083117

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Dana Sedláková, KK Šlapanice

    Arrow_down

Pes

  1. Arny ze Zámkové osady, Sheltie

    Arrow_down

Výsledky

  1. Žamberk - MR plemen, 29. 04. 2023 - 30. 04. 2023

  2. Agility II M: Diskvalifikován

  3. Agility I. M: Diskvalifikován

  4. Jumping III M: Diskvalifikován

  5. Jumping II. M: Diskvalifikován

  6. Jumping I. M: 24/47, 44.69 s, 10.0 tr. b., 4.18 m/s

  7. Jumping IV M - šeltií: 3/13, 32.63 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  8. Záhlinice - Záhlinické trojzkoušky, 16. 04. 2023

  9. 1st Agility Trial: 2/11, 43.34 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  10. 2nd Agility Trial: 6/11, 54.0 s, 14.0 tr. b., 3.5 m/s

  11. 3rd Agility Trial: Diskvalifikován

  12. Třebíč - Velikonoční beránek 2023, 10. 04. 2023

  13. AGILITY M: Diskvalifikován

  14. JUMPING 1 M: Diskvalifikován

  15. JUMPING 2 M: 7/16, 36.67 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  16. Brno - Dvojzkoušky s Dogfitness.cz, 25. 03. 2023

  17. 1. Zkouška A3 M: Diskvalifikován

  18. 2. Zkouška A3 M: 1/7, 45.15 s, 5.0 tr. b., 4.03 m/s

  19. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 02. 10. 2021 - 03. 10. 2021

  20. Agility II M: 13/32, 44.27 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  21. Agility I M: 20/38, 48.28 s, 10.0 tr. b., 3.71 m/s

  22. Jumping III M: 19/32, 36.7 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  23. Jumping II M: 17/33, 36.66 s, 10.0 tr. b., 4.31 m/s

  24. Jumping I M: 6/33, 37.48 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  25. Jumping IV M - šeltií: Diskvalifikován

  26. Chropyně - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  27. Agility I: 15/64, 51.76 s, 10.76 tr. b., 4.25 m/s

  28. Agility II: Diskvalifikován

  29. Jumping I: Diskvalifikován

  30. Luhačovice - Trojzkoušky, 13. 06. 2020

  31. 1. 'Zkouška MA3: Diskvalifikován

  32. 2. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  33. Brno - Zimní Brno 2, 22. 02. 2020

  34. Jumping MA: 10/30, 43.99 s, 6.99 tr. b., 4.23 m/s

  35. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  36. Brno - Vánoční Brno, 14. 12. 2019 - 15. 12. 2019

  37. Agility MA sobota: Diskvalifikován

  38. Jumping MA sobota: Diskvalifikován

  39. Zkouška MA2 sobota: Diskvalifikován

  40. Brno - Agility Collie & Sheltie Cup, 16. 11. 2019

  41. Agility I: Diskvalifikován

  42. Jumping I: 13/36, 37.03 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  43. Jumping II: 10/36, 30.97 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  44. Hradčany-Kobeřice - Tři oříšky pro Popelku I., 06. 10. 2019

  45. ZkA I: 1/5, 38.8 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  46. ZkA II: Diskvalifikován

  47. ZkA III: 1/5, 50.36 s, 10.0 tr. b., 3.97 m/s

  48. Kroměříž - Bradavický Speciál Albuse Brumbála v Kroměříži, 28. 09. 2019 - 29. 09. 2019

  49. Zk agility I: Diskvalifikován

  50. Zk agility II: Diskvalifikován

  51. Olomouc - HAVLICZECH XIV. speciál, 24. 08. 2019

  52. Jumping M: 5/18, 34.34 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  53. Zkouška II. MA2: Diskvalifikován

  54. Zkouška I. MA2: 3/5, 46.35 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  55. Luhačovice - Fešák lázeňský, 15. 06. 2019

  56. Agility M: 3/11, 26.49 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  57. Jumping special M: 2/11, 23.67 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  58. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  59. Záhlinice - 2. Záhlinické závody agility, 02. 06. 2019

  60. e - 1. Zkouška MA2 MA2: 1/6, 38.23 s, 0.0 tr. b., 4.08 m/s

  61. JUMPING M M: 2/12, 33.64 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  62. k - 2. Zkouška MA2 MA2: 2/6, 35.26 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  63. Třebíč - Calibra speciál, Moravský pohár kníračů, 08. 05. 2019

  64. Jumping MA2 - I: Diskvalifikován

  65. Jumping MA2 - II: 1/9, 37.42 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  66. Jumping speciál MA2: Diskvalifikován

  67. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií, 04. 05. 2019

  68. Agility: Diskvalifikován

  69. Jumping: 15/42, 37.09 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  70. Tuneliáda: Diskvalifikován

  71. Přerov - VITAR CUP 2019, 20. 04. 2019 - 21. 04. 2019

  72. Agility: 12/18, 44.47 s, 15.0 tr. b., 4.16 m/s

  73. Agility Trial: 4/7, 42.75 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  74. Agility Trial II: Diskvalifikován

  75. Agility Trial III: 2/11, 39.7 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  76. Jumping: 6/18, 35.68 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  77. Litovel - Mladeč - Zámecké dvojzkoušky, 09. 03. 2019

  78. Agility Trial I: 1/7, 40.88 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  79. Agility Trial II: Diskvalifikován

  80. Brno - Zimní Brno 2, 23. 02. 2019

  81. Agility MA: 5/32, 44.48 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  82. Agility MA: 5/32, 44.48 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  83. Jumping MA: 13/34, 41.12 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  84. Jumping MA: 13/34, 41.12 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  85. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  86. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  87. Brno - Zimní Brno 1, 26. 01. 2019

  88. Agility MA: 7/19, 42.73 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  89. Jumping MA: 7/21, 35.44 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  90. Zkouška MA1: 2/6, 36.47 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  91. Kladno - Vánoční jumpingy, 29. 12. 2018

  92. III. jumping M: Diskvalifikován

  93. II.jumping M: Diskvalifikován

  94. I. jumping M: Diskvalifikován

  95. Brno - Agility Collie & Sheltie Cup, 17. 11. 2018

  96. Agility I: 7/35, 40.68 s, 0.0 tr. b., 4.08 m/s

  97. Jumping I: 5/35, 33.87 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  98. Jumping II: Diskvalifikován

  99. Mikulov - Létající trojzkoušky s JK Animals, 03. 11. 2018

  100. Agility Trial I: 3/7, 30.34 s, 10.0 tr. b., 3.79 m/s

  101. Agility Trial II: Diskvalifikován

  102. Agility Trial III: 1/7, 39.3 s, 0.0 tr. b., 3.59 m/s

  103. Kladno - Jack Honey Cup II., 20. 10. 2018 - 21. 10. 2018

  104. AGILITY: 5/14, 41.2 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  105. AGILITY: Diskvalifikován

  106. JUMPING: 12/17, 41.08 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  107. JUMPING: Diskvalifikován

  108. MA1: 3/5, 29.93 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  109. MA1: Diskvalifikován

  110. Přerov - Přerovem letem skokem počtvrté, 06. 10. 2018

  111. Jumping I: Diskvalifikován

  112. Jumping II: Diskvalifikován

  113. Jumping III: 3/19, 30.64 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  114. Hodonín - Letní hodonínská tlapka III, 08. 09. 2018

  115. Agility Medium: 2/11, 46.49 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  116. Jumping Medium: 2/11, 36.17 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  117. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  118. Prostějov - Skok za skokem IX - rozloučení s létem, 25. 08. 2018

  119. Agility Open: Diskvalifikován

  120. Agility Trial: 1/2, 32.96 s, 10.0 tr. b., 4.31 m/s

  121. Jumping Open: Diskvalifikován

  122. Žamberk - O pohár Fitmin 2018, 12. 08. 2018

  123. AGILITY: Diskvalifikován

  124. JUMPING MA1: Diskvalifikován

  125. MA1: 1/5, 29.31 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  126. Luhačovice - Fešák lázeňský, 30. 06. 2018

  127. Agility Open: Diskvalifikován

  128. Agility Trial: Diskvalifikován

  129. Jumping Svihak lazensky: 3/6, 35.66 s, 5.0 tr. b., 4.12 m/s

  130. Třešť - Ztřeštěnec - speciální troj-jumping, 16. 06. 2018

  131. JUMPING: 2/17, 31.28 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  132. Jumping II: Diskvalifikován

  133. Ztřeštěnec: 1/17, 33.25 s, 0.0 tr. b., 2.8 m/s

  134. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií + Mistrovství ČR kolií dlouhosrstých a kolií krátkosrstých, 12. 05. 2018

  135. agility open M: Diskvalifikován

  136. Jumping open M: Diskvalifikován

  137. Tuneliáda M: 11/38, 38.78 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  138. Osek nad Bečvou - Tři skoky do Boudy, 07. 04. 2018

  139. 1. Zkouška MA1: 1/4, 41.92 s, 10.0 tr. b., 3.39 m/s

  140. 2. Zkouška MA1: 2/4, 51.71 s, 10.71 tr. b., 2.98 m/s

  141. 3. Zkouška MA1: 1/4, 42.58 s, 5.0 tr. b., 3.76 m/s

  142. Neveklov - 54. Dvojzkoušky + 1, 10. 02. 2018

  143. 1. běh MA1: 1/6, 31.84 s, 0.0 tr. b., 3.77 m/s

  144. 2. běh MA1: 4/6, 32.77 s, 5.0 tr. b., 3.6 m/s

  145. 3. běh MA1: 2/6, 27.62 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s