Cz En

Jumping Squads as Individual

  1. Datum: 26. 09. 2020
  2. Závod: Mohelnice - Mistrovství republiky v agility
  3. Rozhodčí: Rybář, Petr (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 39.0 s
  6. Maximální čas: 66.0 s
  7. Délka: 164.0 m
  8. Velikost: M
  9. Počet překážek: 19
  10. Postupová rychlost: 4.21 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 038117 Jiří Hosman Pink Panther Koryfej 0 0 0.0 0.0 30.64 5.35 V V
2 075117 Lenka Fuksová Call Me Hippie Te Salutant 0 0 0.0 0.0 30.99 5.29 V V
3 036714 Zdenek Smrček Casanova ze Smrčkova dvora 0 0 0.0 0.0 31.02 5.29 V V
4 063016 Kateřina Mrázková Calahari Etosha Thiwahe 0 0 0.0 0.0 31.21 5.25 V V
5 036116 Hana Kubíčková A3Ch Dragon Lady Alkyra 0 0 0.0 0.0 31.22 5.25 V V
6 073115 Jitka Hrdinová A3Ch Nanga Parbat du Pic de Pioulou 0 0 0.0 0.0 31.24 5.25 V V
7 015512 Eva Maděrová Just Flame Perla z Polabí 0 0 0.0 0.0 31.46 5.21 V V
8 095315 Klára Kokešová A3Ch Roxy 0 0 0.0 0.0 31.57 5.19 V V
9 014519 Aneta Obrusníková Arrya Gates of Heaven 0 0 0.0 0.0 31.62 5.19 V V
10 068716 Radana Vykydalová Bastet Czech Dreamer 0 0 0.0 0.0 32.38 5.06 V V
11 050019 Jana Zemková Dream Come True Perla z Polabí 0 0 0.0 0.0 32.49 5.05 V V
12 050414 Petra Sekerová Agi Bestagility 0 0 0.0 0.0 32.53 5.04 V V
13 001819 Natálie Šišovská Beetroot Happy Javelai 0 0 0.0 0.0 32.78 5.0 V V
14 066914 Mirka Mihoková A3Ch Mesi 0 0 0.0 0.0 33.07 4.96 V V
15 007313 Ivana Kuglerová A3Ch Loki Větroplach 0 0 0.0 0.0 33.08 4.96 V V
16 024513 Aneta Krebsová A3Ch Happy z Tylenu Moravia 0 0 0.0 0.0 33.17 4.94 V V
17 081717 Barbora Kozlová Run For Fun Koryfej 0 0 0.0 0.0 33.31 4.92 V V
18 062714 Ivo Tesař A3Ch Amigo Sweet tiger 0 0 0.0 0.0 33.43 4.91 V V
19 092415 Kristýna Matrasová A3Ch New Nova Fort Fox 0 0 0.0 0.0 33.47 4.9 V V
20 039815 Nikola Pokorná Andromeda Czech Dreamer 0 0 0.0 0.0 33.56 4.89 V V
21 014411 Lenka Prokešová A3Ch Dakota z Tylenu Moravia 0 0 0.0 0.0 33.7 4.87 V V
22 034213 Veronika Krupková A3Ch Ezüst Veresi Akácos 0 0 0.0 0.0 33.84 4.85 V V
22 056313 Lenka Fuksová Absolutely Free Te Salutant 0 0 0.0 0.0 33.84 4.85 V V
24 001117 Renata Mandová Comic Caillin Bellamoon 0 0 0.0 0.0 34.07 4.81 V V
25 054515 Hana Hradská Intrigued Bazaar´s 0 0 0.0 0.0 34.1 4.81 V V
26 015917 Ondřej Henzl Boogie Gold Bryvilsár 0 0 0.0 0.0 34.5 4.75 V V
27 066319 Jana Jourová Bebop Chancy Remus 0 0 0.0 0.0 34.61 4.74 V V
28 097515 Jana Kopřivová Mon Chéri Starring Moravia 0 0 0.0 0.0 34.77 4.72 V V
29 001918 Jitka Hrdinová Aquamarine Nangabet 0 0 0.0 0.0 34.83 4.71 V V
30 081215 Jana Mikulová A3Ch Agile Srdeční záležitost 0 0 0.0 0.0 34.89 4.7 V V
31 053018 Denisa Sommerová Nougat Nutty Romy´s Choco 0 0 0.0 0.0 35.02 4.68 V V
32 079417 Lucie Frimmelová A3Ch Baltazar Ellie's Jolly 0 0 0.0 0.0 35.05 4.68 V V
33 079217 Veronika Krupková A3Ch Brave Guinness Little Guardian Angel 0 0 0.0 0.0 35.12 4.67 V V
34 014617 Jan Růža Zoro Gold z Vesničky u hranic 0 0 0.0 0.0 35.26 4.65 V V
35 019911 Tereza Krejčí Orchidee Braunkönigin 0 0 0.0 0.0 35.31 4.64 V V
36 073713 Terezie Lenková A3Ch Debora Chips Duhová aura 0 0 0.0 0.0 35.39 4.63 V V
37 044714 Věra Trnková A3Ch Archico Alien Life Form 0 0 0.0 0.0 35.57 4.61 V V
38 034911 Renata Mandová A3Ch Amber´s Sunshine v.d. Toetesteijn 0 0 0.0 0.0 35.63 4.6 V V
39 009117 Ivana Ondrušová A3Ch Tina 0 0 0.0 0.0 35.7 4.59 V V
40 069514 Marcela Götzingerová A3Ch Absolutely Love Bellamoon 0 0 0.0 0.0 35.8 4.58 V V
41 030116 Michaela Hobzová A3Ch Oudie See Koryfej 0 0 0.0 0.0 35.95 4.56 V V
42 027215 Václav Tomášek A3Ch Bibi Jozucita 0 0 0.0 0.0 35.96 4.56 V V
43 010715 Denisa Kopicová A3Ch Damian z Lomu ve skále 0 0 0.0 0.0 36.04 4.55 V V
44 067912 Marie - Anna Kociánová Aida Bonsai She-Kra 0 0 0.0 0.0 36.23 4.53 V V
45 014218 Petr Vajgl Letty Moravské srdce 0 0 0.0 0.0 36.43 4.5 V V
46 090818 Josef Žák Uragán von Schnappi Schnapp 0 0 0.0 0.0 36.79 4.46 V V
47 058211 Lucie Bidlová A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje 0 0 0.0 0.0 38.61 4.25 V V
48 021318 Veronika Belantová Saga pod Ořechem 0 0 0.0 0.0 38.67 4.24 V V
49 030518 Milan Jirásek A3Ch Yantanee ze Shetlandů 1 0 0.0 5.0 32.6 5.03 V V
50 035911 Gabriela Kočvarová Dvořáková A3Ch Lisa Farma Štěkot 1 0 0.0 5.0 32.81 5.0 V V
51 073017 Ondřej Henzl Berth Silver Aura Moravia 1 0 0.0 5.0 33.18 4.94 V V
52 030216 Klára Marešová A3Ch Monty Z Josefovské pevnosti 1 0 0.0 5.0 34.22 4.79 V V
53 048017 Aleš Fuks A3Ch Fidorka z Pravého břehu 0 1 0.0 5.0 35.13 4.67 V V
54 042819 Lucie Šimerová Bellaria Destiny of Dunnottar 0 1 0.0 5.0 35.71 4.59 V V
55 017115 Adéla Maršálková A3Ch Míša 0 1 0.0 5.0 38.45 4.27 V V
56 074118 Vladimíra Hašková Zen Perla z Polabí 0 1 0.23 5.23 39.23 4.18 V V
57 002411 Hana Hradská A3Ch Agnes Ineskas 0 1 0.67 5.67 39.67 4.13 V V
58 034418 Nikola Schovancová Mia 1 1 0.0 10.0 36.02 4.55 VD VD
59 023315 Julie Wohanková Ailey Czech Dreamer 1 1 0.0 10.0 37.28 4.4 VD VD
60 043819 Marie - Anna Kociánová Coca Cola Perla z Polabí 1 1 0.35 10.35 39.35 4.17 VD VD
61 076816 Barbara Malcová Jizerka von Schnappi Schnapp 1 2 1.82 16.82 40.82 4.02 D D
DIS 056019 Michaela Hobzová Jigsaw Design z Lomu ve Skále DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 075814 Lenka Šenkeříková Diesel Power Harisson DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 057916 Ivana Suchardová Bailey Czech Dreamer DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 083014 Hana Fuksová A3Ch Happy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 811118 Petr Pupík Fly High ElViva La Vita DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 055217 Monika Fantová Whisky Perla z Polabí DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001416 Markéta Šulcová Nesquik Black Neraka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 063417 Vendula Čuperová Gwardzista Wartownik Wiatru DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 087214 Olga Mařáčková Celeste z Lomu ve Skále DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 002218 Zuzana Svobodová Ánizs Sporty Heroes DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 020815 Jana Kalafusová A3Ch Blade z Labského ostrova DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO