Cz En

029120

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Dana Kuchyňová, Klub agility Třešť

    Člen KA

Pes

  1. Lucius z Pozdeňské Vísky, Sheltie

Výsledky

  1. Čerčany - Fofr zkoušky 11, 11. 06. 2022

  2. 1.zkouška MA2: Diskvalifikován

  3. 2.zkouška MA2: 7/9, 42.69 s, 15.0 tr. b., 3.96 m/s

  4. Třebíč - MINI a PARA dvojzkoušky, 03. 06. 2022

  5. Zkouška II. - MA2: Diskvalifikován

  6. Zkouška I. -MA2: 3/6, 48.4 s, 5.0 tr. b., 4.11 m/s

  7. Třešť - K.A.T. Cup 2022, 28. 05. 2022 - 29. 05. 2022

  8. Agility M neděle: Diskvalifikován

  9. Agility M sobota: 6/13, 56.49 s, 23.49 tr. b., 3.75 m/s

  10. Jumping M neděle: 3/10, 38.04 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  11. Jumping M sobota: 2/13, 36.69 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  12. Zkouška MA2 neděle: 1/5, 45.17 s, 5.0 tr. b., 4.03 m/s

  13. Zkouška MA2 sobota: 1/6, 51.05 s, 8.55 tr. b., 3.53 m/s

  14. Sezemice - Jarní sezemické dvojzkoušky, 14. 05. 2022

  15. Zkouška II MA2: 1/7, 51.06 s, 5.06 tr. b., 3.64 m/s

  16. Zkouška I MA2: 3/7, 50.06 s, 5.0 tr. b., 4.14 m/s

  17. Čerčany - Fofr zkoušky 10, 07. 05. 2022

  18. 1.zkouška MA2: 3/5, 54.55 s, 5.0 tr. b., 4.03 m/s

  19. 2.zkouška MA2: 2/5, 50.86 s, 5.0 tr. b., 4.05 m/s

  20. Tis u Havlíčkova Brodu - Jarní AgiFestival - Dvojzkoušky, 01. 05. 2022

  21. 2.Zkouška MA2: 1/4, 52.38 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  22. Zkouška MA2: 1/4, 53.69 s, 10.0 tr. b., 4.06 m/s

  23. Čerčany - Fofr zkoušky 9, 16. 04. 2022

  24. 1.zkouška MA2: 1/7, 46.52 s, 0.52 tr. b., 3.96 m/s

  25. 2.zkouška MA2: 1/7, 50.17 s, 0.0 tr. b., 3.89 m/s

  26. Ratenice - Dubnové Canviťácké dvojzkoušky, 03. 04. 2022

  27. ZkA. II. MA2: Diskvalifikován

  28. ZkA. I. MA2: Diskvalifikován

  29. Brno - BENEFIČNÍ DVOJZKOUŠKY AGILITY, 06. 03. 2022

  30. 1. Zkouška MA2: 3/5, 57.89 s, 9.89 tr. b., 3.28 m/s

  31. 2. Zkouška MA2: 2/5, 57.84 s, 0.0 tr. b., 3.8 m/s

  32. Čerčany - "Mistr krátkých tratí" - 2.ročník, 19. 02. 2022

  33. Agility 1 - Medium: 26/36, 30.36 s, 10.0 tr. b., 4.41 m/s

  34. Agility 2 - Medium: Diskvalifikován

  35. Jumping 1 - Medium: Diskvalifikován

  36. Jumping 2 - Medium: 10/26, 25.53 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  37. Ratenice - Lednové Ratenické dvojzkoušky, 23. 01. 2022

  38. 1. Zkouška MA2: 2/3, 45.18 s, 10.0 tr. b., 3.85 m/s

  39. 2. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  40. Čerčany - Zimní pohár 3 "Czech Imp" - 9.ročník, 02. 01. 2022

  41. Czech Imp Jump Medium: 20/28, 31.76 s, 11.76 tr. b., 3.9 m/s

  42. Jumping 1 - Medium: 14/28, 45.88 s, 7.88 tr. b., 4.25 m/s

  43. Jumping 2 - Medium: 11/28, 40.68 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  44. Čerčany - Fofr zkoušky 8, 18. 12. 2021

  45. 1.zkouška MA2: Diskvalifikován

  46. 2.zkouška MA2: 4/8, 43.1 s, 10.0 tr. b., 4.5 m/s

  47. Ratenice - Mikulášské dvojzkoušky, 05. 12. 2021

  48. 1. Zkouška MA2: 3/4, 44.06 s, 10.06 tr. b., 3.81 m/s

  49. 2. Zkouška MA2: 3/4, 41.1 s, 5.0 tr. b., 4.01 m/s

  50. Čerčany - Zimní pohár 2 "Czech Imp" - 9.ročník, 04. 12. 2021

  51. Czech Imp Jump Medium: 16/28, 31.97 s, 8.97 tr. b., 3.97 m/s

  52. Jumping 1 - Medium: Diskvalifikován

  53. Jumping 2 - Medium: 14/29, 45.06 s, 2.06 tr. b., 4.26 m/s

  54. Brno - Agility Collie & Sheltie Cup, 20. 11. 2021

  55. Agility - Sheltie: 12/30, 53.45 s, 10.0 tr. b., 3.85 m/s

  56. Jumping II - Sheltie: Diskvalifikován

  57. Jumping I - Sheltie: 12/30, 31.89 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  58. Čerčany - Zimní pohár 1 "Czech Imp" - 9.ročník, 06. 11. 2021

  59. Czech Imp Jump Medium: 12/24, 25.04 s, 0.04 tr. b., 5.15 m/s

  60. Jumping 1 - Medium: 7/26, 49.25 s, 8.25 tr. b., 4.28 m/s

  61. Jumping 2 - Medium: 11/26, 40.28 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  62. Hrádek u Pardubic - Zkoušky, 16. 10. 2021

  63. Zkouška II. MA2: 2/6, 47.02 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  64. Zkouška I.MA2: Diskvalifikován

  65. Kutná Hora - O kutnohorský groš – podzimní edice + MČR KKCHŠ, 09. 10. 2021

  66. Agility Open M: 6/14, 51.41 s, 15.0 tr. b., 4.01 m/s

  67. Jumping Open M: Diskvalifikován

  68. Zkouška MA2: 3/5, 44.25 s, 15.0 tr. b., 4.2 m/s

  69. Tis u Havlíčkova Brodu - Říjnová AgiRevoluce, 02. 10. 2021

  70. Agility Open M: Diskvalifikován

  71. Jumping Open M: 7/15, 52.5 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  72. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  73. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 18. ročník a Speciál BŠO v agility 14. ročník, 25. 09. 2021

  74. Agility M: 9/18, 44.59 s, 5.0 tr. b., 3.99 m/s

  75. Jumping M: 8/18, 35.55 s, 5.0 tr. b., 4.11 m/s

  76. Zkouška MA2: 3/5, 48.62 s, 5.0 tr. b., 3.87 m/s

  77. Třebíč - Vláďův memoriál, 18. 09. 2021

  78. III. Zkouška MA2: 1/5, 46.9 s, 10.9 tr. b., 3.9 m/s

  79. II. Zkouška MA2: 2/5, 48.44 s, 5.0 tr. b., 3.92 m/s

  80. I. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  81. Pardubice - Svítkov - III. Perníčkové dvojzkoušky, 11. 09. 2021

  82. 1. zkouška: 2/6, 56.65 s, 13.65 tr. b., 3.71 m/s

  83. 2. zkouška: Diskvalifikován

  84. Jihlava - Ježkovy voči, 04. 09. 2021

  85. Agility M: Diskvalifikován

  86. Jumping M: Diskvalifikován

  87. Zkouška M A2: 1/6, 50.22 s, 8.22 tr. b., 3.58 m/s

  88. Ratenice - Srpnové CANVIŤácké dvojzkoušky, 29. 08. 2021

  89. 1. Zkouška MA2: 3/6, 45.89 s, 13.89 tr. b., 3.4 m/s

  90. 2. Zkouška MA2: 4/6, 45.95 s, 16.95 tr. b., 3.61 m/s

  91. Třešť - Šiškobraní, 21. 08. 2021

  92. Agility M: Diskvalifikován

  93. Jumping M : 5/21, 38.33 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  94. Zkouška MA1: 2/7, 34.7 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  95. Třešť - Ztřeštěnec, 07. 08. 2021

  96. Jumping II M: 3/16, 41.13 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  97. Jumping I M: 5/16, 45.23 s, 5.0 tr. b., 4.18 m/s

  98. Jumping spec. M: 5/16, 33.71 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  99. Sedlec u Mikulova - Calibra CZECH cup 2021 s Cibulkou, 24. 07. 2021

  100. 1. Agility - M - Zletilí: Diskvalifikován

  101. 2. Agility - M - Zletilí: 6/17, 52.78 s, 3.78 tr. b., 3.94 m/s

  102. 3. Jumping - M - Zletilí: Diskvalifikován

  103. Třešť - Ztřeštěnky, 10. 07. 2021

  104. Druhá zkouška MA1: 3/10, 34.5 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  105. První zkouška MA1: 3/10, 42.16 s, 10.0 tr. b., 4.32 m/s

  106. Třetí zkouška MA1: Diskvalifikován

  107. Šlapanice - Šlapanický vlk 2021, 26. 06. 2021

  108. Agility M: Diskvalifikován

  109. Jumping M: Diskvalifikován

  110. Zkouška MA1: 1/4, 43.09 s, 5.0 tr. b., 3.69 m/s

  111. Třešť - Fitmin K.A.T. Cup, 05. 06. 2021 - 06. 06. 2021

  112. 1.zkouška MA1 NE: 3/5, 42.0 s, 10.0 tr. b., 3.79 m/s

  113. 1. zkouška MA1 SO: 2/3, 41.59 s, 6.59 tr. b., 3.58 m/s

  114. 2. zkouška MA1 NE: 3/5, 39.01 s, 5.0 tr. b., 3.97 m/s

  115. 2. zkouška MA1 SO: Diskvalifikován

  116. 3. zkouška MA1 SO: 1/3, 47.66 s, 10.0 tr. b., 3.59 m/s

  117. Kutná Hora - Profizoo dvojzkoušky, 10. 10. 2020

  118. Zkouška 1: 2/5, 49.96 s, 10.0 tr. b., 3.1 m/s

  119. Zkouška 2: 1/5, 40.59 s, 0.0 tr. b., 3.94 m/s

  120. Třebíč - Podzimní trojzkoušky, 26. 09. 2020

  121. 1. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  122. 2. Zkouška MA1: 2/5, 43.69 s, 14.19 tr. b., 3.18 m/s

  123. 3. Zkouška MA1: 2/5, 50.84 s, 12.84 tr. b., 3.19 m/s

  124. Jihlava - Ježkovy voči, 12. 09. 2020

  125. Agility medium: Diskvalifikován

  126. Jumping medium: 5/12, 52.25 s, 24.25 tr. b., 3.29 m/s

  127. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  128. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 17.ročník a Speciál BŠO v agility 13.ročník Sezemice, 05. 09. 2020

  129. Agility M: Diskvalifikován

  130. Jumping M: 7/12, 42.48 s, 5.0 tr. b., 4.05 m/s

  131. Zkouška MA1: 4/4, 65.59 s, 23.59 tr. b., 2.65 m/s

  132. Třešť - Šiškobraní, 29. 08. 2020

  133. Agility M: 9/15, 60.0 s, 13.0 tr. b., 3.33 m/s

  134. Jumping M: Diskvalifikován

  135. Zkouška MA1: 1/3, 41.56 s, 0.0 tr. b., 3.61 m/s

  136. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 26. 07. 2020

  137. dr.A1: Diskvalifikován

  138. pr.A1: Diskvalifikován

  139. Třešť - Ztřeštěnky, 18. 07. 2020

  140. Druhá MA1: Diskvalifikován

  141. První MA1 : 3/3, 50.7 s, 10.7 tr. b., 3.04 m/s

  142. Třetí MA1: Diskvalifikován