Cz En

Margit Horáčková

  1. Číslo: 001541
  2. OSA: Miacis
  3. Člen KA: Ano
  4. Klubový zpravodaj: Ano
  5. Členem KA od: 30. 11. 2009
  6. Členem KA do: 31. 12. 2022
  7. Pohlaví: žena

    Průkazy

  1. 027007 (S), Orin ze Šternberské strže

  2. 074615 (S), Xsony z Agova dvora

  3. 057016 (S), A3Ch Sáry ze Šternberské strže

  4. 074420 (M), Ghost Buster ze Smrčkova Dvora

Výsledky

  1. Mladeč - Nové Zámky - Zámecké zkoušky, 11. 09. 2022

  2. 1. Zkouška MA2, Ghost Buster ze Smrčkova Dvora: 2/10, 39.67 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  3. 2. Zkouška MA2, Ghost Buster ze Smrčkova Dvora: Diskvalifikován

  4. Mladeč - Nové Zámky - Mistrovství ČR sheltií, 10. 09. 2022

  5. Agility M, Ghost Buster ze Smrčkova Dvora: Diskvalifikován

  6. Jumping M, Ghost Buster ze Smrčkova Dvora: Diskvalifikován

  7. Mladeč- Nové Zámky - Odpolední zkoušky + A0, 09. 09. 2022

  8. 1. Zkouška MA2, Ghost Buster ze Smrčkova Dvora: 4/7, 38.31 s, 10.0 tr. b., 4.49 m/s

  9. 2. Zkouška MA2, Ghost Buster ze Smrčkova Dvora: 2/7, 42.11 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  10. Ratenice - Prázdninové zkoušky II., 31. 07. 2022

  11. ZkA. II. MA2, Ghost Buster ze Smrčkova Dvora: Diskvalifikován

  12. ZkA. I. MA2, Ghost Buster ze Smrčkova Dvora: Diskvalifikován

  13. Ratenice - Prázdninové zkoušky I., 30. 07. 2022

  14. ZkA. II. MA2, Ghost Buster ze Smrčkova Dvora: Diskvalifikován

  15. ZkA. I. MA2, Ghost Buster ze Smrčkova Dvora: Diskvalifikován

  16. Mladeč- Nové Zámky - Dvojzkoušky a jumpingy s runningcontacts.eu, 06. 07. 2022

  17. jumping 1 M, Ghost Buster ze Smrčkova Dvora: 6/16, 25.54 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  18. jumping 2 M, Ghost Buster ze Smrčkova Dvora: 5/16, 27.28 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  19. Mladeč- Nové Zámky - Litovelské dvojzkoušky s Dogfitness.cz, 05. 07. 2022

  20. 1. Zkouška MA2, Ghost Buster ze Smrčkova Dvora: Diskvalifikován

  21. 2. Zkouška MA2, Ghost Buster ze Smrčkova Dvora: 1/6, 37.74 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  22. Morava - Mohelnice - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 21. 05. 2022 - 22. 05. 2022

  23. Agility I, Ghost Buster ze Smrčkova Dvora: Diskvalifikován

  24. Agility II, Ghost Buster ze Smrčkova Dvora: 27/59, 47.5 s, 10.0 tr. b., 4.19 m/s

  25. Jumping I, Ghost Buster ze Smrčkova Dvora: Diskvalifikován

  26. Jumping II, Ghost Buster ze Smrčkova Dvora: 16/58, 39.03 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  27. Mohelnice - Havliczech 42, 20. 05. 2022

  28. TRIAL I., Ghost Buster ze Smrčkova Dvora: 3/8, 42.37 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  29. TRIAL II., Ghost Buster ze Smrčkova Dvora: Diskvalifikován

  30. Olomouc-Nedvězí - Olomoucký dvojskok, 08. 05. 2022

  31. Agility Trial I, Ghost Buster ze Smrčkova Dvora: Diskvalifikován

  32. Agility Trial II, Ghost Buster ze Smrčkova Dvora: Diskvalifikován

  33. Olomouc-Nedvězí - Olomoucký DOG RUN, 07. 05. 2022

  34. Agility Trial, Ghost Buster ze Smrčkova Dvora: Diskvalifikován

  35. Memorial Martiny Smolkove - Agility, Ghost Buster ze Smrčkova Dvora: 7/11, 46.89 s, 15.0 tr. b., 4.37 m/s

  36. Memorial Martiny Smolkove - Jumping, Ghost Buster ze Smrčkova Dvora: 6/11, 41.83 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  37. Šumperk - Havliczech 51, 29. 04. 2022

  38. Zkouška I., Ghost Buster ze Smrčkova Dvora: Diskvalifikován

  39. Zkouška II., Ghost Buster ze Smrčkova Dvora: Diskvalifikován

  40. Horka nad Moravou - Horký trojboj III., 24. 04. 2022

  41. Jumping A2, Ghost Buster ze Smrčkova Dvora: Diskvalifikován

  42. Zkouška I., Ghost Buster ze Smrčkova Dvora: Diskvalifikován

  43. Zkouška II., Ghost Buster ze Smrčkova Dvora: 2/8, 47.23 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  44. Šumperk - Havliczech 50 + jumping A0, 15. 04. 2022

  45. Zkouška I., Ghost Buster ze Smrčkova Dvora: 4/9, 39.98 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  46. Zkouška II., Ghost Buster ze Smrčkova Dvora: Diskvalifikován

  47. Horka nad Moravou - Horký trojboj II., 26. 03. 2022

  48. Zkouška I., Ghost Buster ze Smrčkova Dvora: Diskvalifikován

  49. Zkouška II., Ghost Buster ze Smrčkova Dvora: Diskvalifikován

  50. Zkouška III., Ghost Buster ze Smrčkova Dvora: 2/7, 43.25 s, 0.0 tr. b., 3.82 m/s

  51. Horka nad Moravou - Horký trojboj I., 05. 03. 2022

  52. Zkouška I., Ghost Buster ze Smrčkova Dvora: 2/4, 40.03 s, 15.0 tr. b., 4.12 m/s

  53. Zkouška II., Ghost Buster ze Smrčkova Dvora: Diskvalifikován

  54. Zkouška III., Ghost Buster ze Smrčkova Dvora: Diskvalifikován

  55. Opava - Vlaštovičky - Únorový trojboj v ABSce, 06. 02. 2022

  56. Agility Trial I, Ghost Buster ze Smrčkova Dvora: Diskvalifikován

  57. Agility Trial II, Ghost Buster ze Smrčkova Dvora: Diskvalifikován

  58. Agility Trial III, Ghost Buster ze Smrčkova Dvora: Diskvalifikován

  59. Brno - Agility Collie & Sheltie Cup, 20. 11. 2021

  60. Agility - Sheltie, Ghost Buster ze Smrčkova Dvora: Diskvalifikován

  61. Jumping II - Sheltie, Ghost Buster ze Smrčkova Dvora: Diskvalifikován

  62. Jumping I - Sheltie, Ghost Buster ze Smrčkova Dvora: Diskvalifikován

  63. Mladeč - Nové Zámky - Zámecké zkoušky, 03. 10. 2021

  64. 1. Zkouška MA1, Ghost Buster ze Smrčkova Dvora: Diskvalifikován

  65. 2. Zkouška MA1, Ghost Buster ze Smrčkova Dvora: 4/10, 36.45 s, 5.0 tr. b., 3.84 m/s

  66. Mladeč - Nové Zámky - Mistrovství ČR sheltií, 02. 10. 2021

  67. Agility M, Ghost Buster ze Smrčkova Dvora: Diskvalifikován

  68. Agility M, Ghost Buster ze Smrčkova Dvora: Diskvalifikován

  69. Jumping M, Ghost Buster ze Smrčkova Dvora: Diskvalifikován

  70. Jumping M, Ghost Buster ze Smrčkova Dvora: Diskvalifikován

  71. Tuneliáda M, Ghost Buster ze Smrčkova Dvora: 38/45, 38.6 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  72. Tuneliáda M, Ghost Buster ze Smrčkova Dvora: 38/45, 38.6 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  73. Hranice - VII. Hranické Hrátky, 18. 09. 2021

  74. Agility Open, Ghost Buster ze Smrčkova Dvora: Diskvalifikován

  75. Agility Trial, Ghost Buster ze Smrčkova Dvora: Diskvalifikován

  76. Jumping Open, Ghost Buster ze Smrčkova Dvora: 11/23, 45.91 s, 5.0 tr. b., 4.25 m/s

  77. Mohelnice - Havliczech 029, 03. 09. 2021

  78. TRIAL I., Ghost Buster ze Smrčkova Dvora: Diskvalifikován

  79. TRIAL II., Ghost Buster ze Smrčkova Dvora: 4/8, 44.51 s, 10.0 tr. b., 4.04 m/s

  80. Olomouc-Nedvězí - Dvojzkoušky zadarmo - běžné i paraagility, 28. 08. 2021

  81. Agility Trial I, Ghost Buster ze Smrčkova Dvora: 4/5, 54.88 s, 19.88 tr. b., 2.88 m/s

  82. Agility Trial II, Ghost Buster ze Smrčkova Dvora: Diskvalifikován

  83. Šumperk - Havliczech 030, 10. 07. 2021

  84. TRIAL I., Ghost Buster ze Smrčkova Dvora: Diskvalifikován

  85. TRIAL II., Ghost Buster ze Smrčkova Dvora: Diskvalifikován

  86. Šumperk - Havliczech 033, 09. 07. 2021

  87. TRIAL I., Ghost Buster ze Smrčkova Dvora: Diskvalifikován

  88. TRIAL II. , Ghost Buster ze Smrčkova Dvora: 2/6, 40.46 s, 5.0 tr. b., 3.83 m/s

  89. Kroměříž - Sváteční dvojzkoušky, 06. 07. 2021

  90. Agility Trial I, Ghost Buster ze Smrčkova Dvora: Diskvalifikován

  91. Agility Trial II, Ghost Buster ze Smrčkova Dvora: 1/7, 36.92 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  92. Mladeč- Nové Zámky - Litovelské trojzkoušky, 05. 06. 2021

  93. Agility Trial I, Ghost Buster ze Smrčkova Dvora: 1/3, 39.94 s, 0.0 tr. b., 3.76 m/s

  94. Agility Trial II, Ghost Buster ze Smrčkova Dvora: Diskvalifikován

  95. Agility Trial III, Ghost Buster ze Smrčkova Dvora: Diskvalifikován

  96. Mladeč- Nové Zámky - Litovelské dvojzkoušky, 04. 06. 2021

  97. Agility Trial II, Ghost Buster ze Smrčkova Dvora: 2/5, 42.58 s, 5.0 tr. b., 3.8 m/s

  98. Aility Trial I, Ghost Buster ze Smrčkova Dvora: Diskvalifikován

  99. Mladeč - Nové Zámky - Letní zkoušky, 05. 07. 2020

  100. ZkA I Agility, Xsony z Agova dvora: 1/4, 51.98 s, 0.0 tr. b., 3.94 m/s

  101. ZkA II Agility, Xsony z Agova dvora: 1/4, 46.93 s, 0.0 tr. b., 4.13 m/s

  102. ZkA III Agility, Xsony z Agova dvora: 2/4, 45.62 s, 5.0 tr. b., 3.99 m/s

  103. Mladeč - Nové Zámky - Letní jumpingy, 04. 07. 2020

  104. Jumping Open I, Xsony z Agova dvora: 7/9, 43.33 s, 11.33 tr. b., 3.67 m/s

  105. Jumping Open II, Xsony z Agova dvora: 6/9, 35.59 s, 0.0 tr. b., 4.1 m/s

  106. Jumping Open III, Xsony z Agova dvora: Diskvalifikován

  107. Mohelnice - WAO rozjezd - dvojzkoušky, 05. 06. 2020

  108. Agility Trial I, Xsony z Agova dvora: Diskvalifikován

  109. Agility Trial II, Xsony z Agova dvora: Diskvalifikován

  110. Mladeč - Nové Zámky - Zámecké dvojzkoušky, 07. 03. 2020

  111. ZkA I, Xsony z Agova dvora: Diskvalifikován

  112. ZkA II, Xsony z Agova dvora: 3/8, 55.94 s, 9.94 tr. b., 3.86 m/s

  113. Mladeč - Nové Zámky - VI. Agility Cup Nové Zámky, 26. 10. 2019

  114. Jumping Open, Xsony z Agova dvora: Diskvalifikován

  115. ZkA I, Xsony z Agova dvora: Diskvalifikován

  116. ZkA II, Xsony z Agova dvora: Diskvalifikován

  117. Rapotín - U Losinky - Dvouzkoušky Miacis, 07. 09. 2019

  118. zkouška1, Xsony z Agova dvora: Diskvalifikován

  119. zkouška2, Xsony z Agova dvora: 1/2, 51.42 s, 5.42 tr. b., 3.77 m/s

  120. Šumperk - Havliczech XV. odpolední dvojzkoušky, 30. 08. 2019

  121. Zkouška II. SA3, Xsony z Agova dvora: 3/4, 45.94 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  122. Zkouška I. SA3, Xsony z Agova dvora: 1/4, 52.49 s, 0.0 tr. b., 4.1 m/s

  123. Olomouc - HAVLICZECH XIV. speciál, 24. 08. 2019

  124. Zkouška II. SA3, Xsony z Agova dvora: 5/9, 54.9 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  125. Zkouška I. SA3, Xsony z Agova dvora: Diskvalifikován

  126. Žamberk - O pohár Fitmin 2019 + Mistrovství republiky KCHK - XXIII. MČR malých kníračů, XXI. MČR středních kníračů, VII. MČR velkých kníračů a IV. MČR kníračů veteránů, 04. 08. 2019

  127. AGILITY, Xsony z Agova dvora: 9/28, 49.55 s, 5.0 tr. b., 3.83 m/s

  128. AGILITY VETERÁNI, A3Ch Sáry ze Šternberské strže: Diskvalifikován

  129. JUMPING, Xsony z Agova dvora: 5/28, 33.87 s, 0.0 tr. b., 4.07 m/s

  130. JUMPING VETERÁNI, A3Ch Sáry ze Šternberské strže: 1/7, 32.24 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  131. SA3, Xsony z Agova dvora: 3/9, 47.09 s, 1.09 tr. b., 3.91 m/s

  132. Rapotín - Losinka - Miacis cup 2019, 01. 06. 2019 - 02. 06. 2019

  133. Jumping So A2+3 S S, Xsony z Agova dvora: Diskvalifikován

  134. Zkouška So-1 SA3, Xsony z Agova dvora: Diskvalifikován

  135. Zkouška So-2 SA3, Xsony z Agova dvora: Diskvalifikován

  136. Litovel - Mladeč - Zámecké zkoušky, 05. 05. 2019

  137. Agility Trial I, Xsony z Agova dvora: 8/13, 59.2 s, 15.95 tr. b., 3.6 m/s

  138. Agility Trial II, Xsony z Agova dvora: Diskvalifikován

  139. Mohelnice - Havliczech XI., 26. 04. 2019

  140. TRIAL II. SA3, Xsony z Agova dvora: Diskvalifikován

  141. TRIAL I. SA3, Xsony z Agova dvora: 4/5, 49.5 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  142. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  143. Agility I, Xsony z Agova dvora: Diskvalifikován

  144. Agility II, Xsony z Agova dvora: 37/75, 49.05 s, 15.05 tr. b., 3.91 m/s

  145. Jumping I, Xsony z Agova dvora: 65/81, 45.2 s, 11.39 tr. b., 4.07 m/s

  146. Jumping II, Xsony z Agova dvora: Diskvalifikován

  147. Litovel - Mladeč - Zámecké dvojzkoušky, 09. 03. 2019

  148. Agility Trial I, Xsony z Agova dvora: 7/12, 51.96 s, 9.96 tr. b., 3.52 m/s

  149. Agility Trial II, Xsony z Agova dvora: 3/11, 53.3 s, 1.3 tr. b., 3.83 m/s

  150. Brno - Zimní Brno 1, 26. 01. 2019

  151. Agility SA, Xsony z Agova dvora: Diskvalifikován

  152. Jumping SA, Xsony z Agova dvora: 7/30, 37.52 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  153. Zkouška SA3, Xsony z Agova dvora: 3/18, 41.15 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  154. Litovel - Mladeč - V. Agility Cup Nové Zámky, 01. 12. 2018

  155. Agility Trial I, A3Ch Sáry ze Šternberské strže: 1/5, 51.15 s, 1.15 tr. b., 3.46 m/s

  156. Agility Trial I, Xsony z Agova dvora: 3/12, 47.84 s, 0.84 tr. b., 3.68 m/s

  157. Agility Trial II, A3Ch Sáry ze Šternberské strže: 1/5, 51.98 s, 0.0 tr. b., 3.42 m/s

  158. Agility Trial II, Xsony z Agova dvora: Diskvalifikován

  159. Jumping Open, A3Ch Sáry ze Šternberské strže: Diskvalifikován

  160. Jumping Open, Xsony z Agova dvora: Diskvalifikován

  161. Horka nad Moravou - Dvojité Agility 1, 2 a 3 s Agility Open, 14. 10. 2018

  162. Agility Open 2+3, Xsony z Agova dvora: Diskvalifikován

  163. Agility Trial I, Xsony z Agova dvora: 1/7, 42.73 s, 0.0 tr. b., 3.72 m/s

  164. Agility Trial II, Xsony z Agova dvora: Diskvalifikován

  165. Mohelnice - HAVLICZECH VI., 30. 09. 2018

  166. TRIAL II. SA2, Xsony z Agova dvora: 1/7, 50.86 s, 0.0 tr. b., 3.87 m/s

  167. TRIAL I. SA2, Xsony z Agova dvora: Diskvalifikován

  168. Rapotín - Dvouzkoušky Miacis 2018, 08. 09. 2018

  169. Zkouška 1 SA2, Xsony z Agova dvora: 3/8, 51.0 s, 9.0 tr. b., 3.37 m/s

  170. Zkouška 2 SA2, Xsony z Agova dvora: 3/8, 42.02 s, 5.0 tr. b., 3.97 m/s

  171. Mohelnice - HAVLICZECH V., 12. 08. 2018

  172. TRIAL II. SA2, Xsony z Agova dvora: Diskvalifikován

  173. TRIAL I. SA2, Xsony z Agova dvora: 1/7, 40.87 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  174. Městec Králové - ZÁVOD PŘI LVT Městec Králové a MČR kníračů v agility, 04. 08. 2018

  175. Agility S, Xsony z Agova dvora: Diskvalifikován

  176. Agility S, A3Ch Sáry ze Šternberské strže: Diskvalifikován

  177. Agility Vet S, A3Ch Sáry ze Šternberské strže: Diskvalifikován

  178. Jumping S, Xsony z Agova dvora: 4/19, 35.07 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s

  179. Jumping Vet S, A3Ch Sáry ze Šternberské strže: Diskvalifikován

  180. Zkouška SA2, Xsony z Agova dvora: 1/3, 46.58 s, 5.0 tr. b., 3.63 m/s

  181. Martinice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  182. Agility I, Xsony z Agova dvora: Diskvalifikován

  183. Agility II, Xsony z Agova dvora: Diskvalifikován

  184. Jumping I, Xsony z Agova dvora: 39/47, 44.28 s, 14.28 tr. b., 3.75 m/s

  185. Jumping II, Xsony z Agova dvora: 16/46, 35.66 s, 4.66 tr. b., 3.98 m/s

  186. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky, 17. 06. 2018

  187. 1.zkouška SA2, Xsony z Agova dvora: Diskvalifikován

  188. 2.zkouška SA2, Xsony z Agova dvora: Diskvalifikován

  189. Litovel - Mladeč - Zámecké zkoušky, 13. 05. 2018

  190. III. zkouška SA2, A3Ch Sáry ze Šternberské strže: 5/12, 57.27 s, 0.0 tr. b., 3.77 m/s

  191. II. zkouška SA2, A3Ch Sáry ze Šternberské strže: 2/12, 56.19 s, 2.19 tr. b., 3.67 m/s

  192. I. zkouška SA2, A3Ch Sáry ze Šternberské strže: 6/12, 53.05 s, 5.0 tr. b., 3.86 m/s

  193. Luhačovice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  194. Agility S Ne , Xsony z Agova dvora: Diskvalifikován

  195. Agility S So , Xsony z Agova dvora: Diskvalifikován

  196. Jumping S Ne , Xsony z Agova dvora: Diskvalifikován

  197. Jumping S So , Xsony z Agova dvora: 33/65, 40.24 s, 10.24 tr. b., 3.65 m/s

  198. Brno - Zimní Brno 2, 24. 02. 2018

  199. Agility SA, A3Ch Sáry ze Šternberské strže: Diskvalifikován

  200. Jumping SA, A3Ch Sáry ze Šternberské strže: Diskvalifikován

  201. Zkouška SA2, A3Ch Sáry ze Šternberské strže: 5/13, 57.08 s, 3.08 tr. b., 3.38 m/s

  202. Brno - Zimní Brno 1, 20. 01. 2018

  203. Agility SA, Xsony z Agova dvora: 8/30, 54.51 s, 5.51 tr. b., 3.52 m/s

  204. Jumping SA, Xsony z Agova dvora: Diskvalifikován

  205. Zkouška SA2, Xsony z Agova dvora: Diskvalifikován

  206. Litovel - Mladeč - IV. Agility cup Nové Zámky, 02. 12. 2017

  207. II. zkouška SA2, A3Ch Sáry ze Šternberské strže: 3/11, 44.47 s, 7.47 tr. b., 3.53 m/s

  208. I. zkouška SA2, A3Ch Sáry ze Šternberské strže: 3/11, 51.8 s, 8.8 tr. b., 3.4 m/s

  209. Jumping A2 + A3 S, A3Ch Sáry ze Šternberské strže: 7/16, 38.63 s, 0.0 tr. b., 3.7 m/s

  210. Horka nad Moravou - O pohár Lovecké chaty se speciálním závodem pro kategorii XS, 21. 10. 2017

  211. Agility Open, A3Ch Sáry ze Šternberské strže: 8/14, 51.86 s, 6.86 tr. b., 3.12 m/s

  212. Agility Open, Xsony z Agova dvora: Diskvalifikován

  213. Agility Trial, Xsony z Agova dvora: 2/8, 39.97 s, 0.0 tr. b., 3.83 m/s

  214. Agility Trial, A3Ch Sáry ze Šternberské strže: Diskvalifikován

  215. Jumping Open, Xsony z Agova dvora: 8/14, 36.83 s, 0.0 tr. b., 4.05 m/s

  216. Jumping Open, A3Ch Sáry ze Šternberské strže: Diskvalifikován

  217. Mohelnice - HAVLICZECH I., 28. 09. 2017

  218. Trial II. SA2, Xsony z Agova dvora: 4/7, 54.9 s, 6.9 tr. b., 3.22 m/s

  219. Trial I. SA2, Xsony z Agova dvora: Diskvalifikován

  220. Ostrava - Bestagility pohár & Mistrovství ČR klubu kníračů v agility, 12. 08. 2017

  221. Agility Final - Kniraci, A3Ch Sáry ze Šternberské strže: 2/6, 45.06 s, 2.06 tr. b., 3.33 m/s

  222. Agility Final - Kniraci, Xsony z Agova dvora: 5/6, 43.94 s, 5.94 tr. b., 3.41 m/s

  223. Agility Open, Xsony z Agova dvora: Diskvalifikován

  224. Agility Trial, A3Ch Sáry ze Šternberské strže: 1/6, 54.58 s, 3.58 tr. b., 3.35 m/s

  225. Agility Trial, Xsony z Agova dvora: 3/6, 51.38 s, 5.38 tr. b., 3.56 m/s

  226. Jumping Open, Xsony z Agova dvora: 7/17, 40.0 s, 0.0 tr. b., 3.98 m/s

  227. Jumping Open, A3Ch Sáry ze Šternberské strže: 10/17, 41.79 s, 0.0 tr. b., 3.8 m/s

  228. Těšánky - Březnové dvojzkoušky, 12. 03. 2017

  229. 1. zkouška SA2, A3Ch Sáry ze Šternberské strže: 1/15, 42.75 s, 0.0 tr. b., 3.37 m/s

  230. 2. zkouška SA2, A3Ch Sáry ze Šternberské strže: Diskvalifikován

  231. Proruby u Hořiček - OPSION 053, 21. 01. 2017

  232. 15.prorubská, A3Ch Sáry ze Šternberské strže: 2/6, 54.52 s, 9.52 tr. b., 3.17 m/s

  233. 16.prorubská, A3Ch Sáry ze Šternberské strže: 2/6, 48.13 s, 8.13 tr. b., 3.14 m/s

