Lenka Prokešová

  1. Číslo: 001686
  2. OSA: LbP Agility Team
  3. Člen KA: Ano
  4. Klubový zpravodaj: Ne
  5. Členem KA od: 29. 12. 2009
  6. Členem KA do: 31. 12. 2024
  7. Pohlaví: žena

    Průkazy

  1. 049307 (XS), Questy Happy Naux

    Arrow_down
  2. 005911 (M), Pépé Le Moko Interpet-SC

    Arrow_down
  3. 014411 (M), A3Ch Dakota z Tylenu Moravia

    Arrow_down
  4. 073811 (M), Mikey

    Arrow_down
  5. 004313 (L), Bandito's Boomerang Wonderfull Dream

    Arrow_down
  6. 077913 (M), Fortuna of Volcano Cotopaxi

    Arrow_down
  7. 078013 (M), Besso Blanco De Ithaka Bohemia

    Arrow_down
  8. 000016 (L), According To Wish Breembark

    Arrow_down
  9. 020220 (I), Lime

    Arrow_down
  10. 022220 (M), E´Chia Carassou

    Arrow_down
  11. 082222 (L), Dean Mowdy

    Arrow_down

Výsledky

  1. Liberec - Psola červnové dvojzkoušky, 15. 06. 2024

  2. 1. Zkouška LA1, Dean Mowdy: Diskvalifikován

  3. 1. Zkouška MA3, E´Chia Carassou: Diskvalifikován

  4. 2. Zkouška LA1, Dean Mowdy: Diskvalifikován

  5. 2. Zkouška MA3, E´Chia Carassou: Diskvalifikován

  6. Kladno - Zkoušky trochu jinak + A0, 19. 05. 2024

  7. 1. Zkouška MA3, E´Chia Carassou: 3/6, 32.88 s, 5.0 tr. b., 5.2 m/s

  8. 2. Zkouška MA3, E´Chia Carassou: Diskvalifikován

  9. Plzeň - O PLZEŇSKÉHO AGILIŤÁKA 2024 A MČR PYRENEJSKÝCH OVČÁKŮ, A0, 11. 05. 2024 - 12. 05. 2024

  10. Agility L sobota, Dean Mowdy: Diskvalifikován

  11. Agility M sobota, E´Chia Carassou: 4/18, 36.69 s, 5.0 tr. b., 5.4 m/s

  12. Jumping L sobota, Dean Mowdy: Diskvalifikován

  13. Jumping M sobota, E´Chia Carassou: 2/18, 34.13 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  14. Zkouška LA1 sobota, Dean Mowdy: Diskvalifikován

  15. Zkouška MA3 sobota, E´Chia Carassou: Diskvalifikován

  16. Praha 14, Dolní Počernice - Dolnopočernické dvojzkoušky, 08. 05. 2024

  17. LA1, Dean Mowdy: Diskvalifikován

  18. LA1 II, Dean Mowdy: 1/18, 28.85 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  19. MA3, E´Chia Carassou: Diskvalifikován

  20. MA3 II, E´Chia Carassou: Diskvalifikován

  21. Roudnice nad Labem - 2. Kvalifikační závod na AWC, EO, MČR 2024 všechny kategorie, 04. 05. 2024 - 05. 05. 2024

  22. QA4 Agility, E´Chia Carassou: Diskvalifikován

  23. QA5 Agility, E´Chia Carassou: Diskvalifikován

  24. QA6 Agility, E´Chia Carassou: 39/85, 40.3 s, 5.0 tr. b., 5.01 m/s

  25. QJ4 Jumping, E´Chia Carassou: 21/90, 41.34 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  26. QJ5 Jumping, E´Chia Carassou: 45/91, 35.67 s, 5.0 tr. b., 5.1 m/s

  27. Kladno - Sobotní jarní zkoušky trochu jinak + A0, 27. 04. 2024

  28. 1. Zkouška LA1, Dean Mowdy: 4/24, 34.66 s, 5.0 tr. b., 4.88 m/s

  29. 1. Zkouška MA3, E´Chia Carassou: 2/10, 38.02 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  30. 2. Zkouška LA1, Dean Mowdy: Diskvalifikován

  31. 2. Zkouška MA3, E´Chia Carassou: Diskvalifikován

  32. Čerčany - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, MČR 2024 kat. XS/S/M, 06. 04. 2024 - 07. 04. 2024

  33. QA1 Agility, E´Chia Carassou: Diskvalifikován

  34. QA2 Agility, E´Chia Carassou: 26/95, 38.75 s, 5.0 tr. b., 4.95 m/s

  35. QA3 Agility, E´Chia Carassou: 39/92, 39.05 s, 10.0 tr. b., 5.38 m/s

  36. QJ1 Jumping, E´Chia Carassou: 10/99, 33.41 s, 0.0 tr. b., 6.02 m/s

  37. QJ2 Jumping, E´Chia Carassou: Diskvalifikován

  38. QJ3 Jumping, E´Chia Carassou: Diskvalifikován

  39. Kladno - Velikonoční dvojzkoušky (sobota), 30. 03. 2024

  40. 1. Zkouška LA1, Dean Mowdy: 2/20, 31.47 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  41. 1. Zkouška MA3, E´Chia Carassou: Diskvalifikován

  42. 2. Zkouška LA1, Dean Mowdy: 3/20, 37.51 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  43. 2. Zkouška MA3, E´Chia Carassou: Diskvalifikován

  44. Kladno - Zkoušky trochu jinak + A0, 17. 03. 2024

  45. 1. Zkouška LA1, Dean Mowdy: 7/14, 41.72 s, 20.0 tr. b., 4.15 m/s

  46. 1. Zkouška MA3, E´Chia Carassou: Diskvalifikován

  47. 2. Zkouška LA1, Dean Mowdy: Diskvalifikován

  48. 2. Zkouška MA3, E´Chia Carassou: Diskvalifikován

  49. Praha Uhříněves - Aktij speciál A1 a jump A0, 09. 03. 2024

  50. Zkouška L A1 - I., Dean Mowdy: Diskvalifikován

  51. Zkouška L A1 - II., Dean Mowdy: Diskvalifikován

  52. Čerčany - Kvalifikační závod na World Agility Open (WAO) 2024, 19. 01. 2024 - 21. 01. 2024

  53. Agility III 300, E´Chia Carassou: Diskvalifikován

  54. Agility II 300, E´Chia Carassou: Diskvalifikován

  55. Agility I 300, E´Chia Carassou: Diskvalifikován

  56. Jumping III 300, E´Chia Carassou: Diskvalifikován

  57. Jumping II 300, E´Chia Carassou: Diskvalifikován

  58. Jumping I 300, E´Chia Carassou: 15/39, 33.63 s, 5.0 tr. b., 5.65 m/s

  59. Kladno - Lednový rozjezd + A0, 14. 01. 2024

  60. 1. Zkouška MA3, E´Chia Carassou: Diskvalifikován

  61. 2. Zkouška MA3, E´Chia Carassou: 4/8, 40.04 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  62. Kladno - Vánoční zkoušky trochu jinak + A0, 09. 12. 2023

  63. 1. Zkouška LA1, Dean Mowdy: Diskvalifikován

  64. 2. Zkouška LA1, Dean Mowdy: Diskvalifikován

  65. Ratenice - 3x zkoušky, 03. 12. 2023

  66. 1. zkouška A1 L, Dean Mowdy: Diskvalifikován

  67. 1. zkouška A3 M, E´Chia Carassou: Diskvalifikován

  68. 2. zkouška A1 L, Dean Mowdy: Diskvalifikován

  69. 2. zkouška A3 M, E´Chia Carassou: Diskvalifikován

  70. 3. zkouška A1 L, Dean Mowdy: Diskvalifikován

  71. 3. zkouška A3 M, E´Chia Carassou: Diskvalifikován

  72. Kladno - Dvouzkoušky Úžasné Agiplochy (neděle), 22. 10. 2023

  73. 1. Zkouška MA3, E´Chia Carassou: Diskvalifikován

  74. 2. Zkouška MA3, E´Chia Carassou: 2/7, 42.85 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  75. Tis u Havlíčkova Brodu - AgiRevoluce v Tisu, 16. 09. 2023

  76. Agility Open M, E´Chia Carassou: Diskvalifikován

  77. Jumping Open M, E´Chia Carassou: 1/20, 27.85 s, 0.0 tr. b., 5.67 m/s

  78. Zkouška MA3, E´Chia Carassou: Diskvalifikován

  79. Čerčany - Tea Time At Tachyon For A0/A1 Only, 02. 08. 2023

  80. jumping II / L / 0, Dean Mowdy: 7/9, 23.13 s, 15.0 tr. b., 5.92 m/s

  81. jumping I / L / 0, Dean Mowdy: 3/9, 21.27 s, 5.0 tr. b., 6.58 m/s

  82. Srch - Hradek - Brit Jump Cup, 22. 07. 2023

  83. Jump III. LA1, Dean Mowdy: Diskvalifikován

  84. Jump III. MA2 + A3, E´Chia Carassou: 1/8, 36.25 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  85. Jump II. LA1, Dean Mowdy: Diskvalifikován

  86. Jump II. MA2 + A3, E´Chia Carassou: 2/8, 33.44 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  87. Jump I. LA1, Dean Mowdy: Diskvalifikován

  88. Jump I. MA2 + A3, E´Chia Carassou: Diskvalifikován

  89. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2023, 07. 07. 2023 - 09. 07. 2023

  90. Agility 1 M, E´Chia Carassou: Diskvalifikován

  91. Agility 2 M, E´Chia Carassou: Diskvalifikován

  92. Agility 3 M, E´Chia Carassou: 17/62, 46.1 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  93. Agility 4 M, E´Chia Carassou: 13/60, 47.99 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  94. Exam MA3, E´Chia Carassou: Diskvalifikován

  95. Jumping 1 M, E´Chia Carassou: Diskvalifikován

  96. Jumping 2 M, E´Chia Carassou: 26/51, 39.19 s, 5.0 tr. b., 5.18 m/s

  97. Mladá Boleslav - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 17. 06. 2023 - 18. 06. 2023

  98. Agility 1 M, E´Chia Carassou: Diskvalifikován

  99. Jumping 1 M, E´Chia Carassou: Diskvalifikován

  100. Jumping 2 M, E´Chia Carassou: Diskvalifikován

  101. Liberec - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 20. 05. 2023 - 21. 05. 2023

  102. Agility 1 M, E´Chia Carassou: Diskvalifikován

  103. Agility 2 M, E´Chia Carassou: 38/71, 44.6 s, 10.0 tr. b., 4.93 m/s

  104. Jumping 1 M, E´Chia Carassou: Diskvalifikován

  105. Jumping 2 M, E´Chia Carassou: 25/68, 38.21 s, 5.0 tr. b., 5.1 m/s

  106. Sezemice - Jarní sezemické dvojzkoušky, 14. 05. 2023

  107. Zkouška I A3 M, E´Chia Carassou: Diskvalifikován

  108. Zkouška II A3 M, E´Chia Carassou: 1/9, 39.05 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  109. Hrádek u Pardubic - 4. Zkoušky, 13. 05. 2023

  110. II. Zkouška MA3, E´Chia Carassou: Diskvalifikován

  111. I. Zkouška MA3, E´Chia Carassou: Diskvalifikován

  112. Roudnice nad Labem - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, IMCA, 22. 04. 2023 - 23. 04. 2023

  113. QA1 Agility, E´Chia Carassou: Diskvalifikován

  114. QA2 Agility, E´Chia Carassou: Diskvalifikován

  115. QJ1 Jumping, E´Chia Carassou: Diskvalifikován

  116. QJ2 Jumping, E´Chia Carassou: Diskvalifikován

  117. QJ3 Jumping, E´Chia Carassou: Diskvalifikován

  118. Čerčany - Fofr zkoušky 14, 15. 04. 2023

  119. 1.zkouška MA3, E´Chia Carassou: 4/13, 40.35 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  120. 2.zkouška MA3, E´Chia Carassou: 1/14, 42.7 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  121. Čerčany - MO na nečisto, 19. 03. 2023

  122. Agility 1 M, E´Chia Carassou: Diskvalifikován

  123. Agility 2 M, E´Chia Carassou: Diskvalifikován

  124. Jumping 1 M, E´Chia Carassou: Diskvalifikován

  125. Jumping 2 M, E´Chia Carassou: Diskvalifikován

  126. Brno - Zimní Brno 3, 18. 03. 2023

  127. Agility MA, E´Chia Carassou: Diskvalifikován

  128. Jumping MA, E´Chia Carassou: Diskvalifikován

  129. Zkouška MA3, E´Chia Carassou: Diskvalifikován

  130. Čerčany - "Mistr krátkých tratí" - "Speciál" - 3.ročník, 11. 03. 2023

  131. Agility 1 - Medium, E´Chia Carassou: Diskvalifikován

  132. Agility 2 - Medium, E´Chia Carassou: Diskvalifikován

  133. Jumping 1 - Medium, E´Chia Carassou: Diskvalifikován

  134. Jumping 2 - Medium, E´Chia Carassou: Diskvalifikován

  135. Čerčany - Fofr zkoušky 12, 17. 09. 2022

  136. 1.zkouška MA3, E´Chia Carassou: 3/11, 43.83 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  137. 2.zkouška MA3, E´Chia Carassou: Diskvalifikován

  138. Plzeň - Memoriál Jolany Troppové, 10. 09. 2022 - 11. 09. 2022

  139. Jumping II NE LA0, Dean Mowdy: 3/4, 24.82 s, 10.0 tr. b., 4.63 m/s

  140. Jumping II NE M, E´Chia Carassou: 3/11, 34.22 s, 10.0 tr. b., 4.91 m/s

  141. Jumping II SO LA0, Dean Mowdy: 1/2, 17.82 s, 5.0 tr. b., 7.01 m/s

  142. Jumping II SO M, E´Chia Carassou: 1/11, 32.65 s, 0.0 tr. b., 5.51 m/s

  143. Jumping I NE LA0, Dean Mowdy: 2/4, 25.61 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  144. Jumping I NE M, E´Chia Carassou: Diskvalifikován

  145. Jumping I SO LA0, Dean Mowdy: 2/2, 28.43 s, 20.0 tr. b., 4.4 m/s

  146. Jumping I SO M, E´Chia Carassou: 1/11, 31.91 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  147. Zkouška MA3, E´Chia Carassou: Diskvalifikován

  148. Zkouška NE MA3, E´Chia Carassou: Diskvalifikován

  149. Mohelnice - Mistrovství České republiky, 03. 09. 2022 - 04. 09. 2022

  150. Agility, E´Chia Carassou: Diskvalifikován

  151. Agility Družstva - výsledky jako jednotlivci, E´Chia Carassou: Diskvalifikován

  152. Jumping, E´Chia Carassou: 2/73, 37.48 s, 0.0 tr. b., 5.87 m/s

  153. Jumping Družstva - výsledky jako jednotlivci, E´Chia Carassou: Diskvalifikován

  154. Kladno - UFO Trojzkoušky 4, 20. 08. 2022

  155. 1. Zkouška MA2, E´Chia Carassou: 2/6, 35.61 s, 5.0 tr. b., 5.34 m/s

  156. 2. Zkouška MA2, E´Chia Carassou: 1/6, 33.77 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  157. 3. Zkouška MA2, E´Chia Carassou: Diskvalifikován

  158. Kosmonosy - Odpolední zkoušky, 08. 08. 2022

  159. II. zkouška A2 M, E´Chia Carassou: 1/3, 36.68 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  160. I. zkouška A2 M, E´Chia Carassou: 1/3, 33.59 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  161. Kladno - Beasťácké trojzkoušky (sobota), 06. 08. 2022

  162. 1. Zkouška MA2, E´Chia Carassou: Diskvalifikován

  163. 2. Zkouška MA2, E´Chia Carassou: Diskvalifikován

  164. 3. Zkouška MA2, E´Chia Carassou: Diskvalifikován

  165. Kladno - Jumpingové derby + A0, 24. 07. 2022

  166. JUMPING LEHKÝ M, E´Chia Carassou: Diskvalifikován

  167. JUMPING STANDARD II M, E´Chia Carassou: 3/18, 37.4 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  168. JUMPING STANDARD I M, E´Chia Carassou: Diskvalifikován

  169. VELKÉ JUMPINGOVÉ FINÁLE M, E´Chia Carassou: 1/9, 36.3 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  170. Kladno - TGI Friday odpolední dvojzkoušky, 15. 07. 2022

  171. 1. Zkouška MA2, E´Chia Carassou: 1/3, 38.12 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  172. 2. Zkouška MA2, E´Chia Carassou: Diskvalifikován

  173. Čechy - Trutnov - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 21. 05. 2022 - 22. 05. 2022

  174. Agility 1 M, E´Chia Carassou: Diskvalifikován

  175. Agility 2 M, E´Chia Carassou: Diskvalifikován

  176. Jumping 1 M, E´Chia Carassou: 1/72, 36.8 s, 0.0 tr. b., 5.6 m/s

  177. Jumping 2 M, E´Chia Carassou: 4/69, 37.05 s, 0.0 tr. b., 5.86 m/s

  178. Sezemice - Jarní sezemické dvojzkoušky, 14. 05. 2022

  179. Zkouška II MA2, E´Chia Carassou: 2/7, 40.02 s, 20.0 tr. b., 4.65 m/s

  180. Zkouška I MA2, E´Chia Carassou: Diskvalifikován

  181. Lysá nad Labem - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy 4 - neděle, 08. 05. 2022

  182. 1. Zkouška MA2, E´Chia Carassou: Diskvalifikován

  183. 2. Zkouška MA2, E´Chia Carassou: Diskvalifikován

  184. 3. Zkouška MA2, E´Chia Carassou: Diskvalifikován

  185. Ratenice - Canviťácké Jumpingy, 02. 04. 2022

  186. Jumping III. M, E´Chia Carassou: Diskvalifikován

  187. Jumping II. M, E´Chia Carassou: Diskvalifikován

  188. Jumping I. M, E´Chia Carassou: Diskvalifikován

  189. Kladno - JumpBeast 4, 27. 03. 2022

  190. Jumping 1 - M, E´Chia Carassou: Diskvalifikován

  191. Jumping 2 - M, E´Chia Carassou: Diskvalifikován

  192. Jumping 3 - M, E´Chia Carassou: Diskvalifikován

  193. Kladno - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy 3 - neděle, 06. 03. 2022

  194. 1. Zkouška MA2, E´Chia Carassou: Diskvalifikován

  195. 2. Zkouška MA2, E´Chia Carassou: Diskvalifikován

  196. 3. Zkouška MA2, E´Chia Carassou: Diskvalifikován

  197. Kladno - Jump KING III., 20. 02. 2022

  198. 1. Jumping M, E´Chia Carassou: 3/14, 28.86 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  199. 2. Jumping M, E´Chia Carassou: Diskvalifikován

  200. 3. Jumping M, E´Chia Carassou: Diskvalifikován

  201. 4. Jumping M, E´Chia Carassou: 3/13, 28.06 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  202. Čerčany - Zimní pohár 4 "Czech Imp" - 9.ročník, 05. 02. 2022

  203. Czech Imp Jump Medium, E´Chia Carassou: Diskvalifikován

  204. Jumping 1 - Medium, E´Chia Carassou: Diskvalifikován

  205. Jumping 2 - Medium, E´Chia Carassou: Diskvalifikován

  206. Čerčany - Zimní pohár 3 "Czech Imp" - 9.ročník, 02. 01. 2022

  207. Czech Imp Jump Medium, E´Chia Carassou: 18/28, 27.72 s, 7.72 tr. b., 4.47 m/s

  208. Jumping 1 - Medium, E´Chia Carassou: Diskvalifikován

  209. Jumping 2 - Medium, E´Chia Carassou: Diskvalifikován

  210. Dolní Počernice - Podzimní dvojzkoušky 2, 09. 10. 2021

  211. MA2 I, E´Chia Carassou: Diskvalifikován

  212. MA2 II, E´Chia Carassou: 1/3, 36.25 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  213. Studenec u Trutnova - OPSION 075 / Východočeské finále, 02. 10. 2021

  214. 1.kvalifikace, E´Chia Carassou: Diskvalifikován

  215. 2.kvalifikace, E´Chia Carassou: Diskvalifikován

  216. 3.kvalifikace, E´Chia Carassou: 6/19, 34.16 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  217. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 18. ročník a Speciál BŠO v agility 14. ročník, 25. 09. 2021

  218. Agility M, E´Chia Carassou: Diskvalifikován

  219. Agility Vet. M, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/2, 41.99 s, 5.0 tr. b., 4.14 m/s

  220. Jumping M, E´Chia Carassou: 10/18, 31.64 s, 10.0 tr. b., 4.61 m/s

  221. Jumping Vet. M, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/2, 28.78 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  222. Zkouška MA1, E´Chia Carassou: Diskvalifikován

  223. Trutnov - Mistrovství republiky v agility, 11. 09. 2021 - 12. 09. 2021

  224. Agility Individual, E´Chia Carassou: 27/71, 50.52 s, 20.0 tr. b., 4.35 m/s

  225. Agility Squads as Individual, E´Chia Carassou: 39/73, 54.93 s, 17.93 tr. b., 3.9 m/s

  226. Jumping Individual, E´Chia Carassou: 11/72, 38.74 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  227. Jumping Squads as Individual, E´Chia Carassou: 50/73, 44.93 s, 10.0 tr. b., 4.67 m/s

  228. Lysá nad Labem - MyBeast 7 Warm Up, 04. 09. 2021

  229. 1. Zkouška MA1, E´Chia Carassou: Diskvalifikován

  230. 2. Zkouška MA1, E´Chia Carassou: 3/7, 30.67 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  231. Ratenice - Srpnové CANVIŤácké dvojzkoušky, 29. 08. 2021

  232. 1. Zkouška MA1, E´Chia Carassou: Diskvalifikován

  233. 2. Zkouška MA1, E´Chia Carassou: 3/9, 35.48 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  234. Praha Štěrboholy - Klub Aktij na pomoc Moravě, 18. 07. 2021

  235. II. Zk MA1, E´Chia Carassou: Diskvalifikován

  236. I. Zk MA1, E´Chia Carassou: 1/4, 33.67 s, 10.0 tr. b., 4.81 m/s

  237. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  238. Agility 1 M, E´Chia Carassou: Diskvalifikován

  239. Agility 2 M, E´Chia Carassou: Diskvalifikován

  240. Jumping 1 M, E´Chia Carassou: 25/62, 38.58 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  241. Jumping 2 M, E´Chia Carassou: 7/51, 33.47 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  242. Lysá nad Labem - Trojzkoušky v Lysé nad Labem, 05. 06. 2021

  243. 1. Zkouška MA1, E´Chia Carassou: 1/6, 30.21 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  244. 2. Zkouška MA1, E´Chia Carassou: 1/6, 32.94 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  245. 3. Zkouška MA1, E´Chia Carassou: 2/5, 32.58 s, 5.0 tr. b., 4.82 m/s

  246. Studenec u Trutnova - OPSION 069 / Východočeské finále, 03. 10. 2020

  247. Finále, E´Chia Carassou: Diskvalifikován

  248. 1.kvalifikace, E´Chia Carassou: Diskvalifikován

  249. 2.kvalifikace, E´Chia Carassou: 3/15, 30.72 s, 0.0 tr. b., 6.09 m/s

  250. 3.kvalifikace, E´Chia Carassou: Diskvalifikován

  251. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility, 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020

  252. Agility Individual, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 11/67, 41.26 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  253. Agility Squads as Individual, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  254. Jumping Individual, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 48/70, 33.84 s, 5.84 tr. b., 4.49 m/s

  255. Jumping Squads as Individual, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 21/72, 33.7 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  256. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 12. 09. 2020

  257. Agility, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  258. Jumping , A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 4/8, 31.77 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  259. Jumping , E´Chia Carassou: Diskvalifikován

  260. Zkoušky, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  261. Studenec u Trutnova - Hvězdy září v září + MČR pyrenejských ovčáků, 06. 09. 2020

  262. Agility open, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 4/16, 39.05 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  263. Jumping light, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 2/18, 23.25 s, 0.0 tr. b., 5.51 m/s

  264. Jumping light, E´Chia Carassou: 15/18, 29.92 s, 15.0 tr. b., 4.28 m/s

  265. Jumping open, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  266. Jumping open, E´Chia Carassou: Diskvalifikován

  267. PYRENÍ AGILITY, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 4/12, 39.05 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  268. PYRENÍ JUMPING, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  269. PYRENÍ JUMPING, E´Chia Carassou: Diskvalifikován

  270. Chropyně - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  271. Agility I, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  272. Agility II, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 33/62, 47.51 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  273. Jumping I, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 17/64, 38.46 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  274. Jumping II, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 17/58, 34.62 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  275. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 04. 01. 2020

  276. Czech Imp Jump, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 2/20, 19.41 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  277. Jumping 1, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 14/21, 35.61 s, 10.0 tr. b., 4.69 m/s

  278. Jumping 2, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 5/21, 35.41 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  279. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 07. 12. 2019

  280. Czech Imp Jump, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 2/17, 20.04 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  281. Jumping 1, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  282. Jumping 2 , A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 2/17, 33.14 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  283. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  284. Agility Open, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 22/65, 38.58 s, 5.0 tr. b., 5.31 m/s

  285. Agility Squads as Individual, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  286. Jumping Open, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  287. Jumping Squads as Individual, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  288. Trutnov - B.A.S.E. - Berger agility sommer event, 03. 08. 2019 - 04. 08. 2019

  289. AGILITY I, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 4/37, 37.27 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  290. AGILITY II, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  291. JUMPING I, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 3/38, 34.25 s, 0.0 tr. b., 5.66 m/s

  292. JUMPING II, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  293. Rožnov pod Radhoštěm - 10th MORAVIA OPEN 2019, 05. 07. 2019 - 07. 07. 2019

  294. Agility Trial, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  295. Agility 1, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  296. Agility 3, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 16/76, 40.19 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  297. Agility 4, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 14/72, 44.66 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  298. Jumping 1, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  299. Čechy - Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  300. Ne. - Agility II. M, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 8/52, 41.32 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  301. Ne. - Jumping II. M, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 13/52, 36.97 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  302. So. - Agility I. M, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  303. So. - Jumping I. M, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 15/52, 38.21 s, 10.0 tr. b., 5.13 m/s

  304. Rožnov pod Radhoštěm - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 08. 06. 2019 - 09. 06. 2019

  305. QA4 Agility, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  306. QA5 Agility, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 5/56, 38.88 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  307. QA6 Agility, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  308. QJ4 Jumping, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  309. QJ5 Jumping, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 28/53, 44.42 s, 5.42 tr. b., 4.5 m/s

  310. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  311. QA1 agility, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  312. QA2 agility, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  313. QA3 agility, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  314. QJ1 jumping, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  315. QJ2 jumping, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  316. QJ3 jumping, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  317. Milovice - Milovice cup a Mistrovství ČR PRT, JRT, BRT a Pyrenejských ovčáků, 06. 04. 2019 - 07. 04. 2019

  318. Agility Challenge M MA2, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  319. Agility I M M, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  320. Jumping Challenge M MA2, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 9/21, 38.08 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  321. Jumping I M M, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 3/31, 35.67 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  322. Tuneliáda M M, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  323. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (2/3), 09. 02. 2019

  324. Jumping, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  325. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - i pro XSmall, 02. 02. 2019

  326. Czech Imp Jump, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 12/20, 27.52 s, 6.52 tr. b., 3.92 m/s

  327. Jumping 1, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  328. Jumping 2, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  329. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (1/3), 12. 01. 2019

  330. Agility, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 2/23, 39.01 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  331. Jumping, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 2/23, 31.08 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  332. Přerov - Mistrovství České republiky, 22. 09. 2018 - 23. 09. 2018

  333. Agility, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  334. Agility DRUZSTVA, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  335. Jumping, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 25/43, 36.97 s, 10.0 tr. b., 5.14 m/s

  336. Jumping DRUZSTVA, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 19/43, 37.11 s, 5.0 tr. b., 5.15 m/s

  337. Ratenice - Šampionát Ratenic II., 28. 07. 2018 - 29. 07. 2018

  338. Jumping III M, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/9, 25.62 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  339. Jumping II M, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/14, 31.81 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  340. Jumping I M, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  341. Tuneliáda M, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/12, 26.86 s, 0.0 tr. b., 5.7 m/s

  342. ZkA III. MA3, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/5, 33.28 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  343. ZkA. II. MA3, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  344. ZkA. I. MA3, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/7, 33.73 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  345. Rožnov pod Radhoštěm - Moravia Open 2018, 06. 07. 2018 - 08. 07. 2018

  346. Agility 1, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  347. Agility 2, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  348. Agility 3, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  349. Agility 4, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 27/50, 46.42 s, 10.0 tr. b., 4.31 m/s

  350. Jumping 1, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  351. Jumping 2, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 12/43, 31.97 s, 0.0 tr. b., 5.66 m/s

  352. Ptýrov - AgiRELAXACE - 3x jumping, 30. 06. 2018

  353. III. jumping M, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/12, 35.35 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  354. II. Jumping M, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  355. I. JUMPING M, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  356. Ptýrov - AgiRELAXACE, 29. 06. 2018

  357. II.zkouška MA3, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  358. I. zkouška MA3, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  359. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  360. Agility II. M, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 11/48, 39.38 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  361. Agility I. M, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  362. Jumping II. M, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 15/49, 33.25 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  363. Jumping I. M, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 12/48, 34.91 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  364. Přerov - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 09. 06. 2018 - 10. 06. 2018

  365. QA4 Agility, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  366. QA5 Agility, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 16/42, 42.1 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  367. QA6 Agility, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  368. QJ4 Jumping, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 14/44, 40.29 s, 7.29 tr. b., 4.47 m/s

  369. QJ5 Jumping, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  370. QJ6 Jumping, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  371. Lednice/Nejdek - Nejdecký Trojskok, 02. 06. 2018

  372. 1. Zkouška MA3, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  373. 2. Zkouška MA3, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 2/7, 39.18 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  374. 3. Zkouška MA3, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  375. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  376. QA1 agility, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/57, 37.02 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  377. QA2 agility, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 37/57, 40.84 s, 10.0 tr. b., 4.95 m/s

  378. QA3 agility, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 9/56, 38.65 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  379. QJ1 jumping, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/58, 31.76 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  380. QJ2 jumping, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 28/58, 39.68 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  381. QJ3 jumping, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 11/57, 37.15 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  382. Kutná Hora - O Kutnohorský groš + Vousatý pohár, 08. 04. 2018

  383. Agility Open M, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 8/28, 37.72 s, 5.0 tr. b., 4.0 m/s

  384. Jumping Open M, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/28, 22.04 s, 0.0 tr. b., 5.72 m/s

  385. Zkoušky MA3, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 3/9, 36.35 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  386. Liberec - Zkoušky superhrdinů, 02. 04. 2018

  387. I. Batmanova zkouška MA3, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/5, 32.59 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  388. II. Supermanova zkouška MA3, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  389. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (3/3), 10. 03. 2018 - 11. 03. 2018

  390. Agility, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 3/31, 36.17 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  391. Agility, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  392. Finále, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 4/15, 45.07 s, 5.0 tr. b., 4.44 m/s

  393. Jumping, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/31, 31.54 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  394. Jumping, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  395. Zkouška MA3, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/16, 36.18 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  396. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (2/3), 10. 02. 2018

  397. Agility, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  398. Jumping, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  399. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 03. 02. 2018

  400. Czech Imp Jump Medium, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/24, 18.07 s, 0.0 tr. b., 5.59 m/s

  401. Jumping 1 Medium, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  402. Jumping 2 Medium, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 3/24, 30.88 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  403. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (1/3), 13. 01. 2018

  404. Agility, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/28, 34.51 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  405. Jumping, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/28, 29.51 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  406. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 06. 01. 2018

  407. Czech Imp Jump Medium, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 6/21, 22.64 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  408. Jumping 1 Medium, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 12/21, 27.71 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  409. Jumping 2 Medium, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/21, 24.67 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  410. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 02. 12. 2017

  411. Czech Imp Jump Medium, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  412. Jumping 1 Medium, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/29, 32.84 s, 0.0 tr. b., 5.54 m/s

  413. Jumping 2 Medium, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  414. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 04. 11. 2017

  415. Czech Imp Jump Medium, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 2/30, 19.09 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  416. Jumping 1 Medium, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 15/30, 27.22 s, 10.0 tr. b., 5.25 m/s

  417. Jumping 2 Medium, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/30, 25.14 s, 0.0 tr. b., 5.65 m/s

  418. Beroun - Jack Honey Cup I., 14. 10. 2017 - 15. 10. 2017

  419. AGILITY, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/11, 32.55 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  420. AGILITY, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  421. JUMPING, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/12, 25.72 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  422. JUMPING, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/13, 32.09 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  423. MA3, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 4/7, 42.23 s, 5.0 tr. b., 4.14 m/s

  424. MA3, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  425. Písnice - Kaniko Jump, 24. 09. 2017

  426. Jumping II. M, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/14, 32.82 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  427. Jumping I. M, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/15, 33.24 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  428. Děčín - Mistrovství České republiky, 09. 09. 2017 - 10. 09. 2017

  429. Agility družstev, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  430. Agility jednotlivců, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  431. Jumping družstev, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 23/50, 33.08 s, 5.0 tr. b., 5.38 m/s

  432. Jumping jednotlivců, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 27/47, 31.2 s, 5.0 tr. b., 5.19 m/s

  433. Zlín - Mladcová - RÁJ na Mladcové - Kuba, 26. 08. 2017

  434. Agility Medium, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/10, 34.79 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  435. Jumping Medium, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  436. Mnichovo Hradiště - Dobble zkoušky, 20. 08. 2017

  437. II. zkouška MA3, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 3/5, 34.86 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  438. I. zkouška MA3, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/5, 33.4 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  439. Mladá Boleslav - Mladoboleslavské letní trojzkoušky, 29. 07. 2017

  440. 1. Zka - MA3, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  441. 2. Zka - MA3, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/5, 35.78 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  442. 3. Zka - MA3, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  443. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2017, 07. 07. 2017 - 09. 07. 2017

  444. Agility Trial, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  445. Agility 1, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 22/65, 43.1 s, 10.0 tr. b., 4.64 m/s

  446. Agility 2, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  447. Agility 3, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  448. Agility 4, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  449. Jumping 1, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  450. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  451. Agility - Ne, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  452. Agility - So, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  453. Jumping - Ne, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/52, 31.08 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  454. Jumping - So, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 32/53, 29.3 s, 10.0 tr. b., 4.4 m/s

  455. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS 2017, 10. 06. 2017 - 11. 06. 2017

  456. QA4 agility, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  457. QA5 agility, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  458. QA6 agility, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  459. QJ4 jumping, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  460. QJ5 jumping, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  461. QJ6 jumping, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 4/49, 29.0 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  462. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  463. QA1 agility, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 18/68, 40.23 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  464. QA2 agility, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  465. QA3 agility, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  466. QJ1 jumping, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  467. QJ2 jumping, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  468. QJ3 jumping, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  469. Liberec - Květnový pohár, 08. 05. 2017

  470. Agility open L, According To Wish Breembark: 8/24, 38.57 s, 20.0 tr. b., 4.72 m/s

  471. II. zkouška LA1, According To Wish Breembark: Diskvalifikován

  472. I. zkouška LA1, According To Wish Breembark: 1/5, 26.34 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  473. Jumping open L, According To Wish Breembark: Diskvalifikován

  474. Liberec - 4 - lístkové zkoušky, 06. 05. 2017 - 07. 05. 2017

  475. III. zkouška LA1, According To Wish Breembark: 1/12, 27.15 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  476. II. zkouška LA1, According To Wish Breembark: 8/12, 35.44 s, 10.0 tr. b., 3.64 m/s

  477. IV. zkouška LA1, According To Wish Breembark: Diskvalifikován

  478. I.zkouška LA1, According To Wish Breembark: Diskvalifikován

  479. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  480. Agility 1, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/50, 37.62 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  481. Agility 2, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  482. Jumping 1, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/50, 33.02 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  483. Jumping 2, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 13/50, 34.26 s, 5.0 tr. b., 5.55 m/s

  484. Beroun - DogFriends ALAVIS Agility Fun Weekend, 08. 04. 2017 - 09. 04. 2017

  485. Agility, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/15, 36.28 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  486. Fun Jumping, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  487. Jumping, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  488. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2017 (3/3), 11. 03. 2017 - 12. 03. 2017

  489. Agility, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 2/22, 39.39 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  490. Agility, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 2/22, 39.54 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  491. FINÁLE, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 3/15, 40.41 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  492. Jumping, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 2/22, 33.2 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  493. Jumping, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  494. Zkouška MA3, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  495. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2017 (2/3), 11. 02. 2017

  496. Agility, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/19, 37.2 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  497. Jumping, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  498. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2017 (1/3), 14. 01. 2017

  499. Agility, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 5/22, 37.41 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  500. Jumping, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/22, 29.24 s, 0.0 tr. b., 5.61 m/s

  501. Zkouška MA3, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  502. Beroun - Vánoční zkoušky, 28. 12. 2016

  503. 1. zkouška LA1, According To Wish Breembark: Diskvalifikován

  504. 2. zkouška LA1, According To Wish Breembark: Diskvalifikován

  505. 3. zkouška LA1, According To Wish Breembark: Diskvalifikován

  506. Chrastava - II. SEDMERO zkoušky, 28. 10. 2016 - 30. 10. 2016

  507. Agility M, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  508. Jumping M, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 4/13, 27.69 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  509. Ne-zkouška MA3, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 3/5, 36.08 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  510. 1. zkouška MA3, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  511. 1. zkouška MA3, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  512. 2. zkouška MA3, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  513. 2. zkouška MA3, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  514. 3. zkouška MA3, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 2/7, 33.74 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  515. 3. zkouška MA3, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  516. Hulín - Mont agi Hulín potřetí, 08. 10. 2016

  517. Agility Trial, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  518. Jumping Trial, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  519. RSDC Jumping, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  520. Málkov u Chomutova - Annamaet & DUFLEX Be Happy Cup III. ... aneb Šikulovo republika nanečisto :-), 17. 09. 2016 - 18. 09. 2016

  521. Agility - So, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/34, 33.6 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  522. Jumping - So, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 4/34, 33.27 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  523. ZkA - So, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  524. Děčín - Mistrovství České republiky, 03. 09. 2016 - 04. 09. 2016

  525. Agility družstva, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 2/44, 35.06 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  526. Agility jednotlivci, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 2/44, 31.48 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  527. Jumping družstva, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  528. Jumping jednotlivci, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  529. Praha-Kateřinky - 2. Kunratické trojzkoušky, 20. 08. 2016

  530. 1. zkouška MA3, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/5, 33.25 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  531. 2. zkouška MA3, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/5, 34.5 s, 5.0 tr. b., 5.22 m/s

  532. 3. zkouška MA3, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  533. Ratenice - Dvojzkoušky "Narozeninová párty", 13. 08. 2016

  534. ZkA. II. MA3, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  535. ZkA. I. MA3, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  536. Trutnov - Hilarem Open 2016, 23. 07. 2016 - 24. 07. 2016

  537. Agility M, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  538. Agility 1 M, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  539. Jumping M, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/14, 28.53 s, 0.0 tr. b., 5.5 m/s

  540. Jumping 1 M, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  541. Zkouška A3 MA3, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 2/4, 39.25 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  542. Zkouška Ne MA3, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  543. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2016, 01. 07. 2016 - 03. 07. 2016

  544. Agility, According To Wish Breembark: 2/27, 34.07 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  545. Agility I, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  546. Agility I, According To Wish Breembark: Diskvalifikován

  547. Agility II, According To Wish Breembark: Diskvalifikován

  548. Agility II, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  549. Agility III, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/52, 33.64 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  550. Agility III, According To Wish Breembark: Diskvalifikován

  551. Agility IV, According To Wish Breembark: Diskvalifikován

  552. Agility IV, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  553. Jumping I, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  554. Jumping I, According To Wish Breembark: Diskvalifikován

  555. Jumping II, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 6/48, 39.4 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  556. Jumping II, According To Wish Breembark: Diskvalifikován

  557. Dobříš - DogFriends ​BRIT ​kvalifikačky 2016, 18. 06. 2016 - 19. 06. 2016

  558. QA5 Agility, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 3/72, 39.99 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  559. QA6 Agility, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  560. QJ5 Jumping, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  561. QJ6 Jumping, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 13/79, 38.52 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  562. Přerov - Natur Pet 2. kvalifikační závod, 21. 05. 2016 - 22. 05. 2016

  563. QA3 Agility, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 3/69, 35.94 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  564. QA4 Agility, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 5/69, 37.99 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  565. QJ3 Jumping, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 3/69, 31.83 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  566. QJ4 Jumping, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  567. Kácov - "Kácovský tuplák" 1, 07. 05. 2016

  568. Běh dvojic, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 6/16, 0.0 s, 50.0 tr. b., 0.0 m/s

  569. JUMPING, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 3/16, 31.51 s, 5.0 tr. b., 5.65 m/s

  570. MA3, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/9, 36.01 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  571. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2016, 23. 04. 2016 - 24. 04. 2016

  572. QA1 Agility, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 16/88, 42.38 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  573. QA2 Agility, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 7/82, 38.54 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  574. QJ1 Jumping, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  575. QJ2 Jumping, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  576. Olomouc - Jarní PsíHrátky 2016, 09. 04. 2016 - 10. 04. 2016

  577. Agility Ne M, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/12, 33.27 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  578. Agility So M, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 4/8, 34.12 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  579. Jumping Ne M, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/16, 23.81 s, 0.0 tr. b., 5.5 m/s

  580. Jumping So M, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/9, 30.42 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  581. Zkouška Ne MA3, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  582. Zkouška So MA3, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  583. Třebíč - Velikonoční beránek, 28. 03. 2016

  584. AGILITY, According To Wish Breembark: 2/49, 32.61 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  585. AGILITY, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 4/18, 34.01 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  586. JUMPING, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/16, 26.3 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  587. JUMPING, According To Wish Breembark: Diskvalifikován

  588. Zkoušky LA1, According To Wish Breembark: Diskvalifikován

  589. Zkoušky MA3, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  590. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2016 (3/3) - FINÁLE, 12. 03. 2016 - 13. 03. 2016

  591. Agility, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 21/21, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  592. Agility 2, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 12/20, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  593. Finále, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 4/13, 36.36 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  594. Jumping, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 2/21, 37.92 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  595. Jumping 2, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 20/20, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  596. Zkouška, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 8/8, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  597. Spořice - Sam´s Field First indoor Cup :-) + I. Halové mistrovství ČR australských kelpií a welsh corgi 2016, 20. 02. 2016 - 21. 02. 2016

  598. Agility - Ne, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/23, 33.09 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  599. Agility - So, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 2/21, 38.13 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  600. Jumping - Ne, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 9/23, 31.62 s, 5.0 tr. b., 5.22 m/s

  601. Jumping - So, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 2/21, 30.28 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  602. ZkA - Ne, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  603. ZkA - So, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  604. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2016 (2/3), 13. 02. 2016

  605. Agility, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 3/23, 34.08 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  606. Jumping, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/23, 26.22 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  607. Zkouška, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 4/12, 37.41 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  608. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár"4 - 3.ročník, 06. 02. 2016

  609. Czech Imp Jump Medium, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  610. Jumping 1 Medium, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/26, 29.13 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  611. Jumping 2 Medium, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 14/26, 28.91 s, 5.0 tr. b., 5.22 m/s

  612. Kladno - KLADNO - NONSTOP Jahodová party - SMALL/MEDIUM, 23. 01. 2016 - 24. 01. 2016

  613. Agility MA sobota, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  614. Jumping MA neděle, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 3/25, 30.15 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  615. Jumping MA sobota, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  616. Velké finále MA neděle, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  617. Zkoušky MA3 neděle, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/12, 36.28 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  618. Zkoušky MA3 sobota, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  619. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2016 (1/3), 09. 01. 2016

  620. agility, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/18, 36.24 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  621. jumping, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/19, 31.89 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  622. zkouška, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  623. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár"3 - 3.ročník, 02. 01. 2016

  624. Czech Imp Jump Medium, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 3/18, 14.78 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  625. Jumping 1 Medium, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  626. Jumping 2 Medium, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 2/18, 33.19 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  627. Ptýrov u Mnichova Hradiště - I. Highway to Hell, 11. 12. 2015 - 12. 12. 2015

  628. Jump III M, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  629. Jump II M, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  630. Jump I M, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/14, 31.67 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  631. Zkouška A3 II MA3, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  632. Zkouška A3 I MA3, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  633. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár"2 - 3.ročník, 05. 12. 2015

  634. Czech Imp Jump Medium, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  635. Jumping 1 Medium, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  636. Jumping 2 Medium, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 7/24, 34.54 s, 5.0 tr. b., 5.07 m/s

  637. Ptýrov - I. Fly FACTOR, 17. 10. 2015 - 18. 10. 2015

  638. Agility Ne, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  639. Jumping Ne, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/20, 26.61 s, 0.0 tr. b., 5.75 m/s

  640. ZkA Ne, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  641. ZkA 1 So, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/9, 38.05 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  642. ZkA 2 So, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 4/9, 34.5 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  643. Málkov u Chomutova - DUFLEX Be Happy Cup II. ... aneb Šikulovo republika nanečisto :-), 12. 09. 2015 - 13. 09. 2015

  644. Agility Ne, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/22, 33.5 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  645. Agility So, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/22, 29.11 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  646. Jumping Ne, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/22, 24.55 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  647. Jumping So, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  648. ZkA Ne, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  649. ZkA So, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 3/11, 35.8 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  650. Liberec - Mistrovství České republiky v agility, 05. 09. 2015 - 06. 09. 2015

  651. Agility, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  652. Agility squads, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  653. Jumping, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  654. Jumping Squads, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 6/32, 28.19 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  655. Ostrava-Martinov - O pohár Naury a Mistrovství České republiky KKCHS, 09. 08. 2015

  656. Agility, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 3/15, 37.89 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  657. Agility Open, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/21, 28.84 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  658. Jumping Open, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  659. Louny - Závod při LVT Louny, Mistrovství republiky KCHK, 08. 08. 2015

  660. Agility L, Bandito's Boomerang Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  661. Agility M, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/13, 31.28 s, 0.0 tr. b., 5.5 m/s

  662. Agility veteráni SV, Questy Happy Naux: 1/1, 52.35 s, 5.0 tr. b., 3.29 m/s

  663. Jumping L, Bandito's Boomerang Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  664. Jumping M, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/13, 31.06 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  665. Jumping veteráni SV, Questy Happy Naux: 1/1, 51.63 s, 0.0 tr. b., 3.14 m/s

  666. Zkouška LA2, Bandito's Boomerang Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  667. Zkouška MA3, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  668. Trutnov - I. Hilarem Cup, 02. 08. 2015

  669. II. zkouška MA3, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  670. I. zkouška MA3, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  671. Mladá Boleslav - Trojlístek pro Sally, 01. 08. 2015

  672. ZkA 1, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  673. ZkA 2, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  674. ZkA 3, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/6, 35.87 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  675. Dobříš - FitDog Open 2015, 18. 07. 2015 - 19. 07. 2015

  676. Agility 1, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/9, 34.8 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  677. Agility 2, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/9, 32.61 s, 0.0 tr. b., 5.73 m/s

  678. Finále, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/9, 31.46 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  679. Jumping 1, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/9, 28.66 s, 0.0 tr. b., 5.58 m/s

  680. Jumping 2, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  681. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2015, 03. 07. 2015 - 05. 07. 2015

  682. Agility, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  683. Agility I, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  684. Agility II, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  685. Agility III, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  686. Agility IV, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/47, 37.78 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  687. Jumping I, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  688. Jumping II, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  689. Větřkovice - Trojboj „Království křišťálové zóny“, 27. 06. 2015

  690. Agility I, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  691. Agility II, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  692. Jumping Open, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 8/15, 30.21 s, 10.0 tr. b., 5.69 m/s

  693. Brno - 3. Kvalifikační závod, 13. 06. 2015 - 14. 06. 2015

  694. Agility Ne, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 18/62, 36.79 s, 5.0 tr. b., 5.0 m/s

  695. Agility So, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 11/62, 50.63 s, 0.63 tr. b., 3.95 m/s

  696. Jumping Ne, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 30/63, 33.71 s, 5.0 tr. b., 5.43 m/s

  697. Jumping So, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 36/65, 28.83 s, 5.0 tr. b., 5.41 m/s

  698. Šumperk Temenice - Miacis cup 2015, 06. 06. 2015 - 07. 06. 2015

  699. Agi M, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  700. Jump M, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/11, 30.61 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  701. Jump 1 M, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  702. Jump 2 M, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 7/12, 28.98 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  703. Zk 1 MA3, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  704. Zk 2 MA3, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  705. Kroměříž - Hanácké kvalifikačke v Kroměřížu - 2. KZ dospělých, 23. 05. 2015 - 24. 05. 2015

  706. Agility II Open, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  707. Agility I Open, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/71, 32.61 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  708. FINAL, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  709. Jumping II Open, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 33/68, 30.98 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  710. Jumping I Open, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 3/71, 33.4 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  711. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2015 - 1. QZ dospělých, 25. 04. 2015 - 26. 04. 2015

  712. Agility 1, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  713. Agility 2, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 12/60, 37.69 s, 10.0 tr. b., 4.27 m/s

  714. Jumping 1, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  715. Jumping 2, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 5/62, 31.57 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  716. Czeladź, PL - SILESIAN OPEN, 21. 02. 2015 - 22. 02. 2015

  717. Agility Individual, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  718. Agility Squads, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 4/43, 34.35 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  719. FINAL, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  720. Jumping Individual, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 7/45, 31.85 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  721. Jumping Individual, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  722. Jumping Squads, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 23/44, 27.28 s, 5.0 tr. b., 5.87 m/s

  723. Terezín - Terezínský zimní pohár 4 - 1. ročník, 01. 02. 2015

  724. 1.ZK MA3, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  725. 2. ZK MA3, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  726. Blešno - Zlatá překážka 2014, 11. 10. 2014

  727. AGILITY, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/10, 31.28 s, 0.0 tr. b., 5.59 m/s

  728. JUMPING, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  729. MA3, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/3, 34.51 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  730. Liberec - Mistrovství České republiky v agility, 27. 09. 2014 - 28. 09. 2014

  731. Agility Individual, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 13/38, 41.13 s, 15.13 tr. b., 3.94 m/s

  732. Agility Squads, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 3/38, 37.09 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  733. Jumping Individual, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/38, 30.91 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  734. Jumping Squads, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  735. Přerov - II. dvojzkoušky, 21. 09. 2014

  736. 1. Agility, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  737. 2. Agility, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  738. Hulín - Mont agi Hulín, 20. 09. 2014

  739. Agility, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 4/14, 42.17 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  740. Jumping, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  741. Majsa Jumping, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  742. Ratenice - Letní párty - 5x zkoušky, 09. 08. 2014 - 10. 08. 2014

  743. Zkouška A3 - 1 MA3, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/8, 42.92 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  744. Zkouška A3 - 2 MA3, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  745. Zkouška A3 - 3 MA3, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  746. 1 zkouška MA3, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/8, 35.19 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  747. 2 zkouška MA3, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  748. Trmice - Ústecký psí festival - 3 zkoušky, 02. 08. 2014

  749. Zkouška 1 MA3, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  750. Zkouška 2 MA3, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  751. Zkouška 3 MA3, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  752. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIAOPEN 2014, 04. 07. 2014 - 06. 07. 2014

  753. Agility Parkur A, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  754. Agility (Parkur A), A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  755. Agility Parkur C, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  756. Agility (Parkur C), A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  757. Agility Trial Parkur C, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  758. Jumping Parkur B, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 20/44, 37.76 s, 10.0 tr. b., 4.56 m/s

  759. Jumping (Parkur B), A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  760. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky 1.pokus, 29. 06. 2014

  761. Zkouška 1 MA3, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  762. Zkouška 2 MA3, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  763. Dobříš - ROYAL CANIN CUP 2014, 21. 06. 2014 - 22. 06. 2014

  764. I. Agility, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  765. II. Agility, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  766. III. Agility, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  767. II. Jumping, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  768. I. Jumping, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  769. Kladno Rozdělov - Jahodový pohár, Kladno, 14. 06. 2014 - 15. 06. 2014

  770. JUMPING-M, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/11, 31.61 s, 0.0 tr. b., 6.07 m/s

  771. MA3, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  772. Velké finále MA neděle, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  773. Frenštát pod Radhoštěm - Rainbow Race - 2. kolo QZ dospělých, 24. 05. 2014 - 25. 05. 2014

  774. Agility - Malé finále , A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/11, 34.85 s, 0.0 tr. b., 5.6 m/s

  775. Agility Open I., A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/48, 33.41 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  776. Agility Open II., A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/47, 38.13 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  777. Agility - Velké finále - Fijálový běh , A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  778. Jumping Open I., A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  779. Jumping Open II., A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 7/36, 34.44 s, 5.0 tr. b., 4.99 m/s

  780. Jumping Open III, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  781. Praha - Horní Počernice - 7. Májová cena, 08. 05. 2014

  782. Májová cena, Horní Počernice, Agility, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  783. Májová cena, Horní Počernice, Jumping, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 6/17, 31.88 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  784. Májová cena, Horní Počernice, zkoušky, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/8, 35.09 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  785. Děčín - DogFriends kvalifikačky 2014 - 1. QZ dospělých, 26. 04. 2014 - 27. 04. 2014

  786. Agility 1, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  787. Agility 2, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  788. Jumping 1, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  789. Jumping 2, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  790. Zkouška, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  791. Zlechov - 5. Zlechovské dvojzkoušky, 20. 04. 2014

  792. 1.Zkouška MA3, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  793. 2.Zkouška MA3, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  794. Zlechov - 4. Zlechovské dvojzkoušky, 19. 04. 2014

  795. 1.Zkouška MA3, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  796. 2.Zkouška MA3, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/4, 32.71 s, 0.0 tr. b., 5.47 m/s

  797. Ostrava - 3. Ostravský pohár 2014, 05. 04. 2014 - 06. 04. 2014

  798. Agility Open, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  799. Agility Open, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  800. Agility "Zkoušky", A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  801. Agility "Zkoušky", A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  802. Jumping Open, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  803. Ostrava - 2. Ostravský pohár 2014, 29. 03. 2014 - 30. 03. 2014

  804. Agility Open, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  805. Agility "Zkoušky", A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  806. Agility "Zkoušky", A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  807. Jumping Open, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  808. Jumping Open II, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  809. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup (3/3), 08. 03. 2014 - 09. 03. 2014

  810. Agility, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 5/15, 29.65 s, 5.0 tr. b., 5.16 m/s

  811. Jumping, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  812. Jumping, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  813. Zkouška, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  814. Zkouška, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  815. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup (2/3), 16. 02. 2014

  816. Zkouška 1 MA3, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  817. Zkouška 2 MA3, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/9, 30.32 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  818. Ostrava - 1. Ostravský pohár 2014, 08. 02. 2014 - 09. 02. 2014

  819. Agility Open, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  820. Agility Open, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  821. Agility "zkoušky", A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 8/22, 33.08 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  822. Agility - "Zkoušky", A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  823. Jumping Open, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  824. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup (1/3), 19. 01. 2014

  825. Zkouška 1 MA3, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  826. Zkouška 2 MA3, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  827. Kladno - Jahodová bowle + MR SUPER G, 23. 11. 2013 - 24. 11. 2013

  828. AGILITY-M, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  829. Agility MA neděle, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  830. Finále MA neděle, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  831. JUMPING-M, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 15/25, 25.46 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  832. Jumping MA neděle, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  833. MA2, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/9, 34.62 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  834. Ratenice - Mistrovství republiky bíglů v agility 2013, 09. 11. 2013 - 10. 11. 2013

  835. Ne-Agility M, Fortuna of Volcano Cotopaxi: 2/22, 46.39 s, 3.39 tr. b., 3.41 m/s

  836. Ne-Agility Veterán MV, Besso Blanco De Ithaka Bohemia: 2/4, 52.22 s, 6.22 tr. b., 2.24 m/s

  837. Ne-Jumping M, Fortuna of Volcano Cotopaxi: Diskvalifikován

  838. Ne-Jumping Veterán MV, Besso Blanco De Ithaka Bohemia: Diskvalifikován

  839. So-Agility M, Fortuna of Volcano Cotopaxi: Diskvalifikován

  840. So-Agility Veterán MV, Besso Blanco De Ithaka Bohemia: 4/4, 56.03 s, 6.03 tr. b., 2.64 m/s

  841. So-Jumping Veterán MV, Besso Blanco De Ithaka Bohemia: 2/4, 39.32 s, 3.32 tr. b., 2.95 m/s

  842. Kroměříž - Royal Canin - Mistrovství České republiky mládeže v agility 2013, 07. 09. 2013 - 08. 09. 2013

  843. JUNIOŘI - Agility, Questy Happy Naux: 18/29, 62.88 s, 12.88 tr. b., 3.13 m/s

  844. JUNIOŘI - Jumping, Questy Happy Naux: 21/30, 46.04 s, 5.0 tr. b., 3.41 m/s

  845. JUNIOŘI - Left or Right, Questy Happy Naux: Diskvalifikován

  846. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 31. 08. 2013

  847. Agility M, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/14, 33.06 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  848. Jumping M, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  849. Zkouška MA2, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/9, 37.83 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  850. Třešť - Šiškobraní, 24. 08. 2013

  851. AGILITY, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 5/11, 29.65 s, 5.0 tr. b., 5.23 m/s

  852. JUMPING, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 6/11, 28.72 s, 5.0 tr. b., 5.19 m/s

  853. MA2, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  854. Ostrava - Agility juniors 2013, 17. 08. 2013 - 18. 08. 2013

  855. Agility JUNIORS, Questy Happy Naux: Diskvalifikován

  856. Agility JUNIORS, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  857. Agility squads/družstva, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/7, 38.25 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  858. Agility squads/družstva, Questy Happy Naux: 14/34, 59.49 s, 13.49 tr. b., 2.89 m/s

  859. Jumping JUNIORS, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/6, 35.74 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  860. Jumping JUNIORS, Questy Happy Naux: 12/23, 50.09 s, 8.09 tr. b., 3.19 m/s

  861. Jumping squads/družstva, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/7, 26.34 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  862. Jumping squads/družstva, Questy Happy Naux: Diskvalifikován

  863. Trmice - Ústecký gaučák 2013, 04. 08. 2013

  864. Finále M, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/3, 33.96 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  865. Kvalifikace M, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/7, 21.14 s, 0.0 tr. b., 5.68 m/s

  866. Kvalifikace S, Questy Happy Naux: 13/17, 41.02 s, 17.02 tr. b., 2.93 m/s

  867. Trmice - Ústecký psí festival - trojzkoušky, 03. 08. 2013

  868. Zkouška 2 MA2, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 2/6, 28.55 s, 5.0 tr. b., 5.11 m/s

  869. Zkouška 3 MA2, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/6, 28.06 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  870. Dobříš - Non-stop Agility Cup Dobříš 2013, 20. 07. 2013 - 21. 07. 2013

  871. Agility MEDIUM M, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  872. Finále MEDIUM M, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  873. Jumping MEDIUM M, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 10/18, 32.78 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  874. Neděle Jumping MEDIUM M, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/17, 30.89 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  875. Neděle zkoušky MA2 MA2, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  876. Zkoušky MA2, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  877. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2013, 05. 07. 2013 - 07. 07. 2013

  878. Agility, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 8/12, 44.99 s, 15.0 tr. b., 4.0 m/s

  879. Agility I BarkingHeads, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  880. Agility II BarkingHeads, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  881. Agility III ArdenGrange, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 18/47, 44.27 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  882. Agility IV ArdenGrange, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  883. Jumping I BarkingHeads, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  884. Jumping II ArdenGrange, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  885. Česká Třebová - FITMIN CUP - Podhorka, 30. 06. 2013

  886. Agility, Questy Happy Naux: 11/15, 60.57 s, 19.57 tr. b., 3.24 m/s

  887. Agility, Bandito's Boomerang Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  888. Agility, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  889. Jumping, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/15, 25.38 s, 0.0 tr. b., 5.95 m/s

  890. Jumping, Questy Happy Naux: 8/14, 46.31 s, 13.31 tr. b., 3.26 m/s

  891. Jumping, Bandito's Boomerang Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  892. Zkouška, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 2/8, 39.43 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  893. Zkouška, Questy Happy Naux: 5/8, 56.7 s, 13.7 tr. b., 3.02 m/s

  894. Zkouška, Bandito's Boomerang Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  895. Žamberk - Žamberecké letní agility závody - 3. kvalifikačky, 22. 06. 2013 - 23. 06. 2013

  896. Agility I., A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 14/29, 59.99 s, 14.99 tr. b., 3.03 m/s

  897. Agility II., A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  898. Jumping I., A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  899. Jumping II., A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  900. Jumping III., A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  901. Jumping IV., A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  902. Ostrava-Třebovice - Třebovický skokan, 15. 06. 2013 - 16. 06. 2013

  903. Neděle Agility M, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/12, 37.6 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  904. Neděle Agility MA2, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  905. Neděle Jumping M, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  906. Sobota Agility M, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  907. Sobota Agility MA2, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  908. Sobota Jumping M, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  909. Praha - Kyje - Velká jarní cena, Mistrovství republiky toyů, MR kříženců a psů bez PP, 01. 06. 2013 - 02. 06. 2013

  910. agility Medium M, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  911. jumping Medium M, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 2/25, 25.57 s, 0.0 tr. b., 5.59 m/s

  912. MA2 MA2, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  913. Praha - Horní Počernice - 6. Májová cena a 1. Pražský pohár dětí a mládeže (2. kolo), 08. 05. 2013

  914. Májová cena, Horní Počernice, Agility, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/6, 39.57 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  915. Májová cena, Horní Počernice, Agility, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 4/6, 34.13 s, 10.0 tr. b., 4.25 m/s

  916. Májová cena, Horní Počernice, Agility, Mikey: Diskvalifikován

  917. Májová cena, Horní Počernice, Agility, Mikey: Diskvalifikován

  918. Májová cena, Horní Počernice, Agility, Mikey: Diskvalifikován

  919. Májová cena, Horní Počernice, Agility, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  920. Mladá Boleslav - TENESCO May Cup III., 05. 05. 2013

  921. Agility Medium, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  922. Jumping Medium, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  923. MA2, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  924. Praha 5 - Lahovičky - 1. Dvojzkoušky Zvířatanakupují.cz, 01. 05. 2013

  925. zkouška MA2 MA2, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 5/7, 42.63 s, 10.0 tr. b., 4.15 m/s

  926. 2. zkouška MA2 MA2, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  927. Praha - Kyje - Kvalifikační závod pro reprezentaci mládeže na European Open Junior, 20. 04. 2013 - 21. 04. 2013

  928. Agility 1 M, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  929. Agility 2 M, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  930. Agility 3 M, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  931. Agility 4 M, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  932. Jumping 1 M, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/15, 31.96 s, 0.0 tr. b., 5.48 m/s

  933. Jumping 2 M, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 4/15, 35.11 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  934. Sekvence 1 M, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  935. Sekvence 2 M, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/9, 26.02 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  936. Praha - Jarní Hloubětínské dvojzkoušky II., 14. 04. 2013

  937. MA2 - II MA2, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  938. MA2 - I MA2, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  939. Praha - Jarní Hloubětínské dvojzkoušky I., 13. 04. 2013

  940. MA2 - II MA2, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  941. MA2 - I MA2, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  942. Sviadnov - VOSACUP 2013 - I, 02. 03. 2013 - 03. 03. 2013

  943. Ne - Agility L, Bandito's Boomerang Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  944. Ne - Agility M, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/9, 34.98 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  945. Ne - Jumping L, Bandito's Boomerang Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  946. Ne - Jumping M, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  947. Ne - Zkouška LA2, Bandito's Boomerang Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  948. Ne - Zkouška MA2, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  949. So - Agility L, Bandito's Boomerang Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  950. So - Agility M, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  951. So - Jumping L, Bandito's Boomerang Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  952. So - Jumping M, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  953. So - Zkouška LA2, Bandito's Boomerang Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  954. So - Zkouška MA2, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  955. Praha - Podzimní Hloubětínské dvojzkoušky, 27. 10. 2012

  956. Zkouška MA2 - II MA2, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  957. Zkouška MA2 - I MA2, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  958. Zkouška SA2 - II SA2, Questy Happy Naux: Diskvalifikován

  959. Zkouška SA2 - I SA2, Questy Happy Naux: 4/19, 52.28 s, 8.28 tr. b., 3.18 m/s

  960. Most - II. ročník Poháru Rastavy, 22. 09. 2012 - 23. 09. 2012

  961. Agility M, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/16, 31.55 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  962. Agility M, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 2/16, 34.5 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  963. Jumping M, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  964. Jumping M, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  965. Zkouška MA2, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/8, 28.22 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  966. Zkouška MA2, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  967. Píšťany, okr. Litoměřice - Mistrovství české republiky mládeže v agility 2012, 08. 09. 2012 - 09. 09. 2012

  968. Agility jednotlivci, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 7/13, 34.36 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  969. Družstva - Agility, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/23, 41.93 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  970. Hra, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/13, 28.65 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  971. Jumping jednotlivci, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/14, 27.84 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  972. Jičín - O pohár Purina ProPlan, 18. 08. 2012

  973. O pohár Purina ProPlan 2012, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  974. O pohár Purina ProPlan 2012, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  975. O pohár Purina ProPlan 2012, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  976. Louny - O nejlepšího psa LVT Louny, Mistrovství republiky kníračů, 04. 08. 2012 - 05. 08. 2012

  977. Agility - Medium, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 2/10, 36.76 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  978. Agility - Medium, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  979. Agility - Small, Questy Happy Naux: Diskvalifikován

  980. Jumping - Medium, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/10, 34.91 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  981. Jumping - Medium, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  982. Jumping - Small, Questy Happy Naux: 12/28, 44.04 s, 10.04 tr. b., 3.29 m/s

  983. Jumping - Small, Questy Happy Naux: Diskvalifikován

  984. Zkouška Agility A2 - Medium, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  985. Zkouška Agility A2 - Medium, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  986. Zkouška Agility A2 - Small, Questy Happy Naux: 4/7, 48.2 s, 9.2 tr. b., 3.05 m/s

  987. Zkouška Agility A2 - Small, Questy Happy Naux: 5/10, 53.89 s, 6.89 tr. b., 3.58 m/s

  988. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIAOPEN 2012, 07. 07. 2012 - 08. 07. 2012

  989. Agility III / Parkur A M, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 3/40, 37.96 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  990. Agility II / Parkur A M, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  991. Agility I / Parkur B M, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  992. Agility IV / Parkur B M, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  993. Jumping II / Parkur B M, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  994. Jumping I / Parkur A M, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  995. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIAOPEN 2012, 06. 07. 2012

  996. Test Agility / Parkur A MA2, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  997. Jablonec nad Nisou - Lukášov - ČMKU Junior Open 2012, 15. 06. 2012 - 16. 06. 2012

  998. Agility Open - junioři M, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  999. Agility Open - junioři S, Questy Happy Naux: 2/8, 53.87 s, 3.87 tr. b., 3.12 m/s

  1000. Jumpig Open - junioři M, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  1001. Jumpig Open - junioři S, Questy Happy Naux: 5/8, 49.72 s, 19.72 tr. b., 3.22 m/s

  1002. Jumping Open - junioři M, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  1003. Jumping Open - junioři S, Questy Happy Naux: 6/8, 49.56 s, 20.56 tr. b., 3.43 m/s

  1004. Zkouška Agility - junioři MA2, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  1005. Zkouška Agility - junioři SA2, Questy Happy Naux: Diskvalifikován

  1006. Praha - Velká Jarní cena jednotlivců a družstev, 19. 05. 2012 - 20. 05. 2012

  1007. Agility Medium, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  1008. Jumping Medium, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  1009. Jumping Small, Questy Happy Naux: Diskvalifikován

  1010. Zkouška MA2, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  1011. Zkouška SA2, Questy Happy Naux: 4/18, 51.62 s, 1.62 tr. b., 3.39 m/s

  1012. Praha - Kyje - Kvalifikační závod pro reprezentaci mládeže na European Open Junior, 05. 05. 2012 - 06. 05. 2012

  1013. Agility Medium 3 Junioři, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  1014. Agility Medium 4 Junioři, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  1015. Agility 1 Medium Junioři, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  1016. Agility 2 Medium Junioři, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  1017. Jumping 1 Medium Junioři, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 8/14, 30.55 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  1018. Jumping 2 Medium Junioři, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  1019. Sekvence 1 Medium Junioři, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  1020. Sekvence 2 Medium Junioři, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  1021. Skochovice - MR plemen - belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl a papilon. CACAg, 28. 04. 2012 - 29. 04. 2012

  1022. AGILITY I, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  1023. AGILITY II, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 14/55, 60.88 s, 27.88 tr. b., 3.17 m/s

  1024. JUMPING I, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  1025. JUMPING II, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  1026. JUMPING III, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  1027. Bukovina u Turnova - Purina ProPan Cup Zrcadlová Koza, 21. 04. 2012 - 22. 04. 2012

  1028. Agility M, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  1029. Jumping M, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  1030. MA2, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  1031. Praha - Jarní Hloubětínské dvojzkoušky II., 15. 04. 2012

  1032. MA2-Ne MA2, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  1033. MA2-2-Ne MA2, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  1034. SA2-Ne SA2, Questy Happy Naux: Diskvalifikován

  1035. SA2-2-Ne SA2, Questy Happy Naux: 7/11, 63.43 s, 18.43 tr. b., 3.0 m/s

  1036. Praha - Jarní Hloubětínské dvojzkoušky I., 14. 04. 2012

  1037. MA2 MA2, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/7, 35.44 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  1038. MA2-2 MA2, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  1039. SA2 SA2, Questy Happy Naux: 5/13, 47.8 s, 6.8 tr. b., 3.24 m/s

  1040. SA2-2 SA2, Questy Happy Naux: 4/14, 51.1 s, 8.1 tr. b., 3.21 m/s

  1041. Kladno - NONSTOP JAHODOVÁ PARTY SMALL + MEDIUM + VET, 28. 01. 2012 - 29. 01. 2012

  1042. AGILITY-M, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  1043. JUMPING-M, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  1044. JUMPING-M, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  1045. MA2, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/9, 42.63 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  1046. MA2, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  1047. Kladno - Jahodová bowle 2011, 12. 11. 2011 - 13. 11. 2011

  1048. AGILITY-M, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  1049. JUMPING-M, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 11/18, 41.76 s, 15.0 tr. b., 4.07 m/s

  1050. JUMPING-M, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  1051. MA2, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  1052. MA2, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  1053. Praha - Kyje - Podzimní Hloubětínské dvojzkoušky, 28. 10. 2011

  1054. Zkouška A2 II MA2, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  1055. Zkouška A2 II SA2, Questy Happy Naux: 4/22, 56.12 s, 5.12 tr. b., 3.1 m/s

  1056. Zkouška A2 I MA2, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  1057. Zkouška A2 I SA2, Questy Happy Naux: 5/20, 52.16 s, 0.0 tr. b., 3.34 m/s

  1058. Praha - Kyje - Hloubětínský Drak, 28. 09. 2011

  1059. Agility, Questy Happy Naux: 1/11, 52.15 s, 0.0 tr. b., 3.43 m/s

  1060. Agility, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/4, 35.33 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s

  1061. Agility, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  1062. Agility, Questy Happy Naux: Diskvalifikován

  1063. Jumping, Questy Happy Naux: Diskvalifikován

  1064. Jumping, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  1065. Praha Kyje - Mistrovství České republiky mládeže v agility, 17. 09. 2011 - 18. 09. 2011

  1066. Agility Junioři M, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 4/21, 38.47 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  1067. Jumping Junioři M, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 18/21, 35.74 s, 10.0 tr. b., 4.36 m/s

  1068. Louny - Závody při LVT Louny - CACAg, 06. 08. 2011 - 07. 08. 2011

  1069. Agility S, Questy Happy Naux: Diskvalifikován

  1070. Denní Jumping 1.kolo M, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  1071. Denní Jumping 1.kolo S, Questy Happy Naux: 6/22, 39.99 s, 5.99 tr. b., 3.4 m/s

  1072. Denní Jumping 3.kolo S, Questy Happy Naux: 8/26, 49.15 s, 9.15 tr. b., 3.03 m/s

  1073. Noční Jumping 2.kolo M, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  1074. Noční Jumping 2.kolo S, Questy Happy Naux: Diskvalifikován

  1075. Zkouška MA1, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  1076. Zkouška MA1, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/4, 28.85 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  1077. Zkouška SA2, Questy Happy Naux: 2/8, 51.87 s, 14.87 tr. b., 3.08 m/s

  1078. Zkouška SA2, Questy Happy Naux: 3/9, 51.03 s, 14.03 tr. b., 3.1 m/s

  1079. Žamberk - O pohár Fitmin, 23. 07. 2011

  1080. AGILITY, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  1081. JUMPING MA1, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/5, 32.77 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  1082. MA1, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  1083. Praha - Kyje - Velká Jarní cena jednotlivců a družstev, 07. 05. 2011 - 08. 05. 2011

  1084. Agility Medium, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  1085. Agility Small, Questy Happy Naux: 7/34, 54.07 s, 12.07 tr. b., 2.98 m/s

  1086. Agility 1 Medium, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  1087. Agility 2 Small, Questy Happy Naux: Diskvalifikován

  1088. Jumping Medium, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  1089. Jumping Small, Questy Happy Naux: Diskvalifikován

  1090. Praha Kyje - Kvalifikační závod pro reprezentaci mládeže na European Open Junior, 23. 04. 2011 - 24. 04. 2011

  1091. Agility 1 Small junioři, Questy Happy Naux: Diskvalifikován

  1092. Agility 2 Small junioři, Questy Happy Naux: 12/20, 57.25 s, 22.25 tr. b., 2.95 m/s

  1093. Agility 3 Small junioři, Questy Happy Naux: 7/20, 57.0 s, 14.0 tr. b., 3.11 m/s

  1094. Jumping 1 Small junioři, Questy Happy Naux: 13/20, 42.05 s, 12.05 tr. b., 3.85 m/s

  1095. Sekvence 1 Small junioři, Questy Happy Naux: 4/20, 40.86 s, 7.86 tr. b., 2.37 m/s

  1096. Sekvence 2 Small junioři, Questy Happy Naux: 6/16, 30.15 s, 9.15 tr. b., 3.35 m/s

  1097. Praha - Kyje - Jarní Hloubětínské dvojzkoušky - II., 10. 04. 2011

  1098. Agility MA1, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  1099. Agility MA1 - 2., A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  1100. Praha - Kyje - Jarní Hloubětínské dvojzkoušky I., 09. 04. 2011

  1101. Agility MA1, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  1102. Agility MA1 - 2., A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  1103. Agility SA2, Questy Happy Naux: 10/17, 49.67 s, 8.67 tr. b., 3.28 m/s

  1104. Agility SA2 - 2., Questy Happy Naux: 7/17, 50.54 s, 0.54 tr. b., 3.07 m/s

  1105. Praha - Kyje - Hloubětínský Drak, 28. 09. 2010

  1106. Agility SA, Questy Happy Naux: 4/14, 49.58 s, 5.0 tr. b., 3.35 m/s

  1107. Agility SA2, Questy Happy Naux: 1/7, 54.66 s, 5.0 tr. b., 3.11 m/s

  1108. Jumping SA, Questy Happy Naux: 4/17, 41.95 s, 0.0 tr. b., 3.5 m/s

  1109. Cvičiště KK Louny - Závody při LVT Louny - CACAg, 31. 07. 2010 - 01. 08. 2010

  1110. Agility S, Questy Happy Naux: 14/30, 55.73 s, 17.73 tr. b., 3.03 m/s

  1111. Agility SA2, Questy Happy Naux: 3/13, 47.05 s, 0.0 tr. b., 3.55 m/s

  1112. Agility SA2, Questy Happy Naux: 6/13, 55.31 s, 10.31 tr. b., 2.86 m/s

  1113. Jumping S, Questy Happy Naux: 9/31, 45.56 s, 6.56 tr. b., 3.23 m/s

  1114. Jumping S, Questy Happy Naux: 17/27, 58.65 s, 22.65 tr. b., 2.75 m/s

  1115. Cvičiště KK Kyje - Velká Jarní cena jednotlivců a družstev, 15. 05. 2010 - 16. 05. 2010

  1116. Agility S, Questy Happy Naux: 20/26, 46.12 s, 10.0 tr. b., 3.36 m/s

  1117. Agility S, Questy Happy Naux: 28/45, 48.87 s, 13.87 tr. b., 2.89 m/s

  1118. Agility SA2, Questy Happy Naux: 8/12, 48.09 s, 5.0 tr. b., 3.33 m/s

  1119. Agility SA2, Questy Happy Naux: Diskvalifikován

  1120. Jumping S, Questy Happy Naux: 27/43, 45.79 s, 7.79 tr. b., 3.28 m/s

  1121. Jumping S, Questy Happy Naux: Diskvalifikován