082018

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Lenka Krejčí, ZKO Vysoké Mýto

    Arrow_down

Pes

  1. Archie Richmond Silky Dafnee, Sheltie

    Arrow_down

Výsledky

  1. Brno - Agility Collie & Sheltie Cup, 19. 11. 2022

  2. Agility I Sheltie: Diskvalifikován

  3. Jumping II Sheltie: 17/36, 32.86 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  4. Jumping I Sheltie: Diskvalifikován

  5. Studenec u Trutnova - 4x zkoušky a 3x jumpingy, 04. 11. 2022 - 06. 11. 2022

  6. 3. zkouška A3 M: 1/4, 42.48 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  7. 4. zkouška A3 M: Diskvalifikován

  8. Sedlec u Mikulova - PINK dvojzkoušky s Cibulkou, 29. 10. 2022

  9. 1. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  10. 2. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  11. Kutná Hora - O kutnohorský groš - podzimní edice + MČR KKCHŠ, 15. 10. 2022

  12. Agility open M: 5/13, 47.81 s, 8.81 tr. b., 3.51 m/s

  13. 1. jumping open M: Diskvalifikován

  14. 2. jumping open M: 6/13, 35.07 s, 5.0 tr. b., 4.05 m/s

  15. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 19.ročník a Speciál BŠO v agility 15.ročník Sezemice, 28. 09. 2022

  16. Agility M: 2/13, 41.38 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  17. Jumping M: Diskvalifikován

  18. Zkouška MA3: 1/3, 45.37 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  19. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 18. 09. 2022

  20. Agility: Diskvalifikován

  21. Jumping: 3/12, 35.6 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  22. Zkoušky: 3/6, 45.18 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  23. Žamberk - O pohár Fitmin 2022, 07. 08. 2022

  24. Agility: 2/12, 37.9 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  25. Jumping M3: Diskvalifikován

  26. Zkouška M3: 2/5, 39.07 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  27. Česká Třebová - Podhorské jumpingy, 17. 07. 2022

  28. Jumping 1 A2 + A3: 1/8, 30.18 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  29. Jumping 2 A2 + A3: Diskvalifikován

  30. Jumping 3 A2 + A3: 4/8, 21.12 s, 0.16 tr. b., 5.68 m/s

  31. Čechy - Liberec - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 18. 06. 2022 - 19. 06. 2022

  32. Agility 1 M: Diskvalifikován

  33. Agility 2 M: 19/55, 46.25 s, 10.0 tr. b., 4.54 m/s

  34. Jumping 1 M: Diskvalifikován

  35. Jumping 2 M: Diskvalifikován

  36. Hrádek u Pardubic - DvojZkoušky, 29. 05. 2022

  37. II. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  38. I. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  39. Čechy - Trutnov - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 21. 05. 2022 - 22. 05. 2022

  40. Agility 1 M: 35/72, 58.89 s, 17.89 tr. b., 3.68 m/s

  41. Agility 2 M: Diskvalifikován

  42. Jumping 1 M: Diskvalifikován

  43. Jumping 2 M: Diskvalifikován

  44. Sedlec u Mikulova - Czech cup 2022, 08. 05. 2022

  45. 1. Agility M - Z l e t.: 5/21, 42.74 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  46. 2. Agility M - Z l e t.: 5/21, 43.26 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  47. 3. Jumping M - Z l e t.: 16/21, 43.29 s, 10.0 tr. b., 5.01 m/s

  48. Sedlec u Mikulova - Zkouškový Czech cup aneb Czech cupový rozjezd, 07. 05. 2022

  49. 1. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  50. 2. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  51. PRAHA - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 30. 04. 2022 - 01. 05. 2022

  52. Agility II M: 15/41, 62.83 s, 22.83 tr. b., 3.47 m/s

  53. Agility I M: 13/49, 48.17 s, 5.0 tr. b., 4.03 m/s

  54. Jumping III M: Diskvalifikován

  55. Jumping II M: Diskvalifikován

  56. Jumping I M: 6/43, 35.95 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  57. Jumping IV M - šeltií: Diskvalifikován

  58. Kutná Hora - O Kutnohorský groš + MČR bearded collií a MČR chodských psů, 09. 04. 2022

  59. Agility Open M: 4/18, 47.05 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  60. Jumping Open M: Diskvalifikován

  61. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  62. Studenec u Trutnova - OPSION 078, 12. 03. 2022

  63. 1.zkouška: 1/4, 44.21 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  64. 2.zkouška: Diskvalifikován

  65. 3.zkouška: 1/4, 45.46 s, 5.0 tr. b., 4.25 m/s

  66. Studenec u Trutnova - Únorové dvojzkoušky, 12. 02. 2022

  67. II. zkouška: 1/7, 38.29 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  68. I. zkouška: Diskvalifikován

  69. Studenec u Trutnova - OPSION 077, 05. 02. 2022

  70. 1.zkouška: Diskvalifikován

  71. 2.zkouška: Diskvalifikován

  72. 3.zkouška: Diskvalifikován

  73. Studenec u Trutnova - OPSION 076, 08. 01. 2022

  74. 1.zkouška: 1/6, 43.3 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  75. 2.zkouška: Diskvalifikován

  76. 3.zkouška: 3/6, 48.35 s, 5.35 tr. b., 4.03 m/s

  77. Studenec - Vánoční zkoušky a jumpingy, 30. 12. 2021 - 02. 01. 2022

  78. ČT - 1. zkouška A3 M: Diskvalifikován

  79. ČT - 2. zkouška A3 M: 2/3, 40.27 s, 5.0 tr. b., 4.32 m/s

  80. SO - 1. zkouška A3 M: Diskvalifikován

  81. SO - 2. zkoušku A3 M: 1/4, 54.94 s, 8.94 tr. b., 3.75 m/s

  82. Brno - Agility Collie & Sheltie Cup, 20. 11. 2021

  83. Agility - Sheltie: 5/30, 43.23 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  84. Grand Final - Sheltie: 4/14, 35.62 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  85. Jumping II - Sheltie: 3/30, 29.27 s, 0.0 tr. b., 5.71 m/s

  86. Jumping I - Sheltie: 4/30, 29.47 s, 0.0 tr. b., 5.46 m/s

  87. Studenec u Trutnova - Podzimní závody STUDENEC + MČR kníračů a bíglů, 28. 10. 2021

  88. Agility Open: Diskvalifikován

  89. Jumping Light: 2/22, 25.23 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  90. Jumping Open: Diskvalifikován

  91. Hrádek u Pardubic - Zkoušky, 16. 10. 2021

  92. Zkouška II. MA3: 1/2, 47.16 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  93. Zkouška I. MA3: Diskvalifikován

  94. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 02. 10. 2021 - 03. 10. 2021

  95. Agility II M: 21/32, 53.69 s, 10.0 tr. b., 3.76 m/s

  96. Agility I M: 6/38, 39.65 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  97. Jumping III M: 9/32, 32.28 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  98. Jumping II M: 19/33, 40.68 s, 10.68 tr. b., 3.88 m/s

  99. Jumping I M: Diskvalifikován

  100. Jumping IV M - šeltií: 2/10, 34.6 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  101. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 18. ročník a Speciál BŠO v agility 14. ročník, 25. 09. 2021

  102. Agility M: 3/18, 37.67 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  103. Jumping M: 4/18, 29.96 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  104. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  105. Pardubice - Svítkov - III. Perníčkové dvojzkoušky, 11. 09. 2021

  106. 1. zkouška: Diskvalifikován

  107. 2. zkouška: Diskvalifikován

  108. Dolní Přím-Probluz - Odpolední dvojzkousky, 05. 09. 2021

  109. Zkouška 1: Diskvalifikován

  110. Zkouška 2: 3/5, 38.5 s, 5.0 tr. b., 5.14 m/s

  111. Třešť - Šiškobraní, 21. 08. 2021

  112. Agility M: 4/21, 51.03 s, 18.03 tr. b., 3.72 m/s

  113. Jumping M : Diskvalifikován

  114. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  115. Mladá Boleslav - Mistrovství ČR Australských kelpií a Welsh corgi + dvojzkoušky, 31. 07. 2021 - 01. 08. 2021

  116. Agility M: 7/11, 45.31 s, 5.0 tr. b., 4.13 m/s

  117. Jumping M: Diskvalifikován

  118. Zkouška M A3 - I. : Diskvalifikován

  119. Zkouška M A3 - II. : Diskvalifikován

  120. Zkouška M A3 - Ne: 4/9, 47.88 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  121. Česká Třebová - Podhorské jumpingy, 18. 07. 2021

  122. Jumping 1 - A2+A3: 5/10, 38.55 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  123. Jumping 2 - A2+A3: Diskvalifikován

  124. Jumping 3 - A2+A3: 7/10, 31.91 s, 0.91 tr. b., 4.39 m/s

  125. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky, 02. 07. 2021

  126. 1. zkouška: 5/9, 43.89 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  127. 2. zkouška: Diskvalifikován

  128. Morava - Mohelnice - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  129. Agility I: Diskvalifikován

  130. Agility II: Diskvalifikován

  131. Jumping I: Diskvalifikován

  132. Jumping II: Diskvalifikován

  133. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky IV., 12. 06. 2021

  134. 1.zkouška: Diskvalifikován

  135. 2.zkouška: Diskvalifikován

  136. Třešť - Fitmin K.A.T. Cup, 05. 06. 2021 - 06. 06. 2021

  137. 1. zkouška MA2 SO: Diskvalifikován

  138. 2. zkouška MA2 SO: Diskvalifikován

  139. 3. zkouška MA2 SO: 1/5, 42.09 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  140. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky, 28. 05. 2021

  141. 1. zkouška: 2/8, 38.54 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  142. 2. zkouška: Diskvalifikován

  143. Studenec u Trutnova - Vánoční jumpingy, 12. 12. 2020

  144. Jumping I: Diskvalifikován

  145. Jumping II: 6/14, 36.54 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  146. Jumping light: 7/14, 28.62 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  147. Studenec u Trutnova - Podzimní závody STUDENEC + speciál chodských psů a beaglů, 11. 10. 2020

  148. Jumping light: 2/14, 29.69 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  149. Jumping open: Diskvalifikován

  150. Mohelnice - Havliczech XXV., 25. 09. 2020

  151. Trial I.: 2/5, 50.48 s, 10.0 tr. b., 3.86 m/s

  152. TRIAL II.: Diskvalifikován

  153. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií, 12. 09. 2020

  154. Agility M: Diskvalifikován

  155. Jumping M: Diskvalifikován

  156. Tuneliáda M: 16/37, 36.76 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  157. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 17.ročník a Speciál BŠO v agility 13.ročník Sezemice, 05. 09. 2020

  158. Agility M: 7/12, 55.48 s, 10.0 tr. b., 3.79 m/s

  159. Jumping M: 2/12, 32.14 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  160. Zkouška MA2: 1/3, 52.55 s, 7.55 tr. b., 3.67 m/s

  161. Třešť - Šiškobraní, 29. 08. 2020

  162. Agility M: Diskvalifikován

  163. Jumping M: Diskvalifikován

  164. Zkouška MA2: 1/6, 47.56 s, 0.0 tr. b., 3.78 m/s

  165. Žamberk - O pohár Fitmin 2020, 02. 08. 2020

  166. Agility: 4/10, 49.41 s, 5.0 tr. b., 4.05 m/s

  167. Jumping M2: 1/4, 41.11 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  168. Zkouška M2: Diskvalifikován

  169. Třešť - Ztřeštěnky, 18. 07. 2020

  170. Druhá MA2: Diskvalifikován

  171. První MA2: 1/6, 43.02 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  172. Třetí MA2: 2/6, 47.01 s, 10.01 tr. b., 3.55 m/s

  173. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky III. - druhý pokus :-), 27. 06. 2020

  174. 1.zkouška: 1/2, 42.6 s, 10.0 tr. b., 3.87 m/s

  175. 2.zkouška: 2/2, 70.97 s, 36.97 tr. b., 2.11 m/s

  176. Studenec u Trutnova - Zkoušky a jumpingy superhrdinů, 30. 05. 2020 - 31. 05. 2020

  177. II. zkouška MA2: Diskvalifikován

  178. I. zkouška MA2: 3/6, 58.7 s, 17.7 tr. b., 3.49 m/s

  179. Pardubice-Svítkov - III. Májové dvojzkoušky, 23. 05. 2020

  180. 1. zkouška A2: 3/4, 59.52 s, 20.52 tr. b., 3.16 m/s

  181. 2. zkouška A2: 3/4, 48.03 s, 6.03 tr. b., 3.91 m/s

  182. Studenec u Trutnova - OPSION 067, 07. 03. 2020

  183. 7.studenecká: 5/6, 43.48 s, 10.0 tr. b., 3.91 m/s

  184. 8.studenecká: Diskvalifikován

  185. 9.studenecká: 3/6, 38.96 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  186. Studenec u Trutnova - OPSION 066, 15. 02. 2020

  187. 4.studenecká: Diskvalifikován

  188. 5.studenecká: Diskvalifikován

  189. 6.studenecká: Diskvalifikován

  190. Ratenice - Lednové dvojzkoušky, 19. 01. 2020

  191. ZkA. MA1 I.: 3/11, 34.79 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s

  192. ZkA. MA1 II.: 3/11, 32.46 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  193. Ratenice - www.kampojedu22.12.nazavody.cz, 22. 12. 2019

  194. ZkA. MA1 I.: 1/8, 38.03 s, 10.0 tr. b., 3.73 m/s

  195. ZkA. MA1 II.: 2/8, 36.52 s, 0.0 tr. b., 4.08 m/s

  196. Studenec u Trutnova - OPSION 065, 23. 11. 2019

  197. 1.studenecká: Diskvalifikován

  198. 2.studenecká: Diskvalifikován

  199. 3.studenecká: 1/7, 37.44 s, 0.0 tr. b., 3.74 m/s

  200. Brno - Agility Collie & Sheltie Cup, 16. 11. 2019

  201. Stars of the Future: 3/6, 34.33 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  202. Pňov - Předhradí - O PŇOVSKÝ POHÁR, 12. 10. 2019

  203. Agility M: Diskvalifikován

  204. Jumping M: 7/14, 48.93 s, 20.93 tr. b., 3.39 m/s

  205. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  206. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 08. 09. 2019

  207. Agility: 6/10, 63.51 s, 33.51 tr. b., 3.01 m/s

  208. Jumping: Diskvalifikován

  209. Zkouška: 1/2, 45.66 s, 7.66 tr. b., 3.48 m/s