Cz En

019216

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Lenka Tittlová, ZKO Pňov

    Člen KA

Pes

  1. Lexie Mecseki Bundás, Mudi

Výsledky

  1. Ratenice - Ratenické červnové zkoušky, 13. 06. 2021

  2. 1 Zkouška MA3: Diskvalifikován

  3. 2 Zkouška MA3: Diskvalifikován

  4. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky II/21, 11. 06. 2021

  5. II. Zk MA3: Diskvalifikován

  6. I. Zk MA3: 2/3, 55.59 s, 5.59 tr. b., 3.96 m/s

  7. Lysá nad Labem - Trojzkoušky v Lysé nad Labem, 05. 06. 2021

  8. 1. Zkouška MA3: 3/10, 48.71 s, 8.71 tr. b., 3.9 m/s

  9. 2. Zkouška MA3: 3/10, 52.29 s, 11.29 tr. b., 3.67 m/s

  10. 3. Zkouška MA3: 2/9, 47.46 s, 0.46 tr. b., 4.15 m/s

  11. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky, 28. 05. 2021

  12. 1. zkouška: Diskvalifikován

  13. 2. zkouška: 6/9, 53.17 s, 11.17 tr. b., 3.57 m/s

  14. Nymburk - Dvojzkoušky podzimní rovnodennosti, 20. 09. 2020

  15. 1. zkouška: 3/10, 44.81 s, 0.0 tr. b., 3.84 m/s

  16. 2. zkouška: Diskvalifikován

  17. Trutnov - Páteční rozjezd, 21. 08. 2020

  18. 1. zkouška: Diskvalifikován

  19. 2. zkouška: 5/7, 57.36 s, 15.36 tr. b., 3.31 m/s

  20. Kutná Hora - Odpolední last minute dvojzkoušky, 12. 08. 2020

  21. Zkouška 1: 5/7, 61.24 s, 10.24 tr. b., 3.48 m/s

  22. Zkouška 2: 4/7, 60.82 s, 10.82 tr. b., 3.45 m/s

  23. Lysá nad Labem - TROJzkoušky NKÚ XIX., 12. 07. 2020

  24. MA3 - I.: Diskvalifikován

  25. MA3 - II.: Diskvalifikován

  26. MA3 - III.: Diskvalifikován

  27. Beroun - Veselé dvouzkoušky, 06. 07. 2020

  28. Zkouška 1: Diskvalifikován

  29. Zkouška 2: Diskvalifikován

  30. Kladno - Vánoční zkoušky, 27. 12. 2019

  31. II. zkouška MA2: Diskvalifikován

  32. I. zkouška MA2: 3/11, 44.55 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  33. Ratenice - www.kampojedu22.12.nazavody.cz, 22. 12. 2019

  34. ZkA. MA2 I.: 2/5, 54.18 s, 5.0 tr. b., 3.49 m/s

  35. ZkA. MA2 II.: 2/5, 46.66 s, 7.66 tr. b., 3.13 m/s

  36. Buštěhrad - Vánoční pohodové dvojzkoušky, 20. 12. 2019

  37. Druhá zkouška: 1/4, 45.01 s, 4.01 tr. b., 3.15 m/s

  38. První zkouška: 3/4, 52.43 s, 11.43 tr. b., 3.07 m/s

  39. Ratenice - podzimní dvojzkoušky, 16. 11. 2019

  40. ZkA. MA2 I.: 7/10, 59.93 s, 6.93 tr. b., 3.0 m/s

  41. ZkA. MA2 II.: 4/10, 52.19 s, 3.19 tr. b., 3.26 m/s

  42. Kladno - Listopadové zkoušky, 09. 11. 2019 - 10. 11. 2019

  43. II. zkouška MA2: 2/7, 46.54 s, 13.54 tr. b., 3.44 m/s

  44. I. zkouška MA2: Diskvalifikován

  45. Ratenice - Ratenické dvojzkoušky, 20. 10. 2019

  46. ZkA. MA2 I.: Diskvalifikován

  47. ZkA. MA2 II.: Diskvalifikován

  48. Pňov - Předhradí - O PŇOVSKÝ POHÁR, 12. 10. 2019

  49. Agility M: 3/14, 40.91 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  50. Jumping M: Diskvalifikován

  51. Zkouška MA2: 2/4, 48.59 s, 9.59 tr. b., 3.46 m/s

  52. Kutná Hora - Profizoo trojzkoušky, 08. 09. 2019

  53. Zkouška 1: 4/5, 56.42 s, 10.42 tr. b., 3.23 m/s

  54. Zkouška 2: 3/5, 54.95 s, 6.95 tr. b., 3.11 m/s

  55. Zkouška 3: 3/5, 49.84 s, 9.84 tr. b., 3.25 m/s

  56. Ptýrov u Mnichova Hradiště - 2. odpolední holi zkoušky - XS, S, M, ML, L, 04. 09. 2019

  57. II. zkouška MA2: 1/3, 58.9 s, 8.9 tr. b., 3.14 m/s

  58. I. zkouška MA2: Diskvalifikován

  59. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky, 23. 08. 2019

  60. II. zkouška: Diskvalifikován

  61. I. zkouška: 2/4, 54.94 s, 12.94 tr. b., 3.26 m/s

  62. Ptýrov u Mnichova Hradiště - Holi PÁRTY, 31. 07. 2019

  63. II. zkouška MA2: 3/5, 51.11 s, 8.11 tr. b., 3.33 m/s

  64. I. zkouška MA2: Diskvalifikován

  65. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 28. 07. 2019

  66. 1. běh MA2: 2/3, 47.75 s, 5.0 tr. b., 3.23 m/s

  67. 2. běh MA2: 2/3, 51.6 s, 6.6 tr. b., 3.12 m/s

  68. Ptýrov - Odpolední 2x zkoušky, 17. 07. 2019

  69. II. zkouška MA2: 1/3, 48.58 s, 0.0 tr. b., 3.87 m/s

  70. I. zkouška MA2: 1/3, 53.43 s, 7.43 tr. b., 3.52 m/s

  71. Kladno - Rakeťácké dvojzkoušky a jumping, 30. 06. 2019

  72. 2. Jumping M: 7/8, 53.06 s, 10.06 tr. b., 3.26 m/s

  73. Zkouška MA2 I: 1/4, 51.95 s, 7.95 tr. b., 3.41 m/s

  74. Zkouška MA2 II: 2/4, 55.84 s, 17.84 tr. b., 2.79 m/s

  75. Praha - Dvojzkoušky + 1, 16. 06. 2019

  76. MA2 I: 3/4, 52.8 s, 2.8 tr. b., 3.54 m/s

  77. MA2 II: 4/4, 64.58 s, 11.58 tr. b., 3.03 m/s

  78. MA2 III: 1/4, 64.17 s, 13.17 tr. b., 2.9 m/s

  79. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky III/19, 14. 06. 2019

  80. Zk MA2 I.: 3/4, 61.5 s, 11.5 tr. b., 3.01 m/s

  81. Zk MA2 II.: Diskvalifikován

  82. Dolní Přím - Probluz - Dvojzkoušky na Probluzi, 08. 06. 2019

  83. II. zkouška MA2: Diskvalifikován

  84. I. zkouška MA2: 1/3, 53.05 s, 4.05 tr. b., 3.52 m/s

  85. Pňov - Předhradí - TROJZKOUŠKY v Pňově, 18. 05. 2019

  86. zkouška 1 MA2: 1/4, 44.9 s, 0.0 tr. b., 3.92 m/s

  87. zkouška 2 MA2: Diskvalifikován

  88. zkouška 3 MA2: Diskvalifikován

  89. Pardubice - Májové dvojzkoušky, 11. 05. 2019

  90. Zkouška 1 MA2: 9/12, 54.56 s, 11.56 tr. b., 3.48 m/s

  91. Zkouška 2 MA2: Diskvalifikován

  92. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky Lysá nad Labem, 08. 05. 2019

