044318

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Kristýna Hrůza, Nejaknyt Zone

    Arrow_down

Pes

  1. A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire, Border kolie

    Arrow_down

Výsledky

  1. Čerčany - Kvalifikační závod na World Agility Open (WAO) 2024, 19. 01. 2024 - 21. 01. 2024

  2. Agility II 500: 13/46, 40.52 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  3. Agility I 500: 15/46, 37.95 s, 5.0 tr. b., 5.45 m/s

  4. Jumping II 500: Diskvalifikován

  5. Jumping I 500: 9/47, 37.47 s, 0.0 tr. b., 5.6 m/s

  6. Ratenice - Silvestrovské dvojzkoušky, 31. 12. 2023

  7. ZkA. II. MLA3: 2/7, 34.87 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  8. ZkA. I. MLA3: 2/7, 41.38 s, 5.0 tr. b., 5.0 m/s

  9. Kladno - Vánoční Dvojzkoušky (čtvrtek), 28. 12. 2023

  10. 1. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  11. 2. Zkouška MLA3: 3/8, 40.49 s, 5.0 tr. b., 5.19 m/s

  12. Kladno - Vánoční zkoušky trochu jinak + A0, 09. 12. 2023

  13. 1. Zkouška MLA3: 1/5, 38.94 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  14. 2. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  15. Trutnov - Mistrovství České republiky, 09. 09. 2023 - 10. 09. 2023

  16. Agility družstev ML: 19/42, 46.44 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  17. Agility jednotlivci ML: 10/39, 45.09 s, 5.0 tr. b., 4.88 m/s

  18. Jumping družstev ML: 21/42, 44.97 s, 10.0 tr. b., 4.85 m/s

  19. Jumping jednotlivci ML: 9/41, 37.53 s, 0.0 tr. b., 5.86 m/s

  20. Praha - Chuchle - PRAGUE AGILITY PARTY, 14. 07. 2023 - 16. 07. 2023

  21. FRIDAY - AGILITY INDIVIDUALS INTERMEDIATE: 5/64, 44.72 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  22. FRIDAY - AGILITY TEAMS INTERMEDIATE: 11/66, 44.63 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  23. FRIDAY - JUMPING TEAMS INTERMEDIATE: Diskvalifikován

  24. SATURDAY - AGILITY TEAMS INTERMEDIATE: 26/57, 43.2 s, 5.0 tr. b., 5.09 m/s

  25. SATURDAY - JUMPING TEAMS INTERMEDIATE: 7/66, 39.18 s, 0.0 tr. b., 5.62 m/s

  26. SUNDAY - AGILITY INDIVIDUALS INTERMEDIATE: 21/62, 39.92 s, 5.0 tr. b., 5.51 m/s

  27. SUNDAY - JUMPING INDIVIDUALS INTERMEDIATE: Diskvalifikován

  28. Rožnov pod Radhoštěm - 2. Kvalifikační závod na AWC, EO, IMCA, 03. 06. 2023 - 04. 06. 2023

  29. Agility 4 I: Diskvalifikován

  30. Agility 5 I: 4/35, 39.97 s, 0.0 tr. b., 5.5 m/s

  31. Agility 6 I: Diskvalifikován

  32. Jumping 4 I: Diskvalifikován

  33. Jumping 5 I: 12/35, 38.01 s, 5.0 tr. b., 5.47 m/s

  34. Jumping 6 I: 3/34, 35.36 s, 0.0 tr. b., 5.85 m/s

  35. Liberec - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 20. 05. 2023 - 21. 05. 2023

  36. Agility 1 Intermediate: Diskvalifikován

  37. Agility 2 Intermediate: 5/36, 39.27 s, 0.0 tr. b., 5.58 m/s

  38. Jumping 1 Intermediate: 9/38, 38.46 s, 10.0 tr. b., 5.51 m/s

  39. Jumping 2 Intermediate: 12/38, 36.63 s, 5.0 tr. b., 5.41 m/s

  40. Dolní Počernice - Dolnopočernické dvojzkoušky, 08. 05. 2023

  41. IA3 I: Diskvalifikován

  42. IA3 II: Diskvalifikován

  43. Ejpovice - D.Y.Z. - Cesta za duhový most III. (+ A0), 01. 05. 2023

  44. 1. zkouška MLA3: 1/4, 41.39 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  45. 2. zkouška MLA3: Diskvalifikován

  46. Roudnice nad Labem - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, IMCA, 22. 04. 2023 - 23. 04. 2023

  47. QA1 Agility: 10/43, 41.85 s, 5.0 tr. b., 5.21 m/s

  48. QA2 Agility: 7/43, 39.58 s, 5.0 tr. b., 4.95 m/s

  49. QA3 Agility: 15/42, 40.97 s, 10.0 tr. b., 5.32 m/s

  50. QJ1 Jumping: 11/44, 36.92 s, 5.0 tr. b., 5.47 m/s

  51. QJ2 Jumping: 7/43, 39.57 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  52. QJ3 Jumping: 3/38, 36.61 s, 0.0 tr. b., 5.68 m/s

  53. Studenec u Trutnova - Březnové dvojzkoušky (i pro PARA), 26. 03. 2023

  54. II. zkouška: 1/3, 39.5 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  55. I. zkouška: Diskvalifikován

  56. Kladno - Zkoušky trochu jinak + A0, 25. 03. 2023

  57. 1. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  58. 2. Zkouška MLA3: 1/4, 45.01 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  59. Terezín - DogFriends Cup 2023 (3/3), 11. 03. 2023 - 12. 03. 2023

  60. MLA3 I: Diskvalifikován

  61. MLA3 II: 1/7, 45.72 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  62. MLA3 III: Diskvalifikován

  63. MLA3 IV: Diskvalifikován

  64. Čerčany - Kvalifikační závod na World Agility Open (WAO) 2023, 20. 01. 2023 - 22. 01. 2023

  65. Agility III 500: 3/29, 42.95 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  66. Agility II 500: 14/36, 48.48 s, 10.0 tr. b., 4.54 m/s

  67. Agility I 500: 6/36, 36.57 s, 0.0 tr. b., 6.02 m/s

  68. Jumping III 500: 7/33, 38.67 s, 5.0 tr. b., 5.69 m/s

  69. Jumping II 500: 15/36, 37.8 s, 5.0 tr. b., 5.82 m/s

  70. Jumping I 500: 10/36, 38.86 s, 5.0 tr. b., 5.48 m/s

  71. Terezín - DogFriends Cup 2023 (1/3), 14. 01. 2023

  72. Jumping2+3 ML: 3/14, 30.74 s, 5.0 tr. b., 5.43 m/s

  73. MLA3 I: 1/7, 38.16 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  74. MLA3 II: 2/7, 39.53 s, 5.0 tr. b., 5.29 m/s

  75. KLADNO - Jahodová BOWLE, 26. 11. 2022 - 27. 11. 2022

  76. Agility FINÁLE ML : Diskvalifikován

  77. Agility OPEN sobota ML: Diskvalifikován

  78. Jumping ML neděle: 2/19, 39.06 s, 5.0 tr. b., 5.58 m/s

  79. Jumping sobota ML: Diskvalifikován

  80. Zkouška MLA3 neděle: Diskvalifikován

  81. Zkouška MLA3 sobota : Diskvalifikován

  82. KLADNO - Jahodová zahřívačka, 25. 11. 2022

  83. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  84. 2. zkouška MLA3: 1/3, 39.55 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  85. Kladno - UFO Trojzkoušky (sobota), 05. 11. 2022

  86. 1. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  87. 2. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  88. 3. Zkouška MLA3: 2/2, 42.99 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  89. Kladno - TGI Friday odpolední dvojzkoušky, 14. 10. 2022

  90. 1. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  91. 2. Zkouška MLA3: 1/3, 39.04 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  92. Ratenice - KCHBO OPEN + Mistrovství plemen Českých strakatých psů, pyrenejskych ovčáků a špiců, 01. 10. 2022

  93. Agility OPEN ML: 3/18, 41.26 s, 5.0 tr. b., 5.24 m/s

  94. Jumping OPEN ML: 1/17, 31.96 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  95. ZkA. I. MLA3: 1/8, 38.26 s, 0.0 tr. b., 5.57 m/s

  96. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2022

  97. Agility ML Krmení.cz: Diskvalifikován

  98. Jumping ML PET2Me registr zvířat: 8/24, 38.71 s, 10.0 tr. b., 5.11 m/s

  99. Zkouška MLA3 Vento.cz PPP: 1/9, 42.71 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  100. Mrtník, Plzeň - sever - Podzimní dvojzkoušky, 24. 09. 2022

  101. 1. Zkouška MLA3: 1/6, 44.8 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  102. 2. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  103. Mohelnice - Mistrovství České republiky, 03. 09. 2022 - 04. 09. 2022

  104. Agility: 33/58, 41.54 s, 10.0 tr. b., 5.3 m/s

  105. Agility Družstva - výsledky jako jednotlivci: 11/58, 34.12 s, 5.0 tr. b., 5.8 m/s

  106. Jumping: 17/58, 41.47 s, 5.0 tr. b., 5.31 m/s

  107. Jumping Družstva - výsledky jako jednotlivci: 4/59, 39.95 s, 0.0 tr. b., 5.51 m/s

  108. Ratenice - Prázdninové zkoušky I., 30. 07. 2022

  109. ZkA. II. MLA3: 2/5, 37.74 s, 10.0 tr. b., 4.72 m/s

  110. ZkA. I. MLA3: Diskvalifikován

  111. Čechy - Liberec - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 18. 06. 2022 - 19. 06. 2022

  112. Agility 1 ML: 8/48, 38.36 s, 5.0 tr. b., 5.42 m/s

  113. Agility 2 ML: Diskvalifikován

  114. Jumping 1 ML: 16/49, 39.91 s, 10.0 tr. b., 5.51 m/s

  115. Jumping 2 ML: 1/43, 35.46 s, 0.0 tr. b., 6.2 m/s

  116. Rokycany - Rokycanská skočná, 04. 06. 2022

  117. Zkouška 1 MLA3: Diskvalifikován

  118. Zkouška 2 MLA3: Diskvalifikován

  119. Čechy - Trutnov - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 21. 05. 2022 - 22. 05. 2022

  120. Agility 1 ML: 9/45, 41.81 s, 5.0 tr. b., 5.26 m/s

  121. Agility 2 ML: Diskvalifikován

  122. Jumping 1 ML: 9/45, 37.27 s, 5.0 tr. b., 5.85 m/s

  123. Jumping 2 ML: 5/43, 40.24 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  124. Trutnov - Páteční rozjezd, 20. 05. 2022

  125. 1. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  126. Ejpovice - D.Y.Z. - Cesta za duhový most II., 08. 05. 2022

  127. Jumping A2 + A3 ML: 1/6, 31.7 s, 5.0 tr. b., 5.24 m/s

  128. Zkouška A3 ML: 1/3, 37.3 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  129. Zkouška II. A3 ML: 2/3, 40.07 s, 10.0 tr. b., 4.92 m/s

  130. PRAHA - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 30. 04. 2022 - 01. 05. 2022

  131. Agility II ML: Diskvalifikován

  132. Agility I ML: 1/5, 37.18 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  133. Jumping III ML: 1/5, 37.17 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  134. Jumping II ML: 2/5, 37.98 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  135. Jumping I ML: 1/5, 34.66 s, 0.0 tr. b., 5.51 m/s

  136. Roudnice nad Labem - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, 23. 04. 2022 - 24. 04. 2022

  137. QA1 Agility: 24/108, 42.13 s, 5.0 tr. b., 5.22 m/s

  138. QA2 Agility: 24/107, 40.09 s, 5.0 tr. b., 5.46 m/s

  139. QA3 Agility: 28/66, 43.18 s, 10.0 tr. b., 5.09 m/s

  140. QJ1 Jumping: Diskvalifikován

  141. QJ2 Jumping: 45/108, 40.4 s, 10.0 tr. b., 5.45 m/s

  142. QJ3 Jumping: 34/104, 39.5 s, 15.92 tr. b., 5.16 m/s

  143. Roudnice nad Labem - Páteční rozjezd, 22. 04. 2022

  144. Zkouška LA3: 5/26, 40.71 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  145. 2. Zkouška LA3: 6/21, 45.25 s, 10.0 tr. b., 4.86 m/s

  146. Ratenice - Dubnové Canviťácké dvojzkoušky, 03. 04. 2022

  147. ZkA. II. MLA3: 2/4, 38.75 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  148. ZkA. I. MLA3: Diskvalifikován

  149. Kladno Rozdělov - Agility pro Ukrajinu, 19. 03. 2022 - 20. 03. 2022

  150. Neděle Jumping2+3 ML: Diskvalifikován

  151. Neděle MLA3 I: 1/5, 45.66 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  152. Neděle MLA3 II: Diskvalifikován

  153. Sobota Jumping2+3 ML: 2/4, 32.48 s, 5.0 tr. b., 5.17 m/s

  154. Sobota MLA3 I: 1/2, 41.35 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  155. Sobota MLA3 II: Diskvalifikován

  156. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2022 (3/3), 05. 03. 2022 - 06. 03. 2022

  157. FINÁLE ML: Diskvalifikován

  158. neděle Jumping2+3 ML: Diskvalifikován

  159. neděle MLA3: Diskvalifikován

  160. Sobota Jumping2+3 ML: 4/12, 39.9 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  161. sobota MLA3 I: Diskvalifikován

  162. sobota MLA3 II: Diskvalifikován

  163. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2022 (2/3), 11. 02. 2022 - 12. 02. 2022

  164. Sobota Jumping2+3 ML: 3/14, 38.53 s, 5.0 tr. b., 5.29 m/s

  165. Sobota MLA3 I.: Diskvalifikován

  166. Sobota MLA3 II.: 2/9, 36.89 s, 0.0 tr. b., 5.5 m/s

  167. Čerčany - Zimní pohár 4 "Czech Imp" - 9.ročník, 05. 02. 2022

  168. Czech Imp Jump MiniLarge: 2/16, 22.43 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  169. Jumping 1 - MiniLarge: 6/16, 39.37 s, 10.0 tr. b., 5.23 m/s

  170. Jumping 2 - MiniLarge: 2/16, 39.18 s, 5.0 tr. b., 5.59 m/s

  171. Čerčany - Kvalifikační závod na WAO, 21. 01. 2022 - 23. 01. 2022

  172. Agility III 500: Diskvalifikován

  173. Agility II 500: Diskvalifikován

  174. Agility I 500: Diskvalifikován

  175. Jumping III 500: 3/22, 44.94 s, 10.0 tr. b., 5.1 m/s

  176. Jumping II 500: 4/26, 38.17 s, 0.0 tr. b., 5.63 m/s

  177. Jumping I 500: 2/27, 36.59 s, 0.0 tr. b., 5.99 m/s

  178. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2022 (1/3), 07. 01. 2022 - 08. 01. 2022

  179. Jumping 2+3 ML: 1/13, 37.91 s, 0.0 tr. b., 5.59 m/s

  180. MLA3 So I: Diskvalifikován

  181. MLA3 So II: 4/8, 48.38 s, 15.0 tr. b., 4.55 m/s

  182. Studenec - 2x2 zkoušky + 3x jumpingy, 12. 11. 2021 - 14. 11. 2021

  183. III. zkouška A3 ML: Diskvalifikován

  184. II. zkouška A3 ML: 1/1, 33.22 s, 0.0 tr. b., 5.87 m/s

  185. IV. zkouška A3 ML: Diskvalifikován

  186. I. zkouška A3 ML: 1/1, 34.89 s, 0.0 tr. b., 5.56 m/s

  187. Strážiště - Odpolední 2x zkoušky, 05. 11. 2021

  188. II. zkouška A3 ML: 1/4, 33.9 s, 5.0 tr. b., 5.34 m/s

  189. I. zkoušk A3 ML: 1/4, 38.81 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  190. Ejpovice - Nejaknyt podzimní trojzkoušky, 30. 10. 2021

  191. 1. zkouška A3 ML: 1/4, 34.26 s, 0.0 tr. b., 5.43 m/s

  192. 2. zkouška A3 ML: 1/4, 34.23 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  193. 3. zkouška A3 ML: 1/4, 35.41 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  194. Plzeň Doubravka - PLZEŇSKÉ DVOUZKOUŠKY, 09. 10. 2021 - 10. 10. 2021

  195. 1. Zkouška MLA3 neděle: 1/4, 32.11 s, 0.0 tr. b., 5.73 m/s

  196. 1. Zkouška MLA3 sobota: 1/3, 35.88 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  197. 2. Zkouška MLA3 neděle: 1/4, 35.43 s, 5.0 tr. b., 5.81 m/s

  198. 2. Zkouška MLA3 sobota: 1/3, 36.16 s, 0.0 tr. b., 5.84 m/s

  199. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 02. 10. 2021 - 03. 10. 2021

  200. Agility II ML: 1/4, 37.82 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  201. Agility I ML: 1/4, 33.33 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  202. Jumping III ML: 1/4, 28.91 s, 0.0 tr. b., 5.47 m/s

  203. Jumping II ML: Diskvalifikován

  204. Jumping I ML: Diskvalifikován

  205. Kosmonosy - Odpolední zkoušky, 29. 09. 2021

  206. 1. zkouška A3 ML: 2/5, 44.16 s, 10.0 tr. b., 4.94 m/s

  207. 2. zkouška A3 ML: 1/5, 39.9 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  208. Nymburk - Dvojzkoušky podzimní rovnodennosti, 19. 09. 2021

  209. 1. zkouška MLA3: 1/4, 41.99 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  210. 2. zkouška MLA3: Diskvalifikován

  211. Mariánské Lázně - Rozloučení s létem, 18. 09. 2021 - 19. 09. 2021

  212. Jumping ML: Diskvalifikován

  213. Zkouška ML3: 1/8, 35.5 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  214. Pardubice - Svítkov - III. Perníčkové dvojzkoušky, 11. 09. 2021

  215. 1. zkouška: Diskvalifikován

  216. 2. zkouška: 2/4, 37.57 s, 5.0 tr. b., 5.86 m/s

  217. Dolní Přím-Probluz - Odpolední dvojzkousky, 05. 09. 2021

  218. Zkouška 1: Diskvalifikován

  219. Zkouška 2: Diskvalifikován

  220. Ejpovice - D.Y.Z. - Cesta za duhový most I., 04. 09. 2021

  221. Jumping ML: 4/5, 34.81 s, 10.81 tr. b., 4.45 m/s

  222. Zkouška I. A3 ML: 1/3, 35.69 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  223. Zkouška II. A3 ML: 2/3, 35.35 s, 5.0 tr. b., 5.23 m/s

  224. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 080, 22. 08. 2021

  225. 1.zkouška: 1/4, 33.15 s, 5.0 tr. b., 5.73 m/s

  226. 2.zkouška: 1/4, 38.08 s, 0.0 tr. b., 5.51 m/s

  227. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 079, 21. 08. 2021

  228. 1.zkouška: 2/3, 41.99 s, 10.0 tr. b., 4.69 m/s

  229. 2.zkouška: 1/3, 38.95 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  230. Beroun - Letní dvojzkoušky, 15. 08. 2021

  231. 1. Zkouška MLA3: 1/3, 37.05 s, 5.0 tr. b., 5.72 m/s

  232. 2. Zkouška MLA3: 1/3, 40.44 s, 5.0 tr. b., 5.22 m/s

  233. Kladno - Rakeťácké dvojzkoušky a jumping 4, 14. 08. 2021

  234. 1. Zkouška MLA3: 1/4, 41.56 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  235. 2. Jumping ML: 2/6, 34.08 s, 10.0 tr. b., 5.4 m/s

  236. 2. Zkouška MLA3: 4/4, 46.43 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  237. Ejpovice - Nejaknyt odpolední dvojzkoušky, 02. 07. 2021

  238. Zkouška A3 ML: Diskvalifikován

  239. Zkouška A3 ML II.: 1/4, 37.72 s, 5.0 tr. b., 5.09 m/s

  240. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  241. Agility 1 ML: 13/34, 38.54 s, 20.0 tr. b., 5.6 m/s

  242. Agility 2 ML: Diskvalifikován

  243. Jumping 1 ML: Diskvalifikován

  244. Jumping 2 ML: Diskvalifikován

  245. Trutnov - START QZ!, 18. 06. 2021

  246. 1. zkouška A3 ML: Diskvalifikován

  247. 1. zkouška A3 ML: Diskvalifikován

  248. 2. zkouška A3 ML: 1/5, 43.13 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  249. 2. zkouška A3 ML: 1/5, 43.13 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  250. Lysá nad Labem - Jelení trojzkoušky 2 (neděle), 23. 05. 2021

  251. 1. Zkouška MLA3: 5/10, 39.52 s, 5.0 tr. b., 4.96 m/s

  252. 2. Zkouška MLA3: 2/10, 37.81 s, 5.0 tr. b., 5.29 m/s

  253. 3. Zkouška MLA3: 2/10, 35.28 s, 0.0 tr. b., 5.75 m/s

  254. Lysá nad Labem - Jelení trojzkoušky 2 (sobota), 22. 05. 2021

  255. 1. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  256. 2. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  257. 3. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  258. Studenec u Trutnova - Vánoční jumpingy, 12. 12. 2020

  259. Jumping I: 1/12, 31.57 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  260. Jumping II: 5/12, 36.79 s, 5.0 tr. b., 5.44 m/s

  261. Jumping light: 2/12, 25.23 s, 0.0 tr. b., 5.51 m/s

  262. Beroun - Zimní pohár "Czech Imp" - 8.ročník, 05. 12. 2020

  263. Czech Imp Jump MiniLarge: 9/16, 20.43 s, 5.0 tr. b., 5.29 m/s

  264. Jumping 1 - MiniLarge: 6/16, 36.92 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  265. Jumping 2 - MiniLarge: 1/16, 37.15 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  266. Dolní Rychnov - Rychnovské dvojzkoušky, 03. 10. 2020

  267. 1. zkouška MLA3: 2/4, 32.91 s, 10.0 tr. b., 5.29 m/s

  268. 2. zkouška MLA3: Diskvalifikován

  269. 3. zkouška MLA3: 1/3, 32.8 s, 15.0 tr. b., 5.12 m/s

  270. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility, 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020

  271. Agility Individual: Diskvalifikován

  272. Agility Squads as Individual: Diskvalifikován

  273. Jumping Individual: 12/34, 36.94 s, 5.0 tr. b., 5.17 m/s

  274. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  275. Mohelnice - Havliczech XXV., 25. 09. 2020

  276. Trial I.: Diskvalifikován

  277. TRIAL II.: Diskvalifikován

  278. Marianské Lázně - Rozloučení s létem, 12. 09. 2020 - 13. 09. 2020

  279. SO Agility ML: 1/15, 33.63 s, 0.0 tr. b., 5.47 m/s

  280. So Jumping ML: 1/16, 31.47 s, 0.0 tr. b., 5.43 m/s

  281. SO Zkouška ML3: 2/9, 42.99 s, 10.0 tr. b., 5.12 m/s

  282. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 11. 09. 2020

  283. Druhá zkouška: 1/3, 36.86 s, 5.0 tr. b., 5.07 m/s

  284. První zkouška: 1/3, 35.82 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  285. Čebín - Čebínský král, 05. 09. 2020 - 06. 09. 2020

  286. Agility Large So: Diskvalifikován

  287. Jumping Large So: Diskvalifikován

  288. LA3 So: Diskvalifikován

  289. Čebín - Páteční minidvojzkoušky, 04. 09. 2020

  290. LA3 I.: Diskvalifikován

  291. LA3 II.: Diskvalifikován

  292. Kladno - Rakeťácké dvojzkoušky a jumping, 26. 07. 2020

  293. 1. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  294. 2. Jumping ML: Diskvalifikován

  295. 2. Zkouška MLA3: 1/4, 38.65 s, 0.0 tr. b., 5.43 m/s

  296. Halenkovice - Halenkovické dvojzkoušky II, 24. 07. 2020

  297. druhá zkouška A3 ML: Diskvalifikován

  298. první zkouška A3 ML: Diskvalifikován

  299. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  300. I. agility ML: Diskvalifikován

  301. II. agility ML: Diskvalifikován

  302. II. jumping ML: Diskvalifikován

  303. I. jumping ML: 4/37, 35.19 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  304. TRUTNOV - Start QZ - 2x zkoušky, 19. 06. 2020

  305. II. zkouška A3 ML: 2/8, 39.88 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  306. I. zkouška A3 ML: 2/8, 41.67 s, 15.0 tr. b., 5.02 m/s

  307. Krapice - Krapické jumpingy, 16. 02. 2020

  308. Jumping ML 1: 1/6, 26.64 s, 0.0 tr. b., 5.56 m/s

  309. Jumping ML 2: 3/6, 40.89 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  310. Jumping ML 3: 1/6, 36.03 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  311. Strážiště - Jumpingy superhrdinů, 13. 10. 2019

  312. Batmanův jumping L: 6/21, 27.72 s, 5.0 tr. b., 5.09 m/s

  313. Jumping superhrdinů L: 3/21, 33.09 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  314. Kapitánský jumping L: 5/21, 33.53 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  315. Plzeň - O PLZEŇSKÉHO AGILIŤÁKA 2019, 27. 04. 2019 - 28. 04. 2019

  316. Agility sobota L: 21/51, 32.97 s, 10.0 tr. b., 5.25 m/s

  317. Jumping sobota L: 17/50, 33.73 s, 10.0 tr. b., 4.86 m/s

  318. Zkouška sobota LA3: 7/21, 38.56 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  319. Mariánské Lázně - Velikonoční zkoušky na Lidu, 22. 04. 2019

  320. Zkouška III LA3: Diskvalifikován

  321. Zkouška II LA3: Diskvalifikován

  322. Zkouška I LA3: 4/17, 40.3 s, 5.0 tr. b., 5.31 m/s

  323. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  324. Agility I: Diskvalifikován

  325. Agility II: 62/165, 39.98 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  326. Jumping I: 75/169, 34.29 s, 10.0 tr. b., 5.34 m/s

  327. Beroun - Dvojzkoušky agility VI., 06. 04. 2019

  328. LA3 I.: 8/22, 41.52 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  329. LA3 II.: Diskvalifikován

  330. LA3 III.: 1/21, 33.77 s, 0.0 tr. b., 5.51 m/s

  331. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 05. 04. 2019

  332. Druhá zkouška LA3: 1/6, 35.37 s, 5.0 tr. b., 5.57 m/s

  333. První zkouška LA3: Diskvalifikován

  334. Řitka - Zkoušky - březen 2019, 22. 03. 2019

  335. 1. zkouška LA3: 4/10, 43.37 s, 5.0 tr. b., 3.92 m/s

  336. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  337. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 15. 03. 2019

  338. Druhá zkouška LA3: 1/8, 36.84 s, 5.0 tr. b., 5.21 m/s

  339. První zkouška LA3: Diskvalifikován

  340. Kladno - Packu na to!, 03. 03. 2019

  341. II. zkouška LA3: 7/24, 38.58 s, 10.0 tr. b., 5.05 m/s

  342. I. zkouška LA3: 2/24, 42.6 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  343. Řitka - Zkoušky - únor 2019, 22. 02. 2019

  344. 1. zkouška LA3: 7/10, 40.91 s, 15.0 tr. b., 4.06 m/s

  345. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  346. Řitka - Zkoušky - prosinec 2018, 07. 12. 2018

  347. 1. zkouška LA3: 2/11, 38.66 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  348. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  349. Kladno - Listopadové zkoušky, 17. 11. 2018 - 18. 11. 2018

  350. II. zkouška LA3: Diskvalifikován

  351. I. zkouška LA3: 4/19, 41.8 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  352. Kladno - Zkoušky NKÚ IV., 16. 11. 2018

  353. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  354. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  355. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 09. 11. 2018

  356. Druhá zkouška LA2: 1/12, 30.01 s, 0.0 tr. b., 5.5 m/s

  357. První zkouška LA2: 1/12, 31.28 s, 0.0 tr. b., 5.53 m/s

  358. Praha - Dvojzkoušky Toulcův Dvůr, 27. 10. 2018

  359. LA2 1: Diskvalifikován

  360. LA2 2: 1/15, 33.97 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  361. Královice u Slaného - Dvojzkoušky + 9. MČR SUPER G, 20. 10. 2018 - 21. 10. 2018

  362. Druhá zkouška neděle LA2: Diskvalifikován

  363. První zkouška neděle LA2: 3/7, 31.88 s, 10.0 tr. b., 5.27 m/s

  364. SuperG Challenge agility L: Diskvalifikován

  365. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 12. 10. 2018

  366. Druhá zkouška LA2: 2/8, 34.44 s, 5.0 tr. b., 5.26 m/s

  367. První zkokuška LA2: 1/8, 29.84 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  368. Ptýrov - Fly FACTOR III. 2018, 30. 09. 2018

  369. Agility L: Diskvalifikován

  370. Jumping L: 6/37, 37.32 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  371. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  372. Ždírec - Ždírecké podzimní dvojzkoušky, 29. 09. 2018

  373. LA2-1 LA2: Diskvalifikován

  374. LA2-2 LA2: Diskvalifikován

  375. Křimice - O pohár Václava, 28. 09. 2018

  376. Zkouška 1 LA2: Diskvalifikován

  377. Zkouška 2 LA2: 1/22, 37.34 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  378. Mrtník, Plzeň-Sever - Pohodové dvojzkoušky na Brabcovně, 15. 09. 2018

  379. _1.LA2 LA2: Diskvalifikován

  380. _2.LA2 LA2: Diskvalifikován

  381. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 14. 09. 2018

  382. A1 - druhá zkouška LA1: 1/10, 24.78 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  383. A1 - první zkouška LA1: 1/10, 30.85 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  384. Zlechov - 9. Zlechovské trojzkoušky, 01. 09. 2018

  385. 1.Zkouška LA1: 2/10, 31.34 s, 10.0 tr. b., 4.98 m/s

  386. 2.Zkouška LA1: Diskvalifikován

  387. 3.Zkouška LA1: Diskvalifikován

  388. Kladno - Zkoušky NKÚ III., 23. 08. 2018

  389. 1. Zk LA1: Diskvalifikován

  390. 2. Zk LA1: 1/14, 29.33 s, 0.0 tr. b., 5.46 m/s

  391. Dobříš - Dobříšský trojboj (2x jumping, tuneliáda) + hry agility, 19. 08. 2018

  392. Jumping 1 L L: 10/33, 32.28 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  393. Jumping 2 L L: 15/33, 34.56 s, 15.0 tr. b., 4.75 m/s

  394. Slalomář L L: 4/20, 12.75 s, 0.0 tr. b., 4.0 m/s

  395. Tuneliáda L L: 25/31, 16.04 s, 5.0 tr. b., 5.74 m/s

  396. Ptýrov - Odpolední 2x zkoušky, 16. 08. 2018

  397. II. zkouška LA1: 2/10, 34.35 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  398. I. zkouška LA1: 5/10, 28.38 s, 10.0 tr. b., 5.0 m/s

  399. Cvikov - 29. Cvikovské zkoušky agility, 13. 08. 2018

  400. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  401. Praha - 4. FRONTLINE Agi Duo zkoušky PESOPARK, 11. 08. 2018

  402. 1. BĚH LA1: 3/19, 41.23 s, 10.0 tr. b., 4.05 m/s

  403. 2. BĚH LA1: 1/19, 28.79 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  404. Kosmonosy - Kosmonoské trojzkoušky, 29. 07. 2018

  405. 1.ZkA - LA1: Diskvalifikován

  406. 2.ZkA - LA1: 9/13, 25.28 s, 15.0 tr. b., 5.46 m/s

  407. 3.ZkA - LA1: Diskvalifikován