Cz En

073115

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Jitka Hrdinová, Amonra

    Člen KA

Pes

  1. Nanga Parbat du Pic de Pioulou, Pyrenejský ovčák s dl. srstí v obl.

Výsledky

  1. Rožnov pod Radhoštěm - 10th MORAVIA OPEN 2019, 05. 07. 2019 - 07. 07. 2019

  2. Agility 1: 4/79, 44.78 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  3. Agility 2: 4/70, 39.94 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  4. Agility 3: 27/76, 37.42 s, 5.0 tr. b., 5.24 m/s

  5. Agility 4: 6/72, 42.19 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  6. Agility Trial: Diskvalifikován

  7. Grand Final: Diskvalifikován

  8. Jumping 1: 3/79, 33.53 s, 0.0 tr. b., 5.43 m/s

  9. Jumping 2: Diskvalifikován

  10. Čebín - Čebínské dvojzkoušky, 16. 06. 2019

  11. 1. Zkouška MA3: 1/9, 33.0 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  12. 2. Zkouška MA3: 1/9, 31.39 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  13. Rožnov pod Radhoštěm - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 08. 06. 2019 - 09. 06. 2019

  14. QA4 Agility: 2/56, 39.25 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  15. QA5 Agility: 32/56, 44.43 s, 10.43 tr. b., 4.5 m/s

  16. QA6 Agility: 3/51, 41.97 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  17. QJ4 Jumping: 3/55, 38.58 s, 0.0 tr. b., 5.5 m/s

  18. QJ5 Jumping: 4/53, 37.53 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  19. QJ6 Jumping: 14/49, 36.89 s, 5.0 tr. b., 5.2 m/s

  20. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  21. QA1 agility: Diskvalifikován

  22. QA2 agility: Diskvalifikován

  23. QA3 agility: 39/60, 42.81 s, 10.0 tr. b., 4.84 m/s

  24. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  25. QJ2 jumping: 1/61, 36.13 s, 0.0 tr. b., 5.67 m/s

  26. QJ3 jumping: 2/60, 34.5 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  27. Šlapanice - Šlapanický vlk, 12. 05. 2019

  28. Agility M: Diskvalifikován

  29. Jumping M: Diskvalifikován

  30. Zkouška MA3: 1/9, 36.31 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  31. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  32. Agility I: 28/88, 37.39 s, 5.0 tr. b., 5.7 m/s

  33. Agility II: 33/84, 37.88 s, 10.0 tr. b., 5.07 m/s

  34. Jumping I: 4/87, 30.87 s, 0.0 tr. b., 5.96 m/s

  35. Jumping II: 1/87, 33.72 s, 0.0 tr. b., 5.81 m/s

  36. Milovice - Milovice cup a Mistrovství ČR PRT, JRT, BRT a Pyrenejských ovčáků, 06. 04. 2019 - 07. 04. 2019

  37. Agility Challenge M MA2: 1/19, 36.59 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  38. Agility I M M: 1/32, 46.49 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  39. Jumping Challenge M MA2: 2/21, 38.4 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  40. Jumping I M M: 1/31, 32.75 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  41. Tuneliáda M M: 1/31, 20.22 s, 0.0 tr. b., 6.23 m/s

  42. Kladno - DogFriends ALAVIS Agility Fun Weekend 2019, 23. 03. 2019 - 24. 03. 2019

  43. Jumping: Diskvalifikován

  44. Zkouška 1: Diskvalifikován

  45. Zkouška 2: Diskvalifikován

  46. Zkouška 3: Diskvalifikován

  47. Zkouška 4: 4/9, 48.88 s, 10.0 tr. b., 4.5 m/s

  48. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (3/3), 09. 03. 2019 - 10. 03. 2019

  49. Agility 1: Diskvalifikován

  50. Agility 2: 1/28, 37.65 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  51. Finále: 3/14, 35.92 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  52. Jumping 1: Diskvalifikován

  53. Jumping 2: 1/28, 30.77 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  54. Zkouška: Diskvalifikován

  55. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (2/3), 09. 02. 2019

  56. Agility: Diskvalifikován

  57. Jumping: 1/26, 32.64 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  58. Zkouška: Diskvalifikován

  59. Brno - Zimní Brno 1, 26. 01. 2019

  60. Agility MA: 1/19, 37.97 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  61. Jumping MA: 10/21, 34.46 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  62. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  63. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 11. 01. 2019

  64. Druhá zkouška MA3: 3/6, 41.78 s, 10.0 tr. b., 4.86 m/s

  65. První zkouška MA3: Diskvalifikován

  66. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 22. 07. 2018

  67. A3 - 1. MA3: 1/4, 34.43 s, 0.0 tr. b., 5.72 m/s

  68. A3 - 2. MA3: Diskvalifikován

  69. Kladno - Letní Fresh, 07. 07. 2018

  70. 1. zkouška MA3: 1/5, 34.73 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  71. 2. zkouška MA3: 1/5, 35.1 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  72. Martinice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  73. Agility I: 3/37, 35.32 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  74. Agility II: 2/35, 33.31 s, 0.0 tr. b., 5.64 m/s

  75. Jumping I: 2/37, 28.93 s, 0.0 tr. b., 5.74 m/s

  76. Jumping II: Diskvalifikován

  77. Přerov - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 09. 06. 2018 - 10. 06. 2018

  78. QA4 Agility: 4/44, 35.04 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  79. QA5 Agility: 12/42, 39.5 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  80. QA6 Agility: Diskvalifikován

  81. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  82. QJ5 Jumping: 7/43, 35.05 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  83. QJ6 Jumping: 20/38, 42.84 s, 5.0 tr. b., 4.25 m/s

  84. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  85. QA1 agility: 22/57, 38.31 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  86. QA2 agility: 23/57, 37.75 s, 5.0 tr. b., 5.35 m/s

  87. QA3 agility: Diskvalifikován

  88. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  89. QJ2 jumping: 3/58, 35.15 s, 0.0 tr. b., 5.55 m/s

  90. QJ3 jumping: 24/57, 35.65 s, 5.0 tr. b., 5.13 m/s

  91. Čebín - Čebínské dvojzkoušky, 08. 05. 2018

  92. 1. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  93. 2. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  94. Sedlec u Mikulova - Čarodějnické tlapky, 28. 04. 2018

  95. Agility Open: Diskvalifikován

  96. Agility Trial: Diskvalifikován

  97. Jumping Open: 1/18, 26.09 s, 0.0 tr. b., 5.75 m/s

  98. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (3/3), 10. 03. 2018 - 11. 03. 2018

  99. Agility: 1/31, 35.58 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  100. Agility: Diskvalifikován

  101. Finále: Diskvalifikován

  102. Jumping: 1/30, 32.08 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  103. Jumping: 17/31, 33.12 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  104. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  105. Brno - Zimní Brno 2, 24. 02. 2018

  106. Agility MA: 1/28, 34.72 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  107. Jumping MA: 2/28, 35.78 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  108. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  109. Třebíč - Podzimní trojzkoušky, 23. 09. 2017

  110. Zkoušky III - MA3: Diskvalifikován

  111. Zkoušky II - MA3: Diskvalifikován

  112. Zkoušky I - MA3: 1/3, 33.92 s, 0.0 tr. b., 5.51 m/s

  113. Děčín - Mistrovství České republiky, 09. 09. 2017 - 10. 09. 2017

  114. Agility družstev: 35/50, 43.59 s, 10.0 tr. b., 4.13 m/s

  115. Agility jednotlivců: Diskvalifikován

  116. Jumping družstev: 28/50, 36.28 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  117. Jumping jednotlivců: 6/47, 29.65 s, 0.0 tr. b., 5.46 m/s

  118. Lutopecny u Kroměříže - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  119. Agility 1: Diskvalifikován

  120. Agility 2: 14/36, 44.79 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  121. Jumping 1: 10/36, 35.42 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  122. Jumping 2: 6/36, 32.56 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  123. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS 2017, 10. 06. 2017 - 11. 06. 2017

  124. QA4 agility: Diskvalifikován

  125. QA5 agility: Diskvalifikován

  126. QA6 agility: 4/50, 39.93 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  127. QJ4 jumping: 4/48, 29.37 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  128. QJ5 jumping: Diskvalifikován

  129. QJ6 jumping: 9/49, 29.91 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  130. Rapotín - Miacis cup 2017, 03. 06. 2017 - 04. 06. 2017

  131. Agility M: Diskvalifikován

  132. zkouška 1 MA3: 3/12, 33.32 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  133. zkouška 2 MA3: 3/12, 40.76 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  134. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  135. QA1 agility: 8/68, 39.18 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  136. QA2 agility: Diskvalifikován

  137. QA3 agility: 22/70, 37.06 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  138. QJ1 jumping: 27/70, 40.22 s, 5.0 tr. b., 4.2 m/s

  139. QJ2 jumping: 9/69, 31.44 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  140. QJ3 jumping: 8/67, 34.42 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  141. Třešt - Ztřeštěnky, 06. 05. 2017

  142. MA I: Diskvalifikován

  143. MA II: Diskvalifikován

  144. MA III: 1/2, 33.65 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  145. Přerov - VITAR Cup + Mistrovství ČR pyrenejských ovčáků a chodských psů, 22. 04. 2017 - 23. 04. 2017

  146. Agility Open: 10/23, 38.62 s, 5.0 tr. b., 4.14 m/s

  147. Agility Open - MR pyrenejských ovčáků: 3/7, 38.62 s, 5.0 tr. b., 4.14 m/s

  148. Agility Trial: 1/5, 44.79 s, 10.0 tr. b., 3.97 m/s

  149. Jumping Open: Diskvalifikován

  150. Jumping Open - MR pyrenejských ovčáků: Diskvalifikován

  151. Beroun - Sky Dog Cup, 01. 04. 2017 - 02. 04. 2017

  152. AGILITY: 3/19, 32.93 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  153. AGILITY: 7/21, 43.9 s, 15.0 tr. b., 3.87 m/s

  154. JUMPING: 4/19, 33.17 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  155. JUMPING: Diskvalifikován

  156. MA2: 7/10, 36.35 s, 10.0 tr. b., 4.73 m/s

  157. MA2: Diskvalifikován

  158. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2017 (3/3), 11. 03. 2017 - 12. 03. 2017

  159. Agility: 3/22, 39.96 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  160. Agility: 8/22, 40.0 s, 10.0 tr. b., 4.63 m/s

  161. FINÁLE: Diskvalifikován

  162. Jumping: Diskvalifikován

  163. Jumping: Diskvalifikován

  164. Zkouška MA2: 1/6, 37.15 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  165. Beroun - Dvojzkoušky agility I., 04. 03. 2017

  166. Zkouška 1 MA2: 3/14, 31.18 s, 5.0 tr. b., 5.42 m/s

  167. Zkouška 2 MA2: 1/14, 30.58 s, 0.0 tr. b., 5.66 m/s

  168. Mikulov - Podpálavská drkotačka VI., 18. 02. 2017

  169. Agility M: 7/28, 36.64 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  170. Jumping M: 6/29, 33.06 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  171. Zk MA2: Diskvalifikován

  172. Trutnov - Podkrkonošské dvojzkoušky, 11. 02. 2017

  173. II.zkouška MA2: 1/1, 33.48 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  174. I. zkouška MA2: Diskvalifikován

  175. Dolní Přím - Probluz - V. Pučálka cup - Probluzské A1-3 zkoušky, 29. 01. 2017

  176. zkouška 1 MA2: 3/5, 34.4 s, 5.0 tr. b., 4.94 m/s

  177. zkouška 2 MA2: 1/5, 38.31 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  178. Brno - Jarní Brno, 07. 05. 2016 - 08. 05. 2016

  179. Agility MA sobota: Diskvalifikován

  180. Jumping MA sobota: Diskvalifikován

  181. Zkouška MA2 sobota: Diskvalifikován

  182. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2016, 23. 04. 2016 - 24. 04. 2016

  183. QA1 Agility: 27/88, 48.54 s, 10.0 tr. b., 4.12 m/s

  184. QA2 Agility: Diskvalifikován

  185. QJ1 Jumping: Diskvalifikován

  186. QJ2 Jumping: 26/81, 33.91 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  187. Kroměříž - Agility Cup města Kroměříže a III. MČR Pyrenejských ovčáků, 16. 04. 2016 - 17. 04. 2016

  188. Agility I: 2/4, 31.27 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  189. Agility II: 2/5, 27.15 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  190. Agility III: 1/5, 25.97 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  191. Agility Open: Diskvalifikován

  192. Agility Pyrsheep: Diskvalifikován

  193. Jumping II Pyrsheep: 5/10, 31.36 s, 0.0 tr. b., 5.48 m/s

  194. Jumping Open: Diskvalifikován

  195. Jumping Open II: 9/25, 31.36 s, 0.0 tr. b., 5.48 m/s

  196. Jumping Pyrsheep: Diskvalifikován

  197. Dolní Přím - IV. Pučálka cup - dvojzkoušky A1+A2, 13. 03. 2016

  198. zkouška_1 MA1: 1/3, 25.49 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  199. zkouška_2 MA1: 2/3, 33.68 s, 5.0 tr. b., 3.65 m/s

  200. Mikulov - Podpálavská drkotačka s JK Animals, 27. 02. 2016

  201. Agility M: 3/25, 46.25 s, 0.0 tr. b., 4.04 m/s

  202. Jumping M: Diskvalifikován

  203. Zk MA1: 1/7, 36.96 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  204. Brno - Zimní Brno II., 21. 02. 2016

  205. Agility MA M: Diskvalifikován

  206. Jumping MA M: 13/27, 33.16 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  207. Zk MA1 MA1: 1/6, 34.45 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  208. Proruby u Hořiček - OPSION 045 / dvojzkoušky, 13. 02. 2016

  209. 7.prorubská: 1/3, 31.04 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  210. 8.prorubská: Diskvalifikován

  211. Proruby u Hořiček - OPSION 044 / dvojzkoušky, 23. 01. 2016

  212. 5.prorubská: 1/5, 24.62 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  213. 6.prorubská: 2/5, 30.82 s, 0.0 tr. b., 4.09 m/s

  214. Těšánky - Vánoční dvojzkoušky agility v Těšánkách, 19. 12. 2015

  215. 1. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  216. 2. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  217. Brno - Podzimní Brno 2015, 17. 10. 2015 - 18. 10. 2015

  218. Agility M - neděle M: Diskvalifikován

  219. Agility M - sobota M: 10/20, 47.65 s, 5.0 tr. b., 3.84 m/s

  220. Jumping M - neděle M: Diskvalifikován

  221. Jumping M - sobota M: 5/20, 40.14 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  222. MA1 - neděle MA1: 2/5, 35.03 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  223. MA1- sobota MA1: 3/6, 38.54 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s