Jumping M

  1. Datum: 10. 09. 2022
  2. Závod: Mladeč - Nové Zámky - Mistrovství ČR sheltií
  3. Rozhodčí: Kirik, Ivana (SI)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 49.0 s
  6. Maximální čas: 78.0 s
  7. Délka: 197.0 m
  8. Velikost: M
  9. Počet překážek: 21
  10. Postupová rychlost: 4.02 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 075817 Adéla Řeholová A3Ch Calibré Fort Fox 0 0 0.0 0.0 36.72 5.36 V
2 050019 Jana Zemková Dream Come True Perla z Polabí 0 0 0.0 0.0 37.38 5.27 V
3 014617 Jan Růža Zoro Gold z Vesničky u hranic 0 0 0.0 0.0 38.61 5.1 V
4 000319 Ludmila Bartošíková Flirt Vrabčí hnízdo 0 0 0.0 0.0 38.67 5.09 V
5 081215 Jana Mikulová A3Ch Agile Srdeční záležitost 0 0 0.0 0.0 38.84 5.07 V
6 072220 Rudolf Broulík Essi Daven Dancing in the Wind 0 0 0.0 0.0 40.24 4.9 V
7 095019 Rudolf Broulík Halle Berry Sněžný tygr 0 0 0.0 0.0 40.39 4.88 V
8 036319 Zdena Pávková Amy Black Decent Fellow 0 0 0.0 0.0 41.22 4.78 V
9 088715 Martina Podzimková A3Ch Charlotta Otvovická skála 0 0 0.0 0.0 41.37 4.76 V
10 081315 Jana Mikulová Akord Srdeční záležitost 0 0 3.34 3.34 52.34 3.76 V
11 050121 Daniela Děržáková Sheriff z Ďáblovy studánky 1 0 0.0 5.0 36.14 5.45 V
12 076816 Barbara Malcová Jizerka von Schnappi Schnapp 1 0 0.0 5.0 36.9 5.34 V
13 051017 Michala Krejčí Wonder Perla z Polabí 1 0 0.0 5.0 37.72 5.22 V
14 062714 Ivo Tesař A3Ch Amigo Sweet tiger 1 0 0.0 5.0 38.2 5.16 V
15 027321 Michaela Berková Glorious Black ze Smrčkova dvora 1 0 0.0 5.0 39.03 5.05 V
16 030518 Milan Jirásek A3Ch Yantanee ze Shetlandů 0 1 0.0 5.0 39.05 5.04 V
17 043819 Marie - Anna Kociánová Coca Cola Perla z Polabí 1 0 0.0 5.0 39.28 5.02 V
18 063816 Tereza Kotalová Daisy Maralumi 1 0 0.0 5.0 40.94 4.81 V
19 056019 Michaela Hobzová Jigsaw Design z Lomu ve Skále 0 1 0.0 5.0 41.13 4.79 V
20 067219 Jan Sigmund Arwen Easy Euforia 1 0 0.0 5.0 43.02 4.58 V
21 077117 Martina Šimčíková Hanny Od Kamenité říčky 0 1 0.0 5.0 46.66 4.22 V
22 056618 Věra Křenková Ebony Bella Campria 1 0 0.0 5.0 47.4 4.16 V
23 040621 Eva Nováková Gaia Bella Cambria 1 0 0.0 5.0 48.14 4.09 V
24 001517 Ludmila Bartošíková A3Ch Baron Lexus z Faustovy zahrádky 2 0 0.0 10.0 39.72 4.96 VD
25 041621 Lucie Dušková Klark z Lomu ve Skále 1 1 0.0 10.0 41.38 4.76 VD
26 074118 Vladimíra Hašková Zen Perla z Polabí 0 2 0.0 10.0 46.22 4.26 VD
27 054420 Nikol Kubicová Juster Sněžný tygr 3 0 0.0 15.0 38.52 5.11 VD
28 030216 Klára Marešová A3Ch Monty Z Josefovské pevnosti 3 0 0.0 15.0 38.54 5.11 VD
29 067120 Kristýna Zástěrová Sable Spirit ze Shetlandů Ze Shetlandů 0 2 5.56 15.56 54.56 3.61 VD
30 001015 Lenka Dušková A3Ch Iris Black z Vesničky u hranic 1 2 2.25 17.25 51.25 3.84 D
31 078520 Dana Žáková Orion Moravské srdce 3 1 0.0 20.0 47.67 4.13 D
32 000421 Kristýna Červínová Aero Dynamic z Ranche na Hranici 4 1 0.0 25.0 45.15 4.36 D
DIS 062822 Alena Frankovičová Elegance z Faustovy zahrádky DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 052422 Jana Kelnarová Color Tiger Pure nature DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 059121 Eva Koníčková Harley King Alkyra DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 012121 Hana Kubíčková Havana from Alkyra DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 028521 Ilona Smrčková Acme of Joy Koryfej DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 071919 Martina Šimčíková Ferey Vrabčí hnízdo DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 053722 Monika Dušková Zoran Zlatá Fantázia DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 041221 Lucie Pospíšilová Imperium Z Karlova Hrádku DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 010221 Kristýna Vlachová Idol of Heart ze Smrčkova dvora DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 019720 Lenka Bernardová Chiyoko Fort Fox DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 003021 Lenka Velíšková Amálie Gold z Vysoké země DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 090019 Jana Havlíčková Marlon Moravské Srdce DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 074420 Margit Horáčková Ghost Buster ze Smrčkova Dvora DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 015921 Veronika Kučeriková Aero Oreo z Ranche na Hranici DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Barbara Nowakowska DUSK from Astro Team DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 080918 Magda Zajacová Use Your Heart Koryfej DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 002321 Kateřina Marešová Coudy Czech Maparo Active DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 023821 Alžběta Baletková Awesome Grace Z Duhové zahrady DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 010715 Denisa Kopicová A3Ch Damian z Lomu ve skále DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 030116 Michaela Hobzová A3Ch Oudie See Koryfej DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 063219 Vít Chovanec Tinsel z Ďáblovy studánky DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 055414 Jana Kelnarová A3Ch Alcarmo Eriien DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 036116 Hana Kubíčková A3Ch Dragon Lady Alkyra DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 031120 Kristýna Zástěrová Mr.Bombastic Z Heřmanova Dvora DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 044322 Jana Kubecová Alessia z Oharců DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO