Cz En

083117

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Dana Sedláková, KK Šlapanice

    Člen KA

Pes

  1. Arny ze Zámkové osady, Sheltie

Výsledky

  1. Brno - Zimní Brno 2, 22. 02. 2020

  2. Jumping MA: 10/30, 43.99 s, 6.99 tr. b., 4.23 m/s

  3. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  4. Brno - Vánoční Brno, 14. 12. 2019 - 15. 12. 2019

  5. Agility MA sobota: Diskvalifikován

  6. Jumping MA sobota: Diskvalifikován

  7. Zkouška MA2 sobota: Diskvalifikován

  8. Brno - Agility Collie & Sheltie Cup, 16. 11. 2019

  9. Agility I: Diskvalifikován

  10. Jumping I: 13/36, 37.03 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  11. Jumping II: 10/36, 30.97 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  12. Hradčany-Kobeřice - Tři oříšky pro Popelku I., 06. 10. 2019

  13. ZkA I: 1/5, 38.8 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  14. ZkA II: Diskvalifikován

  15. ZkA III: 1/5, 50.36 s, 10.0 tr. b., 3.97 m/s

  16. Kroměříž - Bradavický Speciál Albuse Brumbála v Kroměříži, 28. 09. 2019 - 29. 09. 2019

  17. Zk agility I: Diskvalifikován

  18. Zk agility II: Diskvalifikován

  19. Olomouc - HAVLICZECH XIV. speciál, 24. 08. 2019

  20. Jumping M: 5/18, 34.34 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  21. Zkouška II. MA2: Diskvalifikován

  22. Zkouška I. MA2: 3/5, 46.35 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  23. Luhačovice - Fešák lázeňský, 15. 06. 2019

  24. Agility M: 3/11, 26.49 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  25. Jumping special M: 2/11, 23.67 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  26. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  27. Záhlinice - 2. Záhlinické závody agility, 02. 06. 2019

  28. e - 1. Zkouška MA2 MA2: 1/6, 38.23 s, 0.0 tr. b., 4.08 m/s

  29. JUMPING M M: 2/12, 33.64 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  30. k - 2. Zkouška MA2 MA2: 2/6, 35.26 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  31. Třebíč - Calibra speciál, Moravský pohár kníračů, 08. 05. 2019

  32. Jumping MA2 - I: Diskvalifikován

  33. Jumping MA2 - II: 1/9, 37.42 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  34. Jumping speciál MA2: Diskvalifikován

  35. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií, 04. 05. 2019

  36. Agility: Diskvalifikován

  37. Jumping: 15/42, 37.09 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  38. Tuneliáda: Diskvalifikován

  39. Přerov - VITAR CUP 2019, 20. 04. 2019 - 21. 04. 2019

  40. Agility: 12/18, 44.47 s, 15.0 tr. b., 4.16 m/s

  41. Agility Trial: 4/7, 42.75 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  42. Agility Trial II: Diskvalifikován

  43. Agility Trial III: 2/11, 39.7 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  44. Jumping: 6/18, 35.68 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  45. Litovel - Mladeč - Zámecké dvojzkoušky, 09. 03. 2019

  46. Agility Trial I: 1/7, 40.88 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  47. Agility Trial II: Diskvalifikován

  48. Brno - Zimní Brno 2, 23. 02. 2019

  49. Agility MA: 5/32, 44.48 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  50. Agility MA: 5/32, 44.48 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  51. Jumping MA: 13/34, 41.12 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  52. Jumping MA: 13/34, 41.12 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  53. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  54. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  55. Brno - Zimní Brno 1, 26. 01. 2019

  56. Agility MA: 7/19, 42.73 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  57. Jumping MA: 7/21, 35.44 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  58. Zkouška MA1: 2/6, 36.47 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  59. Kladno - Vánoční jumpingy, 29. 12. 2018

  60. III. jumping M: Diskvalifikován

  61. II.jumping M: Diskvalifikován

  62. I. jumping M: Diskvalifikován

  63. Brno - Agility Collie & Sheltie Cup, 17. 11. 2018

  64. Agility I: 7/35, 40.68 s, 0.0 tr. b., 4.08 m/s

  65. Jumping I: 5/35, 33.87 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  66. Jumping II: Diskvalifikován

  67. Mikulov - Létající trojzkoušky s JK Animals, 03. 11. 2018

  68. Agility Trial I: 3/7, 30.34 s, 10.0 tr. b., 3.79 m/s

  69. Agility Trial II: Diskvalifikován

  70. Agility Trial III: 1/7, 39.3 s, 0.0 tr. b., 3.59 m/s

  71. Kladno - Jack Honey Cup II., 20. 10. 2018 - 21. 10. 2018

  72. AGILITY: 5/14, 41.2 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  73. AGILITY: Diskvalifikován

  74. JUMPING: 12/17, 41.08 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  75. JUMPING: Diskvalifikován

  76. MA1: 3/5, 29.93 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  77. MA1: Diskvalifikován

  78. Přerov - Přerovem letem skokem počtvrté, 06. 10. 2018

  79. Jumping I: Diskvalifikován

  80. Jumping II: Diskvalifikován

  81. Jumping III: 3/19, 30.64 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  82. Hodonín - Letní hodonínská tlapka III, 08. 09. 2018

  83. Agility Medium: 2/11, 46.49 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  84. Jumping Medium: 2/11, 36.17 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  85. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  86. Prostějov - Skok za skokem IX - rozloučení s létem, 25. 08. 2018

  87. Agility Open: Diskvalifikován

  88. Agility Trial: 1/2, 32.96 s, 10.0 tr. b., 4.31 m/s

  89. Jumping Open: Diskvalifikován

  90. Žamberk - O pohár Fitmin 2018, 12. 08. 2018

  91. AGILITY: Diskvalifikován

  92. JUMPING MA1: Diskvalifikován

  93. MA1: 1/5, 29.31 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  94. Luhačovice - Fešák lázeňský, 30. 06. 2018

  95. Agility Open: Diskvalifikován

  96. Agility Trial: Diskvalifikován

  97. Jumping Svihak lazensky: 3/6, 35.66 s, 5.0 tr. b., 4.12 m/s

  98. Třešť - Ztřeštěnec - speciální troj-jumping, 16. 06. 2018

  99. JUMPING: 2/17, 31.28 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  100. Jumping II: Diskvalifikován

  101. Ztřeštěnec: 1/17, 33.25 s, 0.0 tr. b., 2.8 m/s

  102. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií + Mistrovství ČR kolií dlouhosrstých a kolií krátkosrstých, 12. 05. 2018

  103. agility open M: Diskvalifikován

  104. Jumping open M: Diskvalifikován

  105. Tuneliáda M: 11/38, 38.78 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  106. Osek nad Bečvou - Tři skoky do Boudy, 07. 04. 2018

  107. 1. Zkouška MA1: 1/4, 41.92 s, 10.0 tr. b., 3.39 m/s

  108. 2. Zkouška MA1: 2/4, 51.71 s, 10.71 tr. b., 2.98 m/s

  109. 3. Zkouška MA1: 1/4, 42.58 s, 5.0 tr. b., 3.76 m/s

  110. Neveklov - 54. Dvojzkoušky + 1, 10. 02. 2018

  111. 1. běh MA1: 1/6, 31.84 s, 0.0 tr. b., 3.77 m/s

  112. 2. běh MA1: 4/6, 32.77 s, 5.0 tr. b., 3.6 m/s

  113. 3. běh MA1: 2/6, 27.62 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s