  93. Zkouška II. MA2: 2/6, 52.12 s, 5.0 tr. b., 3.86 m/s

  94. Zkouška I. MA2: 2/6, 50.73 s, 0.0 tr. b., 3.82 m/s

  95. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky I/19, 03. 05. 2019

  96. 1. Zka - MA2: Diskvalifikován

  97. 2. Zka - MA2: Diskvalifikován

  98. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 27. 04. 2019 - 28. 04. 2019

  99. Agility II M: 11/33, 58.39 s, 8.39 tr. b., 3.77 m/s

  100. Agility I M: Diskvalifikován

  101. Jumping III M: Diskvalifikován

  102. Jumping II M: Diskvalifikován

  103. Jumping I M: 17/36, 57.55 s, 18.55 tr. b., 3.37 m/s

  104. Ratenice - Březnové dvojzkoušky, 30. 03. 2019

  105. ZkA. II. MA2: Diskvalifikován

  106. ZkA. I. MA2: Diskvalifikován

  107. Studenec u Trutnova - Krakonošovy trojzkoušky, 16. 03. 2019

  108. 1. Zkouška MA2: 1/3, 47.06 s, 5.0 tr. b., 4.1 m/s

  109. 2. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  110. 3. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  111. Kladno - Zkoušky NKÚ VII., 22. 02. 2019

  112. Zkouška MA2 I: 1/4, 46.42 s, 4.42 tr. b., 3.43 m/s

  113. Zkouška MA2 II: 3/4, 51.79 s, 20.79 tr. b., 3.36 m/s

  114. Ratenice - Nedělní zkoušky, 10. 02. 2019

  115. 1. Zka - MA2: Diskvalifikován

  116. 2. Zka - MA2: Diskvalifikován

  117. Kladno - Ice Agi II., 06. 01. 2019

  118. 1. Běh MA2: Diskvalifikován

  119. 2. běh MA2: Diskvalifikován

  120. Kladno - Ice Agi I., 09. 12. 2018

  121. II. zkouška MA2: 7/10, 52.45 s, 18.45 tr. b., 3.11 m/s

  122. I. zkouška MA2: Diskvalifikován

  123. Beroun - Trojzkoušky agility V., 03. 11. 2018

  124. Zkouška III. MA2: Diskvalifikován

  125. Zkouška II. MA2: Diskvalifikován

  126. Zkouška I. MA2: 4/6, 42.42 s, 5.0 tr. b., 4.05 m/s

  127. Pňov - Předhradí - O PŇOVSKÝ POHÁR, 22. 09. 2018

  128. Agility open M: Diskvalifikován

  129. Jumping open M: Diskvalifikován

  130. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  131. Městec Králové - 2. trojzkoušky agility Vychovaný pes, 26. 08. 2018

  132. 1. zkouška MA2: 5/7, 67.97 s, 19.97 tr. b., 2.69 m/s

  133. 2. zkouška MA2: Diskvalifikován

  134. 3. zkouška MA2: Diskvalifikován

  135. Ratenice - Březnové dvojzkoušky, 24. 03. 2018

  136. ZkA. II. MA2: Diskvalifikován

  137. ZkA. I. MA2: 4/8, 45.96 s, 7.96 tr. b., 3.33 m/s

  138. Ratenice - Večerní dvojzkoušky, 02. 03. 2018

  139. II. zkouška MA2: 3/6, 43.04 s, 8.04 tr. b., 3.58 m/s

  140. I. zkouška MA2: 4/6, 45.05 s, 10.05 tr. b., 3.31 m/s

  141. Ratenice - Únorové dvojzkoušky, 24. 02. 2018

  142. Zk.A II. MA2: Diskvalifikován

  143. ZkA. I. MA2: Diskvalifikován

  144. Beroun - Packu na to!, 17. 02. 2018

  145. II. Packa MA2: 9/16, 43.22 s, 5.0 tr. b., 3.82 m/s

  146. I. Packa MA2: Diskvalifikován

  147. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky III., 10. 02. 2018

  148. II. zkouška MA2: 1/4, 45.56 s, 0.56 tr. b., 3.73 m/s

  149. I. zkouška MA2: Diskvalifikován

  150. Hradištko u Sadské - Mikulášské dvojzkoušky, 10. 12. 2017

  151. 1. zkouška MA2: Diskvalifikován

  152. 2. zkouška MA2: 2/7, 52.94 s, 5.0 tr. b., 3.55 m/s

  153. Beroun - Listopadové zkoušky, 17. 11. 2017 - 18. 11. 2017

  154. II. zkouška MA2: Diskvalifikován

  155. I. zkouška MA2: 4/12, 46.19 s, 5.0 tr. b., 3.72 m/s

  156. Pňov - Předhradí - 6. Pňovské dvojzkoušky, 14. 10. 2017

  157. 1.zkouška MA2: Diskvalifikován

  158. 2.zkouška MA2: Diskvalifikován

  159. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky, 28. 09. 2017

  160. 1. Zka - MA2: 3/10, 60.6 s, 19.6 tr. b., 3.0 m/s

  161. 2. Zka - MA2: 3/10, 63.5 s, 18.5 tr. b., 3.12 m/s

  162. Praha - Uhříněves - Pesopark Agi-Trio, 27. 08. 2017

  163. A2 1.běh MA2: Diskvalifikován

  164. A2 2. běh MA2: 4/7, 65.43 s, 17.43 tr. b., 2.9 m/s

  165. A2 3. běh MA2: 3/7, 50.57 s, 0.0 tr. b., 3.24 m/s

  166. Městec Králové - 1. trojzkoušky agility Vychovaný pes, 19. 08. 2017

  167. 1. zkouška MA2: 3/8, 47.88 s, 6.88 tr. b., 3.03 m/s

  168. 2. zkouška MA2: Diskvalifikován

  169. 3. zkouška MA2: 4/8, 48.9 s, 7.9 tr. b., 3.37 m/s

  170. Ratenice - Letní dvojzkoušky, 09. 07. 2017

  171. ZkA. I. MA2: Diskvalifikován

  172. ZkA. ll. MA2: Diskvalifikován

  173. Mladá Boleslav - Happy holiday, 01. 07. 2017 - 02. 07. 2017

  174. III. zkouška MA2: 1/10, 51.05 s, 0.05 tr. b., 3.6 m/s

  175. II. zkouška MA2: Diskvalifikován

  176. I. zkouška MA2: 4/10, 51.69 s, 5.69 tr. b., 3.17 m/s

  177. Třeboň - IABC 2017, 16. 06. 2017 - 18. 06. 2017

  178. Agility Individuals Medium: Diskvalifikován

  179. Agility Pairs Medium: Diskvalifikován

  180. Agility Teams Medium: 18/29, 65.47 s, 37.47 tr. b., 2.84 m/s

  181. Jumping Individuals Medium: 5/28, 73.25 s, 0.0 tr. b., 2.27 m/s

  182. Jumping Nations Medium: Diskvalifikován

  183. Jumping Pairs Medium: Diskvalifikován

  184. Jumping Teams Medium: 19/29, 60.75 s, 18.75 tr. b., 3.0 m/s

  185. Pňov - Předhradí - 5. Pňovské dvojzkoušky, 13. 05. 2017

  186. 1.zkouška MA2: Diskvalifikován

  187. 2.zkouška MA2: Diskvalifikován

  188. Praha - Štěrboholské mini dvojzkoušky II., 05. 05. 2017

  189. 1. Zka - MA2: Diskvalifikován

  190. 2. Zka - MA2: Diskvalifikován

  191. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 29. 04. 2017 - 30. 04. 2017

  192. Agility II Medium: Diskvalifikován

  193. Agility I Medium: Diskvalifikován

  194. Jumping III Medium: Diskvalifikován

  195. Jumping II Medium: 29/41, 69.68 s, 32.68 tr. b., 2.22 m/s

  196. Jumping I Medium: Diskvalifikován

  197. Jumping IV - mudi (M): 3/5, 60.6 s, 26.6 tr. b., 2.31 m/s

  198. Brno - Zimní Brno III., 11. 03. 2017

  199. Agility MA: 13/30, 66.69 s, 9.69 tr. b., 3.0 m/s

  200. Jumping MA: 14/30, 64.08 s, 25.08 tr. b., 2.7 m/s

  201. Zkouška MA2: 6/11, 75.85 s, 26.85 tr. b., 2.52 m/s

  202. Hradištko u Sadské - Dvojzkoušky u Dědy Mráze, 26. 02. 2017

  203. 1. zkouška MA2: 6/9, 70.15 s, 17.15 tr. b., 2.65 m/s

  204. 2. zkouška MA2: 4/9, 61.03 s, 20.03 tr. b., 2.54 m/s

  205. Ratenice - Míšiny dvojzkoušky, 28. 01. 2017

  206. ZkA II. MA2: Diskvalifikován

  207. ZkA I. MA2: Diskvalifikován

  208. Beroun - Vánoční zkoušky, 28. 12. 2016

  209. 1. zkouška MA2: Diskvalifikován

  210. 2. zkouška MA2: Diskvalifikován

  211. 3. zkouška MA2: Diskvalifikován

  212. Hradištko u Sadské - Mikulášské dvojzkoušky, 11. 12. 2016

  213. Druhá zkouška MA1: 2/3, 57.66 s, 9.66 tr. b., 3.04 m/s

  214. První zkouška MA1: 2/3, 41.34 s, 0.0 tr. b., 3.63 m/s

  215. Ratenice - Ratenické dvojzkoušky, 26. 11. 2016

  216. ZkA II. MA1: 4/6, 40.56 s, 16.56 tr. b., 3.01 m/s

  217. ZkA I. MA1: Diskvalifikován

  218. Pňov - Předhradí - 4. Pňovské dvojzkoušky, 15. 10. 2016

  219. 1. zkouška MA1: Diskvalifikován

  220. 2. zkouška MA1: Diskvalifikován

  221. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 13.ročník a Speciál BŠO v agility 9.ročník, 01. 10. 2016

  222. Agility M: Diskvalifikován

  223. Jumping M: Diskvalifikován

  224. Zkoušky MA1: 4/6, 36.83 s, 5.0 tr. b., 3.77 m/s

  225. Málkov u Chomutova - TROJZKOUŠKY - Carneeval Cup 2016 - 2.díl / Samizdat Edition verse Beta 1.0, 02. 07. 2016

  226. Zka 1: 3/5, 45.58 s, 0.0 tr. b., 3.05 m/s

  227. Zka 2: 4/5, 49.54 s, 16.54 tr. b., 2.77 m/s

  228. Zka 3: 3/5, 39.76 s, 0.0 tr. b., 3.35 m/s

  229. Lukášov - 1. ročník závodů agility NorthSay Clean Run 2016 aneb Lukášovské 2x dvojzkoušky, 04. 06. 2016 - 05. 06. 2016

  230. Ne - Zkouška 1.běh MA1: 3/4, 54.52 s, 15.52 tr. b., 2.48 m/s

  231. Ne - Zkouška 2.běh MA1: 2/4, 65.36 s, 25.36 tr. b., 2.07 m/s

  232. Ne - Zkouška 3.běh MA1: Diskvalifikován

  233. So - Zkouška 1.běh MA1: Diskvalifikován

  234. So - Zkouška 2.běh MA1: 1/2, 54.25 s, 5.0 tr. b., 2.99 m/s

  235. Pňov - Předhradí - 3. Pňovské dvojzkoušky, 15. 05. 2016

  236. 1.zkouška MA1: 2/7, 42.82 s, 5.0 tr. b., 3.5 m/s

  237. 2.zkouška MA1: 3/7, 50.52 s, 0.52 tr. b., 3.13 m/s

  238. Kolín - AGI závod při WDSF "Holanďáků", 07. 05. 2016

  239. Agility: Diskvalifikován

  240. Jumping: Diskvalifikován

  241. ZkA: 1/3, 55.74 s, 23.74 tr. b., 2.74 m/s

  242. Ratenice - Dvojzkoušky "Čarodějnický rej", 30. 04. 2016

  243. ZkA. II. MA1: Diskvalifikován

  244. ZkA. I MA1: 1/7, 49.14 s, 6.14 tr. b., 2.85 m/s