Cz En

QJ5 Jumping

  1. Datum: 09. 06. 2019
  2. Závod: Rožnov pod Radhoštěm - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS
  3. Rozhodčí: Crespel, Pascale (FR)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 44.0 s
  6. Maximální čas: 66.0 s
  7. Délka: 200.0 m
  8. Velikost: M
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 4.55 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 055613 Radka Mokrišová A3Ch Amazing Mia Bestagility 0 0 0.0 0.0 36.78 5.44 V V
2 095315 Klára Kokešová Roxy 0 0 0.0 0.0 36.84 5.43 V V
3 045315 Kateřina Malačková Abigail the Fabulous world 0 0 0.0 0.0 37.17 5.38 V V
4 073115 Jitka Hrdinová Nanga Parbat du Pic de Pioulou 0 0 0.0 0.0 37.53 5.33 V V
5 015512 Eva Maděrová Just Flame Perla z Polabí 0 0 0.0 0.0 37.73 5.3 V V
6 069709 Martina Magnoli Klimešová A3Ch Csimota Kiki Irhaberki 0 0 0.0 0.0 37.93 5.27 V V
7 004517 Aneta Obrusníková Kehely McPotter´s Creek´s 0 0 0.0 0.0 38.25 5.23 V V
8 017115 Adéla Maršálková Míša 0 0 0.0 0.0 38.86 5.15 V V
9 062714 Ivo Tesař A3Ch Amigo Sweet tiger 0 0 0.0 0.0 39.23 5.1 V V
10 080315 Martina Sigmundová Atomic Bomberman Belfie 0 0 0.0 0.0 39.46 5.07 V V
11 014617 Jan Růža Zoro Gold z Vesničky u hranic 0 0 0.0 0.0 39.58 5.05 V V
12 018915 Michaela Tejčková Faranois Malý pasáček 0 0 0.0 0.0 39.75 5.03 V V
13 073017 Ondřej Henzl Berth Silver Aura Moravia 0 0 0.0 0.0 40.07 4.99 V V
14 097515 Jana Kopřivová Mon Chéri Starring Moravia 0 0 0.0 0.0 40.75 4.91 V V
15 047915 Kristýna Obstová A3Ch Ruby 0 0 0.0 0.0 41.1 4.87 V V
16 016514 Barbora Banýrová A3Ch Rarity Jomgarden's 0 0 0.0 0.0 41.41 4.83 V V
17 001918 Jitka Hrdinová Aquamarine Nangabet 0 0 0.0 0.0 41.6 4.81 V V
18 027215 Václav Tomášek A3Ch Bibi Jozucita 0 0 0.0 0.0 41.88 4.78 V V
19 081215 Jana Mikulová A3Ch Agile Srdeční záležitost 0 0 0.0 0.0 41.92 4.77 V V
20 009117 Ivana Ondrušová Tina 0 0 0.0 0.0 43.95 4.55 V V
21 040414 Kateřina Břízová Brave Jeremy Anarchia 0 0 1.62 1.62 45.62 4.38 V V
22 083314 Barbora Banýrová A3Ch Bungee Radan Bohemia 1 0 0.0 5.0 38.82 5.15 V V
23 044717 Martina Jírová Yantanee ze Shetlandů 1 0 0.0 5.0 38.96 5.13 V V
24 034418 Nikola Schovancová Mia 1 0 0.0 5.0 38.97 5.13 V V
25 034716 Tereza Zemanová Darling Sachiko Črni Angel 0 1 0.0 5.0 39.3 5.09 V V
26 019911 Tereza Krejčí Orchidee Braunkönigin 1 0 0.0 5.0 42.17 4.74 V V
27 035119 Tereza Krejčí Absolute Speed Jump Jett Team 1 0 0.0 5.0 43.31 4.62 V V
28 014411 Lenka Prokešová A3Ch Dakota z Tylenu Moravia 0 1 0.42 5.42 44.42 4.5 V V
29 068716 Radana Vykydalová Bastet Czech Dreamer 0 1 2.16 7.16 46.16 4.33 VD VD
30 007313 Ivana Kuglerová A3Ch Loki Větroplach 0 1 3.27 8.27 47.27 4.23 VD VD
31 030216 Klára Marešová Monty Z Josefovské pevnosti 1 0 7.02 12.02 51.02 3.92 VD VD
32 075814 Lenka Šenkeříková Diesel Power Harisson 0 2 2.07 12.07 46.07 4.34 VD VD
DIS 087214 Olga Mařáčková Celeste z Lomu ve Skále DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 075117 Lenka Fuksová Call Me Hippie Te Salutant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Zuzana Vetráková Bond London's Brandy - "Bond" DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 051417 Barbora Banýrová Breeze od Přelícké zvonice DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 002411 Hana Hradská A3Ch Agnes Ineskas DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 088814 Adriana Slezáková Aspen Bestagility DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 056317 Lucie Pejzlová Abdul Nikidar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 004617 Aneta Krebsová Loupiote De Loubajac DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 075217 Karel Kurc Cool Rallye Te Salutant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 056313 Lenka Fuksová Absolutely Free Te Salutant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 052118 Martina Sigmundová Arwen Easy Euforia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 036714 Zdenek Smrček Casanova ze Smrčkova dvora DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 063016 Kateřina Mrázková Calahari Etosha Thiwahe DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 018816 Irena Hofmanová Helen of Troy Of Darkness DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 030709 Petra Doláková A3Ch Eliška DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 081717 Barbora Kozlová Run For Fun Koryfej DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 076816 Barbara Malcová Jizerka von Schnappi Schnapp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 066914 Miroslava Mihoková Mesi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 067912 Marie - Anna Kociánová Aida Bonsai She-Kra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 019317 Olga Mařáčková Pocca Hontas Koryfej DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 015917 Ondřej Henzl Boogie Gold Bryvilsár DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO