Cz En

Dana Kuchyňová

  1. Číslo: 003750
  2. OSA: Klub agility Třešť
  3. Člen KA: Ano
  4. Klubový zpravodaj: Ne
  5. Členem KA od: 08. 01. 2014
  6. Členem KA do: 31. 12. 2022
  7. Pohlaví: žena

    Průkazy

  1. 052712 (XS), Jack

  2. 004715 (M), Bery

  3. 029120 (M), Lucius z Pozdeňské Vísky

Výsledky

  1. Hrádek u Pardubic - DvojZkoušky A1, A2, A3 pro všechny kategorie XS, S, M, ML, L, 24. 09. 2022

  2. II. Zkouška MA2, Lucius z Pozdeňské Vísky: 1/7, 53.2 s, 0.0 tr. b., 3.95 m/s

  3. I. Zkouška MA2, Lucius z Pozdeňské Vísky: 1/7, 57.22 s, 6.22 tr. b., 3.84 m/s

  4. Čerčany - Fofr zkoušky 12, 17. 09. 2022

  5. 1.zkouška MA2, Lucius z Pozdeňské Vísky: Diskvalifikován

  6. 2.zkouška MA2, Lucius z Pozdeňské Vísky: 5/10, 44.32 s, 5.0 tr. b., 4.17 m/s

  7. Třebíč - MINI a PARA dvojzkoušky, 26. 08. 2022

  8. MA2 - zkouška I, Lucius z Pozdeňské Vísky: Diskvalifikován

  9. MA2 - zkouška II, Lucius z Pozdeňské Vísky: 1/3, 54.85 s, 0.0 tr. b., 3.83 m/s

  10. Třešť - Ztřeštěnec 2022, 20. 08. 2022

  11. Jumping 1 M, Lucius z Pozdeňské Vísky: Diskvalifikován

  12. Jumping 2 M, Lucius z Pozdeňské Vísky: 6/9, 48.43 s, 13.43 tr. b., 3.82 m/s

  13. Jumping 3 M, Lucius z Pozdeňské Vísky: Diskvalifikován

  14. Třešť - Sváteční zkoušky, 05. 07. 2022

  15. 1. zkouška MA2, Lucius z Pozdeňské Vísky: 1/2, 44.68 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  16. 2. zkouška MA2, Lucius z Pozdeňské Vísky: 1/2, 46.39 s, 5.0 tr. b., 4.18 m/s

  17. Třebíč - MINI a PARA dvojzkoušky, 01. 07. 2022

  18. Zkouška II. - MA2, Lucius z Pozdeňské Vísky: 3/4, 56.74 s, 10.0 tr. b., 3.52 m/s

  19. Zkouška I. -MA2, Lucius z Pozdeňské Vísky: 3/4, 48.87 s, 5.0 tr. b., 3.89 m/s

  20. Čerčany - Fofr zkoušky 11, 11. 06. 2022

  21. 1.zkouška MA2, Lucius z Pozdeňské Vísky: Diskvalifikován

  22. 2.zkouška MA2, Lucius z Pozdeňské Vísky: 7/9, 42.69 s, 15.0 tr. b., 3.96 m/s

  23. Třebíč - MINI a PARA dvojzkoušky, 03. 06. 2022

  24. Zkouška II. - MA2, Lucius z Pozdeňské Vísky: Diskvalifikován

  25. Zkouška I. -MA2, Lucius z Pozdeňské Vísky: 3/6, 48.4 s, 5.0 tr. b., 4.11 m/s

  26. Třešť - K.A.T. Cup 2022, 28. 05. 2022 - 29. 05. 2022

  27. Agility M neděle, Lucius z Pozdeňské Vísky: Diskvalifikován

  28. Agility M sobota, Lucius z Pozdeňské Vísky: 6/13, 56.49 s, 23.49 tr. b., 3.75 m/s

  29. Jumping M neděle, Lucius z Pozdeňské Vísky: 3/10, 38.04 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  30. Jumping M sobota, Lucius z Pozdeňské Vísky: 2/13, 36.69 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  31. Zkouška MA2 neděle, Lucius z Pozdeňské Vísky: 1/5, 45.17 s, 5.0 tr. b., 4.03 m/s

  32. Zkouška MA2 sobota, Lucius z Pozdeňské Vísky: 1/6, 51.05 s, 8.55 tr. b., 3.53 m/s

  33. Sezemice - Jarní sezemické dvojzkoušky, 14. 05. 2022

  34. Zkouška II MA2, Lucius z Pozdeňské Vísky: 1/7, 51.06 s, 5.06 tr. b., 3.64 m/s

  35. Zkouška I MA2, Lucius z Pozdeňské Vísky: 3/7, 50.06 s, 5.0 tr. b., 4.14 m/s

  36. Čerčany - Fofr zkoušky 10, 07. 05. 2022

  37. 1.zkouška MA2, Lucius z Pozdeňské Vísky: 3/5, 54.55 s, 5.0 tr. b., 4.03 m/s

  38. 2.zkouška MA2, Lucius z Pozdeňské Vísky: 2/5, 50.86 s, 5.0 tr. b., 4.05 m/s

  39. Tis u Havlíčkova Brodu - Jarní AgiFestival - Dvojzkoušky, 01. 05. 2022

  40. 2.Zkouška MA2, Lucius z Pozdeňské Vísky: 1/4, 52.38 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  41. Zkouška MA2, Lucius z Pozdeňské Vísky: 1/4, 53.69 s, 10.0 tr. b., 4.06 m/s

  42. Čerčany - Fofr zkoušky 9, 16. 04. 2022

  43. 1.zkouška MA2, Lucius z Pozdeňské Vísky: 1/7, 46.52 s, 0.52 tr. b., 3.96 m/s

  44. 2.zkouška MA2, Lucius z Pozdeňské Vísky: 1/7, 50.17 s, 0.0 tr. b., 3.89 m/s

  45. Ratenice - Dubnové Canviťácké dvojzkoušky, 03. 04. 2022

  46. ZkA. II. MA2, Lucius z Pozdeňské Vísky: Diskvalifikován

  47. ZkA. I. MA2, Lucius z Pozdeňské Vísky: Diskvalifikován

  48. Brno - BENEFIČNÍ DVOJZKOUŠKY AGILITY, 06. 03. 2022

  49. 1. Zkouška MA2, Lucius z Pozdeňské Vísky: 3/5, 57.89 s, 9.89 tr. b., 3.28 m/s

  50. 2. Zkouška MA2, Lucius z Pozdeňské Vísky: 2/5, 57.84 s, 0.0 tr. b., 3.8 m/s

  51. Čerčany - "Mistr krátkých tratí" - 2.ročník, 19. 02. 2022

  52. Agility 1 - Medium, Lucius z Pozdeňské Vísky: 26/36, 30.36 s, 10.0 tr. b., 4.41 m/s

  53. Agility 2 - Medium, Lucius z Pozdeňské Vísky: Diskvalifikován

  54. Jumping 1 - Medium, Lucius z Pozdeňské Vísky: Diskvalifikován

  55. Jumping 2 - Medium, Lucius z Pozdeňské Vísky: 10/26, 25.53 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  56. Ratenice - Lednové Ratenické dvojzkoušky, 23. 01. 2022

  57. 1. Zkouška MA2, Lucius z Pozdeňské Vísky: 2/3, 45.18 s, 10.0 tr. b., 3.85 m/s

  58. 2. Zkouška MA2, Lucius z Pozdeňské Vísky: Diskvalifikován

  59. Čerčany - Zimní pohár 3 "Czech Imp" - 9.ročník, 02. 01. 2022

  60. Czech Imp Jump Medium, Lucius z Pozdeňské Vísky: 20/28, 31.76 s, 11.76 tr. b., 3.9 m/s

  61. Jumping 1 - Medium, Lucius z Pozdeňské Vísky: 14/28, 45.88 s, 7.88 tr. b., 4.25 m/s

  62. Jumping 2 - Medium, Lucius z Pozdeňské Vísky: 11/28, 40.68 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  63. Čerčany - Fofr zkoušky 8, 18. 12. 2021

  64. 1.zkouška MA2, Lucius z Pozdeňské Vísky: Diskvalifikován

  65. 2.zkouška MA2, Lucius z Pozdeňské Vísky: 4/8, 43.1 s, 10.0 tr. b., 4.5 m/s

  66. Ratenice - Mikulášské dvojzkoušky, 05. 12. 2021

  67. 1. Zkouška MA2, Lucius z Pozdeňské Vísky: 3/4, 44.06 s, 10.06 tr. b., 3.81 m/s

  68. 2. Zkouška MA2, Lucius z Pozdeňské Vísky: 3/4, 41.1 s, 5.0 tr. b., 4.01 m/s

  69. Čerčany - Zimní pohár 2 "Czech Imp" - 9.ročník, 04. 12. 2021

  70. Czech Imp Jump Medium, Lucius z Pozdeňské Vísky: 16/28, 31.97 s, 8.97 tr. b., 3.97 m/s

  71. Jumping 1 - Medium, Lucius z Pozdeňské Vísky: Diskvalifikován

  72. Jumping 2 - Medium, Lucius z Pozdeňské Vísky: 14/29, 45.06 s, 2.06 tr. b., 4.26 m/s

  73. Brno - Agility Collie & Sheltie Cup, 20. 11. 2021

  74. Agility - Sheltie, Lucius z Pozdeňské Vísky: 12/30, 53.45 s, 10.0 tr. b., 3.85 m/s

  75. Jumping II - Sheltie, Lucius z Pozdeňské Vísky: Diskvalifikován

  76. Jumping I - Sheltie, Lucius z Pozdeňské Vísky: 12/30, 31.89 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  77. Čerčany - Zimní pohár 1 "Czech Imp" - 9.ročník, 06. 11. 2021

  78. Czech Imp Jump Medium, Lucius z Pozdeňské Vísky: 12/24, 25.04 s, 0.04 tr. b., 5.15 m/s

  79. Jumping 1 - Medium, Lucius z Pozdeňské Vísky: 7/26, 49.25 s, 8.25 tr. b., 4.28 m/s

  80. Jumping 2 - Medium, Lucius z Pozdeňské Vísky: 11/26, 40.28 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  81. Hrádek u Pardubic - Zkoušky, 16. 10. 2021

  82. Zkouška II. MA2, Lucius z Pozdeňské Vísky: 2/6, 47.02 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  83. Zkouška I.MA2, Lucius z Pozdeňské Vísky: Diskvalifikován

  84. Kutná Hora - O kutnohorský groš – podzimní edice + MČR KKCHŠ, 09. 10. 2021

  85. Agility Open M, Lucius z Pozdeňské Vísky: 6/14, 51.41 s, 15.0 tr. b., 4.01 m/s

  86. Jumping Open M, Lucius z Pozdeňské Vísky: Diskvalifikován

  87. Zkouška MA2, Lucius z Pozdeňské Vísky: 3/5, 44.25 s, 15.0 tr. b., 4.2 m/s

  88. Tis u Havlíčkova Brodu - Říjnová AgiRevoluce, 02. 10. 2021

  89. Agility Open M, Lucius z Pozdeňské Vísky: Diskvalifikován

  90. Jumping Open M, Lucius z Pozdeňské Vísky: 7/15, 52.5 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  91. Zkouška MA2, Lucius z Pozdeňské Vísky: Diskvalifikován

  92. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 18. ročník a Speciál BŠO v agility 14. ročník, 25. 09. 2021

  93. Agility M, Lucius z Pozdeňské Vísky: 9/18, 44.59 s, 5.0 tr. b., 3.99 m/s

  94. Jumping M, Lucius z Pozdeňské Vísky: 8/18, 35.55 s, 5.0 tr. b., 4.11 m/s

  95. Zkouška MA2, Lucius z Pozdeňské Vísky: 3/5, 48.62 s, 5.0 tr. b., 3.87 m/s

  96. Třebíč - Vláďův memoriál, 18. 09. 2021

  97. III. Zkouška MA2, Lucius z Pozdeňské Vísky: 1/5, 46.9 s, 10.9 tr. b., 3.9 m/s

  98. II. Zkouška MA2, Lucius z Pozdeňské Vísky: 2/5, 48.44 s, 5.0 tr. b., 3.92 m/s

  99. I. Zkouška MA2, Lucius z Pozdeňské Vísky: Diskvalifikován

  100. Pardubice - Svítkov - III. Perníčkové dvojzkoušky, 11. 09. 2021

  101. 1. zkouška, Lucius z Pozdeňské Vísky: 2/6, 56.65 s, 13.65 tr. b., 3.71 m/s

  102. 2. zkouška, Lucius z Pozdeňské Vísky: Diskvalifikován

  103. Jihlava - Ježkovy voči, 04. 09. 2021

  104. Agility M, Lucius z Pozdeňské Vísky: Diskvalifikován

  105. Jumping M, Lucius z Pozdeňské Vísky: Diskvalifikován

  106. Zkouška M A2, Lucius z Pozdeňské Vísky: 1/6, 50.22 s, 8.22 tr. b., 3.58 m/s

  107. Ratenice - Srpnové CANVIŤácké dvojzkoušky, 29. 08. 2021

  108. 1. Zkouška MA2, Lucius z Pozdeňské Vísky: 3/6, 45.89 s, 13.89 tr. b., 3.4 m/s

  109. 2. Zkouška MA2, Lucius z Pozdeňské Vísky: 4/6, 45.95 s, 16.95 tr. b., 3.61 m/s

  110. Třešť - Šiškobraní, 21. 08. 2021

  111. Agility M, Lucius z Pozdeňské Vísky: Diskvalifikován

  112. Jumping M , Lucius z Pozdeňské Vísky: 5/21, 38.33 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  113. Zkouška MA1, Lucius z Pozdeňské Vísky: 2/7, 34.7 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  114. Třešť - Ztřeštěnec, 07. 08. 2021

  115. Jumping II M, Lucius z Pozdeňské Vísky: 3/16, 41.13 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  116. Jumping I M, Lucius z Pozdeňské Vísky: 5/16, 45.23 s, 5.0 tr. b., 4.18 m/s

  117. Jumping spec. M, Lucius z Pozdeňské Vísky: 5/16, 33.71 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  118. Sedlec u Mikulova - Calibra CZECH cup 2021 s Cibulkou, 24. 07. 2021

  119. 1. Agility - M - Zletilí, Lucius z Pozdeňské Vísky: Diskvalifikován

  120. 2. Agility - M - Zletilí, Lucius z Pozdeňské Vísky: 6/17, 52.78 s, 3.78 tr. b., 3.94 m/s

  121. 3. Jumping - M - Zletilí, Lucius z Pozdeňské Vísky: Diskvalifikován

  122. Třešť - Ztřeštěnky, 10. 07. 2021

  123. Druhá zkouška MA1, Lucius z Pozdeňské Vísky: 3/10, 34.5 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  124. První zkouška MA1, Lucius z Pozdeňské Vísky: 3/10, 42.16 s, 10.0 tr. b., 4.32 m/s

  125. Třetí zkouška MA1, Lucius z Pozdeňské Vísky: Diskvalifikován

  126. Šlapanice - Šlapanický vlk 2021, 26. 06. 2021

  127. Agility M, Lucius z Pozdeňské Vísky: Diskvalifikován

  128. Jumping M, Lucius z Pozdeňské Vísky: Diskvalifikován

  129. Zkouška MA1, Lucius z Pozdeňské Vísky: 1/4, 43.09 s, 5.0 tr. b., 3.69 m/s

  130. Třešť - Fitmin K.A.T. Cup, 05. 06. 2021 - 06. 06. 2021

  131. 1.zkouška MA1 NE, Lucius z Pozdeňské Vísky: 3/5, 42.0 s, 10.0 tr. b., 3.79 m/s

  132. 1. zkouška MA1 SO, Lucius z Pozdeňské Vísky: 2/3, 41.59 s, 6.59 tr. b., 3.58 m/s

  133. 2. zkouška MA1 NE, Lucius z Pozdeňské Vísky: 3/5, 39.01 s, 5.0 tr. b., 3.97 m/s

  134. 2. zkouška MA1 SO, Lucius z Pozdeňské Vísky: Diskvalifikován

  135. 3. zkouška MA1 SO, Lucius z Pozdeňské Vísky: 1/3, 47.66 s, 10.0 tr. b., 3.59 m/s

  136. Kutná Hora - Profizoo dvojzkoušky, 10. 10. 2020

  137. Zkouška 1, Lucius z Pozdeňské Vísky: 2/5, 49.96 s, 10.0 tr. b., 3.1 m/s

  138. Zkouška 2, Lucius z Pozdeňské Vísky: 1/5, 40.59 s, 0.0 tr. b., 3.94 m/s

  139. Třebíč - Podzimní trojzkoušky, 26. 09. 2020

  140. 1. Zkouška MA1, Lucius z Pozdeňské Vísky: Diskvalifikován

  141. 2. Zkouška MA1, Lucius z Pozdeňské Vísky: 2/5, 43.69 s, 14.19 tr. b., 3.18 m/s

  142. 3. Zkouška MA1, Lucius z Pozdeňské Vísky: 2/5, 50.84 s, 12.84 tr. b., 3.19 m/s

  143. Jihlava - Ježkovy voči, 12. 09. 2020

  144. Agility medium, Lucius z Pozdeňské Vísky: Diskvalifikován

  145. Jumping medium, Lucius z Pozdeňské Vísky: 5/12, 52.25 s, 24.25 tr. b., 3.29 m/s

  146. Zkouška MA1, Lucius z Pozdeňské Vísky: Diskvalifikován

  147. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 17.ročník a Speciál BŠO v agility 13.ročník Sezemice, 05. 09. 2020

  148. Agility M, Lucius z Pozdeňské Vísky: Diskvalifikován

  149. Jumping M, Lucius z Pozdeňské Vísky: 7/12, 42.48 s, 5.0 tr. b., 4.05 m/s

  150. Zkouška MA1, Lucius z Pozdeňské Vísky: 4/4, 65.59 s, 23.59 tr. b., 2.65 m/s

  151. Třešť - Šiškobraní, 29. 08. 2020

  152. Agility M, Lucius z Pozdeňské Vísky: 9/15, 60.0 s, 13.0 tr. b., 3.33 m/s

  153. Jumping M, Lucius z Pozdeňské Vísky: Diskvalifikován

  154. Zkouška MA1, Lucius z Pozdeňské Vísky: 1/3, 41.56 s, 0.0 tr. b., 3.61 m/s

  155. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 26. 07. 2020

  156. dr.A1, Lucius z Pozdeňské Vísky: Diskvalifikován

  157. pr.A1, Lucius z Pozdeňské Vísky: Diskvalifikován

  158. Třešť - Ztřeštěnky, 18. 07. 2020

  159. Druhá MA1, Lucius z Pozdeňské Vísky: Diskvalifikován

  160. První MA1 , Lucius z Pozdeňské Vísky: 3/3, 50.7 s, 10.7 tr. b., 3.04 m/s

  161. Třetí MA1, Lucius z Pozdeňské Vísky: Diskvalifikován

  162. Třešť - Fitmin K.A.T. Cup, 01. 06. 2019 - 02. 06. 2019

  163. Vet agility neděle, Jack: Diskvalifikován

  164. Vet AGILITY sobota, Jack: 1/1, 67.74 s, 22.74 tr. b., 2.42 m/s

  165. Vet jumping neděle, Jack: Diskvalifikován

  166. Vet JUMPING sobota, Jack: 1/1, 59.79 s, 7.79 tr. b., 2.66 m/s

  167. Třešť - Ztřeštěnec, 04. 05. 2019

  168. JUMPING 1 VETERÁNI, Jack: 1/1, 34.65 s, 0.0 tr. b., 3.84 m/s

  169. JUMPING 2 VETERÁNI, Jack: 1/1, 33.5 s, 0.0 tr. b., 3.94 m/s

  170. Třešť - Šiškobraní, 18. 08. 2018

  171. AGILITY, Bery: 9/20, 45.1 s, 8.1 tr. b., 3.37 m/s

  172. AGILITY VETERÁNI, Jack: 3/3, 58.09 s, 5.0 tr. b., 2.62 m/s

  173. JUMPING, Bery: Diskvalifikován

  174. JUMPING VETERÁNI, Jack: 2/3, 48.24 s, 0.0 tr. b., 2.76 m/s

  175. MA1, Bery: 3/5, 70.83 s, 23.83 tr. b., 2.5 m/s

  176. Moravské Budějovice - Moravskobudějovická rozcvička - dvojzkoušky, 23. 06. 2018

  177. 1. Zkouška MA1, Bery: Diskvalifikován

  178. 2. Zkouška MA1, Bery: 3/4, 44.0 s, 0.0 tr. b., 3.34 m/s

  179. Třešť - Ztřeštěnec - speciální troj-jumping, 16. 06. 2018

  180. JUMPING, Bery: 7/17, 44.3 s, 12.3 tr. b., 3.07 m/s

  181. Jumping II, Bery: 6/16, 52.4 s, 18.4 tr. b., 3.11 m/s

  182. Jumping II VETERÁNI, Jack: 3/4, 44.72 s, 5.0 tr. b., 3.2 m/s

  183. JUMPING VETERÁNI, Jack: 3/4, 40.61 s, 0.0 tr. b., 3.25 m/s

  184. Ztřeštěnec, Bery: 6/17, 69.66 s, 5.0 tr. b., 1.34 m/s

  185. Třešť - Fitmin K.A.T.cup, 02. 06. 2018 - 03. 06. 2018

  186. AGILITY, Bery: Diskvalifikován

  187. AGILITY, Bery: Diskvalifikován

  188. AGILITY VETERÁNI, Jack: 2/3, 66.25 s, 0.0 tr. b., 2.87 m/s

  189. AGILITY VETERÁNI, Jack: 2/3, 61.48 s, 0.0 tr. b., 2.91 m/s

  190. JUMPING, Bery: Diskvalifikován

  191. JUMPING, Bery: Diskvalifikován

  192. JUMPING VETERÁNI, Jack: 2/3, 53.9 s, 5.0 tr. b., 2.8 m/s

  193. JUMPING VETERÁNI, Jack: Diskvalifikován

  194. MA1, Bery: 2/4, 55.83 s, 19.83 tr. b., 2.56 m/s

  195. MA1, Bery: Diskvalifikován

  196. Třešť - Ztřeštěnky-trojzkoušky, 05. 05. 2018

  197. MA I, Bery: 1/6, 48.75 s, 14.75 tr. b., 2.71 m/s

  198. MA II, Bery: Diskvalifikován

  199. MA III, Bery: Diskvalifikován

  200. Jihlava - Ježkovy voči, 16. 09. 2017

  201. AGILITY, Jack: 19/27, 68.8 s, 28.8 tr. b., 2.7 m/s

  202. AGILITY, Bery: Diskvalifikován

  203. JUMPING, Jack: 15/27, 59.33 s, 17.33 tr. b., 2.76 m/s

  204. JUMPING, Bery: Diskvalifikován

  205. MA1, Bery: 4/9, 45.86 s, 5.0 tr. b., 3.36 m/s

  206. SA2, Jack: 3/8, 64.56 s, 25.56 tr. b., 2.56 m/s

  207. Sedlec u Mikulova - Specific summer JUMPING CUP 2017, 02. 07. 2017

  208. 1. Jumping MA, Bery: Diskvalifikován

  209. 1. Jumping SA, Jack: Diskvalifikován

  210. "2. Jump M Skokan""", Bery: Diskvalifikován

  211. "2. Jump S ""Skokan""", Jack: 12/25, 68.51 s, 16.51 tr. b., 2.42 m/s

  212. 3. Jumping MA, Bery: 11/15, 58.23 s, 23.23 tr. b., 2.51 m/s

  213. 3. Jumping SA, Jack: 19/23, 66.04 s, 21.04 tr. b., 2.21 m/s

  214. Sedlec u Mikulova - Specific summer AGI CUP 2017, 01. 07. 2017

  215. I. Agility M, Bery: Diskvalifikován

  216. I. Agility S, Jack: Diskvalifikován

  217. ll. Agility M, Bery: Diskvalifikován

  218. ll. Agility S, Jack: 28/37, 73.48 s, 17.48 tr. b., 2.45 m/s

  219. Zk MA1, Bery: Diskvalifikován

  220. Zk SA2, Jack: Diskvalifikován

  221. Třešť - Ztřeštěnec, 24. 06. 2017

  222. AGILITY, Jack: 12/23, 73.19 s, 23.19 tr. b., 2.73 m/s

  223. AGILITY, Bery: Diskvalifikován

  224. JUMPING, Jack: 12/23, 55.07 s, 12.07 tr. b., 2.8 m/s

  225. JUMPING, Bery: Diskvalifikován

  226. Speciální, Bery: 10/12, 108.45 s, 0.0 tr. b., 1.66 m/s

  227. Speciální, Jack: 16/23, 89.83 s, 0.0 tr. b., 2.0 m/s

  228. Třešť - Fitmin K.A.T.cup, 10. 06. 2017 - 11. 06. 2017

  229. AGILITY, Bery: 8/17, 64.65 s, 18.65 tr. b., 3.0 m/s

  230. AGILITY, Jack: 14/32, 63.79 s, 20.79 tr. b., 2.82 m/s

  231. AGILITY, Bery: Diskvalifikován

  232. AGILITY, Jack: Diskvalifikován

  233. JUMPING, Jack: 23/30, 70.73 s, 28.73 tr. b., 2.62 m/s

  234. JUMPING, Jack: Diskvalifikován

  235. JUMPING, Bery: Diskvalifikován

  236. JUMPING, Bery: Diskvalifikován

  237. MA1, Bery: 2/7, 42.84 s, 15.0 tr. b., 3.69 m/s

  238. MA1, Bery: 3/8, 50.35 s, 13.35 tr. b., 2.98 m/s

  239. SA2, Jack: 4/11, 68.98 s, 21.98 tr. b., 2.71 m/s

  240. SA2, Jack: Diskvalifikován

  241. Třešt - Ztřeštěnky, 06. 05. 2017

  242. SA I, Jack: Diskvalifikován

  243. SA II, Jack: 13/18, 51.33 s, 18.33 tr. b., 2.81 m/s

  244. SA III, Jack: 9/18, 61.84 s, 16.84 tr. b., 2.73 m/s

  245. Třebíč - Trojzkoušky, 28. 09. 2016

  246. 1. zkouška MA1, Bery: Diskvalifikován

  247. 1. zkouška SA2, Jack: Diskvalifikován

  248. 2. zkouška MA1, Bery: Diskvalifikován

  249. 2. zkouška SA2, Jack: 10/15, 75.0 s, 18.0 tr. b., 2.55 m/s

  250. 3. zkouška MA1, Bery: 3/4, 42.69 s, 0.0 tr. b., 3.54 m/s

  251. 3. zkouška SA2, Jack: 9/15, 81.4 s, 37.4 tr. b., 2.21 m/s

  252. Chýnov - Chýnovský hopík, 10. 09. 2016

  253. 1. Zkouška agility MA1, Bery: 2/6, 35.41 s, 0.0 tr. b., 3.87 m/s

  254. 2. Zkouška agility MA1, Bery: 2/6, 37.0 s, 5.0 tr. b., 3.73 m/s

  255. 3. Zkouška agility MA1, Bery: 4/6, 40.89 s, 5.0 tr. b., 3.28 m/s

  256. Třešť - Poslední prázdninový skok, 27. 08. 2016

  257. Agility, Jack: 11/20, 72.98 s, 22.98 tr. b., 2.64 m/s

  258. Agility, Bery: Diskvalifikován

  259. Jumping, Jack: 8/18, 54.55 s, 15.55 tr. b., 2.79 m/s

  260. Jumping, Bery: Diskvalifikován

  261. Zkouška MA1, Bery: 1/2, 51.3 s, 18.3 tr. b., 2.65 m/s

  262. Zkouška SA2, Jack: Diskvalifikován

  263. Třešť - Šiškobraní, 20. 08. 2016

  264. Agility, Bery: 4/15, 55.73 s, 5.73 tr. b., 3.14 m/s

  265. Agility, Jack: 11/28, 77.49 s, 42.49 tr. b., 2.26 m/s

  266. Jumping, Jack: Diskvalifikován

  267. Jumping, Bery: Diskvalifikován

  268. Zkouška MA1, Bery: 1/3, 44.43 s, 5.0 tr. b., 3.29 m/s

  269. Zkouška SA2, Jack: 5/9, 55.04 s, 11.04 tr. b., 2.65 m/s

  270. Sedlec u Mikulova - Specific Jumpiáda 2016, 26. 06. 2016

  271. I. Jumping M, Bery: 3/5, 43.6 s, 7.6 tr. b., 3.35 m/s

  272. I. Jumping S, Jack: 11/11, 49.39 s, 8.39 tr. b., 2.96 m/s

  273. Il. Jumping M, Bery: 3/5, 55.9 s, 11.9 tr. b., 3.02 m/s

  274. Il. Jumping S, Jack: Diskvalifikován

  275. Sedlec u Mikulova - Specific Summer JUMPING cup 2016, 25. 06. 2016

  276. I. Jumping M, Bery: 2/6, 41.09 s, 0.0 tr. b., 3.77 m/s

  277. I. Jumping S, Jack: 7/13, 55.3 s, 17.3 tr. b., 2.8 m/s

  278. lI. Jumping M, Bery: Diskvalifikován

  279. lI. Jumping S, Jack: 10/13, 57.55 s, 19.55 tr. b., 2.69 m/s

  280. lll. Jumping M, Bery: Diskvalifikován

  281. lll. Jumping S, Jack: 10/12, 55.84 s, 14.84 tr. b., 2.74 m/s

  282. Třešť - zTřeštěnec - včetně kategorie XS, 18. 06. 2016

  283. Agility, Jack: Diskvalifikován

  284. Agility , Bery: Diskvalifikován

  285. Jumping, Jack: 16/24, 54.76 s, 19.76 tr. b., 2.7 m/s

  286. Jumping, Bery: Diskvalifikován

  287. Speciální zTřeštěnec, Bery: 10/16, 38.19 s, 0.0 tr. b., 3.53 m/s

  288. Třešť - Fitmin K.A.T. cup, 04. 06. 2016 - 05. 06. 2016

  289. AGILITY ne, Jack: 17/24, 71.07 s, 24.07 tr. b., 2.38 m/s

  290. AGILITY so, Bery: 9/15, 49.07 s, 14.07 tr. b., 3.14 m/s

  291. AGILITY so, Jack: 16/25, 57.8 s, 17.8 tr. b., 2.66 m/s

  292. JUMPING ne, Jack: Diskvalifikován

  293. JUMPING so, Bery: 13/15, 53.38 s, 18.38 tr. b., 2.77 m/s

  294. JUMPING so, Jack: 16/25, 53.0 s, 18.0 tr. b., 2.79 m/s

  295. MA1, Bery: Diskvalifikován

  296. SA2, Jack: 7/9, 58.02 s, 15.02 tr. b., 2.69 m/s

  297. SA2, Jack: Diskvalifikován

  298. Třešť - zTřeštěnky - trojzkoušky, 14. 05. 2016

  299. MA1 I., Bery: 2/5, 49.53 s, 10.53 tr. b., 2.75 m/s

  300. MA1 II., Bery: 2/5, 42.3 s, 5.3 tr. b., 3.07 m/s

  301. MA1 III., Bery: Diskvalifikován

  302. SA2 I., Jack: 10/16, 56.65 s, 18.65 tr. b., 2.67 m/s

  303. SA2 II., Jack: Diskvalifikován

  304. SA2 III., Jack: Diskvalifikován

  305. Třebíč - Calibra speciál a Moravský pohár kníračů, 07. 05. 2016

  306. AGILITY, Jack: 6/31, 56.3 s, 4.3 tr. b., 2.93 m/s

  307. AGILITY, Bery: Diskvalifikován

  308. JUMPING, Bery: 8/14, 46.84 s, 14.84 tr. b., 3.37 m/s

  309. JUMPING, Jack: 15/31, 48.96 s, 6.96 tr. b., 3.23 m/s

  310. MA1, Bery: 2/4, 43.94 s, 15.0 tr. b., 3.64 m/s

  311. SA2, Jack: 9/12, 58.98 s, 13.98 tr. b., 3.0 m/s

  312. Třebíč - Velikonoční beránek, 28. 03. 2016

  313. AGILITY, Bery: 9/18, 39.9 s, 0.0 tr. b., 3.98 m/s

  314. AGILITY , Jack: 21/34, 56.73 s, 14.73 tr. b., 2.8 m/s

  315. JUMPING, Bery: Diskvalifikován

  316. JUMPING , Jack: 17/34, 45.7 s, 11.7 tr. b., 2.95 m/s

  317. Zkoušky MA1, Bery: 1/4, 40.52 s, 5.0 tr. b., 3.7 m/s

  318. Zkoušky SA2, Jack: 6/13, 53.85 s, 16.85 tr. b., 3.01 m/s

  319. Brno - Agility Zetor Cup, 19. 03. 2016

  320. Agility MA, Bery: Diskvalifikován

  321. Agility SA, Jack: Diskvalifikován

  322. Jumping MA, Bery: Diskvalifikován

  323. Jumping SA, Jack: Diskvalifikován

  324. Zkouška MA1, Bery: Diskvalifikován

  325. Zkouška SA2, Jack: 6/9, 62.09 s, 18.09 tr. b., 2.77 m/s

  326. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár"4 - 3.ročník, 06. 02. 2016

  327. Czech Imp Jump Medium, Bery: 14/26, 33.64 s, 15.64 tr. b., 2.97 m/s

  328. Czech Imp Jump XSmall, Jack: 6/16, 34.95 s, 4.95 tr. b., 2.86 m/s

  329. Jumping 1 Medium, Bery: Diskvalifikován

  330. Jumping 1 XSmall, Jack: 8/16, 46.21 s, 7.21 tr. b., 3.4 m/s

  331. Jumping 2 Medium, Bery: Diskvalifikován

  332. Jumping 2 XSmall, Jack: Diskvalifikován

  333. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár"3 - 3.ročník, 02. 01. 2016

  334. Czech Imp Jump Medium, Bery: Diskvalifikován

  335. Czech Imp Jump XSmall, Jack: 8/21, 23.59 s, 0.59 tr. b., 3.39 m/s

  336. Jumping 1 Medium, Bery: Diskvalifikován

  337. Jumping 1 XSmall, Jack: Diskvalifikován

  338. Jumping 2 Medium, Bery: Diskvalifikován

  339. Jumping 2 XSmall, Jack: 6/21, 58.26 s, 12.26 tr. b., 2.75 m/s

  340. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár"2 - 3.ročník, 05. 12. 2015

  341. Czech Imp Jump Medium, Bery: Diskvalifikován

  342. Czech Imp Jump XSmall, Jack: Diskvalifikován

  343. Jumping 1 Medium, Bery: Diskvalifikován

  344. Jumping 1 XSmall, Jack: Diskvalifikován

  345. Jumping 2 Medium, Bery: Diskvalifikován

  346. Jumping 2 XSmall, Jack: 8/15, 54.91 s, 6.91 tr. b., 3.19 m/s

  347. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár"1 - 3.ročník, 07. 11. 2015

  348. Czech Imp Jump Medium, Bery: Diskvalifikován

  349. Czech Imp Jump XS, Jack: Diskvalifikován

  350. Jumping 1 Medium, Bery: Diskvalifikován

  351. Jumping 1 XS, Jack: Diskvalifikován

  352. Jumping 2 Medium, Bery: Diskvalifikován

  353. Jumping 2 XS, Jack: Diskvalifikován

  354. Třebíč - Podzimky zkoušky, 26. 09. 2015

  355. MA1 - druhá, Bery: Diskvalifikován

  356. MA1 - první, Bery: 3/8, 48.69 s, 6.69 tr. b., 3.02 m/s

  357. MA1 - třetí, Bery: 4/8, 50.43 s, 12.43 tr. b., 3.07 m/s

  358. SA1 - druhá, Jack: 5/15, 52.72 s, 0.0 tr. b., 3.19 m/s

  359. SA1 - první, Jack: 7/15, 51.84 s, 4.84 tr. b., 2.84 m/s

  360. SA1 - třetí, Jack: 8/15, 50.97 s, 7.97 tr. b., 3.04 m/s

  361. Velké Meziříčí - Bludička cup + MR Bearded collií, 19. 09. 2015

  362. Agility M, Bery: Diskvalifikován

  363. Agility S, Jack: 3/8, 64.18 s, 16.18 tr. b., 2.84 m/s

  364. Jumping M, Bery: Diskvalifikován

  365. Jumping S, Jack: 5/8, 58.23 s, 25.23 tr. b., 2.4 m/s

  366. Zk MA1, Bery: 1/7, 42.33 s, 0.0 tr. b., 3.12 m/s

  367. Zk SA1, Jack: 3/5, 48.67 s, 5.67 tr. b., 2.71 m/s

  368. Třešť - Šiškobraní, 22. 08. 2015

  369. Agility , Jack: Diskvalifikován

  370. Agility , Bery: Diskvalifikován

  371. Jumping, Bery: 13/16, 70.66 s, 37.66 tr. b., 2.55 m/s

  372. Jumping, Jack: 17/27, 61.63 s, 18.63 tr. b., 2.92 m/s

  373. MA1, Bery: 3/5, 59.08 s, 32.08 tr. b., 2.54 m/s

  374. SA1, Jack: 2/8, 59.0 s, 32.0 tr. b., 2.54 m/s

  375. Sedlec u Mikulova - SPECIFIC Královské tlapkování 2015, 28. 06. 2015

  376. Agility M, Bery: Diskvalifikován

  377. Agility S, Jack: 7/11, 64.53 s, 19.53 tr. b., 2.74 m/s

  378. Jumping M, Bery: Diskvalifikován

  379. Jumping S, Jack: 7/11, 53.07 s, 13.07 tr. b., 2.92 m/s

  380. Sedlec u Mikulova - SPECIFIC Summer AGI cup II, 27. 06. 2015

  381. Agility M, Bery: Diskvalifikován

  382. Agility S, Jack: 11/27, 69.9 s, 17.9 tr. b., 2.58 m/s

  383. Jumping M, Bery: 11/19, 78.97 s, 45.97 tr. b., 2.51 m/s

  384. Jumping S, Jack: 8/27, 67.8 s, 19.8 tr. b., 2.92 m/s

  385. Zk, Bery: 3/7, 40.74 s, 0.0 tr. b., 3.49 m/s

  386. Zk, Jack: 6/8, 56.09 s, 22.09 tr. b., 2.53 m/s

  387. Třešť - K.A.T. cup, 06. 06. 2015 - 07. 06. 2015

  388. AGILITY, Jack: 17/26, 80.58 s, 39.58 tr. b., 2.1 m/s

  389. AGILITY, Jack: 18/26, 60.56 s, 14.56 tr. b., 2.68 m/s

  390. AGILITY, Bery: Diskvalifikován

  391. AGILITY, Bery: Diskvalifikován

  392. JUMPING, Jack: 16/26, 48.9 s, 7.9 tr. b., 2.92 m/s

  393. JUMPING, Jack: 17/26, 53.86 s, 14.86 tr. b., 2.91 m/s

  394. JUMPING, Bery: Diskvalifikován

  395. JUMPING, Bery: Diskvalifikován

  396. MA1, Bery: 6/6, 64.65 s, 9.65 tr. b., 2.86 m/s

  397. MA1, Bery: Diskvalifikován

  398. SA1, Jack: 2/8, 55.76 s, 4.76 tr. b., 2.6 m/s

  399. SA1, Jack: 4/6, 66.13 s, 16.13 tr. b., 2.8 m/s

  400. Třebíč - Calibra speciál a Moravský pohár kníračů, 30. 05. 2015

  401. AGILITY, Bery: Diskvalifikován

  402. AGILITY, Jack: Diskvalifikován

  403. JUMPING, Jack: 10/16, 41.37 s, 6.37 tr. b., 2.9 m/s

  404. JUMPING, Bery: 11/13, 42.09 s, 12.09 tr. b., 2.85 m/s

  405. MA1, Bery: 3/5, 83.1 s, 33.1 tr. b., 2.17 m/s

  406. SA1, Jack: 2/8, 78.13 s, 23.13 tr. b., 2.3 m/s

  407. Kácov - „Kácovský tuplák“ 1, 16. 05. 2015

  408. JUMPING, Jack: 10/30, 50.02 s, 0.02 tr. b., 3.1 m/s

  409. JUMPING, Bery: Diskvalifikován

  410. MA1, Bery: 3/3, 79.06 s, 27.06 tr. b., 2.15 m/s

  411. SA1, Jack: 3/8, 59.82 s, 2.82 tr. b., 2.84 m/s

  412. ŠTAFETA MEDIUM, Bery: 7/16, 100.45 s, 45.45 tr. b., 1.99 m/s

  413. ŒTAFETA SMALL, Jack: 13/28, 0.0 s, 50.0 tr. b., 0.0 m/s

  414. Hodonín - Jarní hodonínská tlapka IV + V. ročník MR českých strakatých psů, 02. 05. 2015

  415. Agility, Jack: 15/19, 67.95 s, 29.95 tr. b., 2.44 m/s

  416. Agility, Bery: Diskvalifikován

  417. Jumping, Jack: 9/19, 49.78 s, 7.78 tr. b., 3.07 m/s

  418. Jumping, Bery: Diskvalifikován

  419. Zk MA1, Bery: 4/6, 54.25 s, 17.25 tr. b., 2.32 m/s

  420. Zk SA1, Jack: 3/7, 46.77 s, 4.77 tr. b., 2.69 m/s

  421. Sedlec u Mikulova - JK ANIMALS Jarní tlapkování, 25. 04. 2015

  422. 1. Jumping, Jack: Diskvalifikován

  423. 2. Jumping, Jack: 10/18, 56.58 s, 16.58 tr. b., 2.83 m/s

  424. Třebíč - Velikonoční beránek, 06. 04. 2015

  425. AGILITY, Jack: 13/31, 79.94 s, 30.94 tr. b., 2.34 m/s

  426. JUMPING, Jack: 18/31, 64.63 s, 26.63 tr. b., 2.68 m/s

  427. SA1, Jack: 12/14, 64.33 s, 18.33 tr. b., 2.46 m/s

  428. Zátaví u Písku - II. NAGIT CUP, 06. 09. 2014 - 07. 09. 2014

  429. Agility S, Jack: 10/19, 82.26 s, 34.26 tr. b., 2.36 m/s

  430. Agility S, Jack: Diskvalifikován

  431. Jumping S, Jack: Diskvalifikován

  432. Jumping S, Jack: Diskvalifikován

  433. Zkouška SA1, Jack: 2/9, 69.52 s, 26.52 tr. b., 2.19 m/s

  434. Zkouška SA1, Jack: 4/5, 68.43 s, 33.43 tr. b., 2.05 m/s

  435. Třešť - Šiškobraní, 23. 08. 2014

  436. AGILITY, Jack: Diskvalifikován

  437. Hra, Jack: 16/18, 26.0 s, 6.0 tr. b., 3.15 m/s

  438. JUMPING, Jack: Diskvalifikován

  439. SA1, Jack: 4/8, 67.49 s, 12.49 tr. b., 2.67 m/s

  440. Třešť - Memorial papillona Ričiho, 02. 08. 2014

  441. AGILITY, Jack: 9/25, 55.51 s, 4.51 tr. b., 2.97 m/s

  442. JUMPING, Jack: 21/25, 61.09 s, 13.09 tr. b., 2.7 m/s

  443. Papillon jump, Jack: 18/26, 44.82 s, 0.0 tr. b., 3.32 m/s

  444. Jihlava - Pohár Vysočiny, 05. 07. 2014 - 06. 07. 2014

  445. AGILITY, Jack: 12/25, 79.25 s, 34.25 tr. b., 2.27 m/s

  446. AGILITY, Jack: Diskvalifikován

  447. JUMPING, Jack: 22/25, 68.28 s, 41.28 tr. b., 2.28 m/s

  448. JUMPING, Jack: Diskvalifikován

  449. SA1, Jack: 5/6, 71.35 s, 29.35 tr. b., 2.05 m/s

  450. SA1, Jack: Diskvalifikován

  451. Sedlec u Mikulova - SPECIFIC Summer AGI cup 2014, 28. 06. 2014

  452. Agility, Jack: 15/31, 79.2 s, 28.2 tr. b., 2.42 m/s

  453. Jumping, Jack: 21/30, 69.55 s, 30.55 tr. b., 2.46 m/s

  454. SA1, Jack: 6/11, 67.28 s, 17.28 tr. b., 2.68 m/s

  455. Třebíč - Calibra special + Moravský pohár kníračů III., 14. 06. 2014

  456. AGILITY, Jack: 17/25, 71.88 s, 36.88 tr. b., 2.23 m/s

  457. JUMPING, Jack: Diskvalifikován

  458. SA1, Jack: 9/11, 68.25 s, 30.25 tr. b., 2.11 m/s

  459. Třešť - K.A.T. cup, 31. 05. 2014 - 01. 06. 2014

  460. AGILITY, Jack: 12/17, 67.0 s, 25.0 tr. b., 2.42 m/s

  461. AGILITY, Jack: Diskvalifikován

  462. JUMPING, Jack: 9/18, 52.84 s, 25.84 tr. b., 2.69 m/s

  463. JUMPING, Jack: Diskvalifikován

  464. SA1, Jack: 4/5, 53.22 s, 21.22 tr. b., 2.39 m/s

  465. SA1, Jack: Diskvalifikován

  466. Hodonín - Jarní hodonínská tlapka, 03. 05. 2014

  467. Jumping, Jack: 14/23, 64.6 s, 22.6 tr. b., 2.72 m/s

  468. SA1, Jack: Diskvalifikován

  469. Třebíč - Velikonoční beránek, 21. 04. 2014

  470. AGILITY, Jack: 17/32, 77.82 s, 40.82 tr. b., 2.11 m/s

  471. JUMPING, Jack: Diskvalifikován

  472. SA1, Jack: 7/11, 58.67 s, 21.67 tr. b., 2.34 m/s

  473. Kroměříž - Agility Cup města Kroměříže 2014 a I. mistrovství ČR Pyrenejských ovčáků, 12. 04. 2014

  474. Agility Open, Jack: Diskvalifikován

  475. Agility Zkoušky, Jack: 6/10, 73.7 s, 34.7 tr. b., 2.04 m/s

  476. Jumping Open, Jack: Diskvalifikován

  477. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 3, 04. 01. 2014

  478. JUMPING 1, Jack: Diskvalifikován

  479. JUMPING 2, Jack: Diskvalifikován

  480. SA1, Jack: Diskvalifikován

  481. Třebíč - Podzimky-dvojzkoušky, 21. 09. 2013

  482. SA1-I, Jack: Diskvalifikován

  483. SA1-II, Jack: Diskvalifikován

  484. Zátaví u Písku - NAGIT CUP, 14. 09. 2013 - 15. 09. 2013

  485. Open-Agility S, Jack: Diskvalifikován

  486. Open-Jumping S, Jack: Diskvalifikován

  487. Zkouška Agility SA1, Jack: Diskvalifikován

  488. Třešť - Šiškobraní, 24. 08. 2013

  489. AGILITY, Jack: Diskvalifikován

  490. JUMPING, Jack: 14/21, 62.48 s, 28.48 tr. b., 2.38 m/s

  491. SA1, Jack: 3/7, 68.07 s, 37.07 tr. b., 2.1 m/s

  492. Hodonín - Letní hodonínská tlapka, 27. 07. 2013

  493. Agility, Jack: 25/32, 82.0 s, 31.46 tr. b., 2.1 m/s

  494. Jumping, Jack: 22/31, 71.15 s, 26.4 tr. b., 2.38 m/s

  495. SA1, Jack: 5/9, 64.59 s, 19.59 tr. b., 2.15 m/s