047915

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Kristýna Tomášková, KS Panda

    Arrow_down

Pes

  1. A3Ch Ruby, Kříženec

    Arrow_down

Výsledky

  1. Ratenice - Canviťácké Jumpingy, 02. 04. 2022

  2. Jumping III. M: 4/15, 41.02 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  3. Jumping II. M: 4/15, 36.91 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  4. Jumping I. M: Diskvalifikován

  5. Kladno Rozdělov - Agility pro Ukrajinu, 19. 03. 2022 - 20. 03. 2022

  6. Sobota Jumping2+3 M: 6/12, 34.99 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  7. Sobota MA3 I: 3/10, 44.11 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  8. Sobota MA3 II: Diskvalifikován

  9. Beroun - Moravský přídavek, 13. 03. 2022

  10. 1. Zkouška MA3: 6/8, 77.34 s, 35.34 tr. b., 2.61 m/s

  11. 2. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  12. Kladno - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy 3 - neděle, 06. 03. 2022

  13. 1. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  14. 2. Zkouška MA3: 5/9, 46.55 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  15. 3. Zkouška MA3: 2/9, 46.28 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  16. Čerčany - "Mistr krátkých tratí" - 2.ročník, 19. 02. 2022

  17. Agility 1 - Medium: 18/36, 30.27 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  18. Agility 2 - Medium: Diskvalifikován

  19. Osenice - Mistrovství ČR kříženců a psů bez PP + jumping A0, 31. 10. 2021

  20. Agility Open: 3/17, 45.02 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  21. Jumping Open: 1/17, 39.5 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  22. Lysá nad Labem - MyBeast 7, 05. 09. 2021

  23. Agility Light - Časopis Psí Sporty M: 4/19, 37.6 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  24. Agility Spokojenypes.cz M: 7/19, 48.44 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  25. Jelení Jumping Short M: Diskvalifikován

  26. PetExpert Jumping M: 9/21, 36.1 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  27. Lysá nad Labem - MyBeast 7 Warm Up, 04. 09. 2021

  28. 1. Zkouška MA3: 3/8, 49.25 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  29. 2. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  30. Ratenice - Srpnové CANVIŤácké dvojzkoušky, 29. 08. 2021

  31. 1. Zkouška MA3: 3/12, 40.72 s, 5.0 tr. b., 4.13 m/s

  32. 2. Zkouška MA3: 2/12, 40.06 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  33. Beroun - Letní dvojzkoušky, 15. 08. 2021

  34. 1. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  35. 2. Zkouška MA3: 3/16, 45.91 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  36. Kosmonosy - KosmoHRY, 11. 10. 2020

  37. Jumping II M A3: 3/9, 33.71 s, 5.0 tr. b., 5.19 m/s

  38. Jumping I M A3: 4/9, 35.75 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  39. Lysá nad Labem - MyBeast Cup vol. 5, 06. 09. 2020

  40. Agility Light - Časopis Psí Sporty M: 13/21, 40.67 s, 5.0 tr. b., 4.06 m/s

  41. Agility Spokojenypes.cz M: Diskvalifikován

  42. Jelení Jumping M: 8/21, 38.39 s, 5.0 tr. b., 5.21 m/s

  43. Jumping Short M Jacob & Joseph: 5/21, 24.12 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  44. Lysá nad Labem - MyBeast 5 Warm Up, 05. 09. 2020

  45. 1. Zkouška MA3: 7/10, 40.87 s, 10.0 tr. b., 4.89 m/s

  46. 2. Zkouška MA3: 3/10, 43.08 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  47. Plzeň - O PLZEŇSKÉHO AGILIŤÁKA 2020, 29. 08. 2020 - 30. 08. 2020

  48. Agility neděle M: 2/14, 34.49 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  49. Agility sobota M: 3/18, 39.14 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  50. Jumping neděle M: 3/14, 29.5 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  51. Jumping sobota M: Diskvalifikován

  52. ZkouškaMA3 neděle: 4/6, 36.86 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  53. ZkouškaMA3 sobota: Diskvalifikován

  54. Beroun - Veselé dvouzkoušky, 06. 07. 2020

  55. Zkouška 1: 3/10, 37.92 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  56. Zkouška 2: Diskvalifikován

  57. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  58. I. agility M: Diskvalifikován

  59. II. agility M: 6/67, 44.72 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  60. II. jumping M: Diskvalifikován

  61. I. jumping M: 40/67, 40.76 s, 10.0 tr. b., 4.64 m/s

  62. Studenec u Trutnova - Zkoušky a jumpingy superhrdinů, 30. 05. 2020 - 31. 05. 2020

  63. III. jumping M: 6/14, 31.97 s, 5.0 tr. b., 5.72 m/s

  64. II. jumping M: 1/14, 38.72 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  65. I. jumping M: 5/14, 33.26 s, 5.0 tr. b., 5.14 m/s

  66. Beroun - Master of short tracks - Mistr krátkých tratí, 01. 03. 2020

  67. 1.běh bez zón: 7/26, 20.72 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  68. 1.běh se zónami: 3/27, 21.04 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  69. 2.běh bez zón: 5/24, 16.82 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  70. 2.běh se zónami: 7/27, 23.49 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  71. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 01. 02. 2020

  72. Czech Imp Jump: 6/28, 25.7 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  73. Jumping 1: 7/29, 38.9 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  74. Jumping 2: 17/29, 36.85 s, 5.0 tr. b., 5.16 m/s

  75. Kladno - MyBeast Cup vol. 4, 15. 12. 2019

  76. Agility Spokojeného psa M: 7/19, 28.65 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  77. Jacob & Joseph Jumping M: 9/18, 23.3 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  78. Jelenův Jumping M: Diskvalifikován

  79. PhysioDOG Agility M: 7/19, 49.94 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  80. Kladno - Jahodová BOWLE, 23. 11. 2019 - 24. 11. 2019

  81. Agility Finále M_neděle: 3/5, 41.7 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  82. Agility Open M_sobota: 2/6, 43.06 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  83. Jumping M_neděle: 3/7, 35.31 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  84. Jumping M_sobota: Diskvalifikován

  85. MA3_neděle: Diskvalifikován

  86. MA3_sobota: 2/6, 40.46 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  87. Královice - Svatomartinský závod družstev, 09. 11. 2019

  88. Jumping : 8/14, 36.44 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  89. Zkouška I.: 4/6, 40.22 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  90. Zkouška II.: 1/6, 36.68 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  91. Louny - O podzimní kvítek, 19. 10. 2019

  92. Agility MA: 1/15, 39.61 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  93. Jumping MA: 1/15, 32.09 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  94. Zkouška MA3: 3/8, 39.76 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  95. Zdobín - Velká zvičinská, 21. 09. 2019 - 22. 09. 2019

  96. Agility 1: 3/18, 42.72 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  97. Finále: 7/14, 43.84 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  98. Jumping 1: 6/20, 35.61 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  99. Jumping 2: Diskvalifikován

  100. Zkouška 1: Diskvalifikován

  101. Zkouška 2: 2/8, 41.43 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  102. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  103. Agility Open: 28/65, 41.34 s, 10.0 tr. b., 4.96 m/s

  104. Agility Squads as Individual: 23/69, 41.81 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  105. Jumping Open: Diskvalifikován

  106. Jumping Squads as Individual: 7/69, 41.81 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  107. Ratenice - Letní Párty, 11. 08. 2019

  108. Agility Open M: 9/25, 42.25 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  109. Jumping Open M: 5/23, 34.94 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  110. ZkA. MA3: 2/11, 40.56 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  111. Oldřichov - ForPes Agility, 20. 07. 2019

  112. Jumping - Medium: 8/26, 25.35 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  113. 1. Zka - MA3: 2/13, 31.02 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  114. 2. Zka - MA3: 1/13, 29.8 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  115. Kladno - PETRIS CUP - trojzkoušky, 14. 07. 2019

  116. MA3_1: 1/7, 44.97 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  117. MA3_2: 1/7, 43.69 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  118. Rožnov pod Radhoštěm - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 08. 06. 2019 - 09. 06. 2019

  119. QA4 Agility: 17/56, 47.08 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  120. QA5 Agility: 19/56, 42.8 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  121. QA6 Agility: 8/51, 46.62 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  122. QJ4 Jumping: 7/55, 46.15 s, 0.15 tr. b., 4.59 m/s

  123. QJ5 Jumping: 15/53, 41.1 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  124. QJ6 Jumping: 21/49, 42.66 s, 5.0 tr. b., 4.5 m/s

  125. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  126. QA1 agility: 14/61, 41.97 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  127. QA2 agility: 18/60, 48.62 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  128. QA3 agility: 28/60, 44.03 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  129. QJ1 jumping: 12/61, 45.42 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  130. QJ2 jumping: 17/61, 41.07 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  131. QJ3 jumping: 13/60, 40.08 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  132. Plzeň - O PLZEŇSKÉHO AGILIŤÁKA 2019, 27. 04. 2019 - 28. 04. 2019

  133. Agility neděle M: 5/9, 40.87 s, 10.0 tr. b., 4.31 m/s

  134. Jumping neděle M: 2/8, 34.73 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  135. Zkouška neděle MA3: 4/6, 44.65 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  136. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  137. Agility I: 14/88, 42.83 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  138. Agility II: 7/84, 41.8 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  139. Jumping I: 33/87, 35.47 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  140. Jumping II: 17/87, 39.22 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  141. Beroun - Dvojzkoušky agility VII., 07. 04. 2019

  142. MA3 I.: 2/11, 38.93 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  143. MA3 II.: Diskvalifikován

  144. MA3 III.: Diskvalifikován

  145. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 5. kolo, 24. 02. 2019

  146. 1. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  147. 2. Zkouška MA3: 4/12, 40.01 s, 0.0 tr. b., 3.97 m/s

  148. Kladno - Vánoční jumpingy, 29. 12. 2018

  149. III. jumping M: 4/24, 37.88 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  150. II.jumping M: 2/24, 37.25 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  151. I. jumping M: 4/24, 35.98 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  152. Kladno - JAHODOVÁ BOWLE, 24. 11. 2018 - 25. 11. 2018

  153. Agility MA sobota: 5/17, 44.7 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  154. Finále MA neděle: 3/11, 46.12 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  155. Jumping MA neděle: 9/17, 39.24 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  156. Jumping MA sobota: 3/17, 37.97 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  157. Zkoušky MA3 neděle: 2/10, 43.57 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  158. Zkoušky MA3 sobota: Diskvalifikován

  159. Kladno - Jack Honey Cup II., 20. 10. 2018 - 21. 10. 2018

  160. AGILITY: 2/14, 38.08 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  161. AGILITY: 3/18, 39.77 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  162. JUMPING: 3/17, 35.53 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  163. JUMPING: 5/14, 33.5 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  164. MA3: 1/9, 45.05 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  165. MA3: 1/8, 43.53 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  166. Neveklov - 58. Dvojzkoušky + 1, 13. 10. 2018

  167. 1. běh MA3: 2/4, 42.43 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  168. 2. běh MA3: 1/4, 34.33 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  169. 3. běh MA3: 1/4, 37.6 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  170. Přerov - Mistrovství České republiky, 22. 09. 2018 - 23. 09. 2018

  171. Agility: 5/42, 45.14 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  172. Agility DRUZSTVA: 7/43, 42.07 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  173. Jumping: 15/43, 38.01 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  174. Jumping DRUZSTVA: 12/43, 39.8 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  175. Praha - 4. FRONTLINE Agi Duo zkoušky PESOPARK, 11. 08. 2018

  176. 1. BĚH MA3: Diskvalifikován

  177. 2. BĚH MA3: Diskvalifikován

  178. Záryby - II. Zárybské Quatrozkoušky, 14. 07. 2018 - 15. 07. 2018

  179. Nedele MA3 1: Diskvalifikován

  180. Nedele MA3 2: 2/6, 44.07 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  181. Sobota MA3 1: 1/8, 44.5 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  182. Sobota MA3 2: 1/8, 42.69 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  183. Lysá nad Labem - NOSOROŽCI NA VODĚ, 26. 05. 2018

  184. Agility M M: 3/14, 44.64 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  185. A3 zkouška MA3 MA3: Diskvalifikován

  186. Jumping M M: 2/14, 37.66 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  187. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  188. QA1 agility: 27/57, 41.55 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  189. QA2 agility: 32/57, 42.73 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  190. QA3 agility: 13/56, 41.28 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  191. QJ1 jumping: 25/58, 36.91 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  192. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  193. QJ3 jumping: 35/57, 41.0 s, 7.0 tr. b., 4.46 m/s

  194. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  195. I Agility Open: 17/69, 34.78 s, 5.0 tr. b., 4.95 m/s

  196. II Agility Open: 13/66, 41.52 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  197. II Jumping Open: 12/66, 34.25 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  198. I Jumping Open: 11/69, 36.92 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  199. Beroun - Dvojzkoušky agility III., 07. 04. 2018

  200. Zkoukša 1 MA3: 1/8, 38.93 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  201. Zkouška 2 MA3: Diskvalifikován

  202. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (3/3), 10. 03. 2018 - 11. 03. 2018

  203. Agility: 7/30, 38.98 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  204. Agility: 14/31, 38.59 s, 5.0 tr. b., 4.82 m/s

  205. Finále: Diskvalifikován

  206. Jumping: 2/30, 34.61 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  207. Jumping: 18/31, 34.55 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  208. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  209. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (2/3), 10. 02. 2018

  210. Agility: Diskvalifikován

  211. Jumping: 3/21, 34.57 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  212. Zkouška MA3: 2/10, 40.57 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  213. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (1/3), 13. 01. 2018

  214. Agility: 5/28, 37.47 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  215. Jumping: 5/28, 32.76 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  216. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  217. Kladno - Jahodová BOWLE, 25. 11. 2017 - 26. 11. 2017

  218. Agility MA sobota: Diskvalifikován

  219. Jumping MA neděle: 9/22, 34.36 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  220. Jumping MA sobota: 16/22, 38.32 s, 10.0 tr. b., 3.86 m/s

  221. Zkoušky MA3 neděle: 3/14, 43.14 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  222. Zkoušky MA3 sobota: 7/16, 39.45 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  223. Královice - 8.MČR SUPER G AGILITY, 05. 11. 2017

  224. Agility - hra Medium: 3/11, 35.57 s, 5.0 tr. b., 4.1 m/s

  225. Agility SuperG - Challenge Medium: 1/7, 52.35 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  226. Jumping - hra Medium: 3/11, 28.78 s, 1.78 tr. b., 3.75 m/s

  227. Jumping SuperG - Challenge Medium: 3/7, 56.41 s, 12.41 tr. b., 3.65 m/s

  228. Královice (u Slaného) - Kralovické dvojzkoušky + jumping, 14. 10. 2017

  229. Jumping MA3: 1/6, 33.22 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  230. Zkouška první MA3: Diskvalifikován

  231. Zkouška VIP MA3: Diskvalifikován

  232. Zdobín - Velká zvičinská, 23. 09. 2017 - 24. 09. 2017

  233. Agility 1 M: 4/15, 34.11 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  234. Jumping 1 M: 3/17, 35.65 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  235. Zkouška 1 MA3: 3/10, 46.4 s, 0.0 tr. b., 4.07 m/s

  236. Děčín - Mistrovství České republiky, 09. 09. 2017 - 10. 09. 2017

  237. Agility družstev: 9/50, 40.88 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  238. Agility jednotlivců: 13/47, 38.95 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  239. Jumping družstev: 19/50, 37.92 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  240. Jumping jednotlivců: 13/47, 31.81 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  241. Málkov u Chomutova - Carneeval&DUFLEX Be Happy Cup IV. 2017 ... aneb Šikulovo republika nanečisto :-), 02. 09. 2017 - 03. 09. 2017

  242. Agility Ne - MA: 7/22, 37.41 s, 5.0 tr. b., 4.44 m/s

  243. Agility So - MA: 3/23, 31.06 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  244. Jumping Ne - MA: Diskvalifikován

  245. Jumping So - MA: 2/23, 36.04 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  246. Zka Ne - MA3: 5/11, 43.02 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  247. Zka So - MA3: Diskvalifikován

  248. Dobříš - Dvojzkoušky za "lidovku" při CACIT 2017, 20. 08. 2017

  249. Zkouška II MA3: Diskvalifikován

  250. Zkouška I MA3: 2/6, 39.11 s, 5.0 tr. b., 4.5 m/s

  251. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  252. Agility - Ne: 4/50, 38.05 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  253. Agility - So: 5/53, 36.29 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  254. Jumping - Ne: 11/52, 35.91 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  255. Jumping - So: 5/53, 30.6 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  256. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS 2017, 10. 06. 2017 - 11. 06. 2017

  257. QA4 agility: Diskvalifikován

  258. QA5 agility: 19/49, 49.88 s, 14.88 tr. b., 3.73 m/s

  259. QA6 agility: Diskvalifikován

  260. QJ4 jumping: Diskvalifikován

  261. QJ5 jumping: 29/49, 37.93 s, 5.0 tr. b., 4.22 m/s

  262. QJ6 jumping: 29/49, 34.32 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s

  263. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  264. QA1 agility: Diskvalifikován

  265. QA2 agility: 12/67, 43.96 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  266. QA3 agility: Diskvalifikován

  267. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  268. QJ2 jumping: 37/69, 35.15 s, 10.0 tr. b., 4.86 m/s

  269. QJ3 jumping: 13/67, 37.41 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  270. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  271. Agility 1: 12/50, 43.5 s, 10.0 tr. b., 4.6 m/s

  272. Agility 2: 21/50, 45.28 s, 10.28 tr. b., 4.17 m/s

  273. Jumping 1: 17/50, 37.28 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  274. Jumping 2: 16/50, 39.64 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  275. Beroun - DogFriends ALAVIS Agility Fun Weekend, 08. 04. 2017 - 09. 04. 2017

  276. Agility: Diskvalifikován

  277. Agility M: Diskvalifikován

  278. Fun Jumping: Diskvalifikován

  279. Fun Jumping M: 2/16, 27.19 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  280. Jumping: Diskvalifikován

  281. Jumping M: 4/17, 36.01 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  282. Zkouška MA3: 2/6, 40.09 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  283. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 4 - 4.ročník, 04. 02. 2017

  284. Czech Imp Jump Medium: Diskvalifikován

  285. Jumping 1 Medium: 5/22, 34.6 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  286. Jumping 2 Medium: 4/22, 35.19 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  287. Kladno - Jahodová NONSTOP party, 21. 01. 2017 - 22. 01. 2017

  288. Agility MA sobota: 5/21, 39.72 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  289. Jumping MA neděle: 10/22, 33.4 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  290. Jumping MA sobota: 8/21, 37.57 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  291. Velké finále MA neděle: 6/9, 41.27 s, 5.0 tr. b., 4.12 m/s

  292. Zkoušky MA3 neděle: Diskvalifikován

  293. Zkoušky MA3 sobota: 3/15, 45.71 s, 0.0 tr. b., 3.96 m/s

  294. Louny - O sněhovou vločku, 08. 01. 2017

  295. Agility: 4/13, 59.68 s, 20.68 tr. b., 3.17 m/s

  296. Jumping: 2/13, 38.43 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  297. Zka - MA3: 3/7, 40.54 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  298. Heroutice u Neveklova - 9. Vánoční dárek Farma Heroutice, 10. 12. 2016

  299. Vánoční dárek, Heroutice, Agility: 7/21, 37.22 s, 5.0 tr. b., 4.16 m/s

  300. Vánoční dárek, Heroutice, Jumping: Diskvalifikován

  301. Vánoční dárek, Heroutice, zkoušky: 1/11, 43.74 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  302. Kladno - Jahodová BOWLE, 26. 11. 2016 - 27. 11. 2016

  303. Agility MA sobota: 6/27, 35.07 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  304. Jumping MA neděle: 13/28, 35.31 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  305. Jumping MA sobota: Diskvalifikován

  306. Velké finále MA neděle: Diskvalifikován

  307. Zkoušky MA3 neděle: 1/12, 42.28 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  308. Zkoušky MA3 sobota: 4/14, 44.06 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  309. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 1 - 4.ročník, 05. 11. 2016

  310. Czech Imp Jump Medium: 10/21, 22.04 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  311. Jumping 1 Medium: Diskvalifikován

  312. Jumping 2 Medium: 6/21, 37.36 s, 5.36 tr. b., 3.96 m/s

  313. Chrastava - II. SEDMERO zkoušky, 28. 10. 2016 - 30. 10. 2016

  314. Agility M: Diskvalifikován

  315. Jumping M: 2/13, 27.67 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  316. Ne-zkouška MA3: 2/5, 39.12 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  317. 1. zkouška MA3: 2/7, 32.28 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  318. 1. zkouška MA3: Diskvalifikován

  319. 2. zkouška MA3: Diskvalifikován

  320. 2. zkouška MA3: Diskvalifikován

  321. 3. zkouška MA3: 2/8, 45.02 s, 12.02 tr. b., 3.58 m/s

  322. 3. zkouška MA3: Diskvalifikován

  323. Praha - Horní Počernice - Svatováclavský závod, 28. 09. 2016

  324. SVATOVÁCLAVSKÝ ZÁVOD AGILITY, Horní Počernice, Zkoušky: Diskvalifikován

  325. České Budějovice - Podzimní trojzkoušky, 25. 09. 2016

  326. MA3 - 1. zkouška MA3: 1/3, 41.38 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  327. MA3 - 2. zkouška MA3: 2/3, 38.25 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  328. MA3 - 3. zkouška MA3: Diskvalifikován

  329. Málkov u Chomutova - Annamaet & DUFLEX Be Happy Cup III. ... aneb Šikulovo republika nanečisto :-), 17. 09. 2016 - 18. 09. 2016

  330. Agility - So: 11/34, 44.24 s, 5.0 tr. b., 4.09 m/s

  331. Jumping - So: Diskvalifikován

  332. ZkA - So: Diskvalifikován

  333. Řepčice u Velkých Popovic - Dvouzkoušky, 11. 09. 2016

  334. druhý běh MA3: Diskvalifikován

  335. první běh MA3: 2/2, 42.29 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  336. Jičín - O pohár PPP Jičín, 20. 08. 2016

  337. Agility M: Diskvalifikován

  338. Jumping M: 11/21, 34.58 s, 14.58 tr. b., 3.5 m/s

  339. Zkouška MA3: 4/8, 40.72 s, 5.0 tr. b., 3.83 m/s

  340. Louny - Závod při LVT Louny, 06. 08. 2016

  341. Agility M: 6/19, 39.59 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  342. Jumping M: 7/19, 38.67 s, 6.67 tr. b., 3.8 m/s

  343. Zkouska MA3: Diskvalifikován

  344. Ratenice - Letní párty, 30. 07. 2016 - 31. 07. 2016

  345. Agility M: Diskvalifikován

  346. Jumping M: 3/9, 34.05 s, 5.05 tr. b., 3.99 m/s

  347. Zk A II. MA2: Diskvalifikován

  348. Zk.A I. MA2: 1/8, 39.22 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  349. Zk.A MA2: 1/3, 34.28 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  350. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky Sirius 2016, 17. 07. 2016

  351. 1. zkouška MA2: 3/13, 37.95 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  352. 2. zkouška MA2: Diskvalifikován

  353. Dobříš - DogFriends ​BRIT ​kvalifikačky 2016, 18. 06. 2016 - 19. 06. 2016

  354. QA5 Agility: Diskvalifikován

  355. QA6 Agility: Diskvalifikován

  356. QJ5 Jumping: 22/74, 38.34 s, 7.34 tr. b., 3.91 m/s

  357. QJ6 Jumping: 22/79, 43.11 s, 1.11 tr. b., 4.11 m/s

  358. Dobříš - Cool Down, 17. 06. 2016

  359. I Agility: 4/13, 47.3 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  360. II Agility: 3/13, 43.99 s, 5.0 tr. b., 4.09 m/s

  361. Nymburk - NymburkCup - dvojzkoušky, 28. 05. 2016

  362. 1. zkouška MA2: 1/12, 33.15 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  363. 2. zkouška MA2: 6/12, 39.23 s, 5.0 tr. b., 4.0 m/s

  364. Liberec - SEDMERO zkoušky, 13. 05. 2016 - 15. 05. 2016

  365. Agility M: 1/13, 49.2 s, 3.2 tr. b., 3.72 m/s

  366. Jumping M: 5/12, 38.76 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  367. Zkouska III MA2: 1/9, 39.25 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  368. Zkouska II MA2: 2/9, 44.13 s, 5.0 tr. b., 0.0 m/s

  369. Zkouska I MA2: Diskvalifikován

  370. Zkouska IV MA2: 1/11, 44.82 s, 5.82 tr. b., 3.84 m/s

  371. Zkouska VII MA2: Diskvalifikován

  372. Zkouska VI MA2: 4/10, 48.53 s, 12.53 tr. b., 3.77 m/s

  373. Zkouska V MA2: 1/11, 40.08 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  374. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2016, 23. 04. 2016 - 24. 04. 2016

  375. QA1 Agility: Diskvalifikován

  376. QA2 Agility: 27/82, 46.38 s, 5.0 tr. b., 3.99 m/s

  377. QJ1 Jumping: 40/88, 40.49 s, 10.0 tr. b., 4.22 m/s

  378. QJ2 Jumping: 30/81, 36.02 s, 5.0 tr. b., 4.47 m/s

  379. Praha - Letňany - Hloubětínské Quatrozkoušky, 16. 04. 2016 - 17. 04. 2016

  380. Zkouska MA2 1: Diskvalifikován

  381. Zkouska MA2 2: 5/14, 49.38 s, 5.0 tr. b., 3.85 m/s

  382. Zkouska MA2 3: 5/8, 43.0 s, 10.0 tr. b., 4.07 m/s

  383. Zkouska MA2 4: 3/8, 39.57 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s

  384. Terezín - Terezínský zimní pohár 6. kolo - 2. ročník, 27. 03. 2016

  385. 1. ZK MA2: Diskvalifikován

  386. 2. ZK MA2: Diskvalifikován

  387. Všetice - Březnové trojzkoušky agility, 19. 03. 2016

  388. 1. zkouška MA2: 2/8, 37.54 s, 5.0 tr. b., 4.1 m/s

  389. 2. zkouška MA2: 2/8, 40.34 s, 5.0 tr. b., 4.02 m/s

  390. 3. zkouška MA2: 1/8, 41.09 s, 5.0 tr. b., 4.02 m/s

  391. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2016 (3/3) - FINÁLE, 12. 03. 2016 - 13. 03. 2016

  392. Agility: 19/21, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  393. Agility 2: 3/20, 44.63 s, 0.0 tr. b., 4.03 m/s

  394. Finále: 7/13, 44.98 s, 5.98 tr. b., 3.56 m/s

  395. Jumping: 7/21, 45.87 s, 3.87 tr. b., 3.92 m/s

  396. Jumping 2: 15/20, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  397. Zkouška: 8/9, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  398. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. kolo - 2. ročník, 28. 02. 2016

  399. 1. ZK MA2: 2/7, 43.68 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  400. 2. ZK MA2: Diskvalifikován

  401. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2016 (2/3), 13. 02. 2016

  402. Agility: 13/23, 43.59 s, 5.0 tr. b., 3.9 m/s

  403. Jumping: Diskvalifikován

  404. Zkouška: Diskvalifikován

  405. Řitka - Zkoušky - únor 2016, 12. 02. 2016

  406. 1. zkouška MA2: 3/6, 47.63 s, 28.63 tr. b., 2.67 m/s

  407. 2. zkouška MA2: Diskvalifikován

  408. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. kolo - 2. ročník, 07. 02. 2016

  409. 1. ZK MA2: 1/10, 38.81 s, 5.0 tr. b., 3.81 m/s

  410. 2. ZK MA2: 1/10, 40.6 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  411. Kladno - KLADNO - NONSTOP Jahodová party - SMALL/MEDIUM, 23. 01. 2016 - 24. 01. 2016

  412. Agility MA sobota: 8/25, 49.37 s, 5.0 tr. b., 3.89 m/s

  413. Jumping MA neděle: Diskvalifikován

  414. Jumping MA sobota: 9/26, 39.43 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  415. Zkoušky MA2 neděle: Diskvalifikován

  416. Zkoušky MA2 sobota: Diskvalifikován

  417. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2016 (1/3), 09. 01. 2016

  418. agility: 7/18, 44.69 s, 12.69 tr. b., 3.87 m/s

  419. jumping: 7/19, 41.71 s, 7.71 tr. b., 4.0 m/s

  420. zkouška: Diskvalifikován

  421. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. kolo - 2. ročník, 13. 12. 2015

  422. 1. ZK MA2: 2/11, 44.42 s, 5.0 tr. b., 3.98 m/s

  423. 2. ZK MA2: 2/11, 43.2 s, 5.0 tr. b., 4.12 m/s

  424. Heroutice - 8. VÁNOČNÍ DÁREK, 12. 12. 2015

  425. Vánoční dárek, Heroutice, Agility: 4/16, 45.96 s, 5.0 tr. b., 3.85 m/s

  426. Vánoční dárek, Heroutice, Jumping: 3/16, 36.54 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  427. Vánoční dárek, Heroutice, zkoušky: 9/9, 52.02 s, 28.02 tr. b., 2.86 m/s

  428. Kladno - Jahodová Bowle, 28. 11. 2015 - 29. 11. 2015

  429. Agility MA sobota: Diskvalifikován

  430. Jumping MA neděle: Diskvalifikován

  431. Jumping MA sobota: Diskvalifikován

  432. Zkoušky MA2 neděle: 2/6, 48.27 s, 5.0 tr. b., 3.79 m/s

  433. Zkoušky MA2 sobota: Diskvalifikován

  434. Terezín - Terezínský zimní pohár 2. kolo - 2. ročník, 15. 11. 2015

  435. 1. ZK MA2: Diskvalifikován

  436. 2. ZK MA2: 2/12, 42.07 s, 5.0 tr. b., 4.21 m/s

  437. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár"1 - 3.ročník, 07. 11. 2015

  438. Czech Imp Jump Medium: 8/23, 25.26 s, 5.26 tr. b., 3.88 m/s

  439. Jumping 1 Medium: Diskvalifikován

  440. Jumping 2 Medium: 8/23, 40.12 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  441. Ratenice - ICE AGE AGI II., 24. 10. 2015 - 25. 10. 2015

  442. Jumping II. M: 2/13, 41.28 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  443. Jumping I. M: 7/13, 43.43 s, 3.43 tr. b., 3.04 m/s

  444. ZkA II. MA2: Diskvalifikován

  445. ZkA I. MA2: Diskvalifikován

  446. ZkA MA2: Diskvalifikován

  447. Ptýrov - I. Fly FACTOR, 17. 10. 2015 - 18. 10. 2015

  448. Agility Ne: Diskvalifikován

  449. Jumping Ne: 7/20, 33.18 s, 2.18 tr. b., 4.61 m/s

  450. ZkA Ne: Diskvalifikován

  451. ZkA 1 So: Diskvalifikován

  452. ZkA 2 So: Diskvalifikován

  453. Zdobín - Velká zvičinská, 19. 09. 2015 - 20. 09. 2015

  454. Agility 1 M: 6/9, 50.01 s, 18.01 tr. b., 3.0 m/s

  455. Finálový běh M: Diskvalifikován

  456. Jumping 1 M: 2/9, 33.58 s, 1.58 tr. b., 3.75 m/s

  457. Jumping 2 M: 5/8, 37.29 s, 5.0 tr. b., 3.67 m/s

  458. Zkouška 1 MA1: 4/4, 27.41 s, 15.0 tr. b., 4.27 m/s

  459. Zkouška 2 MA1: 1/3, 30.26 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  460. Kácov - „Kácovský tuplák“ 2, 12. 09. 2015

  461. JUMPING: Diskvalifikován

  462. MA1: Diskvalifikován

  463. ŠTAFETA DVOJIC MEDIUM: 4/12, 0.0 s, 5.0 tr. b., 0.0 m/s

  464. Nymburk - Předškolní dvojzkoušky III, 30. 08. 2015

  465. 1. zkouška MA1: 6/14, 34.17 s, 10.0 tr. b., 4.39 m/s

  466. 2. zkouška MA1: 4/14, 34.99 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  467. Praha - Horní Počernice - 39. Dvojzkoušky + 1, 29. 08. 2015

  468. Horní Počernice, 1. běh: 5/6, 31.85 s, 15.0 tr. b., 4.21 m/s

  469. Horní Počernice, 2. běh: 3/6, 32.5 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  470. Horní Počernice, 3. běh: Diskvalifikován

  471. Prostějov - Skok za skokem VIII. + MR chodských psů v agility, 15. 08. 2015 - 16. 08. 2015

  472. Agility: 3/5, 36.21 s, 0.0 tr. b., 3.84 m/s

  473. Agility: Diskvalifikován

  474. Agility FINAL: Diskvalifikován

  475. Agility Open (so): Diskvalifikován

  476. Jumping Open (ne): 4/11, 39.22 s, 1.22 tr. b., 3.6 m/s

  477. Jumping Open (so): 11/13, 41.26 s, 10.26 tr. b., 3.56 m/s

  478. Řepčice, Velké Popovice - zkouška v rámci intenzivky, 18. 07. 2015

  479. Druhý běh MA1: Diskvalifikován

  480. První běh MA1: 4/7, 31.87 s, 5.0 tr. b., 3.73 m/s

  481. Kladno - Jahodový pohár, 20. 06. 2015 - 21. 06. 2015

  482. Agility MA sobota: 8/17, 49.03 s, 6.03 tr. b., 3.37 m/s

  483. Jumping MA neděle: Diskvalifikován

  484. Jumping MA sobota: Diskvalifikován

  485. Velké finále MA neděle: 9/14, 52.25 s, 12.25 tr. b., 3.44 m/s

  486. Zkoušky MA1 neděle: 3/10, 47.45 s, 0.0 tr. b., 3.69 m/s

  487. Zkoušky MA1 sobota: 6/11, 46.1 s, 6.1 tr. b., 3.51 m/s