Cz En

Lenka Prokešová

  1. Číslo: 001686
  2. OSA: LbP Agility Team
  3. Člen KA: Ano
  4. Klubový zpravodaj: Ne
  5. Členem KA od: 29. 12. 2009
  6. Členem KA do: 31. 12. 2018
  7. Pohlaví: žena

    Průkazy

  1. 049307 (S), Questy Happy Naux

  2. 005911 (M), Pépé Le Moko Interpet-SC

  3. 014411 (M), A3Ch Dakota z Tylenu Moravia

  4. 073811 (M), Mikey

  5. 004313 (L), Bandito's Boomerang Wonderfull Dream

  6. 077913 (M), Fortuna of Volcano Cotopaxi

  7. 078013 (M), Besso Blanco De Ithaka Bohemia

  8. 000016 (L), According To Wish Breembark

Výsledky

  1. Přerov - Mistrovství České republiky, 22. 09. 2018 - 23. 09. 2018

  2. Agility, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  3. Agility DRUZSTVA, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  4. Jumping, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 25/43, 36.97 s, 10.0 tr. b., 5.14 m/s

  5. Jumping DRUZSTVA, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 19/43, 37.11 s, 5.0 tr. b., 5.15 m/s

  6. Ratenice - Šampionát Ratenic II., 28. 07. 2018 - 29. 07. 2018

  7. Jumping III M, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/9, 25.62 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  8. Jumping II M, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/14, 31.81 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  9. Jumping I M, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  10. Tuneliáda M, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/12, 26.86 s, 0.0 tr. b., 5.7 m/s

  11. ZkA III. MA3, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/5, 33.28 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  12. ZkA. II. MA3, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  13. ZkA. I. MA3, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/7, 33.73 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  14. Rožnov pod Radhoštěm - Moravia Open 2018, 06. 07. 2018 - 08. 07. 2018

  15. Agility 1, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  16. Agility 2, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  17. Agility 3, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  18. Agility 4, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 27/50, 46.42 s, 10.0 tr. b., 4.31 m/s

  19. Jumping 1, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  20. Jumping 2, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 12/43, 31.97 s, 0.0 tr. b., 5.66 m/s

  21. Ptýrov - AgiRELAXACE - 3x jumping, 30. 06. 2018

  22. III. jumping M, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/12, 35.35 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  23. II. Jumping M, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  24. I. JUMPING M, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  25. Ptýrov - AgiRELAXACE, 29. 06. 2018

  26. II.zkouška MA3, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  27. I. zkouška MA3, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  28. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  29. Agility II. M, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 11/48, 39.38 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  30. Agility I. M, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  31. Jumping II. M, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 15/49, 33.25 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  32. Jumping I. M, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 12/48, 34.91 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  33. Přerov - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 09. 06. 2018 - 10. 06. 2018

  34. QA4 Agility, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  35. QA5 Agility, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 16/42, 42.1 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  36. QA6 Agility, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  37. QJ4 Jumping, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 14/44, 40.29 s, 7.29 tr. b., 4.47 m/s

  38. QJ5 Jumping, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  39. QJ6 Jumping, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  40. Lednice/Nejdek - Nejdecký Trojskok, 02. 06. 2018

  41. 1. Zkouška MA3, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  42. 2. Zkouška MA3, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 2/7, 39.18 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  43. 3. Zkouška MA3, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  44. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  45. QA1 agility, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/57, 37.02 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  46. QA2 agility, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 37/57, 40.84 s, 10.0 tr. b., 4.95 m/s

  47. QA3 agility, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 9/56, 38.65 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  48. QJ1 jumping, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/58, 31.76 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  49. QJ2 jumping, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 28/58, 39.68 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  50. QJ3 jumping, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 11/57, 37.15 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  51. Kutná Hora - O Kutnohorský groš + Vousatý pohár, 08. 04. 2018

  52. Agility Open M, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 8/28, 37.72 s, 5.0 tr. b., 4.0 m/s

  53. Jumping Open M, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/28, 22.04 s, 0.0 tr. b., 5.72 m/s

  54. Zkoušky MA3, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 3/9, 36.35 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  55. Liberec - Zkoušky superhrdinů, 02. 04. 2018

  56. I. Batmanova zkouška MA3, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/5, 32.59 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  57. II. Supermanova zkouška MA3, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  58. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (3/3), 10. 03. 2018 - 11. 03. 2018

  59. Agility, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 3/31, 36.17 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  60. Agility, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  61. Finále, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 4/15, 45.07 s, 5.0 tr. b., 4.44 m/s

  62. Jumping, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/31, 31.54 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  63. Jumping, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  64. Zkouška MA3, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/16, 36.18 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  65. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (2/3), 10. 02. 2018

  66. Agility, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  67. Jumping, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  68. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 03. 02. 2018

  69. Czech Imp Jump Medium, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/24, 18.07 s, 0.0 tr. b., 5.59 m/s

  70. Jumping 1 Medium, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  71. Jumping 2 Medium, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 3/24, 30.88 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  72. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (1/3), 13. 01. 2018

  73. Agility, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/28, 34.51 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  74. Jumping, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/28, 29.51 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  75. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 06. 01. 2018

  76. Czech Imp Jump Medium, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 6/21, 22.64 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  77. Jumping 1 Medium, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 12/21, 27.71 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  78. Jumping 2 Medium, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/21, 24.67 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  79. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 02. 12. 2017

  80. Czech Imp Jump Medium, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  81. Jumping 1 Medium, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/29, 32.84 s, 0.0 tr. b., 5.54 m/s

  82. Jumping 2 Medium, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  83. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 04. 11. 2017

  84. Czech Imp Jump Medium, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 2/30, 19.09 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  85. Jumping 1 Medium, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 15/30, 27.22 s, 10.0 tr. b., 5.25 m/s

  86. Jumping 2 Medium, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/30, 25.14 s, 0.0 tr. b., 5.65 m/s

  87. Beroun - Jack Honey Cup I., 14. 10. 2017 - 15. 10. 2017

  88. AGILITY, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/11, 32.55 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  89. AGILITY, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  90. JUMPING, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/13, 32.09 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  91. JUMPING, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/12, 25.72 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  92. MA3, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 4/7, 42.23 s, 5.0 tr. b., 4.14 m/s

  93. MA3, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  94. Písnice - Kaniko Jump, 24. 09. 2017

  95. Jumping II. M, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/14, 32.82 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  96. Jumping I. M, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/15, 33.24 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  97. Děčín - Mistrovství České republiky, 09. 09. 2017 - 10. 09. 2017

  98. Agility družstev, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  99. Agility jednotlivců, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  100. Jumping družstev, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 23/50, 33.08 s, 5.0 tr. b., 5.38 m/s

  101. Jumping jednotlivců, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 27/47, 31.2 s, 5.0 tr. b., 5.19 m/s

  102. Zlín - Mladcová - RÁJ na Mladcové - Kuba, 26. 08. 2017

  103. Agility Medium, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/10, 34.79 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  104. Jumping Medium, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  105. Mnichovo Hradiště - Dobble zkoušky, 20. 08. 2017

  106. II. zkouška MA3, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 3/5, 34.86 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  107. I. zkouška MA3, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/5, 33.4 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  108. Mladá Boleslav - Mladoboleslavské letní trojzkoušky, 29. 07. 2017

  109. 1. Zka - MA3, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  110. 2. Zka - MA3, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/5, 35.78 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  111. 3. Zka - MA3, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  112. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2017, 07. 07. 2017 - 09. 07. 2017

  113. Agility 1, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 22/65, 43.1 s, 10.0 tr. b., 4.64 m/s

  114. Agility 2, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  115. Agility 3, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  116. Agility 4, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  117. Agility Trial, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  118. Jumping 1, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  119. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  120. Agility - Ne, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  121. Agility - So, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  122. Jumping - Ne, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/52, 31.08 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  123. Jumping - So, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 32/53, 29.3 s, 10.0 tr. b., 4.4 m/s

  124. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS 2017, 10. 06. 2017 - 11. 06. 2017

  125. QA4 agility, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  126. QA5 agility, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  127. QA6 agility, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  128. QJ4 jumping, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  129. QJ5 jumping, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  130. QJ6 jumping, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 4/49, 29.0 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  131. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  132. QA1 agility, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 18/68, 40.23 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  133. QA2 agility, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  134. QA3 agility, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  135. QJ1 jumping, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  136. QJ2 jumping, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  137. QJ3 jumping, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  138. Liberec - Květnový pohár, 08. 05. 2017

  139. Agility open L, According To Wish Breembark: 8/24, 38.57 s, 20.0 tr. b., 4.72 m/s

  140. II. zkouška LA1, According To Wish Breembark: Diskvalifikován

  141. I. zkouška LA1, According To Wish Breembark: 1/5, 26.34 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  142. Jumping open L, According To Wish Breembark: Diskvalifikován

  143. Liberec - 4 - lístkové zkoušky, 06. 05. 2017 - 07. 05. 2017

  144. III. zkouška LA1, According To Wish Breembark: 1/12, 27.15 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  145. II. zkouška LA1, According To Wish Breembark: 8/12, 35.44 s, 10.0 tr. b., 3.64 m/s

  146. IV. zkouška LA1, According To Wish Breembark: Diskvalifikován

  147. I.zkouška LA1, According To Wish Breembark: Diskvalifikován

  148. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  149. Agility 1, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/50, 37.62 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  150. Agility 2, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  151. Jumping 1, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/50, 33.02 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  152. Jumping 2, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 13/50, 34.26 s, 5.0 tr. b., 5.55 m/s

  153. Beroun - DogFriends ALAVIS Agility Fun Weekend, 08. 04. 2017 - 09. 04. 2017

  154. Agility, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/15, 36.28 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  155. Fun Jumping, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  156. Jumping, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  157. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2017 (3/3), 11. 03. 2017 - 12. 03. 2017

  158. Agility, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 2/22, 39.54 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  159. Agility, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 2/22, 39.39 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  160. FINÁLE, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 3/15, 40.41 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  161. Jumping, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 2/22, 33.2 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  162. Jumping, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  163. Zkouška MA3, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  164. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2017 (2/3), 11. 02. 2017

  165. Agility, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/19, 37.2 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  166. Jumping, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  167. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2017 (1/3), 14. 01. 2017

  168. Agility, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 5/22, 37.41 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  169. Jumping, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/22, 29.24 s, 0.0 tr. b., 5.61 m/s

  170. Zkouška MA3, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  171. Beroun - Vánoční zkoušky, 28. 12. 2016

  172. 1. zkouška LA1, According To Wish Breembark: Diskvalifikován

  173. 2. zkouška LA1, According To Wish Breembark: Diskvalifikován

  174. 3. zkouška LA1, According To Wish Breembark: Diskvalifikován

  175. Chrastava - II. SEDMERO zkoušky, 28. 10. 2016 - 30. 10. 2016

  176. 1. zkouška MA3, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  177. 1. zkouška MA3, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  178. 2. zkouška MA3, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  179. 2. zkouška MA3, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  180. 3. zkouška MA3, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 2/7, 33.74 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  181. 3. zkouška MA3, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  182. Agility M, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  183. Jumping M, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 4/13, 27.69 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  184. Ne-zkouška MA3, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 3/5, 36.08 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  185. Hulín - Mont agi Hulín potřetí, 08. 10. 2016

  186. Agility Trial, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  187. Jumping Trial, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  188. RSDC Jumping, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  189. Málkov u Chomutova - Annamaet & DUFLEX Be Happy Cup III. ... aneb Šikulovo republika nanečisto :-), 17. 09. 2016 - 18. 09. 2016

  190. Agility - So, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/34, 33.6 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  191. Jumping - So, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 4/34, 33.27 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  192. ZkA - So, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  193. Děčín - Mistrovství České republiky, 03. 09. 2016 - 04. 09. 2016

  194. Agility družstva, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 2/44, 35.06 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  195. Agility jednotlivci, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 2/44, 31.48 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  196. Jumping družstva, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  197. Jumping jednotlivci, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  198. Praha-Kateřinky - 2. Kunratické trojzkoušky, 20. 08. 2016

  199. 1. zkouška MA3, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/5, 33.25 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  200. 2. zkouška MA3, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/5, 34.5 s, 5.0 tr. b., 5.22 m/s

  201. 3. zkouška MA3, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  202. Ratenice - Dvojzkoušky "Narozeninová párty", 13. 08. 2016

  203. ZkA. II. MA3, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  204. ZkA. I. MA3, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  205. Trutnov - Hilarem Open 2016, 23. 07. 2016 - 24. 07. 2016

  206. Agility 1 M, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  207. Agility M, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  208. Jumping 1 M, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  209. Jumping M, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/14, 28.53 s, 0.0 tr. b., 5.5 m/s

  210. Zkouška A3 MA3, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 2/4, 39.25 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  211. Zkouška Ne MA3, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  212. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2016, 01. 07. 2016 - 03. 07. 2016

  213. Agility, According To Wish Breembark: 2/27, 34.07 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  214. Agility I, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  215. Agility I, According To Wish Breembark: Diskvalifikován

  216. Agility II, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  217. Agility II, According To Wish Breembark: Diskvalifikován

  218. Agility III, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/52, 33.64 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  219. Agility III, According To Wish Breembark: Diskvalifikován

  220. Agility IV, According To Wish Breembark: Diskvalifikován

  221. Agility IV, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  222. Jumping I, According To Wish Breembark: Diskvalifikován

  223. Jumping I, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  224. Jumping II, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 6/48, 39.4 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  225. Jumping II, According To Wish Breembark: Diskvalifikován

  226. Dobříš - DogFriends ​BRIT ​kvalifikačky 2016, 18. 06. 2016 - 19. 06. 2016

  227. QA5 Agility, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 3/72, 39.99 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  228. QA6 Agility, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  229. QJ5 Jumping, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  230. QJ6 Jumping, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 13/79, 38.52 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  231. Přerov - Natur Pet 2. kvalifikační závod, 21. 05. 2016 - 22. 05. 2016

  232. QA3 Agility, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 3/69, 35.94 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  233. QA4 Agility, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 5/69, 37.99 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  234. QJ3 Jumping, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 3/69, 31.83 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  235. QJ4 Jumping, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  236. Kácov - "Kácovský tuplák" 1, 07. 05. 2016

  237. Běh dvojic, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 6/16, 0.0 s, 50.0 tr. b., 0.0 m/s

  238. JUMPING, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 3/16, 31.51 s, 5.0 tr. b., 5.65 m/s

  239. MA3, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/9, 36.01 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  240. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2016, 23. 04. 2016 - 24. 04. 2016

  241. QA1 Agility, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 16/88, 42.38 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  242. QA2 Agility, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 7/82, 38.54 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  243. QJ1 Jumping, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  244. QJ2 Jumping, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  245. Olomouc - Jarní PsíHrátky 2016, 09. 04. 2016 - 10. 04. 2016

  246. Agility Ne M, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/12, 33.27 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  247. Agility So M, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 4/8, 34.12 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  248. Jumping Ne M, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/16, 23.81 s, 0.0 tr. b., 5.5 m/s

  249. Jumping So M, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/9, 30.42 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  250. Zkouška Ne MA3, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  251. Zkouška So MA3, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  252. Třebíč - Velikonoční beránek, 28. 03. 2016

  253. AGILITY, According To Wish Breembark: 2/49, 32.61 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  254. AGILITY, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 4/18, 34.01 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  255. JUMPING, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/16, 26.3 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  256. JUMPING, According To Wish Breembark: Diskvalifikován

  257. Zkoušky LA1, According To Wish Breembark: Diskvalifikován

  258. Zkoušky MA3, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  259. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2016 (3/3) - FINÁLE, 12. 03. 2016 - 13. 03. 2016

  260. Agility, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 21/21, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  261. Agility 2, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 12/20, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  262. Finále, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 4/13, 36.36 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  263. Jumping, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 2/21, 37.92 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  264. Jumping 2, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 20/20, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  265. Zkouška, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 8/8, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  266. Spořice - Sam´s Field First indoor Cup :-) + I. Halové mistrovství ČR australských kelpií a welsh corgi 2016, 20. 02. 2016 - 21. 02. 2016

  267. Agility - Ne, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/23, 33.09 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  268. Agility - So, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 2/21, 38.13 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  269. Jumping - Ne, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 9/23, 31.62 s, 5.0 tr. b., 5.22 m/s

  270. Jumping - So, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 2/21, 30.28 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  271. ZkA - Ne, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  272. ZkA - So, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  273. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2016 (2/3), 13. 02. 2016

  274. Agility, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 3/23, 34.08 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  275. Jumping, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/23, 26.22 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  276. Zkouška, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 4/12, 37.41 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  277. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár"4 - 3.ročník, 06. 02. 2016

  278. Czech Imp Jump Medium, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  279. Jumping 1 Medium, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/26, 29.13 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  280. Jumping 2 Medium, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 14/26, 28.91 s, 5.0 tr. b., 5.22 m/s

  281. Kladno - KLADNO - NONSTOP Jahodová party - SMALL/MEDIUM, 23. 01. 2016 - 24. 01. 2016

  282. Agility MA sobota, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  283. Jumping MA neděle, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 3/25, 30.15 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  284. Jumping MA sobota, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  285. Velké finále MA neděle, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  286. Zkoušky MA3 neděle, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/12, 36.28 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  287. Zkoušky MA3 sobota, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  288. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2016 (1/3), 09. 01. 2016

  289. agility, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/18, 36.24 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  290. jumping, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/19, 31.89 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  291. zkouška, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  292. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár"3 - 3.ročník, 02. 01. 2016

  293. Czech Imp Jump Medium, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 3/18, 14.78 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  294. Jumping 1 Medium, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  295. Jumping 2 Medium, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 2/18, 33.19 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  296. Ptýrov u Mnichova Hradiště - I. Highway to Hell, 11. 12. 2015 - 12. 12. 2015

  297. Jump III M, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  298. Jump II M, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  299. Jump I M, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/14, 31.67 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  300. Zkouška A3 II MA3, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  301. Zkouška A3 I MA3, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  302. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár"2 - 3.ročník, 05. 12. 2015

  303. Czech Imp Jump Medium, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  304. Jumping 1 Medium, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  305. Jumping 2 Medium, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 7/24, 34.54 s, 5.0 tr. b., 5.07 m/s

  306. Ptýrov - I. Fly FACTOR, 17. 10. 2015 - 18. 10. 2015

  307. Agility Ne, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  308. Jumping Ne, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/20, 26.61 s, 0.0 tr. b., 5.75 m/s

  309. ZkA 1 So, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/9, 38.05 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  310. ZkA 2 So, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 4/9, 34.5 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  311. ZkA Ne, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  312. Málkov u Chomutova - DUFLEX Be Happy Cup II. ... aneb Šikulovo republika nanečisto :-), 12. 09. 2015 - 13. 09. 2015

  313. Agility Ne, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/22, 33.5 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  314. Agility So, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/22, 29.11 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  315. Jumping Ne, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/22, 24.55 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  316. Jumping So, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  317. ZkA Ne, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  318. ZkA So, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 3/11, 35.8 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  319. Liberec - Mistrovství České republiky v agility, 05. 09. 2015 - 06. 09. 2015

  320. Agility, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  321. Agility squads, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  322. Jumping, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  323. Jumping Squads, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 6/32, 28.19 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  324. Ostrava-Martinov - O pohár Naury a Mistrovství České republiky KKCHS, 09. 08. 2015

  325. Agility, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 3/15, 37.89 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  326. Agility Open, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/21, 28.84 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  327. Jumping Open, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  328. Louny - Závod při LVT Louny, Mistrovství republiky KCHK, 08. 08. 2015

  329. Agility L, Bandito's Boomerang Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  330. Agility M, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/13, 31.28 s, 0.0 tr. b., 5.5 m/s

  331. Agility veteráni SV, Questy Happy Naux: 1/1, 52.35 s, 5.0 tr. b., 3.29 m/s

  332. Jumping L, Bandito's Boomerang Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  333. Jumping M, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/13, 31.06 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  334. Jumping veteráni SV, Questy Happy Naux: 1/1, 51.63 s, 0.0 tr. b., 3.14 m/s

  335. Zkouška LA2, Bandito's Boomerang Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  336. Zkouška MA3, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  337. Trutnov - I. Hilarem Cup, 02. 08. 2015

  338. II. zkouška MA3, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  339. I. zkouška MA3, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  340. Mladá Boleslav - Trojlístek pro Sally, 01. 08. 2015

  341. ZkA 1, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  342. ZkA 2, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  343. ZkA 3, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/6, 35.87 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  344. Dobříš - FitDog Open 2015, 18. 07. 2015 - 19. 07. 2015

  345. Agility 1, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/9, 34.8 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  346. Agility 2, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/9, 32.61 s, 0.0 tr. b., 5.73 m/s

  347. Finále, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/9, 31.46 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  348. Jumping 1, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/9, 28.66 s, 0.0 tr. b., 5.58 m/s

  349. Jumping 2, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  350. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2015, 03. 07. 2015 - 05. 07. 2015

  351. Agility, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  352. Agility I, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  353. Agility II, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  354. Agility III, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  355. Agility IV, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/47, 37.78 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  356. Jumping I, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  357. Jumping II, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  358. Větřkovice - Trojboj „Království křišťálové zóny“, 27. 06. 2015

  359. Agility I, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  360. Agility II, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  361. Jumping Open, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 8/15, 30.21 s, 10.0 tr. b., 5.69 m/s

  362. Brno - 3. Kvalifikační závod, 13. 06. 2015 - 14. 06. 2015

  363. Agility Ne, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 18/62, 36.79 s, 5.0 tr. b., 5.0 m/s

  364. Agility So, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 11/62, 50.63 s, 0.63 tr. b., 3.95 m/s

  365. Jumping Ne, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 30/63, 33.71 s, 5.0 tr. b., 5.43 m/s

  366. Jumping So, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 36/65, 28.83 s, 5.0 tr. b., 5.41 m/s

  367. Šumperk Temenice - Miacis cup 2015, 06. 06. 2015 - 07. 06. 2015

  368. Agi M, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  369. Jump 1 M, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  370. Jump 2 M, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 7/12, 28.98 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  371. Jump M, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/11, 30.61 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  372. Zk 1 MA3, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  373. Zk 2 MA3, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  374. Kroměříž - Hanácké kvalifikačke v Kroměřížu - 2. KZ dospělých, 23. 05. 2015 - 24. 05. 2015

  375. Agility II Open, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  376. Agility I Open, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/71, 32.61 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  377. FINAL, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  378. Jumping II Open, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 33/68, 30.98 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  379. Jumping I Open, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 3/71, 33.4 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  380. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2015 - 1. QZ dospělých, 25. 04. 2015 - 26. 04. 2015

  381. Agility 1, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  382. Agility 2, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 12/60, 37.69 s, 10.0 tr. b., 4.27 m/s

  383. Jumping 1, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  384. Jumping 2, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 5/62, 31.57 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  385. Czeladź, PL - SILESIAN OPEN, 21. 02. 2015 - 22. 02. 2015

  386. Agility Individual, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  387. Agility Squads, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 4/43, 34.35 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  388. FINAL, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  389. Jumping Individual, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 7/45, 31.85 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  390. Jumping Individual, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  391. Jumping Squads, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 23/44, 27.28 s, 5.0 tr. b., 5.87 m/s

  392. Terezín - Terezínský zimní pohár 4 - 1. ročník, 01. 02. 2015

  393. 1.ZK MA3, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  394. 2. ZK MA3, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  395. Blešno - Zlatá překážka 2014, 11. 10. 2014

  396. AGILITY, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/10, 31.28 s, 0.0 tr. b., 5.59 m/s

  397. JUMPING, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  398. MA3, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/3, 34.51 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  399. Liberec - Mistrovství České republiky v agility, 27. 09. 2014 - 28. 09. 2014

  400. Agility Individual, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 13/38, 41.13 s, 15.13 tr. b., 3.94 m/s

  401. Agility Squads, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 3/38, 37.09 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  402. Jumping Individual, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/38, 30.91 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  403. Jumping Squads, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  404. Přerov - II. dvojzkoušky, 21. 09. 2014

  405. 1. Agility, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  406. 2. Agility, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  407. Hulín - Mont agi Hulín, 20. 09. 2014

  408. Agility, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 4/14, 42.17 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  409. Jumping, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  410. Majsa Jumping, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  411. Ratenice - Letní párty - 5x zkoušky, 09. 08. 2014 - 10. 08. 2014

  412. 1 zkouška MA3, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/8, 35.19 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  413. 2 zkouška MA3, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  414. Zkouška A3 - 1 MA3, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/8, 42.92 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  415. Zkouška A3 - 2 MA3, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  416. Zkouška A3 - 3 MA3, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  417. Trmice - Ústecký psí festival - 3 zkoušky, 02. 08. 2014

  418. Zkouška 1 MA3, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  419. Zkouška 2 MA3, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  420. Zkouška 3 MA3, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  421. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIAOPEN 2014, 04. 07. 2014 - 06. 07. 2014

  422. Agility (Parkur A), A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  423. Agility Parkur A, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  424. Agility (Parkur C), A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  425. Agility Parkur C, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  426. Agility Trial Parkur C, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  427. Jumping (Parkur B), A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  428. Jumping Parkur B, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 20/44, 37.76 s, 10.0 tr. b., 4.56 m/s

  429. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky 1.pokus, 29. 06. 2014

  430. Zkouška 1 MA3, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  431. Zkouška 2 MA3, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  432. Dobříš - ROYAL CANIN CUP 2014, 21. 06. 2014 - 22. 06. 2014

  433. I. Agility, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  434. II. Agility, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  435. III. Agility, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  436. II. Jumping, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  437. I. Jumping, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  438. Kladno Rozdělov - Jahodový pohár, Kladno, 14. 06. 2014 - 15. 06. 2014

  439. JUMPING-M, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/11, 31.61 s, 0.0 tr. b., 6.07 m/s

  440. MA3, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  441. Velké finále MA neděle, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  442. Frenštát pod Radhoštěm - Rainbow Race - 2. kolo QZ dospělých, 24. 05. 2014 - 25. 05. 2014

  443. Agility - Malé finále , A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/11, 34.85 s, 0.0 tr. b., 5.6 m/s

  444. Agility Open I., A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/48, 33.41 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  445. Agility Open II., A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/47, 38.13 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  446. Agility - Velké finále - Fijálový běh , A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  447. Jumping Open I., A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  448. Jumping Open II., A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 7/36, 34.44 s, 5.0 tr. b., 4.99 m/s

  449. Jumping Open III, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  450. Praha - Horní Počernice - 7. Májová cena, 08. 05. 2014

  451. Májová cena, Horní Počernice, Agility, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  452. Májová cena, Horní Počernice, Jumping, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 6/17, 31.88 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  453. Májová cena, Horní Počernice, zkoušky, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/8, 35.09 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  454. Děčín - DogFriends kvalifikačky 2014 - 1. QZ dospělých, 26. 04. 2014 - 27. 04. 2014

  455. Agility 1, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  456. Agility 2, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  457. Jumping 1, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  458. Jumping 2, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  459. Zkouška, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  460. Zlechov - 5. Zlechovské dvojzkoušky, 20. 04. 2014

  461. 1.Zkouška MA3, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  462. 2.Zkouška MA3, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  463. Zlechov - 4. Zlechovské dvojzkoušky, 19. 04. 2014

  464. 1.Zkouška MA3, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  465. 2.Zkouška MA3, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/4, 32.71 s, 0.0 tr. b., 5.47 m/s

  466. Ostrava - 3. Ostravský pohár 2014, 05. 04. 2014 - 06. 04. 2014

  467. Agility Open, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  468. Agility Open, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  469. Agility "Zkoušky", A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  470. Agility "Zkoušky", A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  471. Jumping Open, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  472. Ostrava - 2. Ostravský pohár 2014, 29. 03. 2014 - 30. 03. 2014

  473. Agility Open, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  474. Agility "Zkoušky", A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  475. Agility "Zkoušky", A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  476. Jumping Open, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  477. Jumping Open II, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  478. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup (3/3), 08. 03. 2014 - 09. 03. 2014

  479. Agility, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 5/15, 29.65 s, 5.0 tr. b., 5.16 m/s

  480. Jumping, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  481. Jumping, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  482. Zkouška, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  483. Zkouška, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  484. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup (2/3), 16. 02. 2014

  485. Zkouška 1 MA3, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  486. Zkouška 2 MA3, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/9, 30.32 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  487. Ostrava - 1. Ostravský pohár 2014, 08. 02. 2014 - 09. 02. 2014

  488. Agility Open, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  489. Agility Open, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  490. Agility "zkoušky", A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 8/22, 33.08 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  491. Agility - "Zkoušky", A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  492. Jumping Open, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  493. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup (1/3), 19. 01. 2014

  494. Zkouška 1 MA3, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  495. Zkouška 2 MA3, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  496. Kladno - Jahodová bowle + MR SUPER G, 23. 11. 2013 - 24. 11. 2013

  497. AGILITY-M, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  498. Agility MA neděle, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  499. Finále MA neděle, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  500. JUMPING-M, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 15/25, 25.46 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  501. Jumping MA neděle, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  502. MA2, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/9, 34.62 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  503. Ratenice - Mistrovství republiky bíglů v agility 2013, 09. 11. 2013 - 10. 11. 2013

  504. Ne-Agility M, Fortuna of Volcano Cotopaxi: 2/22, 46.39 s, 3.39 tr. b., 3.41 m/s

  505. Ne-Agility Veterán MV, Besso Blanco De Ithaka Bohemia: 2/4, 52.22 s, 6.22 tr. b., 2.24 m/s

  506. Ne-Jumping M, Fortuna of Volcano Cotopaxi: Diskvalifikován

  507. Ne-Jumping Veterán MV, Besso Blanco De Ithaka Bohemia: Diskvalifikován

  508. So-Agility M, Fortuna of Volcano Cotopaxi: Diskvalifikován

  509. So-Agility Veterán MV, Besso Blanco De Ithaka Bohemia: 4/4, 56.03 s, 6.03 tr. b., 2.64 m/s

  510. So-Jumping Veterán MV, Besso Blanco De Ithaka Bohemia: 2/4, 39.32 s, 3.32 tr. b., 2.95 m/s

  511. Kroměříž - Royal Canin - Mistrovství České republiky mládeže v agility 2013, 07. 09. 2013 - 08. 09. 2013

  512. JUNIOŘI - Agility, Questy Happy Naux: 18/29, 62.88 s, 12.88 tr. b., 3.13 m/s

  513. JUNIOŘI - Jumping, Questy Happy Naux: 21/30, 46.04 s, 5.0 tr. b., 3.41 m/s

  514. JUNIOŘI - Left or Right, Questy Happy Naux: Diskvalifikován

  515. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 31. 08. 2013

  516. Agility M, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/14, 33.06 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  517. Jumping M, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  518. Zkouška MA2, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/9, 37.83 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  519. Třešť - Šiškobraní, 24. 08. 2013

  520. AGILITY, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 5/11, 29.65 s, 5.0 tr. b., 5.23 m/s

  521. JUMPING, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 6/11, 28.72 s, 5.0 tr. b., 5.19 m/s

  522. MA2, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  523. Ostrava - Agility juniors 2013, 17. 08. 2013 - 18. 08. 2013

  524. Agility JUNIORS, Questy Happy Naux: Diskvalifikován

  525. Agility JUNIORS, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  526. Agility squads/družstva, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/7, 38.25 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  527. Agility squads/družstva, Questy Happy Naux: 14/34, 59.49 s, 13.49 tr. b., 2.89 m/s

  528. Jumping JUNIORS, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/6, 35.74 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  529. Jumping JUNIORS, Questy Happy Naux: 12/23, 50.09 s, 8.09 tr. b., 3.19 m/s

  530. Jumping squads/družstva, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/7, 26.34 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  531. Jumping squads/družstva, Questy Happy Naux: Diskvalifikován

  532. Trmice - Ústecký gaučák 2013, 04. 08. 2013

  533. Finále M, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/3, 33.96 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  534. Kvalifikace M, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/7, 21.14 s, 0.0 tr. b., 5.68 m/s

  535. Kvalifikace S, Questy Happy Naux: 13/17, 41.02 s, 17.02 tr. b., 2.93 m/s

  536. Trmice - Ústecký psí festival - trojzkoušky, 03. 08. 2013

  537. Zkouška 2 MA2, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 2/6, 28.55 s, 5.0 tr. b., 5.11 m/s

  538. Zkouška 3 MA2, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/6, 28.06 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  539. Dobříš - Non-stop Agility Cup Dobříš 2013, 20. 07. 2013 - 21. 07. 2013

  540. Agility MEDIUM M, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  541. Finále MEDIUM M, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  542. Jumping MEDIUM M, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 10/18, 32.78 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  543. Neděle Jumping MEDIUM M, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/17, 30.89 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  544. Neděle zkoušky MA2 MA2, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  545. Zkoušky MA2, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  546. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2013, 05. 07. 2013 - 07. 07. 2013

  547. Agility, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 8/12, 44.99 s, 15.0 tr. b., 4.0 m/s

  548. Agility I BarkingHeads, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  549. Agility II BarkingHeads, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  550. Agility III ArdenGrange, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 18/47, 44.27 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  551. Agility IV ArdenGrange, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  552. Jumping I BarkingHeads, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  553. Jumping II ArdenGrange, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  554. Česká Třebová - FITMIN CUP - Podhorka, 30. 06. 2013

  555. Agility, Questy Happy Naux: 11/15, 60.57 s, 19.57 tr. b., 3.24 m/s

  556. Agility, Bandito's Boomerang Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  557. Agility, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  558. Jumping, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/15, 25.38 s, 0.0 tr. b., 5.95 m/s

  559. Jumping, Questy Happy Naux: 8/14, 46.31 s, 13.31 tr. b., 3.26 m/s

  560. Jumping, Bandito's Boomerang Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  561. Zkouška, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 2/8, 39.43 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  562. Zkouška, Questy Happy Naux: 5/8, 56.7 s, 13.7 tr. b., 3.02 m/s

  563. Zkouška, Bandito's Boomerang Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  564. Žamberk - Žamberecké letní agility závody - 3. kvalifikačky, 22. 06. 2013 - 23. 06. 2013

  565. Agility I., A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 14/29, 59.99 s, 14.99 tr. b., 3.03 m/s

  566. Agility II., A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  567. Jumping I., A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  568. Jumping II., A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  569. Jumping III., A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  570. Jumping IV., A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  571. Ostrava-Třebovice - Třebovický skokan, 15. 06. 2013 - 16. 06. 2013

  572. Neděle Agility M, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/12, 37.6 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  573. Neděle Agility MA2, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  574. Neděle Jumping M, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  575. Sobota Agility M, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  576. Sobota Agility MA2, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  577. Sobota Jumping M, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  578. Praha - Kyje - Velká jarní cena, Mistrovství republiky toyů, MR kříženců a psů bez PP, 01. 06. 2013 - 02. 06. 2013

  579. agility Medium M, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  580. jumping Medium M, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 2/25, 25.57 s, 0.0 tr. b., 5.59 m/s

  581. MA2 MA2, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  582. Praha - Horní Počernice - 6. Májová cena a 1. Pražský pohár dětí a mládeže (2. kolo), 08. 05. 2013

  583. Májová cena, Horní Počernice, Agility, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/6, 39.57 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  584. Májová cena, Horní Počernice, Agility, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 4/6, 34.13 s, 10.0 tr. b., 4.25 m/s

  585. Májová cena, Horní Počernice, Agility, Mikey: Diskvalifikován

  586. Májová cena, Horní Počernice, Agility, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  587. Májová cena, Horní Počernice, Agility, Mikey: Diskvalifikován

  588. Májová cena, Horní Počernice, Agility, Mikey: Diskvalifikován

  589. Mladá Boleslav - TENESCO May Cup III., 05. 05. 2013

  590. Agility Medium, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  591. Jumping Medium, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  592. MA2, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  593. Praha 5 - Lahovičky - 1. Dvojzkoušky Zvířatanakupují.cz, 01. 05. 2013

  594. 2. zkouška MA2 MA2, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  595. zkouška MA2 MA2, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 5/7, 42.63 s, 10.0 tr. b., 4.15 m/s

  596. Praha - Kyje - Kvalifikační závod pro reprezentaci mládeže na European Open Junior, 20. 04. 2013 - 21. 04. 2013

  597. Agility 1 M, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  598. Agility 2 M, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  599. Agility 3 M, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  600. Agility 4 M, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  601. Jumping 1 M, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/15, 31.96 s, 0.0 tr. b., 5.48 m/s

  602. Jumping 2 M, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 4/15, 35.11 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  603. Sekvence 1 M, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  604. Sekvence 2 M, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/9, 26.02 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  605. Praha - Jarní Hloubětínské dvojzkoušky II., 14. 04. 2013

  606. MA2 - II MA2, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  607. MA2 - I MA2, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  608. Praha - Jarní Hloubětínské dvojzkoušky I., 13. 04. 2013

  609. MA2 - II MA2, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  610. MA2 - I MA2, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  611. Sviadnov - VOSACUP 2013 - I, 02. 03. 2013 - 03. 03. 2013

  612. Ne - Agility L, Bandito's Boomerang Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  613. Ne - Agility M, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/9, 34.98 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  614. Ne - Jumping L, Bandito's Boomerang Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  615. Ne - Jumping M, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  616. Ne - Zkouška LA2, Bandito's Boomerang Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  617. Ne - Zkouška MA2, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  618. So - Agility L, Bandito's Boomerang Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  619. So - Agility M, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  620. So - Jumping L, Bandito's Boomerang Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  621. So - Jumping M, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  622. So - Zkouška LA2, Bandito's Boomerang Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  623. So - Zkouška MA2, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  624. Praha - Podzimní Hloubětínské dvojzkoušky, 27. 10. 2012

  625. Zkouška MA2 - II MA2, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  626. Zkouška MA2 - I MA2, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  627. Zkouška SA2 - II SA2, Questy Happy Naux: Diskvalifikován

  628. Zkouška SA2 - I SA2, Questy Happy Naux: 4/19, 52.28 s, 8.28 tr. b., 3.18 m/s

  629. Most - II. ročník Poháru Rastavy, 22. 09. 2012 - 23. 09. 2012

  630. Agility M, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/16, 31.55 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  631. Agility M, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 2/16, 34.5 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  632. Jumping M, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  633. Jumping M, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  634. Zkouška MA2, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/8, 28.22 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  635. Zkouška MA2, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  636. Píšťany, okr. Litoměřice - Mistrovství české republiky mládeže v agility 2012, 08. 09. 2012 - 09. 09. 2012

  637. Agility jednotlivci, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 7/13, 34.36 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  638. Družstva - Agility, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/23, 41.93 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  639. Hra, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/13, 28.65 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  640. Jumping jednotlivci, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/14, 27.84 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  641. Jičín - O pohár Purina ProPlan, 18. 08. 2012

  642. O pohár Purina ProPlan 2012, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  643. O pohár Purina ProPlan 2012, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  644. O pohár Purina ProPlan 2012, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  645. Louny - O nejlepšího psa LVT Louny, Mistrovství republiky kníračů, 04. 08. 2012 - 05. 08. 2012

  646. Agility - Medium, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 2/10, 36.76 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  647. Agility - Medium, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  648. Agility - Small, Questy Happy Naux: Diskvalifikován

  649. Jumping - Medium, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/10, 34.91 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  650. Jumping - Medium, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  651. Jumping - Small, Questy Happy Naux: 12/28, 44.04 s, 10.04 tr. b., 3.29 m/s

  652. Jumping - Small, Questy Happy Naux: Diskvalifikován

  653. Zkouška Agility A2 - Medium, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  654. Zkouška Agility A2 - Medium, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  655. Zkouška Agility A2 - Small, Questy Happy Naux: 4/7, 48.2 s, 9.2 tr. b., 3.05 m/s

  656. Zkouška Agility A2 - Small, Questy Happy Naux: 5/10, 53.89 s, 6.89 tr. b., 3.58 m/s

  657. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIAOPEN 2012, 07. 07. 2012 - 08. 07. 2012

  658. Agility III / Parkur A M, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 3/40, 37.96 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  659. Agility II / Parkur A M, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  660. Agility I / Parkur B M, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  661. Agility IV / Parkur B M, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  662. Jumping II / Parkur B M, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  663. Jumping I / Parkur A M, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  664. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIAOPEN 2012, 06. 07. 2012

  665. Test Agility / Parkur A MA2, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  666. Jablonec nad Nisou - Lukášov - ČMKU Junior Open 2012, 15. 06. 2012 - 16. 06. 2012

  667. Agility Open - junioři M, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  668. Agility Open - junioři S, Questy Happy Naux: 2/8, 53.87 s, 3.87 tr. b., 3.12 m/s

  669. Jumpig Open - junioři M, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  670. Jumpig Open - junioři S, Questy Happy Naux: 5/8, 49.72 s, 19.72 tr. b., 3.22 m/s

  671. Jumping Open - junioři M, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  672. Jumping Open - junioři S, Questy Happy Naux: 6/8, 49.56 s, 20.56 tr. b., 3.43 m/s

  673. Zkouška Agility - junioři MA2, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  674. Zkouška Agility - junioři SA2, Questy Happy Naux: Diskvalifikován

  675. Praha - Velká Jarní cena jednotlivců a družstev, 19. 05. 2012 - 20. 05. 2012

  676. Agility Medium, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  677. Jumping Medium, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  678. Jumping Small, Questy Happy Naux: Diskvalifikován

  679. Zkouška MA2, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  680. Zkouška SA2, Questy Happy Naux: 4/18, 51.62 s, 1.62 tr. b., 3.39 m/s

  681. Praha - Kyje - Kvalifikační závod pro reprezentaci mládeže na European Open Junior, 05. 05. 2012 - 06. 05. 2012

  682. Agility 1 Medium Junioři, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  683. Agility 2 Medium Junioři, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  684. Agility Medium 3 Junioři, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  685. Agility Medium 4 Junioři, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  686. Jumping 1 Medium Junioři, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 8/14, 30.55 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  687. Jumping 2 Medium Junioři, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  688. Sekvence 1 Medium Junioři, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  689. Sekvence 2 Medium Junioři, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  690. Skochovice - MR plemen - belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl a papilon. CACAg, 28. 04. 2012 - 29. 04. 2012

  691. AGILITY I, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  692. AGILITY II, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 14/55, 60.88 s, 27.88 tr. b., 3.17 m/s

  693. JUMPING I, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  694. JUMPING II, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  695. JUMPING III, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  696. Bukovina u Turnova - Purina ProPan Cup Zrcadlová Koza, 21. 04. 2012 - 22. 04. 2012

  697. Agility M, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  698. Jumping M, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  699. MA2, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  700. Praha - Jarní Hloubětínské dvojzkoušky II., 15. 04. 2012

  701. MA2-2-Ne MA2, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  702. MA2-Ne MA2, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  703. SA2-2-Ne SA2, Questy Happy Naux: 7/11, 63.43 s, 18.43 tr. b., 3.0 m/s

  704. SA2-Ne SA2, Questy Happy Naux: Diskvalifikován

  705. Praha - Jarní Hloubětínské dvojzkoušky I., 14. 04. 2012

  706. MA2-2 MA2, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  707. MA2 MA2, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/7, 35.44 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  708. SA2-2 SA2, Questy Happy Naux: 4/14, 51.1 s, 8.1 tr. b., 3.21 m/s

  709. SA2 SA2, Questy Happy Naux: 5/13, 47.8 s, 6.8 tr. b., 3.24 m/s

  710. Kladno - NONSTOP JAHODOVÁ PARTY SMALL + MEDIUM + VET, 28. 01. 2012 - 29. 01. 2012

  711. AGILITY-M, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  712. JUMPING-M, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  713. JUMPING-M, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  714. MA2, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/9, 42.63 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  715. MA2, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  716. Kladno - Jahodová bowle 2011, 12. 11. 2011 - 13. 11. 2011

  717. AGILITY-M, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  718. JUMPING-M, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 11/18, 41.76 s, 15.0 tr. b., 4.07 m/s

