Lucius z Pozdeňské Vísky

  1. Plemeno: Sheltie
  2. Přezdívka: Luis
  3. Datum narození: 11. 01. 2019
  4. Pohlaví: pes
  5. Identifikace: 203098100431298
  6. Kohoutková výška: 42.5
  7. Velikost: M

Průkazy

  1. 029120 (M), Dana Kuchyňová

    Arrow_down

Měření

2022-07-05 2. měření 42.5 cm M
2022-05-29 1. měření 42.5 cm M
2000-01-01 1. měření 41.0 cm M

Výsledky

  1. Čerčany - Fofr zkoušky 19, 13. 04. 2024

  2. 1.zkouška MA3, Dana Kuchyňová: 4/5, 43.87 s, 10.0 tr. b., 4.19 m/s

  3. 2.zkouška MA3, Dana Kuchyňová: 2/5, 53.27 s, 22.27 tr. b., 3.94 m/s

  4. Třebíč - Dvojzkoušky + A0 + Complex dog CUP 1/5, 07. 04. 2024

  5. 1. Zkouška MA3, Dana Kuchyňová: 1/4, 45.33 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  6. 2. Zkouška MA3, Dana Kuchyňová: 1/4, 46.8 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  7. Třebíč - RokiJ Double 01, 31. 03. 2024

  8. Zkouška A3 - II M, Dana Kuchyňová: 3/5, 50.49 s, 10.0 tr. b., 4.24 m/s

  9. Zkouška A3 - I M, Dana Kuchyňová: 3/5, 51.21 s, 10.0 tr. b., 4.3 m/s

  10. Čerčany - Mistr krátkých tratí" - 4.ročník, 09. 03. 2024

  11. Agility 1 - Medium, Dana Kuchyňová: 16/23, 30.93 s, 15.0 tr. b., 3.91 m/s

  12. Agility 2 - Medium, Dana Kuchyňová: 14/21, 34.84 s, 12.84 tr. b., 3.56 m/s

  13. Jumping 1 - Medium, Dana Kuchyňová: 10/23, 23.55 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  14. Jumping 2 - Medium, Dana Kuchyňová: 11/23, 24.66 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  15. Čerčany - Zimní pohár 4 "Czech Imp" - 11.ročník, 17. 02. 2024

  16. Czech Imp Jump Medium, Dana Kuchyňová: 14/26, 23.74 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  17. Jumping 1 - Medium, Dana Kuchyňová: 13/26, 41.1 s, 2.1 tr. b., 4.06 m/s

  18. Jumping 2 - Medium, Dana Kuchyňová: 18/26, 50.83 s, 18.83 tr. b., 3.64 m/s

  19. Čerčany - Zimní pohár 3 "Czech Imp" - 11.ročník, 06. 01. 2024

  20. Czech Imp Jump Medium, Dana Kuchyňová: 16/30, 29.38 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  21. Jumping 1 - Medium, Dana Kuchyňová: Diskvalifikován

  22. Jumping 2 - Medium, Dana Kuchyňová: Diskvalifikován

  23. Čerčany - Zimní pohár 2 "Czech Imp" - 11.ročník, 16. 12. 2023

  24. Czech Imp Jump Medium, Dana Kuchyňová: 7/27, 22.81 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  25. Jumping 1 - Medium, Dana Kuchyňová: 12/27, 38.4 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  26. Jumping 2 - Medium, Dana Kuchyňová: 20/26, 46.37 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  27. Ratenice - 3x zkoušky, 10. 12. 2023

  28. 1. zkouška A3 M, Dana Kuchyňová: 9/10, 44.19 s, 15.0 tr. b., 4.07 m/s

  29. 2. zkouška A3 M, Dana Kuchyňová: Diskvalifikován

  30. 3. zkouška A3 M, Dana Kuchyňová: 5/10, 42.94 s, 10.0 tr. b., 4.08 m/s

  31. Čerčany - Zimní pohár 1 "Czech Imp" - 11.ročník, 18. 11. 2023

  32. Czech Imp Jump Medium, Dana Kuchyňová: 17/27, 26.22 s, 0.22 tr. b., 4.5 m/s

  33. Jumping 1 - Medium, Dana Kuchyňová: Diskvalifikován

  34. Jumping 2 - Medium, Dana Kuchyňová: 17/27, 51.1 s, 14.1 tr. b., 3.7 m/s

  35. Třebíč - Hon na myšky - Jumpingy + A0, 15. 10. 2023

  36. Jumping III M, Dana Kuchyňová: 6/8, 35.78 s, 5.0 tr. b., 5.09 m/s

  37. Jumping II M, Dana Kuchyňová: 2/8, 34.55 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  38. Jumping I M, Dana Kuchyňová: Diskvalifikován

  39. Ratenice - Sváteční dvojzkoušky, 28. 09. 2023

  40. ZkA. II. MA3, Dana Kuchyňová: Diskvalifikován

  41. ZkA. II. MA3, Dana Kuchyňová: Diskvalifikován

  42. ZkA. I. MA3, Dana Kuchyňová: Diskvalifikován

  43. ZkA. I. MA3, Dana Kuchyňová: Diskvalifikován

  44. Třebíč - Roki dvojzkoušky I, 23. 09. 2023

  45. 1. Zkouška MA3, Dana Kuchyňová: 1/2, 48.98 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  46. 2. Zkouška MA3, Dana Kuchyňová: Diskvalifikován

  47. Tis u Havlíčkova Brodu - AgiRevoluce v Tisu, 16. 09. 2023

  48. Agility Open M, Dana Kuchyňová: 2/20, 55.04 s, 8.04 tr. b., 4.0 m/s

  49. Jumping Open M, Dana Kuchyňová: 5/20, 30.06 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  50. Zkouška MA3, Dana Kuchyňová: Diskvalifikován

  51. Hrádek u Pardubic - 5. Zkoušky, 02. 09. 2023

  52. Zkouška MA3 I., Dana Kuchyňová: Diskvalifikován

  53. Zkouška MA3 II., Dana Kuchyňová: Diskvalifikován

  54. Třešť - Ztřeštěnec - jumpingy, 19. 08. 2023

  55. Jumping 1 M, Dana Kuchyňová: Diskvalifikován

  56. Jumping 2 M, Dana Kuchyňová: 3/10, 40.82 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  57. Jumping 3 M, Dana Kuchyňová: 2/9, 37.2 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  58. Lednice - Nejdek - Nejdecký Trojskok II. s JK Animals, 12. 08. 2023

  59. Zkouška I. A3 M, Dana Kuchyňová: 5/8, 58.58 s, 25.58 tr. b., 3.7 m/s

  60. Zkouška II. A3 M, Dana Kuchyňová: Diskvalifikován

  61. Zkouška III. A3 M, Dana Kuchyňová: 4/8, 59.38 s, 24.38 tr. b., 3.47 m/s

  62. Třebíč - Polštářkobraní + A0, 22. 07. 2023

  63. Agility M, Dana Kuchyňová: 7/12, 43.47 s, 5.0 tr. b., 4.0 m/s

  64. Jumping M, Dana Kuchyňová: 9/12, 39.66 s, 10.0 tr. b., 4.29 m/s

  65. Zkouška M A3, Dana Kuchyňová: 5/7, 42.55 s, 10.0 tr. b., 4.11 m/s

  66. Mladeč - Nové Zámky - VII. Agility Cup Nové Zámky + J0, 01. 07. 2023

  67. Agility M, Dana Kuchyňová: 8/18, 48.06 s, 15.0 tr. b., 4.45 m/s

  68. Jumping III. M, Dana Kuchyňová: 8/18, 46.33 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  69. Jumping II. M, Dana Kuchyňová: 8/18, 28.66 s, 5.0 tr. b., 5.13 m/s

  70. Ratenice - Letní párty 2023, 24. 06. 2023 - 25. 06. 2023

  71. Agility OPEN M, Dana Kuchyňová: 6/12, 50.94 s, 10.0 tr. b., 4.32 m/s

  72. JUMPING OPEN M, Dana Kuchyňová: Diskvalifikován

  73. ZkA. MA3, Dana Kuchyňová: 6/10, 48.21 s, 10.0 tr. b., 4.19 m/s

  74. Čerčany - Fofr zkoušky 16, 10. 06. 2023

  75. 1.zkouška MA3, Dana Kuchyňová: 4/8, 43.16 s, 10.0 tr. b., 4.47 m/s

  76. 2.zkouška MA3, Dana Kuchyňová: 5/8, 44.8 s, 10.0 tr. b., 4.24 m/s

  77. Třešť - K.A.T. Cup 2023, 27. 05. 2023 - 28. 05. 2023

  78. Agility NE M, Dana Kuchyňová: 4/5, 48.13 s, 10.0 tr. b., 4.4 m/s

  79. Agility SO M, Dana Kuchyňová: Diskvalifikován

  80. Jumping NE M, Dana Kuchyňová: 2/5, 49.27 s, 5.0 tr. b., 4.47 m/s

  81. Jumping SO M, Dana Kuchyňová: 1/5, 44.35 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  82. Zkouška NE MA3, Dana Kuchyňová: 2/2, 51.0 s, 15.0 tr. b., 4.22 m/s

  83. Zkouška SO MA3, Dana Kuchyňová: 2/2, 52.05 s, 10.0 tr. b., 4.23 m/s

  84. Hrádek u Pardubic - 4. Zkoušky, 13. 05. 2023

  85. II. Zkouška MA3, Dana Kuchyňová: Diskvalifikován

  86. I. Zkouška MA3, Dana Kuchyňová: 3/8, 49.47 s, 18.47 tr. b., 3.72 m/s

  87. Třešť - Ztřeštěnky - trojzkoušky, 06. 05. 2023

  88. 1. zkouška MA3, Dana Kuchyňová: 2/8, 46.94 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  89. 2. zkouška MA3, Dana Kuchyňová: Diskvalifikován

  90. Třebíč - Dubnové dvojzkoušky + A0, 23. 04. 2023

  91. 1. zkouška A3 M, Dana Kuchyňová: 3/7, 55.42 s, 20.42 tr. b., 3.63 m/s

  92. 2. zkouška A3 M, Dana Kuchyňová: 4/7, 54.54 s, 21.54 tr. b., 3.54 m/s

  93. Čerčany - Fofr zkoušky 14, 15. 04. 2023

  94. 1.zkouška MA3, Dana Kuchyňová: 9/13, 46.49 s, 10.0 tr. b., 4.47 m/s

  95. 2.zkouška MA3, Dana Kuchyňová: Diskvalifikován

  96. Třebíč - Mini velikonoční dvojzkoušky, 09. 04. 2023

  97. Zkouška 1 MA3, Dana Kuchyňová: Diskvalifikován

  98. Zkouška 2 MA3, Dana Kuchyňová: 4/8, 56.58 s, 16.58 tr. b., 3.89 m/s

  99. Ratenice - Aprílové dvojzkoušky I., 01. 04. 2023

  100. ZkA. II. MA3, Dana Kuchyňová: Diskvalifikován

  101. ZkA. I. MA3, Dana Kuchyňová: Diskvalifikován

  102. Čerčany - "Mistr krátkých tratí" - "Speciál" - 3.ročník, 11. 03. 2023

  103. Agility 1 - Medium, Dana Kuchyňová: Diskvalifikován

  104. Agility 2 - Medium, Dana Kuchyňová: 13/20, 32.88 s, 6.88 tr. b., 3.59 m/s

  105. Jumping 1 - Medium, Dana Kuchyňová: 12/21, 28.64 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s

  106. Jumping 2 - Medium, Dana Kuchyňová: 8/21, 27.92 s, 0.0 tr. b., 4.08 m/s

  107. Čerčany - Zimní pohár 4 "Czech Imp" - 10.ročník, 04. 02. 2023

  108. Czech Imp Jump Medium, Dana Kuchyňová: 13/25, 26.49 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  109. Jumping 1 - Medium, Dana Kuchyňová: 14/25, 49.57 s, 14.57 tr. b., 3.71 m/s

  110. Jumping 2 - Medium, Dana Kuchyňová: 11/25, 48.95 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  111. Ratenice - Lednové dvojzkoušky "23", 29. 01. 2023

  112. ZkA. II. MA3, Dana Kuchyňová: 2/11, 57.21 s, 11.21 tr. b., 3.36 m/s

  113. ZkA. I. MA3, Dana Kuchyňová: 5/11, 53.84 s, 11.84 tr. b., 3.62 m/s

  114. Čerčany - Zimní pohár 3 "Czech Imp" - 10.ročník, 07. 01. 2023

  115. Czech Imp Jump Medium, Dana Kuchyňová: Diskvalifikován

  116. Jumping 1 - Medium, Dana Kuchyňová: Diskvalifikován

  117. Jumping 2 - Medium, Dana Kuchyňová: 15/30, 43.55 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  118. Čerčany - Zimní pohár 2 "Czech Imp" - 10.ročník, 10. 12. 2022

  119. Czech Imp Jump Medium, Dana Kuchyňová: 18/27, 26.98 s, 2.98 tr. b., 4.48 m/s

  120. Jumping 1 - Medium, Dana Kuchyňová: Diskvalifikován

  121. Jumping 2 - Medium, Dana Kuchyňová: 13/27, 38.48 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  122. Brno - Agility Collie & Sheltie Cup, 19. 11. 2022

  123. Agility I Sheltie, Dana Kuchyňová: 12/36, 46.45 s, 20.0 tr. b., 4.43 m/s

  124. Jumping II Sheltie, Dana Kuchyňová: 8/36, 31.57 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  125. Jumping I Sheltie, Dana Kuchyňová: 22/36, 44.88 s, 5.88 tr. b., 4.03 m/s

  126. Čerčany - Zimní pohár 1 "Czech Imp" - 10.ročník, 05. 11. 2022

  127. Czech Imp Jump Medium, Dana Kuchyňová: 14/27, 26.15 s, 0.15 tr. b., 4.55 m/s

  128. Jumping 1 - Medium, Dana Kuchyňová: Diskvalifikován

  129. Jumping 2 - Medium, Dana Kuchyňová: Diskvalifikován

  130. Čerčany - Fofr zkoušky 13, 15. 10. 2022

  131. 1.zkouška MA2, Dana Kuchyňová: 3/6, 41.13 s, 10.0 tr. b., 4.33 m/s

  132. 2.zkouška MA2, Dana Kuchyňová: 3/6, 50.48 s, 10.48 tr. b., 3.43 m/s

  133. Tis u Havlíčkova Brodu - Říjnová AgiRevoluce, 01. 10. 2022

  134. Agility Open M, Dana Kuchyňová: Diskvalifikován

  135. Jumping Open M, Dana Kuchyňová: Diskvalifikován

  136. Zkouška MA2, Dana Kuchyňová: 5/6, 60.18 s, 15.18 tr. b., 3.37 m/s

  137. Šlapanice - Šlapanický vlk 2022, 28. 09. 2022

  138. Agility M, Dana Kuchyňová: Diskvalifikován

  139. Jumping M, Dana Kuchyňová: 4/28, 39.81 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  140. Zkouška MA2, Dana Kuchyňová: 3/4, 52.84 s, 10.0 tr. b., 3.82 m/s

  141. Třebíč - MČR bearded collií v agility open, 25. 09. 2022

  142. Agility open M, Dana Kuchyňová: Diskvalifikován

  143. Jumping open M, Dana Kuchyňová: Diskvalifikován

  144. Hrádek u Pardubic - DvojZkoušky A1, A2, A3 pro všechny kategorie XS, S, M, ML, L, 24. 09. 2022

  145. II. Zkouška MA2, Dana Kuchyňová: 1/7, 53.2 s, 0.0 tr. b., 3.95 m/s

  146. I. Zkouška MA2, Dana Kuchyňová: 1/7, 57.22 s, 6.22 tr. b., 3.84 m/s

  147. Čerčany - Fofr zkoušky 12, 17. 09. 2022

  148. 1.zkouška MA2, Dana Kuchyňová: Diskvalifikován

  149. 2.zkouška MA2, Dana Kuchyňová: 5/10, 44.32 s, 5.0 tr. b., 4.17 m/s

  150. Třebíč - MINI a PARA dvojzkoušky, 26. 08. 2022

  151. MA2 - zkouška I, Dana Kuchyňová: Diskvalifikován

  152. MA2 - zkouška II, Dana Kuchyňová: 1/3, 54.85 s, 0.0 tr. b., 3.83 m/s

  153. Třešť - Ztřeštěnec 2022, 20. 08. 2022

  154. Jumping 1 M, Dana Kuchyňová: Diskvalifikován

  155. Jumping 2 M, Dana Kuchyňová: 6/9, 48.43 s, 13.43 tr. b., 3.82 m/s

  156. Jumping 3 M, Dana Kuchyňová: Diskvalifikován

  157. Třešť - Sváteční zkoušky, 05. 07. 2022

  158. 1. zkouška MA2, Dana Kuchyňová: 1/2, 44.68 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  159. 2. zkouška MA2, Dana Kuchyňová: 1/2, 46.39 s, 5.0 tr. b., 4.18 m/s

  160. Třebíč - MINI a PARA dvojzkoušky, 01. 07. 2022

  161. Zkouška II. - MA2, Dana Kuchyňová: 3/4, 56.74 s, 10.0 tr. b., 3.52 m/s

  162. Zkouška I. -MA2, Dana Kuchyňová: 3/4, 48.87 s, 5.0 tr. b., 3.89 m/s

  163. Čerčany - Fofr zkoušky 11, 11. 06. 2022

  164. 1.zkouška MA2, Dana Kuchyňová: Diskvalifikován

  165. 2.zkouška MA2, Dana Kuchyňová: 7/9, 42.69 s, 15.0 tr. b., 3.96 m/s

  166. Třebíč - MINI a PARA dvojzkoušky, 03. 06. 2022

  167. Zkouška II. - MA2, Dana Kuchyňová: Diskvalifikován

  168. Zkouška I. -MA2, Dana Kuchyňová: 3/6, 48.4 s, 5.0 tr. b., 4.11 m/s

  169. Třešť - K.A.T. Cup 2022, 28. 05. 2022 - 29. 05. 2022

  170. Agility M neděle, Dana Kuchyňová: Diskvalifikován

  171. Agility M sobota, Dana Kuchyňová: 6/13, 56.49 s, 23.49 tr. b., 3.75 m/s

  172. Jumping M neděle, Dana Kuchyňová: 3/10, 38.04 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  173. Jumping M sobota, Dana Kuchyňová: 2/13, 36.69 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  174. Zkouška MA2 neděle, Dana Kuchyňová: 1/5, 45.17 s, 5.0 tr. b., 4.03 m/s

  175. Zkouška MA2 sobota, Dana Kuchyňová: 1/6, 51.05 s, 8.55 tr. b., 3.53 m/s

  176. Sezemice - Jarní sezemické dvojzkoušky, 14. 05. 2022

  177. Zkouška II MA2, Dana Kuchyňová: 1/7, 51.06 s, 5.06 tr. b., 3.64 m/s

  178. Zkouška I MA2, Dana Kuchyňová: 3/7, 50.06 s, 5.0 tr. b., 4.14 m/s

  179. Čerčany - Fofr zkoušky 10, 07. 05. 2022

  180. 1.zkouška MA2, Dana Kuchyňová: 3/5, 54.55 s, 5.0 tr. b., 4.03 m/s

  181. 2.zkouška MA2, Dana Kuchyňová: 2/5, 50.86 s, 5.0 tr. b., 4.05 m/s

  182. Tis u Havlíčkova Brodu - Jarní AgiFestival - Dvojzkoušky, 01. 05. 2022

  183. Zkouška MA2, Dana Kuchyňová: 1/4, 53.69 s, 10.0 tr. b., 4.06 m/s

  184. 2.Zkouška MA2, Dana Kuchyňová: 1/4, 52.38 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  185. Čerčany - Fofr zkoušky 9, 16. 04. 2022

  186. 1.zkouška MA2, Dana Kuchyňová: 1/7, 46.52 s, 0.52 tr. b., 3.96 m/s

  187. 2.zkouška MA2, Dana Kuchyňová: 1/7, 50.17 s, 0.0 tr. b., 3.89 m/s

  188. Ratenice - Dubnové Canviťácké dvojzkoušky, 03. 04. 2022

  189. ZkA. II. MA2, Dana Kuchyňová: Diskvalifikován

  190. ZkA. I. MA2, Dana Kuchyňová: Diskvalifikován

  191. Brno - BENEFIČNÍ DVOJZKOUŠKY AGILITY, 06. 03. 2022

  192. 1. Zkouška MA2, Dana Kuchyňová: 3/5, 57.89 s, 9.89 tr. b., 3.28 m/s

  193. 2. Zkouška MA2, Dana Kuchyňová: 2/5, 57.84 s, 0.0 tr. b., 3.8 m/s

  194. Čerčany - "Mistr krátkých tratí" - 2.ročník, 19. 02. 2022

  195. Agility 1 - Medium, Dana Kuchyňová: 26/36, 30.36 s, 10.0 tr. b., 4.41 m/s

  196. Agility 2 - Medium, Dana Kuchyňová: Diskvalifikován

  197. Jumping 1 - Medium, Dana Kuchyňová: Diskvalifikován

  198. Jumping 2 - Medium, Dana Kuchyňová: 10/26, 25.53 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  199. Ratenice - Lednové Ratenické dvojzkoušky, 23. 01. 2022

  200. 1. Zkouška MA2, Dana Kuchyňová: 2/3, 45.18 s, 10.0 tr. b., 3.85 m/s

  201. 2. Zkouška MA2, Dana Kuchyňová: Diskvalifikován

  202. Čerčany - Zimní pohár 3 "Czech Imp" - 9.ročník, 02. 01. 2022

  203. Czech Imp Jump Medium, Dana Kuchyňová: 20/28, 31.76 s, 11.76 tr. b., 3.9 m/s

  204. Jumping 1 - Medium, Dana Kuchyňová: 14/28, 45.88 s, 7.88 tr. b., 4.25 m/s

  205. Jumping 2 - Medium, Dana Kuchyňová: 11/28, 40.68 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  206. Čerčany - Fofr zkoušky 8, 18. 12. 2021

  207. 1.zkouška MA2, Dana Kuchyňová: Diskvalifikován

  208. 2.zkouška MA2, Dana Kuchyňová: 4/8, 43.1 s, 10.0 tr. b., 4.5 m/s

  209. Ratenice - Mikulášské dvojzkoušky, 05. 12. 2021

  210. 1. Zkouška MA2, Dana Kuchyňová: 3/4, 44.06 s, 10.06 tr. b., 3.81 m/s

  211. 2. Zkouška MA2, Dana Kuchyňová: 3/4, 41.1 s, 5.0 tr. b., 4.01 m/s

  212. Čerčany - Zimní pohár 2 "Czech Imp" - 9.ročník, 04. 12. 2021

  213. Czech Imp Jump Medium, Dana Kuchyňová: 16/28, 31.97 s, 8.97 tr. b., 3.97 m/s

  214. Jumping 1 - Medium, Dana Kuchyňová: Diskvalifikován

  215. Jumping 2 - Medium, Dana Kuchyňová: 14/29, 45.06 s, 2.06 tr. b., 4.26 m/s

  216. Brno - Agility Collie & Sheltie Cup, 20. 11. 2021

  217. Agility - Sheltie, Dana Kuchyňová: 12/30, 53.45 s, 10.0 tr. b., 3.85 m/s

  218. Jumping II - Sheltie, Dana Kuchyňová: Diskvalifikován

  219. Jumping I - Sheltie, Dana Kuchyňová: 12/30, 31.89 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  220. Čerčany - Zimní pohár 1 "Czech Imp" - 9.ročník, 06. 11. 2021

  221. Czech Imp Jump Medium, Dana Kuchyňová: 12/24, 25.04 s, 0.04 tr. b., 5.15 m/s

  222. Jumping 1 - Medium, Dana Kuchyňová: 7/26, 49.25 s, 8.25 tr. b., 4.28 m/s

  223. Jumping 2 - Medium, Dana Kuchyňová: 11/26, 40.28 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  224. Hrádek u Pardubic - Zkoušky, 16. 10. 2021

  225. Zkouška II. MA2, Dana Kuchyňová: 2/6, 47.02 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  226. Zkouška I.MA2, Dana Kuchyňová: Diskvalifikován

  227. Kutná Hora - O kutnohorský groš – podzimní edice + MČR KKCHŠ, 09. 10. 2021

  228. Agility Open M, Dana Kuchyňová: 6/14, 51.41 s, 15.0 tr. b., 4.01 m/s

  229. Jumping Open M, Dana Kuchyňová: Diskvalifikován

  230. Zkouška MA2, Dana Kuchyňová: 3/5, 44.25 s, 15.0 tr. b., 4.2 m/s

  231. Tis u Havlíčkova Brodu - Říjnová AgiRevoluce, 02. 10. 2021

  232. Agility Open M, Dana Kuchyňová: Diskvalifikován

  233. Jumping Open M, Dana Kuchyňová: 7/15, 52.5 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  234. Zkouška MA2, Dana Kuchyňová: Diskvalifikován

  235. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 18. ročník a Speciál BŠO v agility 14. ročník, 25. 09. 2021

  236. Agility M, Dana Kuchyňová: 9/18, 44.59 s, 5.0 tr. b., 3.99 m/s

  237. Jumping M, Dana Kuchyňová: 8/18, 35.55 s, 5.0 tr. b., 4.11 m/s

  238. Zkouška MA2, Dana Kuchyňová: 3/5, 48.62 s, 5.0 tr. b., 3.87 m/s

  239. Třebíč - Vláďův memoriál, 18. 09. 2021

  240. III. Zkouška MA2, Dana Kuchyňová: 1/5, 46.9 s, 10.9 tr. b., 3.9 m/s

  241. II. Zkouška MA2, Dana Kuchyňová: 2/5, 48.44 s, 5.0 tr. b., 3.92 m/s

  242. I. Zkouška MA2, Dana Kuchyňová: Diskvalifikován

  243. Pardubice - Svítkov - III. Perníčkové dvojzkoušky, 11. 09. 2021

  244. 1. zkouška, Dana Kuchyňová: 2/6, 56.65 s, 13.65 tr. b., 3.71 m/s

  245. 2. zkouška, Dana Kuchyňová: Diskvalifikován

  246. Jihlava - Ježkovy voči, 04. 09. 2021

  247. Agility M, Dana Kuchyňová: Diskvalifikován

  248. Jumping M, Dana Kuchyňová: Diskvalifikován

  249. Zkouška M A2, Dana Kuchyňová: 1/6, 50.22 s, 8.22 tr. b., 3.58 m/s

  250. Ratenice - Srpnové CANVIŤácké dvojzkoušky, 29. 08. 2021

  251. 1. Zkouška MA2, Dana Kuchyňová: 3/6, 45.89 s, 13.89 tr. b., 3.4 m/s

  252. 2. Zkouška MA2, Dana Kuchyňová: 4/6, 45.95 s, 16.95 tr. b., 3.61 m/s

  253. Třešť - Šiškobraní, 21. 08. 2021

  254. Agility M, Dana Kuchyňová: Diskvalifikován

  255. Jumping M , Dana Kuchyňová: 5/21, 38.33 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  256. Zkouška MA1, Dana Kuchyňová: 2/7, 34.7 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  257. Třešť - Ztřeštěnec, 07. 08. 2021

  258. Jumping II M, Dana Kuchyňová: 3/16, 41.13 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  259. Jumping I M, Dana Kuchyňová: 5/16, 45.23 s, 5.0 tr. b., 4.18 m/s

  260. Jumping spec. M, Dana Kuchyňová: 5/16, 33.71 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  261. Sedlec u Mikulova - Calibra CZECH cup 2021 s Cibulkou, 24. 07. 2021

  262. 1. Agility - M - Zletilí, Dana Kuchyňová: Diskvalifikován

  263. 2. Agility - M - Zletilí, Dana Kuchyňová: 6/17, 52.78 s, 3.78 tr. b., 3.94 m/s

  264. 3. Jumping - M - Zletilí, Dana Kuchyňová: Diskvalifikován

  265. Třešť - Ztřeštěnky, 10. 07. 2021

  266. Druhá zkouška MA1, Dana Kuchyňová: 3/10, 34.5 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  267. První zkouška MA1, Dana Kuchyňová: 3/10, 42.16 s, 10.0 tr. b., 4.32 m/s

  268. Třetí zkouška MA1, Dana Kuchyňová: Diskvalifikován

  269. Šlapanice - Šlapanický vlk 2021, 26. 06. 2021

  270. Agility M, Dana Kuchyňová: Diskvalifikován

  271. Jumping M, Dana Kuchyňová: Diskvalifikován

  272. Zkouška MA1, Dana Kuchyňová: 1/4, 43.09 s, 5.0 tr. b., 3.69 m/s

  273. Třešť - Fitmin K.A.T. Cup, 05. 06. 2021 - 06. 06. 2021

  274. 1.zkouška MA1 NE, Dana Kuchyňová: 3/5, 42.0 s, 10.0 tr. b., 3.79 m/s

  275. 1. zkouška MA1 SO, Dana Kuchyňová: 2/3, 41.59 s, 6.59 tr. b., 3.58 m/s

  276. 2. zkouška MA1 NE, Dana Kuchyňová: 3/5, 39.01 s, 5.0 tr. b., 3.97 m/s

  277. 2. zkouška MA1 SO, Dana Kuchyňová: Diskvalifikován

  278. 3. zkouška MA1 SO, Dana Kuchyňová: 1/3, 47.66 s, 10.0 tr. b., 3.59 m/s

  279. Kutná Hora - Profizoo dvojzkoušky, 10. 10. 2020

  280. Zkouška 1, Dana Kuchyňová: 2/5, 49.96 s, 10.0 tr. b., 3.1 m/s

  281. Zkouška 2, Dana Kuchyňová: 1/5, 40.59 s, 0.0 tr. b., 3.94 m/s

  282. Třebíč - Podzimní trojzkoušky, 26. 09. 2020

  283. 1. Zkouška MA1, Dana Kuchyňová: Diskvalifikován

  284. 2. Zkouška MA1, Dana Kuchyňová: 2/5, 43.69 s, 14.19 tr. b., 3.18 m/s

  285. 3. Zkouška MA1, Dana Kuchyňová: 2/5, 50.84 s, 12.84 tr. b., 3.19 m/s

  286. Jihlava - Ježkovy voči, 12. 09. 2020

  287. Agility medium, Dana Kuchyňová: Diskvalifikován

  288. Jumping medium, Dana Kuchyňová: 5/12, 52.25 s, 24.25 tr. b., 3.29 m/s

  289. Zkouška MA1, Dana Kuchyňová: Diskvalifikován

  290. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 17.ročník a Speciál BŠO v agility 13.ročník Sezemice, 05. 09. 2020

  291. Agility M, Dana Kuchyňová: Diskvalifikován

  292. Jumping M, Dana Kuchyňová: 7/12, 42.48 s, 5.0 tr. b., 4.05 m/s

  293. Zkouška MA1, Dana Kuchyňová: 4/4, 65.59 s, 23.59 tr. b., 2.65 m/s

  294. Třešť - Šiškobraní, 29. 08. 2020

  295. Agility M, Dana Kuchyňová: 9/15, 60.0 s, 13.0 tr. b., 3.33 m/s

  296. Jumping M, Dana Kuchyňová: Diskvalifikován

  297. Zkouška MA1, Dana Kuchyňová: 1/3, 41.56 s, 0.0 tr. b., 3.61 m/s

  298. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 26. 07. 2020

  299. dr.A1, Dana Kuchyňová: Diskvalifikován

  300. pr.A1, Dana Kuchyňová: Diskvalifikován

  301. Třešť - Ztřeštěnky, 18. 07. 2020

  302. Druhá MA1, Dana Kuchyňová: Diskvalifikován

  303. První MA1 , Dana Kuchyňová: 3/3, 50.7 s, 10.7 tr. b., 3.04 m/s

  304. Třetí MA1, Dana Kuchyňová: Diskvalifikován