Cz En

Jumping Individual

  1. Datum: 27. 09. 2020
  2. Závod: Mohelnice - Mistrovství republiky v agility
  3. Rozhodčí: Rybář, Petr (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 33.0 s
  6. Maximální čas: 61.0 s
  7. Délka: 152.0 m
  8. Velikost: M
  9. Počet překážek: 19
  10. Postupová rychlost: 4.61 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 063016 Kateřina Mrázková Calahari Etosha Thiwahe 0 0 0.0 0.0 26.77 5.68 V V
2 066914 Mirka Mihoková A3Ch Mesi 0 0 0.0 0.0 28.36 5.36 V V
3 095315 Klára Kokešová A3Ch Roxy 0 0 0.0 0.0 28.67 5.3 V V
4 073115 Jitka Hrdinová A3Ch Nanga Parbat du Pic de Pioulou 0 0 0.0 0.0 29.12 5.22 V V
5 083014 Hana Fuksová A3Ch Happy 0 0 0.0 0.0 29.36 5.18 V V
6 038117 Jiří Hosman Pink Panther Koryfej 0 0 0.0 0.0 29.67 5.12 V V
7 015512 Eva Maděrová Just Flame Perla z Polabí 0 0 0.0 0.0 29.79 5.1 V V
8 017115 Adéla Maršálková A3Ch Míša 0 0 0.0 0.0 30.0 5.07 V V
9 050019 Jana Zemková Dream Come True Perla z Polabí 0 0 0.0 0.0 30.23 5.03 V V
10 042819 Lucie Šimerová Bellaria Destiny of Dunnottar 0 0 0.0 0.0 30.36 5.01 V V
11 014519 Aneta Obrusníková Arrya Gates of Heaven 0 0 0.0 0.0 30.41 5.0 V V
12 068716 Radana Vykydalová Bastet Czech Dreamer 0 0 0.0 0.0 30.71 4.95 V V
13 001416 Markéta Šulcová Nesquik Black Neraka 0 0 0.0 0.0 30.9 4.92 V V
14 075814 Lenka Šenkeříková Diesel Power Harisson 0 0 0.0 0.0 30.95 4.91 V V
15 062714 Ivo Tesař A3Ch Amigo Sweet tiger 0 0 0.0 0.0 31.01 4.9 V V
16 066319 Jana Jourová Bebop Chancy Remus 0 0 0.0 0.0 31.09 4.89 V V
17 020815 Jana Kalafusová A3Ch Blade z Labského ostrova 0 0 0.0 0.0 31.11 4.89 V V
18 073017 Ondřej Henzl Berth Silver Aura Moravia 0 0 0.0 0.0 31.29 4.86 V V
19 034213 Veronika Krupková A3Ch Ezüst Veresi Akácos 0 0 0.0 0.0 31.53 4.82 V V
20 007313 Ivana Kuglerová A3Ch Loki Větroplach 0 0 0.0 0.0 31.55 4.82 V V
21 079217 Veronika Krupková A3Ch Brave Guinness Little Guardian Angel 0 0 0.0 0.0 31.77 4.78 V V
22 054515 Hana Hradská Intrigued Bazaar´s 0 0 0.0 0.0 31.87 4.77 V V
23 030216 Klára Marešová A3Ch Monty Z Josefovské pevnosti 0 0 0.0 0.0 31.96 4.76 V V
24 097515 Jana Kopřivová Mon Chéri Starring Moravia 0 0 0.0 0.0 31.98 4.75 V V
25 039815 Nikola Pokorná Andromeda Czech Dreamer 0 0 0.0 0.0 32.17 4.72 V V
26 079417 Lucie Frimmelová Baltazar Ellie's Jolly 0 0 0.0 0.0 32.46 4.68 V V
27 019911 Tereza Krejčí Orchidee Braunkönigin 0 0 0.0 0.0 32.83 4.63 V V
28 001918 Jitka Hrdinová Aquamarine Nangabet 0 0 0.0 0.0 32.85 4.63 V V
29 073713 Terezie Lenková A3Ch Debora Chips Duhová aura 0 0 0.0 0.0 32.9 4.62 V V
30 014218 Petr Vajgl Letty Moravské srdce 0 0 0.16 0.16 33.16 4.58 V V
31 053018 Denisa Sommerová Nougat Nutty Romy´s Choco 0 0 0.18 0.18 33.18 4.58 V V
32 002411 Hana Hradská A3Ch Agnes Ineskas 0 0 0.23 0.23 33.23 4.57 V V
33 044714 Věra Trnková A3Ch Archico Alien Life Form 0 0 0.24 0.24 33.24 4.57 V V
34 023315 Julie Wohanková Ailey Czech Dreamer 0 0 0.44 0.44 33.44 4.55 V V
35 024513 Aneta Krebsová A3Ch Happy z Tylenu Moravia 0 0 0.52 0.52 33.52 4.53 V V
36 034911 Renata Mandová A3Ch Amber´s Sunshine v.d. Toetesteijn 0 0 1.09 1.09 34.09 4.46 V V
37 069514 Marcela Götzingerová A3Ch Absolutely Love Bellamoon 0 0 1.47 1.47 34.47 4.41 V V
38 043819 Marie - Anna Kociánová Coca Cola Perla z Polabí 0 0 1.49 1.49 34.49 4.41 V V
39 067912 Marie - Anna Kociánová Aida Bonsai She-Kra 0 0 1.66 1.66 34.66 4.39 V V
40 010715 Denisa Kopicová A3Ch Damian z Lomu ve skále 0 0 2.01 2.01 35.01 4.34 V V
41 030116 Michaela Hobzová A3Ch Oudie See Koryfej 0 0 2.35 2.35 35.35 4.3 V V
42 021318 Veronika Belantová Saga pod Ořechem 0 0 3.86 3.86 36.86 4.12 V V
43 055217 Monika Fantová Whisky Perla z Polabí 0 0 4.07 4.07 37.07 4.1 V V
44 036116 Hana Kubíčková A3Ch Dragon Lady Alkyra 1 0 0.0 5.0 29.2 5.21 V V
45 002218 Zuzana Svobodová Ánizs Sporty Heroes 1 0 0.0 5.0 30.67 4.96 V V
46 035911 Gabriela Kočvarová Dvořáková A3Ch Lisa Farma Štěkot 1 0 0.0 5.0 31.89 4.77 V V
47 027215 Václav Tomášek A3Ch Bibi Jozucita 1 0 0.15 5.15 33.15 4.59 V V
48 014411 Lenka Prokešová A3Ch Dakota z Tylenu Moravia 1 0 0.84 5.84 33.84 4.49 V V
49 074118 Vladimíra Hašková Zen Perla z Polabí 1 0 1.55 6.55 34.55 4.4 VD VD
50 048017 Aleš Fuks Fidorka z Pravého břehu 0 1 2.03 7.03 35.03 4.34 VD VD
51 057916 Ivana Suchardová Bailey Czech Dreamer 1 0 3.5 8.5 36.5 4.16 VD VD
52 056019 Michaela Hobzová Jigsaw Design z Lomu ve Skále 0 1 6.25 11.25 39.25 3.87 VD VD
53 063417 Vendula Čuperová Gwardzista Wartownik Wiatru 1 0 8.26 13.26 41.26 3.68 VD VD
DIS 001819 Natálie Šišovská Beetroot Happy Javelai DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 089419 Sára Bartoňková Lucinka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 087214 Olga Mařáčková Celeste z Lomu ve Skále DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001117 Renata Mandová Comic Caillin Bellamoon DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 030518 Milan Jirásek A3Ch Yantanee ze Shetlandů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 811118 Petr Pupík Fly High ElViva La Vita DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 075117 Lenka Fuksová Call Me Hippie Te Salutant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 090818 Josef Žák Uragán von Schnappi Schnapp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 092415 Kristýna Matrasová A3Ch New Nova Fort Fox DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 015917 Ondřej Henzl Boogie Gold Bryvilsár DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 014617 Jan Růža Zoro Gold z Vesničky u hranic DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 081215 Jana Mikulová A3Ch Agile Srdeční záležitost DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 081717 Barbora Kozlová Run For Fun Koryfej DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 050414 Petra Sekerová Agi Bestagility DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 076816 Barbara Malcová Jizerka von Schnappi Schnapp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 036714 Zdenek Smrček Casanova ze Smrčkova dvora DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 009117 Ivana Ondrušová A3Ch Tina DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO