Eva Nováková

  1. Číslo: 002590
  2. OSA: Agility pod Zvičinou
  3. Člen KA: Ano
  4. Klubový zpravodaj: Ano
  5. Členem KA od: 18. 11. 2009
  6. Členem KA do: 31. 12. 2023
  7. Pohlaví: žena

    Průkazy

  1. 039007 (M), Bárbí Stříbrné doly

    Arrow_down
  2. 084209 (M), Líza z Karlova hrádku

    Arrow_down
  3. 008614 (S), Godie Kamenitá říčka

    Arrow_down
  4. 040621 (M), Gaia Bella Cambria

    Arrow_down

Výsledky

  1. Studenec u Trutnova - Vánoční zkoušky a jumpingy, 30. 12. 2022 - 01. 01. 2023

  2. II. zkouška A2 (SO) M, Gaia Bella Cambria: Diskvalifikován

  3. I. zkoušku A2 (SO) M, Gaia Bella Cambria: Diskvalifikován

  4. Studenec u Trutnova - Speciál pro A2 (trojzkoušky), 19. 10. 2022

  5. III. zkouška, Gaia Bella Cambria: Diskvalifikován

  6. II. zkouška, Gaia Bella Cambria: 3/7, 40.04 s, 0.0 tr. b., 3.75 m/s

  7. I. zkouška, Gaia Bella Cambria: 6/7, 48.73 s, 20.73 tr. b., 3.39 m/s

  8. Mladeč - Nové Zámky - Zámecké zkoušky, 11. 09. 2022

  9. 1. Zkouška MA2, Gaia Bella Cambria: 6/10, 54.86 s, 5.0 tr. b., 3.55 m/s

  10. 2. Zkouška MA2, Gaia Bella Cambria: 5/10, 54.84 s, 5.0 tr. b., 3.83 m/s

  11. Mladeč - Nové Zámky - Mistrovství ČR sheltií, 10. 09. 2022

  12. Agility M, Gaia Bella Cambria: 8/56, 53.42 s, 0.0 tr. b., 3.93 m/s

  13. Jumping M, Gaia Bella Cambria: 23/57, 48.14 s, 5.0 tr. b., 4.09 m/s

  14. Tuneliáda M, Gaia Bella Cambria: 20/53, 41.1 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  15. Studenec u Trutnova - Speciál pro A1 (trojzkoušky), 17. 08. 2022

  16. III. zkouška, Gaia Bella Cambria: 3/4, 44.62 s, 10.62 tr. b., 3.47 m/s

  17. II. zkouška, Gaia Bella Cambria: 1/4, 40.82 s, 5.0 tr. b., 4.04 m/s

  18. I. zkouška, Gaia Bella Cambria: Diskvalifikován

  19. Jičín - Májové závody + dvojzkoušky, 07. 05. 2022 - 08. 05. 2022

  20. Agility, Gaia Bella Cambria: Diskvalifikován

  21. Jumping, Gaia Bella Cambria: Diskvalifikován

  22. Zkouška neděle 1 , Gaia Bella Cambria: 3/10, 37.59 s, 0.0 tr. b., 4.07 m/s

  23. Zkouška neděle 2, Gaia Bella Cambria: Diskvalifikován

  24. Zkouška sobota, Gaia Bella Cambria: 4/8, 41.62 s, 0.0 tr. b., 3.84 m/s

  25. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 16. 04. 2022

  26. Tuneliáda A1, Gaia Bella Cambria: 2/9, 23.41 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  27. 1. Zkouška, Gaia Bella Cambria: 3/9, 43.95 s, 0.0 tr. b., 3.78 m/s

  28. 2. Zkouška, Gaia Bella Cambria: Diskvalifikován

  29. Studenec u Trutnova - Listopadové závody + MČR chodských psů, špiců a českých strakatých psů + jumpingy A0, 17. 11. 2021

  30. II. Jumping A0, Gaia Bella Cambria: 1/4, 20.8 s, 0.0 tr. b., 5.48 m/s

  31. I. Jumping A0, Gaia Bella Cambria: Diskvalifikován

  32. Studenec - 2x2 zkoušky + 3x jumpingy, 12. 11. 2021 - 14. 11. 2021

  33. III. jumpng M, Gaia Bella Cambria: Diskvalifikován

  34. II. jumping M, Gaia Bella Cambria: Diskvalifikován

  35. I. jumping M, Gaia Bella Cambria: Diskvalifikován

  36. Mladeč - Nové Zámky - Mistrovství ČR sheltií, 02. 10. 2021

  37. Jumping M, Gaia Bella Cambria: Diskvalifikován

  38. Jumping M, Gaia Bella Cambria: Diskvalifikován

  39. Tuneliáda M, Gaia Bella Cambria: 28/45, 32.45 s, 0.0 tr. b., 5.58 m/s

  40. Tuneliáda M, Gaia Bella Cambria: 28/45, 32.45 s, 0.0 tr. b., 5.58 m/s

  41. Zdobín - Malá zvičinská, 18. 09. 2021

  42. Finále, Gaia Bella Cambria: Diskvalifikován

  43. Jumping 1, Gaia Bella Cambria: Diskvalifikován

  44. Jumping 2, Gaia Bella Cambria: Diskvalifikován

  45. Zdobín - Velká zvičinská, 19. 09. 2020 - 20. 09. 2020

  46. Agility 1, Godie Kamenitá říčka: 14/19, 56.2 s, 20.2 tr. b., 2.88 m/s

  47. Jumping 1, Godie Kamenitá říčka: 8/19, 41.49 s, 5.49 tr. b., 3.86 m/s

  48. Zkouška 1, Godie Kamenitá říčka: 2/7, 53.93 s, 12.93 tr. b., 3.23 m/s

  49. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií, 12. 09. 2020

  50. Jumping veteráni S, Godie Kamenitá říčka: 1/4, 44.19 s, 0.0 tr. b., 3.62 m/s

  51. Tuneliáda veteráni S, Godie Kamenitá říčka: 3/4, 47.57 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  52. Havlovice - OPSION 064 / Východočeské finále, 05. 10. 2019

  53. 1.kvalifikace, Godie Kamenitá říčka: 14/22, 42.91 s, 0.0 tr. b., 3.96 m/s

  54. 2.kvalifikace, Godie Kamenitá říčka: 9/19, 44.81 s, 0.0 tr. b., 3.57 m/s

  55. Zdobín - Velká zvičinská, 21. 09. 2019 - 22. 09. 2019

  56. Agility 1, Godie Kamenitá říčka: Diskvalifikován

  57. Jumping 1, Godie Kamenitá říčka: 6/17, 43.88 s, 0.88 tr. b., 3.9 m/s

  58. Jumping 2, Godie Kamenitá říčka: Diskvalifikován

  59. Zkouška 1, Godie Kamenitá říčka: Diskvalifikován

  60. Zkouška 2, Godie Kamenitá říčka: Diskvalifikován

  61. Pardubice - Májové dvojzkoušky, 11. 05. 2019

  62. Zkouška 1 SA2, Godie Kamenitá říčka: Diskvalifikován

  63. Zkouška 2 SA2, Godie Kamenitá říčka: Diskvalifikován

  64. Jičín - O pohár PPP Jičín, 01. 05. 2019

  65. AGILITY S, Godie Kamenitá říčka: Diskvalifikován

  66. JUMPING S, Godie Kamenitá říčka: 10/33, 47.24 s, 3.24 tr. b., 3.92 m/s

  67. ZKOUŠKA SA2, Godie Kamenitá říčka: Diskvalifikován

  68. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 20. 04. 2019

  69. 1. zkouška A2 SA2, Godie Kamenitá říčka: Diskvalifikován

  70. 2. zkouška A2 SA2, Godie Kamenitá říčka: Diskvalifikován

  71. Ratenice - Březnové dvojzkoušky, 30. 03. 2019

  72. ZkA. II. SA2, Godie Kamenitá říčka: 3/8, 78.09 s, 44.09 tr. b., 2.13 m/s

  73. ZkA. I. SA2, Godie Kamenitá říčka: 6/8, 76.39 s, 42.39 tr. b., 2.4 m/s

  74. Ptýrov - AgiRELAXACE - 3x jumping, 30. 06. 2018

  75. III. jumping S, Godie Kamenitá říčka: 2/12, 43.39 s, 2.39 tr. b., 3.83 m/s

  76. II. Jumping S, Godie Kamenitá říčka: 6/12, 49.76 s, 8.76 tr. b., 3.68 m/s

  77. I. JUMPING S, Godie Kamenitá říčka: 7/12, 53.44 s, 20.44 tr. b., 3.13 m/s

  78. Lysá nad Labem - NOSOROŽCI NA VODĚ, 26. 05. 2018

  79. A2 zkouška SA2, Godie Kamenitá říčka: Diskvalifikován

  80. Jičín - O pohár PPP Jičín, 01. 05. 2018

  81. Agility S, Godie Kamenitá říčka: Diskvalifikován

  82. JUMPING S, Godie Kamenitá říčka: 8/23, 46.26 s, 0.0 tr. b., 3.89 m/s

  83. Zkouška agility SA2, Godie Kamenitá říčka: 3/5, 48.83 s, 8.83 tr. b., 3.36 m/s

  84. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 22. 04. 2018

  85. Hra - tuneliáda pro A2+A3 S, Godie Kamenitá říčka: 9/15, 40.39 s, 0.0 tr. b., 3.91 m/s

  86. 1. Zkouška A2 SA2, Godie Kamenitá říčka: 6/9, 51.12 s, 16.12 tr. b., 2.9 m/s

  87. 2. Zkouška A2 SA2, Godie Kamenitá říčka: 4/9, 58.64 s, 8.64 tr. b., 3.29 m/s

  88. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky III., 10. 02. 2018

  89. II. zkouška SA2, Godie Kamenitá říčka: Diskvalifikován

  90. I. zkouška SA2, Godie Kamenitá říčka: Diskvalifikován

  91. Ratenice - Předsilvestrovské dvojzkoušky, 30. 12. 2017

  92. ZkA II. SA2, Godie Kamenitá říčka: 7/15, 52.49 s, 19.49 tr. b., 3.07 m/s

  93. ZkA I. SA2, Godie Kamenitá říčka: 14/15, 55.01 s, 22.01 tr. b., 2.91 m/s

  94. Mladé Buky - Adventní jumpingy, 10. 12. 2017

  95. JUMPING 1 S, Godie Kamenitá říčka: 8/19, 35.47 s, 2.47 tr. b., 3.44 m/s

  96. JUMPING 2 S, Godie Kamenitá říčka: 11/19, 41.44 s, 1.44 tr. b., 3.64 m/s

  97. JUMPING 3 S, Godie Kamenitá říčka: 10/19, 56.88 s, 22.88 tr. b., 2.87 m/s

  98. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky I., 12. 11. 2017

  99. II. zkouška SA2, Godie Kamenitá říčka: 4/9, 41.97 s, 7.97 tr. b., 3.29 m/s

  100. I. zkouška SA2, Godie Kamenitá říčka: Diskvalifikován

  101. Havlovice - OPSION 058 / východočeské finále, 01. 10. 2017

  102. 1. jumping, Godie Kamenitá říčka: 12/20, 44.66 s, 8.66 tr. b., 3.49 m/s

  103. 2.jumping, Godie Kamenitá říčka: 13/20, 56.57 s, 29.57 tr. b., 2.95 m/s

  104. 3.jumping, Godie Kamenitá říčka: Diskvalifikován

  105. Zdobín - Velká zvičinská, 23. 09. 2017 - 24. 09. 2017

  106. Jumping 1 S, Godie Kamenitá říčka: 17/28, 50.88 s, 19.88 tr. b., 3.14 m/s

  107. Zkouška 1 SA2, Godie Kamenitá říčka: Diskvalifikován

  108. Trutnov - Hilarem Open 2017, 22. 07. 2017 - 23. 07. 2017

  109. Agility NE S, Godie Kamenitá říčka: Diskvalifikován

  110. Agility So S, Godie Kamenitá říčka: Diskvalifikován

  111. Jumping NE S, Godie Kamenitá říčka: Diskvalifikován

  112. Jumping So S, Godie Kamenitá říčka: 17/21, 51.95 s, 16.95 tr. b., 3.08 m/s

  113. Zkouška So SA2, Godie Kamenitá říčka: Diskvalifikován

  114. Zkoušky NE SA2, Godie Kamenitá říčka: Diskvalifikován

  115. Česká Skalice - OPSION 055 / Rozkoš, 17. 06. 2017 - 18. 06. 2017

  116. Ne-, Godie Kamenitá říčka: 6/11, 69.34 s, 21.34 tr. b., 2.7 m/s

  117. Ne-Agility, Godie Kamenitá říčka: 21/32, 68.01 s, 32.01 tr. b., 2.5 m/s

  118. Ne-Jumping, Godie Kamenitá říčka: 19/30, 52.04 s, 18.04 tr. b., 2.98 m/s

  119. So-, Godie Kamenitá říčka: Diskvalifikován

  120. So-Agility, Godie Kamenitá říčka: Diskvalifikován

  121. So-Jumping, Godie Kamenitá říčka: 20/36, 49.44 s, 13.44 tr. b., 3.14 m/s

  122. Pňov - Předhradí - 5. Pňovské dvojzkoušky, 13. 05. 2017

  123. 1.zkouška SA2, Godie Kamenitá říčka: 10/14, 68.07 s, 28.07 tr. b., 2.38 m/s

  124. 2.zkouška SA2, Godie Kamenitá říčka: Diskvalifikován

  125. Havlovice - OPSION 054, 08. 05. 2017

  126. Jumping, Godie Kamenitá říčka: 12/25, 39.16 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  127. 1.vítězná, Godie Kamenitá říčka: Diskvalifikován

  128. 2.vítězná, Godie Kamenitá říčka: 4/8, 47.0 s, 7.0 tr. b., 3.3 m/s

  129. Jičín - Prvomájové závody Jičín, 01. 05. 2017

  130. Jumping_1, Godie Kamenitá říčka: 13/27, 49.41 s, 11.41 tr. b., 3.26 m/s

  131. Jumping_2, Godie Kamenitá říčka: 15/27, 56.35 s, 6.35 tr. b., 3.3 m/s

  132. Jumping_3, Godie Kamenitá říčka: 16/27, 44.13 s, 12.13 tr. b., 3.08 m/s

  133. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 22. 04. 2017

  134. Hra - tuneliáda pro A1 S, Godie Kamenitá říčka: 2/7, 43.69 s, 0.0 tr. b., 3.85 m/s

  135. 1. zkouška A1 SA1, Godie Kamenitá říčka: 3/7, 50.16 s, 19.16 tr. b., 3.07 m/s

  136. 2. zkouška A1 SA1, Godie Kamenitá říčka: Diskvalifikován

  137. Žernov u České Skalice - Žernovské velikonoční jumpy, 17. 04. 2017

  138. A1 Jump II. S, Godie Kamenitá říčka: 3/9, 31.83 s, 1.83 tr. b., 3.61 m/s

  139. A1 Jump I. S, Godie Kamenitá říčka: 7/9, 39.44 s, 19.44 tr. b., 3.02 m/s

  140. A2+A3 Jump II. M, Líza z Karlova hrádku: Diskvalifikován

  141. A2+A3 Jump I. M, Líza z Karlova hrádku: 3/6, 38.4 s, 9.4 tr. b., 3.49 m/s

  142. Zkouška A1 SA1, Godie Kamenitá říčka: 3/6, 41.63 s, 8.63 tr. b., 3.36 m/s

  143. Trutnov - Podkrkonošské dvojzkoušky, 11. 03. 2017

  144. II. zkouška SA1, Godie Kamenitá říčka: 2/3, 36.39 s, 0.0 tr. b., 3.52 m/s

  145. I. zkouška SA1, Godie Kamenitá říčka: Diskvalifikován

  146. Trutnov - Podkrkonošské dvojzkoušky, 11. 02. 2017

  147. II. zkouška SA1, Godie Kamenitá říčka: Diskvalifikován

  148. I. zkouška SA1, Godie Kamenitá říčka: 3/6, 42.47 s, 22.47 tr. b., 3.04 m/s

  149. Trutnov - Podkrkonošské dvojzkoušky, 28. 01. 2017

  150. II. zkouška SA1, Godie Kamenitá říčka: 1/3, 48.96 s, 5.0 tr. b., 3.04 m/s

  151. I. zkouška SA1, Godie Kamenitá říčka: 1/3, 50.33 s, 0.0 tr. b., 2.86 m/s

  152. Proruby u Hořiček - OPSION 053, 21. 01. 2017

  153. 15.prorubská, Godie Kamenitá říčka: Diskvalifikován

  154. 16.prorubská, Godie Kamenitá říčka: 1/4, 50.27 s, 17.27 tr. b., 2.39 m/s

  155. Proruby u Hořiček - OPSION 052, 03. 12. 2016

  156. 13.prorubská, Godie Kamenitá říčka: Diskvalifikován

  157. 14.prorubská, Godie Kamenitá říčka: 1/3, 55.12 s, 7.12 tr. b., 2.88 m/s

  158. Proruby u Hořiček - OPSION 051, 19. 11. 2016

  159. 12.prorubská, Líza z Karlova hrádku: Diskvalifikován

  160. Havlovice - OPSION 050, 01. 10. 2016

  161. Jumping (1), Líza z Karlova hrádku: Diskvalifikován

  162. Jumping (2), Líza z Karlova hrádku: Diskvalifikován

  163. Zkouška, Líza z Karlova hrádku: 2/4, 49.94 s, 7.94 tr. b., 3.08 m/s

  164. Zdobín - Velká zvičinská, 24. 09. 2016 - 25. 09. 2016

  165. Agility 1 M, Líza z Karlova hrádku: Diskvalifikován

  166. Agility 1 S, Godie Kamenitá říčka: Diskvalifikován

  167. Finálový běh M, Líza z Karlova hrádku: Diskvalifikován

  168. Jumping 1 M, Líza z Karlova hrádku: 2/8, 47.18 s, 3.18 tr. b., 3.39 m/s

  169. Jumping 1 S, Godie Kamenitá říčka: 8/22, 50.01 s, 6.01 tr. b., 3.2 m/s

  170. Jumping 2 M, Líza z Karlova hrádku: 4/10, 50.93 s, 9.93 tr. b., 3.36 m/s

  171. Jumping 2 S, Godie Kamenitá říčka: 10/19, 59.57 s, 23.57 tr. b., 2.87 m/s

  172. Zkouška 1 MA2, Líza z Karlova hrádku: 3/3, 58.13 s, 18.13 tr. b., 3.18 m/s

  173. Zkouška 1 SA1, Godie Kamenitá říčka: 2/3, 40.22 s, 0.0 tr. b., 3.63 m/s

  174. Zkouška 2 MA2, Líza z Karlova hrádku: 2/4, 55.72 s, 0.0 tr. b., 3.41 m/s

  175. Zkouška 2 SA1, Godie Kamenitá říčka: 3/4, 46.17 s, 5.0 tr. b., 3.27 m/s

  176. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 048, 09. 07. 2016

  177. 1.zkouška, Líza z Karlova hrádku: 1/3, 47.54 s, 7.54 tr. b., 3.03 m/s

  178. 2.zkouška, Líza z Karlova hrádku: Diskvalifikován

  179. Zdobín - Zvičinská jednička a dvojka - speciál pro A1+A2, 17. 04. 2016

  180. 1. zkouška A2 MA2, Líza z Karlova hrádku: 1/6, 59.33 s, 22.33 tr. b., 3.15 m/s

