Cz En

Trutnov - B.A.S.E. - Berger agility sommer event

Přihlašování na tento závod už skončilo.

  1. Číslo závodu: 19145
  2. Datum: 03. 08. 2019 - 04. 08. 2019
  3. Terén: umělá tráva
  4. Uvnitř: Ano
  5. Třídy: Speciální
  6. Rozhodčí: Blank, Rene (DE)
    Boháčová, Alice (CZ)
  7. Stránky: https://www.facebook.com/events/1783218218436707/?active_tab=discussion
  8. Propozice: https://docs.google.com/document/d/17pvLyeJ3umJ97vScQykHt1PjQIjiSl0nnT38L6jjdFM/edit
  9. Zodpovědná osoba: Radana Vykydalová
  10. Specifikace: Speciální závod pouze pro Pyrenejské ovčáky
  11. Upřesnění místa: U Obecního kříže, Trutnov - Studenec
  12. GPS: 50.5026083, 15.9407583

Kontakt

Radka Kopecká, +420 604 122 260 Radana Vykydalová, radka.vyky@seznam.cz, +420733503079

Poznámka

Sponzoring: https://www.eshop.yoggies.cz https://www.aktivnizvire.cz/ https://www.pamlskovyraj.cz Sušené pamlsky pro psi

Statistika přihlášených

03. 08. 2019
A1 A2 A3 V Celkem
XS 0 0 0 0 0
S 0 1 0 0 1
M 22 16 40 0 78
ML 0 1 0 0 1
L 9 5 10 0 24
Celkem 31 23 50 0 104
∞ volných míst
04. 08. 2019
A1 A2 A3 V Celkem
XS 0 0 0 0 0
S 0 1 0 0 1
M 22 16 40 0 78
ML 0 1 0 0 1
L 9 5 10 0 24
Celkem 31 23 50 0 104
∞ volných míst

Přihlášky

LA1 Susan Arnold Enrique von den Wurzelzwergen
LA1 Michael Bellmann Hook
LA1 Michèle Boccella-Müller Jarod de l'Ecir
LA1 Johann Ennsberger Elvis von den Wurzelzwergen
LA1 Ina Feijen Le Quedrupede Loyal Nanynjo
LA1 Claudine Gruber Lipton du Champs d'Onix
LA1 Olga Kwiecień FLAGRANT DELIRE de Loubajac
LA1 Monika Oswald Frederic Chuken sakura no kuni
Člen KA
045018 LA1 Michaela Vlasová Casper Czech Dreamer
LA2 Gréta Hanzlová Luana dils Pasturs da Gianal
LA2 Conny Köblitz Burundi von den wilden Kehrlen
LA2 Monika Oswald Cyrano von den Wurzelzwergen
LA2 Ullrike Stangl Manioc de la vie pastorale
LA2 Mario Walter Largo de Mauna Kéa
LA3 Michael Bellmann Anton
LA3 Luca Guastalla Jedi Knight Jovery Blue A Pas de Loup sur l'Astazou
LA3 Anabella Kokalj JOMGARDEN'S XUNDIVYA
LA3 Riina Korhonen Kivasti Pojat On Poikii
LA3 Olga Kwiecień BARBARIAN FIGHTER Extreme Braveheart
LA3 Sandra Münzer Baston bleu de la petite Plume
LA3 Kjell Pettersson Light My Fire Vieux
LA3 Angela Rösner Degas de la Vallee du Mouton
LA3 Miriam Schroeder Jaloux Garou bleu a pas de Loup sur L'Astazouu
LA3 Elisabeth Streibel Grisou de l'ami a face rase
MA1 Yvonne Ahlin Light My Fire Illrosa
Člen KA
002018 MA1 Pavla Gadasová Ichy Animee du Chien
MA1 Manuela Gamböck Eliza vom Burgstall zu Kissing
MA1 Laura Gartiser Merlin de la petite ferme de Wihr
MA1 Kerstin Gerlach Nanouk de la Mesta Pastores
MA1 Heike Henze-Schrewe Jessamine du Mourioche
MA1 Jette Friis Jørgensen Gjerulff Cebu Santos Nino
MA1 Tamara Katerberg Smashing Dutch Magical Force
Člen KA
007515 MA1 Radomíra Kopecká Sacre Coeur Sandytrail
Člen KA
004019 MA1 Radomíra Kopecká Carrie Czech Dreamer
MA1 Mette Larsen Nouveau Ludo Du Pic De Pioulou
MA1 GOBBETTO MARA NERO DE LA MESTA PASTORES
MA1 Jeannine Meier Roui
MA1 Jeannine Meier Tomba
069316 MA1 Adéla Paráková Barney Czech Dreamer
MA1 Manon Proost Smashing Dutch Magnificent Dream
MA1 Maren Quester Frédéric Animée du Chien
MA1 Milena Sitkiewicz Crazy Goblins Alec
MA1 Bart Steegen Kali du Pic de Pioulou
MA1 Bart Steegen Njuta Jewels of Mountains
MA1 Ann Thune-Stephensen Gjerulff Pescador Ate
MA1 Ahlin Yvonne Light My Fire Obelyn
MA2 Ina Feijen Le Quadrupede Loyal Youri
MA2 Rita Bohse Dusty Springfeld von den Wurzelzwergen
MA2 Hanne Conrad Izarra Animée du Chien
MA2 Eva Gaffron Yasmin Elijah von der Happy Horse Farm
Člen KA
001918 MA2 Jitka Hrdinová Aquamarine Nangabet
MA2 Christina Kähler Crazy Goblins Bee
MA2 Ingela Käll Jomgarden's Ura
MA2 Roman Maruszczak AMAZING REVOLUTION Nangabet
MA2 Wilma Nieboer Bam bam bajou von der wurzezwegen
MA2 John Nuvelstijn Smashing Dutch Foudre
MA2 Heiko Reibert Hazel Animee du Chien
MA2 Ulrike Rogall Briou-Brevele von den Bergische
MA2 Angela Rösner Jiratu de la Vallee du Mouton
Člen KA
057916 MA2 Ivana Suchardová Bailey Czech Dreamer
Člen KA
068716 MA2 Radana Vykydalová Bastet Czech Dreamer
MA2 Monique Walter Hayla de la Petite Ferme de Wihr
MA3 RAUCCI BIAGIO IPER LUCY DES DRAYERES
MA3 Rita Bohse Drú du Mourioche
MA3 Christian Conrad Cayou Animée du Chien
MA3 Fodor Csilla Pallisters Cosmopolitan
MA3 Tamara Cuypers Elenya du Mourioche
MA3 Tamara Cuypers Jadore de loarwenn
MA3 Barbara Członkowska MIRA Willa Mora
MA3 SERGE DAMON LOCA
MA3 Magdaléna Domańska MORA Willa Mora
MA3 Gerd Donker Bombadil Babou du Mourioche
MA3 Elena Esposito Crazy Goblins Blue Dragon
MA3 Maria Frese Edmée Animée du Chien
MA3 Manuela Gamböck Aciara vom Burgstall zu Kissing
MA3 Kerstin Gerlach Ruby von der Happy Horse Farm
Člen KA
073115 MA3 Jitka Hrdinová Nanga Parbat du Pic de Pioulou
MA3 Piret Kannike La Brise Echo
Člen KA
035911 MA3 Gabriela Kočvarová Dvořáková A3Ch Lisa Farma Štěkot
MA3 Kirsten Kullwitz Illmare du Mourioche
MA3 Olga Kwiecień EXTREME BRAVEHEART Willa Mora
MA3 Thomas Köblitz Bits vom Vorstenower Patt
MA3 Sandra Körber Bijou
MA3 Roman Maruszczak EVOLUTION Willa Mora
MA3 Claude Maschietto Abby von der Amperinsel
MA3 Heidrun Mühlböck Eve Animée du chien
Člen KA
083917 MA3 Yveta Nezvalová Zochová Bond Bleu Colline
Člen KA
039815 MA3 Nikola Pokorná Andromeda Czech Dreamer
Člen KA
014411 MA3 Lenka Prokešová A3Ch Dakota z Tylenu Moravia
MA3 Sander Proost Nouvelle Jaillir Du Pic De Pioulou
MA3 Pia Pynnä Kivasti Rähinärakkautta
MA3 Vaščilienė Rasa Primadona du Pic de Pioulou
MA3 Laura Reinhalter Bazooka Extreme Braveheart
MA3 Andrea Roy Jaya du Pic d'Arbizon
MA3 Denise Schönborn Arina von den Bergischen Tröpfchen
Člen KA
003515 MA3 Ivana Suchardová A3Ch Sookie von der Happy Horse Farm
MA3 Simone Ullrich-Pansi Bazinga! Babou Extreme Braveheart
MA3 Serge Veloso Izarra des Drayeres
MA3 Anja Wolf Sioux von der Happy Horse Farm
MA3 Ingrid Zorn Dasha
MA3 Virginie de Andrea Winecup Dance with me de Bien-aimé
Člen KA
001515 MA3 Anna Jarošová Annabelle Bleu Colline
055314 MLA2 Klára Veselá Kaspar de la vieille chapelle
SA2 Kirsten Kullwitz Celea du Mourioche