Cz En

019216

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Lenka Tittlová, ZKO Pňov

    Člen KA

Pes

  1. Lexie Mecseki Bundás, Mudi

Výsledky

  1. Kladno - Ice Agi I., 09. 12. 2018

  2. II. zkouška MA2: 7/10, 52.45 s, 18.45 tr. b., 3.11 m/s

  3. I. zkouška MA2: Diskvalifikován

  4. Beroun - Trojzkoušky agility V., 03. 11. 2018

  5. Zkouška III. MA2: Diskvalifikován

  6. Zkouška II. MA2: Diskvalifikován

  7. Zkouška I. MA2: 4/6, 42.42 s, 5.0 tr. b., 4.05 m/s

  8. Pňov - Předhradí - O PŇOVSKÝ POHÁR, 22. 09. 2018

  9. Agility open M: Diskvalifikován

  10. Jumping open M: Diskvalifikován

  11. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  12. Městec Králové - 2. trojzkoušky agility Vychovaný pes, 26. 08. 2018

  13. 1. zkouška MA2: 5/7, 67.97 s, 19.97 tr. b., 2.69 m/s

  14. 2. zkouška MA2: Diskvalifikován

  15. 3. zkouška MA2: Diskvalifikován

  16. Ratenice - Březnové dvojzkoušky, 24. 03. 2018

  17. ZkA. II. MA2: Diskvalifikován

  18. ZkA. I. MA2: 4/8, 45.96 s, 7.96 tr. b., 3.33 m/s

  19. Ratenice - Večerní dvojzkoušky, 02. 03. 2018

  20. II. zkouška MA2: 3/6, 43.04 s, 8.04 tr. b., 3.58 m/s

  21. I. zkouška MA2: 4/6, 45.05 s, 10.05 tr. b., 3.31 m/s

  22. Ratenice - Únorové dvojzkoušky, 24. 02. 2018

  23. Zk.A II. MA2: Diskvalifikován

  24. ZkA. I. MA2: Diskvalifikován

  25. Beroun - Packu na to!, 17. 02. 2018

  26. II. Packa MA2: 9/16, 43.22 s, 5.0 tr. b., 3.82 m/s

  27. I. Packa MA2: Diskvalifikován

  28. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky III., 10. 02. 2018

  29. II. zkouška MA2: 1/4, 45.56 s, 0.56 tr. b., 3.73 m/s

  30. I. zkouška MA2: Diskvalifikován

  31. Hradištko u Sadské - Mikulášské dvojzkoušky, 10. 12. 2017

  32. 1. zkouška MA2: Diskvalifikován

  33. 2. zkouška MA2: 2/7, 52.94 s, 5.0 tr. b., 3.55 m/s

  34. Beroun - Listopadové zkoušky, 17. 11. 2017 - 18. 11. 2017

  35. II. zkouška MA2: Diskvalifikován

  36. I. zkouška MA2: 4/12, 46.19 s, 5.0 tr. b., 3.72 m/s

  37. Pňov - Předhradí - 6. Pňovské dvojzkoušky, 14. 10. 2017

  38. 1.zkouška MA2: Diskvalifikován

  39. 2.zkouška MA2: Diskvalifikován

  40. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky, 28. 09. 2017

  41. 1. Zka - MA2: 3/10, 60.6 s, 19.6 tr. b., 3.0 m/s

  42. 2. Zka - MA2: 3/10, 63.5 s, 18.5 tr. b., 3.12 m/s

  43. Praha - Uhříněves - Pesopark Agi-Trio, 27. 08. 2017

  44. A2 1.běh MA2: Diskvalifikován

  45. A2 2. běh MA2: 4/7, 65.43 s, 17.43 tr. b., 2.9 m/s

  46. A2 3. běh MA2: 3/7, 50.57 s, 0.0 tr. b., 3.24 m/s

  47. Městec Králové - 1. trojzkoušky agility Vychovaný pes, 19. 08. 2017

  48. 1. zkouška MA2: 3/8, 47.88 s, 6.88 tr. b., 3.03 m/s

  49. 2. zkouška MA2: Diskvalifikován

  50. 3. zkouška MA2: 4/8, 48.9 s, 7.9 tr. b., 3.37 m/s

  51. Ratenice - Letní dvojzkoušky, 09. 07. 2017

  52. ZkA. I. MA2: Diskvalifikován

  53. ZkA. ll. MA2: Diskvalifikován

  54. Mladá Boleslav - Happy holiday, 01. 07. 2017 - 02. 07. 2017

  55. III. zkouška MA2: 1/10, 51.05 s, 0.05 tr. b., 3.6 m/s

  56. II. zkouška MA2: Diskvalifikován

  57. I. zkouška MA2: 4/10, 51.69 s, 5.69 tr. b., 3.17 m/s

  58. Třeboň - IABC 2017, 16. 06. 2017 - 18. 06. 2017

  59. Agility Individuals Medium: Diskvalifikován

  60. Agility Pairs Medium: Diskvalifikován

  61. Agility Teams Medium: 18/29, 65.47 s, 37.47 tr. b., 2.84 m/s

  62. Jumping Individuals Medium: 5/28, 73.25 s, 0.0 tr. b., 2.27 m/s

  63. Jumping Nations Medium: Diskvalifikován

  64. Jumping Pairs Medium: Diskvalifikován

  65. Jumping Teams Medium: 19/29, 60.75 s, 18.75 tr. b., 3.0 m/s

  66. Pňov - Předhradí - 5. Pňovské dvojzkoušky, 13. 05. 2017

  67. 1.zkouška MA2: Diskvalifikován

  68. 2.zkouška MA2: Diskvalifikován

  69. Praha - Štěrboholské mini dvojzkoušky II., 05. 05. 2017

  70. 1. Zka - MA2: Diskvalifikován

  71. 2. Zka - MA2: Diskvalifikován

  72. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 29. 04. 2017 - 30. 04. 2017

  73. Agility II Medium: Diskvalifikován

  74. Agility I Medium: Diskvalifikován

  75. Jumping III Medium: Diskvalifikován

  76. Jumping II Medium: 29/41, 69.68 s, 32.68 tr. b., 2.22 m/s

  77. Jumping I Medium: Diskvalifikován

  78. Jumping IV - mudi (M): 3/5, 60.6 s, 26.6 tr. b., 2.31 m/s

  79. Brno - Zimní Brno III., 11. 03. 2017

  80. Agility MA: 13/30, 66.69 s, 9.69 tr. b., 3.0 m/s

  81. Jumping MA: 14/30, 64.08 s, 25.08 tr. b., 2.7 m/s

  82. Zkouška MA2: 6/11, 75.85 s, 26.85 tr. b., 2.52 m/s

  83. Hradištko u Sadské - Dvojzkoušky u Dědy Mráze, 26. 02. 2017

  84. 1. zkouška MA2: 6/9, 70.15 s, 17.15 tr. b., 2.65 m/s

  85. 2. zkouška MA2: 4/9, 61.03 s, 20.03 tr. b., 2.54 m/s

  86. Ratenice - Míšiny dvojzkoušky, 28. 01. 2017

  87. ZkA II. MA2: Diskvalifikován

  88. ZkA I. MA2: Diskvalifikován

  89. Beroun - Vánoční zkoušky, 28. 12. 2016

  90. 1. zkouška MA2: Diskvalifikován

  91. 2. zkouška MA2: Diskvalifikován

  92. 3. zkouška MA2: Diskvalifikován

  93. Hradištko u Sadské - Mikulášské dvojzkoušky, 11. 12. 2016

  94. Druhá zkouška MA1: 2/3, 57.66 s, 9.66 tr. b., 3.04 m/s

  95. První zkouška MA1: 2/3, 41.34 s, 0.0 tr. b., 3.63 m/s

  96. Ratenice - Ratenické dvojzkoušky, 26. 11. 2016

  97. ZkA II. MA1: 4/6, 40.56 s, 16.56 tr. b., 3.01 m/s

  98. ZkA I. MA1: Diskvalifikován

  99. Pňov - Předhradí - 4. Pňovské dvojzkoušky, 15. 10. 2016

  100. 1. zkouška MA1: Diskvalifikován

  101. 2. zkouška MA1: Diskvalifikován

  102. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 13.ročník a Speciál BŠO v agility 9.ročník, 01. 10. 2016

  103. Agility M: Diskvalifikován

  104. Jumping M: Diskvalifikován

  105. Zkoušky MA1: 4/6, 36.83 s, 5.0 tr. b., 3.77 m/s

  106. Málkov u Chomutova - TROJZKOUŠKY - Carneeval Cup 2016 - 2.díl / Samizdat Edition verse Beta 1.0, 02. 07. 2016

  107. Zka 1: 3/5, 45.58 s, 0.0 tr. b., 3.05 m/s

  108. Zka 2: 4/5, 49.54 s, 16.54 tr. b., 2.77 m/s

  109. Zka 3: 3/5, 39.76 s, 0.0 tr. b., 3.35 m/s

  110. Lukášov - 1. ročník závodů agility NorthSay Clean Run 2016 aneb Lukášovské 2x dvojzkoušky, 04. 06. 2016 - 05. 06. 2016

  111. Ne - Zkouška 1.běh MA1: 3/4, 54.52 s, 15.52 tr. b., 2.48 m/s

  112. Ne - Zkouška 2.běh MA1: 2/4, 65.36 s, 25.36 tr. b., 2.07 m/s

  113. Ne - Zkouška 3.běh MA1: Diskvalifikován

  114. So - Zkouška 1.běh MA1: Diskvalifikován

  115. So - Zkouška 2.běh MA1: 1/2, 54.25 s, 5.0 tr. b., 2.99 m/s

  116. Pňov - Předhradí - 3. Pňovské dvojzkoušky, 15. 05. 2016

  117. 1.zkouška MA1: 2/7, 42.82 s, 5.0 tr. b., 3.5 m/s

  118. 2.zkouška MA1: 3/7, 50.52 s, 0.52 tr. b., 3.13 m/s

  119. Kolín - AGI závod při WDSF "Holanďáků", 07. 05. 2016

  120. Agility: Diskvalifikován

  121. Jumping: Diskvalifikován

  122. ZkA: 1/3, 55.74 s, 23.74 tr. b., 2.74 m/s

  123. Ratenice - Dvojzkoušky "Čarodějnický rej", 30. 04. 2016

  124. ZkA. II. MA1: Diskvalifikován

  125. ZkA. I MA1: 1/7, 49.14 s, 6.14 tr. b., 2.85 m/s