. 11. 2021

  376. II. zkouška A3 M, A3Ch Bársony Sobasan: 1/3, 38.03 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  377. II. zkouška A3 ML, A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire: 1/4, 33.9 s, 5.0 tr. b., 5.34 m/s

  378. I. zkoušk A3 M, A3Ch Bársony Sobasan: Diskvalifikován

  379. I. zkoušk A3 ML, A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire: 1/4, 38.81 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  380. Ejpovice - Nejaknyt podzimní trojzkoušky, 30. 10. 2021

  381. 1. zkouška A3 M, A3Ch Bársony Sobasan: 1/2, 41.47 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  382. 1. zkouška A3 ML, A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire: 1/4, 34.26 s, 0.0 tr. b., 5.43 m/s

  383. 2. zkouška A3 M, A3Ch Bársony Sobasan: 1/2, 40.2 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  384. 2. zkouška A3 ML, A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire: 1/4, 34.23 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  385. 3. zkouška A3 M, A3Ch Bársony Sobasan: 1/2, 40.51 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  386. 3. zkouška A3 ML, A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire: 1/4, 35.41 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  387. Plzeň Doubravka - PLZEŇSKÉ DVOUZKOUŠKY, 09. 10. 2021 - 10. 10. 2021

  388. 1. Zkouška MA2 neděle, A3Ch Bársony Sobasan: Diskvalifikován

  389. 1. Zkouška MA2 sobota, A3Ch Bársony Sobasan: 1/5, 39.91 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  390. 1. Zkouška MLA3 neděle, A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire: 1/4, 32.11 s, 0.0 tr. b., 5.73 m/s

  391. 1. Zkouška MLA3 sobota, A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire: 1/3, 35.88 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  392. 2. Zkouška MA2 neděle, A3Ch Bársony Sobasan: Diskvalifikován

  393. 2. Zkouška MA2 sobota, A3Ch Bársony Sobasan: 1/5, 32.16 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  394. 2. Zkouška MLA3 neděle, A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire: 1/4, 35.43 s, 5.0 tr. b., 5.81 m/s

  395. 2. Zkouška MLA3 sobota, A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire: 1/3, 36.16 s, 0.0 tr. b., 5.84 m/s

  396. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 02. 10. 2021 - 03. 10. 2021

  397. Agility II M, A3Ch Bársony Sobasan: 4/32, 43.1 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  398. Agility II ML, A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire: 1/4, 37.82 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  399. Agility I M, A3Ch Bársony Sobasan: 24/38, 55.43 s, 15.43 tr. b., 3.23 m/s

  400. Agility I ML, A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire: 1/4, 33.33 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  401. Jumping III M, A3Ch Bársony Sobasan: 10/32, 32.33 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  402. Jumping III ML, A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire: 1/4, 28.91 s, 0.0 tr. b., 5.47 m/s

  403. Jumping II M, A3Ch Bársony Sobasan: 13/33, 34.99 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  404. Jumping II ML, A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire: Diskvalifikován

  405. Jumping I M, A3Ch Bársony Sobasan: 7/33, 39.56 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  406. Jumping I ML, A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire: Diskvalifikován

  407. Jumping IV M - mudi, A3Ch Bársony Sobasan: 2/7, 34.47 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  408. Kosmonosy - Odpolední zkoušky, 29. 09. 2021

  409. 1. zkouška A2 M, A3Ch Bársony Sobasan: 1/4, 37.85 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  410. 1. zkouška A3 ML, A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire: 2/5, 44.16 s, 10.0 tr. b., 4.94 m/s

  411. 2. zkouška A2 M, A3Ch Bársony Sobasan: 1/4, 40.83 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  412. 2. zkouška A3 ML, A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire: 1/5, 39.9 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  413. Nymburk - Dvojzkoušky podzimní rovnodennosti, 19. 09. 2021

  414. 1. zkouška MA2, A3Ch Bársony Sobasan: Diskvalifikován

  415. 1. zkouška MLA3, A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire: 1/4, 41.99 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  416. 2. zkouška MA2, A3Ch Bársony Sobasan: 1/8, 40.6 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  417. 2. zkouška MLA3, A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire: Diskvalifikován

  418. Mariánské Lázně - Rozloučení s létem, 18. 09. 2021 - 19. 09. 2021

  419. Jumping M, A3Ch Bársony Sobasan: 3/21, 34.09 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  420. Jumping ML, A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire: Diskvalifikován

  421. Zkouška MA2, A3Ch Bársony Sobasan: 1/8, 32.52 s, 0.0 tr. b., 5.47 m/s

  422. Zkouška ML3, A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire: 1/8, 35.5 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  423. Pardubice - Svítkov - III. Perníčkové dvojzkoušky, 11. 09. 2021

  424. 1. zkouška, A3Ch Bársony Sobasan: 1/6, 47.23 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  425. 1. zkouška, A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire: Diskvalifikován

  426. 2. zkouška, A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire: 2/4, 37.57 s, 5.0 tr. b., 5.86 m/s

  427. 2. zkouška, A3Ch Bársony Sobasan: Diskvalifikován

  428. Dolní Přím-Probluz - Odpolední dvojzkousky, 05. 09. 2021

  429. Zkouška 1, A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire: Diskvalifikován

  430. Zkouška 1, A3Ch Bársony Sobasan: Diskvalifikován

  431. Zkouška 2, A3Ch Bársony Sobasan: 2/3, 39.96 s, 10.0 tr. b., 4.95 m/s

  432. Zkouška 2, A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire: Diskvalifikován

  433. Ejpovice - D.Y.Z. - Cesta za duhový most I., 04. 09. 2021

  434. Jumping M, A3Ch Bársony Sobasan: 1/5, 35.56 s, 1.56 tr. b., 4.36 m/s

  435. Jumping ML, A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire: 4/5, 34.81 s, 10.81 tr. b., 4.45 m/s

  436. Zkouška I. A1 M, A3Ch Bársony Sobasan: 1/3, 33.13 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  437. Zkouška I. A3 ML, A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire: 1/3, 35.69 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  438. Zkouška II. A1 M, A3Ch Bársony Sobasan: Diskvalifikován

  439. Zkouška II. A3 ML, A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire: 2/3, 35.35 s, 5.0 tr. b., 5.23 m/s

  440. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 080, 22. 08. 2021

  441. 1.zkouška, A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire: 1/4, 33.15 s, 5.0 tr. b., 5.73 m/s

  442. 1.zkouška, A3Ch Bársony Sobasan: Diskvalifikován

  443. 2.zkouška, A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire: 1/4, 38.08 s, 0.0 tr. b., 5.51 m/s

  444. 2.zkouška, A3Ch Bársony Sobasan: 3/4, 52.67 s, 10.0 tr. b., 3.23 m/s

  445. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 079, 21. 08. 2021

  446. 1.zkouška, A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire: 2/3, 41.99 s, 10.0 tr. b., 4.69 m/s

  447. 1.zkouška, A3Ch Bársony Sobasan: 3/5, 45.88 s, 5.0 tr. b., 4.08 m/s

  448. 2.zkouška, A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire: 1/3, 38.95 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  449. 2.zkouška, A3Ch Bársony Sobasan: Diskvalifikován

  450. Beroun - Letní dvojzkoušky, 15. 08. 2021

  451. 1. Zkouška MA1, A3Ch Bársony Sobasan: 5/11, 43.52 s, 10.0 tr. b., 3.86 m/s

  452. 1. Zkouška MLA3, A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire: 1/3, 37.05 s, 5.0 tr. b., 5.72 m/s

  453. 2. Zkouška MA1, A3Ch Bársony Sobasan: Diskvalifikován

  454. 2. Zkouška MLA3, A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire: 1/3, 40.44 s, 5.0 tr. b., 5.22 m/s

  455. Kladno - Rakeťácké dvojzkoušky a jumping 4, 14. 08. 2021

  456. 1. Zkouška MLA3, A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire: 1/4, 41.56 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  457. 2. Jumping ML, A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire: 2/6, 34.08 s, 10.0 tr. b., 5.4 m/s

  458. 2. Zkouška MLA3, A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire: 4/4, 46.43 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  459. Praha - Uhříněves - 12. MARP Agi Duo zkoušky Pesopark, 14. 08. 2021

  460. 1. běh MA1, A3Ch Bársony Sobasan: 1/4, 37.85 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  461. 2. běh MA1, A3Ch Bársony Sobasan: 1/4, 34.9 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  462. KLADNO - Jahodové dvojzkoušky a jumping, 10. 07. 2021

  463. Jumping III M, A3Ch Bársony Sobasan: Diskvalifikován

  464. 1. Zkouška MA1, A3Ch Bársony Sobasan: 4/10, 43.51 s, 7.51 tr. b., 3.31 m/s

  465. 2. zkouška MA1, A3Ch Bársony Sobasan: 2/9, 39.43 s, 5.43 tr. b., 3.42 m/s

  466. Ejpovice - Nejaknyt odpolední dvojzkoušky, 02. 07. 2021

  467. Zkouška A1 M, A3Ch Bársony Sobasan: Diskvalifikován

  468. Zkouška A1 M II., A3Ch Bársony Sobasan: 1/1, 32.03 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  469. Zkouška A3 ML, A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire: Diskvalifikován

  470. Zkouška A3 ML II., A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire: 1/4, 37.72 s, 5.0 tr. b., 5.09 m/s

  471. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  472. Agility 1 M, A3Ch Bársony Sobasan: 27/61, 46.36 s, 10.0 tr. b., 4.7 m/s

  473. Agility 1 ML, A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire: 13/34, 38.54 s, 20.0 tr. b., 5.6 m/s

  474. Agility 2 M, A3Ch Bársony Sobasan: Diskvalifikován

  475. Agility 2 ML, A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire: Diskvalifikován

  476. Jumping 1 M, A3Ch Bársony Sobasan: 33/62, 41.19 s, 7.19 tr. b., 4.25 m/s

  477. Jumping 1 ML, A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire: Diskvalifikován

  478. Jumping 2 M, A3Ch Bársony Sobasan: Diskvalifikován

  479. Jumping 2 ML, A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire: Diskvalifikován

  480. Trutnov - START QZ!, 18. 06. 2021

  481. II. zkouška A1 M, A3Ch Bársony Sobasan: Diskvalifikován

  482. II. zkouška A1 M, A3Ch Bársony Sobasan: Diskvalifikován

  483. I. zkouška A1 M, A3Ch Bársony Sobasan: 1/5, 49.06 s, 5.06 tr. b., 3.51 m/s

  484. I. zkouška A1 M, A3Ch Bársony Sobasan: 1/5, 49.06 s, 5.06 tr. b., 3.51 m/s

  485. 1. zkouška A3 ML, A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire: Diskvalifikován

  486. 1. zkouška A3 ML, A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire: Diskvalifikován

  487. 2. zkouška A3 ML, A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire: 1/5, 43.13 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  488. 2. zkouška A3 ML, A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire: 1/5, 43.13 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  489. Buštěhrad - Buštěhradská ruleta - dvojzkoušky, 28. 05. 2021

  490. Druhá zkouška, A3Ch Bársony Sobasan: Diskvalifikován

  491. První zkouška, A3Ch Bársony Sobasan: Diskvalifikován

  492. Lysá nad Labem - Jelení trojzkoušky 2 (neděle), 23. 05. 2021

  493. 1. Zkouška MA1, A3Ch Bársony Sobasan: Diskvalifikován

  494. 1. Zkouška MLA3, A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire: 5/10, 39.52 s, 5.0 tr. b., 4.96 m/s

  495. 2. Zkouška MA1, A3Ch Bársony Sobasan: Diskvalifikován

  496. 2. Zkouška MLA3, A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire: 2/10, 37.81 s, 5.0 tr. b., 5.29 m/s

  497. 3. Zkouška MA1, A3Ch Bársony Sobasan: Diskvalifikován

  498. 3. Zkouška MLA3, A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire: 2/10, 35.28 s, 0.0 tr. b., 5.75 m/s

  499. Lysá nad Labem - Jelení trojzkoušky 2 (sobota), 22. 05. 2021

  500. 1. Zkouška MA1, A3Ch Bársony Sobasan: Diskvalifikován

  501. 1. Zkouška MLA3, A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire: Diskvalifikován

  502. 2. Zkouška MA1, A3Ch Bársony Sobasan: Diskvalifikován

  503. 2. Zkouška MLA3, A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire: Diskvalifikován

  504. 3. Zkouška MA1, A3Ch Bársony Sobasan: 1/5, 33.41 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  505. 3. Zkouška MLA3, A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire: Diskvalifikován

  506. Buštěhrad - Buštěhradská ruleta - dvojzkoušky, 21. 05. 2021

  507. Druhá zkouška, A3Ch Bársony Sobasan: Diskvalifikován

  508. První zkouška, A3Ch Bársony Sobasan: Diskvalifikován

  509. Studenec u Trutnova - Vánoční jumpingy, 12. 12. 2020

  510. Jumping I, A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire: 1/12, 31.57 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  511. Jumping I, A3Ch Bársony Sobasan: Diskvalifikován

  512. Jumping II, A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire: 5/12, 36.79 s, 5.0 tr. b., 5.44 m/s

  513. Jumping II, A3Ch Bársony Sobasan: 7/14, 38.39 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  514. Jumping light, A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire: 2/12, 25.23 s, 0.0 tr. b., 5.51 m/s

  515. Jumping light, A3Ch Bársony Sobasan: Diskvalifikován

  516. Beroun - Zimní pohár "Czech Imp" - 8.ročník, 05. 12. 2020

  517. Czech Imp Jump Medium, A3Ch Bársony Sobasan: Diskvalifikován

  518. Czech Imp Jump MiniLarge, A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire: 9/16, 20.43 s, 5.0 tr. b., 5.29 m/s

  519. Jumping 1 - Medium, A3Ch Bársony Sobasan: Diskvalifikován

  520. Jumping 1 - MiniLarge, A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire: 6/16, 36.92 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  521. Jumping 2 - Medium, A3Ch Bársony Sobasan: 7/19, 40.41 s, 0.41 tr. b., 4.26 m/s

  522. Jumping 2 - MiniLarge, A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire: 1/16, 37.15 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  523. Dolní Rychnov - Rychnovské dvojzkoušky, 03. 10. 2020

  524. 1. zkouška MLA3, A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire: 2/4, 32.91 s, 10.0 tr. b., 5.29 m/s

  525. 2. zkouška MLA3, A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire: Diskvalifikován

  526. 3. zkouška MLA3, A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire: 1/3, 32.8 s, 15.0 tr. b., 5.12 m/s

  527. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility, 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020

  528. Agility Individual, A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire: Diskvalifikován

  529. Agility Squads as Individual, A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire: Diskvalifikován

  530. Jumping Individual, A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire: 12/34, 36.94 s, 5.0 tr. b., 5.17 m/s

  531. Jumping Squads as Individual, A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire: Diskvalifikován

  532. Mohelnice - Havliczech XXV., 25. 09. 2020

  533. Trial I., A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire: Diskvalifikován

  534. TRIAL II., A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire: Diskvalifikován

  535. Marianské Lázně - Rozloučení s létem, 12. 09. 2020 - 13. 09. 2020

  536. SO Agility L, Night Rider Black Chevers: Diskvalifikován

  537. SO Agility ML, A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire: 1/15, 33.63 s, 0.0 tr. b., 5.47 m/s

  538. So Jumping L, Night Rider Black Chevers: Diskvalifikován

  539. So Jumping ML, A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire: 1/16, 31.47 s, 0.0 tr. b., 5.43 m/s

  540. SO Zkouška LA3, Night Rider Black Chevers: Diskvalifikován

  541. SO Zkouška ML3, A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire: 2/9, 42.99 s, 10.0 tr. b., 5.12 m/s

  542. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 11. 09. 2020

  543. Druhá zkouška, A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire: 1/3, 36.86 s, 5.0 tr. b., 5.07 m/s

  544. Druhá zkouška, Night Rider Black Chevers: Diskvalifikován

  545. První zkouška, A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire: 1/3, 35.82 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  546. První zkouška, Night Rider Black Chevers: Diskvalifikován

  547. Čebín - Čebínský král, 05. 09. 2020 - 06. 09. 2020

  548. Agility Large So, A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire: Diskvalifikován

  549. Jumping Large So, A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire: Diskvalifikován

  550. LA3 So, A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire: Diskvalifikován

  551. Čebín - Páteční minidvojzkoušky, 04. 09. 2020

  552. LA3 I., A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire: Diskvalifikován

  553. LA3 II., A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire: Diskvalifikován

  554. Kladno - Rakeťácké dvojzkoušky a jumping, 26. 07. 2020

  555. 1. Zkouška MLA3, A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire: Diskvalifikován

  556. 2. Jumping ML, A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire: Diskvalifikován

  557. 2. Zkouška MLA3, A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire: 1/4, 38.65 s, 0.0 tr. b., 5.43 m/s

  558. Halenkovice - Halenkovické dvojzkoušky II, 24. 07. 2020

  559. druhá zkouška A3 ML, A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire: Diskvalifikován

  560. první zkouška A3 ML, A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire: Diskvalifikován

  561. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  562. I. agility ML, A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire: Diskvalifikován

  563. II. agility ML, A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire: Diskvalifikován

  564. II. jumping ML, A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire: Diskvalifikován

  565. I. jumping ML, A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire: 4/37, 35.19 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  566. TRUTNOV - Start QZ - 2x zkoušky, 19. 06. 2020

  567. II. zkouška A3 ML, A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire: 2/8, 39.88 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  568. I. zkouška A3 ML, A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire: 2/8, 41.67 s, 15.0 tr. b., 5.02 m/s

  569. Krapice - Krapické jumpingy, 16. 02. 2020

  570. Jumping L 1, Night Rider Black Chevers: Diskvalifikován

  571. Jumping L 2, Night Rider Black Chevers: Diskvalifikován

  572. Jumping L 3, Night Rider Black Chevers: Diskvalifikován

  573. Jumping ML 1, A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire: 1/6, 26.64 s, 0.0 tr. b., 5.56 m/s

  574. Jumping ML 2, A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire: 3/6, 40.89 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  575. Jumping ML 3, A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire: 1/6, 36.03 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  576. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 17. 01. 2020

  577. Druhá zkouška, Night Rider Black Chevers: Diskvalifikován

  578. První zkouška, Night Rider Black Chevers: 5/5, 39.28 s, 15.0 tr. b., 4.68 m/s

  579. Strážiště - Jumpingy superhrdinů, 13. 10. 2019

  580. Batmanův jumping L, A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire: 6/21, 27.72 s, 5.0 tr. b., 5.09 m/s

  581. Jumping superhrdinů L, A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire: 3/21, 33.09 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  582. Kapitánský jumping L, A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire: 5/21, 33.53 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  583. Plzeň - O PLZEŇSKÉHO AGILIŤÁKA 2019, 27. 04. 2019 - 28. 04. 2019

  584. Agility sobota L, A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire: 21/51, 32.97 s, 10.0 tr. b., 5.25 m/s

  585. Agility sobota L, Night Rider Black Chevers: Diskvalifikován

  586. Agility sobota M, A3Ch My Dream from Black Chevers: Diskvalifikován

  587. Jumping sobota L, Night Rider Black Chevers: 13/50, 33.4 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  588. Jumping sobota L, A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire: 17/50, 33.73 s, 10.0 tr. b., 4.86 m/s

  589. Jumping sobota M, A3Ch My Dream from Black Chevers: 1/7, 32.43 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  590. Zkouška sobota LA3, Night Rider Black Chevers: 6/21, 38.55 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  591. Zkouška sobota LA3, A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire: 7/21, 38.56 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  592. Zkouška sobota MA3, A3Ch My Dream from Black Chevers: Diskvalifikován

  593. Mariánské Lázně - Velikonoční zkoušky na Lidu, 22. 04. 2019

  594. Zkouška III LA3, Night Rider Black Chevers: Diskvalifikován

  595. Zkouška III LA3, A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire: Diskvalifikován

  596. Zkouška III MA3, A3Ch My Dream from Black Chevers: Diskvalifikován

  597. Zkouška II LA3, A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire: Diskvalifikován

  598. Zkouška II LA3, Night Rider Black Chevers: Diskvalifikován

  599. Zkouška II MA3, A3Ch My Dream from Black Chevers: Diskvalifikován

  600. Zkouška I LA3, A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire: 4/17, 40.3 s, 5.0 tr. b., 5.31 m/s

  601. Zkouška I LA3, Night Rider Black Chevers: Diskvalifikován

  602. Zkouška I MA3, A3Ch My Dream from Black Chevers: Diskvalifikován

  603. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  604. Agility I, A3Ch My Dream from Black Chevers: 32/88, 40.66 s, 5.0 tr. b., 5.24 m/s

  605. Agility I, A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire: Diskvalifikován

  606. Agility I, Night Rider Black Chevers: Diskvalifikován

  607. Agility II, A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire: 62/165, 39.98 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  608. Agility II, Night Rider Black Chevers: 95/165, 41.76 s, 15.0 tr. b., 4.69 m/s

  609. Jumping I, A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire: 75/169, 34.29 s, 10.0 tr. b., 5.34 m/s

  610. Jumping I, A3Ch My Dream from Black Chevers: Diskvalifikován

  611. Jumping I, Night Rider Black Chevers: Diskvalifikován

  612. Jumping II, A3Ch My Dream from Black Chevers: Diskvalifikován

  613. Beroun - Dvojzkoušky agility VI., 06. 04. 2019

  614. LA3 I., A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire: 8/22, 41.52 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  615. LA3 I., Night Rider Black Chevers: Diskvalifikován

  616. LA3 II., Night Rider Black Chevers: 8/22, 36.07 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  617. LA3 II., A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire: Diskvalifikován

  618. LA3 III., A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire: 1/21, 33.77 s, 0.0 tr. b., 5.51 m/s

  619. LA3 III., Night Rider Black Chevers: Diskvalifikován

  620. MA3 I., A3Ch My Dream from Black Chevers: Diskvalifikován

  621. MA3 II., A3Ch My Dream from Black Chevers: 1/4, 36.66 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  622. MA3 III., A3Ch My Dream from Black Chevers: Diskvalifikován

  623. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 05. 04. 2019

  624. Druhá zkouška LA2, Night Rider Black Chevers: Diskvalifikován

  625. Druhá zkouška LA3, A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire: 1/6, 35.37 s, 5.0 tr. b., 5.57 m/s

  626. Druhá zkouška MA3, A3Ch My Dream from Black Chevers: 1/4, 41.67 s, 10.0 tr. b., 4.73 m/s

  627. První zkouška LA2, Night Rider Black Chevers: 1/12, 35.45 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  628. První zkouška LA3, A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire: Diskvalifikován

  629. První zkouška MA3, A3Ch My Dream from Black Chevers: 3/4, 38.91 s, 5.0 tr. b., 5.06 m/s

  630. Řitka - Zkoušky - březen 2019, 22. 03. 2019

  631. 1. zkouška LA2, Night Rider Black Chevers: Diskvalifikován

  632. 1. zkouška LA3, A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire: 4/10, 43.37 s, 5.0 tr. b., 3.92 m/s

  633. 2. zkouška LA2, Night Rider Black Chevers: 3/13, 39.81 s, 5.0 tr. b., 4.22 m/s

  634. 2. zkouška LA3, A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire: Diskvalifikován

  635. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 15. 03. 2019

  636. Druhá zkouška LA2, Night Rider Black Chevers: 1/12, 29.49 s, 0.0 tr. b., 5.43 m/s

  637. Druhá zkouška LA3, A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire: 1/8, 36.84 s, 5.0 tr. b., 5.21 m/s

  638. První zkouška LA2, Night Rider Black Chevers: Diskvalifikován

  639. První zkouška LA3, A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire: Diskvalifikován

  640. Kladno - Packu na to!, 03. 03. 2019

  641. II. zkouška LA3, A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire: 7/24, 38.58 s, 10.0 tr. b., 5.05 m/s

  642. I. zkouška LA3, A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire: 2/24, 42.6 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  643. Řitka - Zkoušky - únor 2019, 22. 02. 2019

  644. 1. zkouška LA2, Night Rider Black Chevers: Diskvalifikován

  645. 1. zkouška LA3, A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire: 7/10, 40.91 s, 15.0 tr. b., 4.06 m/s

  646. 2. zkouška LA2, Night Rider Black Chevers: Diskvalifikován

  647. 2. zkouška LA3, A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire: Diskvalifikován

  648. Kladno - Vánoční zkoušky, 28. 12. 2018

  649. I. zkouška LA2, Night Rider Black Chevers: Diskvalifikován

  650. Kladno - Zkoušky NKÚ V., 14. 12. 2018

  651. 1. zkouška LA2, Night Rider Black Chevers: Diskvalifikován

  652. 2. zkouška LA2, Night Rider Black Chevers: Diskvalifikován

  653. Kladno - Ice Agi I., 09. 12. 2018

  654. II. zkouška LA2, Night Rider Black Chevers: Diskvalifikován

  655. I. zkouška LA2, Night Rider Black Chevers: Diskvalifikován

  656. Řitka - Zkoušky - prosinec 2018, 07. 12. 2018

  657. 1. zkouška LA2, Night Rider Black Chevers: Diskvalifikován

  658. 1. zkouška LA3, A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire: 2/11, 38.66 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  659. 1. zkouška MA3, A3Ch My Dream from Black Chevers: 1/1, 36.06 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  660. 2. zkouška LA2, Night Rider Black Chevers: Diskvalifikován

  661. 2. zkouška LA3, A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire: Diskvalifikován

  662. 2. zkouška MA3, A3Ch My Dream from Black Chevers: Diskvalifikován

  663. Kladno - Listopadové zkoušky, 17. 11. 2018 - 18. 11. 2018

  664. II. zkouška LA3, A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire: Diskvalifikován

  665. II. zkouška MA3, A3Ch My Dream from Black Chevers: Diskvalifikován

  666. I. zkouška LA3, A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire: 4/19, 41.8 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  667. I. zkouška MA3, A3Ch My Dream from Black Chevers: Diskvalifikován

  668. Kladno - Zkoušky NKÚ IV., 16. 11. 2018

  669. 1. zkouška LA3, A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire: Diskvalifikován

  670. 2. zkouška LA3, A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire: Diskvalifikován

  671. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 09. 11. 2018

  672. Druhá zkouška LA2, A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire: 1/12, 30.01 s, 0.0 tr. b., 5.5 m/s

  673. Druhá zkouška LA2, Night Rider Black Chevers: Diskvalifikován

  674. První zkouška LA2, A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire: 1/12, 31.28 s, 0.0 tr. b., 5.53 m/s

  675. První zkouška LA2, Night Rider Black Chevers: Diskvalifikován

  676. Praha - Dvojzkoušky Toulcův Dvůr, 27. 10. 2018

  677. LA2 1, A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire: Diskvalifikován

  678. LA2 1, Night Rider Black Chevers: Diskvalifikován

  679. LA2 2, A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire: 1/15, 33.97 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  680. LA2 2, Night Rider Black Chevers: Diskvalifikován

  681. Královice u Slaného - Dvojzkoušky + 9. MČR SUPER G, 20. 10. 2018 - 21. 10. 2018

  682. Druhá zkouška neděle LA2, Night Rider Black Chevers: Diskvalifikován

  683. Druhá zkouška neděle LA2, A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire: Diskvalifikován

  684. První zkouška neděle LA2, A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire: 3/7, 31.88 s, 10.0 tr. b., 5.27 m/s

  685. První zkouška neděle LA2, Night Rider Black Chevers: 4/7, 32.13 s, 15.0 tr. b., 5.23 m/s

  686. SuperG Challenge agility L, A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire: Diskvalifikován

  687. SuperG Challenge agility L, Night Rider Black Chevers: Diskvalifikován

  688. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 12. 10. 2018

  689. Druhá zkouška LA2, A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire: 2/8, 34.44 s, 5.0 tr. b., 5.26 m/s

  690. Druhá zkouška LA2, Night Rider Black Chevers: Diskvalifikován

  691. První zkokuška LA2, A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire: 1/8, 29.84 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  692. První zkokuška LA2, Night Rider Black Chevers: 3/8, 27.03 s, 10.0 tr. b., 5.59 m/s

  693. Ptýrov - Fly FACTOR III. 2018, 30. 09. 2018

  694. Agility L, Night Rider Black Chevers: Diskvalifikován

  695. Agility L, A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire: Diskvalifikován

  696. Jumping L, A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire: 6/37, 37.32 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  697. Jumping L, Night Rider Black Chevers: 16/37, 36.52 s, 10.0 tr. b., 4.85 m/s

  698. Zkouška LA2, Night Rider Black Chevers: Diskvalifikován

  699. Zkouška LA2, A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire: Diskvalifikován

  700. Ždírec - Ždírecké podzimní dvojzkoušky, 29. 09. 2018

  701. LA2-1 LA2, Night Rider Black Chevers: 8/11, 34.37 s, 20.0 tr. b., 4.54 m/s

  702. LA2-1 LA2, A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire: Diskvalifikován

  703. LA2-2 LA2, A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire: Diskvalifikován

  704. LA2-2 LA2, Night Rider Black Chevers: Diskvalifikován

  705. Křimice - O pohár Václava, 28. 09. 2018

  706. Zkouška 1 LA2, Night Rider Black Chevers: Diskvalifikován

  707. Zkouška 1 LA2, A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire: Diskvalifikován

  708. Zkouška 2 LA2, A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire: 1/22, 37.34 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  709. Zkouška 2 LA2, Night Rider Black Chevers: Diskvalifikován

  710. Mrtník, Plzeň-Sever - Pohodové dvojzkoušky na Brabcovně, 15. 09. 2018

  711. _1.LA2 LA2, Night Rider Black Chevers: Diskvalifikován

  712. _1.LA2 LA2, A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire: Diskvalifikován

  713. _2.LA2 LA2, Night Rider Black Chevers: 1/17, 36.89 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  714. _2.LA2 LA2, A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire: Diskvalifikován

  715. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 14. 09. 2018

  716. A1 - druhá zkouška LA1, A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire: 1/10, 24.78 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  717. A1 - první zkouška LA1, A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire: 1/10, 30.85 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  718. A2 - druhá zkouška LA2, Night Rider Black Chevers: Diskvalifikován

  719. A2 - první zkouška LA2, Night Rider Black Chevers: 1/8, 28.38 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  720. Zlechov - 9. Zlechovské trojzkoušky, 01. 09. 2018

  721. 1.Zkouška LA1, A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire: 2/10, 31.34 s, 10.0 tr. b., 4.98 m/s

  722. 1.Zkouška LA2, Night Rider Black Chevers: Diskvalifikován

  723. 2.Zkouška LA1, A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire: Diskvalifikován

  724. 2.Zkouška LA2, Night Rider Black Chevers: Diskvalifikován

  725. 3.Zkouška LA1, A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire: Diskvalifikován

  726. 3.Zkouška LA2, Night Rider Black Chevers: Diskvalifikován

  727. Kladno - Zkoušky NKÚ III., 23. 08. 2018

  728. 1. Zk LA1, A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire: Diskvalifikován

  729. 1. Zk LA2, Night Rider Black Chevers: Diskvalifikován

  730. 2. Zk LA1, A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire: 1/14, 29.33 s, 0.0 tr. b., 5.46 m/s

  731. 2. Zk LA2, Night Rider Black Chevers: Diskvalifikován

  732. Dobříš - Dobříšský trojboj (2x jumping, tuneliáda) + hry agility, 19. 08. 2018

  733. Jumping 1 L L, A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire: 10/33, 32.28 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  734. Jumping 1 L L, Night Rider Black Chevers: 20/33, 29.6 s, 15.0 tr. b., 5.37 m/s

  735. Jumping 2 L L, A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire: 15/33, 34.56 s, 15.0 tr. b., 4.75 m/s

  736. Jumping 2 L L, Night Rider Black Chevers: Diskvalifikován

  737. Slalomář L L, Night Rider Black Chevers: 2/20, 12.56 s, 0.0 tr. b., 4.06 m/s

  738. Slalomář L L, A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire: 4/20, 12.75 s, 0.0 tr. b., 4.0 m/s

  739. Tuneliáda L L, Night Rider Black Chevers: 17/31, 16.9 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  740. Tuneliáda L L, A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire: 25/31, 16.04 s, 5.0 tr. b., 5.74 m/s

  741. Ptýrov - Odpolední 2x zkoušky, 16. 08. 2018

  742. II. zkouška LA1, A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire: 2/10, 34.35 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  743. I. zkouška LA1, A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire: 5/10, 28.38 s, 10.0 tr. b., 5.0 m/s

  744. Cvikov - 29. Cvikovské zkoušky agility, 13. 08. 2018

  745. Zkouška LA1, A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire: Diskvalifikován

  746. Zkouška LA2, Night Rider Black Chevers: Diskvalifikován

  747. Praha - 4. FRONTLINE Agi Duo zkoušky PESOPARK, 11. 08. 2018

  748. 1. BĚH LA1, A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire: 3/19, 41.23 s, 10.0 tr. b., 4.05 m/s

  749. 1. BĚH LA2, Night Rider Black Chevers: Diskvalifikován

  750. 2. BĚH LA1, A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire: 1/19, 28.79 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  751. 2. BĚH LA2, Night Rider Black Chevers: Diskvalifikován

  752. Kosmonosy - Kosmonoské trojzkoušky, 29. 07. 2018

  753. 1.ZkA - LA1, A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire: Diskvalifikován

  754. 1.ZkA - LA2, Night Rider Black Chevers: 5/14, 33.75 s, 10.0 tr. b., 4.92 m/s

  755. 2.ZkA - LA1, A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire: 9/13, 25.28 s, 15.0 tr. b., 5.46 m/s

  756. 2.ZkA - LA2, Night Rider Black Chevers: Diskvalifikován

  757. 3.ZkA - LA1, A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire: Diskvalifikován

  758. 3. ZkA - LA2, Night Rider Black Chevers: Diskvalifikován

  759. Ptýrov - AgiRELAXACE - 3x jumping, 30. 06. 2018

  760. III. jumping L, Night Rider Black Chevers: Diskvalifikován

  761. II. Jumping L, Night Rider Black Chevers: Diskvalifikován

  762. I. JUMPING L, Night Rider Black Chevers: 13/26, 36.3 s, 15.0 tr. b., 4.6 m/s

  763. Ptýrov - AgiRELAXACE, 29. 06. 2018

  764. II. zkouška LA2, Night Rider Black Chevers: Diskvalifikován

  765. I. zkouška LA2, Night Rider Black Chevers: 4/13, 35.0 s, 10.0 tr. b., 4.69 m/s

  766. Nymburk - Čarodějnické hopsání - dvojzkoušky, 29. 04. 2018

  767. 1. zkouška LA2, Night Rider Black Chevers: 6/23, 23.95 s, 10.0 tr. b., 5.68 m/s

  768. 1. zkouška MA3, A3Ch My Dream from Black Chevers: Diskvalifikován

  769. 2. zkouška LA2, Night Rider Black Chevers: 11/23, 29.85 s, 10.0 tr. b., 4.99 m/s

  770. 2. zkouška MA3, A3Ch My Dream from Black Chevers: Diskvalifikován

  771. Záryby - Hloubětínské quatrozkoušky, 21. 04. 2018 - 22. 04. 2018

  772. Nedele LA2 1, Night Rider Black Chevers: Diskvalifikován

  773. Nedele LA2 2, Night Rider Black Chevers: Diskvalifikován

  774. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  775. I Agility Open, A3Ch My Dream from Black Chevers: 18/69, 35.04 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  776. I Agility Open, Night Rider Black Chevers: Diskvalifikován

  777. II Agility Open, Night Rider Black Chevers: 67/137, 47.56 s, 20.0 tr. b., 4.16 m/s

  778. II Agility Open, A3Ch My Dream from Black Chevers: Diskvalifikován

  779. II Jumping Open, Night Rider Black Chevers: Diskvalifikován

  780. II Jumping Open, A3Ch My Dream from Black Chevers: Diskvalifikován

  781. I Jumping Open, Night Rider Black Chevers: Diskvalifikován

  782. I Jumping Open, A3Ch My Dream from Black Chevers: Diskvalifikován

  783. Mariánské Lázně - Velikonoční zkoušky na Lidu, 01. 04. 2018

  784. Zkouška 1 LA2, Night Rider Black Chevers: Diskvalifikován

  785. Zkouška 1 MA3, A3Ch My Dream from Black Chevers: 2/7, 39.0 s, 5.0 tr. b., 5.03 m/s

  786. Zkouška 2 LA2, Night Rider Black Chevers: Diskvalifikován

  787. Zkouška 2 MA3, A3Ch My Dream from Black Chevers: Diskvalifikován

  788. Ždírec - Ždírecké jarní dvojzkoušky, 31. 03. 2018

  789. LA2-1 LA2, Night Rider Black Chevers: Diskvalifikován

  790. LA2-2 LA2, Night Rider Black Chevers: Diskvalifikován

  791. MA3-1 MA3, A3Ch My Dream from Black Chevers: 1/2, 36.16 s, 5.0 tr. b., 5.03 m/s

  792. MA3-2 MA3, A3Ch My Dream from Black Chevers: Diskvalifikován

  793. Ratenice - Večerní dvojzkoušky, 02. 03. 2018

  794. II. zkouška LA2, Night Rider Black Chevers: Diskvalifikován

  795. I. zkouška LA2, Night Rider Black Chevers: 6/16, 29.75 s, 5.0 tr. b., 5.01 m/s

  796. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 5. kolo, 25. 02. 2018

  797. 1. zkouška LA2, Night Rider Black Chevers: 1/15, 39.37 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  798. 1. zkouška MA3, A3Ch My Dream from Black Chevers: 1/10, 34.79 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  799. 2. zkouška LA2, Night Rider Black Chevers: Diskvalifikován

  800. 2. zkouška MA3, A3Ch My Dream from Black Chevers: Diskvalifikován

  801. Beroun - NOSOROŽCI NA SNĚHU aneb dvojzkoušky v Berouně, 18. 02. 2018

  802. 1 MA3, A3Ch My Dream from Black Chevers: 5/10, 32.79 s, 5.0 tr. b., 5.18 m/s

  803. 2 MA3, A3Ch My Dream from Black Chevers: Diskvalifikován

  804. Beroun - Packu na to!, 17. 02. 2018

  805. II. Packa LA2, Night Rider Black Chevers: Diskvalifikován

  806. II. Packa MA3, A3Ch My Dream from Black Chevers: Diskvalifikován

  807. I. Packa LA2, Night Rider Black Chevers: Diskvalifikován

  808. I. Packa MA3, A3Ch My Dream from Black Chevers: Diskvalifikován

  809. Cheb - Kopaninský STEIN pohár 1. kolo, 28. 01. 2018

  810. Zkouška 1 LA2, Night Rider Black Chevers: Diskvalifikován

  811. Zkouška 1 MA3, A3Ch My Dream from Black Chevers: 3/6, 46.57 s, 10.0 tr. b., 3.87 m/s

  812. Zkouška 2 LA2, Night Rider Black Chevers: Diskvalifikován

  813. Zkouška 2 MA3, A3Ch My Dream from Black Chevers: 2/6, 40.19 s, 5.0 tr. b., 4.23 m/s

  814. Beroun - II. Vánoční zkoušky, 27. 12. 2017

  815. III. zkouška LA1, Night Rider Black Chevers: 4/10, 25.64 s, 10.0 tr. b., 5.34 m/s

  816. III. zkouška MA3, A3Ch My Dream from Black Chevers: Diskvalifikován

  817. II. Zkouška LA1, Night Rider Black Chevers: Diskvalifikován

  818. II. Zkouška MA3, A3Ch My Dream from Black Chevers: Diskvalifikován

  819. I. Zkouška LA1, Night Rider Black Chevers: 1/11, 30.97 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  820. I. Zkouška MA3, A3Ch My Dream from Black Chevers: Diskvalifikován

  821. Beroun - Listopadové zkoušky, 17. 11. 2017 - 18. 11. 2017

  822. II. zkouška LA1, Night Rider Black Chevers: Diskvalifikován

  823. II. zkouška MA3, A3Ch My Dream from Black Chevers: 1/8, 32.87 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  824. I. zkouška LA1, Night Rider Black Chevers: Diskvalifikován

  825. I. zkouška MA3, A3Ch My Dream from Black Chevers: Diskvalifikován

  826. Neveklov - 53. Dvojzkoušky + 1, 12. 11. 2017

  827. Heroutice, 1. běh, A3Ch My Dream from Black Chevers: Diskvalifikován

  828. Heroutice, 2. běh, A3Ch My Dream from Black Chevers: Diskvalifikován

  829. Heroutice, 3. běh, A3Ch My Dream from Black Chevers: 1/5, 36.98 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  830. Královice (u Slaného) - Kralovické dvojzkoušky + jumping, 15. 10. 2017

  831. Jumping MA3, A3Ch My Dream from Black Chevers: 1/4, 35.02 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  832. Zkouška první MA3, A3Ch My Dream from Black Chevers: Diskvalifikován

  833. Zkouška VIP MA3, A3Ch My Dream from Black Chevers: 2/4, 40.25 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  834. Okrouhlice (u Benešova) - 52. Dvojzkoušky + 1, 14. 10. 2017

  835. Okrouhlice, 1. běh, A3Ch My Dream from Black Chevers: Diskvalifikován

  836. Okrouhlice, 2. běh, A3Ch My Dream from Black Chevers: 1/6, 30.82 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  837. Okrouhlice, 3. běh, A3Ch My Dream from Black Chevers: Diskvalifikován

  838. Plzeň - Memoriál Jolany Troppové, 30. 09. 2017 - 01. 10. 2017

  839. Agility open L, Night Rider Black Chevers: 16/48, 37.83 s, 10.0 tr. b., 4.1 m/s

  840. Agility open M, A3Ch My Dream from Black Chevers: 1/7, 32.49 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  841. Jumping open L, Night Rider Black Chevers: 26/46, 23.8 s, 10.0 tr. b., 5.29 m/s

  842. Jumping open M, A3Ch My Dream from Black Chevers: 4/7, 28.24 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  843. zkouška_sobota_01 LA1, Night Rider Black Chevers: Diskvalifikován

  844. zkouška_sobota_01 MA3, A3Ch My Dream from Black Chevers: Diskvalifikován

  845. Zkouška_sobota_02 LA1, Night Rider Black Chevers: Diskvalifikován

  846. Zkouška_sobota_02 MA3, A3Ch My Dream from Black Chevers: Diskvalifikován

  847. Zkoušky_neděle LA1, Night Rider Black Chevers: Diskvalifikován

  848. Zkoušky_neděle MA3, A3Ch My Dream from Black Chevers: Diskvalifikován

  849. Mariánské Lázně - Víkend plný zkoušek, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  850. Zkouška 1 MA3, A3Ch My Dream from Black Chevers: Diskvalifikován

  851. Zkouška 2 MA3, A3Ch My Dream from Black Chevers: Diskvalifikován

  852. Málkov u Chomutova - Memoriál Praotce Krušiny III. ... aneb honba za pokladem :-), 14. 05. 2017

  853. 1. Zka - LA1, Night Rider Black Chevers: 10/18, 23.28 s, 20.0 tr. b., 5.2 m/s

  854. 1. Zka - MA3, A3Ch My Dream from Black Chevers: Diskvalifikován

  855. 2. Zka - LA1, Night Rider Black Chevers: Diskvalifikován

  856. 2. Zka - MA3, A3Ch My Dream from Black Chevers: Diskvalifikován

  857. Plzeň - O PLZEŇSKÉHO AGILIŤÁKA 2017, 29. 04. 2017 - 30. 04. 2017

  858. Agility SO L, Night Rider Black Chevers: 26/54, 35.0 s, 15.0 tr. b., 4.97 m/s

  859. Agility SO M, A3Ch My Dream from Black Chevers: 6/12, 36.37 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  860. Jump SO L, Night Rider Black Chevers: 10/55, 35.17 s, 5.0 tr. b., 5.12 m/s

  861. Jump SO M, A3Ch My Dream from Black Chevers: Diskvalifikován

  862. Zkouška SO LA1, Night Rider Black Chevers: 3/20, 26.01 s, 5.0 tr. b., 5.31 m/s

  863. Zkouška SO MA3, A3Ch My Dream from Black Chevers: Diskvalifikován

  864. Mariánské Lázně - Velikonoční dvojzkoušky na Lidu, 16. 04. 2017

  865. Zkouška 2 LA1, Night Rider Black Chevers: Diskvalifikován

  866. Zkoušk 1 LA1, Night Rider Black Chevers: 2/17, 28.01 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  867. Řitka - Zkoušky - duben 2017, 07. 04. 2017

  868. 1. zkouška LA1, Night Rider Black Chevers: 1/10, 23.75 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  869. 2. zkouška LA1, Night Rider Black Chevers: Diskvalifikován

  870. Heroutice u Neveklova - 49. Dvojzkoušky + 1 Farma Heroutice, 11. 03. 2017

  871. Heroutice, 1. běh, Night Rider Black Chevers: Diskvalifikován

  872. Heroutice, 2. běh, Night Rider Black Chevers: 4/12, 31.91 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  873. Heroutice, 3. běh, Night Rider Black Chevers: 5/12, 28.29 s, 10.0 tr. b., 5.13 m/s

  874. Heroutice u Neveklova - 48. Dvojzkoušky + 1 farma Heroutice, 18. 02. 2017

  875. Heroutice, 1. běh, Night Rider Black Chevers: Diskvalifikován

  876. Heroutice, 2. běh, Night Rider Black Chevers: Diskvalifikován

  877. Heroutice, 3. běh, Night Rider Black Chevers: Diskvalifikován

  878. Řitka - Zkoušky - leden 2017, 20. 01. 2017

  879. 1. zkouška LA1, Night Rider Black Chevers: Diskvalifikován

  880. 2. zkouška LA1, Night Rider Black Chevers: 2/9, 24.5 s, 5.0 tr. b., 4.82 m/s

  881. Beroun - Vánoční zkoušky, 28. 12. 2016

  882. 1. zkouška LA1, Night Rider Black Chevers: Diskvalifikován

  883. 2. zkouška LA1, Night Rider Black Chevers: 4/24, 27.26 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  884. 3. zkouška LA1, Night Rider Black Chevers: 10/23, 23.48 s, 10.0 tr. b., 5.41 m/s

  885. Řitka - Zkoušky - prosinec 2016, 09. 12. 2016

  886. 1. zkouška LA1, Night Rider Black Chevers: 1/7, 26.71 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  887. 2. zkouška LA1, Night Rider Black Chevers: Diskvalifikován

  888. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 2. kolo, 27. 11. 2016

  889. 1. ZK LA1, Night Rider Black Chevers: 10/16, 28.72 s, 20.0 tr. b., 4.53 m/s

  890. 2. ZK LA1, Night Rider Black Chevers: 12/16, 28.4 s, 25.0 tr. b., 4.54 m/s

  891. Křimice - O pohár Václava, 28. 09. 2016

  892. LA1_1 LA1, Night Rider Black Chevers: 9/17, 34.35 s, 25.0 tr. b., 4.57 m/s

  893. LA1_2 LA1, Night Rider Black Chevers: Diskvalifikován

  894. MA3_1 MA3, A3Ch My Dream from Black Chevers: 2/7, 42.53 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  895. MA3_2 MA3, A3Ch My Dream from Black Chevers: Diskvalifikován

  896. Dobříš - DO psího BŘÍŠka - charitativní závody agility + CACAg + 4. ročník MČR šiperek v agility, 27. 08. 2016

  897. Agility OPEN M, A3Ch My Dream from Black Chevers: 2/8, 37.85 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  898. Jumping OPEN M, A3Ch My Dream from Black Chevers: Diskvalifikován

  899. Zkouška MA3, A3Ch My Dream from Black Chevers: Diskvalifikován

  900. Cvikov - 26. Cvikovské zkoušky agility, 18. 08. 2016

  901. Zkouška LA1, Night Rider Black Chevers: Diskvalifikován

  902. Zkouška MA3, A3Ch My Dream from Black Chevers: Diskvalifikován

  903. Cvikov - 25. Cvikovské zkoušky agility, 15. 08. 2016

  904. Zkouška LA1, Night Rider Black Chevers: 4/10, 39.64 s, 20.0 tr. b., 3.25 m/s

  905. Zkouška MA3, A3Ch My Dream from Black Chevers: 1/3, 36.2 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  906. Málkov u Chomutova - TROJZKOUŠKY - Carneeval Cup 2016 - 2.díl / Samizdat Edition verse Beta 1.0, 02. 07. 2016

  907. Zka 1, A3Ch My Dream from Black Chevers: 1/5, 36.94 s, 10.0 tr. b., 4.71 m/s

  908. Zka 1, Night Rider Black Chevers: Diskvalifikován

  909. Zka 2, A3Ch My Dream from Black Chevers: Diskvalifikován

  910. Zka 2, Night Rider Black Chevers: Diskvalifikován

  911. Zka 3, Night Rider Black Chevers: 10/16, 24.75 s, 10.0 tr. b., 5.37 m/s

  912. Zka 3, A3Ch My Dream from Black Chevers: Diskvalifikován

  913. Děčín - Letní odpolední dvojzkoušky, 28. 06. 2016

  914. 1. zkouška LA1, Night Rider Black Chevers: 1/5, 26.21 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  915. 1. zkouška MA3, A3Ch My Dream from Black Chevers: Diskvalifikován

  916. 2. zkouška LA1, Night Rider Black Chevers: Diskvalifikován

  917. 2. zkouška MA3, A3Ch My Dream from Black Chevers: Diskvalifikován

  918. Praha - Letňany - XVIII. Velká jarní cena jednotlivců, MR kříženců a psů bez PP, 11. 06. 2016 - 12. 06. 2016

  919. Agility So Large, Night Rider Black Chevers: 16/42, 42.9 s, 10.0 tr. b., 4.34 m/s

  920. Agility So Medium, A3Ch My Dream from Black Chevers: Diskvalifikován

  921. Jumping So Large, Night Rider Black Chevers: 12/43, 35.14 s, 10.0 tr. b., 4.7 m/s

  922. Jumping So Medium, A3Ch My Dream from Black Chevers: Diskvalifikován

  923. LA1 So, Night Rider Black Chevers: 6/10, 39.26 s, 15.0 tr. b., 4.84 m/s

  924. MA3 So, A3Ch My Dream from Black Chevers: Diskvalifikován

  925. Přerov - Natur Pet 2. kvalifikační závod, 21. 05. 2016 - 22. 05. 2016

  926. QA3 Agility, A3Ch My Dream from Black Chevers: Diskvalifikován

  927. QA4 Agility, A3Ch My Dream from Black Chevers: 29/69, 39.21 s, 10.0 tr. b., 4.39 m/s

  928. QJ3 Jumping, A3Ch My Dream from Black Chevers: Diskvalifikován

  929. QJ4 Jumping, A3Ch My Dream from Black Chevers: Diskvalifikován

  930. Málkov u Chomutova - Carneeval Cup 2016 - 1.díl / Memoriál Praotce Krušiny II. ... aneb hon na čarodějnice :-D, 30. 04. 2016

  931. Zka 1, A3Ch My Dream from Black Chevers: 1/5, 31.74 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  932. Zka 1, Night Rider Black Chevers: 4/15, 30.14 s, 15.0 tr. b., 4.38 m/s

  933. Zka 2, A3Ch My Dream from Black Chevers: 1/5, 33.66 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  934. Zka 2, Night Rider Black Chevers: Diskvalifikován

  935. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2016, 23. 04. 2016 - 24. 04. 2016

  936. QA1 Agility, A3Ch My Dream from Black Chevers: 18/88, 44.54 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  937. QA1 Agility, Night Rider Black Chevers: Diskvalifikován

  938. QA1 Agility, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: Diskvalifikován

  939. QA2 Agility, A3Ch My Dream from Black Chevers: 15/82, 37.53 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  940. QA2 Agility, Night Rider Black Chevers: Diskvalifikován

  941. QA2 Agility, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: Diskvalifikován

  942. QJ1 Jumping, Night Rider Black Chevers: Diskvalifikován

  943. QJ1 Jumping, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: Diskvalifikován

  944. QJ1 Jumping, A3Ch My Dream from Black Chevers: Diskvalifikován

  945. QJ2 Jumping, A3Ch My Dream from Black Chevers: Diskvalifikován

  946. QJ2 Jumping, Night Rider Black Chevers: Diskvalifikován

  947. Řitka - Zkoušky - duben 2016, 01. 04. 2016

  948. 1. zkouška LA1, Night Rider Black Chevers: Diskvalifikován

  949. 1. zkouška MA3, A3Ch My Dream from Black Chevers: Diskvalifikován

  950. 1. zkouška MA3, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: Diskvalifikován

  951. 2. zkouška LA1, Night Rider Black Chevers: 2/9, 26.6 s, 10.0 tr. b., 4.51 m/s

  952. 2. zkouška MA3, A3Ch My Dream from Black Chevers: 1/6, 35.97 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  953. 2. zkouška MA3, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: 5/6, 36.87 s, 15.0 tr. b., 4.61 m/s

  954. Heroutice u Neveklova - 43. Dvojzkoušky + 1, 12. 03. 2016

  955. Heroutice, 1. běh, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: 2/7, 37.88 s, 10.0 tr. b., 4.54 m/s

  956. Heroutice, 1. běh, A3Ch My Dream from Black Chevers: Diskvalifikován

  957. Heroutice, 2. běh, A3Ch My Dream from Black Chevers: 1/7, 36.86 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  958. Heroutice, 2. běh, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: Diskvalifikován

  959. Heroutice, 3. běh, A3Ch My Dream from Black Chevers: Diskvalifikován

  960. Heroutice, 3. běh, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: Diskvalifikován

  961. Řitka - Zkoušky - březen 2016, 04. 03. 2016

  962. 1. zkouška MA3, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: Diskvalifikován

  963. 1. zkouška MA3, A3Ch My Dream from Black Chevers: Diskvalifikován

  964. 2. zkouška MA3, A3Ch My Dream from Black Chevers: Diskvalifikován

  965. 2. zkouška MA3, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: Diskvalifikován

  966. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. kolo - 2. ročník, 28. 02. 2016

  967. 1. ZK MA3, A3Ch My Dream from Black Chevers: Diskvalifikován

  968. 2. ZK MA3, A3Ch My Dream from Black Chevers: Diskvalifikován

  969. Heroutice u Neveklova - 42. Dvojzkoušky + 1, 13. 02. 2016

  970. Heroutice, 1. běh, A3Ch My Dream from Black Chevers: 1/5, 34.36 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  971. Heroutice, 1. běh, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: Diskvalifikován

  972. Heroutice, 2. běh, A3Ch My Dream from Black Chevers: Diskvalifikován

  973. Heroutice, 2. běh, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: Diskvalifikován

  974. Heroutice, 3. běh, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: 2/4, 31.35 s, 5.0 tr. b., 4.15 m/s

  975. Řitka - Zkoušky - únor 2016, 12. 02. 2016

  976. 1. zkouška LA1, Night Rider Black Chevers: Diskvalifikován

  977. 1. zkouška MA3, A3Ch My Dream from Black Chevers: Diskvalifikován

  978. 2. zkouška LA1, Night Rider Black Chevers: Diskvalifikován

  979. 2. zkouška MA3, A3Ch My Dream from Black Chevers: Diskvalifikován

  980. Řitka - Zkoušky - leden 2016, 08. 01. 2016

  981. 1. Zkouška LA1, Night Rider Black Chevers: Diskvalifikován

  982. 2. Zkouška LA1, Night Rider Black Chevers: Diskvalifikován

  983. Heroutice - 41. DVOJZKOUŠKY +1, 17. 11. 2015

  984. Heroutice, 1. běh, Night Rider Black Chevers: 3/11, 35.43 s, 10.0 tr. b., 4.94 m/s

  985. Heroutice, 1. běh, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: Diskvalifikován

  986. Heroutice, 2. běh, Night Rider Black Chevers: 1/11, 31.16 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  987. Heroutice, 2. běh, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: Diskvalifikován

  988. Heroutice, 3. běh, Night Rider Black Chevers: Diskvalifikován

  989. Heroutice, 3. běh, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: Diskvalifikován

  990. Terezín - Pomoc pro školu GODA, 28. 10. 2015

  991. Tunelový běh L, Night Rider Black Chevers: 1/46, 26.87 s, 0.0 tr. b., 6.62 m/s

  992. Tunelový běh M, A3Ch My Dream from Black Chevers: 1/16, 28.72 s, 0.0 tr. b., 6.2 m/s

  993. ZK LA1, Night Rider Black Chevers: 5/19, 29.31 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  994. ZK MA3, A3Ch My Dream from Black Chevers: Diskvalifikován

  995. Ratenice - ICE AGE AGI II., 24. 10. 2015 - 25. 10. 2015

  996. ZkA II. LA1, Night Rider Black Chevers: Diskvalifikován

  997. ZkA II. MA3, A3Ch My Dream from Black Chevers: 4/6, 36.53 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  998. ZkA I. LA1, Night Rider Black Chevers: Diskvalifikován

  999. ZkA I. MA3, A3Ch My Dream from Black Chevers: Diskvalifikován

  1000. Slaný - Zkoušky, 17. 10. 2015

  1001. Jumping LA1, Night Rider Black Chevers: 2/14, 18.08 s, 0.0 tr. b., 6.19 m/s

  1002. Jumping MA3, A3Ch My Dream from Black Chevers: Diskvalifikován

  1003. Zkouška A1 - 1 LA1, Night Rider Black Chevers: 8/15, 30.02 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  1004. Zkouška A1 - 2 LA1, Night Rider Black Chevers: Diskvalifikován

  1005. Zkouška A3 - 1 MA3, A3Ch My Dream from Black Chevers: Diskvalifikován

  1006. Zkouška A3 - 2 MA3, A3Ch My Dream from Black Chevers: Diskvalifikován

  1007. Liberec - Mistrovství České republiky v agility, 05. 09. 2015 - 06. 09. 2015

  1008. Agility, A3Ch My Dream from Black Chevers: 9/34, 38.31 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  1009. Agility squads, A3Ch My Dream from Black Chevers: 24/32, 43.63 s, 10.0 tr. b., 4.13 m/s

  1010. Jumping, A3Ch My Dream from Black Chevers: Diskvalifikován

  1011. Jumping Squads, A3Ch My Dream from Black Chevers: Diskvalifikován

  1012. Ústí nad Labem - Mojžíř - Juniorská agi-jízda, 27. 06. 2015

  1013. 1. ZK LA1, Night Rider Black Chevers: Diskvalifikován

  1014. 1.ZK MA3, A3Ch My Dream from Black Chevers: Diskvalifikován

  1015. 2.ZK LA1, Night Rider Black Chevers: 4/9, 34.17 s, 10.0 tr. b., 3.51 m/s

  1016. 2. ZK MA3, A3Ch My Dream from Black Chevers: Diskvalifikován

  1017. Mrtník Plzeň-Sever - Mrtnické dvojzkoušky - Závod pro dobrou věc, 20. 06. 2015

  1018. MA3-1 MA3, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: 2/7, 48.16 s, 2.16 tr. b., 3.45 m/s

  1019. MA3-1 MA3, A3Ch My Dream from Black Chevers: Diskvalifikován

  1020. MA3-2 MA3, A3Ch My Dream from Black Chevers: Diskvalifikován

  1021. MA3-2 MA3, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: Diskvalifikován

  1022. Praha - Letňany - XVII. Velká jarní cena jednotlivců, MR kříženců a psů bez PP, CACAg, 06. 06. 2015 - 07. 06. 2015

  1023. Agility, A3Ch My Dream from Black Chevers: 2/21, 35.96 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  1024. Agility, Night Rider Black Chevers: Diskvalifikován

  1025. Jumping - So, A3Ch My Dream from Black Chevers: 1/21, 24.79 s, 0.0 tr. b., 5.85 m/s

  1026. Jumping - So, Night Rider Black Chevers: Diskvalifikován

  1027. ZkA - So, Night Rider Black Chevers: 4/5, 30.77 s, 10.0 tr. b., 4.39 m/s

  1028. ZkA - So, A3Ch My Dream from Black Chevers: Diskvalifikován

  1029. Frenštát pod Radhoštěm - Mezinárodní Mistrovství ČR Border kolií 2015, 29. 05. 2015 - 31. 05. 2015

  1030. Agility družstva, A3Ch My Dream from Black Chevers: Diskvalifikován

  1031. Mistrovství A1 - Agility, Night Rider Black Chevers: 25/40, 36.13 s, 28.13 tr. b., 3.68 m/s

  1032. Mistrovství A1 - Jumping, Night Rider Black Chevers: Diskvalifikován

  1033. Mistrovství A2/A3 - Agility, A3Ch My Dream from Black Chevers: 2/94, 36.47 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  1034. Mistrovství A2/A3 - Jumping, A3Ch My Dream from Black Chevers: 21/100, 35.5 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  1035. Power & Speed A2/A3, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: Diskvalifikován

  1036. Power & Speed A2/A3, A3Ch My Dream from Black Chevers: Diskvalifikován

  1037. Speciální závod - Agility, A3Ch My Dream from Black Chevers: 23/140, 33.88 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  1038. Speciální závod - Jumping, A3Ch My Dream from Black Chevers: Diskvalifikován

  1039. Speciální závod - Jumping, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: Diskvalifikován

  1040. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping, A3Ch My Dream from Black Chevers: Diskvalifikován

  1041. Kroměříž - Hanácké kvalifikačke v Kroměřížu - 2. KZ dospělých, 23. 05. 2015 - 24. 05. 2015

  1042. Agility, A3Ch My Dream from Black Chevers: 3/13, 43.71 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  1043. Agility, Night Rider Black Chevers: 9/13, 27.97 s, 10.0 tr. b., 4.36 m/s

  1044. Agility, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: Diskvalifikován

  1045. Agility II Open, A3Ch My Dream from Black Chevers: 24/67, 42.05 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  1046. Agility II Open, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: Diskvalifikován

  1047. Agility I Open, Night Rider Black Chevers: Diskvalifikován

  1048. Agility I Open, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: Diskvalifikován

  1049. Agility I Open, A3Ch My Dream from Black Chevers: Diskvalifikován

  1050. Jumping II Open, A3Ch My Dream from Black Chevers: 40/68, 29.77 s, 10.0 tr. b., 4.87 m/s

  1051. Jumping II Open, Night Rider Black Chevers: Diskvalifikován

  1052. Jumping II Open, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: Diskvalifikován

  1053. Jumping I Open, Night Rider Black Chevers: Diskvalifikován

  1054. Jumping I Open, A3Ch My Dream from Black Chevers: Diskvalifikován

  1055. Jumping I Open, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: Diskvalifikován

  1056. Hluboká nad Vltavou - Hlubocké závody - 5. Mistrovství České republiky Australských kelpií s mezinárodní účastí a 5. Mistrovství České republiky plemene Welsh-corgi, 16. 05. 2015 - 17. 05. 2015

  1057. Agility L, Night Rider Black Chevers: Diskvalifikován

  1058. Agility M, A3Ch My Dream from Black Chevers: 1/11, 36.22 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  1059. Agility M, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: Diskvalifikován

  1060. Jumping L, Night Rider Black Chevers: Diskvalifikován

  1061. Jumping M, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: 3/12, 34.44 s, 0.44 tr. b., 3.66 m/s

  1062. Jumping M, A3Ch My Dream from Black Chevers: Diskvalifikován

  1063. Zkousky LA1, Night Rider Black Chevers: 4/13, 37.25 s, 20.0 tr. b., 3.57 m/s

  1064. Zkousky MA3, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: 1/5, 36.03 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  1065. Zkousky MA3, A3Ch My Dream from Black Chevers: Diskvalifikován

  1066. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2015 - 1. QZ dospělých, 25. 04. 2015 - 26. 04. 2015

  1067. Agility 1, A3Ch My Dream from Black Chevers: Diskvalifikován

  1068. Agility 1, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: Diskvalifikován

  1069. Agility 1, Night Rider Black Chevers: Diskvalifikován

  1070. Agility 2, A3Ch My Dream from Black Chevers: Diskvalifikován

  1071. Agility 2, Night Rider Black Chevers: Diskvalifikován

  1072. Agility 2, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: Diskvalifikován

  1073. Jumping 1, A3Ch My Dream from Black Chevers: 5/62, 34.96 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  1074. Jumping 1, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: Diskvalifikován

  1075. Jumping 1, Night Rider Black Chevers: Diskvalifikován

  1076. Jumping 2, A3Ch My Dream from Black Chevers: 21/62, 34.15 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  1077. Jumping 2, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: Diskvalifikován

  1078. Jumping 2, Night Rider Black Chevers: Diskvalifikován

  1079. Děčín - Start Up, 24. 04. 2015

  1080. Zkouška 1, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: 4/19, 43.16 s, 10.0 tr. b., 4.61 m/s

  1081. Zkouška 1, Night Rider Black Chevers: 8/19, 28.37 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  1082. Zkouška 1, A3Ch My Dream from Black Chevers: Diskvalifikován

  1083. Zkouška 2, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: 2/17, 35.41 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  1084. Zkouška 2, Night Rider Black Chevers: Diskvalifikován

  1085. Zkouška 2, A3Ch My Dream from Black Chevers: Diskvalifikován

  1086. Terezín - Terezínský zimní pohár 7- FINÁLE - 1. ročník, 12. 04. 2015

  1087. 1. ZK LA1, Night Rider Black Chevers: 3/6, 40.22 s, 20.0 tr. b., 3.78 m/s

  1088. 1. ZK MA3, A3Ch My Dream from Black Chevers: Diskvalifikován

  1089. 1. ZK MA3, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: Diskvalifikován

  1090. 2. ZK LA1, Night Rider Black Chevers: Diskvalifikován

  1091. 2. ZK MA3, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: 1/3, 45.2 s, 10.2 tr. b., 3.81 m/s

  1092. 2. ZK MA3, A3Ch My Dream from Black Chevers: Diskvalifikován

  1093. 3. ZK MA3, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: 1/2, 39.56 s, 5.0 tr. b., 4.12 m/s

  1094. 3. ZK MA3, A3Ch My Dream from Black Chevers: Diskvalifikován

  1095. Málkov u Chomutova - PetPoint Benefiční memoriál Praotce Krušiny ... aneb o poklad víly Zubničky :-D, 05. 04. 2015

  1096. 1. Zka, A3Ch My Dream from Black Chevers: 3/6, 29.9 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  1097. 1. Zka, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: Diskvalifikován

  1098. 2. Zka, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: Diskvalifikován

  1099. 2. Zka, A3Ch My Dream from Black Chevers: Diskvalifikován

  1100. Horšovský Týn - O Kozinův čakan, 28. 03. 2015 - 29. 03. 2015

  1101. So_agility L, Night Rider Black Chevers: 19/49, 35.98 s, 20.0 tr. b., 4.47 m/s

  1102. So_agility M, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: 4/16, 33.28 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  1103. So_agility M, A3Ch My Dream from Black Chevers: Diskvalifikován

  1104. So_jumping L, Night Rider Black Chevers: Diskvalifikován

  1105. So_jumping M, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: 5/16, 31.46 s, 5.0 tr. b., 5.37 m/s

  1106. So_jumping M, A3Ch My Dream from Black Chevers: Diskvalifikován

  1107. So_ LA1, Night Rider Black Chevers: Diskvalifikován

  1108. So_ MA3, A3Ch My Dream from Black Chevers: 2/8, 34.99 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  1109. So_ MA3, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: 7/8, 53.11 s, 19.11 tr. b., 3.16 m/s

  1110. Ohrobec - BADAFA - jarní dvouzkoušky, 21. 03. 2015

  1111. MA3 druhý běh MA3, A3Ch My Dream from Black Chevers: Diskvalifikován

  1112. MA3 druhý běh MA3, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: Diskvalifikován

  1113. MA3 první běh MA3, A3Ch My Dream from Black Chevers: 2/7, 38.59 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  1114. MA3 první běh MA3, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: Diskvalifikován

  1115. Ratenice - Morrisovy trojzkoušky II., 28. 02. 2015

  1116. ZkA III. MA3, A3Ch My Dream from Black Chevers: Diskvalifikován

  1117. ZkA III. MA3, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: Diskvalifikován

  1118. ZkA II. MA3, A3Ch My Dream from Black Chevers: 1/6, 33.47 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  1119. ZkA II. MA3, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: Diskvalifikován

  1120. ZkA I. MA3, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: 2/6, 40.18 s, 10.0 tr. b., 4.48 m/s

  1121. ZkA I. MA3, A3Ch My Dream from Black Chevers: Diskvalifikován

  1122. Ohrobec, Zvole - BADAFA - zimní halové dvouzkoušky, 21. 02. 2015

  1123. MA3 druhý běh MA3, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: 1/4, 35.77 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  1124. MA3 druhý běh MA3, A3Ch My Dream from Black Chevers: Diskvalifikován

  1125. MA3 první běh MA3, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: 1/4, 35.2 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  1126. MA3 první běh MA3, A3Ch My Dream from Black Chevers: 3/4, 38.3 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  1127. Řitka - ZKOUŠKY - únor 2015, 20. 02. 2015

  1128. Zkouska1 MA3, A3Ch My Dream from Black Chevers: Diskvalifikován

  1129. Zkouska1 MA3, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: Diskvalifikován

  1130. zkouska2 MA3, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: 2/3, 33.91 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  1131. zkouska2 MA3, A3Ch My Dream from Black Chevers: Diskvalifikován

  1132. Řitka - Zkoušky - leden 2, 30. 01. 2015

  1133. 1.zkouška MA3, A3Ch My Dream from Black Chevers: Diskvalifikován

  1134. 2. zkouška MA3, A3Ch My Dream from Black Chevers: Diskvalifikován

  1135. Kladno - NONSTOP Jahodová party - SMALL / MEDIUM / VET, 24. 01. 2015 - 25. 01. 2015

  1136. Agility MA sobota, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: 7/24, 37.85 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  1137. Agility MA sobota, A3Ch My Dream from Black Chevers: Diskvalifikován

  1138. Jumping MA neděle, A3Ch My Dream from Black Chevers: 1/22, 28.89 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  1139. Jumping MA neděle, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: Diskvalifikován

  1140. Jumping MA sobota, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: 4/24, 34.12 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  1141. Jumping MA sobota, A3Ch My Dream from Black Chevers: Diskvalifikován

  1142. Velké finále MA neděle, A3Ch My Dream from Black Chevers: 9/12, 36.3 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  1143. Velké finále MA neděle, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: Diskvalifikován

  1144. Zkoušky MA3 neděle, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: 5/10, 42.34 s, 5.0 tr. b., 3.78 m/s

  1145. Zkoušky MA3 neděle, A3Ch My Dream from Black Chevers: 8/10, 43.6 s, 10.0 tr. b., 3.67 m/s

  1146. Zkoušky MA3 sobota, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: 3/11, 40.01 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  1147. Zkoušky MA3 sobota, A3Ch My Dream from Black Chevers: Diskvalifikován

  1148. Řitka - Zkoušky - leden 2015, 02. 01. 2015

  1149. zkouška 1 MA3, A3Ch My Dream from Black Chevers: Diskvalifikován

  1150. zkouška 2 MA3, A3Ch My Dream from Black Chevers: Diskvalifikován

  1151. Ratenice - O Ratenickou Beranici III., 27. 12. 2014 - 28. 12. 2014

  1152. ZkA II MA3 MA3, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: 1/3, 46.53 s, 10.0 tr. b., 3.91 m/s

  1153. ZkA II MA3 MA3, A3Ch My Dream from Black Chevers: Diskvalifikován

  1154. ZkA I MA3 MA3, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: Diskvalifikován

  1155. ZkA I MA3 MA3, A3Ch My Dream from Black Chevers: Diskvalifikován

  1156. ZkA NE II MA3 MA3, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: 1/5, 49.41 s, 5.0 tr. b., 4.03 m/s

  1157. ZkA NE II MA3 MA3, A3Ch My Dream from Black Chevers: Diskvalifikován

  1158. ZkA NE I MA3 MA3, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: 1/5, 35.64 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  1159. ZkA NE I MA3 MA3, A3Ch My Dream from Black Chevers: 3/5, 36.8 s, 5.0 tr. b., 4.95 m/s

  1160. ZkJ MA3 MA3, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: 2/3, 35.22 s, 10.0 tr. b., 4.86 m/s

  1161. ZkJ MA3 MA3, A3Ch My Dream from Black Chevers: Diskvalifikován

  1162. Terezín - Terezínský zimní pohár 3 - 1. ročník, 14. 12. 2014

  1163. 1. zkouška MA3, A3Ch My Dream from Black Chevers: Diskvalifikován

  1164. 2. zkouška MA3, A3Ch My Dream from Black Chevers: Diskvalifikován

  1165. Řitka - Zkoušky - prosinec 2014, 05. 12. 2014

  1166. zkouska1 MA3, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: Diskvalifikován

  1167. zkouska1 MA3, A3Ch My Dream from Black Chevers: Diskvalifikován

  1168. zkouska2 MA3, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: Diskvalifikován

  1169. zkouska2 MA3, A3Ch My Dream from Black Chevers: Diskvalifikován

  1170. Kladno - Jahodová BOWLE, 29. 11. 2014 - 30. 11. 2014

  1171. Agility MA sobota, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: 11/25, 38.36 s, 5.0 tr. b., 4.82 m/s

  1172. Agility MA sobota, A3Ch My Dream from Black Chevers: Diskvalifikován

  1173. Jumping MA neděle, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: 4/25, 35.8 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  1174. Jumping MA neděle, A3Ch My Dream from Black Chevers: Diskvalifikován

  1175. Jumping MA sobota, A3Ch My Dream from Black Chevers: Diskvalifikován

  1176. Jumping MA sobota, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: Diskvalifikován

  1177. Velké finále MA neděle, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: 6/10, 38.78 s, 20.78 tr. b., 4.36 m/s

  1178. Zkoušky MA3 neděle, A3Ch My Dream from Black Chevers: Diskvalifikován

  1179. Zkoušky MA3 neděle, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: Diskvalifikován

  1180. Zkoušky MA3 sobota, A3Ch My Dream from Black Chevers: Diskvalifikován

  1181. Zkoušky MA3 sobota, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: Diskvalifikován

  1182. Všetice u Neveklova - „Zimní pohár“ 1 - 2.ročník, 01. 11. 2014

  1183. MEDIUM FINÁLE, A3Ch My Dream from Black Chevers: 1/10, 18.28 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  1184. MEDIUM - JUMPING 1, A3Ch My Dream from Black Chevers: 1/22, 31.62 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  1185. MEDIUM - JUMPING 2, A3Ch My Dream from Black Chevers: Diskvalifikován

  1186. MEDIUM - JUMPING 3, A3Ch My Dream from Black Chevers: 13/22, 32.52 s, 10.0 tr. b., 4.43 m/s

  1187. Domažlice - Chodské podzimní dvojzkoušky, 18. 10. 2014

  1188. Jump_L L, Night Rider Black Chevers: Diskvalifikován

  1189. Jump_M M, A3Ch My Dream from Black Chevers: Diskvalifikován

  1190. 1 LA1, Night Rider Black Chevers: 12/18, 29.05 s, 15.0 tr. b., 4.82 m/s

  1191. 1 MA3, A3Ch My Dream from Black Chevers: 1/2, 39.52 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s

  1192. 2 LA1, Night Rider Black Chevers: Diskvalifikován

  1193. 2 MA3, A3Ch My Dream from Black Chevers: Diskvalifikován

  1194. Plzeň-Doubravka - Memoriál Jolany Troppové, 04. 10. 2014 - 05. 10. 2014

  1195. Agility M, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: 2/13, 33.9 s, 5.0 tr. b., 5.49 m/s

  1196. Agility M, A3Ch My Dream from Black Chevers: Diskvalifikován

  1197. Jumping M, A3Ch My Dream from Black Chevers: 1/13, 29.49 s, 0.0 tr. b., 5.93 m/s

  1198. Jumping M, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: 2/13, 31.95 s, 0.0 tr. b., 5.48 m/s

  1199. Zkouska_nedele MA3, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: Diskvalifikován

  1200. Zkouska_nedele MA3, A3Ch My Dream from Black Chevers: Diskvalifikován

  1201. Zkouska_sobota_01 LA1, Night Rider Black Chevers: Diskvalifikován

  1202. Zkouska_sobota_01 MA3, A3Ch My Dream from Black Chevers: Diskvalifikován

  1203. Zkouska_sobota_02 LA1, Night Rider Black Chevers: Diskvalifikován

  1204. Zkouska_sobota_02 MA3, A3Ch My Dream from Black Chevers: Diskvalifikován

  1205. Liberec - Mistrovství České republiky v agility, 27. 09. 2014 - 28. 09. 2014

  1206. Agility Individual, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: Diskvalifikován

  1207. Agility Squads, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: Diskvalifikován

  1208. Jumping Individual, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: 30/38, 32.91 s, 10.0 tr. b., 4.83 m/s

  1209. Jumping Squads, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: Diskvalifikován

  1210. Mitrov (Strážek) - Táborové Dvojzkoušky Podmitrov, 19. 08. 2014

  1211. druhá zkouška MA3 MA3, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: 1/5, 37.6 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  1212. druhá zkouška MA3 MA3, A3Ch My Dream from Black Chevers: Diskvalifikován

  1213. první zkouška MA3 MA3, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: 2/5, 33.49 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  1214. první zkouška MA3 MA3, A3Ch My Dream from Black Chevers: Diskvalifikován

  1215. Ratenice - Letní párty - 5x zkoušky, 09. 08. 2014 - 10. 08. 2014

  1216. Zkouška A3 - 1 MA3, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: 2/8, 41.84 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  1217. Zkouška A3 - 1 MA3, A3Ch My Dream from Black Chevers: Diskvalifikován

  1218. Zkouška A3 - 2 MA3, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: 2/8, 41.81 s, 15.0 tr. b., 4.64 m/s

  1219. Zkouška A3 - 2 MA3, A3Ch My Dream from Black Chevers: Diskvalifikován

  1220. Zkouška A3 - 3 MA3, A3Ch My Dream from Black Chevers: 1/6, 39.75 s, 5.0 tr. b., 5.01 m/s

  1221. Zkouška A3 - 3 MA3, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: 2/6, 43.28 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  1222. 1 zkouška MA3, A3Ch My Dream from Black Chevers: Diskvalifikován

  1223. 1 zkouška MA3, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: Diskvalifikován

  1224. 2 zkouška MA3, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: 1/8, 47.12 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  1225. 2 zkouška MA3, A3Ch My Dream from Black Chevers: Diskvalifikován

  1226. Brno - Brněnský Drak, 13. 07. 2014

  1227. Agility, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: Diskvalifikován

  1228. Agility, A3Ch My Dream from Black Chevers: Diskvalifikován

  1229. Jumping, A3Ch My Dream from Black Chevers: 1/23, 26.66 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  1230. Jumping, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: 10/23, 26.51 s, 5.0 tr. b., 5.05 m/s

  1231. MA2, A3Ch My Dream from Black Chevers: 1/11, 34.09 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  1232. MA3, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: Diskvalifikován

  1233. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIAOPEN 2014, 04. 07. 2014 - 06. 07. 2014

  1234. Agility Parkur A, A3Ch My Dream from Black Chevers: Diskvalifikován

  1235. Agility Parkur A, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: Diskvalifikován

  1236. Agility (Parkur A), A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: 15/43, 40.84 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  1237. Agility (Parkur A), A3Ch My Dream from Black Chevers: Diskvalifikován

  1238. Agility Parkur C, A3Ch My Dream from Black Chevers: Diskvalifikován

  1239. Agility Parkur C, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: Diskvalifikován

  1240. Agility (Parkur C), A3Ch My Dream from Black Chevers: 18/44, 36.5 s, 10.0 tr. b., 4.93 m/s

  1241. Agility (Parkur C), A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: 20/44, 44.0 s, 15.0 tr. b., 4.09 m/s

  1242. Agility Trial Parkur C, A3Ch My Dream from Black Chevers: 1/8, 35.44 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  1243. Agility Trial Parkur C, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: Diskvalifikován

  1244. Jumping Parkur B, A3Ch My Dream from Black Chevers: Diskvalifikován

  1245. Jumping Parkur B, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: Diskvalifikován

  1246. Jumping (Parkur B), A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: Diskvalifikován

  1247. Jumping (Parkur B), A3Ch My Dream from Black Chevers: Diskvalifikován

  1248. Strakonice - Strakonický dudák, 28. 06. 2014 - 29. 06. 2014

  1249. zkouška 1, A3Ch My Dream from Black Chevers: Diskvalifikován

  1250. zkouška 2, A3Ch My Dream from Black Chevers: 1/3, 43.76 s, 10.0 tr. b., 4.34 m/s

  1251. zkouška 3, A3Ch My Dream from Black Chevers: Diskvalifikován

  1252. Dobříš - ROYAL CANIN CUP 2014, 21. 06. 2014 - 22. 06. 2014

  1253. I. Agility, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: Diskvalifikován

  1254. I. Agility, A3Ch My Dream from Black Chevers: Diskvalifikován

  1255. II. Agility, A3Ch My Dream from Black Chevers: Diskvalifikován

  1256. II. Agility, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: Diskvalifikován

  1257. III. Agility, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: Diskvalifikován

  1258. III. Agility, A3Ch My Dream from Black Chevers: Diskvalifikován

  1259. II. Jumping, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: 19/47, 43.67 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  1260. II. Jumping, A3Ch My Dream from Black Chevers: Diskvalifikován

  1261. I. Jumping, A3Ch My Dream from Black Chevers: Diskvalifikován

  1262. I. Jumping, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: Diskvalifikován

  1263. Mrtník, Plzeň-Sever - Mrtnické trojzkoušky, 31. 05. 2014

  1264. Zkouška MA2/1 MA2, A3Ch My Dream from Black Chevers: Diskvalifikován

  1265. Zkouška MA2/2 MA2, A3Ch My Dream from Black Chevers: Diskvalifikován

  1266. Zkouška MA2/3 MA2, A3Ch My Dream from Black Chevers: 3/6, 42.21 s, 10.0 tr. b., 4.52 m/s

  1267. Frenštát pod Radhoštěm - Rainbow Race - 2. kolo QZ dospělých, 24. 05. 2014 - 25. 05. 2014

  1268. Agility - Malé finále , A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: 6/11, 38.58 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  1269. Agility Open I., A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: Diskvalifikován

  1270. Agility Open I., A3Ch My Dream from Black Chevers: Diskvalifikován

  1271. Agility Open II., A3Ch My Dream from Black Chevers: Diskvalifikován

  1272. Agility Open II., A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: Diskvalifikován

  1273. Jumping Open I., A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: 10/48, 32.86 s, 10.0 tr. b., 4.84 m/s

  1274. Jumping Open I., A3Ch My Dream from Black Chevers: Diskvalifikován

  1275. Jumping Open II., A3Ch My Dream from Black Chevers: Diskvalifikován

  1276. Jumping Open III, A3Ch My Dream from Black Chevers: Diskvalifikován

  1277. Jumping Open III, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: Diskvalifikován

  1278. Plzeň Doubravka - O plzeňského agiliťáka, 10. 05. 2014 - 11. 05. 2014

  1279. Agility neděle M, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: 1/22, 32.78 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  1280. Agility neděle M, A3Ch My Dream from Black Chevers: Diskvalifikován

  1281. Agility - sobota M, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: 1/19, 29.71 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  1282. Agility - sobota M, A3Ch My Dream from Black Chevers: Diskvalifikován

  1283. Jumping - neděle M, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: 1/19, 32.82 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  1284. Jumping - neděle M, A3Ch My Dream from Black Chevers: Diskvalifikován

  1285. Jumping - sobota M, A3Ch My Dream from Black Chevers: Diskvalifikován

  1286. Jumping - sobota M, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: Diskvalifikován

  1287. Zkoušky MA2, A3Ch My Dream from Black Chevers: Diskvalifikován

  1288. Zkoušky MA3, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: Diskvalifikován

  1289. Zkoušky neděle MA2, A3Ch My Dream from Black Chevers: Diskvalifikován

  1290. Zkoušky neděle MA3, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: 1/7, 34.96 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  1291. Praha - Horní Počernice - 7. Májová cena, 08. 05. 2014

  1292. Májová cena, Horní Počernice, Agility, A3Ch My Dream from Black Chevers: Diskvalifikován

  1293. Májová cena, Horní Počernice, Jumping, A3Ch My Dream from Black Chevers: Diskvalifikován

  1294. Májová cena, Horní Počernice, zkoušky, A3Ch My Dream from Black Chevers: Diskvalifikován

  1295. Děčín - DogFriends kvalifikačky 2014 - 1. QZ dospělých, 26. 04. 2014 - 27. 04. 2014

  1296. Agility 1, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: 6/49, 42.26 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  1297. Agility 1, A3Ch My Dream from Black Chevers: Diskvalifikován

  1298. Agility 2, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: 3/50, 33.3 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  1299. Agility 2, A3Ch My Dream from Black Chevers: Diskvalifikován

  1300. Finále, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: 6/16, 35.19 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  1301. Jumping 1, A3Ch My Dream from Black Chevers: Diskvalifikován

  1302. Jumping 1, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: Diskvalifikován

  1303. Jumping 2, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: 6/50, 33.37 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  1304. Jumping 2, A3Ch My Dream from Black Chevers: Diskvalifikován

  1305. Zkouška, A3Ch My Dream from Black Chevers: Diskvalifikován

  1306. Řitka - ZKOUŠKY duben 2014, 25. 04. 2014

  1307. 1.zk MA2, A3Ch My Dream from Black Chevers: Diskvalifikován

  1308. 2.zk MA2, A3Ch My Dream from Black Chevers: Diskvalifikován

  1309. Všetice u Neveklova - „Zimní pohár“ 6, 06. 04. 2014

  1310. JUMPING 1, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: Diskvalifikován

  1311. JUMPING 1, A3Ch My Dream from Black Chevers: Diskvalifikován

  1312. JUMPING 2, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: 6/19, 34.38 s, 5.0 tr. b., 4.13 m/s

  1313. JUMPING 2, A3Ch My Dream from Black Chevers: Diskvalifikován

  1314. MA2, A3Ch My Dream from Black Chevers: Diskvalifikován

  1315. MA3, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: 6/8, 42.31 s, 5.0 tr. b., 4.16 m/s

  1316. Horšovský Týn - Domažlice - Halové závody O Kozinův čakan, 22. 03. 2014 - 23. 03. 2014

  1317. So_agility M, A3Ch My Dream from Black Chevers: 5/19, 34.35 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  1318. So_agility M, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: Diskvalifikován

  1319. So_jumping M, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: Diskvalifikován

  1320. So_jumping M, A3Ch My Dream from Black Chevers: Diskvalifikován

  1321. So_ MA2, A3Ch My Dream from Black Chevers: Diskvalifikován

  1322. So_ MA3, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: 3/7, 43.78 s, 10.0 tr. b., 4.27 m/s

  1323. Neveklov - 31. Dvojzkoušky, 15. 03. 2014

  1324. Heroutice, 1. běh, A3Ch My Dream from Black Chevers: Diskvalifikován

  1325. Heroutice, 2. běh, A3Ch My Dream from Black Chevers: Diskvalifikován

  1326. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup (3/3), 08. 03. 2014 - 09. 03. 2014

  1327. Agility, A3Ch My Dream from Black Chevers: 6/15, 30.45 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  1328. Agility, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: Diskvalifikován

  1329. Finále, A3Ch My Dream from Black Chevers: Diskvalifikován

  1330. Jumping, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: 2/14, 27.58 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  1331. Jumping, A3Ch My Dream from Black Chevers: Diskvalifikován

  1332. Jumping, A3Ch My Dream from Black Chevers: Diskvalifikován

  1333. Jumping, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: Diskvalifikován

  1334. Zkouška, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: 2/10, 43.33 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  1335. Zkouška, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: 3/11, 38.08 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  1336. Zkouška, A3Ch My Dream from Black Chevers: Diskvalifikován

  1337. Zkouška, A3Ch My Dream from Black Chevers: Diskvalifikován

  1338. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup (2/3), 16. 02. 2014

  1339. Zkouška 1 MA2, A3Ch My Dream from Black Chevers: 1/4, 29.27 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  1340. Zkouška 1 MA3, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: 2/9, 34.97 s, 0.0 tr. b., 4.0 m/s

  1341. Zkouška 2 MA2, A3Ch My Dream from Black Chevers: Diskvalifikován

  1342. Zkouška 2 MA3, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: 6/9, 34.47 s, 10.47 tr. b., 3.92 m/s

  1343. Kladno - NONSTOP Jahodová party - SMALL/MEDIUM/VET., 25. 01. 2014 - 26. 01. 2014

  1344. Agility MA sobota, A3Ch My Dream from Black Chevers: Diskvalifikován

  1345. Jumping MA neděle, A3Ch My Dream from Black Chevers: Diskvalifikován

  1346. Jumping MA sobota, A3Ch My Dream from Black Chevers: Diskvalifikován

  1347. Zkoušky MA2 neděle, A3Ch My Dream from Black Chevers: Diskvalifikován

  1348. Zkoušky MA2 sobota, A3Ch My Dream from Black Chevers: Diskvalifikován

  1349. Praha 4 - Kateřinky - 1. TROJZKOUŠKY U AGIHOLEK, 26. 10. 2013

  1350. MA2, A3Ch My Dream from Black Chevers: Diskvalifikován

  1351. MA2, A3Ch My Dream from Black Chevers: Diskvalifikován

  1352. MA2, A3Ch My Dream from Black Chevers: Diskvalifikován

  1353. Praha - Horní Počernice - 28. Dvojzkoušky, 12. 10. 2013

  1354. 28. dvojzkousky, Horni Pocernice, beh 1, A3Ch My Dream from Black Chevers: Diskvalifikován

  1355. 28. dvojzkousky, Horni Pocernice, beh 2, A3Ch My Dream from Black Chevers: 4/10, 32.36 s, 5.0 tr. b., 5.16 m/s

  1356. Domažlice - Chodské podzimní trojzkoušky, 06. 10. 2013

  1357. Druhý MA2, A3Ch My Dream from Black Chevers: 2/5, 29.57 s, 5.0 tr. b., 5.17 m/s

  1358. První MA2, A3Ch My Dream from Black Chevers: Diskvalifikován

  1359. Třetí MA2, A3Ch My Dream from Black Chevers: Diskvalifikován

  1360. Soběslav - Skocime si s ... 3x zkouska agility, 28. 09. 2013

  1361. zkouška 1 MA2, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: Diskvalifikován

  1362. zkouška 2 MA2, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: 1/5, 35.39 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  1363. zkouška 3 MA2, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: Diskvalifikován

  1364. Ústí nad Labem - II. dvojzkoušky „Zvířatanakupují.cz“, 22. 09. 2013

  1365. Zka ne1, A3Ch My Dream from Black Chevers: Diskvalifikován

  1366. Zka ne2, A3Ch My Dream from Black Chevers: 1/3, 23.3 s, 5.0 tr. b., 5.71 m/s

  1367. Zka ne3, A3Ch My Dream from Black Chevers: Diskvalifikován

  1368. Ústí nad Labem - I. dvojzkoušky „Zvířatanakupují.cz“, 21. 09. 2013

  1369. Zka so1, A3Ch My Dream from Black Chevers: Diskvalifikován

  1370. Zka so2, A3Ch My Dream from Black Chevers: Diskvalifikován

  1371. Zka so3, A3Ch My Dream from Black Chevers: 2/4, 26.47 s, 5.0 tr. b., 5.29 m/s

  1372. Mariánské Lázně - Táborové agilitění 2xzkoušky + Jumping, 15. 09. 2013

  1373. Zkouška MA2, A3Ch My Dream from Black Chevers: 4/9, 31.0 s, 10.0 tr. b., 5.0 m/s

  1374. Zkouška 2 MA2, A3Ch My Dream from Black Chevers: Diskvalifikován

  1375. Podmitrov - Podmitrovské táborové zkouškování, 23. 08. 2013

  1376. 1_zkouška MA2, A3Ch My Dream from Black Chevers: Diskvalifikován

  1377. 2_zkouška MA2, A3Ch My Dream from Black Chevers: 1/2, 37.22 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  1378. 3_zkouška MA2, A3Ch My Dream from Black Chevers: Diskvalifikován

  1379. Horní Počernice - 2. dvojzkoušky Zviratanakupuji.cz, 14. 07. 2013

  1380. 1. zkouška MA2, A3Ch My Dream from Black Chevers: Diskvalifikován

  1381. 2. zkouška MA2, A3Ch My Dream from Black Chevers: Diskvalifikován

  1382. 3. zkouška MA2, A3Ch My Dream from Black Chevers: Diskvalifikován

  1383. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2013, 05. 07. 2013 - 07. 07. 2013

  1384. Agility, A3Ch My Dream from Black Chevers: 3/12, 38.01 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  1385. Agility, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: Diskvalifikován

  1386. Agility I BarkingHeads, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: 14/49, 49.57 s, 5.0 tr. b., 3.89 m/s

  1387. Agility I BarkingHeads, A3Ch My Dream from Black Chevers: Diskvalifikován

  1388. Agility II BarkingHeads, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: 25/46, 47.11 s, 15.0 tr. b., 3.99 m/s

  1389. Agility II BarkingHeads, A3Ch My Dream from Black Chevers: Diskvalifikován

  1390. Agility III ArdenGrange, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: Diskvalifikován

  1391. Agility III ArdenGrange, A3Ch My Dream from Black Chevers: Diskvalifikován

  1392. Agility IV ArdenGrange, A3Ch My Dream from Black Chevers: Diskvalifikován

  1393. BarkingHeads GRAND FINAL, A3Ch My Dream from Black Chevers: 7/15, 35.86 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  1394. Jumping I BarkingHeads, A3Ch My Dream from Black Chevers: 4/50, 35.07 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  1395. Jumping I BarkingHeads, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: 24/50, 40.11 s, 10.0 tr. b., 4.11 m/s

  1396. Jumping II ArdenGrange, A3Ch My Dream from Black Chevers: 8/47, 35.87 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  1397. Jumping II ArdenGrange, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: 31/47, 39.51 s, 15.0 tr. b., 4.3 m/s

  1398. Kácov - Kácovský "Tuplák 1", 29. 06. 2013

  1399. Zkouška MA2, A3Ch My Dream from Black Chevers: Diskvalifikován

  1400. Zkouška MA2, A3Ch My Dream from Black Chevers: Diskvalifikován

  1401. Zkouška MA2, A3Ch My Dream from Black Chevers: Diskvalifikován

  1402. Žamberk - Žamberecké letní agility závody - 3. kvalifikačky, 22. 06. 2013 - 23. 06. 2013

  1403. Agility I., A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: 15/29, 45.53 s, 15.0 tr. b., 4.0 m/s

  1404. Agility I., A3Ch My Dream from Black Chevers: Diskvalifikován

  1405. Agility II., A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: 5/30, 38.41 s, 5.0 tr. b., 4.17 m/s

  1406. Agility II., A3Ch My Dream from Black Chevers: Diskvalifikován

  1407. Jumping I., A3Ch My Dream from Black Chevers: Diskvalifikován

  1408. Jumping I., A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: Diskvalifikován

  1409. Jumping II., A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: 14/25, 38.84 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  1410. Jumping II., A3Ch My Dream from Black Chevers: 16/25, 40.11 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  1411. Jumping III., A3Ch My Dream from Black Chevers: Diskvalifikován

  1412. Jumping III., A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: Diskvalifikován

  1413. Jumping IV., A3Ch My Dream from Black Chevers: 16/27, 29.84 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  1414. Jumping IV., A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: Diskvalifikován

  1415. Praha Horní Počernice - Odpolední dvojzkoušky, 14. 06. 2013

  1416. Zkouška II MA3, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: 2/4, 41.37 s, 15.0 tr. b., 4.25 m/s

  1417. Zkouška MA3, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: Diskvalifikován

  1418. Strážnice - MR Klubu Border Collií 2013, 07. 06. 2013 - 09. 06. 2013

  1419. Mistrovství BCCCZ Jednotlivci A2/A3 Agility 2.kolo, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: 43/113, 40.7 s, 10.0 tr. b., 4.82 m/s

  1420. Mistrovství BCCCZ Jednotlivci A2/A3 Agility 2.kolo, A3Ch My Dream from Black Chevers: Diskvalifikován

  1421. Mistrovství BCCCZ Jednotlivci A2/A3 Jumping 1.kolo, A3Ch My Dream from Black Chevers: 8/121, 34.91 s, 0.0 tr. b., 5.47 m/s

  1422. Mistrovství BCCCZ Jednotlivci A2/A3 Jumping 1.kolo, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: 13/121, 35.79 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  1423. Power a Speed - Hra A2/A3, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: 15/100, 24.44 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  1424. Power a Speed - Hra A2/A3, A3Ch My Dream from Black Chevers: Diskvalifikován

  1425. Speciální závod - 1.kolo - Jumping, A3Ch My Dream from Black Chevers: Diskvalifikován

  1426. Speciální závod - 1.kolo - Jumping, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: Diskvalifikován

  1427. Speciální závod - 2.kolo - Agility, A3Ch My Dream from Black Chevers: Diskvalifikován

  1428. Speciální závod - 2.kolo - Agility, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: Diskvalifikován

  1429. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: 17/124, 40.0 s, 10.0 tr. b., 4.55 m/s

  1430. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping, A3Ch My Dream from Black Chevers: Diskvalifikován

  1431. Česká Třebová - Východočeské mistrovství mládeže, 02. 06. 2013

  1432. AGILITY, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: 1/2, 37.82 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  1433. AGILITY, A3Ch My Dream from Black Chevers: Diskvalifikován

  1434. JUMPING, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: 1/2, 27.0 s, 5.0 tr. b., 5.37 m/s

  1435. JUMPING, A3Ch My Dream from Black Chevers: Diskvalifikován

  1436. Brno - Jarní Brno 2013 + 2. QZ 2013, 25. 05. 2013 - 26. 05. 2013

  1437. Agility, A3Ch My Dream from Black Chevers: Diskvalifikován

  1438. Agility, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: Diskvalifikován

  1439. Agility, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: Diskvalifikován

  1440. Agility, A3Ch My Dream from Black Chevers: Diskvalifikován

  1441. Jumping, A3Ch My Dream from Black Chevers: 12/44, 31.26 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  1442. Jumping, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: 25/44, 41.28 s, 21.28 tr. b., 3.51 m/s

  1443. Jumping, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: Diskvalifikován

  1444. Jumping, A3Ch My Dream from Black Chevers: Diskvalifikován

  1445. MA2, A3Ch My Dream from Black Chevers: 1/15, 35.13 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  1446. MA2, A3Ch My Dream from Black Chevers: Diskvalifikován

  1447. MA3, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: 2/18, 37.07 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  1448. MA3, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: Diskvalifikován

  1449. Mariánské Lázně - Víkend plný zkoušek, 18. 05. 2013 - 19. 05. 2013

  1450. Jumping M, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: 2/13, 32.33 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  1451. Jumping M M, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: 1/11, 29.22 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  1452. MA3 B MA3, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: 1/4, 41.16 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  1453. MA3 MA3, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: Diskvalifikován

  1454. Zkoušky MA3, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: Diskvalifikován

  1455. Zkoušky 2 MA3, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: Diskvalifikován

  1456. Přerov - Valašský zkouškový trojboj na Hané, 11. 05. 2013

  1457. 1. Agility, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: 5/8, 43.66 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  1458. 2. Agility, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: 6/8, 44.48 s, 20.0 tr. b., 3.98 m/s

  1459. 3. Agility, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: Diskvalifikován

  1460. Krupka - DogFriends FITMIN kvalifikačky, 27. 04. 2013 - 28. 04. 2013

  1461. Agility 1, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: 13/31, 33.98 s, 10.0 tr. b., 5.3 m/s

  1462. Agility 1, A3Ch My Dream from Black Chevers: Diskvalifikován

  1463. Agility 2, A3Ch My Dream from Black Chevers: Diskvalifikován

  1464. Agility 2, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: Diskvalifikován

  1465. Finále, A3Ch My Dream from Black Chevers: Diskvalifikován

  1466. Finále, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: Diskvalifikován

  1467. Jumping 1, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: 18/31, 32.01 s, 10.0 tr. b., 5.31 m/s

  1468. Jumping 1, A3Ch My Dream from Black Chevers: 19/31, 34.64 s, 10.0 tr. b., 4.91 m/s

  1469. Jumping 2, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: 4/30, 32.57 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  1470. Jumping 2, A3Ch My Dream from Black Chevers: 11/30, 33.88 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  1471. Zkouška, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: Diskvalifikován

  1472. Zkouška, A3Ch My Dream from Black Chevers: Diskvalifikován

  1473. Kutná Hora - Kutnohorský groš 4.ročník - CACAg + Mistrovství ČR Českých strakáčů, 21. 04. 2013

  1474. Agility CACAg M, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: 4/14, 36.15 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  1475. Agility CACAg M, A3Ch My Dream from Black Chevers: Diskvalifikován

  1476. Jumping CACAg M, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: 4/13, 30.28 s, 5.0 tr. b., 5.05 m/s

  1477. Jumping CACAg M, A3Ch My Dream from Black Chevers: Diskvalifikován

  1478. Jumping M, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: 1/13, 27.84 s, 0.0 tr. b., 5.68 m/s

  1479. Jumping M, A3Ch My Dream from Black Chevers: 4/13, 26.56 s, 5.0 tr. b., 5.95 m/s

  1480. Plzeň Doubravka - O PLZEŇSKÉHO AGILIŤÁKA, 20. 04. 2013 - 21. 04. 2013

  1481. sobota_agility_M M, A3Ch My Dream from Black Chevers: Diskvalifikován

  1482. sobota_agility_M M, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: Diskvalifikován

  1483. sobota_jump_M M, A3Ch My Dream from Black Chevers: 1/12, 36.22 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  1484. sobota_jump_M M, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: 3/12, 34.53 s, 5.0 tr. b., 5.13 m/s

  1485. sobota_Zkouška_MA2 MA2, A3Ch My Dream from Black Chevers: Diskvalifikován

  1486. sobota_Zkouška_MA3 MA3, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: 1/5, 40.72 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  1487. Řitka - ZKOUŠKY duben 2013, 19. 04. 2013

  1488. ZK 1 MA2, A3Ch My Dream from Black Chevers: Diskvalifikován

  1489. ZK 1 MA3, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: 2/2, 40.81 s, 15.0 tr. b., 3.82 m/s

  1490. zk 2 MA2, A3Ch My Dream from Black Chevers: Diskvalifikován

  1491. zk 2 MA3, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: Diskvalifikován

  1492. Praha - Jarní Hloubětínské dvojzkoušky I., 13. 04. 2013

  1493. MA2 - II MA2, A3Ch My Dream from Black Chevers: Diskvalifikován

  1494. MA2 - I MA2, A3Ch My Dream from Black Chevers: Diskvalifikován

  1495. Lukov - České středohoří - Lukovský apríl 2013, 06. 04. 2013

  1496. Zkouška 1 MA2, A3Ch My Dream from Black Chevers: 1/4, 40.45 s, 5.0 tr. b., 3.71 m/s

  1497. Zkouška 1 MA3, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: Diskvalifikován

  1498. Zkouška 2 MA2, A3Ch My Dream from Black Chevers: Diskvalifikován

  1499. Zkouška 2 MA3, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: 1/4, 33.16 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  1500. Zkouška 3 MA2, A3Ch My Dream from Black Chevers: Diskvalifikován

  1501. Zkouška 3 MA3, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: Diskvalifikován

  1502. Ratenice - Agi závody "Jelimánovy Jelikonoce", 01. 04. 2013

  1503. JUMPING M M, A3Ch My Dream from Black Chevers: Diskvalifikován

  1504. JUMPING M M, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: Diskvalifikován

  1505. OPEN M M, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: Diskvalifikován

  1506. OPEN M M, A3Ch My Dream from Black Chevers: Diskvalifikován

  1507. zkouška A2 MA2, A3Ch My Dream from Black Chevers: 5/7, 44.99 s, 15.0 tr. b., 3.42 m/s

  1508. zkouška A3 MA3, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: Diskvalifikován

  1509. Sokolov - Dolní Rychnov - 9. velikonoční závody agility, 30. 03. 2013

  1510. AGILITY M, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: Diskvalifikován

  1511. AGILITY M, A3Ch My Dream from Black Chevers: Diskvalifikován

  1512. Jumping M M, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: Diskvalifikován

  1513. Jumping M M, A3Ch My Dream from Black Chevers: Diskvalifikován

  1514. ZK MA2, A3Ch My Dream from Black Chevers: 1/3, 34.14 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  1515. ZK MA3, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: Diskvalifikován

  1516. Domažlice - Horšovský Týn - O Kozinův čakan, 23. 03. 2013 - 24. 03. 2013

  1517. Ne_Agility_ M, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: 4/19, 34.1 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  1518. Ne_Agility_ M, A3Ch My Dream from Black Chevers: Diskvalifikován

  1519. Ne_Jump_ M, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: 1/20, 28.28 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  1520. Ne_Jump_ M, A3Ch My Dream from Black Chevers: Diskvalifikován

  1521. Ne_ MA2, A3Ch My Dream from Black Chevers: Diskvalifikován

  1522. Ne_ MA3, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: 3/7, 32.66 s, 10.0 tr. b., 4.84 m/s

  1523. So_Agility_ M, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: 3/15, 28.98 s, 5.0 tr. b., 5.11 m/s

  1524. So_Agility_ M, A3Ch My Dream from Black Chevers: Diskvalifikován

  1525. So_Jump_ M, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: 1/15, 28.1 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  1526. So_Jump_ M, A3Ch My Dream from Black Chevers: 6/15, 35.58 s, 5.0 tr. b., 3.99 m/s

  1527. So_ MA2, A3Ch My Dream from Black Chevers: Diskvalifikován

  1528. So_ MA3, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: 1/4, 35.46 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  1529. Svojetice - 26. Dvojzkoušky, 16. 03. 2013

  1530. 26. dvojzkousky, Svojetice, beh 1, A3Ch My Dream from Black Chevers: 3/12, 29.44 s, 10.0 tr. b., 5.06 m/s

  1531. 26. dvojzkousky, Svojetice, beh 1, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: Diskvalifikován

  1532. 26. dvojzkousky, Svojetice, beh 2, A3Ch My Dream from Black Chevers: Diskvalifikován

  1533. 26. dvojzkousky, Svojetice, beh 2, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: Diskvalifikován

  1534. Řitka - ZKOUŠKY březen 2013, 15. 03. 2013

  1535. zk 1 MA2, A3Ch My Dream from Black Chevers: Diskvalifikován

  1536. zk 1 MA3, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: Diskvalifikován

  1537. zk 2 MA2, A3Ch My Dream from Black Chevers: Diskvalifikován

  1538. zk 2 MA3, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: 1/2, 35.44 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  1539. Svojetice - 25. Dvojzkoušky, 16. 02. 2013

  1540. 25. dvojzkoušky, Svojetice, běh 1, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: 2/7, 32.82 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  1541. 25. dvojzkoušky, Svojetice, běh 1, A3Ch My Dream from Black Chevers: Diskvalifikován

  1542. 25. dvojzkoušky, Svojetice, běh 2, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: 1/7, 32.94 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  1543. 25. dvojzkoušky, Svojetice, běh 2, A3Ch My Dream from Black Chevers: Diskvalifikován

  1544. Řitka - ZKOUŠKY - únor 2013, 08. 02. 2013

  1545. Zkouška1 MA2, A3Ch My Dream from Black Chevers: Diskvalifikován

  1546. Zkouška1 MA3, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: Diskvalifikován

  1547. Zkouška2 MA2, A3Ch My Dream from Black Chevers: 1/1, 32.72 s, 0.0 tr. b., 4.1 m/s

  1548. Zkouška2 MA3, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: Diskvalifikován

  1549. Kladno - NONSTOP Jahodová party - SMALL / MEDIUM / VET., 26. 01. 2013 - 27. 01. 2013

  1550. AGILITY-M, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: 3/29, 39.65 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  1551. AGILITY-M, A3Ch My Dream from Black Chevers: Diskvalifikován

  1552. Finále MA neděle, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: Diskvalifikován

  1553. JUMPING-M, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: 2/28, 35.54 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  1554. JUMPING-M, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: 5/29, 38.05 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  1555. JUMPING-M, A3Ch My Dream from Black Chevers: Diskvalifikován

  1556. JUMPING-M, A3Ch My Dream from Black Chevers: Diskvalifikován

  1557. MA2, A3Ch My Dream from Black Chevers: 9/10, 31.1 s, 15.0 tr. b., 4.44 m/s

  1558. MA2, A3Ch My Dream from Black Chevers: Diskvalifikován

  1559. MA3, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: 2/13, 33.8 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  1560. MA3, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: 3/13, 42.87 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  1561. Ratenice - Trojzkoušky "O Ratenickou Beranici", 29. 12. 2012

  1562. zkouška č.1 A3 MA3, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: 1/5, 42.0 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  1563. zkouška č.2 A3 MA3, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: Diskvalifikován

  1564. zkouška č.3 A3 MA3, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: Diskvalifikován

  1565. 1.zkouška A2 MA2, A3Ch My Dream from Black Chevers: Diskvalifikován

  1566. 2.zkouška A2 MA2, A3Ch My Dream from Black Chevers: Diskvalifikován

  1567. 3.zkouška A2 MA2, A3Ch My Dream from Black Chevers: Diskvalifikován

  1568. 4.ZKOUŠKA A3 MA3, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: Diskvalifikován

  1569. Řitka - ZKOUŠKY - prosinec 2012, 14. 12. 2012

  1570. Zkouška1 MA2, A3Ch My Dream from Black Chevers: Diskvalifikován

  1571. Zkouška1 MA3, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: Diskvalifikován

  1572. Zkouška2 MA2, A3Ch My Dream from Black Chevers: Diskvalifikován

  1573. Zkouška2 MA3, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: 1/2, 34.22 s, 5.0 tr. b., 4.44 m/s

  1574. Horka nad Moravou - O pohár Lovecké chaty II., 08. 12. 2012

  1575. Agility, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: 1/21, 40.59 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  1576. Agility, A3Ch My Dream from Black Chevers: Diskvalifikován