  234. Brno - Vánoční Brno, 17. 12. 2016

  235. Agility SA, Xsony z Agova dvora: Diskvalifikován

  236. Agility SA, A3Ch Sáry ze Šternberské strže: Diskvalifikován

  237. Jumping SA, A3Ch Sáry ze Šternberské strže: 5/28, 42.05 s, 0.0 tr. b., 4.04 m/s

  238. Jumping SA, Xsony z Agova dvora: Diskvalifikován

  239. Zkouška SA2, Xsony z Agova dvora: 3/11, 45.53 s, 0.0 tr. b., 3.95 m/s

  240. Zkouška SA2, A3Ch Sáry ze Šternberské strže: 6/11, 62.71 s, 10.71 tr. b., 2.87 m/s

  241. Litovel - Mladeč - III. Agility Cup Nové Zámky, 03. 12. 2016

  242. II. zkouška SA2, A3Ch Sáry ze Šternberské strže: 2/11, 43.75 s, 0.0 tr. b., 3.77 m/s

  243. I. zkouška SA2, A3Ch Sáry ze Šternberské strže: 4/11, 42.72 s, 5.0 tr. b., 3.84 m/s

  244. Jumping open S, A3Ch Sáry ze Šternberské strže: 13/31, 37.22 s, 0.22 tr. b., 3.82 m/s

  245. Olomouc - Podzimní PsíHrátky 2016, 29. 10. 2016 - 30. 10. 2016

  246. Agility Ne S, A3Ch Sáry ze Šternberské strže: Diskvalifikován

  247. Agility So S, A3Ch Sáry ze Šternberské strže: Diskvalifikován

  248. Jumping Ne S, A3Ch Sáry ze Šternberské strže: Diskvalifikován

  249. Jumping So S, A3Ch Sáry ze Šternberské strže: 7/23, 40.2 s, 0.0 tr. b., 3.91 m/s

  250. Zkouška Ne SA2, A3Ch Sáry ze Šternberské strže: 3/6, 58.45 s, 7.45 tr. b., 3.35 m/s

  251. Zkouška So SA2, A3Ch Sáry ze Šternberské strže: 3/6, 47.78 s, 0.0 tr. b., 3.52 m/s

  252. Bílsko - Dvojzkoušky a jumping o Pegasovu kost, 04. 09. 2016

  253. Agility, Xsony z Agova dvora: 9/12, 63.81 s, 28.81 tr. b., 2.62 m/s

  254. Agility II, Xsony z Agova dvora: Diskvalifikován

  255. Jumping Open, Xsony z Agova dvora: 3/17, 40.42 s, 2.42 tr. b., 3.71 m/s

  256. Rožnov pod Radhoštěm - Ve znamení TRNEK, 06. 08. 2016 - 07. 08. 2016

  257. Agility I, Xsony z Agova dvora: Diskvalifikován

  258. Agility II, Xsony z Agova dvora: 2/4, 43.81 s, 5.0 tr. b., 3.72 m/s

  259. Agility Veteran, Orin ze Šternberské strže: 1/2, 57.9 s, 0.0 tr. b., 3.45 m/s

  260. HCV Jumping, Xsony z Agova dvora: Diskvalifikován

  261. Jumping 1, Xsony z Agova dvora: Diskvalifikován

  262. Jumping 1 V, Orin ze Šternberské strže: Diskvalifikován

  263. Jumping 2, Xsony z Agova dvora: 8/26, 43.07 s, 0.0 tr. b., 4.13 m/s

  264. Jumping 2 V, Orin ze Šternberské strže: 1/2, 58.12 s, 5.0 tr. b., 3.06 m/s

  265. Jumping Veteran, Orin ze Šternberské strže: 1/2, 50.15 s, 5.0 tr. b., 3.59 m/s

  266. Speciální Jumping „Ve znamení trnek“, Xsony z Agova dvora: Diskvalifikován

  267. Speciální Jumping „Ve znamení trnek“ V, Orin ze Šternberské strže: Diskvalifikován

  268. Sedlec u Mikulova - Sváteční 4 - zkoušky, 06. 07. 2016

  269. 1. Zk SA1, Xsony z Agova dvora: 2/3, 32.55 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  270. 2. Zk SA1, Xsony z Agova dvora: 2/3, 45.99 s, 10.0 tr. b., 3.35 m/s

  271. 3. Zk SA1, Xsony z Agova dvora: 2/3, 50.84 s, 5.0 tr. b., 3.46 m/s

  272. 4. Zk SA1, Xsony z Agova dvora: 1/3, 34.58 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  273. Rapotín - Miacis cup 2016, 04. 06. 2016 - 05. 06. 2016

  274. agility S, Xsony z Agova dvora: Diskvalifikován

  275. jumping 1 S, Xsony z Agova dvora: Diskvalifikován

  276. jumping 2 S, Xsony z Agova dvora: 7/17, 46.46 s, 10.46 tr. b., 3.85 m/s

  277. zkouška 1 SA1, Xsony z Agova dvora: Diskvalifikován

  278. zkouška 2 SA1, Xsony z Agova dvora: 1/7, 43.97 s, 5.0 tr. b., 3.82 m/s

  279. zkouška Ne SA1, Xsony z Agova dvora: 5/6, 53.75 s, 19.75 tr. b., 2.92 m/s

  280. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií + Mistrovství ČR kolií dlouhosrstých a kolií krátkosrstých (otevřený závod), 14. 05. 2016

  281. Agility open S, Xsony z Agova dvora: 14/24, 58.94 s, 22.94 tr. b., 3.0 m/s

  282. Jumping open S, Xsony z Agova dvora: 8/25, 41.19 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  283. Zkouška SA1, Xsony z Agova dvora: Diskvalifikován

  284. Olomouc - Jarní PsíHrátky 2016, 09. 04. 2016 - 10. 04. 2016

  285. Agility Ne S, Xsony z Agova dvora: 16/27, 56.65 s, 22.65 tr. b., 2.98 m/s

  286. Agility So S, Xsony z Agova dvora: Diskvalifikován

  287. Jumping Ne S, Xsony z Agova dvora: 17/32, 36.69 s, 8.69 tr. b., 3.57 m/s

  288. jumping So S, Xsony z Agova dvora: 17/35, 50.87 s, 20.87 tr. b., 3.15 m/s

  289. Zkouška Ne SA1, Xsony z Agova dvora: 2/9, 36.63 s, 0.0 tr. b., 3.85 m/s

  290. Zkouška SO SA1, Xsony z Agova dvora: 1/8, 35.27 s, 0.0 tr. b., 3.86 m/s

  291. Horka nad Moravou - Faktor strachu popáté aneb zkouškový maraton, 11. 03. 2016 - 13. 03. 2016

  292. I Agility, Xsony z Agova dvora: 4/7, 41.42 s, 5.0 tr. b., 3.5 m/s

  293. II Agility, Xsony z Agova dvora: 2/7, 45.24 s, 0.0 tr. b., 3.71 m/s

  294. Brno - Zimní Brno II., 21. 02. 2016

  295. Agility SA S, Xsony z Agova dvora: 18/32, 58.92 s, 20.92 tr. b., 3.04 m/s

  296. Jumping SA S, Xsony z Agova dvora: 23/31, 44.33 s, 8.33 tr. b., 3.5 m/s

  297. Zk SA1 SA1, Xsony z Agova dvora: Diskvalifikován

  298. Šumperk Temenice - Miacis cup 2015, 06. 06. 2015 - 07. 06. 2015

  299. Agi SV, Orin ze Šternberské strže: Diskvalifikován

  300. Jump SV, Orin ze Šternberské strže: 1/1, 43.05 s, 0.0 tr. b., 3.48 m/s

  301. Olomouc Nové Sady - Podzimní Psí Hrátky Olomouc, 01. 11. 2014 - 02. 11. 2014

  302. Jumping Ne S, Orin ze Šternberské strže: 8/21, 39.39 s, 0.0 tr. b., 3.99 m/s

  303. Zkouška II Ne SA3, Orin ze Šternberské strže: 4/7, 46.29 s, 2.29 tr. b., 3.69 m/s

  304. Zkouška I Ne SA3, Orin ze Šternberské strže: 4/7, 47.03 s, 1.03 tr. b., 3.83 m/s

  305. Prostějov - Skok za skokem VII., 16. 08. 2014 - 17. 08. 2014

  306. Agility Open, Orin ze Šternberské strže: 5/16, 52.19 s, 4.19 tr. b., 3.3 m/s

  307. Ctvrte Agility, Orin ze Šternberské strže: 7/8, 53.64 s, 10.64 tr. b., 3.36 m/s

  308. Treti Agility, Orin ze Šternberské strže: 4/8, 47.1 s, 5.1 tr. b., 3.72 m/s

  309. Trojanovice - FitDog agility závody Trojanovice, 12. 07. 2014 - 13. 07. 2014

  310. Agility, Orin ze Šternberské strže: Diskvalifikován

  311. Agility II, Orin ze Šternberské strže: Diskvalifikován

  312. Agility Open, Orin ze Šternberské strže: Diskvalifikován

  313. Agility Open II, Orin ze Šternberské strže: 8/23, 54.35 s, 9.24 tr. b., 3.31 m/s

  314. Jumping Open, Orin ze Šternberské strže: Diskvalifikován

  315. Jumping Open II, Orin ze Šternberské strže: Diskvalifikován

  316. Šumperk Temenice - Miacis cup 2014, 07. 06. 2014 - 08. 06. 2014

  317. Jumping S, Orin ze Šternberské strže: 12/21, 41.64 s, 5.64 tr. b., 3.6 m/s

  318. Zkouška II SA3, Orin ze Šternberské strže: Diskvalifikován

  319. Zkouška I SA3, Orin ze Šternberské strže: Diskvalifikován

  320. Olomouc Nové Sady - Agility závody, 29. 03. 2014 - 30. 03. 2014

  321. agility ne S, Orin ze Šternberské strže: 3/26, 52.26 s, 4.26 tr. b., 3.46 m/s

  322. agility so S, Orin ze Šternberské strže: 10/29, 49.16 s, 5.0 tr. b., 3.44 m/s

  323. jumping ne S, Orin ze Šternberské strže: 16/26, 45.72 s, 5.0 tr. b., 3.76 m/s

  324. jumping so S, Orin ze Šternberské strže: Diskvalifikován

  325. zkouška A3 SA3, Orin ze Šternberské strže: 6/10, 60.38 s, 27.38 tr. b., 2.8 m/s

  326. zkouška ne SA3, Orin ze Šternberské strže: 3/11, 49.83 s, 0.0 tr. b., 3.53 m/s

  327. Horka nad Moravou - Faktor strachu potřetí aneb 3-4 in 1 part 1, 01. 03. 2014

  328. I. Agility - "Zkouška", Orin ze Šternberské strže: Diskvalifikován

  329. II. Agility - "Zkouška", Orin ze Šternberské strže: Diskvalifikován

  330. III. Agility - "Zkouška", Orin ze Šternberské strže: Diskvalifikován

  331. Horka nad Moravou - Dvojité agility 1, 2, 3, 10. 11. 2013

  332. I. Agility, Orin ze Šternberské strže: 1/6, 57.91 s, 14.91 tr. b., 3.06 m/s

  333. II. Agility, Orin ze Šternberské strže: Diskvalifikován

  334. Olomouc - Nové Sady - Agility závody, 02. 11. 2013 - 03. 11. 2013

  335. Neděle agility S, Orin ze Šternberské strže: 5/20, 46.87 s, 0.87 tr. b., 3.61 m/s

  336. Neděle Jumping S, Orin ze Šternberské strže: Diskvalifikován

  337. Neděle zkouška SA3, Orin ze Šternberské strže: 7/10, 54.99 s, 16.99 tr. b., 3.44 m/s

  338. Sobota Agility Small S, Orin ze Šternberské strže: Diskvalifikován

  339. Sobota Jumping Small S, Orin ze Šternberské strže: Diskvalifikován

  340. Sobota zkouška SA3, Orin ze Šternberské strže: Diskvalifikován

  341. Ostrava-Třebovice - Třebovický tunelář, 14. 09. 2013 - 15. 09. 2013

  342. Agility II S S, Orin ze Šternberské strže: 8/15, 49.43 s, 10.43 tr. b., 3.32 m/s

  343. Jumping II S S, Orin ze Šternberské strže: 10/15, 36.9 s, 3.9 tr. b., 3.77 m/s

  344. Zkoušky A3 II S SA3, Orin ze Šternberské strže: Diskvalifikován

  345. Přerov - Letní Trojboj, 03. 08. 2013

  346. 1. agility, Orin ze Šternberské strže: Diskvalifikován

  347. 2. agility, Orin ze Šternberské strže: 5/8, 60.34 s, 16.34 tr. b., 3.15 m/s

  348. 3. agility, Orin ze Šternberské strže: 2/8, 54.34 s, 6.34 tr. b., 3.4 m/s

  349. Žamberk - Žamberecké letní agility závody - 3. kvalifikačky, 22. 06. 2013 - 23. 06. 2013

  350. Agility I., Orin ze Šternberské strže: Diskvalifikován

  351. Agility II., Orin ze Šternberské strže: Diskvalifikován

  352. Jumping I., Orin ze Šternberské strže: Diskvalifikován

  353. Jumping II., Orin ze Šternberské strže: 9/31, 48.71 s, 3.71 tr. b., 3.67 m/s

  354. Jumping III., Orin ze Šternberské strže: 22/40, 44.52 s, 9.52 tr. b., 3.23 m/s

  355. Jumping IV., Orin ze Šternberské strže: 17/33, 34.58 s, 2.58 tr. b., 4.14 m/s

  356. Šumperk Temenice - Miacis cup 2013, 01. 06. 2013 - 02. 06. 2013

  357. Agility S, Orin ze Šternberské strže: Diskvalifikován

  358. Jumping S, Orin ze Šternberské strže: 6/15, 38.61 s, 3.61 tr. b., 3.24 m/s

  359. Jumping S, Orin ze Šternberské strže: 8/14, 46.97 s, 14.97 tr. b., 2.81 m/s

  360. Zkouška II. SA3, Orin ze Šternberské strže: Diskvalifikován

  361. Zkouška I. SA3, Orin ze Šternberské strže: Diskvalifikován

  362. Zkouška SA3, Orin ze Šternberské strže: 2/4, 55.81 s, 0.81 tr. b., 3.4 m/s

  363. Horka nad Moravou - Faktor strachu podruhé part 1 aneb 4 in 1, 06. 04. 2013

  364. 1. agility SA3, Orin ze Šternberské strže: Diskvalifikován

  365. 2. agility SA3, Orin ze Šternberské strže: Diskvalifikován

  366. 3. agility SA3, Orin ze Šternberské strže: 4/10, 47.96 s, 4.96 tr. b., 3.34 m/s

  367. Olomouc Nové Sady - Agility závody, 23. 03. 2013 - 24. 03. 2013

  368. Agility neděle S, Orin ze Šternberské strže: 4/26, 45.23 s, 4.23 tr. b., 3.71 m/s

  369. Agility sobota S, Orin ze Šternberské strže: Diskvalifikován

  370. Jumping nedele S, Orin ze Šternberské strže: 4/26, 36.75 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  371. Jumping sobota S, Orin ze Šternberské strže: Diskvalifikován

  372. Zkouška neděle SA3, Orin ze Šternberské strže: 5/10, 58.05 s, 8.05 tr. b., 3.43 m/s

  373. Zkouška sobota SA3, Orin ze Šternberské strže: Diskvalifikován

  374. Horka nad Moravou - 2. zimní závody pro každého, 16. 03. 2013

  375. 1. Agility A3, Orin ze Šternberské strže: Diskvalifikován

  376. 2. Agility A3, Orin ze Šternberské strže: Diskvalifikován

  377. Horka nad Moravou - O pohár Lovecké chaty II., 08. 12. 2012

  378. Agility, Orin ze Šternberské strže: 8/23, 47.51 s, 5.0 tr. b., 3.52 m/s

  379. Jumping, Orin ze Šternberské strže: 3/23, 38.24 s, 0.0 tr. b., 4.03 m/s

  380. Zkoušky, Orin ze Šternberské strže: Diskvalifikován

  381. Horka nad Moravou - O pohár Lovecké chaty I., 18. 11. 2012

  382. Agility, Orin ze Šternberské strže: 6/25, 41.72 s, 0.0 tr. b., 3.93 m/s

  383. Jumping, Orin ze Šternberské strže: 3/26, 38.16 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  384. Zkoušky, Orin ze Šternberské strže: 2/7, 53.25 s, 0.25 tr. b., 3.47 m/s

  385. Olomouc - Nové Sady - Agility závody, 03. 11. 2012 - 04. 11. 2012

  386. Agility S, Orin ze Šternberské strže: Diskvalifikován

  387. Jumping S, Orin ze Šternberské strže: Diskvalifikován

  388. neděle - agility S, Orin ze Šternberské strže: 5/22, 45.84 s, 0.0 tr. b., 3.88 m/s

  389. neděle - jumping S, Orin ze Šternberské strže: 6/22, 32.46 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  390. neděle - zkouška SA3, Orin ze Šternberské strže: 3/10, 44.04 s, 0.0 tr. b., 3.79 m/s

  391. Zkouška SA3, Orin ze Šternberské strže: 2/7, 43.31 s, 0.0 tr. b., 3.99 m/s

  392. Prostějov - Skok za skokem V. + Pyrshep Cup, 11. 08. 2012 - 12. 08. 2012

  393. Jumping II. S, Orin ze Šternberské strže: 21/27, 54.49 s, 23.49 tr. b., 2.97 m/s

  394. Jumping I. S, Orin ze Šternberské strže: 7/27, 42.54 s, 0.0 tr. b., 4.0 m/s

  395. Open II. S, Orin ze Šternberské strže: 8/28, 55.58 s, 0.0 tr. b., 3.49 m/s

  396. Open I. S, Orin ze Šternberské strže: 12/28, 53.21 s, 5.0 tr. b., 3.46 m/s

  397. Zkouška neděle SA3, Orin ze Šternberské strže: 4/15, 60.96 s, 8.96 tr. b., 3.18 m/s

  398. Zkouška sobota SA3, Orin ze Šternberské strže: Diskvalifikován

  399. Prostějov - Na začátek léta, 23. 06. 2012 - 24. 06. 2012

  400. Agility Open - neděle S, Orin ze Šternberské strže: Diskvalifikován

  401. Agility Open - sobota S, Orin ze Šternberské strže: 20/55, 47.26 s, 5.26 tr. b., 3.49 m/s

  402. Jumping Open - neděle S, Orin ze Šternberské strže: Diskvalifikován

  403. Jumping Open - sobota S, Orin ze Šternberské strže: 14/55, 36.38 s, 4.38 tr. b., 3.57 m/s

  404. Zkoušky neděle SA3, Orin ze Šternberské strže: Diskvalifikován

  405. Zkoušky sobota SA3, Orin ze Šternberské strže: 13/30, 44.61 s, 12.61 tr. b., 3.7 m/s

  406. Šumperk Temenice - Miacis cup 2012, 19. 05. 2012 - 20. 05. 2012

  407. Agility III. SA3, Orin ze Šternberské strže: 4/4, 58.34 s, 18.34 tr. b., 2.74 m/s

  408. Agility II. SA3, Orin ze Šternberské strže: 1/2, 49.0 s, 3.0 tr. b., 3.31 m/s

  409. Agility I. SA3, Orin ze Šternberské strže: 2/2, 49.04 s, 3.04 tr. b., 3.34 m/s

  410. Agility Open I. S, Orin ze Šternberské strže: Diskvalifikován

  411. Jumping Open II. S, Orin ze Šternberské strže: Diskvalifikován

  412. Jumping Open I. - pohádkový S, Orin ze Šternberské strže: 3/14, 43.89 s, 0.0 tr. b., 3.58 m/s

  413. Olomouc - Kirican Agilite Závode (KAZ) - umělá tráva, 31. 03. 2012 - 01. 04. 2012

  414. AGILITY NE S, Orin ze Šternberské strže: 5/19, 46.62 s, 0.0 tr. b., 3.75 m/s

  415. AGILITY S, Orin ze Šternberské strže: 5/17, 47.94 s, 3.94 tr. b., 3.44 m/s

  416. JUMPING NE S, Orin ze Šternberské strže: 7/19, 45.05 s, 10.05 tr. b., 3.57 m/s

  417. JUMPING S, Orin ze Šternberské strže: 5/17, 39.3 s, 1.3 tr. b., 4.12 m/s

  418. ZKOUSKA NE SA3, Orin ze Šternberské strže: Diskvalifikován

  419. ZKOUSKA SA3, Orin ze Šternberské strže: 1/6, 48.07 s, 0.0 tr. b., 3.66 m/s

  420. Prostějov - Faktor strachu aneb 4 in 1, 25. 03. 2012

  421. zkouška č.1, Orin ze Šternberské strže: 2/3, 55.62 s, 18.62 tr. b., 2.54 m/s

  422. zkouška č.2, Orin ze Šternberské strže: Diskvalifikován

  423. zkouška č.3, Orin ze Šternberské strže: Diskvalifikován

  424. zkouška č.4, Orin ze Šternberské strže: 2/2, 55.62 s, 13.62 tr. b., 3.2 m/s

  425. Horka nad Moravou - Zimní závody pro každého, 19. 02. 2012

  426. 1. Agility SA3, Orin ze Šternberské strže: Diskvalifikován

  427. 2. Agility SA3, Orin ze Šternberské strže: 1/3, 56.71 s, 0.0 tr. b., 3.21 m/s

  428. Horka nad Moravou - O pohár Lovecké chaty, 03. 12. 2011

  429. Agility Open S, Orin ze Šternberské strže: 7/29, 46.16 s, 5.0 tr. b., 3.42 m/s

  430. Agility SA3, Orin ze Šternberské strže: Diskvalifikován

  431. Jumping Open S, Orin ze Šternberské strže: Diskvalifikován

  432. Horka nad Moravou - O pohár Lovecké chaty, 12. 11. 2011

  433. Agility Open S, Orin ze Šternberské strže: 12/35, 38.74 s, 5.0 tr. b., 3.74 m/s

  434. Agility SA3, Orin ze Šternberské strže: Diskvalifikován

  435. Jumping Open S, Orin ze Šternberské strže: Diskvalifikován

  436. Hlučín - X. Podzimní Hopsinky, 22. 10. 2011 - 23. 10. 2011

  437. ne-AGILITY S, Orin ze Šternberské strže: 3/29, 46.72 s, 1.72 tr. b., 3.42 m/s

  438. ne-JUMPING S, Orin ze Šternberské strže: 4/26, 34.43 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  439. ne-zkouška SA3, Orin ze Šternberské strže: Diskvalifikován

  440. so-AGILITY S, Orin ze Šternberské strže: 7/29, 45.52 s, 0.0 tr. b., 3.62 m/s

  441. so-JUMPING S, Orin ze Šternberské strže: 4/29, 33.12 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  442. so-zkouška SA3, Orin ze Šternberské strže: Diskvalifikován

  443. Žamberk - Mistrovství České republiky v agility jednotlivců, 09. 09. 2011 - 11. 09. 2011

  444. Agility jednotlivci S, Orin ze Šternberské strže: 31/55, 52.32 s, 16.32 tr. b., 3.31 m/s

  445. Jumping jednotlivci S, Orin ze Šternberské strže: 33/56, 42.35 s, 8.35 tr. b., 3.57 m/s

  446. Žamberk - O pohár Fitmin, 23. 07. 2011

  447. AGILITY, Orin ze Šternberské strže: 8/36, 40.14 s, 0.0 tr. b., 3.76 m/s

  448. JUMPING SA3, Orin ze Šternberské strže: 10/11, 40.98 s, 12.98 tr. b., 3.44 m/s

  449. SA3, Orin ze Šternberské strže: 3/11, 41.49 s, 4.49 tr. b., 3.62 m/s

  450. Šumperk Temenice - Miacis cup, 09. 07. 2011 - 10. 07. 2011

  451. Agility II. S, Orin ze Šternberské strže: 3/18, 38.53 s, 0.0 tr. b., 4.05 m/s

  452. Agility S, Orin ze Šternberské strže: 2/17, 43.31 s, 0.0 tr. b., 3.79 m/s

  453. Jumping II. S, Orin ze Šternberské strže: 3/18, 33.33 s, 1.33 tr. b., 3.96 m/s

  454. Jumping S, Orin ze Šternberské strže: 4/17, 37.45 s, 4.45 tr. b., 3.98 m/s

  455. Zkoušky II. SA3, Orin ze Šternberské strže: Diskvalifikován

  456. Zkoušky SA3, Orin ze Šternberské strže: Diskvalifikován

  457. Třebíč - Calibra special + Fousatý pohár, 14. 05. 2011

  458. AGILITY, Orin ze Šternberské strže: Diskvalifikován

  459. JUMPING, Orin ze Šternberské strže: Diskvalifikován

  460. SA2, Orin ze Šternberské strže: 1/10, 45.85 s, 0.0 tr. b., 3.88 m/s

  461. Prostějov - Dvojzkoušky, 01. 05. 2011

  462. Zkouška č.1 SA2, Orin ze Šternberské strže: 2/17, 37.75 s, 0.0 tr. b., 3.92 m/s

  463. Zkouška č.2 SA2, Orin ze Šternberské strže: Diskvalifikován

  464. Prostějov - Dvojzkoušky, 30. 04. 2011

  465. Zkouška č.1 SA1 SA2, Orin ze Šternberské strže: Diskvalifikován

  466. Zkouška č.2 SA2, Orin ze Šternberské strže: 7/17, 45.47 s, 0.0 tr. b., 3.45 m/s

  467. Hradec Králové - OPSION 016, 19. 03. 2011 - 20. 03. 2011

  468. Ne-Agility S, Orin ze Šternberské strže: 5/24, 45.69 s, 4.69 tr. b., 3.5 m/s

  469. Ne-Jumping S, Orin ze Šternberské strže: 16/24, 50.81 s, 18.81 tr. b., 2.95 m/s

  470. Ne-Zkouška SA2, Orin ze Šternberské strže: 5/9, 54.47 s, 23.47 tr. b., 2.7 m/s

  471. So-Agility S, Orin ze Šternberské strže: 8/20, 44.64 s, 12.64 tr. b., 3.38 m/s

  472. So-Jumping S, Orin ze Šternberské strže: Diskvalifikován

  473. So-Zkouška SA2, Orin ze Šternberské strže: Diskvalifikován

  474. Hlučín - IX. Podzimní Hopsinky, 23. 10. 2010 - 24. 10. 2010

  475. AGILITY, Orin ze Šternberské strže: 9/26, 51.28 s, 5.28 tr. b., 3.14 m/s

  476. AGILITY, Orin ze Šternberské strže: 16/26, 49.19 s, 15.0 tr. b., 3.19 m/s

  477. JUMPING, Orin ze Šternberské strže: 4/26, 41.1 s, 3.1 tr. b., 3.28 m/s

  478. JUMPING, Orin ze Šternberské strže: Diskvalifikován

  479. SA2, Orin ze Šternberské strže: 4/10, 45.72 s, 10.0 tr. b., 3.3 m/s

  480. SA2, Orin ze Šternberské strže: 5/12, 52.38 s, 2.38 tr. b., 3.17 m/s

  481. Hradec Králové - OPSION 008, 27. 02. 2010 - 28. 02. 2010

  482. AGILITY-S, Orin ze Šternberské strže: 6/28, 50.07 s, 8.07 tr. b., 2.96 m/s

  483. AGILITY-S, Orin ze Šternberské strže: Diskvalifikován

  484. JUMPING-S, Orin ze Šternberské strže: 10/25, 40.58 s, 5.58 tr. b., 3.3 m/s

  485. JUMPING-S, Orin ze Šternberské strže: 13/28, 45.14 s, 10.14 tr. b., 3.19 m/s

  486. SA2, Orin ze Šternberské strže: 4/12, 50.71 s, 17.71 tr. b., 2.86 m/s

  487. SA2, Orin ze Šternberské strže: 5/9, 52.5 s, 9.5 tr. b., 3.12 m/s

  488. Horka nad Moravou - O pohár Lovecké chaty, 21. 11. 2009 - 22. 11. 2009

  489. Agility S, Orin ze Šternberské strže: 4/16, 47.01 s, 2.01 tr. b., 3.57 m/s

  490. Jumping S, Orin ze Šternberské strže: 4/16, 42.01 s, 0.0 tr. b., 3.98 m/s

  491. Zkoušky 1 SA2, Orin ze Šternberské strže: Diskvalifikován

  492. Horka nad Moravou - O pohár Lovecké chaty, 14. 03. 2009 - 15. 03. 2009

  493. Agility S, Orin ze Šternberské strže: 4/18, 53.65 s, 5.65 tr. b., 3.17 m/s

  494. Agility S, Orin ze Šternberské strže: 6/17, 55.56 s, 6.56 tr. b., 2.95 m/s

  495. Jumping S, Orin ze Šternberské strže: 6/18, 43.0 s, 6.0 tr. b., 3.7 m/s

  496. Jumping S, Orin ze Šternberské strže: 7/18, 44.63 s, 9.63 tr. b., 3.61 m/s

  497. Zkoušky 1 SA2, Orin ze Šternberské strže: 3/9, 56.29 s, 7.29 tr. b., 2.97 m/s

  498. Zkoušky 1 SA2, Orin ze Šternberské strže: 5/9, 62.92 s, 10.92 tr. b., 2.81 m/s

  499. Horka nad Moravou - O pohár Lovecké chaty, 14. 02. 2009

  500. Agility S, Orin ze Šternberské strže: 7/19, 53.18 s, 19.18 tr. b., 2.69 m/s

  501. Jumping S, Orin ze Šternberské strže: Diskvalifikován

  502. Zkoušky 1 SA2, Orin ze Šternberské strže: 2/6, 45.22 s, 5.0 tr. b., 3.21 m/s

  503. Horka nad Moravou - O pohár Lovecké chaty, 17. 01. 2009

  504. Agility S, Orin ze Šternberské strže: Diskvalifikován

  505. Jumping S, Orin ze Šternberské strže: 8/18, 48.7 s, 13.7 tr. b., 2.87 m/s

  506. Zkoušky 1 SA2, Orin ze Šternberské strže: 3/9, 49.04 s, 0.0 tr. b., 2.75 m/s