082018

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Lenka Krejčí, ZKO Vysoké Mýto

    Arrow_down

Pes

  1. A3Ch Archie Richmond Silky Dafnee, Sheltie

    Arrow_down

Výsledky

  1. Kutná Hora - O kutnohorský groš, 13. 04. 2024

  2. Agility Open M: 2/18, 38.65 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  3. Jumping 1 Vlastní výběr M: 3/18, 21.48 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  4. Jumping 2 První šance M: Diskvalifikován

  5. Jumping 3 Druhá šance M: 9/18, 34.47 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  6. Čerčany - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, MČR 2024 kat. XS/S/M, 06. 04. 2024 - 07. 04. 2024

  7. QA1 Agility: 14/99, 44.91 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  8. QA2 Agility: Diskvalifikován

  9. QA3 Agility: Diskvalifikován

  10. QJ1 Jumping: Diskvalifikován

  11. QJ2 Jumping: 33/97, 39.08 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  12. QJ3 Jumping: 57/97, 40.07 s, 10.07 tr. b., 4.74 m/s

  13. Ratenice - 2x zkoušky, 28. 03. 2024 - 29. 03. 2024

  14. 3. zkouška A3 M: 2/7, 43.21 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  15. 4. zkouška A3 M: 2/7, 46.34 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  16. Čerčany - Mistr krátkých tratí" - 4.ročník, 09. 03. 2024

  17. Agility 1 - Medium: 8/23, 27.5 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  18. Agility 2 - Medium: 6/21, 30.18 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  19. Jumping 1 - Medium: 5/23, 21.72 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  20. Jumping 2 - Medium: 7/23, 22.35 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  21. Ratenice - Ratenice 3x zkoušky, 03. 03. 2024

  22. 1. zkouška A3 M: 3/9, 41.99 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  23. 2. zkouška A3 M: Diskvalifikován

  24. 3. zkouška A3 M: 4/9, 40.33 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  25. Studenec u Trutnova - 3x zkoušky, 17. 02. 2024 - 18. 02. 2024

  26. 1. zkouška A3 M: 1/5, 36.87 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  27. 2. zkouška A3 M: 2/5, 38.36 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  28. 3. zkouška A3 M: Diskvalifikován

  29. Studenec u Trutnova - OPSION 090, 03. 02. 2024

  30. 1.zkouška: Diskvalifikován

  31. 2.zkouška: Diskvalifikován

  32. 3.zkouška: 1/5, 41.26 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  33. Studenec u Trutnova - OPSION 089, 06. 01. 2024

  34. 1.zkouška: Diskvalifikován

  35. 2.zkouška: Diskvalifikován

  36. 3.zkouška: Diskvalifikován

  37. Ratenice - 3x zkoušky, 10. 12. 2023

  38. 1. zkouška A3 M: 1/10, 38.38 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  39. 2. zkouška A3 M: 3/10, 41.21 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  40. 3. zkouška A3 M: 7/10, 51.41 s, 17.41 tr. b., 3.4 m/s

  41. Ratenice - 3x zkoušky, 03. 12. 2023

  42. 1. zkouška A3 M: 2/8, 37.38 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  43. 2. zkouška A3 M: 2/8, 39.36 s, 5.0 tr. b., 4.32 m/s

  44. 3. zkouška A3 M: Diskvalifikován

  45. Osenice - Mistrovství ČR kříženců a psů bez PP + jumping A0, 26. 11. 2023

  46. Agility Open: Diskvalifikován

  47. Jumping Open: Diskvalifikován

  48. Horka nad Moravou - Havliczech 63 - 4 x A1, 2 x A3, 2 x A2 s Calibrou, 11. 11. 2023

  49. Zkouška I.: 2/9, 43.3 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  50. Zkouška II,: Diskvalifikován

  51. Studenec u Trutnova - 2x J0 + A1, 3x A2, 3x A3 zkoušky, 03. 11. 2023 - 05. 11. 2023

  52. 1. zkouška A3 M: Diskvalifikován

  53. 2. zkouška A3 M: 1/4, 45.75 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  54. 3. zkouška A3 M: Diskvalifikován

  55. Horka nad Moravou - Havliczech 60 s Calibrou - 4 x A3, 2 x A2 + 2 x A1, 21. 10. 2023

  56. Zkouška I.: Diskvalifikován

  57. Zkouška II.: 2/7, 46.54 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  58. Zkouška III.: 2/7, 48.17 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  59. Zkouška IV.: 1/7, 48.07 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  60. Kutná Hora - O kutnohorský groš - podzimní edice + MČR chodských psů, špiců a českých strakatých psů, 14. 10. 2023

  61. Agility open M: Diskvalifikován

  62. 1. jumping open M: Diskvalifikován

  63. 2. jumping open M: Diskvalifikován

  64. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 20.ročník a Speciál BŠO v agility 16.ročník, 30. 09. 2023

  65. Agility M: 1/7, 36.58 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  66. Jumping M: 4/7, 32.62 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  67. Zkouška M A3: 2/4, 43.5 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  68. Nymburk - Dvojzkoušky podzimní rovnodennosti + A0, 24. 09. 2023

  69. 1. zkouška MA3: 1/5, 44.78 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  70. 2. zkouška MA3: 2/5, 42.8 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  71. Trutnov - Mistrovství České republiky, 09. 09. 2023 - 10. 09. 2023

  72. Agility družstev M: Diskvalifikován

  73. Agility jednotlivci M: 10/65, 44.86 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  74. Jumping družstev M: Diskvalifikován

  75. Jumping jednotlivci M: Diskvalifikován

  76. Hrádek u Pardubic - 5. Zkoušky, 02. 09. 2023

  77. Zkouška MA3 I.: Diskvalifikován

  78. Zkouška MA3 II.: 1/5, 44.98 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  79. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 26. 08. 2023

  80. agility: 3/11, 39.84 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  81. jumping: 4/11, 36.55 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  82. zkoušky: Diskvalifikován

  83. Žamberk - O pohár Fitmin 2023, 13. 08. 2023

  84. Agility M: 2/12, 38.57 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  85. Junping M 3: 1/4, 36.63 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  86. Zkouška A3 M: Diskvalifikován

  87. Srch - Hradek - Brit Jump Cup, 22. 07. 2023

  88. Jump III. MA2 + A3: 3/8, 41.66 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  89. Jump II. MA2 + A3: 3/8, 35.58 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  90. Jump I. MA2 + A3: 3/8, 43.99 s, 10.0 tr. b., 5.0 m/s

  91. Mladá Boleslav - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 17. 06. 2023 - 18. 06. 2023

  92. Agility 1 M: 12/74, 47.02 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  93. Agility 2 M: 12/69, 49.87 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  94. Jumping 1 M: Diskvalifikován

  95. Jumping 2 M: 28/75, 34.16 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  96. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky VI. + A0, 10. 06. 2023

  97. 1. zkouška: Diskvalifikován

  98. 2. zkouška: 1/2, 46.19 s, 0.19 tr. b., 4.42 m/s

  99. Liberec - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 20. 05. 2023 - 21. 05. 2023

  100. Agility 1 M: Diskvalifikován

  101. Agility 2 M: Diskvalifikován

  102. Jumping 1 M: Diskvalifikován

  103. Jumping 2 M: Diskvalifikován

  104. Hrádek u Pardubic - 4. Zkoušky, 13. 05. 2023

  105. II. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  106. I. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  107. Třešť - Ztřeštěnky - trojzkoušky, 06. 05. 2023

  108. 1. zkouška MA3: Diskvalifikován

  109. 2. zkouška MA3: 3/8, 42.1 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  110. Žamberk - MR plemen, 29. 04. 2023 - 30. 04. 2023

  111. Agility II M: 24/47, 48.23 s, 10.0 tr. b., 4.11 m/s

  112. Agility I. M: 17/52, 49.66 s, 5.0 tr. b., 3.87 m/s

  113. Jumping III M: 11/47, 35.95 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  114. Jumping II. M: Diskvalifikován

  115. Jumping I. M: 17/47, 45.01 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  116. Jumping IV M - šeltií: 5/13, 34.05 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  117. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 16. 04. 2023

  118. Tuneliáda A2 + A3: 6/12, 30.74 s, 0.0 tr. b., 6.02 m/s

  119. 1. Zkouška: 3/8, 48.98 s, 5.0 tr. b., 4.16 m/s

  120. 2. Zkouška: Diskvalifikován

  121. Mladé Buky - Krkonošské trojzkoušky pro A1, A2 a A3, 18. 03. 2023

  122. 1. zkouška: Diskvalifikován

  123. 2. zkouška: Diskvalifikován

  124. 3. zkouška: 1/3, 41.97 s, 0.0 tr. b., 3.98 m/s

  125. Studenec u Trutnova - OPSION 086, 04. 03. 2023

  126. 1.zkouška: Diskvalifikován

  127. 2.zkouška: Diskvalifikován

  128. 3.zkouška: Diskvalifikován

  129. Studenec u Trutnova - OPSION 085, 04. 02. 2023

  130. 1.zkouška: Diskvalifikován

  131. 2.zkouška: Diskvalifikován

  132. 3.zkouška: 3/10, 45.19 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  133. Ratenice - Lednové dvojzkoušky "23", 29. 01. 2023

  134. ZkA. II. MA3: Diskvalifikován

  135. ZkA. I. MA3: 1/11, 46.95 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  136. Studenec u Trutnova - OPSION 084, 07. 01. 2023

  137. 1.zkouška: 1/4, 45.59 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  138. 2.zkouška: Diskvalifikován

  139. 3.zkouška: 1/4, 38.45 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  140. Studenec u Trutnova - Vánoční zkoušky a jumpingy, 30. 12. 2022 - 01. 01. 2023

  141. II. zkouška A3 (SO) M: 3/4, 54.13 s, 15.13 tr. b., 3.81 m/s

  142. I. zkouška A3 (SO) M: Diskvalifikován

  143. Horka nad Moravou - Havliczech 64, 10. 12. 2022

  144. Zkouška I.: 3/7, 43.61 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  145. Zkouška II.: Diskvalifikován

  146. Zkouška III.: 4/7, 44.39 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  147. Brno - Agility Collie & Sheltie Cup, 19. 11. 2022

  148. Agility I Sheltie: Diskvalifikován

  149. Jumping II Sheltie: 17/36, 32.86 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  150. Jumping I Sheltie: Diskvalifikován

  151. Studenec u Trutnova - 4x zkoušky a 3x jumpingy, 04. 11. 2022 - 06. 11. 2022

  152. 3. zkouška A3 M: 1/4, 42.48 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  153. 4. zkouška A3 M: Diskvalifikován

  154. Sedlec u Mikulova - PINK dvojzkoušky s Cibulkou, 29. 10. 2022

  155. 1. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  156. 2. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  157. Kutná Hora - O kutnohorský groš - podzimní edice + MČR KKCHŠ, 15. 10. 2022

  158. Agility open M: 5/13, 47.81 s, 8.81 tr. b., 3.51 m/s

  159. 1. jumping open M: Diskvalifikován

  160. 2. jumping open M: 6/13, 35.07 s, 5.0 tr. b., 4.05 m/s

  161. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 19.ročník a Speciál BŠO v agility 15.ročník Sezemice, 28. 09. 2022

  162. Agility M: 2/13, 41.38 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  163. Jumping M: Diskvalifikován

  164. Zkouška MA3: 1/3, 45.37 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  165. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 18. 09. 2022

  166. Agility: Diskvalifikován

  167. Jumping: 3/12, 35.6 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  168. Zkoušky: 3/6, 45.18 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  169. Žamberk - O pohár Fitmin 2022, 07. 08. 2022

  170. Agility: 2/12, 37.9 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  171. Jumping M3: Diskvalifikován

  172. Zkouška M3: 2/5, 39.07 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  173. Česká Třebová - Podhorské jumpingy, 17. 07. 2022

  174. Jumping 1 A2 + A3: 1/8, 30.18 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  175. Jumping 2 A2 + A3: Diskvalifikován

  176. Jumping 3 A2 + A3: 4/8, 21.12 s, 0.16 tr. b., 5.68 m/s

  177. Čechy - Liberec - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 18. 06. 2022 - 19. 06. 2022

  178. Agility 1 M: Diskvalifikován

  179. Agility 2 M: 19/55, 46.25 s, 10.0 tr. b., 4.54 m/s

  180. Jumping 1 M: Diskvalifikován

  181. Jumping 2 M: Diskvalifikován

  182. Hrádek u Pardubic - DvojZkoušky, 29. 05. 2022

  183. II. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  184. I. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  185. Čechy - Trutnov - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 21. 05. 2022 - 22. 05. 2022

  186. Agility 1 M: 35/72, 58.89 s, 17.89 tr. b., 3.68 m/s

  187. Agility 2 M: Diskvalifikován

  188. Jumping 1 M: Diskvalifikován

  189. Jumping 2 M: Diskvalifikován

  190. Sedlec u Mikulova - Czech cup 2022, 08. 05. 2022

  191. 1. Agility M - Z l e t.: 5/21, 42.74 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  192. 2. Agility M - Z l e t.: 5/21, 43.26 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  193. 3. Jumping M - Z l e t.: 16/21, 43.29 s, 10.0 tr. b., 5.01 m/s

  194. Sedlec u Mikulova - Zkouškový Czech cup aneb Czech cupový rozjezd, 07. 05. 2022

  195. 1. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  196. 2. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  197. PRAHA - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 30. 04. 2022 - 01. 05. 2022

  198. Agility II M: 15/41, 62.83 s, 22.83 tr. b., 3.47 m/s

  199. Agility I M: 13/49, 48.17 s, 5.0 tr. b., 4.03 m/s

  200. Jumping III M: Diskvalifikován

  201. Jumping II M: Diskvalifikován

  202. Jumping I M: 6/43, 35.95 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  203. Jumping IV M - šeltií: Diskvalifikován

  204. Kutná Hora - O Kutnohorský groš + MČR bearded collií a MČR chodských psů, 09. 04. 2022

  205. Agility Open M: 4/18, 47.05 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  206. Jumping Open M: Diskvalifikován

  207. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  208. Studenec u Trutnova - OPSION 078, 12. 03. 2022

  209. 1.zkouška: 1/4, 44.21 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  210. 2.zkouška: Diskvalifikován

  211. 3.zkouška: 1/4, 45.46 s, 5.0 tr. b., 4.25 m/s

  212. Studenec u Trutnova - Únorové dvojzkoušky, 12. 02. 2022

  213. II. zkouška: 1/7, 38.29 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  214. I. zkouška: Diskvalifikován

  215. Studenec u Trutnova - OPSION 077, 05. 02. 2022

  216. 1.zkouška: Diskvalifikován

  217. 2.zkouška: Diskvalifikován

  218. 3.zkouška: Diskvalifikován

  219. Studenec u Trutnova - OPSION 076, 08. 01. 2022

  220. 1.zkouška: 1/6, 43.3 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  221. 2.zkouška: Diskvalifikován

  222. 3.zkouška: 3/6, 48.35 s, 5.35 tr. b., 4.03 m/s

  223. Studenec - Vánoční zkoušky a jumpingy, 30. 12. 2021 - 02. 01. 2022

  224. ČT - 1. zkouška A3 M: Diskvalifikován

  225. ČT - 2. zkouška A3 M: 2/3, 40.27 s, 5.0 tr. b., 4.32 m/s

  226. SO - 1. zkouška A3 M: Diskvalifikován

  227. SO - 2. zkoušku A3 M: 1/4, 54.94 s, 8.94 tr. b., 3.75 m/s

  228. Brno - Agility Collie & Sheltie Cup, 20. 11. 2021

  229. Agility - Sheltie: 5/30, 43.23 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  230. Grand Final - Sheltie: 4/14, 35.62 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  231. Jumping II - Sheltie: 3/30, 29.27 s, 0.0 tr. b., 5.71 m/s

  232. Jumping I - Sheltie: 4/30, 29.47 s, 0.0 tr. b., 5.46 m/s

  233. Studenec u Trutnova - Podzimní závody STUDENEC + MČR kníračů a bíglů, 28. 10. 2021

  234. Agility Open: Diskvalifikován

  235. Jumping Light: 2/22, 25.23 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  236. Jumping Open: Diskvalifikován

  237. Hrádek u Pardubic - Zkoušky, 16. 10. 2021

  238. Zkouška II. MA3: 1/2, 47.16 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  239. Zkouška I. MA3: Diskvalifikován

  240. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 02. 10. 2021 - 03. 10. 2021

  241. Agility II M: 21/32, 53.69 s, 10.0 tr. b., 3.76 m/s

  242. Agility I M: 6/38, 39.65 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  243. Jumping III M: 9/32, 32.28 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  244. Jumping II M: 19/33, 40.68 s, 10.68 tr. b., 3.88 m/s

  245. Jumping I M: Diskvalifikován

  246. Jumping IV M - šeltií: 2/10, 34.6 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  247. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 18. ročník a Speciál BŠO v agility 14. ročník, 25. 09. 2021

  248. Agility M: 3/18, 37.67 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  249. Jumping M: 4/18, 29.96 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  250. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  251. Pardubice - Svítkov - III. Perníčkové dvojzkoušky, 11. 09. 2021

  252. 1. zkouška: Diskvalifikován

  253. 2. zkouška: Diskvalifikován

  254. Dolní Přím-Probluz - Odpolední dvojzkousky, 05. 09. 2021

  255. Zkouška 1: Diskvalifikován

  256. Zkouška 2: 3/5, 38.5 s, 5.0 tr. b., 5.14 m/s

  257. Třešť - Šiškobraní, 21. 08. 2021

  258. Agility M: 4/21, 51.03 s, 18.03 tr. b., 3.72 m/s

  259. Jumping M : Diskvalifikován

  260. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  261. Mladá Boleslav - Mistrovství ČR Australských kelpií a Welsh corgi + dvojzkoušky, 31. 07. 2021 - 01. 08. 2021

  262. Agility M: 7/11, 45.31 s, 5.0 tr. b., 4.13 m/s

  263. Jumping M: Diskvalifikován

  264. Zkouška M A3 - I. : Diskvalifikován

  265. Zkouška M A3 - II. : Diskvalifikován

  266. Zkouška M A3 - Ne: 4/9, 47.88 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  267. Česká Třebová - Podhorské jumpingy, 18. 07. 2021

  268. Jumping 1 - A2+A3: 5/10, 38.55 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  269. Jumping 2 - A2+A3: Diskvalifikován

  270. Jumping 3 - A2+A3: 7/10, 31.91 s, 0.91 tr. b., 4.39 m/s

  271. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky, 02. 07. 2021

  272. 1. zkouška: 5/9, 43.89 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  273. 2. zkouška: Diskvalifikován

  274. Morava - Mohelnice - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  275. Agility I: Diskvalifikován

  276. Agility II: Diskvalifikován

  277. Jumping I: Diskvalifikován

  278. Jumping II: Diskvalifikován

  279. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky IV., 12. 06. 2021

  280. 1.zkouška: Diskvalifikován

  281. 2.zkouška: Diskvalifikován

  282. Třešť - Fitmin K.A.T. Cup, 05. 06. 2021 - 06. 06. 2021

  283. 1. zkouška MA2 SO: Diskvalifikován

  284. 2. zkouška MA2 SO: Diskvalifikován

  285. 3. zkouška MA2 SO: 1/5, 42.09 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  286. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky, 28. 05. 2021

  287. 1. zkouška: 2/8, 38.54 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  288. 2. zkouška: Diskvalifikován

  289. Studenec u Trutnova - Vánoční jumpingy, 12. 12. 2020

  290. Jumping I: Diskvalifikován

  291. Jumping II: 6/14, 36.54 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  292. Jumping light: 7/14, 28.62 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  293. Studenec u Trutnova - Podzimní závody STUDENEC + speciál chodských psů a beaglů, 11. 10. 2020

  294. Jumping light: 2/14, 29.69 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  295. Jumping open: Diskvalifikován

  296. Mohelnice - Havliczech XXV., 25. 09. 2020

  297. Trial I.: 2/5, 50.48 s, 10.0 tr. b., 3.86 m/s

  298. TRIAL II.: Diskvalifikován

  299. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií, 12. 09. 2020

  300. Agility M: Diskvalifikován

  301. Jumping M: Diskvalifikován

  302. Tuneliáda M: 16/37, 36.76 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  303. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 17.ročník a Speciál BŠO v agility 13.ročník Sezemice, 05. 09. 2020

