Cz En

075217

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Karel Kurc

    Člen KA

Pes

  1. Cool Rallye Te Salutant, Australská kelpie

Výsledky

  1. Čerčany - Fofr zkoušky 12, 17. 09. 2022

  2. 1.zkouška MLA3: 2/4, 38.9 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  3. 2.zkouška MLA3: 2/4, 40.96 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  4. Mohelnice - Mistrovství České republiky, 03. 09. 2022 - 04. 09. 2022

  5. Agility: 32/58, 40.71 s, 10.0 tr. b., 5.4 m/s

  6. Agility Družstva - výsledky jako jednotlivci: 1/58, 33.78 s, 0.0 tr. b., 5.86 m/s

  7. Jumping: 14/58, 40.41 s, 5.0 tr. b., 5.44 m/s

  8. Jumping Družstva - výsledky jako jednotlivci: Diskvalifikován

  9. Kladno - Letní zkoušky + A0, 27. 08. 2022

  10. 1. Zkouška MLA3: 2/4, 40.83 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  11. 2. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  12. Třešť - Ztřeštěnec 2022, 20. 08. 2022

  13. Jumping 1 ML: Diskvalifikován

  14. Jumping 2 ML: Diskvalifikován

  15. Jumping 3 ML: 1/6, 39.65 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  16. Čerčany - Pytloun & Juta CUP, 24. 06. 2022 - 25. 06. 2022

  17. I. agility M: Diskvalifikován

  18. II. agility M: 3/7, 35.6 s, 5.0 tr. b., 5.96 m/s

  19. JUMPING M: 1/7, 30.12 s, 0.0 tr. b., 6.51 m/s

  20. Čechy - Liberec - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 18. 06. 2022 - 19. 06. 2022

  21. Agility 1 M: 13/64, 40.53 s, 5.0 tr. b., 5.35 m/s

  22. Agility 2 M: Diskvalifikován

  23. Jumping 1 M: 1/64, 32.76 s, 0.0 tr. b., 6.11 m/s

  24. Jumping 2 M: 1/62, 32.6 s, 0.0 tr. b., 5.86 m/s

  25. Trutnov - 2. Kvalifikační závod na AWC, EO, IMCA, 04. 06. 2022 - 05. 06. 2022

  26. QA4 Agility: 3/44, 40.01 s, 0.0 tr. b., 5.5 m/s

  27. QA6 Agility: Diskvalifikován

  28. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  29. QJ5 Jumping: 3/44, 35.97 s, 0.0 tr. b., 5.98 m/s

  30. QJ6 Jumping: Diskvalifikován

  31. Třešť - K.A.T. Cup 2022, 28. 05. 2022 - 29. 05. 2022

  32. Agility M neděle: 1/10, 36.32 s, 0.0 tr. b., 5.51 m/s

  33. Agility M sobota: 1/13, 35.58 s, 0.0 tr. b., 5.96 m/s

  34. Jumping M neděle: 1/10, 33.04 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  35. Jumping M sobota: Diskvalifikován

  36. Zkouška MA3 neděle: Diskvalifikován

  37. Zkouška MA3 sobota: 1/5, 35.3 s, 5.0 tr. b., 5.67 m/s

  38. Čerčany - Fofr zkoušky 10, 07. 05. 2022

  39. 1.zkouška MA3: Diskvalifikován

  40. 2.zkouška MA3: 1/2, 40.81 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  41. Roudnice nad Labem - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, 23. 04. 2022 - 24. 04. 2022

  42. QA1 Agility: 1/64, 40.98 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  43. QA2 Agility: 2/64, 38.39 s, 0.0 tr. b., 5.52 m/s

  44. QA3 Agility: 8/61, 38.66 s, 5.0 tr. b., 5.69 m/s

  45. QJ1 Jumping: 3/64, 37.54 s, 0.0 tr. b., 5.81 m/s

  46. QJ2 Jumping: Diskvalifikován

  47. QJ3 Jumping: 2/48, 31.21 s, 0.0 tr. b., 5.7 m/s

  48. Čerčany - Fofr zkoušky 9, 16. 04. 2022

  49. 1.zkouška MA3: 3/6, 40.47 s, 5.0 tr. b., 5.34 m/s

  50. 2.zkouška MA3: Diskvalifikován

  51. Praha - Hostivař - Dvojzkoušky Toulcův Dvůr + J0, 09. 04. 2022

  52. 1. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  53. 2. Zkouška MA3: 2/9, 35.14 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  54. Čerčany - Trojzkoušky, 02. 04. 2022 - 03. 04. 2022

  55. 1.Zk. MA3 neděle: 2/5, 39.32 s, 5.0 tr. b., 5.6 m/s

  56. 2.Zk. MA3 neděle: 4/6, 43.38 s, 10.0 tr. b., 5.07 m/s

  57. 3.Zk. MA3 neděle: 2/6, 38.0 s, 0.0 tr. b., 5.79 m/s

  58. Studenec - Březnové zkoušky a jumpingy, 18. 03. 2022 - 20. 03. 2022

  59. 1. zkouška A3 M: Diskvalifikován

  60. 2. zkouška A3 M: Diskvalifikován

  61. Brno - BENEFIČNÍ DVOJZKOUŠKY AGILITY, 06. 03. 2022

  62. 1. Zkouška MA3: 2/10, 46.82 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  63. 2. Zkouška MA3: 1/10, 42.66 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  64. Čerčany - "Mistr krátkých tratí" - 2.ročník, 19. 02. 2022

  65. Agility 1 - Medium: 4/36, 23.48 s, 0.0 tr. b., 5.71 m/s

  66. Agility 2 - Medium: 4/36, 23.69 s, 0.0 tr. b., 5.66 m/s

  67. Jumping 1 - Medium: 3/32, 22.87 s, 0.0 tr. b., 5.68 m/s

  68. Jumping 2 - Medium: 9/26, 23.12 s, 0.0 tr. b., 5.62 m/s

  69. Čerčany - Zimní pohár 4 "Czech Imp" - 9.ročník, 05. 02. 2022

  70. Czech Imp Jump Medium: 1/18, 20.46 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  71. Jumping 1 - Medium: Diskvalifikován

  72. Jumping 2 - Medium: Diskvalifikován

  73. Brno - Zimní Brno 1, 29. 01. 2022

  74. Agility MA: 2/27, 37.29 s, 0.0 tr. b., 5.58 m/s

  75. Jumping MA: Diskvalifikován

  76. Zkouška MA3: 6/18, 41.53 s, 5.0 tr. b., 5.2 m/s

  77. Čerčany - Kvalifikační závod na WAO, 21. 01. 2022 - 23. 01. 2022

  78. Agility I 400: 4/15, 37.89 s, 5.0 tr. b., 6.12 m/s

  79. Agility II 400: 5/16, 45.87 s, 10.0 tr. b., 4.86 m/s

  80. Agility III 400: Diskvalifikován

  81. Jumping I 400: 2/16, 35.44 s, 0.0 tr. b., 6.18 m/s

  82. Jumping II 400: 1/16, 35.92 s, 0.0 tr. b., 5.99 m/s

  83. Jumping III 400: Diskvalifikován

  84. Čerčany - Zimní pohár 3 "Czech Imp" - 9.ročník, 02. 01. 2022

  85. Czech Imp Jump Medium: 3/28, 21.09 s, 0.0 tr. b., 5.88 m/s

  86. Jumping 1 - Medium: Diskvalifikován

  87. Jumping 2 - Medium: Diskvalifikován

  88. Čerčany - Fofr zkoušky 8, 18. 12. 2021

  89. 1.zkouška MA3: Diskvalifikován

  90. 2.zkouška MA3: Diskvalifikován

  91. Ratenice - Mikulášské dvojzkoušky, 05. 12. 2021

  92. 1. Zkouška MA3: 1/11, 38.67 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  93. 2. Zkouška MA3: 1/11, 33.54 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  94. Čerčany - Zimní pohár 2 "Czech Imp" - 9.ročník, 04. 12. 2021

  95. Czech Imp Jump Medium: 3/28, 21.18 s, 0.0 tr. b., 6.0 m/s

  96. Jumping 1 - Medium: 10/29, 36.1 s, 5.0 tr. b., 5.73 m/s

  97. Jumping 2 - Medium: 3/29, 35.27 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  98. Čerčany - Fofr zkoušky 7, 20. 11. 2021

  99. 1.zkouška MA3: 1/7, 38.84 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  100. 2.zkouška MA3: 1/7, 40.2 s, 5.0 tr. b., 5.47 m/s

  101. Čerčany - Zimní pohár 1 "Czech Imp" - 9.ročník, 06. 11. 2021

  102. Czech Imp Jump Medium: 16/24, 20.82 s, 5.0 tr. b., 6.2 m/s

  103. Jumping 1 - Medium: Diskvalifikován

  104. Jumping 2 - Medium: Diskvalifikován

  105. Milovice u Kroměříže - Milovice cup a Mistrovství ČR PRT, JRT a BRT, 09. 10. 2021 - 10. 10. 2021

  106. agility CHALLENGE M: Diskvalifikován

  107. open JUMPING M: 7/17, 35.85 s, 5.0 tr. b., 5.13 m/s

  108. Studenec u Trutnova - OPSION 075 / Východočeské finále, 02. 10. 2021

  109. 1.kvalifikace: 7/19, 33.19 s, 5.0 tr. b., 5.42 m/s

  110. 2.kvalifikace: Diskvalifikován

  111. 3.kvalifikace: 10/19, 30.98 s, 5.0 tr. b., 5.81 m/s

  112. Čerčany - As Fast As Tachyon, 25. 09. 2021 - 26. 09. 2021

  113. Agility M: Diskvalifikován

  114. Agility Medium: 2/7, 41.78 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  115. Jumping M: 2/7, 30.31 s, 0.0 tr. b., 6.4 m/s

  116. Jumping Medium: 1/7, 31.72 s, 0.0 tr. b., 6.94 m/s

  117. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  118. Studenec u Trutnova - Jumpingy na pohodu (A1 & A2+A3), 19. 09. 2021

  119. III. Jumping A2&A3: Diskvalifikován

  120. II. Jumping A2&A3: Diskvalifikován

  121. I. Jumping A2&A3: Diskvalifikován

  122. Čerčany - Fofr zkoušky 5, 18. 09. 2021

  123. 1.zkouška MA3: Diskvalifikován

  124. 2.zkouška MA3: 2/4, 34.48 s, 0.0 tr. b., 6.09 m/s

  125. Trutnov - Mistrovství republiky v agility, 11. 09. 2021 - 12. 09. 2021

  126. Agility Individual: 1/71, 41.67 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  127. Agility Squads as Individual: 2/73, 38.79 s, 0.0 tr. b., 5.52 m/s

  128. Jumping Individual: 3/72, 35.67 s, 0.0 tr. b., 5.61 m/s

  129. Jumping Squads as Individual: 1/73, 34.75 s, 0.0 tr. b., 6.04 m/s

  130. Lysá nad Labem - MyBeast 7, 05. 09. 2021

  131. Agility Light - Časopis Psí Sporty M: Diskvalifikován

  132. Agility Spokojenypes.cz M: 11/19, 41.69 s, 10.0 tr. b., 5.28 m/s

  133. Jelení Jumping Short M: 1/21, 17.97 s, 0.0 tr. b., 6.57 m/s

  134. PetExpert Jumping M: 7/21, 31.15 s, 5.0 tr. b., 5.52 m/s

  135. Jihlava - Ježkovy voči, 04. 09. 2021

  136. Agility M: 3/14, 43.34 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  137. Jumping M: Diskvalifikován

  138. Zkouška M A3: 1/5, 41.69 s, 5.0 tr. b., 5.04 m/s

  139. Kladno - Jump KING, 22. 08. 2021

  140. 1. Jumping M: 2/18, 25.78 s, 0.0 tr. b., 5.86 m/s

  141. 2. Jumping M: 3/18, 25.54 s, 0.0 tr. b., 5.91 m/s

  142. 3. Jumping M: 3/18, 26.14 s, 0.0 tr. b., 5.78 m/s

  143. 4. Jumping M: 7/18, 28.41 s, 5.0 tr. b., 5.03 m/s

  144. Třešť - Šiškobraní, 21. 08. 2021

  145. Agility M: 1/21, 36.06 s, 5.0 tr. b., 5.27 m/s

  146. Jumping M : Diskvalifikován

  147. Zkouška MA3: 1/10, 40.75 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  148. Třešť - Ztřeštěnec, 07. 08. 2021

  149. Jumping II M: 5/16, 35.43 s, 5.0 tr. b., 5.96 m/s

  150. Jumping I M: 1/16, 30.48 s, 0.0 tr. b., 6.2 m/s

  151. Jumping spec. M: 12/16, 39.63 s, 20.0 tr. b., 3.76 m/s

  152. Mladá Boleslav - Mistrovství ČR Australských kelpií a Welsh corgi + dvojzkoušky, 31. 07. 2021 - 01. 08. 2021

  153. Agility M: 5/11, 34.47 s, 5.0 tr. b., 5.43 m/s

  154. Jumping M: 1/14, 32.87 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  155. Zkouška M A3 - Ne: 2/9, 36.97 s, 0.0 tr. b., 5.68 m/s

  156. Ratenice - Letní párty, 24. 07. 2021 - 25. 07. 2021

  157. Agility OPEN M: 1/11, 38.08 s, 0.0 tr. b., 5.78 m/s

  158. Jumping OPEN III. M: Diskvalifikován

  159. Jumping OPEN II. M: 1/17, 32.96 s, 0.0 tr. b., 6.28 m/s

  160. Jumping OPEN I. M: 1/10, 32.1 s, 0.0 tr. b., 6.04 m/s

  161. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  162. Zkouška MA3 Neděle: 2/7, 40.82 s, 5.0 tr. b., 5.39 m/s

  163. Třešť - Ztřeštěnky, 10. 07. 2021

  164. Druhá zkouška MA3: Diskvalifikován

  165. První zkouška MA3: 1/7, 38.75 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  166. Třetí zkouška MA3: Diskvalifikován

  167. Morava - Mohelnice - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  168. Agility I: 27/71, 42.42 s, 10.0 tr. b., 5.07 m/s

  169. Agility II: 1/67, 41.31 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  170. Jumping I: Diskvalifikován

  171. Jumping II: Diskvalifikován

  172. Ratenice - Ratenické červnové zkoušky, 13. 06. 2021

  173. 1 Zkouška MA3: 2/11, 38.43 s, 5.0 tr. b., 5.26 m/s

  174. 2 Zkouška MA3: 3/11, 38.27 s, 5.0 tr. b., 5.49 m/s

  175. Čerčany - Fofr zkoušky 2, 12. 06. 2021

  176. 1.zkouška MA3: Diskvalifikován

  177. 2.zkouška MA3: 6/9, 37.9 s, 5.0 tr. b., 5.12 m/s

  178. Třešť - Fitmin K.A.T. Cup, 05. 06. 2021 - 06. 06. 2021

  179. 1.zkouška MA3 NE: Diskvalifikován

  180. 1.zkouška MA3 SO: 8/10, 39.61 s, 10.0 tr. b., 5.1 m/s

  181. 2.zkouška MA3 ne: 1/9, 35.41 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  182. 2. zkouška MA3 SO: Diskvalifikován

  183. 3. zkouška MA3 SO: Diskvalifikován

  184. Brno - Jarní Brno, 29. 05. 2021

  185. Agility MA: 1/19, 39.37 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  186. Jumping MA: Diskvalifikován

  187. Zkouška MA3: 1/8, 43.78 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  188. Ratenice - Ratenické zimní dvojzkoušky III., 06. 12. 2020

  189. ZkA. MA3 I.: 1/11, 35.52 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  190. ZkA. MA3 II.: 1/11, 37.97 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  191. Kosmonosy - KosmoHRY, 11. 10. 2020

  192. Jumping II M A3: Diskvalifikován

  193. Jumping I M A3: 1/9, 31.23 s, 0.0 tr. b., 6.08 m/s

  194. Studenec u Trutnova - OPSION 069 / Východočeské finále, 03. 10. 2020

  195. 1.kvalifikace: 2/15, 30.11 s, 0.0 tr. b., 6.41 m/s

  196. 2.kvalifikace: Diskvalifikován

  197. 3.kvalifikace: Diskvalifikován

  198. Finále: 1/9, 35.9 s, 0.0 tr. b., 5.88 m/s

  199. Labské Chrčice - Herba Cup, 19. 09. 2020

  200. Jumping 1 Medium: 1/10, 32.85 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  201. Jumping 2 Medium: 1/9, 29.18 s, 0.0 tr. b., 5.55 m/s

  202. ZK1 Medium 3: 1/8, 37.36 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  203. ZK2 Medium 3: 2/7, 45.18 s, 10.0 tr. b., 4.18 m/s

  204. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 07. 12. 2019

  205. Czech Imp Jump: 1/17, 19.56 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  206. Jumping 1: 1/17, 32.87 s, 0.0 tr. b., 5.81 m/s

  207. Jumping 2 : Diskvalifikován

  208. Ratenice - podzimní dvojzkoušky, 16. 11. 2019

  209. ZkA. MA2 I.: 2/10, 32.7 s, 5.0 tr. b., 5.5 m/s

  210. ZkA. MA2 II.: 1/10, 29.92 s, 0.0 tr. b., 5.68 m/s

  211. Ratenice - Ratenické dvojzkoušky, 20. 10. 2019

  212. ZkA. MA2 I.: 1/6, 29.59 s, 0.0 tr. b., 6.25 m/s

  213. ZkA. MA2 II.: Diskvalifikován

  214. Ratenice - KCHBO OPEN pro všechna plemena 2019, 05. 10. 2019

  215. Agility Open M: 1/7, 38.19 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  216. Jumping Open M: Diskvalifikován

  217. Zkouška MA2: 1/4, 38.66 s, 0.0 tr. b., 5.43 m/s

  218. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  219. Agility Open: 1/65, 35.99 s, 0.0 tr. b., 5.7 m/s

  220. Agility Squads as Individual: Diskvalifikován

  221. Jumping Open: 36/69, 36.34 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  222. Jumping Squads as Individual: 2/69, 37.56 s, 0.0 tr. b., 5.54 m/s

  223. Třešť - Šiškobraní, 17. 08. 2019

  224. Agility: 3/12, 29.08 s, 5.0 tr. b., 5.26 m/s

  225. Jumping: 1/12, 23.58 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  226. Zkouška A2: Diskvalifikován

  227. Ratenice - Letní Párty, 11. 08. 2019

  228. Agility Open M: 5/25, 36.95 s, 5.0 tr. b., 5.17 m/s

  229. Jumping Open M: 2/23, 32.2 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  230. ZkA. MA2: 1/9, 34.01 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  231. Ratenice - Šampionát Ratenic III., 13. 07. 2019 - 14. 07. 2019

  232. Agility Open M: 1/11, 35.59 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  233. Jumping Open M: Diskvalifikován

  234. Jumping Open M I.: 3/10, 24.3 s, 0.0 tr. b., 5.51 m/s

  235. Jumping Open M II.: 2/10, 30.14 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  236. ZkA. MA2: Diskvalifikován

  237. ZkA. MA2 I.: 2/7, 34.24 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  238. Rožnov pod Radhoštěm - 10th MORAVIA OPEN 2019, 05. 07. 2019 - 07. 07. 2019

  239. Agility 1: Diskvalifikován

  240. Agility 2: Diskvalifikován

  241. Agility 3: Diskvalifikován

  242. Agility 4: Diskvalifikován

  243. Agility Trial: Diskvalifikován

  244. Jumping 1: Diskvalifikován

  245. Jumping 2: Diskvalifikován

  246. Kladno - Rakeťácké dvojzkoušky a jumping, 30. 06. 2019

  247. 1. Jumping M: 1/10, 28.13 s, 0.0 tr. b., 5.94 m/s

  248. 2. Jumping M: 1/8, 30.89 s, 0.0 tr. b., 5.6 m/s

  249. Zkouška MA2 I: Diskvalifikován

  250. Zkouška MA2 II: Diskvalifikován

  251. Čechy - Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  252. Ne. - Agility II. M: Diskvalifikován

  253. Ne. - Jumping II. M: 18/52, 38.68 s, 10.0 tr. b., 4.76 m/s

  254. So. - Agility I. M: Diskvalifikován

  255. So. - Jumping I. M: Diskvalifikován

  256. Rožnov pod Radhoštěm - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 08. 06. 2019 - 09. 06. 2019

  257. QA4 Agility: 13/56, 41.75 s, 5.0 tr. b., 4.89 m/s

  258. QA5 Agility: Diskvalifikován

  259. QA6 Agility: Diskvalifikován

  260. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  261. QJ5 Jumping: Diskvalifikován

  262. QJ6 Jumping: Diskvalifikován

  263. Třešť - Fitmin K.A.T. Cup, 01. 06. 2019 - 02. 06. 2019

  264. A2M neděle: 3/6, 36.02 s, 10.0 tr. b., 5.22 m/s

  265. A2M sobota: Diskvalifikován

  266. Agility neděle: 6/15, 38.13 s, 5.0 tr. b., 5.38 m/s

  267. Agility sobota: Diskvalifikován

  268. Jumping nedělě: 2/15, 33.4 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  269. Jumping sobota: 1/13, 30.74 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  270. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  271. QA1 agility: 23/61, 39.22 s, 5.0 tr. b., 5.1 m/s

  272. QA2 agility: Diskvalifikován

  273. QA3 agility: 4/60, 40.07 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  274. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  275. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  276. QJ3 jumping: 34/60, 40.22 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  277. Pardubice - Májové dvojzkoušky, 11. 05. 2019

  278. Zkouška 1 MA2: 5/12, 37.01 s, 5.0 tr. b., 5.13 m/s

  279. Zkouška 2 MA2: 4/12, 32.07 s, 5.0 tr. b., 5.61 m/s

  280. Třešť - Ztřeštěnec, 04. 05. 2019

  281. Jumping 1: Diskvalifikován

  282. JUMPING 2: 1/13, 34.77 s, 0.0 tr. b., 5.78 m/s

  283. JUMPING 3 : Diskvalifikován

  284. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  285. Agility I: Diskvalifikován

  286. Agility II: Diskvalifikován

  287. Jumping I: 2/87, 30.18 s, 0.0 tr. b., 6.1 m/s

  288. Jumping II: 5/87, 35.73 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  289. Kutná Hora - O kutnohorský groš + MČR českých strakatých psů v agility, 07. 04. 2019

  290. Agility open M: Diskvalifikován

  291. Jumping open M: Diskvalifikován

  292. Zkouška MA1: 1/10, 25.67 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  293. Ratenice - Zimní jumpingy, 13. 01. 2019

  294. Jumping M 1: Diskvalifikován

  295. Jumping M 2: Diskvalifikován

  296. Jumping M 3: 1/15, 26.71 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  297. Kladno - Vánoční jumpingy, 29. 12. 2018

  298. III. jumping M: 1/24, 31.9 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  299. II.jumping M: 9/24, 40.96 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  300. I. jumping M: 7/24, 33.98 s, 5.0 tr. b., 5.12 m/s

  301. Kladno - Listopadové zkoušky, 17. 11. 2018 - 18. 11. 2018

  302. II. zkouška MA1: 1/3, 28.52 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  303. I. zkouška MA1: 1/3, 34.97 s, 10.0 tr. b., 4.06 m/s

  304. Kladno - Jack Honey Cup II., 20. 10. 2018 - 21. 10. 2018

  305. AGILITY: Diskvalifikován

  306. JUMPING: Diskvalifikován

  307. MA1: Diskvalifikován

  308. Neveklov - 58. Dvojzkoušky + 1, 13. 10. 2018

  309. 1. běh MA1: Diskvalifikován

  310. 2. běh MA1: 1/6, 24.85 s, 0.0 tr. b., 5.55 m/s

  311. 3. běh MA1: 1/6, 25.75 s, 0.0 tr. b., 5.75 m/s

  312. Ratenice - KCHBO OPEN pro všechna plemena, 28. 09. 2018

  313. Agility OPEN M: Diskvalifikován

  314. Jumping OPEN M: 2/10, 32.5 s, 5.0 tr. b., 5.45 m/s

  315. Zk.A MA1: Diskvalifikován

  316. Jičín - Jičínské závody, 25. 08. 2018

  317. JUMPING 1 M: 1/12, 33.3 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  318. JUMPING 2 M: 1/12, 30.69 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  319. Zkouška 2 MA1: Diskvalifikován

  320. Zkouška MA1: 2/5, 33.48 s, 10.0 tr. b., 4.39 m/s

  321. Třešť - Šiškobraní, 18. 08. 2018

  322. AGILITY: Diskvalifikován

  323. JUMPING: 1/20, 26.6 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  324. MA1: 2/5, 35.63 s, 10.0 tr. b., 4.97 m/s

  325. Ratenice - Šampionát Ratenic II., 28. 07. 2018 - 29. 07. 2018

  326. Jumping II M: 6/14, 29.17 s, 5.0 tr. b., 5.42 m/s

  327. Jumping I M: Diskvalifikován

  328. Tuneliáda M: 8/12, 28.94 s, 5.0 tr. b., 5.29 m/s

  329. ZkA. I. MA1: Diskvalifikován

  330. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 22. 07. 2018

  331. A1 - 1. MA1: Diskvalifikován

  332. A1 - 2. MA1: Diskvalifikován

  333. Sedlec u Mikulova - Czech jumping Specific cup, 01. 07. 2018

  334. 1. Jumping M: 1/16, 26.77 s, 0.0 tr. b., 5.98 m/s

  335. 2. Jumping M: 8/16, 30.28 s, 5.0 tr. b., 5.12 m/s

  336. 3. Jumping M: 8/16, 31.77 s, 5.0 tr. b., 5.19 m/s

  337. Martinice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  338. Agility I: Diskvalifikován

  339. Agility II: Diskvalifikován

  340. Jumping I: 5/37, 29.81 s, 0.0 tr. b., 5.57 m/s

  341. Jumping II: Diskvalifikován

  342. Třešť - Ztřeštěnec - speciální troj-jumping, 16. 06. 2018

  343. JUMPING: 1/17, 25.52 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  344. Jumping II: 1/16, 27.98 s, 0.0 tr. b., 5.83 m/s

  345. Ztřeštěnec: Diskvalifikován

  346. Třešť - Fitmin K.A.T.cup, 02. 06. 2018 - 03. 06. 2018

  347. AGILITY: 6/14, 35.21 s, 5.0 tr. b., 5.08 m/s

  348. AGILITY: Diskvalifikován

  349. JUMPING: 1/14, 27.86 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  350. JUMPING: 9/14, 37.78 s, 10.0 tr. b., 3.68 m/s

  351. MA1: 1/5, 28.41 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  352. MA1: Diskvalifikován

  353. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  354. QA1 agility: Diskvalifikován

  355. QA2 agility: Diskvalifikován

  356. QA3 agility: Diskvalifikován

  357. QJ1 jumping: 5/58, 33.6 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  358. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  359. QJ3 jumping: 25/57, 35.71 s, 5.0 tr. b., 5.12 m/s

  360. Jičín - O pohár PPP Jičín, 01. 05. 2018

  361. Agility M: Diskvalifikován

  362. JUMPING M: 7/21, 34.04 s, 5.0 tr. b., 5.29 m/s

  363. Zkouška agility MA1: 3/6, 49.89 s, 10.89 tr. b., 3.17 m/s