  719. JUMPING-M, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  720. MA2, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  721. MA2, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  722. Praha - Kyje - Podzimní Hloubětínské dvojzkoušky, 28. 10. 2011

  723. Zkouška A2 II MA2, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  724. Zkouška A2 II SA2, Questy Happy Naux: 4/22, 56.12 s, 5.12 tr. b., 3.1 m/s

  725. Zkouška A2 I MA2, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  726. Zkouška A2 I SA2, Questy Happy Naux: 5/20, 52.16 s, 0.0 tr. b., 3.34 m/s

  727. Praha - Kyje - Hloubětínský Drak, 28. 09. 2011

  728. Agility, Questy Happy Naux: 1/11, 52.15 s, 0.0 tr. b., 3.43 m/s

  729. Agility, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/4, 35.33 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s

  730. Agility, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  731. Agility, Questy Happy Naux: Diskvalifikován

  732. Jumping, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  733. Jumping, Questy Happy Naux: Diskvalifikován

  734. Praha Kyje - Mistrovství České republiky mládeže v agility, 17. 09. 2011 - 18. 09. 2011

  735. Agility Junioři M, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 4/21, 38.47 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  736. Jumping Junioři M, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 18/21, 35.74 s, 10.0 tr. b., 4.36 m/s

  737. Louny - Závody při LVT Louny - CACAg, 06. 08. 2011 - 07. 08. 2011

  738. Agility S, Questy Happy Naux: Diskvalifikován

  739. Denní Jumping 1.kolo M, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  740. Denní Jumping 1.kolo S, Questy Happy Naux: 6/22, 39.99 s, 5.99 tr. b., 3.4 m/s

  741. Denní Jumping 3.kolo S, Questy Happy Naux: 8/26, 49.15 s, 9.15 tr. b., 3.03 m/s

  742. Noční Jumping 2.kolo M, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  743. Noční Jumping 2.kolo S, Questy Happy Naux: Diskvalifikován

  744. Zkouška MA1, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/4, 28.85 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  745. Zkouška MA1, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  746. Zkouška SA2, Questy Happy Naux: 2/8, 51.87 s, 14.87 tr. b., 3.08 m/s

  747. Zkouška SA2, Questy Happy Naux: 3/9, 51.03 s, 14.03 tr. b., 3.1 m/s

  748. Žamberk - O pohár Fitmin, 23. 07. 2011

  749. AGILITY, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  750. JUMPING MA1, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/5, 32.77 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  751. MA1, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  752. Praha - Kyje - Velká Jarní cena jednotlivců a družstev, 07. 05. 2011 - 08. 05. 2011

  753. Agility 1 Medium, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  754. Agility 2 Small, Questy Happy Naux: Diskvalifikován

  755. Agility Medium, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  756. Agility Small, Questy Happy Naux: 7/34, 54.07 s, 12.07 tr. b., 2.98 m/s

  757. Jumping Medium, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  758. Jumping Small, Questy Happy Naux: Diskvalifikován

  759. Praha Kyje - Kvalifikační závod pro reprezentaci mládeže na European Open Junior, 23. 04. 2011 - 24. 04. 2011

  760. Agility 1 Small junioři, Questy Happy Naux: Diskvalifikován

  761. Agility 2 Small junioři, Questy Happy Naux: 12/20, 57.25 s, 22.25 tr. b., 2.95 m/s

  762. Agility 3 Small junioři, Questy Happy Naux: 7/20, 57.0 s, 14.0 tr. b., 3.11 m/s

  763. Jumping 1 Small junioři, Questy Happy Naux: 13/20, 42.05 s, 12.05 tr. b., 3.85 m/s

  764. Sekvence 1 Small junioři, Questy Happy Naux: 4/20, 40.86 s, 7.86 tr. b., 2.37 m/s

  765. Sekvence 2 Small junioři, Questy Happy Naux: 6/16, 30.15 s, 9.15 tr. b., 3.35 m/s

  766. Praha - Kyje - Jarní Hloubětínské dvojzkoušky - II., 10. 04. 2011

  767. Agility MA1, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  768. Agility MA1 - 2., A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  769. Praha - Kyje - Jarní Hloubětínské dvojzkoušky I., 09. 04. 2011

  770. Agility MA1, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  771. Agility MA1 - 2., A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  772. Agility SA2, Questy Happy Naux: 10/17, 49.67 s, 8.67 tr. b., 3.28 m/s

  773. Agility SA2 - 2., Questy Happy Naux: 7/17, 50.54 s, 0.54 tr. b., 3.07 m/s

  774. Praha - Kyje - Hloubětínský Drak, 28. 09. 2010

  775. Agility SA, Questy Happy Naux: 4/14, 49.58 s, 5.0 tr. b., 3.35 m/s

  776. Agility SA2, Questy Happy Naux: 1/7, 54.66 s, 5.0 tr. b., 3.11 m/s

  777. Jumping SA, Questy Happy Naux: 4/17, 41.95 s, 0.0 tr. b., 3.5 m/s

  778. Cvičiště KK Louny - Závody při LVT Louny - CACAg, 31. 07. 2010 - 01. 08. 2010

  779. Agility S, Questy Happy Naux: 14/30, 55.73 s, 17.73 tr. b., 3.03 m/s

  780. Agility SA2, Questy Happy Naux: 3/13, 47.05 s, 0.0 tr. b., 3.55 m/s

  781. Agility SA2, Questy Happy Naux: 6/13, 55.31 s, 10.31 tr. b., 2.86 m/s

  782. Jumping S, Questy Happy Naux: 9/31, 45.56 s, 6.56 tr. b., 3.23 m/s

  783. Jumping S, Questy Happy Naux: 17/27, 58.65 s, 22.65 tr. b., 2.75 m/s

  784. Cvičiště KK Kyje - Velká Jarní cena jednotlivců a družstev, 15. 05. 2010 - 16. 05. 2010

  785. Agility S, Questy Happy Naux: 20/26, 46.12 s, 10.0 tr. b., 3.36 m/s

  786. Agility S, Questy Happy Naux: 28/45, 48.87 s, 13.87 tr. b., 2.89 m/s

  787. Agility SA2, Questy Happy Naux: 8/12, 48.09 s, 5.0 tr. b., 3.33 m/s

  788. Agility SA2, Questy Happy Naux: Diskvalifikován

  789. Jumping S, Questy Happy Naux: 27/43, 45.79 s, 7.79 tr. b., 3.28 m/s

  790. Jumping S, Questy Happy Naux: Diskvalifikován