Cz En

067120

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Kristýna Zástěrová, AgiKK Jiříkov

    Člen KA

Pes

  1. Sable Spirit ze Shetlandů Ze Shetlandů, Sheltie

Výsledky

  1. Mladeč - Nové Zámky - Mistrovství ČR sheltií, 10. 09. 2022

  2. Agility M: 17/56, 60.85 s, 10.85 tr. b., 3.45 m/s

  3. Jumping M: 29/57, 54.56 s, 15.56 tr. b., 3.61 m/s

  4. Tuneliáda M: 21/53, 43.54 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  5. Mladeč- Nové Zámky - Odpolední zkoušky + A0, 09. 09. 2022

  6. 1. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  7. 2. Zkouška MA2: 4/7, 60.26 s, 23.26 tr. b., 3.29 m/s

  8. Kladno - UFO Trojzkoušky 4, 20. 08. 2022

  9. 1. Zkouška MA2: 3/6, 44.76 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  10. 2. Zkouška MA2: 5/6, 50.86 s, 14.86 tr. b., 3.54 m/s

  11. 3. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  12. Kosmonosy - Odpolední zkoušky, 13. 07. 2022

  13. 1. zkouška A1 M: 1/7, 50.6 s, 0.6 tr. b., 3.52 m/s

  14. 2. zkouška A1 M: 2/7, 42.35 s, 10.0 tr. b., 3.85 m/s

  15. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 081, 09. 07. 2022

  16. 1.zkouška: 1/5, 60.9 s, 10.0 tr. b., 3.28 m/s

  17. 2.zkouška: 1/5, 51.22 s, 0.0 tr. b., 3.32 m/s

  18. Ratenice - Letní CANVIT párty, 25. 06. 2022 - 26. 06. 2022

  19. Agility OPEN M: Diskvalifikován

  20. Jumping OPEN M: 10/16, 60.21 s, 5.21 tr. b., 3.65 m/s

  21. ZkA. III. MA1: 3/4, 43.77 s, 10.77 tr. b., 3.43 m/s

  22. ZkA. II. MA1: 3/4, 38.68 s, 5.0 tr. b., 3.88 m/s

  23. ZkA. I. MA1: 1/3, 40.32 s, 5.0 tr. b., 3.77 m/s

  24. Čechy - Liberec - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 18. 06. 2022 - 19. 06. 2022

