Cz En

075217

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Karel Kurc

    Člen KA

Pes

  1. Cool Rallye Te Salutant, Australská kelpie

Výsledky

  1. Ratenice - Letní Párty, 11. 08. 2019

  2. Agility Open M: 5/25, 36.95 s, 5.0 tr. b., 5.17 m/s

  3. Jumping Open M: 2/23, 32.2 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  4. ZkA. MA2: 1/9, 34.01 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  5. Ratenice - Šampionát Ratenic III., 13. 07. 2019 - 14. 07. 2019

  6. Agility Open M: 1/11, 35.59 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  7. Jumping Open M: Diskvalifikován

  8. Jumping Open M I.: 3/10, 24.3 s, 0.0 tr. b., 5.51 m/s

  9. Jumping Open M II.: 2/10, 30.14 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  10. ZkA. MA2: Diskvalifikován

  11. ZkA. MA2 I.: 2/7, 34.24 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  12. Rožnov pod Radhoštěm - 10th MORAVIA OPEN 2019, 05. 07. 2019 - 07. 07. 2019

  13. Agility 1: Diskvalifikován

  14. Agility 2: Diskvalifikován

  15. Agility 3: Diskvalifikován

  16. Agility 4: Diskvalifikován

  17. Agility Trial: Diskvalifikován

  18. Jumping 1: Diskvalifikován

  19. Jumping 2: Diskvalifikován

  20. Kladno - Rakeťácké dvojzkoušky a jumping, 30. 06. 2019

  21. 1. Jumping M: 1/10, 28.13 s, 0.0 tr. b., 5.94 m/s

  22. 2. Jumping M: 1/8, 30.89 s, 0.0 tr. b., 5.6 m/s

  23. Zkouška MA2 I: Diskvalifikován

  24. Zkouška MA2 II: Diskvalifikován

  25. Čechy - Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  26. Ne. - Agility II. M: Diskvalifikován

  27. Ne. - Jumping II. M: 18/52, 38.68 s, 10.0 tr. b., 4.76 m/s

  28. So. - Agility I. M: Diskvalifikován

  29. So. - Jumping I. M: Diskvalifikován

  30. Rožnov pod Radhoštěm - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 08. 06. 2019 - 09. 06. 2019

  31. QA4 Agility: 13/56, 41.75 s, 5.0 tr. b., 4.89 m/s

  32. QA5 Agility: Diskvalifikován

  33. QA6 Agility: Diskvalifikován

  34. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  35. QJ5 Jumping: Diskvalifikován

  36. QJ6 Jumping: Diskvalifikován

  37. Třešť - Fitmin K.A.T. Cup, 01. 06. 2019 - 02. 06. 2019

  38. A2M neděle: 3/6, 36.02 s, 10.0 tr. b., 5.22 m/s

  39. A2M sobota: Diskvalifikován

  40. Agility neděle: 6/15, 38.13 s, 5.0 tr. b., 5.38 m/s

  41. Agility sobota: Diskvalifikován

  42. Jumping nedělě: 2/15, 33.4 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  43. Jumping sobota: 1/13, 30.74 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  44. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  45. QA1 agility: 23/61, 39.22 s, 5.0 tr. b., 5.1 m/s

  46. QA2 agility: Diskvalifikován

  47. QA3 agility: 4/60, 40.07 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  48. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  49. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  50. QJ3 jumping: 34/60, 40.22 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  51. Pardubice - Májové dvojzkoušky, 11. 05. 2019

  52. Zkouška 1 MA2: 5/12, 37.01 s, 5.0 tr. b., 5.13 m/s

  53. Zkouška 2 MA2: 4/12, 32.07 s, 5.0 tr. b., 5.61 m/s

  54. Třešť - Ztřeštěnec, 04. 05. 2019

  55. Jumping 1: Diskvalifikován

  56. JUMPING 2: 1/13, 34.77 s, 0.0 tr. b., 5.78 m/s

  57. JUMPING 3 : Diskvalifikován

  58. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  59. Agility I: Diskvalifikován

  60. Agility II: Diskvalifikován

  61. Jumping I: 2/87, 30.18 s, 0.0 tr. b., 6.1 m/s

  62. Jumping II: 5/87, 35.73 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  63. Kutná Hora - O kutnohorský groš + MČR českých strakatých psů v agility, 07. 04. 2019

  64. Agility open M: Diskvalifikován

  65. Jumping open M: Diskvalifikován

  66. Zkouška MA1: 1/10, 25.67 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  67. Ratenice - Zimní jumpingy, 13. 01. 2019

  68. Jumping M 1: Diskvalifikován

  69. Jumping M 2: Diskvalifikován

  70. Jumping M 3: 1/15, 26.71 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  71. Kladno - Vánoční jumpingy, 29. 12. 2018

  72. III. jumping M: 1/24, 31.9 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  73. II.jumping M: 9/24, 40.96 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  74. I. jumping M: 7/24, 33.98 s, 5.0 tr. b., 5.12 m/s

  75. Kladno - Listopadové zkoušky, 17. 11. 2018 - 18. 11. 2018

  76. II. zkouška MA1: 1/3, 28.52 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  77. I. zkouška MA1: 1/3, 34.97 s, 10.0 tr. b., 4.06 m/s

  78. Kladno - Jack Honey Cup II., 20. 10. 2018 - 21. 10. 2018

  79. AGILITY: Diskvalifikován

  80. JUMPING: Diskvalifikován

  81. MA1: Diskvalifikován

  82. Neveklov - 58. Dvojzkoušky + 1, 13. 10. 2018

  83. 1. běh MA1: Diskvalifikován

  84. 2. běh MA1: 1/6, 24.85 s, 0.0 tr. b., 5.55 m/s

  85. 3. běh MA1: 1/6, 25.75 s, 0.0 tr. b., 5.75 m/s

  86. Ratenice - KCHBO OPEN pro všechna plemena, 28. 09. 2018

  87. Agility OPEN M: Diskvalifikován

  88. Jumping OPEN M: 2/10, 32.5 s, 5.0 tr. b., 5.45 m/s

  89. Zk.A MA1: Diskvalifikován

  90. Jičín - Jičínské závody, 25. 08. 2018

  91. JUMPING 1 M: 1/12, 33.3 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  92. JUMPING 2 M: 1/12, 30.69 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  93. Zkouška 2 MA1: Diskvalifikován

  94. Zkouška MA1: 2/5, 33.48 s, 10.0 tr. b., 4.39 m/s

  95. Třešť - Šiškobraní, 18. 08. 2018

  96. AGILITY: Diskvalifikován

  97. JUMPING: 1/20, 26.6 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  98. MA1: 2/5, 35.63 s, 10.0 tr. b., 4.97 m/s

  99. Ratenice - Šampionát Ratenic II., 28. 07. 2018 - 29. 07. 2018

  100. Jumping II M: 6/14, 29.17 s, 5.0 tr. b., 5.42 m/s

  101. Jumping I M: Diskvalifikován

  102. Tuneliáda M: 8/12, 28.94 s, 5.0 tr. b., 5.29 m/s

  103. ZkA. I. MA1: Diskvalifikován

  104. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 22. 07. 2018

  105. A1 - 1. MA1: Diskvalifikován

  106. A1 - 2. MA1: Diskvalifikován

  107. Sedlec u Mikulova - Czech jumping Specific cup, 01. 07. 2018

  108. 1. Jumping M: 1/16, 26.77 s, 0.0 tr. b., 5.98 m/s

  109. 2. Jumping M: 8/16, 30.28 s, 5.0 tr. b., 5.12 m/s

  110. 3. Jumping M: 8/16, 31.77 s, 5.0 tr. b., 5.19 m/s

  111. Martinice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  112. Agility I: Diskvalifikován

  113. Agility II: Diskvalifikován

  114. Jumping I: 5/37, 29.81 s, 0.0 tr. b., 5.57 m/s

  115. Jumping II: Diskvalifikován

  116. Třešť - Ztřeštěnec - speciální troj-jumping, 16. 06. 2018

  117. JUMPING: 1/17, 25.52 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  118. Jumping II: 1/16, 27.98 s, 0.0 tr. b., 5.83 m/s

  119. Ztřeštěnec: Diskvalifikován

  120. Třešť - Fitmin K.A.T.cup, 02. 06. 2018 - 03. 06. 2018

  121. AGILITY: 6/14, 35.21 s, 5.0 tr. b., 5.08 m/s

  122. AGILITY: Diskvalifikován

  123. JUMPING: 1/14, 27.86 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  124. JUMPING: 9/14, 37.78 s, 10.0 tr. b., 3.68 m/s

  125. MA1: 1/5, 28.41 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  126. MA1: Diskvalifikován

  127. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  128. QA1 agility: Diskvalifikován

  129. QA2 agility: Diskvalifikován

  130. QA3 agility: Diskvalifikován

  131. QJ1 jumping: 5/58, 33.6 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  132. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  133. QJ3 jumping: 25/57, 35.71 s, 5.0 tr. b., 5.12 m/s

  134. Jičín - O pohár PPP Jičín, 01. 05. 2018

  135. Agility M: Diskvalifikován

  136. JUMPING M: 7/21, 34.04 s, 5.0 tr. b., 5.29 m/s

  137. Zkouška agility MA1: 3/6, 49.89 s, 10.89 tr. b., 3.17 m/s