Cz En

014411

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Lenka Prokešová, LbP Agility Team

    Člen KA

Pes

  1. A3Ch Dakota z Tylenu Moravia, Pyrenejský ovčák s dl. srstí v obl.

Výsledky

  1. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  2. QA1 agility: Diskvalifikován

  3. QA2 agility: Diskvalifikován

  4. QA3 agility: Diskvalifikován

  5. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  6. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  7. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  8. Milovice - Milovice cup a Mistrovství ČR PRT, JRT, BRT a Pyrenejských ovčáků, 06. 04. 2019 - 07. 04. 2019

  9. Agility Challenge M MA2: Diskvalifikován

  10. Agility I M M: Diskvalifikován

  11. Jumping Challenge M MA2: 9/21, 38.08 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  12. Jumping I M M: 3/31, 35.67 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  13. Tuneliáda M M: Diskvalifikován

  14. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (2/3), 09. 02. 2019

  15. Jumping: Diskvalifikován

  16. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - i pro XSmall, 02. 02. 2019

  17. Czech Imp Jump: 12/20, 27.52 s, 6.52 tr. b., 3.92 m/s

  18. Jumping 1: Diskvalifikován

  19. Jumping 2: Diskvalifikován

  20. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (1/3), 12. 01. 2019

  21. Agility: 2/23, 39.01 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  22. Jumping: 2/23, 31.08 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  23. Přerov - Mistrovství České republiky, 22. 09. 2018 - 23. 09. 2018

  24. Agility: Diskvalifikován

  25. Agility DRUZSTVA: Diskvalifikován

  26. Jumping: 25/43, 36.97 s, 10.0 tr. b., 5.14 m/s

  27. Jumping DRUZSTVA: 19/43, 37.11 s, 5.0 tr. b., 5.15 m/s

  28. Ratenice - Šampionát Ratenic II., 28. 07. 2018 - 29. 07. 2018

  29. Jumping III M: 1/9, 25.62 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  30. Jumping II M: 1/14, 31.81 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  31. Jumping I M: Diskvalifikován

  32. Tuneliáda M: 1/12, 26.86 s, 0.0 tr. b., 5.7 m/s

  33. ZkA III. MA3: 1/5, 33.28 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  34. ZkA. II. MA3: Diskvalifikován

  35. ZkA. I. MA3: 1/7, 33.73 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  36. Rožnov pod Radhoštěm - Moravia Open 2018, 06. 07. 2018 - 08. 07. 2018

  37. Agility 1: Diskvalifikován

  38. Agility 2: Diskvalifikován

  39. Agility 3: Diskvalifikován

  40. Agility 4: 27/50, 46.42 s, 10.0 tr. b., 4.31 m/s

  41. Jumping 1: Diskvalifikován

  42. Jumping 2: 12/43, 31.97 s, 0.0 tr. b., 5.66 m/s

  43. Ptýrov - AgiRELAXACE - 3x jumping, 30. 06. 2018

  44. III. jumping M: 1/12, 35.35 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  45. II. Jumping M: Diskvalifikován

  46. I. JUMPING M: Diskvalifikován

  47. Ptýrov - AgiRELAXACE, 29. 06. 2018

  48. II.zkouška MA3: Diskvalifikován

  49. I. zkouška MA3: Diskvalifikován

  50. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  51. Agility II. M: 11/48, 39.38 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  52. Agility I. M: Diskvalifikován

  53. Jumping II. M: 15/49, 33.25 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  54. Jumping I. M: 12/48, 34.91 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  55. Přerov - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 09. 06. 2018 - 10. 06. 2018

  56. QA4 Agility: Diskvalifikován

  57. QA5 Agility: 16/42, 42.1 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  58. QA6 Agility: Diskvalifikován

  59. QJ4 Jumping: 14/44, 40.29 s, 7.29 tr. b., 4.47 m/s

  60. QJ5 Jumping: Diskvalifikován

  61. QJ6 Jumping: Diskvalifikován

  62. Lednice/Nejdek - Nejdecký Trojskok, 02. 06. 2018

  63. 1. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  64. 2. Zkouška MA3: 2/7, 39.18 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  65. 3. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  66. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  67. QA1 agility: 1/57, 37.02 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  68. QA2 agility: 37/57, 40.84 s, 10.0 tr. b., 4.95 m/s

  69. QA3 agility: 9/56, 38.65 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  70. QJ1 jumping: 1/58, 31.76 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  71. QJ2 jumping: 28/58, 39.68 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  72. QJ3 jumping: 11/57, 37.15 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  73. Kutná Hora - O Kutnohorský groš + Vousatý pohár, 08. 04. 2018

  74. Agility Open M: 8/28, 37.72 s, 5.0 tr. b., 4.0 m/s

  75. Jumping Open M: 1/28, 22.04 s, 0.0 tr. b., 5.72 m/s

  76. Zkoušky MA3: 3/9, 36.35 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  77. Liberec - Zkoušky superhrdinů, 02. 04. 2018

  78. I. Batmanova zkouška MA3: 1/5, 32.59 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  79. II. Supermanova zkouška MA3: Diskvalifikován

  80. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (3/3), 10. 03. 2018 - 11. 03. 2018

  81. Agility: 3/31, 36.17 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  82. Agility: Diskvalifikován

  83. Finále: 4/15, 45.07 s, 5.0 tr. b., 4.44 m/s

  84. Jumping: 1/31, 31.54 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  85. Jumping: Diskvalifikován

  86. Zkouška MA3: 1/16, 36.18 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  87. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (2/3), 10. 02. 2018

  88. Agility: Diskvalifikován

  89. Jumping: Diskvalifikován

  90. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 03. 02. 2018

  91. Czech Imp Jump Medium: 1/24, 18.07 s, 0.0 tr. b., 5.59 m/s

  92. Jumping 1 Medium: Diskvalifikován

  93. Jumping 2 Medium: 3/24, 30.88 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  94. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (1/3), 13. 01. 2018

  95. Agility: 1/28, 34.51 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  96. Jumping: 1/28, 29.51 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  97. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 06. 01. 2018

  98. Czech Imp Jump Medium: 6/21, 22.64 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  99. Jumping 1 Medium: 12/21, 27.71 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  100. Jumping 2 Medium: 1/21, 24.67 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  101. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 02. 12. 2017

  102. Czech Imp Jump Medium: Diskvalifikován

  103. Jumping 1 Medium: 1/29, 32.84 s, 0.0 tr. b., 5.54 m/s

  104. Jumping 2 Medium: Diskvalifikován

  105. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 04. 11. 2017

  106. Czech Imp Jump Medium: 2/30, 19.09 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  107. Jumping 1 Medium: 15/30, 27.22 s, 10.0 tr. b., 5.25 m/s

  108. Jumping 2 Medium: 1/30, 25.14 s, 0.0 tr. b., 5.65 m/s

  109. Beroun - Jack Honey Cup I., 14. 10. 2017 - 15. 10. 2017

  110. AGILITY: 1/11, 32.55 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  111. AGILITY: Diskvalifikován

  112. JUMPING: 1/12, 25.72 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  113. JUMPING: 1/13, 32.09 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  114. MA3: 4/7, 42.23 s, 5.0 tr. b., 4.14 m/s

  115. MA3: Diskvalifikován

  116. Písnice - Kaniko Jump, 24. 09. 2017

  117. Jumping II. M: 1/14, 32.82 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  118. Jumping I. M: 1/15, 33.24 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  119. Děčín - Mistrovství České republiky, 09. 09. 2017 - 10. 09. 2017

  120. Agility družstev: Diskvalifikován

  121. Agility jednotlivců: Diskvalifikován

  122. Jumping družstev: 23/50, 33.08 s, 5.0 tr. b., 5.38 m/s

  123. Jumping jednotlivců: 27/47, 31.2 s, 5.0 tr. b., 5.19 m/s

  124. Zlín - Mladcová - RÁJ na Mladcové - Kuba, 26. 08. 2017

  125. Agility Medium: 1/10, 34.79 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  126. Jumping Medium: Diskvalifikován

  127. Mnichovo Hradiště - Dobble zkoušky, 20. 08. 2017

  128. II. zkouška MA3: 3/5, 34.86 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  129. I. zkouška MA3: 1/5, 33.4 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  130. Mladá Boleslav - Mladoboleslavské letní trojzkoušky, 29. 07. 2017

  131. 1. Zka - MA3: Diskvalifikován

  132. 2. Zka - MA3: 1/5, 35.78 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  133. 3. Zka - MA3: Diskvalifikován

  134. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2017, 07. 07. 2017 - 09. 07. 2017

  135. Agility 1: 22/65, 43.1 s, 10.0 tr. b., 4.64 m/s

  136. Agility 2: Diskvalifikován

  137. Agility 3: Diskvalifikován

  138. Agility 4: Diskvalifikován

  139. Agility Trial: Diskvalifikován

  140. Jumping 1: Diskvalifikován

  141. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  142. Agility - Ne: Diskvalifikován

  143. Agility - So: Diskvalifikován

  144. Jumping - Ne: 1/52, 31.08 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  145. Jumping - So: 32/53, 29.3 s, 10.0 tr. b., 4.4 m/s

  146. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS 2017, 10. 06. 2017 - 11. 06. 2017

  147. QA4 agility: Diskvalifikován

  148. QA5 agility: Diskvalifikován

  149. QA6 agility: Diskvalifikován

  150. QJ4 jumping: Diskvalifikován

  151. QJ5 jumping: Diskvalifikován

  152. QJ6 jumping: 4/49, 29.0 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  153. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  154. QA1 agility: 18/68, 40.23 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  155. QA2 agility: Diskvalifikován

  156. QA3 agility: Diskvalifikován

  157. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  158. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  159. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  160. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  161. Agility 1: 1/50, 37.62 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  162. Agility 2: Diskvalifikován

  163. Jumping 1: 1/50, 33.02 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  164. Jumping 2: 13/50, 34.26 s, 5.0 tr. b., 5.55 m/s

  165. Beroun - DogFriends ALAVIS Agility Fun Weekend, 08. 04. 2017 - 09. 04. 2017

  166. Agility: 1/15, 36.28 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  167. Fun Jumping: Diskvalifikován

  168. Jumping: Diskvalifikován

  169. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2017 (3/3), 11. 03. 2017 - 12. 03. 2017

  170. Agility: 2/22, 39.39 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  171. Agility: 2/22, 39.54 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  172. FINÁLE: 3/15, 40.41 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  173. Jumping: 2/22, 33.2 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  174. Jumping: Diskvalifikován

  175. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  176. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2017 (2/3), 11. 02. 2017

  177. Agility: 1/19, 37.2 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  178. Jumping: Diskvalifikován

  179. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2017 (1/3), 14. 01. 2017

  180. Agility: 5/22, 37.41 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  181. Jumping: 1/22, 29.24 s, 0.0 tr. b., 5.61 m/s

  182. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  183. Chrastava - II. SEDMERO zkoušky, 28. 10. 2016 - 30. 10. 2016

  184. 1. zkouška MA3: Diskvalifikován

  185. 1. zkouška MA3: Diskvalifikován

  186. 2. zkouška MA3: Diskvalifikován

  187. 2. zkouška MA3: Diskvalifikován

  188. 3. zkouška MA3: 2/7, 33.74 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  189. 3. zkouška MA3: Diskvalifikován

  190. Agility M: Diskvalifikován

  191. Jumping M: 4/13, 27.69 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  192. Ne-zkouška MA3: 3/5, 36.08 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  193. Hulín - Mont agi Hulín potřetí, 08. 10. 2016

  194. Agility Trial: Diskvalifikován

  195. Jumping Trial: Diskvalifikován

  196. RSDC Jumping: Diskvalifikován

  197. Málkov u Chomutova - Annamaet & DUFLEX Be Happy Cup III. ... aneb Šikulovo republika nanečisto :-), 17. 09. 2016 - 18. 09. 2016

  198. Agility - So: 1/34, 33.6 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  199. Jumping - So: 4/34, 33.27 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  200. ZkA - So: Diskvalifikován

  201. Děčín - Mistrovství České republiky, 03. 09. 2016 - 04. 09. 2016

  202. Agility družstva: 2/44, 35.06 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  203. Agility jednotlivci: 2/44, 31.48 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  204. Jumping družstva: Diskvalifikován

  205. Jumping jednotlivci: Diskvalifikován

  206. Praha-Kateřinky - 2. Kunratické trojzkoušky, 20. 08. 2016

  207. 1. zkouška MA3: 1/5, 33.25 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  208. 2. zkouška MA3: 1/5, 34.5 s, 5.0 tr. b., 5.22 m/s

  209. 3. zkouška MA3: Diskvalifikován

  210. Ratenice - Dvojzkoušky "Narozeninová párty", 13. 08. 2016

  211. ZkA. II. MA3: Diskvalifikován

  212. ZkA. I. MA3: Diskvalifikován

  213. Trutnov - Hilarem Open 2016, 23. 07. 2016 - 24. 07. 2016

  214. Agility 1 M: Diskvalifikován

  215. Agility M: Diskvalifikován

  216. Jumping 1 M: Diskvalifikován

  217. Jumping M: 1/14, 28.53 s, 0.0 tr. b., 5.5 m/s

  218. Zkouška A3 MA3: 2/4, 39.25 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  219. Zkouška Ne MA3: Diskvalifikován

  220. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2016, 01. 07. 2016 - 03. 07. 2016

  221. Agility I: Diskvalifikován

  222. Agility II: Diskvalifikován

  223. Agility III: 1/52, 33.64 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  224. Agility IV: Diskvalifikován

  225. Jumping I: Diskvalifikován

  226. Jumping II: 6/48, 39.4 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  227. Dobříš - DogFriends ​BRIT ​kvalifikačky 2016, 18. 06. 2016 - 19. 06. 2016

  228. QA5 Agility: 3/72, 39.99 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  229. QA6 Agility: Diskvalifikován

  230. QJ5 Jumping: Diskvalifikován

  231. QJ6 Jumping: 13/79, 38.52 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  232. Přerov - Natur Pet 2. kvalifikační závod, 21. 05. 2016 - 22. 05. 2016

  233. QA3 Agility: 3/69, 35.94 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  234. QA4 Agility: 5/69, 37.99 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  235. QJ3 Jumping: 3/69, 31.83 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  236. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  237. Kácov - "Kácovský tuplák" 1, 07. 05. 2016

  238. Běh dvojic: 6/16, 0.0 s, 50.0 tr. b., 0.0 m/s

  239. JUMPING: 3/16, 31.51 s, 5.0 tr. b., 5.65 m/s

  240. MA3: 1/9, 36.01 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  241. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2016, 23. 04. 2016 - 24. 04. 2016

  242. QA1 Agility: 16/88, 42.38 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  243. QA2 Agility: 7/82, 38.54 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  244. QJ1 Jumping: Diskvalifikován

  245. QJ2 Jumping: Diskvalifikován

  246. Olomouc - Jarní PsíHrátky 2016, 09. 04. 2016 - 10. 04. 2016

  247. Agility Ne M: 1/12, 33.27 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  248. Agility So M: 4/8, 34.12 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  249. Jumping Ne M: 1/16, 23.81 s, 0.0 tr. b., 5.5 m/s

  250. Jumping So M: 1/9, 30.42 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  251. Zkouška Ne MA3: Diskvalifikován

  252. Zkouška So MA3: Diskvalifikován

  253. Třebíč - Velikonoční beránek, 28. 03. 2016

  254. AGILITY: 4/18, 34.01 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  255. JUMPING: 1/16, 26.3 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  256. Zkoušky MA3: Diskvalifikován

  257. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2016 (3/3) - FINÁLE, 12. 03. 2016 - 13. 03. 2016

  258. Agility: 21/21, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  259. Agility 2: 12/20, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  260. Finále: 4/13, 36.36 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  261. Jumping: 2/21, 37.92 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  262. Jumping 2: 20/20, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  263. Zkouška: 8/8, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  264. Spořice - Sam´s Field First indoor Cup :-) + I. Halové mistrovství ČR australských kelpií a welsh corgi 2016, 20. 02. 2016 - 21. 02. 2016

  265. Agility - Ne: 1/23, 33.09 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  266. Agility - So: 2/21, 38.13 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  267. Jumping - Ne: 9/23, 31.62 s, 5.0 tr. b., 5.22 m/s

  268. Jumping - So: 2/21, 30.28 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  269. ZkA - Ne: Diskvalifikován

  270. ZkA - So: Diskvalifikován

  271. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2016 (2/3), 13. 02. 2016

  272. Agility: 3/23, 34.08 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  273. Jumping: 1/23, 26.22 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  274. Zkouška: 4/12, 37.41 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  275. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár"4 - 3.ročník, 06. 02. 2016

  276. Czech Imp Jump Medium: Diskvalifikován

  277. Jumping 1 Medium: 1/26, 29.13 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  278. Jumping 2 Medium: 14/26, 28.91 s, 5.0 tr. b., 5.22 m/s

  279. Kladno - KLADNO - NONSTOP Jahodová party - SMALL/MEDIUM, 23. 01. 2016 - 24. 01. 2016

  280. Agility MA sobota: Diskvalifikován

  281. Jumping MA neděle: 3/25, 30.15 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  282. Jumping MA sobota: Diskvalifikován

  283. Velké finále MA neděle: Diskvalifikován

  284. Zkoušky MA3 neděle: 1/12, 36.28 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  285. Zkoušky MA3 sobota: Diskvalifikován

  286. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2016 (1/3), 09. 01. 2016

  287. agility: 1/18, 36.24 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  288. jumping: 1/19, 31.89 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  289. zkouška: Diskvalifikován

  290. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár"3 - 3.ročník, 02. 01. 2016

  291. Czech Imp Jump Medium: 3/18, 14.78 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  292. Jumping 1 Medium: Diskvalifikován

  293. Jumping 2 Medium: 2/18, 33.19 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  294. Ptýrov u Mnichova Hradiště - I. Highway to Hell, 11. 12. 2015 - 12. 12. 2015

  295. Jump III M: Diskvalifikován

  296. Jump II M: Diskvalifikován

  297. Jump I M: 1/14, 31.67 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  298. Zkouška A3 II MA3: Diskvalifikován

  299. Zkouška A3 I MA3: Diskvalifikován

  300. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár"2 - 3.ročník, 05. 12. 2015

  301. Czech Imp Jump Medium: Diskvalifikován

  302. Jumping 1 Medium: Diskvalifikován

  303. Jumping 2 Medium: 7/24, 34.54 s, 5.0 tr. b., 5.07 m/s

  304. Ptýrov - I. Fly FACTOR, 17. 10. 2015 - 18. 10. 2015

  305. Agility Ne: Diskvalifikován

  306. Jumping Ne: 1/20, 26.61 s, 0.0 tr. b., 5.75 m/s

  307. ZkA 1 So: 1/9, 38.05 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  308. ZkA 2 So: 4/9, 34.5 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  309. ZkA Ne: Diskvalifikován

  310. Málkov u Chomutova - DUFLEX Be Happy Cup II. ... aneb Šikulovo republika nanečisto :-), 12. 09. 2015 - 13. 09. 2015

  311. Agility Ne: 1/22, 33.5 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  312. Agility So: 1/22, 29.11 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  313. Jumping Ne: 1/22, 24.55 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  314. Jumping So: Diskvalifikován

  315. ZkA Ne: Diskvalifikován

  316. ZkA So: 3/11, 35.8 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  317. Liberec - Mistrovství České republiky v agility, 05. 09. 2015 - 06. 09. 2015

  318. Agility: Diskvalifikován

  319. Agility squads: Diskvalifikován

  320. Jumping: Diskvalifikován

  321. Jumping Squads: 6/32, 28.19 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  322. Ostrava-Martinov - O pohár Naury a Mistrovství České republiky KKCHS, 09. 08. 2015

  323. Agility: 3/15, 37.89 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  324. Agility Open: 1/21, 28.84 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  325. Jumping Open: Diskvalifikován

  326. Louny - Závod při LVT Louny, Mistrovství republiky KCHK, 08. 08. 2015

  327. Agility M: 1/13, 31.28 s, 0.0 tr. b., 5.5 m/s

  328. Jumping M: 1/13, 31.06 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  329. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  330. Trutnov - I. Hilarem Cup, 02. 08. 2015

  331. II. zkouška MA3: Diskvalifikován

  332. I. zkouška MA3: Diskvalifikován

  333. Mladá Boleslav - Trojlístek pro Sally, 01. 08. 2015

  334. ZkA 1: Diskvalifikován

  335. ZkA 2: Diskvalifikován

  336. ZkA 3: 1/6, 35.87 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  337. Dobříš - FitDog Open 2015, 18. 07. 2015 - 19. 07. 2015

  338. Agility 1: 1/9, 34.8 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  339. Agility 2: 1/9, 32.61 s, 0.0 tr. b., 5.73 m/s

  340. Finále: 1/9, 31.46 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  341. Jumping 1: 1/9, 28.66 s, 0.0 tr. b., 5.58 m/s

  342. Jumping 2: Diskvalifikován

  343. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2015, 03. 07. 2015 - 05. 07. 2015

  344. Agility: Diskvalifikován

  345. Agility I: Diskvalifikován

  346. Agility II: Diskvalifikován

  347. Agility III: Diskvalifikován

  348. Agility IV: 1/47, 37.78 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  349. Jumping I: Diskvalifikován

  350. Jumping II: Diskvalifikován

  351. Větřkovice - Trojboj „Království křišťálové zóny“, 27. 06. 2015

  352. Agility I: Diskvalifikován

  353. Agility II: Diskvalifikován

  354. Jumping Open: 8/15, 30.21 s, 10.0 tr. b., 5.69 m/s

  355. Brno - 3. Kvalifikační závod, 13. 06. 2015 - 14. 06. 2015

  356. Agility Ne: 18/62, 36.79 s, 5.0 tr. b., 5.0 m/s

  357. Agility So: 11/62, 50.63 s, 0.63 tr. b., 3.95 m/s

  358. Jumping Ne: 30/63, 33.71 s, 5.0 tr. b., 5.43 m/s

  359. Jumping So: 36/65, 28.83 s, 5.0 tr. b., 5.41 m/s

  360. Šumperk Temenice - Miacis cup 2015, 06. 06. 2015 - 07. 06. 2015

  361. Agi M: Diskvalifikován

  362. Jump 1 M: Diskvalifikován

  363. Jump 2 M: 7/12, 28.98 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  364. Jump M: 1/11, 30.61 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  365. Zk 1 MA3: Diskvalifikován

  366. Zk 2 MA3: Diskvalifikován

  367. Kroměříž - Hanácké kvalifikačke v Kroměřížu - 2. KZ dospělých, 23. 05. 2015 - 24. 05. 2015

  368. Agility II Open: Diskvalifikován

  369. Agility I Open: 1/71, 32.61 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  370. FINAL: Diskvalifikován

  371. Jumping II Open: 33/68, 30.98 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  372. Jumping I Open: 3/71, 33.4 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  373. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2015 - 1. QZ dospělých, 25. 04. 2015 - 26. 04. 2015

  374. Agility 1: Diskvalifikován

  375. Agility 2: 12/60, 37.69 s, 10.0 tr. b., 4.27 m/s

  376. Jumping 1: Diskvalifikován

  377. Jumping 2: 5/62, 31.57 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  378. Czeladź, PL - SILESIAN OPEN, 21. 02. 2015 - 22. 02. 2015

  379. Agility Individual: Diskvalifikován

  380. Agility Squads: 4/43, 34.35 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  381. FINAL: Diskvalifikován

  382. Jumping Individual: 7/45, 31.85 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  383. Jumping Individual: Diskvalifikován

  384. Jumping Squads: 23/44, 27.28 s, 5.0 tr. b., 5.87 m/s

  385. Terezín - Terezínský zimní pohár 4 - 1. ročník, 01. 02. 2015

  386. 1.ZK MA3: Diskvalifikován

  387. 2. ZK MA3: Diskvalifikován

  388. Blešno - Zlatá překážka 2014, 11. 10. 2014

  389. AGILITY: 1/10, 31.28 s, 0.0 tr. b., 5.59 m/s

  390. JUMPING: Diskvalifikován

  391. MA3: 1/3, 34.51 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  392. Liberec - Mistrovství České republiky v agility, 27. 09. 2014 - 28. 09. 2014

  393. Agility Individual: 13/38, 41.13 s, 15.13 tr. b., 3.94 m/s

  394. Agility Squads: 3/38, 37.09 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  395. Jumping Individual: 1/38, 30.91 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  396. Jumping Squads: Diskvalifikován

  397. Přerov - II. dvojzkoušky, 21. 09. 2014

  398. 1. Agility: Diskvalifikován

  399. 2. Agility: Diskvalifikován

  400. Hulín - Mont agi Hulín, 20. 09. 2014

  401. Agility: 4/14, 42.17 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  402. Jumping: Diskvalifikován

  403. Majsa Jumping: Diskvalifikován

  404. Ratenice - Letní párty - 5x zkoušky, 09. 08. 2014 - 10. 08. 2014

  405. 1 zkouška MA3: 1/8, 35.19 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  406. 2 zkouška MA3: Diskvalifikován

  407. Zkouška A3 - 1 MA3: 1/8, 42.92 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  408. Zkouška A3 - 2 MA3: Diskvalifikován

  409. Zkouška A3 - 3 MA3: Diskvalifikován

  410. Trmice - Ústecký psí festival - 3 zkoušky, 02. 08. 2014

  411. Zkouška 1 MA3: Diskvalifikován

  412. Zkouška 2 MA3: Diskvalifikován

  413. Zkouška 3 MA3: Diskvalifikován

  414. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIAOPEN 2014, 04. 07. 2014 - 06. 07. 2014

  415. Agility (Parkur A): Diskvalifikován

  416. Agility Parkur A: Diskvalifikován

  417. Agility (Parkur C): Diskvalifikován

  418. Agility Parkur C: Diskvalifikován

  419. Agility Trial Parkur C: Diskvalifikován

  420. Jumping (Parkur B): Diskvalifikován

  421. Jumping Parkur B: 20/44, 37.76 s, 10.0 tr. b., 4.56 m/s

  422. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky 1.pokus, 29. 06. 2014

  423. Zkouška 1 MA3: Diskvalifikován

  424. Zkouška 2 MA3: Diskvalifikován

  425. Dobříš - ROYAL CANIN CUP 2014, 21. 06. 2014 - 22. 06. 2014

  426. I. Agility: Diskvalifikován

  427. II. Agility: Diskvalifikován

  428. III. Agility: Diskvalifikován

  429. II. Jumping: Diskvalifikován

  430. I. Jumping: Diskvalifikován

  431. Kladno Rozdělov - Jahodový pohár, Kladno, 14. 06. 2014 - 15. 06. 2014

  432. JUMPING-M: 1/11, 31.61 s, 0.0 tr. b., 6.07 m/s

  433. MA3: Diskvalifikován

  434. Velké finále MA neděle: Diskvalifikován

  435. Frenštát pod Radhoštěm - Rainbow Race - 2. kolo QZ dospělých, 24. 05. 2014 - 25. 05. 2014

  436. Agility - Malé finále : 1/11, 34.85 s, 0.0 tr. b., 5.6 m/s

  437. Agility Open I.: 1/48, 33.41 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  438. Agility Open II.: 1/47, 38.13 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  439. Agility - Velké finále - Fijálový běh : Diskvalifikován

  440. Jumping Open I.: Diskvalifikován

  441. Jumping Open II.: 7/36, 34.44 s, 5.0 tr. b., 4.99 m/s

  442. Jumping Open III: Diskvalifikován

  443. Praha - Horní Počernice - 7. Májová cena, 08. 05. 2014

  444. Májová cena, Horní Počernice, Agility: Diskvalifikován

  445. Májová cena, Horní Počernice, Jumping: 6/17, 31.88 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  446. Májová cena, Horní Počernice, zkoušky: 1/8, 35.09 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  447. Děčín - DogFriends kvalifikačky 2014 - 1. QZ dospělých, 26. 04. 2014 - 27. 04. 2014

  448. Agility 1: Diskvalifikován

  449. Agility 2: Diskvalifikován

  450. Jumping 1: Diskvalifikován

  451. Jumping 2: Diskvalifikován

  452. Zkouška: Diskvalifikován

  453. Zlechov - 5. Zlechovské dvojzkoušky, 20. 04. 2014

  454. 1.Zkouška MA3: Diskvalifikován

  455. 2.Zkouška MA3: Diskvalifikován

  456. Zlechov - 4. Zlechovské dvojzkoušky, 19. 04. 2014

  457. 1.Zkouška MA3: Diskvalifikován

  458. 2.Zkouška MA3: 1/4, 32.71 s, 0.0 tr. b., 5.47 m/s

  459. Ostrava - 3. Ostravský pohár 2014, 05. 04. 2014 - 06. 04. 2014

  460. Agility Open: Diskvalifikován

  461. Agility Open: Diskvalifikován

  462. Agility "Zkoušky": Diskvalifikován

  463. Agility "Zkoušky": Diskvalifikován

  464. Jumping Open: Diskvalifikován

  465. Ostrava - 2. Ostravský pohár 2014, 29. 03. 2014 - 30. 03. 2014

  466. Agility Open: Diskvalifikován

  467. Agility "Zkoušky": Diskvalifikován

  468. Agility "Zkoušky": Diskvalifikován

  469. Jumping Open: Diskvalifikován

  470. Jumping Open II: Diskvalifikován

  471. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup (3/3), 08. 03. 2014 - 09. 03. 2014

  472. Agility: 5/15, 29.65 s, 5.0 tr. b., 5.16 m/s

  473. Jumping: Diskvalifikován

  474. Jumping: Diskvalifikován

  475. Zkouška: Diskvalifikován

  476. Zkouška: Diskvalifikován

  477. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup (2/3), 16. 02. 2014

  478. Zkouška 1 MA3: Diskvalifikován

  479. Zkouška 2 MA3: 1/9, 30.32 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  480. Ostrava - 1. Ostravský pohár 2014, 08. 02. 2014 - 09. 02. 2014

  481. Agility Open: Diskvalifikován

  482. Agility Open: Diskvalifikován

  483. Agility "zkoušky": 8/22, 33.08 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  484. Agility - "Zkoušky": Diskvalifikován

  485. Jumping Open: Diskvalifikován

  486. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup (1/3), 19. 01. 2014

  487. Zkouška 1 MA3: Diskvalifikován

  488. Zkouška 2 MA3: Diskvalifikován

  489. Kladno - Jahodová bowle + MR SUPER G, 23. 11. 2013 - 24. 11. 2013

  490. AGILITY-M: Diskvalifikován

  491. Agility MA neděle: Diskvalifikován

  492. Finále MA neděle: Diskvalifikován

  493. JUMPING-M: 15/25, 25.46 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  494. Jumping MA neděle: Diskvalifikován

  495. MA2: 1/9, 34.62 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  496. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 31. 08. 2013

  497. Agility M: 1/14, 33.06 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  498. Jumping M: Diskvalifikován

  499. Zkouška MA2: 1/9, 37.83 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  500. Třešť - Šiškobraní, 24. 08. 2013

  501. AGILITY: 5/11, 29.65 s, 5.0 tr. b., 5.23 m/s

  502. JUMPING: 6/11, 28.72 s, 5.0 tr. b., 5.19 m/s

  503. MA2: Diskvalifikován

  504. Ostrava - Agility juniors 2013, 17. 08. 2013 - 18. 08. 2013

  505. Agility JUNIORS: Diskvalifikován

  506. Agility squads/družstva: 1/7, 38.25 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  507. Jumping JUNIORS: 1/6, 35.74 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  508. Jumping squads/družstva: 1/7, 26.34 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  509. Trmice - Ústecký gaučák 2013, 04. 08. 2013

  510. Finále M: 1/3, 33.96 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  511. Kvalifikace M: 1/7, 21.14 s, 0.0 tr. b., 5.68 m/s

  512. Trmice - Ústecký psí festival - trojzkoušky, 03. 08. 2013

  513. Zkouška 2 MA2: 2/6, 28.55 s, 5.0 tr. b., 5.11 m/s

  514. Zkouška 3 MA2: 1/6, 28.06 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  515. Dobříš - Non-stop Agility Cup Dobříš 2013, 20. 07. 2013 - 21. 07. 2013

  516. Agility MEDIUM M: Diskvalifikován

  517. Finále MEDIUM M: Diskvalifikován

  518. Jumping MEDIUM M: 10/18, 32.78 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  519. Neděle Jumping MEDIUM M: 1/17, 30.89 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  520. Neděle zkoušky MA2 MA2: Diskvalifikován

  521. Zkoušky MA2: Diskvalifikován

  522. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2013, 05. 07. 2013 - 07. 07. 2013

  523. Agility: 8/12, 44.99 s, 15.0 tr. b., 4.0 m/s

  524. Agility I BarkingHeads: Diskvalifikován

  525. Agility II BarkingHeads: Diskvalifikován

  526. Agility III ArdenGrange: 18/47, 44.27 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  527. Agility IV ArdenGrange: Diskvalifikován

  528. Jumping I BarkingHeads: Diskvalifikován

  529. Jumping II ArdenGrange: Diskvalifikován

  530. Česká Třebová - FITMIN CUP - Podhorka, 30. 06. 2013

  531. Agility: Diskvalifikován

  532. Jumping: 1/15, 25.38 s, 0.0 tr. b., 5.95 m/s

  533. Zkouška: 2/8, 39.43 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  534. Žamberk - Žamberecké letní agility závody - 3. kvalifikačky, 22. 06. 2013 - 23. 06. 2013

  535. Agility I.: 14/29, 59.99 s, 14.99 tr. b., 3.03 m/s

  536. Agility II.: Diskvalifikován

  537. Jumping I.: Diskvalifikován

  538. Jumping II.: Diskvalifikován

  539. Jumping III.: Diskvalifikován

  540. Jumping IV.: Diskvalifikován

  541. Ostrava-Třebovice - Třebovický skokan, 15. 06. 2013 - 16. 06. 2013

  542. Neděle Agility M: 1/12, 37.6 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  543. Neděle Agility MA2: Diskvalifikován

  544. Neděle Jumping M: Diskvalifikován

  545. Sobota Agility M: Diskvalifikován

  546. Sobota Agility MA2: Diskvalifikován

  547. Sobota Jumping M: Diskvalifikován

  548. Praha - Kyje - Velká jarní cena, Mistrovství republiky toyů, MR kříženců a psů bez PP, 01. 06. 2013 - 02. 06. 2013

  549. agility Medium M: Diskvalifikován

  550. jumping Medium M: 2/25, 25.57 s, 0.0 tr. b., 5.59 m/s

  551. MA2 MA2: Diskvalifikován

  552. Praha - Horní Počernice - 6. Májová cena a 1. Pražský pohár dětí a mládeže (2. kolo), 08. 05. 2013

  553. Májová cena, Horní Počernice, Agility: 1/6, 39.57 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  554. Májová cena, Horní Počernice, Agility: 4/6, 34.13 s, 10.0 tr. b., 4.25 m/s

  555. Májová cena, Horní Počernice, Agility: Diskvalifikován

  556. Mladá Boleslav - TENESCO May Cup III., 05. 05. 2013

  557. Agility Medium: Diskvalifikován

  558. Jumping Medium: Diskvalifikován

  559. MA2: Diskvalifikován

  560. Praha 5 - Lahovičky - 1. Dvojzkoušky Zvířatanakupují.cz, 01. 05. 2013

  561. 2. zkouška MA2 MA2: Diskvalifikován

  562. zkouška MA2 MA2: 5/7, 42.63 s, 10.0 tr. b., 4.15 m/s

  563. Praha - Kyje - Kvalifikační závod pro reprezentaci mládeže na European Open Junior, 20. 04. 2013 - 21. 04. 2013

  564. Agility 1 M: Diskvalifikován

  565. Agility 2 M: Diskvalifikován

  566. Agility 3 M: Diskvalifikován

  567. Agility 4 M: Diskvalifikován

  568. Jumping 1 M: 1/15, 31.96 s, 0.0 tr. b., 5.48 m/s

  569. Jumping 2 M: 4/15, 35.11 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  570. Sekvence 1 M: Diskvalifikován

  571. Sekvence 2 M: 1/9, 26.02 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  572. Praha - Jarní Hloubětínské dvojzkoušky II., 14. 04. 2013

  573. MA2 - II MA2: Diskvalifikován

  574. MA2 - I MA2: Diskvalifikován

  575. Praha - Jarní Hloubětínské dvojzkoušky I., 13. 04. 2013

  576. MA2 - II MA2: Diskvalifikován

  577. MA2 - I MA2: Diskvalifikován

  578. Sviadnov - VOSACUP 2013 - I, 02. 03. 2013 - 03. 03. 2013

  579. Ne - Agility M: 1/9, 34.98 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  580. Ne - Jumping M: Diskvalifikován

  581. Ne - Zkouška MA2: Diskvalifikován

  582. So - Agility M: Diskvalifikován

  583. So - Jumping M: Diskvalifikován

  584. So - Zkouška MA2: Diskvalifikován

  585. Praha - Podzimní Hloubětínské dvojzkoušky, 27. 10. 2012

  586. Zkouška MA2 - II MA2: Diskvalifikován

  587. Zkouška MA2 - I MA2: Diskvalifikován

  588. Most - II. ročník Poháru Rastavy, 22. 09. 2012 - 23. 09. 2012

  589. Agility M: 1/16, 31.55 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  590. Agility M: 2/16, 34.5 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  591. Jumping M: Diskvalifikován

  592. Jumping M: Diskvalifikován

  593. Zkouška MA2: 1/8, 28.22 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  594. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  595. Píšťany, okr. Litoměřice - Mistrovství české republiky mládeže v agility 2012, 08. 09. 2012 - 09. 09. 2012

  596. Agility jednotlivci: 7/13, 34.36 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  597. Družstva - Agility: 1/23, 41.93 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  598. Hra: 1/13, 28.65 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  599. Jumping jednotlivci: 1/14, 27.84 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  600. Jičín - O pohár Purina ProPlan, 18. 08. 2012

  601. O pohár Purina ProPlan 2012: Diskvalifikován

  602. O pohár Purina ProPlan 2012: Diskvalifikován

  603. O pohár Purina ProPlan 2012: Diskvalifikován

  604. Louny - O nejlepšího psa LVT Louny, Mistrovství republiky kníračů, 04. 08. 2012 - 05. 08. 2012

  605. Agility - Medium: 2/10, 36.76 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  606. Agility - Medium: Diskvalifikován

  607. Jumping - Medium: 1/10, 34.91 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  608. Jumping - Medium: Diskvalifikován

  609. Zkouška Agility A2 - Medium: Diskvalifikován

  610. Zkouška Agility A2 - Medium: Diskvalifikován

  611. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIAOPEN 2012, 07. 07. 2012 - 08. 07. 2012

  612. Agility III / Parkur A M: 3/40, 37.96 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  613. Agility II / Parkur A M: Diskvalifikován

  614. Agility I / Parkur B M: Diskvalifikován

  615. Agility IV / Parkur B M: Diskvalifikován

  616. Jumping II / Parkur B M: Diskvalifikován

  617. Jumping I / Parkur A M: Diskvalifikován

  618. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIAOPEN 2012, 06. 07. 2012

  619. Test Agility / Parkur A MA2: Diskvalifikován

  620. Jablonec nad Nisou - Lukášov - ČMKU Junior Open 2012, 15. 06. 2012 - 16. 06. 2012

  621. Agility Open - junioři M: Diskvalifikován

  622. Jumpig Open - junioři M: Diskvalifikován

  623. Jumping Open - junioři M: Diskvalifikován

  624. Zkouška Agility - junioři MA2: Diskvalifikován

  625. Praha - Velká Jarní cena jednotlivců a družstev, 19. 05. 2012 - 20. 05. 2012

  626. Agility Medium: Diskvalifikován

  627. Jumping Medium: Diskvalifikován

  628. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  629. Praha - Kyje - Kvalifikační závod pro reprezentaci mládeže na European Open Junior, 05. 05. 2012 - 06. 05. 2012

  630. Agility 1 Medium Junioři: Diskvalifikován

  631. Agility 2 Medium Junioři: Diskvalifikován

  632. Agility Medium 3 Junioři: Diskvalifikován

  633. Agility Medium 4 Junioři: Diskvalifikován

  634. Jumping 1 Medium Junioři: 8/14, 30.55 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  635. Jumping 2 Medium Junioři: Diskvalifikován

  636. Sekvence 1 Medium Junioři: Diskvalifikován

  637. Sekvence 2 Medium Junioři: Diskvalifikován

  638. Skochovice - MR plemen - belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl a papilon. CACAg, 28. 04. 2012 - 29. 04. 2012

  639. AGILITY I: Diskvalifikován

  640. AGILITY II: 14/55, 60.88 s, 27.88 tr. b., 3.17 m/s

  641. JUMPING I: Diskvalifikován

  642. JUMPING II: Diskvalifikován

  643. JUMPING III: Diskvalifikován

  644. Bukovina u Turnova - Purina ProPan Cup Zrcadlová Koza, 21. 04. 2012 - 22. 04. 2012

  645. Agility M: Diskvalifikován

  646. Jumping M: Diskvalifikován

  647. MA2: Diskvalifikován

  648. Praha - Jarní Hloubětínské dvojzkoušky II., 15. 04. 2012

  649. MA2-2-Ne MA2: Diskvalifikován

  650. MA2-Ne MA2: Diskvalifikován

  651. Praha - Jarní Hloubětínské dvojzkoušky I., 14. 04. 2012

  652. MA2-2 MA2: Diskvalifikován

  653. MA2 MA2: 1/7, 35.44 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  654. Kladno - NONSTOP JAHODOVÁ PARTY SMALL + MEDIUM + VET, 28. 01. 2012 - 29. 01. 2012

  655. AGILITY-M: Diskvalifikován

  656. JUMPING-M: Diskvalifikován

  657. JUMPING-M: Diskvalifikován

  658. MA2: 1/9, 42.63 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  659. MA2: Diskvalifikován

  660. Kladno - Jahodová bowle 2011, 12. 11. 2011 - 13. 11. 2011

  661. AGILITY-M: Diskvalifikován

  662. JUMPING-M: 11/18, 41.76 s, 15.0 tr. b., 4.07 m/s

  663. JUMPING-M: Diskvalifikován

  664. MA2: Diskvalifikován

  665. MA2: Diskvalifikován

  666. Praha - Kyje - Podzimní Hloubětínské dvojzkoušky, 28. 10. 2011

  667. Zkouška A2 II MA2: Diskvalifikován

  668. Zkouška A2 I MA2: Diskvalifikován

  669. Praha - Kyje - Hloubětínský Drak, 28. 09. 2011

  670. Agility: 1/4, 35.33 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s

  671. Agility: Diskvalifikován

  672. Jumping: Diskvalifikován

  673. Praha Kyje - Mistrovství České republiky mládeže v agility, 17. 09. 2011 - 18. 09. 2011

  674. Agility Junioři M: 4/21, 38.47 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  675. Jumping Junioři M: 18/21, 35.74 s, 10.0 tr. b., 4.36 m/s

  676. Louny - Závody při LVT Louny - CACAg, 06. 08. 2011 - 07. 08. 2011

  677. Denní Jumping 1.kolo M: Diskvalifikován

  678. Noční Jumping 2.kolo M: Diskvalifikován

  679. Zkouška MA1: 1/4, 28.85 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  680. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  681. Žamberk - O pohár Fitmin, 23. 07. 2011

  682. AGILITY: Diskvalifikován

  683. JUMPING MA1: 1/5, 32.77 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  684. MA1: Diskvalifikován

  685. Praha - Kyje - Velká Jarní cena jednotlivců a družstev, 07. 05. 2011 - 08. 05. 2011

  686. Agility 1 Medium: Diskvalifikován

  687. Agility Medium: Diskvalifikován

  688. Jumping Medium: Diskvalifikován

  689. Praha - Kyje - Jarní Hloubětínské dvojzkoušky - II., 10. 04. 2011

  690. Agility MA1: Diskvalifikován

  691. Agility MA1 - 2.: Diskvalifikován

  692. Praha - Kyje - Jarní Hloubětínské dvojzkoušky I., 09. 04. 2011

  693. Agility MA1: Diskvalifikován

  694. Agility MA1 - 2.: Diskvalifikován