  1577. Jumping, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: 1/21, 32.38 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  1578. Jumping, A3Ch My Dream from Black Chevers: Diskvalifikován

  1579. Zkoušky, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: 2/7, 38.14 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  1580. Zkoušky, A3Ch My Dream from Black Chevers: Diskvalifikován

  1581. Hradištko u Sadské - Mikulášské dvojzkoušky, 02. 12. 2012

  1582. 1. zkouška MA2, A3Ch My Dream from Black Chevers: Diskvalifikován

  1583. 1. zkouška MA3, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: Diskvalifikován

  1584. 2. zkouška MA2, A3Ch My Dream from Black Chevers: Diskvalifikován

  1585. 2. zkouška MA3, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: Diskvalifikován

  1586. Kladno - Jahodová bowle, 01. 12. 2012 - 02. 12. 2012

  1587. AGILITY-M, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: 10/23, 35.29 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  1588. AGILITY-M, A3Ch My Dream from Black Chevers: Diskvalifikován

  1589. JUMPING-M, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: 7/23, 42.09 s, 5.09 tr. b., 4.28 m/s

  1590. JUMPING-M, A3Ch My Dream from Black Chevers: Diskvalifikován

  1591. MA2, A3Ch My Dream from Black Chevers: Diskvalifikován

  1592. MA3, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: Diskvalifikován

  1593. SVOJETICE - 24. Dvojzkoušky, 17. 11. 2012

  1594. 24. dvojzkousky, Svojetice, beh 1, A3Ch My Dream from Black Chevers: 1/12, 26.5 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  1595. 24. dvojzkousky, Svojetice, beh 1, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: 1/4, 31.12 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  1596. 24. dvojzkousky, Svojetice, beh 2, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: 2/4, 36.25 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  1597. 24. dvojzkousky, Svojetice, beh 2, A3Ch My Dream from Black Chevers: 5/12, 34.22 s, 10.0 tr. b., 4.27 m/s

  1598. Skochovice - 8. PRAGIL - ARION 2012, 27. 10. 2012 - 28. 10. 2012

  1599. Agility , A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: 1/13, 30.84 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  1600. Agility , A3Ch My Dream from Black Chevers: Diskvalifikován

  1601. Jumping, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: 2/18, 21.97 s, 0.0 tr. b., 6.65 m/s

  1602. Jumping, A3Ch My Dream from Black Chevers: 3/18, 23.28 s, 0.0 tr. b., 6.27 m/s

  1603. Zkoušky, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: 8/11, 38.03 s, 15.0 tr. b., 4.52 m/s

  1604. Zkoušky, A3Ch My Dream from Black Chevers: Diskvalifikován

  1605. Zkoušky jmp, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: Diskvalifikován

  1606. Zkoušky jmp, A3Ch My Dream from Black Chevers: Diskvalifikován

  1607. Zkoušky jmp, A3Ch My Dream from Black Chevers: Diskvalifikován

  1608. Domažlice - Jirklovka - Chodské podzimní dvojzkoušky, 20. 10. 2012

  1609. Zkoušky_1 MA3, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: Diskvalifikován

  1610. Zkoušky_2 MA3, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: 2/2, 34.07 s, 10.0 tr. b., 4.64 m/s

  1611. Plzeň Křimice - O pohár Václava, 28. 09. 2012

  1612. Agility, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: Diskvalifikován

  1613. Agility, A3Ch My Dream from Black Chevers: Diskvalifikován

  1614. Jumping, A3Ch My Dream from Black Chevers: 8/20, 36.8 s, 5.0 tr. b., 4.32 m/s

  1615. Jumping, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: 11/20, 34.09 s, 10.0 tr. b., 4.66 m/s

  1616. MA1, A3Ch My Dream from Black Chevers: Diskvalifikován

  1617. MA2, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: Diskvalifikován

  1618. Most - II. ročník Poháru Rastavy, 22. 09. 2012 - 23. 09. 2012

  1619. Agility M, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: 1/16, 31.41 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  1620. Agility M, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: 7/16, 34.35 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  1621. Agility M, A3Ch My Dream from Black Chevers: 8/16, 33.32 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  1622. Agility M, A3Ch My Dream from Black Chevers: Diskvalifikován

  1623. Jumping M, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: 5/16, 40.0 s, 5.0 tr. b., 4.03 m/s

  1624. Jumping M, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: Diskvalifikován

  1625. Jumping M, A3Ch My Dream from Black Chevers: Diskvalifikován

  1626. Jumping M, A3Ch My Dream from Black Chevers: Diskvalifikován

  1627. Zkouška MA1, A3Ch My Dream from Black Chevers: Diskvalifikován

  1628. Zkouška MA1, A3Ch My Dream from Black Chevers: Diskvalifikován

  1629. Zkouška MA2, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: 1/9, 31.84 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  1630. Zkouška MA2, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: 2/8, 29.44 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  1631. Mariánské Lázně - Táborové agilitění, 09. 09. 2012

  1632. Agility M, A3Ch My Dream from Black Chevers: Diskvalifikován

  1633. Jumping M, A3Ch My Dream from Black Chevers: Diskvalifikován

  1634. Zkoušky MA1, A3Ch My Dream from Black Chevers: 1/3, 20.9 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  1635. Cvikov - 8. Cvikovské zkoušky, 09. 08. 2012

  1636. Zkouška agility MA1, A3Ch My Dream from Black Chevers: Diskvalifikován

  1637. Zkouška agility MA2, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: Diskvalifikován

  1638. Cvikov - 7. Cvikovské zkoušky, 06. 08. 2012

  1639. Zkouška MA1, A3Ch My Dream from Black Chevers: 1/5, 26.49 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  1640. Zkouška MA2, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: Diskvalifikován

  1641. Kaznějov - kaznějovské dvojzkoušky, 23. 06. 2012

  1642. II. Zkouška MA2, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: Diskvalifikován

  1643. I.Zkouška MA2, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: Diskvalifikován

  1644. Strážnice - Mezinárodní mistrovství border collií v agility, 01. 06. 2012 - 03. 06. 2012

  1645. Mistrovství BCCCZ jednotlivci A2/A3 Jumping L, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: Diskvalifikován

  1646. Mistrovství BCCCZ jednotlivci A2/A3 Jumping M, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: Diskvalifikován

  1647. Power & Speed A2/A3 M, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: Diskvalifikován

  1648. Speciální závod Agility L, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: Diskvalifikován

  1649. Speciální závod Jumping L, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: Diskvalifikován

  1650. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping L, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: Diskvalifikován

  1651. Skochovice - MR plemen - belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl a papilon. CACAg, 28. 04. 2012 - 29. 04. 2012

  1652. AGILITY I, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: Diskvalifikován

  1653. JUMPING I, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: Diskvalifikován

  1654. JUMPING II, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: Diskvalifikován

  1655. Most - Velikonoční pohár Rastavy, 07. 04. 2012

  1656. Agility M, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: Diskvalifikován

  1657. Jumping M, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: Diskvalifikován

  1658. Zkouška MA2, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: Diskvalifikován

  1659. Březí, okr. Plzeň - jih - Dvojzkoušky + jumping, 31. 03. 2012

  1660. JUMPING M, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: Diskvalifikován

  1661. 1. ZKOUŠKA MA2, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: Diskvalifikován

  1662. 2. ZKOUŠKA MA2, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: 2/6, 36.6 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  1663. Řitka - ZKOUŠKY - březen 2012, 23. 03. 2012

  1664. 12125 - Řitka zk1 - Březen, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: Diskvalifikován

  1665. 12125 - Řitka zk2 - Březen, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: Diskvalifikován

  1666. Svojetice - 21. Dvojzkoušky, 17. 03. 2012

  1667. 21. dvojzkousky, Svojetice, beh 1, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: Diskvalifikován

  1668. 21. dvojzkousky, Svojetice, beh 2, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: Diskvalifikován

  1669. Hradištko u Sadské - Hopsání u dědy Mráze (3. ročník), 11. 03. 2012

  1670. Dědovo agility M, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: 4/19, 44.82 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  1671. Dědův jumping M, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: 6/19, 32.22 s, 5.0 tr. b., 5.09 m/s

  1672. Postřižinské zkoušky MA2, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: Diskvalifikován

  1673. Březí, okr. Plzeň - jih - Dvojzkoušky, 18. 02. 2012

  1674. 1. ZKOUŠKA MA2, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: Diskvalifikován

  1675. 2. ZKOUŠKA MA2, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: Diskvalifikován

  1676. Řitka - ZKOUŠKY - únor 2012, 10. 02. 2012

  1677. MA2, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: 1/5, 32.69 s, 10.0 tr. b., 4.41 m/s

  1678. MA2, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: Diskvalifikován

  1679. Kladno - NONSTOP JAHODOVÁ PARTY SMALL + MEDIUM + VET, 28. 01. 2012 - 29. 01. 2012

  1680. JUMPING-M, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: Diskvalifikován

  1681. MA2, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: Diskvalifikován

  1682. Řitka - ZKOUŠKY - leden 2012, 20. 01. 2012

  1683. MA2, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: Diskvalifikován

  1684. MA2, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: Diskvalifikován

  1685. Svojetice - 19. halové Dvojzkoušky, 19. 11. 2011

  1686. 19. dvojzkousky, Svojetice, beh 1, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: 3/12, 34.09 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  1687. 19. dvojzkousky, Svojetice, beh 2, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: Diskvalifikován

  1688. Praha - Kyje - Podzimní Hloubětínské dvojzkoušky, 28. 10. 2011

  1689. Zkouška A2 II MA2, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: Diskvalifikován

  1690. Zkouška A2 I MA2, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: Diskvalifikován

  1691. České Budějovice - Říjnové čtyřzkoušky, 22. 10. 2011 - 23. 10. 2011

  1692. NE-MA2-1 MA2, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: Diskvalifikován

  1693. NE-MA2-2 MA2, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: Diskvalifikován

  1694. SO-MA2-1 MA2, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: Diskvalifikován

  1695. SO-MA2-2 MA2, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: Diskvalifikován

  1696. Domažlice - Jirklovka - Chodské podzimní dvojzkoušky, 01. 10. 2011

  1697. 1-MA2 MA2, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: Diskvalifikován

  1698. 2-MA2 MA2, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: 1/5, 36.21 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  1699. Praha Kyje - Mistrovství České republiky mládeže v agility, 17. 09. 2011 - 18. 09. 2011

  1700. Agility Junioři M, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: 13/21, 34.53 s, 10.0 tr. b., 4.66 m/s

  1701. Jumping Junioři M, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: 7/21, 36.02 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  1702. Most - O Pohár Rastavy, 03. 09. 2011 - 04. 09. 2011

  1703. AGILITY M, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: Diskvalifikován

  1704. JUMPING M, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: Diskvalifikován

  1705. ZKOUŠKA MA2, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: 1/4, 54.41 s, 7.41 tr. b., 3.05 m/s

  1706. Louny - Závody při LVT Louny - CACAg, 06. 08. 2011 - 07. 08. 2011

  1707. Agility M, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: Diskvalifikován

  1708. Zkouška MA2, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: Diskvalifikován

  1709. Brno - Intercanis agility, 25. 06. 2011 - 26. 06. 2011

  1710. Agility neděle M, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: 1/9, 36.91 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  1711. Jumping neděle M, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: Diskvalifikován

  1712. MA2neděle MA2, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: Diskvalifikován

  1713. Praha Kyje - Kvalifikační závod pro reprezentaci mládeže na European Open Junior, 23. 04. 2011 - 24. 04. 2011

  1714. Agility 1 Medium junioři, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: 8/20, 44.64 s, 18.64 tr. b., 3.83 m/s

  1715. Agility 2 Medium junioři, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: 10/20, 46.53 s, 25.53 tr. b., 3.63 m/s

  1716. Agility 3 Medium junioři, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: Diskvalifikován

  1717. Agility 4 Medium junioři, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: Diskvalifikován

  1718. Jumping 1 Medium junioři, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: 15/20, 40.28 s, 21.28 tr. b., 4.02 m/s

  1719. Jumping 2 Medium junioři, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: 17/20, 39.78 s, 16.78 tr. b., 3.85 m/s

  1720. Sekvence 1 Medium junioři, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: 8/20, 41.62 s, 18.62 tr. b., 2.33 m/s

  1721. Praha - Kyje - Jarní Hloubětínské dvojzkoušky - II., 10. 04. 2011

  1722. Agility MA2, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: Diskvalifikován

  1723. Agility MA2 - 2., A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: 6/20, 33.74 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  1724. Praha - Kyje - Jarní Hloubětínské dvojzkoušky I., 09. 04. 2011

  1725. Agility MA2, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: 6/22, 32.64 s, 5.0 tr. b., 4.99 m/s

  1726. Agility MA2 - 2., A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: 11/22, 35.34 s, 10.0 tr. b., 4.39 m/s

  1727. České Budějovice - Březnové čtyřzkoušky, 26. 03. 2011 - 27. 03. 2011

  1728. Ne-MA2-1 MA2, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: 1/7, 32.97 s, 10.0 tr. b., 4.7 m/s

  1729. Ne-MA2-2 MA2, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: Diskvalifikován

  1730. So-MA2-1 MA2, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: 6/9, 37.59 s, 15.0 tr. b., 4.42 m/s

  1731. So-MA2-2 MA2, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: Diskvalifikován

  1732. Řitka - Zkoušky, 11. 03. 2011

  1733. MA2, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: Diskvalifikován

  1734. MA2_II, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: Diskvalifikován

  1735. Ranch El Paso Svojetice - 15. Dvojzkoušky, 12. 02. 2011

  1736. Svojetice dvojzkoušky běh 1, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: Diskvalifikován

  1737. Svojetice dvojzkoušky běh 2, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: 9/16, 37.63 s, 10.0 tr. b., 4.33 m/s

  1738. Řitka - Zkoušky, 28. 01. 2011

  1739. MA2, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: 2/7, 32.34 s, 5.0 tr. b., 3.87 m/s

  1740. MA2_2, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: 1/7, 31.12 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  1741. Louny - Posilvestrovské skotačení o sněhovou vločku, 08. 01. 2011 - 09. 01. 2011

  1742. AGILITY, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: Diskvalifikován

  1743. JUMPING, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: 10/23, 43.82 s, 12.82 tr. b., 3.79 m/s

  1744. MA2, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: 11/15, 26.82 s, 10.0 tr. b., 4.88 m/s

  1745. Praha - Kyje - Novoroční Dráček 2011, 01. 01. 2011

  1746. Agility MA2, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: Diskvalifikován

  1747. Jumping MA2, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: 2/4, 33.09 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  1748. Praha Kyje - Podzimní dvojzkoušky, 28. 10. 2010

  1749. Agility MA1, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: Diskvalifikován

  1750. Agility MA1 - 2., A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: 1/12, 25.79 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  1751. České Budějovice - Říjnové čtyřzkoušky, 23. 10. 2010 - 24. 10. 2010

  1752. MA1, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: 1/5, 39.6 s, 10.0 tr. b., 4.14 m/s

  1753. MA1, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: 1/5, 36.81 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  1754. MA1 - 2, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: 1/5, 33.41 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  1755. MA1 - 2, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: 3/5, 46.47 s, 10.0 tr. b., 3.92 m/s

  1756. Kutná Hora - Emilův dvojskok - 2x zkoušky, 10. 10. 2010

  1757. MA1, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: 1/9, 33.59 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  1758. MA1, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: 3/9, 44.0 s, 0.0 tr. b., 4.05 m/s

  1759. ZKO Cvikov - 2. Cvikovské zkoušky agility, 06. 08. 2010

  1760. ZKOUŠKA AGILITY MA2, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: Diskvalifikován