  25. Agility 1 M: 30/64, 60.69 s, 21.69 tr. b., 3.58 m/s

  26. Agility 2 M: 24/55, 64.57 s, 14.57 tr. b., 3.25 m/s

  27. Jumping 1 M: 30/64, 58.84 s, 16.84 tr. b., 3.4 m/s

  28. Jumping 2 M: Diskvalifikován

  29. Liberec - Odpolední zkoušky, 17. 06. 2022

  30. 1. zkouška A1 M: 2/3, 45.5 s, 5.0 tr. b., 3.89 m/s

  31. 2. zkouška A1 M: 1/3, 40.15 s, 0.0 tr. b., 3.76 m/s

  32. Děčín - Májový pohár, 29. 05. 2022

  33. Agility "t-shock" M: 9/23, 53.27 s, 12.27 tr. b., 3.44 m/s

  34. Jumping A1 "GRUB BARF" M : 4/7, 40.13 s, 5.13 tr. b., 3.66 m/s

  35. Zkouška "Sonnentor" MA1: 3/7, 43.59 s, 5.0 tr. b., 3.67 m/s

  36. PRAHA - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 30. 04. 2022 - 01. 05. 2022

  37. Agility I M: Diskvalifikován

  38. Jumping II M: 24/43, 53.45 s, 13.45 tr. b., 3.7 m/s

  39. Jumping I M: 21/43, 50.97 s, 7.97 tr. b., 3.75 m/s

  40. Roudnice nad Labem - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, 23. 04. 2022 - 24. 04. 2022

  41. QA1 Agility: 28/64, 74.51 s, 42.38 tr. b., 2.95 m/s

  42. QA2 Agility: 27/64, 60.14 s, 21.72 tr. b., 3.53 m/s

  43. QJ1 Jumping: 36/64, 69.03 s, 26.28 tr. b., 3.16 m/s

  44. Čerčany - Fofr zkoušky 9, 16. 04. 2022

  45. 1.zkouška MA1: 1/5, 44.47 s, 5.0 tr. b., 3.82 m/s

  46. 2.zkouška MA1: 3/5, 40.2 s, 5.0 tr. b., 4.03 m/s

  47. Čerčany - "Mistr krátkých tratí" - 2.ročník, 19. 02. 2022

  48. Agility 1 - Medium: 28/36, 43.11 s, 15.11 tr. b., 3.11 m/s

  49. Agility 2 - Medium: Diskvalifikován

  50. Jumping 1 - Medium: 17/32, 35.37 s, 12.37 tr. b., 3.68 m/s

  51. Studenec - 2x2 zkoušky + 3x jumpingy, 12. 11. 2021 - 14. 11. 2021

  52. III. jumpng M: 9/22, 27.23 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  53. III. zkouška A1 M: 3/7, 46.88 s, 2.88 tr. b., 3.31 m/s

  54. II. jumping M: Diskvalifikován

  55. II. zkouška M: Diskvalifikován

  56. I. jumping M: 12/22, 38.61 s, 7.61 tr. b., 3.96 m/s

  57. IV. zkouška M: 3/7, 38.59 s, 5.0 tr. b., 3.76 m/s

  58. I. zkouška A1 M: 5/8, 49.09 s, 16.09 tr. b., 3.14 m/s

  59. Praha - Dvojzkoušky Toulcův Dvůr, 30. 10. 2021

  60. 1. Zkouška MA1: 1/5, 47.51 s, 10.0 tr. b., 3.58 m/s

  61. 2. Zkouška MA1: 2/5, 43.76 s, 11.76 tr. b., 3.36 m/s

  62. Kladno - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy - sobota, 23. 10. 2021

  63. 1. Zkouška MA1: 2/6, 45.16 s, 8.16 tr. b., 3.32 m/s

  64. 2. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  65. 3. Zkouška MA1: 3/6, 39.62 s, 5.0 tr. b., 3.79 m/s

  66. Lysá nad Labem - Patnácterák aneb závod o Jelena 3, 17. 10. 2021

  67. 1. Agility M: 9/12, 50.5 s, 22.5 tr. b., 3.21 m/s

  68. 1. Jumping M: 9/12, 41.74 s, 16.74 tr. b., 3.31 m/s

  69. 2. Agility M: 6/12, 37.95 s, 5.95 tr. b., 3.72 m/s

  70. 2. Jumping M: 8/12, 40.04 s, 12.04 tr. b., 3.77 m/s

  71. CHLUMEC - dvojzkoušky - Chabařovické motozkoušky, 09. 10. 2021

  72. MA1 I.: Diskvalifikován

  73. MA1 II.: 1/8, 39.38 s, 0.0 tr. b., 3.94 m/s

  74. Mladeč - Nové Zámky - Zámecké zkoušky, 03. 10. 2021

  75. 1. Zkouška MA1: 4/10, 46.3 s, 16.3 tr. b., 3.35 m/s

  76. 2. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  77. Mladeč - Nové Zámky - Mistrovství ČR sheltií, 02. 10. 2021

  78. Agility M: 13/44, 64.06 s, 28.06 tr. b., 3.43 m/s

  79. Agility M: 13/44, 64.06 s, 28.06 tr. b., 3.43 m/s

  80. Jumping M: 10/46, 42.48 s, 4.48 tr. b., 3.95 m/s

  81. Jumping M: 10/46, 42.48 s, 4.48 tr. b., 3.95 m/s

  82. Tuneliáda M: 40/45, 47.57 s, 18.57 tr. b., 3.8 m/s

  83. Tuneliáda M: 40/45, 47.57 s, 18.57 tr. b., 3.8 m/s

  84. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky, 26. 09. 2021

  85. 1. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  86. 2. Zkouška MA1: 3/5, 48.89 s, 20.0 tr. b., 3.64 m/s

  87. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility mládeže, 04. 09. 2021 - 05. 09. 2021

  88. Agility Individual - D: Diskvalifikován

  89. Jumping Individual - D: Diskvalifikován