  181. 2. zkouška A2 MA2, Líza z Karlova hrádku: Diskvalifikován

  182. Žernov u České Skalice - Žernovské jumpy, 09. 04. 2016

  183. Jumping 1 M, Líza z Karlova hrádku: 4/9, 53.96 s, 20.96 tr. b., 3.0 m/s

  184. Jumping 1 S, Godie Kamenitá říčka: Diskvalifikován

  185. Jumping 2 M, Líza z Karlova hrádku: Diskvalifikován

  186. Jumping 2 S, Godie Kamenitá říčka: 2/8, 43.36 s, 0.0 tr. b., 3.74 m/s

  187. Proruby u Hořiček - Velikonoční jumpingy, 28. 03. 2016

  188. III. Jumping M, Líza z Karlova hrádku: Diskvalifikován

  189. II. Jumping M, Líza z Karlova hrádku: Diskvalifikován

  190. I. Jumping M, Líza z Karlova hrádku: 3/16, 45.76 s, 12.76 tr. b., 3.39 m/s

  191. Proruby u Hořiček - OPSION 043 / dvojzkoušky, 02. 01. 2016

  192. 3.prorubská, Líza z Karlova hrádku: Diskvalifikován

  193. 4.prorubská, Líza z Karlova hrádku: 4/6, 55.41 s, 15.41 tr. b., 3.21 m/s

  194. Proruby u Hořiček - OPSION 042 / dvojzkoušky, 05. 12. 2015

  195. 1.prorubská, Líza z Karlova hrádku: 5/8, 56.97 s, 18.97 tr. b., 2.77 m/s

  196. 2.prorubská, Líza z Karlova hrádku: 2/8, 52.93 s, 9.93 tr. b., 3.34 m/s

  197. Zdobín - Velká zvičinská, 19. 09. 2015 - 20. 09. 2015

  198. Agility 1 M, Líza z Karlova hrádku: 7/9, 51.36 s, 19.36 tr. b., 2.92 m/s

  199. Agility 1 S, Godie Kamenitá říčka: Diskvalifikován

  200. Finálový běh M, Líza z Karlova hrádku: 1/7, 43.21 s, 3.21 tr. b., 3.59 m/s

  201. Finálový běh S, Godie Kamenitá říčka: Diskvalifikován

  202. Jumping 1 M, Líza z Karlova hrádku: 4/9, 40.11 s, 8.11 tr. b., 3.14 m/s

  203. Jumping 1 S, Godie Kamenitá říčka: Diskvalifikován

  204. Jumping 2 M, Líza z Karlova hrádku: 3/8, 42.43 s, 4.43 tr. b., 3.23 m/s

  205. Jumping 2 S, Godie Kamenitá říčka: 10/12, 45.32 s, 12.32 tr. b., 3.02 m/s

  206. Zkouška 1 MA2, Líza z Karlova hrádku: 3/5, 66.27 s, 26.27 tr. b., 2.64 m/s

  207. Zkouška 1 SA1, Godie Kamenitá říčka: Diskvalifikován

  208. Zkouška 2 MA2, Líza z Karlova hrádku: 3/4, 53.48 s, 12.48 tr. b., 3.12 m/s

  209. Zkouška 2 SA1, Godie Kamenitá říčka: 1/2, 48.38 s, 17.38 tr. b., 2.6 m/s

  210. Dolní Přím - Mikulášský Probluz cup - A1 dvojzkoušky, 07. 12. 2014

  211. 1. zkouška SA1, Godie Kamenitá říčka: 8/15, 41.11 s, 5.0 tr. b., 3.28 m/s

  212. 2. zkouška SA1, Godie Kamenitá říčka: 5/15, 38.21 s, 0.0 tr. b., 3.77 m/s

  213. Havlovice - OPSION 037, 18. 10. 2014

  214. (1) Bannyho zkouška, Líza z Karlova hrádku: 3/6, 53.91 s, 6.91 tr. b., 3.3 m/s

  215. (1) Bannyho zkouška, Godie Kamenitá říčka: Diskvalifikován

  216. (2) Cargova zkouška, Líza z Karlova hrádku: 4/6, 58.37 s, 19.37 tr. b., 2.93 m/s

  217. (2) Cargova zkouška, Godie Kamenitá říčka: 4/8, 45.44 s, 6.44 tr. b., 2.93 m/s

  218. Turnov - KOZA CUP aneb závod u Zrcadlové kozy, 04. 10. 2014 - 05. 10. 2014

  219. Agility, Líza z Karlova hrádku: Diskvalifikován

  220. Agility, Líza z Karlova hrádku: Diskvalifikován

  221. Agility 2, Líza z Karlova hrádku: 3/10, 38.82 s, 5.0 tr. b., 3.99 m/s

  222. Agility 2, Líza z Karlova hrádku: 5/17, 49.19 s, 0.0 tr. b., 3.66 m/s

  223. Jumping, Líza z Karlova hrádku: Diskvalifikován

  224. Jumping 2, Líza z Karlova hrádku: 16/18, 48.93 s, 18.93 tr. b., 3.37 m/s

  225. Memorial Ivy Patakove, Líza z Karlova hrádku: Diskvalifikován

  226. Zdobín - Velká zvičinská, 20. 09. 2014 - 21. 09. 2014

  227. Agility 1 M, Líza z Karlova hrádku: Diskvalifikován

  228. Agility 1 S, Godie Kamenitá říčka: 12/16, 62.9 s, 29.9 tr. b., 2.54 m/s

  229. Finálový běh S, Godie Kamenitá říčka: 7/11, 70.19 s, 37.19 tr. b., 2.31 m/s

  230. Jumping 1 M, Líza z Karlova hrádku: 5/13, 43.82 s, 7.82 tr. b., 3.61 m/s

  231. Jumping 1 S, Godie Kamenitá říčka: 10/17, 47.42 s, 6.42 tr. b., 3.33 m/s

  232. Jumping 2 M, Líza z Karlova hrádku: 6/12, 42.47 s, 8.47 tr. b., 3.56 m/s

  233. Jumping 2 S, Godie Kamenitá říčka: Diskvalifikován

  234. Zkouška 1 MA2, Líza z Karlova hrádku: 6/8, 47.6 s, 6.6 tr. b., 3.55 m/s

  235. Zkouška 1 SA1, Godie Kamenitá říčka: 1/6, 47.22 s, 0.22 tr. b., 3.37 m/s

  236. Zkouška 2 MA2, Líza z Karlova hrádku: 4/9, 45.25 s, 5.25 tr. b., 3.65 m/s

  237. Zkouška 2 SA1, Godie Kamenitá říčka: 5/5, 59.31 s, 26.31 tr. b., 2.44 m/s

  238. Jičín - O Pohár PPP, 23. 08. 2014

  239. Agility Medium, Líza z Karlova hrádku: 9/19, 57.89 s, 5.0 tr. b., 3.2 m/s

  240. Agility Small, Godie Kamenitá říčka: 12/38, 61.07 s, 3.07 tr. b., 3.03 m/s

  241. Jumping Medium, Líza z Karlova hrádku: 12/22, 44.85 s, 5.0 tr. b., 3.34 m/s

  242. Jumping Small, Godie Kamenitá říčka: 22/39, 50.3 s, 15.3 tr. b., 2.98 m/s

  243. ZkA, Líza z Karlova hrádku: 4/11, 55.15 s, 11.15 tr. b., 3.23 m/s

  244. ZkA, Godie Kamenitá říčka: 6/11, 60.16 s, 10.16 tr. b., 2.49 m/s

  245. Dolní Přím - II. Pučálka cup - Probluzské dvojzkoušky, 05. 07. 2014

  246. 1. zkouška, Líza z Karlova hrádku: 2/7, 48.41 s, 7.41 tr. b., 3.49 m/s

  247. 1. zkouška, Godie Kamenitá říčka: 6/16, 51.78 s, 6.78 tr. b., 2.74 m/s

  248. 2. zkouška , Godie Kamenitá říčka: 10/16, 51.77 s, 11.77 tr. b., 2.78 m/s

  249. 2. zkouška , Líza z Karlova hrádku: Diskvalifikován

  250. Opatovice nad Labem - Mistrovství ČR sheltií, kolií dlouhosrstých a kolií krátkosrstých, 11. 05. 2014

  251. Agility M, Líza z Karlova hrádku: Diskvalifikován

  252. Agility S, Godie Kamenitá říčka: 13/18, 79.55 s, 29.55 tr. b., 2.45 m/s

  253. Jumping M, Líza z Karlova hrádku: Diskvalifikován

  254. Jumping S, Godie Kamenitá říčka: Diskvalifikován

  255. Zkouška MA2, Líza z Karlova hrádku: Diskvalifikován

  256. Zkouška SA1, Godie Kamenitá říčka: 2/3, 70.61 s, 10.61 tr. b., 2.41 m/s

  257. Zdobín - Zvičinská jednička a dvojka - speciál A1+A2, 20. 04. 2014

  258. Hra - tuneliáda A1 SA1, Godie Kamenitá říčka: 10/12, 40.26 s, 0.26 tr. b., 2.98 m/s

  259. Hra - tuneliáda A2 MA2, Líza z Karlova hrádku: Diskvalifikován

  260. 1. Zkouška A1 SA1, Godie Kamenitá říčka: 5/12, 40.21 s, 0.0 tr. b., 3.81 m/s

  261. 1. Zkouška A2 MA2, Líza z Karlova hrádku: Diskvalifikován

  262. 2. Zkouška A1 SA1, Godie Kamenitá říčka: 7/12, 43.5 s, 5.0 tr. b., 3.31 m/s

  263. 2. Zkouška A2 MA2, Líza z Karlova hrádku: 3/8, 51.07 s, 17.07 tr. b., 3.21 m/s

  264. Dolní Přím - Vánoční Probluz Arion cup + 2.roč. MR beauceronů, 14. 12. 2013

  265. Agility M, Líza z Karlova hrádku: 6/9, 48.92 s, 5.0 tr. b., 3.84 m/s

  266. Jumping M, Líza z Karlova hrádku: 5/9, 43.75 s, 5.75 tr. b., 3.43 m/s

  267. Blešno - Podzim 2013, 12. 10. 2013

  268. AGILITY, Líza z Karlova hrádku: 5/18, 57.27 s, 19.27 tr. b., 3.07 m/s

  269. JUMPING, Líza z Karlova hrádku: Diskvalifikován

  270. MA2, Líza z Karlova hrádku: Diskvalifikován

  271. Dvůr Králové n. L. - Otevřené mistrovství východních Čech, 07. 09. 2013 - 08. 09. 2013

  272. Agility - sobota, Líza z Karlova hrádku: Diskvalifikován

  273. Jumping - neděle, Líza z Karlova hrádku: Diskvalifikován

  274. Jumping - sobota, Líza z Karlova hrádku: Diskvalifikován

  275. Zkouška - neděle, Líza z Karlova hrádku: Diskvalifikován

  276. Zkouška - sobota, Líza z Karlova hrádku: Diskvalifikován

  277. Havlovice - OPSION EO revival/ dvojzkoušky, 28. 07. 2013

  278. 1., Líza z Karlova hrádku: Diskvalifikován

  279. 2., Líza z Karlova hrádku: Diskvalifikován

  280. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 030 / dvojzkoušky, 13. 07. 2013

  281. I. agility, Líza z Karlova hrádku: Diskvalifikován

  282. II. agility, Líza z Karlova hrádku: Diskvalifikován

  283. Dolní Přím - Probluz Platinum cup, 29. 06. 2013

  284. Agility M, Líza z Karlova hrádku: 13/20, 54.42 s, 29.42 tr. b., 2.9 m/s

  285. Jumping M, Líza z Karlova hrádku: 10/21, 47.46 s, 10.46 tr. b., 3.27 m/s

  286. Zkouška MA2, Líza z Karlova hrádku: 1/7, 46.41 s, 6.41 tr. b., 3.28 m/s

  287. Česká Skalice - OPSION 029 / Rozkoš, 15. 06. 2013 - 16. 06. 2013

  288. Ne-, Líza z Karlova hrádku: 4/6, 58.6 s, 28.6 tr. b., 2.8 m/s

  289. Ne-Agility, Líza z Karlova hrádku: 7/19, 53.44 s, 16.44 tr. b., 3.07 m/s

  290. Ne-Jumping, Líza z Karlova hrádku: 10/19, 51.78 s, 19.78 tr. b., 2.74 m/s

  291. Jičín - Prvomájové závody, 01. 05. 2013

  292. Agility, Líza z Karlova hrádku: Diskvalifikován

  293. Jumping, Líza z Karlova hrádku: 6/21, 40.85 s, 0.85 tr. b., 3.99 m/s

  294. Zka, Líza z Karlova hrádku: Diskvalifikován

  295. Dolní Přím - Pučálka cup - 1. Halové dvojzkoušky, 23. 03. 2013

  296. Zkouška 1 MA2, Líza z Karlova hrádku: Diskvalifikován

  297. Zkouška 2 MA2, Líza z Karlova hrádku: Diskvalifikován

  298. Lomnice nad Popelkou - 1. podzimní dvojzkoušky, 21. 10. 2012

  299. Zkouška 1 MA2, Líza z Karlova hrádku: Diskvalifikován

  300. Zkouška 2 MA2, Líza z Karlova hrádku: 3/6, 54.15 s, 16.15 tr. b., 2.86 m/s

  301. Hradec Králové - Blešno - Podzim 2012, 14. 10. 2012

  302. AGILITY, Líza z Karlova hrádku: 10/17, 54.18 s, 16.18 tr. b., 2.93 m/s

  303. JUMPING, Líza z Karlova hrádku: 4/17, 39.28 s, 1.28 tr. b., 3.44 m/s

  304. MA2, Líza z Karlova hrádku: Diskvalifikován

  305. Havlovice - OPSION 027 / trojzkoušky, 26. 08. 2012

  306. 1. MA2, Líza z Karlova hrádku: Diskvalifikován

  307. 2. MA2, Líza z Karlova hrádku: Diskvalifikován

  308. 3. MA2, Líza z Karlova hrádku: 4/10, 47.74 s, 5.0 tr. b., 3.54 m/s

  309. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 026, 14. 07. 2012

  310. Agility M, Líza z Karlova hrádku: Diskvalifikován

  311. Jumping M, Líza z Karlova hrádku: 3/10, 45.46 s, 0.0 tr. b., 3.23 m/s

  312. MA2, Líza z Karlova hrádku: 2/4, 63.72 s, 15.72 tr. b., 2.75 m/s

  313. Mikulášovice - BOREC SEVERU, 09. 06. 2012 - 10. 06. 2012

  314. Agility I., Líza z Karlova hrádku: 6/16, 58.71 s, 20.71 tr. b., 2.98 m/s

  315. Agility II., Líza z Karlova hrádku: 9/15, 55.07 s, 13.07 tr. b., 3.21 m/s

  316. Jumping I., Líza z Karlova hrádku: Diskvalifikován

  317. Jumping II., Líza z Karlova hrádku: 5/16, 42.34 s, 6.34 tr. b., 3.66 m/s

  318. ZK 1, Líza z Karlova hrádku: Diskvalifikován

  319. ZK 2, Líza z Karlova hrádku: 3/7, 55.13 s, 15.13 tr. b., 2.94 m/s

  320. Dolní Přím - Probluz - Závody agility, 08. 05. 2012

  321. Agility M, Líza z Karlova hrádku: Diskvalifikován

  322. Jumping M, Líza z Karlova hrádku: 9/14, 49.46 s, 22.46 tr. b., 2.55 m/s

  323. Zkouška MA2, Líza z Karlova hrádku: Diskvalifikován

  324. Jičín - Prvomájové závody, 01. 05. 2012

  325. Prvomájové závody agility Jičín 2012, Líza z Karlova hrádku: 1/6, 48.45 s, 2.45 tr. b., 3.32 m/s

  326. Prvomájové závody agility Jičín 2012, Líza z Karlova hrádku: 5/21, 38.31 s, 5.0 tr. b., 3.71 m/s

  327. Prvomájové závody agility Jičín 2012, Líza z Karlova hrádku: 8/21, 48.42 s, 11.42 tr. b., 3.24 m/s

  328. Hradec Králové - Podzim 2011, 15. 10. 2011

  329. AGILITY, Líza z Karlova hrádku: Diskvalifikován

  330. JUMPING, Líza z Karlova hrádku: 13/19, 41.39 s, 5.0 tr. b., 3.62 m/s

  331. MA1, Líza z Karlova hrádku: 4/8, 41.74 s, 10.0 tr. b., 3.38 m/s

  332. Havlovice - OPSION 020 / po finském semináři, 27. 08. 2011 - 28. 08. 2011

  333. Ne-Agility M, Líza z Karlova hrádku: 5/10, 60.57 s, 29.57 tr. b., 2.86 m/s

  334. Ne-Jumping M, Líza z Karlova hrádku: 3/10, 46.25 s, 2.25 tr. b., 3.35 m/s

  335. Ne-Zkouška MA1, Líza z Karlova hrádku: Diskvalifikován

  336. Zdobín - Zvičinská jednička - speciál pro A1, 21. 08. 2011

  337. Zkouška A1, Líza z Karlova hrádku: 1/5, 39.15 s, 0.0 tr. b., 3.65 m/s

  338. 1. Jumping 1, Líza z Karlova hrádku: 2/5, 30.53 s, 5.0 tr. b., 4.13 m/s

  339. 2. Jumping 1, Líza z Karlova hrádku: 2/5, 31.37 s, 0.0 tr. b., 3.92 m/s

  340. Havlovice - OPSION 019 / 2x dvojzkoušky, 06. 08. 2011 - 07. 08. 2011

  341. Ne-Zkouška3 MA1, Bárbí Stříbrné doly: 2/4, 38.59 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  342. Ne-Zkouška3 MA1, Líza z Karlova hrádku: 3/4, 47.86 s, 10.0 tr. b., 3.61 m/s

  343. Ne-Zkouška4 MA1, Líza z Karlova hrádku: 2/2, 47.88 s, 0.0 tr. b., 3.51 m/s

  344. So-Zkouška1 MA1, Bárbí Stříbrné doly: 2/5, 34.55 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  345. So-Zkouška1 MA1, Líza z Karlova hrádku: 3/5, 40.43 s, 5.0 tr. b., 3.83 m/s

  346. So-Zkouška2 MA1, Líza z Karlova hrádku: 3/5, 38.57 s, 5.0 tr. b., 3.89 m/s

  347. So-Zkouška2 MA1, Bárbí Stříbrné doly: 5/5, 43.36 s, 25.0 tr. b., 3.46 m/s

  348. Kladno - NONSTOP Jahodová párty - large, 19. 02. 2011 - 20. 02. 2011

  349. AGILITY-M, Líza z Karlova hrádku: Diskvalifikován

  350. JUMPING-M, Líza z Karlova hrádku: 14/22, 42.25 s, 11.25 tr. b., 3.24 m/s

  351. JUMPING-M, Líza z Karlova hrádku: 16/23, 50.33 s, 20.33 tr. b., 2.84 m/s

  352. MA1, Líza z Karlova hrádku: 2/3, 56.74 s, 16.74 tr. b., 2.82 m/s

  353. MA1, Líza z Karlova hrádku: 3/3, 43.19 s, 10.0 tr. b., 3.54 m/s