Cz En

Jumping II M

  1. Datum: 02. 10. 2021
  2. Závod: Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi
  3. Rozhodčí: Boháčová, Alice (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 40.0 s
  6. Maximální čas: 75.0 s
  7. Délka: 158.0 m
  8. Velikost: M
  9. Počet překážek: 18
  10. Postupová rychlost: 3.95 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 011615 Jana Jamborová Cockie MVs 0 0 0.0 0.0 27.86 5.67 V V
2 002220 Stanislav Řehola Catlin Roxy Diamond 0 0 0.0 0.0 29.78 5.31 V V
3 007313 Ivana Kuglerová A3Ch Loki Větroplach 0 0 0.0 0.0 30.22 5.23 V V
4 070914 Tereza Martišová Back in love Abby Youwentis 0 0 0.0 0.0 30.91 5.11 V V
5 089414 Veronika Horňáčková A3Ch Brongo Bestagility 0 0 0.0 0.0 34.8 4.54 V V
6 021318 Veronika Belantová Saga pod Ořechem 0 0 0.0 0.0 37.78 4.18 V V
7 048516 Jana Richterová Anette Gold Schenelin 0 0 3.41 3.41 43.41 3.64 V V
8 073116 Jana Šebestová Over the Moon Starring Moravia 0 0 4.68 4.68 44.68 3.54 V V
9 001416 Markéta Šulcová A3Ch Nesquik Black Neraka 1 0 0.0 5.0 30.41 5.2 V V
10 Soňa Gillányiová Bastien Sobasan 0 1 0.0 5.0 32.84 4.81 V V
11 056020 Kateřina Břízová French Kiss Anarchia 0 1 0.0 5.0 33.12 4.77 V V
12 097515 Jana Kopřivová Mon Chéri Starring Moravia 0 1 0.0 5.0 34.77 4.54 V V
13 070720 Kristýna Hrůza Bársony Sobasan 0 1 0.0 5.0 34.99 4.52 V V
14 004717 Lucie Peterková Daimón Eburon Mystery 0 1 0.0 5.0 37.48 4.22 V V
15 073018 Karin Trinčková Abrakadabra ze Shetlandů 0 1 0.0 5.0 38.74 4.08 V V
16 026615 Alena Krejčová Afrodité Happy Vision 1 0 0.52 5.52 40.52 3.9 V V
17 083117 Dana Sedláková Arny ze Zámkové osady 1 1 0.0 10.0 36.66 4.31 VD VD
18 095019 Rudolf Broulík Halle Berry Sněžný tygr 0 2 0.0 10.0 36.74 4.3 VD VD
19 082018 Lenka Krejčí Archie Richmond Silky Dafnee 0 2 0.68 10.68 40.68 3.88 VD VD
DIS Tomáš Heizer Pipitery Fecér DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 058420 Eliška Mayerová Horatio Fort Fox DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 024220 Romana Jirásková Rory Black Neraka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 073017 Ondřej Henzl Berth Silver Aura Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Dominika Vlčková Casper Roxi Diamond DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Soňa Gillányiová Wall-e DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 015917 Ondřej Henzl Boogie Gold Bryvilsár DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 002411 Hana Hradská A3Ch Agnes Ineskas DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 053018 Denisa Sommerová Nougat Nutty Romy´s Choco DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 066914 Mirka Mihoková A3Ch Mesi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Braňo Vlček Quick Brown Neraka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 054515 Hana Hradská Intrigued Bazaar´s DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 019216 Lenka Tittlová Lexie Mecseki Bundás DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 072220 Rudolf Broulík Essi Daven Dancing in the Wind DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO