Cz En

Agility 2 - Medium

  1. Datum: 19. 02. 2022
  2. Závod: Čerčany - "Mistr krátkých tratí" - 2.ročník
  3. Rozhodčí: Havlíček, Karel (CZ)
  4. Typ: Spec
  5. Standardní čas: 33.0 s
  6. Maximální čas: 67.0 s
  7. Délka: 134.0 m
  8. Velikost: M
  9. Počet překážek: 12
  10. Postupová rychlost: 4.06 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 075117 Lenka Fuksová Call Me Hippie Te Salutant 0 0 0.0 0.0 21.98 6.1 V V
2 049320 Lenka Fuksová Explosion of Skills Te Salutant 0 0 0.0 0.0 23.17 5.78 V V
3 081717 Barbora Kozlová Run For Fun Koryfej 0 0 0.0 0.0 23.24 5.77 V V
4 075217 Karel Kurc Cool Rallye Te Salutant 0 0 0.0 0.0 23.69 5.66 V V
5 004517 Aneta Obrusníková Kehely McPotter´s Creek´s 0 0 0.0 0.0 23.79 5.63 V V
6 002220 Stanislav Řehola Catlin Roxy Diamond 0 0 0.0 0.0 26.54 5.05 V V
7 039919 Dobroslava Zouharová Denny 0 0 0.21 0.21 33.21 4.03 V V
8 055221 Julie Dušková Fifty Shades Bazooka 1 0 0.0 5.0 22.92 5.85 V V
9 004521 Aneta Obrusníková Black Swan Gates of Heaven 1 0 0.0 5.0 23.7 5.65 V V
10 075817 Adéla Řeholová Calibré Fort Fox 1 0 0.0 5.0 25.85 5.18 V V
11 001117 Renata Mandová Comic Caillin Bellamoon 1 0 0.0 5.0 27.57 4.86 V V
12 014519 Aneta Obrusníková Arrya Gates of Heaven 0 1 0.0 5.0 28.19 4.75 V V
13 054420 Nikol Kubicová Juster Sněžný tygr 1 0 0.0 5.0 28.6 4.69 V V
14 030920 Zuzana Sobková Biscotto Borneo la Vera Felicitá 1 0 0.0 5.0 29.76 4.5 V V
15 045220 Květa Sálusová Bara Tajfú Sobasan 2 0 0.0 10.0 30.55 4.39 VD VD
16 031120 Kristýna Zástěrová Mr.Bombastic Z Heřmanova Dvora 1 1 2.38 12.38 35.38 3.79 VD VD
17 059518 Eva Chmelíková Trust in Me Koryfej 2 1 1.25 16.25 34.25 3.91 D D
18 001122 Jindra Trnovcová Chuligán de Beatrix Bohemica 1 1 21.36 31.36 54.36 2.47 BO BO
DIS 034616 Tomáš Ješke Norma Jean Koryfej DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 047915 Kristýna Tomášková A3Ch Ruby DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 027215 Václav Tomášek A3Ch Bibi Jozucita DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 055120 Nikol Hortová Fast Frey z Vejřího hnízda DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 062521 Magdalena Rosolová Folly Bella Cambria DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 067120 Kristýna Zástěrová Sable Spirit ze Shetlandů Ze Shetlandů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 041221 Lucie Pospíšilová Imperium Z Karlova Hrádku DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 003021 Lenka Velíšková Amálie Gold z Vysoké země DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 035421 Lucie Houžvičková Checkers Schönez DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 046421 Veronika Tobolková Go on Gaya z Vejřího hnízda DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 056821 Dominika Korintová Amazing Amber Bohemia Grant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 056618 Věra Křenková Ebony Bella Campria DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 029120 Dana Kuchyňová Lucius z Pozdeňské Vísky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 068419 Martina Konečná Kao DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 084612 Květa Sálusová A3Ch Jóhogy Jöttél Irhaberki DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 050019 Jana Zemková Dream Come True Perla z Polabí DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 054517 Jindra Trnovcová Charming Real Gold Nima DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 049021 Corinne Chomátová Hardy Hoss Bellamoon DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO