Cz En

097515

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Jana Kopřivová, Psí škola "Na ostrově" Brno

    Člen KA

Pes

  1. Mon Chéri Starring Moravia, Pudl střední

Výsledky

  1. Brno - BENEFIČNÍ DVOJZKOUŠKY AGILITY, 06. 03. 2022

  2. 1. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  3. 2. Zkouška MA3: 3/10, 47.12 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  4. Brno - Zimní Brno 2, 26. 02. 2022

  5. Agility MA: 8/24, 43.25 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  6. Jumping MA: 20/28, 42.08 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  7. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  8. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 02. 10. 2021 - 03. 10. 2021

  9. Agility II M: 5/32, 44.4 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  10. Agility I M: 5/38, 38.79 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  11. Jumping III M: 11/32, 32.76 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  12. Jumping II M: 12/33, 34.77 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  13. Jumping I M: 2/33, 34.71 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  14. Jumping IV M - pudlů: 6/14, 34.05 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  15. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2021, 02. 07. 2021 - 04. 07. 2021

  16. Agility 1 M: Diskvalifikován

  17. Agility 2 M: 8/41, 48.98 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  18. Agility 3 M: 8/45, 44.44 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  19. Agility 4 M: Diskvalifikován

  20. FARMINA Grand finale M: Diskvalifikován

  21. Jumping 1 M: Diskvalifikován

  22. Jumping 2 M: Diskvalifikován

  23. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  24. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility, 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020

  25. Agility Individual: 17/67, 43.2 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  26. Agility Squads as Individual: Diskvalifikován

  27. Jumping Individual: 24/70, 31.98 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  28. Jumping Squads as Individual: 28/72, 34.77 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  29. Brno - Podzimní Robinsonáda, 12. 09. 2020

  30. Agility Medium: Diskvalifikován

  31. Jumping Medium: 8/21, 33.99 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  32. Zkouška MA3: 8/11, 44.67 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  33. Lednice/Nejdek - Nejdecký trojskok, 23. 08. 2020

  34. 1. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  35. 2. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  36. 3. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  37. Chropyně - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  38. Agility I: 3/64, 46.25 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  39. Agility II: 16/62, 47.77 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  40. Jumping I: Diskvalifikován

  41. Jumping II: Diskvalifikován

  42. Brno - Zimní Brno 2, 22. 02. 2020

  43. Agility MA: 1/28, 44.92 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  44. Jumping MA: Diskvalifikován

  45. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  46. Brno - Zimní Brno 1, 12. 01. 2020

  47. Agility M: 9/23, 43.6 s, 5.0 tr. b., 4.47 m/s

  48. Jumping M: 13/24, 40.8 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  49. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  50. Brno - Vánoční Brno, 14. 12. 2019 - 15. 12. 2019

  51. Agility MA neděle: 9/27, 44.8 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  52. Agility MA sobota: Diskvalifikován

  53. Jumping MA neděle: 3/27, 37.17 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  54. Jumping MA sobota: Diskvalifikován

  55. Zkouška MA3 neděle: Diskvalifikován

  56. Zkouška MA3 sobota: 2/12, 44.97 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  57. Horka nad Moravou - HAVLICZECH XVI., 02. 11. 2019

  58. TRIAL I.: Diskvalifikován

  59. TRIAL II.: Diskvalifikován

  60. TRIAL III.: 3/9, 40.37 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  61. Brno - Podzimní Brno, 12. 10. 2019

  62. AgilityM: Diskvalifikován

  63. JumpingM: 4/22, 38.41 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  64. ZkouškaMA3: Diskvalifikován

  65. Lednice-Nejdek - Burčákcup 2019, 28. 09. 2019

  66. Agility M: 5/22, 40.61 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  67. Finále M Jump.: 5/10, 32.54 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  68. Jumping M: 2/22, 34.36 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  69. Zkouška MA3: 1/9, 46.8 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  70. Brno - Podzimní Robinsonáda, 14. 09. 2019

  71. Agility Medium: Diskvalifikován

  72. Jumping Medium: Diskvalifikován

  73. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  74. Olomouc - HAVLICZECH XII., 08. 09. 2019

  75. Zkouška II. MA3: 3/11, 42.82 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  76. Zkouška I. MA3: 3/11, 36.63 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  77. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  78. Agility Open: 8/65, 39.26 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  79. Agility Squads as Individual: 11/69, 41.94 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  80. Jumping Open: Diskvalifikován

  81. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  82. Rožnov pod Radhoštěm - 10th MORAVIA OPEN 2019, 05. 07. 2019 - 07. 07. 2019

  83. Agility 1: 28/79, 49.98 s, 10.0 tr. b., 4.3 m/s

  84. Agility 2: 11/70, 45.0 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  85. Agility 3: 38/76, 44.22 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  86. Agility 4: 19/72, 47.13 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  87. Agility Trial: Diskvalifikován

  88. Grand Final: Diskvalifikován

  89. Jumping 1: 37/79, 41.06 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  90. Jumping 2: 20/56, 38.8 s, 5.0 tr. b., 5.21 m/s

  91. Jakubčovice - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  92. Agility I: Diskvalifikován

  93. Agility II: 5/39, 42.72 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  94. Jumping I: 10/40, 38.5 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  95. Jumping II: Diskvalifikován

  96. Rožnov pod Radhoštěm - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 08. 06. 2019 - 09. 06. 2019

  97. QA4 Agility: Diskvalifikován

  98. QA5 Agility: 11/56, 40.02 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  99. QA6 Agility: 26/51, 48.38 s, 15.38 tr. b., 0.0 m/s

  100. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  101. QJ5 Jumping: 14/53, 40.75 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  102. QJ6 Jumping: 20/49, 42.42 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  103. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  104. QA1 agility: Diskvalifikován

  105. QA2 agility: 7/60, 46.92 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  106. QA3 agility: 27/60, 43.34 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  107. QJ1 jumping: 7/61, 40.93 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  108. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  109. QJ3 jumping: 11/60, 39.79 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  110. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 27. 04. 2019 - 28. 04. 2019

  111. Agility II M: Diskvalifikován

  112. Agility I M: 1/40, 38.93 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  113. Jumping III M: 6/30, 40.53 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  114. Jumping II M: 6/35, 37.75 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  115. Jumping I M: Diskvalifikován

  116. Jumping IV pudlové M: 2/15, 35.44 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  117. Brno - Morava Cup, 13. 04. 2019

  118. 1. Jumping M: Diskvalifikován

  119. 2. Jumping M: 3/17, 32.55 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  120. 3. Agility M: Diskvalifikován

  121. Milovice - Milovice cup a Mistrovství ČR PRT, JRT, BRT a Pyrenejských ovčáků, 06. 04. 2019 - 07. 04. 2019

  122. Agility Challenge M MA2: 6/19, 45.68 s, 5.0 tr. b., 3.79 m/s

  123. Agility I M M: 4/32, 53.43 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  124. Jumping Challenge M MA2: 4/21, 40.33 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  125. Jumping I M M: Diskvalifikován

  126. Tuneliáda M M: 9/31, 22.61 s, 0.0 tr. b., 5.57 m/s

  127. Brno - Zimní Brno 3, 30. 03. 2019

  128. Agility MA: Diskvalifikován

  129. Jumping MA: Diskvalifikován

  130. Zkouška MA3: 2/14, 42.23 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  131. Litovel - Mladeč - Zámecké dvojzkoušky, 09. 03. 2019

  132. Agility Trial I: 2/8, 42.55 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  133. Agility Trial II: 1/8, 46.88 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  134. Brno - Zimní Brno 2, 23. 02. 2019

  135. Agility MA: Diskvalifikován

  136. Agility MA: Diskvalifikován

  137. Jumping MA: 7/34, 39.24 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  138. Jumping MA: 7/34, 39.24 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  139. Zkouška MA3: 2/14, 48.6 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  140. Zkouška MA3: 2/14, 48.6 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  141. Brno - Zimní Brno 1, 26. 01. 2019

  142. Agility MA: 8/19, 42.99 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  143. Jumping MA: 13/21, 40.97 s, 5.0 tr. b., 3.93 m/s

  144. Zkouška MA3: 2/9, 39.14 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  145. Brno - Vánoční Brno, 15. 12. 2018

  146. Agility MA: Diskvalifikován

  147. Jumping MA: Diskvalifikován

  148. Zkouška MA3: 5/15, 48.12 s, 10.0 tr. b., 4.57 m/s

  149. Litovel - Mladeč - V. Agility Cup Nové Zámky, 01. 12. 2018

  150. Agility Trial I: 3/12, 42.79 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  151. Agility Trial II: 3/12, 46.95 s, 0.0 tr. b., 4.13 m/s

  152. Jumping Open: Diskvalifikován

  153. Horka nad Moravou - Agility raz, dva, tři – a to hned třikrát, 24. 11. 2018

  154. Agility Trial I: 1/6, 40.61 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  155. Agility Trial II: 1/6, 43.74 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  156. Agility Trial III: 1/6, 45.22 s, 5.0 tr. b., 4.11 m/s

  157. Brno - Podzimní Brno, 13. 10. 2018

  158. Agility MA: 5/23, 40.73 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  159. Jumping MA: 3/23, 36.43 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  160. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  161. Brno - Podzimní Robinsonáda, 15. 09. 2018

  162. Agility Medium: 3/21, 42.95 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  163. Jumping Medium: 6/21, 39.38 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  164. Zkouška MA3: 1/11, 39.56 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  165. Prostějov - Skok za skokem IX - rozloučení s létem, 25. 08. 2018

  166. Agility Open: 2/16, 39.06 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  167. Agility Trial: Diskvalifikován

  168. Jumping Open: 4/16, 31.53 s, 5.0 tr. b., 5.07 m/s

  169. Brno - Dvojzkoušky na Ostrově, 12. 08. 2018

  170. 1. Zkouška MA3: 3/11, 43.06 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  171. 2. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  172. Rožnov pod Radhoštěm - Moravia Open 2018, 06. 07. 2018 - 08. 07. 2018

  173. Agility 1: Diskvalifikován

  174. Agility 2: Diskvalifikován

  175. Agility 3: 11/58, 46.87 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  176. Agility 4: 18/50, 42.09 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  177. Agility Trial: 2/13, 40.27 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  178. Jumping 1: Diskvalifikován

  179. Jumping 2: Diskvalifikován

  180. Martinice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  181. Agility I: 12/37, 41.07 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  182. Agility II: Diskvalifikován

  183. Jumping I: 11/37, 31.77 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  184. Jumping II: 5/36, 32.05 s, 1.05 tr. b., 4.43 m/s

  185. Přerov - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 09. 06. 2018 - 10. 06. 2018

  186. QA4 Agility: Diskvalifikován

  187. QA5 Agility: 9/42, 45.0 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  188. QA6 Agility: 9/43, 42.33 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  189. QJ4 Jumping: 17/44, 42.25 s, 9.25 tr. b., 4.26 m/s

  190. QJ5 Jumping: 20/43, 38.91 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  191. QJ6 Jumping: 14/38, 41.98 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  192. Brno - Letní Robinsonáda, 26. 05. 2018

  193. Finále Ag M: 4/12, 29.46 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  194. I. Agility M: 7/28, 39.53 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  195. I. Jumping M: 6/28, 35.18 s, 5.0 tr. b., 4.89 m/s

  196. ll. Jumping M: 5/28, 40.73 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  197. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  198. QA1 agility: 17/57, 42.73 s, 0.73 tr. b., 4.26 m/s

  199. QA2 agility: Diskvalifikován

  200. QA3 agility: Diskvalifikován

  201. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  202. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  203. QJ3 jumping: 16/57, 37.72 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  204. Roudnice nad Labem - Tréninkové zkoušky, 18. 05. 2018

  205. Agility Trial: Diskvalifikován

  206. Jumping Trial: 2/3, 36.86 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  207. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 28. 04. 2018 - 29. 04. 2018

  208. Agility II Medium: 10/32, 39.82 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  209. Agility I Medium: 6/33, 37.69 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  210. Jumping III Medium: 3/30, 35.06 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  211. Jumping II Medium: Diskvalifikován

  212. Jumping I Medium: Diskvalifikován

  213. MR pudl Medium - II. kolo: 3/11, 31.24 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  214. Luhačovice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  215. Agility M Ne: 10/48, 36.46 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  216. Agility M So: Diskvalifikován

  217. Jumping M Ne: Diskvalifikován

  218. Jumping M So: 16/47, 35.6 s, 5.6 tr. b., 4.13 m/s

  219. Milovice u Kroměříže - Milovice cup a Mistrovství ČR PRT, JRT a BRT, 07. 04. 2018 - 08. 04. 2018

  220. Agility hra: 5/10, 37.4 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  221. Agility Open: 1/25, 42.43 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  222. Agility Trial: Diskvalifikován

  223. Jumping Open: Diskvalifikován

  224. Tuneliada: 9/21, 33.54 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  225. Brno - Zimní Brno 3, 17. 03. 2018

  226. Agility MA: 8/26, 37.89 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  227. Jumping MA: 7/26, 36.7 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  228. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  229. Brno - Zimní Brno 2, 24. 02. 2018

  230. Agility MA: 7/28, 41.48 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  231. Jumping MA: Diskvalifikován

  232. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  233. Brno - Zimní Brno 1, 20. 01. 2018

  234. Agility MA: 10/18, 54.05 s, 10.05 tr. b., 3.55 m/s

  235. Jumping MA: 8/20, 32.27 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  236. Zkouška MA2: 1/4, 46.31 s, 0.31 tr. b., 3.87 m/s

  237. Brno - Vánoční Brno, 16. 12. 2017

  238. Agility MA: Diskvalifikován

  239. Jumping MA: 8/27, 31.01 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  240. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  241. Lednice/Nejdek - Burčákcup 2017, 30. 09. 2017

  242. Agility M: Diskvalifikován

  243. Jumping M: Diskvalifikován

  244. Zk MA2: Diskvalifikován

  245. Brno - Podzimní Robinsonáda, 02. 09. 2017

  246. Agility Medium: 4/25, 39.78 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  247. Jumping Medium: 9/25, 39.07 s, 5.0 tr. b., 3.86 m/s

  248. Zk MA2: 2/10, 48.17 s, 0.0 tr. b., 4.05 m/s

  249. Zlín - Mladcová - RÁJ na Mladcové - Kuba, 26. 08. 2017

  250. Agility Medium: 6/10, 41.54 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  251. Jumping Medium: 3/10, 33.86 s, 10.0 tr. b., 4.02 m/s

  252. Mitrov (Strážek) - Dvojzkoušky Podmitrov, 09. 08. 2017

  253. druhá zkouška MA2: 1/3, 48.24 s, 0.0 tr. b., 4.06 m/s

  254. první zkouška MA2: Diskvalifikován

  255. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2017, 07. 07. 2017 - 09. 07. 2017

  256. Agility 1: 19/65, 50.45 s, 7.45 tr. b., 3.96 m/s

  257. Agility 2: Diskvalifikován

  258. Agility 3: Diskvalifikován

  259. Agility 4: 18/57, 47.22 s, 1.22 tr. b., 3.83 m/s

  260. Agility Trial: 2/14, 40.72 s, 0.0 tr. b., 4.13 m/s

  261. Jumping 1: Diskvalifikován

  262. Jumping 2: Diskvalifikován

  263. Sedlec u Mikulova - Specific summer AGI CUP 2017, 01. 07. 2017

  264. I. Agility M: Diskvalifikován

  265. ll. Agility M: Diskvalifikován

  266. Zk MA2: 2/8, 39.15 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  267. Lutopecny u Kroměříže - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  268. Agility 1: 7/36, 44.59 s, 0.59 tr. b., 3.81 m/s

  269. Agility 2: Diskvalifikován

  270. Jumping 1: 16/36, 39.27 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  271. Jumping 2: 17/36, 43.07 s, 10.07 tr. b., 3.71 m/s

  272. Brno - Letní robinsonáda, 27. 05. 2017

  273. Agility l. M: Diskvalifikován

  274. Jumping II. M: 9/25, 41.44 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  275. Jumping I. M: 7/25, 35.3 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  276. Lednice/Nejdek - Nejdecký trojskok, 07. 05. 2017

  277. III. Zk MA2: Diskvalifikován

  278. II. Zk MA2: Diskvalifikován

  279. I. Zk MA2: 1/7, 39.42 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  280. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 29. 04. 2017 - 30. 04. 2017

  281. Agility II Medium: 12/36, 46.25 s, 5.0 tr. b., 4.06 m/s

  282. Agility I Medium: Diskvalifikován

  283. Jumping III Medium: 12/36, 33.13 s, 5.0 tr. b., 4.95 m/s

  284. Jumping II Medium: Diskvalifikován

  285. Jumping I Medium: Diskvalifikován

  286. Jumping IV - pudl (M): Diskvalifikován

  287. Brno - Dvojzkoušky agility, 23. 04. 2017

  288. Zkouška MA1 1.běh: Diskvalifikován

  289. Zkouška MA1 2.běh: Diskvalifikován

  290. Přerov - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  291. Agility Med Ne: Diskvalifikován

  292. Agility Med So: 15/39, 40.81 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  293. Jumping Med Ne: 15/39, 42.58 s, 9.58 tr. b., 3.66 m/s

  294. Jumping Med So: 23/39, 45.82 s, 21.82 tr. b., 3.51 m/s

  295. Holešov - Dvojité štěstí, 18. 03. 2017

  296. Agility Trial I: 3/8, 44.76 s, 5.0 tr. b., 3.46 m/s

  297. Agility Trial II: Diskvalifikován

  298. Mikulov - Podpálavská drkotačka VI., 18. 02. 2017

  299. Agility M: 6/28, 45.02 s, 2.02 tr. b., 3.62 m/s

  300. Jumping M: Diskvalifikován

  301. Zk MA1: Diskvalifikován

  302. Horka nad Moravou - O pohár Lovecké chaty se speciálními soutěžemi pro kategorii XS a pro veterány, 28. 10. 2016

  303. Agility Open: Diskvalifikován

  304. Agility Trial: 3/7, 43.81 s, 5.0 tr. b., 3.13 m/s

  305. Jumping Open: Diskvalifikován

  306. Brno - Podzimní Brno, 15. 10. 2016 - 16. 10. 2016

  307. Agility MA sobota: 2/12, 39.02 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  308. Jumping MA sobota: 4/12, 34.32 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  309. Zkouška MA1 sobota: Diskvalifikován

  310. Brno - Cacovice - O Mistra Ostrova 2016, 28. 09. 2016

  311. Agility M: 4/12, 46.93 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  312. Jumping M: Diskvalifikován

  313. Lednice/Nejdek - Burčákcup 2016 s JK Animals, 24. 09. 2016

  314. Agility Open: Diskvalifikován

  315. Agility Trial: Diskvalifikován

  316. Jumping Open: Diskvalifikován

  317. Brno - Cacovice - Podzimní Robinsonáda 2016, 03. 09. 2016

  318. Agility: Diskvalifikován

  319. Jumping: Diskvalifikován

  320. Zk MA1: Diskvalifikován

  321. Mitrov (Strážek) - Dvojzkoušky Podmitrov, 24. 08. 2016

  322. 1.zkouška MA1: Diskvalifikován

  323. 2.zkouška MA1: Diskvalifikován

  324. Brno - Dvojzkoušky agility na Ostrově, 14. 08. 2016

  325. 1. Zk MA1: Diskvalifikován

  326. 2. Zk MA1: Diskvalifikován

  327. Brno - Brněnský drak, 17. 07. 2016

  328. Agility Medium: Diskvalifikován

  329. Jumping Medium: 15/21, 29.83 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  330. Zk MA1: Diskvalifikován

  331. Sedlec u Mikulova - Sváteční 4 - zkoušky, 06. 07. 2016

  332. 1. Zk MA1: 1/1, 30.18 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  333. 2. Zk MA1: 1/1, 35.83 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  334. 3. Zk MA1: 1/1, 48.08 s, 10.0 tr. b., 3.66 m/s

  335. 4. Zk MA1: Diskvalifikován