  304. Agility M: 7/12, 55.48 s, 10.0 tr. b., 3.79 m/s

  305. Jumping M: 2/12, 32.14 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  306. Zkouška MA2: 1/3, 52.55 s, 7.55 tr. b., 3.67 m/s

  307. Třešť - Šiškobraní, 29. 08. 2020

  308. Agility M: Diskvalifikován

  309. Jumping M: Diskvalifikován

  310. Zkouška MA2: 1/6, 47.56 s, 0.0 tr. b., 3.78 m/s

  311. Žamberk - O pohár Fitmin 2020, 02. 08. 2020

  312. Agility: 4/10, 49.41 s, 5.0 tr. b., 4.05 m/s

  313. Jumping M2: 1/4, 41.11 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  314. Zkouška M2: Diskvalifikován

  315. Třešť - Ztřeštěnky, 18. 07. 2020

  316. Druhá MA2: Diskvalifikován

  317. První MA2: 1/6, 43.02 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  318. Třetí MA2: 2/6, 47.01 s, 10.01 tr. b., 3.55 m/s

  319. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky III. - druhý pokus :-), 27. 06. 2020

  320. 1.zkouška: 1/2, 42.6 s, 10.0 tr. b., 3.87 m/s

  321. 2.zkouška: 2/2, 70.97 s, 36.97 tr. b., 2.11 m/s

  322. Studenec u Trutnova - Zkoušky a jumpingy superhrdinů, 30. 05. 2020 - 31. 05. 2020

  323. II. zkouška MA2: Diskvalifikován

  324. I. zkouška MA2: 3/6, 58.7 s, 17.7 tr. b., 3.49 m/s

  325. Pardubice-Svítkov - III. Májové dvojzkoušky, 23. 05. 2020

  326. 1. zkouška A2: 3/4, 59.52 s, 20.52 tr. b., 3.16 m/s

  327. 2. zkouška A2: 3/4, 48.03 s, 6.03 tr. b., 3.91 m/s

  328. Studenec u Trutnova - OPSION 067, 07. 03. 2020

  329. 7.studenecká: 5/6, 43.48 s, 10.0 tr. b., 3.91 m/s

  330. 8.studenecká: Diskvalifikován

  331. 9.studenecká: 3/6, 38.96 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  332. Studenec u Trutnova - OPSION 066, 15. 02. 2020

  333. 4.studenecká: Diskvalifikován

  334. 5.studenecká: Diskvalifikován

  335. 6.studenecká: Diskvalifikován

  336. Ratenice - Lednové dvojzkoušky, 19. 01. 2020

  337. ZkA. MA1 I.: 3/11, 34.79 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s

  338. ZkA. MA1 II.: 3/11, 32.46 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  339. Ratenice - www.kampojedu22.12.nazavody.cz, 22. 12. 2019

  340. ZkA. MA1 I.: 1/8, 38.03 s, 10.0 tr. b., 3.73 m/s

  341. ZkA. MA1 II.: 2/8, 36.52 s, 0.0 tr. b., 4.08 m/s

  342. Studenec u Trutnova - OPSION 065, 23. 11. 2019

  343. 1.studenecká: Diskvalifikován

  344. 2.studenecká: Diskvalifikován

  345. 3.studenecká: 1/7, 37.44 s, 0.0 tr. b., 3.74 m/s

  346. Brno - Agility Collie & Sheltie Cup, 16. 11. 2019

  347. Stars of the Future: 3/6, 34.33 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  348. Pňov - Předhradí - O PŇOVSKÝ POHÁR, 12. 10. 2019

  349. Agility M: Diskvalifikován

  350. Jumping M: 7/14, 48.93 s, 20.93 tr. b., 3.39 m/s

  351. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  352. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 08. 09. 2019

  353. Agility: 6/10, 63.51 s, 33.51 tr. b., 3.01 m/s

  354. Jumping: Diskvalifikován

  355. Zkouška: 1/2, 45.66 s, 7.66 tr. b., 3.48 m/s